Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A hírtelen összeverődött csapat (Miu, Ryu, Kazura, Rey)

+2
Ryutoshi Kurasai
Miu
6 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

A hírtelen összeverődött csapat (Miu, Ryu, Kazura, Rey) - Page 2 Empty Re: A hírtelen összeverődött csapat (Miu, Ryu, Kazura, Rey)

Témanyitás by Miu Hétf. Feb. 08 2016, 20:21

Tehát a „vérre” menő harcból, lett egy baráti hógolyócsata, annak tiszteletére, hogy a csapattársain eltűntek. :3 Bár abban nem reménykedtem, hogy csak így betalál az első dobásom, hisz az ilyesmiben mindig is béna voltam. Legalább is kint mindig elég rövid röptűek voltak a hógolyóim, akármennyire is küzdöttem, a hólabdák nem repültek és meg csak jó gyorsan elfáradta mindig, na meg persze végül mindig én lettem mindenki céltáblája. Rolling Eyes Bár igaz itt bent ebben a játékban, jóval több minden sikerül, mint a kint. :3 Annyira megörültem annak, hogy életemben először sikerült dobnom egy szépröptű hógolyót, hogy nem is kerestem a „támadásom” után fedezéket, csupán már gyúrtam is a következő hógombócot, hogy ismét legyen mit eldobnom. Na és persze mivel egyáltalán nem figyeltem Zurára, így az általa eldobott hógolyó telibe is kapott, bár most ez nem igazán érdekelt, mert épp készültem is a válaszcsapásra, mikor szokásához híven felvetett valami érdekes kérdést. Razz Így vissza is vettem a lendületemből és hirtelen gondolkodóba is estem.
-Hát… voltam egy olyan küldetésen, amin egy játékos egy egész elf sereget irányított. Meg ezt az egész mindenséget emberek rakták össze, tehát megeshet az ilyesmi. Igazából engem itt bent már semmi sem lep meg igazán. Na, jó néha pár pillanatra azért meg tudnak fogni egyes dolgok, de valahogy mindig túl gyorsan nyugtázom magamban, hogy ez csak egy játék és mivel ez nem a valóság, így itt bármi megtörténhet. :3
Végig hadartam azt, ami hirtelen az eszembe jutott, aztán már dobtam is azt a hógolyót, majd fedezékbe is vonultam tanulva az előbbi esetből.


Edit:
Hógolyók: 2/3


A hozzászólást Miu összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Feb. 08 2016, 20:22-kor.
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A hírtelen összeverődött csapat (Miu, Ryu, Kazura, Rey) - Page 2 Empty Re: A hírtelen összeverődött csapat (Miu, Ryu, Kazura, Rey)

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Feb. 08 2016, 20:21

The member 'Miu' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
A hírtelen összeverődött csapat (Miu, Ryu, Kazura, Rey) - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

A hírtelen összeverődött csapat (Miu, Ryu, Kazura, Rey) - Page 2 Empty Re: A hírtelen összeverődött csapat (Miu, Ryu, Kazura, Rey)

Témanyitás by Kazura Pént. Feb. 19 2016, 13:00

Amint felbukkan Miu máris a dobáshoz készülődik, de a kérdésem láthatólag lefoglalja annyira, hogy elhalassza kissé azt. A terv ezen része sikeresen működik. Az elhangzó válasz azonban engem is elgondolkodtat.
Olyan küldi amiben egy játékos több egységet is irányít. Érdekelnének a részletek, de az ezennel bizonyossá vált, hogy hogy a benntartózkodásunk egy teszt részét képezi. Hiszen mi más magyarázhatná, hogy ilyen drasztikus változtatások bukkannak fel az eredeti játékmenethez képest. Azonban ez további kérdéseket vet fel. A teszt célja például lehet a játékélmény növelése, ám ez még mindig nem magyarázná a kilépés lehetőségének eltörlését. Persze értem én, hogy növeli a tesztelők hatékonyságát, de önmagában ezért túl drasztikusnak tűnik. Ha előre meghirdetik a hasonló feltételeket is találtak volna bőven elég kockát akik akár ingyen is jelentkeztek volna. Akár még én is. A másik sarkalatos pont pedig a halál lehetősége. Ez az amit sehogy sem tudok beleilleszteni a képbe. Egyértelmű, hogy ez a tökéletes motiváció a tesztalanyok játékban tartására. Azonban a blöff lehetőségét továbbra is kizártnak tartom, mert akkor már rég levették volna mindegyikőnkről a Nerve Gear-t. Így viszont az sem kizárható, hogy Kayaba Akihiko csupán egy pszichopata, aki számára ez az egész világ csupán egy társadalmi kísérlet. Hogyan viselkedik az egyén, ha úgy gondolja, hogy kockázatok nélkül gyilkolhat? Meddig mutat utat a józan ész és mikor veszi át a helyét az elkeseredés? És a legfontosabb kérdés, hogy egy ilyen környezetben melyik a helyes út? Lesz min filóznom a nap hátralévő részében, annyi szent.
Szinte észre sem veszem, ahogy a hógolyó a vállamon koppan és ösztönösen küldöm útjára a sajátomat is, mikor Miu elfordul fedezékbe vonulni.
Ja tényleg, mi éppen valaminek a közepén tartunk. Illetve, ha jól számolom mindjárt a végén. Ennyit a figyelemelterelésről. Na sebaj, ne húzzuk az elkerülhetetlent, veszíteni is tudni kell.
Összegyúrok hát még egy hógömböt, majd a lábnyomokat követve megindulok ellenfelem búvóhelye felé, az ellenkező irányból megközelítve azt.

