Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Füvesház

+4
Kiwi
Shukaku
Hideaki
Kayaba Akihiko
8 posters

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

Füvesház Empty Füvesház

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Ápr. 25 2015, 17:37

A Füvesház bomladozó vörös téglákból emelt épületét már jó messziről látni, szinte kiemelkedik Horunka egyszínű épületei közül. Az épületben elvileg Aincrad összes növénye és ellenszere megtalálható, de bejutni lehetetlen. A kapui zárva vannak, egy pergmanet van rájuk erősítve:


"A Városi Tanács rendelkezése értelmében a Füvesházként ismert épület további rendelkezésig zárva."


A pergament állapota alapján nagyon réginek tűnik a kiírás, horunkai városi tanács pedig évek óta nem létezik.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Füvesház Empty Re: Füvesház

Témanyitás by Hideaki Csüt. Május 14 2015, 16:41

//Shukaku//

- Zárva?
A homlokomra mély ráncok futnak, ahogy kibetűzöm a megviselt pergamen tartalmát. Egy omladozó kunyhó előtt állok, amit erre Füvesháznak csúfolnak, és meglehetősen kecsegtető pletykák terjengenek róla. Persze a közelébe sem jöttem volna, ha nem lennék történetesen itt ragadva az első szinten. Persze fejlődgetek, szépen komótosan, de lassan szakállt is növeszthetnék. A béta-időszakban sem volt éppen expresszvonat a fejlődés, de a kiürített vadászmezők már egy egészen új nehézségi szintre emelik a dolgot. Szóval felfedezem a szintet az első fűcsomótól az utolsó kavicsig, és reménykedem, hogy tényleg akad majd itt valami említésre méltó. Talán rábukkanok valami igazi különlegességre, ami majd húsz szintet dob rajtam, ad egy nagyobbacska vagyont, és valami halálosan jó statokkal rendelkező pengét. Sose lehet tudni. És nem is fogom tudni, ha csak nem jutok be. De mért van ez zárva? Egyáltalán minek van itt, ha egyszer be van zárva? Valami titkos küldetés helyszíne lehet, csak rá kell bukkannom, és máris megcsináltam a szerencsém. Pofonegyszerű. Kivéve persze, ha már régesrég lecsúsztam róla.
Elhessegetem a gondolatot, ilyen hozzáállással akár ücsöröghetnék a városban is, arra várva, hogy valaki megmentsen innen. Még mit nem. Legalább annyit megér, hogy rángassam kicsit az ajtót. Szóval rángatom. Határozottan be van zárva. Mily meglepő. Na és akkor most hogyan tovább...?
Épp eléggé lefoglalnak a gondolataim, így hát továbbra sem tűnik fel, hogy egy ideje már nem vagyok egyedül. Zajt hallok a hátam mögül, és egy gyönyörteljes pillanatig biztosra veszem, hogy egy NPC-t látok majd magam előtt, aki egy titkos küldetésre invitál, és busás jutalmat ígér.
- Nem vagy NPC. - állapítom meg az egyértelmű tényt, ahogy a fejemet finoman oldalra döntve szemlélem az illetőt. Egy kislány. Akár az is lehetne, aranyosan fest, aranyosan, és ártatlanul, pont mint a legjobb küldetéseket osztogató NPC-k. Nagy kár érte. - De akkor mit keresel itt?
Hideaki
Hideaki
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 16
Join date : 2015. May. 10.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Füvesház Empty Re: Füvesház

