Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Hardcore] Silver-senpai és Yuuki \o/

4 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

[Hardcore] Silver-senpai és Yuuki \o/ - Page 2 Empty Re: [Hardcore] Silver-senpai és Yuuki \o/

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Okt. 04 2015, 16:00

The member 'Kurokawa Yuuki' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Hardcore] Silver-senpai és Yuuki \o/ - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Silver-senpai és Yuuki \o/ - Page 2 Empty Re: [Hardcore] Silver-senpai és Yuuki \o/

Témanyitás by Silver Hétf. Okt. 05 2015, 18:53

- I'm alright! - emeltem fel a kezem, hogy megnyugtassam a lányt. Ezután még kellett néhány pillanat, amíg tényleg alright lettem és kitisztult a fejem, de tényleg nem volt bajom, leszámítva a vörös foltot a homlokomon és a zöld csíkom egy kis részének eltűnését. Én viszont immár harmadszor is rámentem a csuklójára, és végre beérett a munka gyümölcse, kitapasztaltam, hogyan védekezik és eltaláltam. Innentől kezdve gy éreztem, könnyebb dolgom lesz. Dolgozhattam a védekezésemen, hiszen azon még volt mit fejleszteni.
- So a példaképeid útját követed. Nice, sok respectet érdemelsz Wink - kacsintottam Little Miss Yuukira. A mai fiatalok már olyan példaképeket választanak, akiket az én időmben még tojással dobáltunk volna, így aztán fresh air volt egy olyan emberrel találkozni, aki kardforgató őseinkre néz fel.
- I have a reason, de nem tartozik rád. Ez az én secretem! - mosolyodtam el magabiztosan a kérdésére, némi rejtélyes felhangot és izgalmat csempészve a harcba. Legalábbis ami az ő oldalát illeti. Én tudtam, hogy azért nem támadok mást, mert féltem. Meg azért, mert így volt a legkönnyebb kitapasztalnom a védekezését. Azonban most már a támadásaira koncentráltam. A pengéje könnyen kiszámítható módon érkezett, ezért könnyen az útjába tudtam tenni a fegyverem. Amit most későn észleltem az volt, hogy pontosan ez volt a terve, és végül elcsúszott a kardja hegye az enyémen, és megütött vele. Újra. Viszont nem veszítettem ezúttal ütemet. Ha újat akar látni, és nem ragaszkodunk a kendós hagyományokhoz, akkor rám számíthat! Amíg ő visszanyerte a támadása után az egyensúlyát, én már be is léptem mellé, sőt, félig a háta mögé kerülve csaptam visszafelé a bokennel, egyenesen a lány popsijára célozva. Közben pedig éktelenül vigyorogtam, és már pördültem is meg, hogy újra szembekerüljek Little Miss Yuukival.

HP: 166/250
P: 0/75
CSP: 26/130
Védekezés 1/3
Pihiköröd jön, egyszer nem léptetted a számlálód Wink
Silver
Silver
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Aug. 13.

Karakterlap
Szint: 31
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Silver-senpai és Yuuki \o/ - Page 2 Empty Re: [Hardcore] Silver-senpai és Yuuki \o/

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Okt. 05 2015, 18:53

The member 'Silver' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Hardcore] Silver-senpai és Yuuki \o/ - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Silver-senpai és Yuuki \o/ - Page 2 Empty Re: [Hardcore] Silver-senpai és Yuuki \o/

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Szer. Okt. 14 2015, 10:54

Úgy tűnt a senpai jól aminek hangot is ad. Nem akartam én olyan erősen megütni… na jó talán egy picit amiért az elején olyan gonosz volt. Na mondjuk ezt gyorsan megbosszulta azzal, hogy sikeresen visszatámadt. Hmm… mint ha senpai egyre jobban mozogna… talán csak el voltak gémberedve a végtagjai és mostanra kezd helyre állni. Vagy valami hasonló.
- Mégis ki más útját követném ha nem az egyes példaképeim? – Kérdezek vissza mert nekem ez egyértelmű volt de ezek szerint ő máshogy gondolja… oké esetleg járhatom a saját utam.
- Nem tartozik rám? Ez elég goromba kijelentés. – Jegyzem meg félig mosolyogva de legalább azt elértem, hogy ne csak a kezem támadja. Hiába a támadásom ugyan sikeresnek mondható ez még kevés az egyensúly kibillentésére és ezt kihasználva rögtön ellencsapásba léphetett méghozzá… a fenekemre?
- Mi a… Auch! – Kiáltok fel a hátsómhoz kapva és apró léptekkel előre rohanva. – Ez… ez aljas volt… - Jegyzem meg finoman dörzsölve. – Így be fog pirosodni… - Azt már nem tettem hozzá, hogy rá se tudok majd ülni, főleg a kaján vigyort meglátva az arcán amire én csak dühösen felfújtam az arcom mint egy pukkancs kis hörcsög. – Na várj csak ezt még vissza kapod! – Sziszegtem és már azon járt az agyam miként is törleszthetnék. Hmm… a férfiaknak is megvan a maguk érzékeny pontja… de az lehet túlzás lenne. Esetleg én is ugyan ezt tehetném de az meg uncsi lenne. Esetleg ha a hegyével… az meg undi és már túl perverz lenne. Mégis milyen más érzékeny pontja lehet?