_________________
A karakter mondatai.
A karakter gondolatai.
Kazura
Kazura
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 356
Join date : 2015. May. 28.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A hírtelen összeverődött csapat (Miu, Ryu, Kazura, Rey) - Page 2 Empty Re: A hírtelen összeverődött csapat (Miu, Ryu, Kazura, Rey)

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Feb. 19 2016, 13:00

The member 'Kazura' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
A hírtelen összeverődött csapat (Miu, Ryu, Kazura, Rey) - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

A hírtelen összeverődött csapat (Miu, Ryu, Kazura, Rey) - Page 2 Empty Re: A hírtelen összeverődött csapat (Miu, Ryu, Kazura, Rey)

Témanyitás by Miu Kedd Feb. 23 2016, 20:33

Még egy találat és nyertem. De azért nem iszom előre a medve bőrére, eddig túl jókat dobtam, ahhoz képpest, hogy én ebben elég béna vagyok, tehát még jöhet a kínkeserves szenvedés és még a vereség is befigyelhet itt az utolsó pillanatokban. Viszont most kivételesen Zura eléggé elcsendesedett, nem voltak további kérdései és semmi érdekes témával nem próbálja meg elterelni a figyelmet a hógolyócsatánkról. Vagy lehet, hogy még nme döntötte el, hogy mi legyen a következő kérdés vagy egyéb beszédtéma. :3 No, de ez mindegy is, addig is százszázalékosan is a hócsatára tudok összpontosítani. Legalább is én naiv abban tévhitben voltam, hogy kellő képp figyelek az eseményekre, aztán kiderül az ellenkezője. Ugyanis szépen az arcomba kaptam egy hógolyót és azzal a lendülettel hanyatt is vágódtam és elterültem a hóban. Majd igyekeztem hátrafelé kúszni, miközben a havat törölgetem az arcomról, majd mikor újra tökéletesen láttam világot, már markoltam is a hóba és már gyúrtam is azt a hólabdát.
-Héé! Fejre nem ér! Ezért meg fogsz fizetni ám! D:
Persze nem kell itt semmi véresen komolyra gondolni, igazából még látható is rajtam, hogy fel se vettem a dolgot, csupán hozzá kellet fűznöm valamit ehhez, míg előkészítem a „fegyverem”.  Majd mikor elkészül a nem túl tökéletes hógolyóm, fel sem álltam. Csak el dobtam Zura felé a hólabdát és a hóban ülve figyeltem, hogy vajon ez most be fog e találni vagy épp csodálatosan mellé céloztam vagy esetleg a hógolyó azelőtt szétesik, hogy elérné Zurát… vaagy könnyedén kikerüli a suta dobásom és én kapok az arcomba még egy kis havat.

Edit:
Hógolyók: 3/3
:3


A hozzászólást Miu összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Feb. 23 2016, 20:35-kor.
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A hírtelen összeverődött csapat (Miu, Ryu, Kazura, Rey) - Page 2 Empty Re: A hírtelen összeverődött csapat (Miu, Ryu, Kazura, Rey)

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Feb. 23 2016, 20:33

The member 'Miu' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
A hírtelen összeverődött csapat (Miu, Ryu, Kazura, Rey) - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

A hírtelen összeverődött csapat (Miu, Ryu, Kazura, Rey) - Page 2 Empty Re: A hírtelen összeverődött csapat (Miu, Ryu, Kazura, Rey)