Témanyitás by Shukaku Csüt. Május 14 2015, 17:01

Már járt itt, és bár ő nem döngette a zárt kapukat, nagyon jól tudta enélkül is, hogy a kapu bizony zárva van. nem csak azért, mert ki volt írva, hanem azért is, mert a rendszer által volt kiírva. Ezeket az apró különbségeket már könnyen észrevette, hiszen elég időt töltött a világban, és ő is csinált már plakátokat, táblákat, meg ilyesfajta dolgokat. Valahogy látszott a különbség azon, hogy micsoda a rendszer, és micsoda egy játékos kezének a munkája. Na de a kérdés jogos, hogy mit is keres itt. Bár az NPC-s részt nem értette.
-Hogy… hogy NPC? Nem, nem vagyok… erre felé nem is nagyon találkoztam helyiekkel.
Nézett körbe, hogy megbizonyosodjon arról, hogy most sem találkozik, majd meghajolt.
-Szia, Shu vagyok, ő pedig Timidus.
Biccentett a mellette lévő sárkány is, aki egész idáig csöndesen figyelte az eseményeket… és most sem szólalt meg.
-És… hogy mit keresek itt? Hát… csak erre sétáltunk. Meg… várom a küldit is, és nem vagyok biztos abban, hogy a tábla ki lesz téve a Főtéren is, ha elindul. Tudod, az ilyen lezárt épületek nem véletlenül vannak a városban. Mindegyik arra vár, hogy majd megnyíljon és valaki felfedezhesse. Sok ilyen épület van, amit figyelek, és mivel erre jártunk, gondoltam megnézem. Az is lehet, hogy majd ugyanerre a pergamenre lesz felírva a küldi is… de akkor ezek szerint még nem most fog elkezdődni. Viszont…
Itt elgondolkodott egy pillanatra, majd a sárkányra pislantott.
-Miért kérdezted… vagyis nem kérdezted… szóval keresel valakit a falusiak közül? Ha gondolod szívesen segítünk megtalálni, úgy sincs jobb dolgunk.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Füvesház Empty Re: Füvesház

Témanyitás by Hideaki Csüt. Május 14 2015, 17:41

Halkan nevetek a válaszát hallva, és mosollyal az arcomon figyelem, ahogy meghajol - meglehetősen fura egy lány. Az efféle furcsa viselkedéssel mindig sikerül zavarba hoznia az embereknek, minden alkalommal azt hiszem, hogy bennem van a hiba. A multikulturális gyerekek már csak ilyenek, ehhez vagyok hozzászokva. A fejemet vakarom, végül úgy döntök, hogy legjobb lesz, ha alkalmazkodom, ahogy mindig is tettem, így hát vigyorogva, színpadiasan meghajolok.
- Hideaki vagyok. - válaszolok a lánynak felegyenesedve, majd közelebb lépek, kár volna ugyanis csupán ennyivel lezárni ezt a kis játékot. Ha már lúd, legyen kövér, ahogy mondani szokás. Szóval térdre ereszkedem, hogy nagyjából egy magasságba kerüljünk, és kezet csókolok az ifjú hölgynek, hátha egy kissé meglephetem vele. - Örülök, hogy megismerhetlek.
Halkan nevetve állok fel, és biccentek a sárkánynak is, a magam egyszerű logikájával is sikerül megállapítanom, hogy a kislány idomár lehet, és ez a sárkány pedig hozzá tartozik. Nem rossz kapás, meglehetősen szerencsés, hogy egy sárkány tojása ütötte a markát. De ahogy elnézem, a sárkány is szerencsésnek mondhatja magát a gazdájával, szóval ezzel tökéletesen kvittek is. Bevallom kissé irigyelem. Mármint a lányt.
Türelmesen hallgatom, ahogy elmagyarázza, hogy kerül ide, és megerősít a gondolatomban, hogy itt igenis lennie kell valami érdekesnek. Csak úgy fest, hogy nem most. Még nem.
- Nem igazán keresek senkit. - válaszolok a kérdésére felvont szemöldökkel. - Inkább valamit keresek, valamit, amivel fejlődni lehetne. Mobokat már csak elszórva találni, én meg meglehetősen türelmetlen vagyok. Ez a lemaradottság egy kissé felhúz. - jegyzem meg mosolyogva, bár a hangomban érezni a feszültséget, amit ez a helyzet vált ki. Roppant tehetetlennek érzem magam.
Hideaki
Hideaki
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 16
Join date : 2015. May. 10.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Füvesház Empty Re: Füvesház