Élet:175
Páncél:36
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Silver-senpai és Yuuki \o/ - Page 2 Empty Re: [Hardcore] Silver-senpai és Yuuki \o/

Témanyitás by Silver Csüt. Okt. 15 2015, 10:23

- Például a sajátod Wink - feleltem rögtön a lány kérdésére. Mint én. Sosem követtem senkit, abban hittem, hogy ha azt teszem, amit helyesnek tartok, előrébb juthatok, mint azzal, hogy ha mások eszméit, elveit, módszereit alkalmazom a saját életemre. Of course emiatt például tréningeken egyszer-egyszer bajszot akasztottam a sensei-jel, és bár a tanácsokat mindig megfogadtam, alapjában véve a saját utamat egyengettem, és így tudtam megelőzni mindenki mást, amikor versenyhelyzetbe kerültünk. Elvégre két lehetőséged van: vagy ugyanazt csinálod, mint mások, csak jobban, vagy más ösvényen indulsz el, és reméled, hogy az gyorsabban a célodhoz visz. Obviously Little Miss Yuuki ettől függetlenül tiszteletreméltó volt, hisz' semmi baj nem volt azzal, hogy ő példaképeket tesz maga elé, hogy könnyebben elérje az áhított célokat. Különösen úgy, hogy olyan nemes lelkű example-öket választott, mint az ősi szamurájok.
A szemtelen támadásom pedig közben fényes sikert hozott, ami az arcomon is látszott. Gyerekes csíny volt, de sokkal kevésbé bántó, mint mondjuk gyomron vágni a karddal, vagy a térdére ütni, ami esetleg tényleg rossz érzést is kelt benne. Így viszont legfeljebb kicsit durcás lett, mint a mellékelt példa is mutatja. És nem utolsósorban figyelmetlen.
- Ha rosszul viselkedsz, elfenekellek, little girl! - figyelmeztettem, majd már lendültem is előre, nem törődve azzal, hogy ő mondjuk még a "fájdalmas" részeket masszírozza - Pay Attention! - tettem hozzá, és ismét szokatlan helyre céloztam, konkrétan a lábfejébe próbáltam szúrni a fapengém hegyét, kihasználva a rendezetlen mozgása és a különös célpontom nyújtotta meglepetést. Ha ügyes vagyok, akkor hirtelen nem is fogja tudni, hogy védekezzen ellene, és elérhetem a lábikóját.

HP: 166/250
P: 0/75
CSP: 0/130
Védekezés 1/3
Silver
Silver
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Aug. 13.

Karakterlap
Szint: 31
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Silver-senpai és Yuuki \o/ - Page 2 Empty Re: [Hardcore] Silver-senpai és Yuuki \o/

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Okt. 15 2015, 10:23

The member 'Silver' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Hardcore] Silver-senpai és Yuuki \o/ - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Silver-senpai és Yuuki \o/ - Page 2 Empty Re: [Hardcore] Silver-senpai és Yuuki \o/