Témanyitás by Kazura Pént. Feb. 26 2016, 14:52

Hát ez betalált. Az első pillanatban nem is értem mit keres Miu a hóban, majd csak mikor nekikezdi törölgetni a havat az arcából kapcsolok.
Úgy látszik csak lehet valami abban, amit korábban mondott, hogy felesleges túlspilázni a dolgokat úgy is megy minden a maga kerékvágásában. Bár valószínűleg nem arra gondolt, hogy ez a kerékvágás az arcába hulló hógolyót fogja jelképezni.
Magamban kuncogva indulok meg felé, jobbomban dobálgatva a korábban gyúrt hógolyóm. Mielőtt azonban dobásra szánnám el magam megindul ellenem ellenfelem elkeseredett utolsó támadása. Jóval kisebb és formátlanabb, mint az eddigiek és az erő is hiányzik belőle, arra azonban megfelel, hogy térdtájékon elkapjon. Egy pillanatra megállok, majd megteszem a köztem és a még mindig a hóban fekvő lány közötti távolságot. Odaérve hangosan felsóhajtok, majd balomat nyújtom felé.
-Nincs mit tenni, úgy tűnik tisztességes párbajban te nyertél-mondom, miközben felsegítem.
-A szabályok értelmében feladom a küzdelmet-mosolygok rá. Csupán még valami-és ezzel a lendülettel a fejére is pottyantom az eddig a jobbomban szorongatott golyszlit.
-Csak nem hagyhattam kárba veszni-magyarázkodom, majd meglátva Miu valószínűleg nem túl szép tekintetét el is nevetem magam.
A kis közjáték után a mondottaknak megfelelően feladom a küzdelmet, így a körülöttünk elterülő havas táj is semmivé válik.
-Nos, örülök, hogy eljöttem tényleg remek kis szórakozást hoztál össze. Kár, hogy a többieknek le kellett lépniük, talán majd legközelebb kipróbálhatjuk az eredeti ötleted is. Addig is úgy látom nem árt majd gyakorolnom a célba dobást-mosolyodom el, majd búcsút intek Miunak.
-Adtál némi gondolkodni valót is, úgyhogy most lépek, majd összefutunk valamikor a céhházban. Ha pedig megint hasonló bulira készülsz, rám számíthatsz. Talán egyszer majd egymás mellett is küzdünk.


/Köszi a "harcot" Very Happy ./

_________________
A karakter mondatai.
A karakter gondolatai.
Kazura
Kazura
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 356
Join date : 2015. May. 28.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A hírtelen összeverődött csapat (Miu, Ryu, Kazura, Rey) - Page 2 Empty Re: A hírtelen összeverődött csapat (Miu, Ryu, Kazura, Rey)

Témanyitás by Miu Szomb. Feb. 27 2016, 14:47

Nem hittem volna, hogy most ez a hógolyó célba fog érni. De végül volt annyi szerencsém, hogy térdtájékon elkapja a célpontot. Viszont mindenesetre kissé megleptem magam, én a totális kudarcot vártam, erre csak sikerült még valamit összeszenvednem itt a hóban fetrengve. Zura baljába belekapaszkodva sikerült is feltápászkodnom, most kellet az a kis segítség a talpra állashoz. Miután ismét két lábbal álltam a földin, elkezdtem lesöpörni magamról a havat, közben pedig hallgatom Zurát, majd érzékeltem a fejemen landoló hógolyót is.
-Héé! Mondtam, hogy fejre nem ér! Erre megint kapom egyet a fejemre. D:
Nem volt annyira csúnya az a tekintet és a duzzogás megjátszásán is hamar túl lett lépve, hisz a nevetés egy sokkal jobb dolog, ki kell használni a nevetésre nyíló alkalmakat, főleg, ha nem egyedül van vele az ember. :3
-Hát igen, a többiek sajnos nem tudják, hogy mi jót hagytak ki. A célba dobásról meg csak annyit, hogy szerintem csak azért volt ekkora szerencsém, mert valamivel nagyobb lehet a fegyverkezelésem és lehet, hogy ez volt az, ami rá segített a célzásra, ugyanis én borzalmasan rossz vagyok az ilyesmiben. – legalább is más pontokhoz nem igazán tudom ezt hozzá kötni, a kardom is csak azok miatt a pontok miatt tudom forgatni tűrhetően, aztán az idők során csak lett némi rutinom is benne, de szerintem a pontjaim nélkül úgy hirtelen nem sokat tudnék kezdeni egy karddal – Ohh… ha elakadnál a gondolkodásban, akkor szólj nekem, hátha én tudom a választ. ;P Ezt pedig megjegyzem és nem foglak kihagyni téged egy buliból sem, az egymás oldalán harcolás, meg nem talán, hanem megbeszélés kérdése lesz úgy is. :3 De, nem tartalak fel tovább, hagylak gondolkodni. Szia! ^^

/Én is köszöntem a játékot :3
Zárható a harc.



Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A hírtelen összeverődött csapat (Miu, Ryu, Kazura, Rey) - Page 2 Empty Re: A hírtelen összeverődött csapat (Miu, Ryu, Kazura, Rey)

Témanyitás by Cardinal Csüt. Márc. 10 2016, 14:38

No, akkor eljött az ideje, hogy lezárjam ezt az arénát. Miu és Kazura jutalma 60 exp és 160 arany.

Ryutoshi, Miu: +50 pont
Kazura, Rey: -30 pont

Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A hírtelen összeverődött csapat (Miu, Ryu, Kazura, Rey) - Page 2 Empty Re: A hírtelen összeverődött csapat (Miu, Ryu, Kazura, Rey)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.