Témanyitás by Shukaku Csüt. Május 14 2015, 17:56

Na ennyit a multikultiról. Shu, amerikai-japánként, igazán beleszokott a hajolgatásba, hiszen mindig is próbált a helyi szokásoknak megfelelni, és szépen megtanult „japánul viselkedni”. Erre mi történik? Belép a játékba, és ott, ahol azt várja, hogy a középkori hangulat rabul ejti majd az embereket, és igyekeznek visszaszokni a régi erkölcsökhöz, mindenki európai meg amerikai módra viselkedik. Bosszantó, rendkívül bosszantó, hiszen senkit nem akar megsérteni azzal, hogy nem adja meg neki a kellő tiszteletet, de nem tudja kikövetkeztetni, hogy ki az, aki nem is igényli. Ezért is döntött úgy, hogy meghajlással köszön, a szokásokhoz híven, legalább is az első alkalommal az ismeretleneknek… azzal csak nem bánthat meg senkit… max őt nézik hülyének, de hát annyi baj legyen. A kézcsókra viszont nem számított, és az elsőnek furcsálló tekintet kis pirulásba, majd hangos kuncogásba váltott, ahogy befejezvén a játékot, még pukedlizett is egyet a fiúnak.
-Hát… én is örvendek a találkozásnak.
Mondja kicsit elnyomva a kuncogást, majd megrázza a fejét.
-Bocsi, de nem tudhatom, hogy ki mennyire foglalkozik az illemmel, szóval nem akartalak megbántani azzal, hogy nem hajolok meg. Bár… most már neked kéne meghajolni, hiszen én sokkal magasabb szintű vagyok, mint te.
Húzza ki magát büszkén, ám teljesen látható, hogy csak viccel, és a gőgösség is nagyon erőltetett a hangjában. Szóval gyorsan vissza is áll normális testtartásba, és végignéz a fiún.
-Fejlődni? Tudok egy módszert, amivel nagyon könnyen lehet fejlődni, és még szórakoztató is. A lemaradás pedig… akkor gondolom te is sztázisban voltál eddig. Mikor ébredtél? Mióta vagy itt? Ha bármi kérdésed van, nyugodtan tedd fel. Mi vagyunk a kis szintűek védelmezői és segítői.
Húzza ki magát ismét, ugyanazzal a játékos önteltséggel, mint az előbb.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Füvesház Empty Re: Füvesház

Témanyitás by Hideaki Csüt. Május 14 2015, 18:28

Bevallom, örülök, hogy elnyerte a tetszését ez a kis játék, illetve hogy már nem én vagyok az egyetlen, aki zavarban van. Vele nevetek, majd a megjegyzését hallva kénytelen vagyok igazat adni neki. Az már egész biztos feltűnhetett neki, hogy én nem sokat törődöm az illemmel, mert cseppet se értek hozzá.
- Hát alacsonyabb szintű nem is igen lehetnél. - válaszolok még mindig szélesen vigyorogva. - De való igaz... Bocsánatáért esedezem fiatal hölgy, a továbbiakban ügyelni fogok a modoromra. - teszem még hozzá nevetve, és merem remélni hogy nem fog komolyan venni, ahogy én sem szívom mellre a kérkedését. Nem a jómodorról vagyok híres, hogy őszinte legyek.
Ahogy megemlíti a sztázist, önkéntelenül is bólintok, majd egy sóhajtást követően válaszolok is neki.
- Jó pár napja vagyok már itt, és az ébredésem óta itt bolyongok az első szinten, lassan már jobban ismerem majd, mint a tenyeremet. - jegyzem meg fásultan. Aztán felcsillan a szemem, ahogy rákérdezek a módszerre, amit korábban említett. -  Az a fejlődési mód... Mesélnél róla? - nézek rá várakozóan. Jó ideje ez volna az első reménykeltő dolog, ami az utamba akadt. És még szórakoztató is lenne, legalábbis ő ezt állítja. Ámen.
Felkelti a figyelmem az a különös hangsúly, ahogy azt mondja, "mi vagyunk". Pár pillanatig elmerengek rajta, hogy a sárkányára utal-e a többesszámmal, vagy valami hősies indíttatású céhnek a tagja, de úgy döntök, nem kérdezek rá. Előbb vagy utóbb úgyis kiderül majd. Főleg amilyen büszke rá.
Hideaki
Hideaki
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 16
Join date : 2015. May. 10.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Füvesház Empty Re: Füvesház