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Szomb. Okt. 24 2015, 16:49

- Ez lehetséges egyáltalán? – Kérdezek rögtön vissza. – Mármint én is igyekszem a saját utam járni de… ez az út abból épült fel amit tőled, Shu vagy Hinari senpaitól tanultam és akkor az már nem a sajátom… vagy csak túl komplikálom… - Csóválom meg a fejem. Komoly kérdés ez de mégis kinek van ideje ezeken agyalni mikor épp harc közben vagy főleg úgy, hogy szemtelen, perverz és… nem tudom még milyen módon harcolnak ellenem. A senpai pontosan ezt tette most és még én a sajgó fenekemmel voltam elfoglalva ő már ismét támadásba lendült és megint egy szokatlan területet célozva. Túl későn jöttem rá mit akarhat így esélyem sem volt időben elhúzni a lábam a kard elől, vagyis egész pontosan mire ezt megtettem már a fakard hegye beleállt a lábfejembe így majdhogynem hanyatt is vágódtam. Tudom, hogy valamit mormogtam az orrom alatt csak azt nem, hogy mit és a következő lépésem sem volt épp a legmegfelelőbb lépés. Talán egy kicsit bepánikoltam a senpai közelségétől amire a perverz megjegyzései és az előbbi megmozdulása csak erőteljesen rásegített így a gyakorló kard markolatát reflexszerűen lendítettem egyenesen a senpai ágyéka felé. Hirtelen megmozdulás és nem túl etikus most kivételesen nagyon abban reménykedtem, hogy ezúttal célt tévesztek vagy valamilyen úton módon ki tudja majd védeni. De független a „sikertől” szinte azon nyomban elszégyelltem magam. Pontosan tudom milyen érkényen pont is az. Vannak olyan helyek ahová semmilyen körülmények között nem támadunk én pedig ezt megszegtem szégyent hozva saját magamra. Ráadásul ezt nem egy ember előtt.

Élet:175
Páncél:10
Kitartás: 95
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Silver-senpai és Yuuki \o/ - Page 2 Empty Re: [Hardcore] Silver-senpai és Yuuki \o/

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Okt. 24 2015, 16:49

The member 'Kurokawa Yuuki' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Hardcore] Silver-senpai és Yuuki \o/ - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Silver-senpai és Yuuki \o/ - Page 2 Empty Re: [Hardcore] Silver-senpai és Yuuki \o/

Témanyitás by Silver Hétf. Nov. 02 2015, 17:53

- Of course! Ha mások elveit, tanításait összegyúrod egy saját valamivé, az máris a tiéd - mondtam határozottan, de igazából közben büszkén feszítettem, hogy az én szavaimat is a magáénak tartja. Kellemes melegséget éreztem belül ettől a gondolattól, pedig nem volt szokatlan érzés. Rengetegen néztek már fel rám, elsősorban még a középiskolában, amikor a kemény munka gyümölcse és a tehetség kotyvaléka szép lassan beérett. Egyetlen ember nem dicsért meg soha, az pedig az edzőm volt, de tőlem ezt nem is vártam. Anélkül is tudtam, hogy büszke rám, a többiek meg amúgy is fokozták az önbizalmamat.
- A legfontosabb az, hogy az elvet, amit követsz, a sajátodnak érezd és szívvel-lélekkel mögé tudj állni! - tettem hozzá. Én egy pillanatra sem estem ki a ritmusból, nyugodt, higgadt és magabiztos maradtam harc közben a kezdeti sikertelenség ellenére is. Tudtam, hogy csak idő kérdése, és a váratlan húzásaim most egytől-egyig ültek, rajta pedig látszott, hogy kissé szétesett a mozgása, és nem tudja, hogyan reagáljon, hogyan küzdjön. Én pedig szó nélkül kihasználtam a fejében leledző káoszt. A kétségbeesett suhintását egy könnyű mozdulattal állítottam meg, a két fafegyver hatalmas csattanással feszült egymásnak, és még az sem billentett ki, hogy tisztában voltam vele, mire célzott. Viszont a légszomjam eluralkodott rajtam, és még egy utolsó erőfeszítéssel ellöktem a pengéjét, én pedig hátraszökkentem, hogy néhány pillanatnyi szusszanással feltöltsem az energy-met a folytatáshoz.
- Clear your mind, focus! Ne hagyd, hogy a körülmények befolyásoljanak! - adtam afféle mesterként lecture-t a lánynak, majd védekező pozícióba emeltem a kardom magam elé, és egy mély levegőt véve száműztem a lihegést.

HP: 166/250
P: 0/75
CSP: 130/130
Védekezés 2/3
Silver
Silver
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Aug. 13.

Karakterlap
Szint: 31
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Silver-senpai és Yuuki \o/ - Page 2 Empty Re: [Hardcore] Silver-senpai és Yuuki \o/

Témanyitás by Cardinal Pént. Nov. 13 2015, 12:20

Osu!

Inaktivitás miatt lezárom a párbajt. Silver jutalma 90 exp és 240 arany. 2015. december 2-től küzdhettek meg újra egymással.

Silver: +12 pont
Yuuki: +0 pont
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Silver-senpai és Yuuki \o/ - Page 2 Empty Re: [Hardcore] Silver-senpai és Yuuki \o/

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.