Témanyitás by Shukaku Csüt. Május 14 2015, 18:58

És ezzel a mondattal, miszerint alacsonyabb szintű nem is igen lehetne, máris igazolta Shu sejtését, miszerint egy egyes szintű kezdővel van dolga. Bár… mondjuk azon elgondolkodott a kis idomárunk, hogy vajon igaz-e ez a mondat. Ugye van egy olyan szafari teljesítmény, hogy rossz helyen, rossz időben, ami tíz tapasztalatpontot elvesz a játékosoktól. Minuszba természetesen senki nem mehet le, hiszen Kayaba Akihiko van annyira nagylelkű és kedves, hogy aki végigcsinálta a karakteralkotási procedúrát, azt azonnal megjutalmazta tíz tapasztalatponttal. Ez egyébként teljesen logikus is, hiszen tapasztalatot szereztél a világról a karaktered megalkotása során is. Elolvashattad a kasztok leírását, a pontozásukat, végigmehettél a tutorial részeken, meg ilyesmi. Viszont ha a szinteket nem szintben, hanem megszerzett tapasztalatpontokban mérjük, ami a kiképzősök miatt szintén logikus, akkor a nulla ponttal rendelkező játékos lehet kisebb szinten, mint Hideaki. Nyo… ilyen sok és hosszú gondolatmenetet kiválthat egyetlen mondatocska, a következő pedig újabb kuncogást és egy nyelvöltést.
-Remélem is! Elképesztő, hogy ezek a mai fiatalok milyen modortalanok tudnak lenni!
Nyo, de ennyi elég is volt a viccelődésből, hiszen itt nagyon is komoly dolgokról van szó. Meg kell mutatni szegény Hideakinak a fejlődés rögös útját lesimító úthenger parkolóját, és még meg is kell neki tanítani, hogy hogyan vezesse. Nem mintha annyira bonyolult lenne, így Shu azonnal hozzá is látott, leguggolt egy bokorhoz, és matatni kezdett az ágai között, közben végig beszélt.
-Először is, ott van a Kiképzőtiszt. Ő fel tud téged juttatni tizedik szintre, viszont onnan csak akkor léphetsz tovább, ha valóban megszerzed a kellő tapasztalatpontot. És azután ott van a szafari.
Itt felállt, majd megmutatta a kezében tartott siklót a fiúnak.
-Ilyen állatkákat fogunk, és cserébe kapunk jelvényt, Exp-t vagy aranyat. Nem nehéz, és mókás.


_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Füvesház Empty Re: Füvesház

Témanyitás by Hideaki Szomb. Május 23 2015, 12:48

Elmosolyodom, ahogy nyelvet ölt rám, és egy pillanatig még fontolgatom is, hogy hasonlóképp válaszoljak, de aztán elállok az ötlettől. Nem vagyok én valami kiskölyök. Legalábbis nem mindig. Figyelem, ahogy matatni kezd a bokorban, és közben hozzáértő lévén magyarázni kezd nekem mindenféle kiképzőtisztekről, szafariról, meg állatkákról. Kiképzőtiszt. Kapásból a tizedik szintre. Nem is rossz. Elgondolkodtató a javaslata, ráncba szalad a homlokom, ahogy emésztgetem amiket mondott, miközben a kezében ficánkoló siklót szemlélem. Ez a vadászat valóban nem tűnik túlzottan nehéznek, és valóban egészen szórakoztató lehet, életemben nem csináltam még hasonlót. Mindent el kell egyszer kezdeni. Noha nem igazán értem a dolog működését, azért megpróbálom elsajátítani a módszert, és magam is odalépek egy közeli bokor mellé. Esetlenül kezdek kotorászni benne, fogalmam sincs, mire is kellene számítanom, de hogy, hogy nem, valami mégiscsak a kezembe akad. A legnagyobb meglepetéssel az arcomon húzok elő egy szerencsétlen mókust, és lelkesen vigyorogva mutatom meg Shukakunak.
- Nézzenek oda, összejött. És most? - de mire végigmondom, a mókus már az inventory-mban találja magát, én pedig némileg csalódottan eresztem le a kezemet, és felegyenesedem. Még egy darabig szívesen büszkélkedtem volna a zsákmányommal. Pech. - Pontosan mihez is lehet kezdeni az elejtett állatokkal? - pillantok a lányra zavartan. Még rászorulok némi magyarázatra ennek a dolognak a működésével kapcsolatban, ugyanis azelőtt eszembe se jutott vadászattal múlatni az időmet. Mobokkal teli mezők esetén az ember magától értetődően a hagyományos módszert választja a fejlődésre.
Hideaki
Hideaki
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 16
Join date : 2015. May. 10.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Füvesház Empty Re: Füvesház

Témanyitás by Shukaku Vas. Május 24 2015, 20:25

Shu egy ideig csak mosolyogva szemléli a jelenetet. Olyan aranyosak együtt, a mókus és az újonc, aki még életében nem csinált ilyet… majd tágra nyílnak a szemei, pupillái kitágulnak, és egy halk sikkantás hagyja el az ajkait. Na persze, ezt megint elfelejtette mondani. Oké, nagy levegő, mély levegő, és egy sóhaj.
-Hát… először is… izé… foghatnád őket finomabban, és akkor nem ölöd meg.
Egy kicsit még hátrahajtotta a fejét, és megejtett egy újabb sóhajt, szemeit lehunyva, majd megnyugodott.
-Szóóóval… néhány vad, akiket levadászol, húst dob, amit megsüthetsz és megehetsz, és akkor nem leszel éhes. Gondolom azt már észrevetted, hogy éhség az van, míg például fájdalomérzet az nincs. Viszont… az állatokat nem feltétlenül kell megölni, elég, ha csak megfogod őket, majd szépen elengeded.
És meg is mutatta a kezében tartott siklóval.
-Ha a mókus az itemes menüdbe kerül, akkor belőle már husi lesz. Na mármost ugye a mókusnak azért nincs olyan sok húsa, hogy érdemes legyen őt ezért megölni. A fél fogadra sem elég. Tehát ha legközelebb mókust fogsz, akkor őt szépen elengeded… ha csak nem mókus húst szeretnél vacsorázni, valami nagyon különös okból…
Újra nyelt egyet, majd elővett egy Guide Book-ot, és átnyújtotta a fiúnak.
-Egyes állatok elfogásáért jutalmat kapsz. Ezeket szafari teljesítményeknek hívják. Benne van minden a könyvben, meg tudod keresni, és azt is eldöntheted, hogy éppen melyiket szeretnéd megcsinálni. Először például hasznos magadnak készíteni egy listát, hogy ne a könyvet firkáld össze, ha ki akarod húzni, hogy mi van meg. Ráadásul ez is egy teljesítmény. Ha megvan, akkor meg is kapod a jutalmat, és a jelvényt. A jelvényeket pedig be tudod váltani értékes dolgokra a jelvény beváltós helyen. Igen… nagyjából ennyi. Persze ha van kérdésed, akkor nyugodtan tedd fel…

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Füvesház Empty Re: Füvesház

Témanyitás by Hideaki Kedd Május 26 2015, 16:27

Hoppá. Nagyjából ez fut át az agyamon, ahogy a kislány tágra nyílt szemekkel, némileg elfakulva, és kellőképp sokkolva egy sikkantás kíséretében lereagálja a vadászteljesítményemet. Hé, nem tudhattam hogy bele fog pusztulni.
- Oké. - emelem fel a kezemet védekező jelleggel, és reménykedem, hogy még nem könyvelt el kegyetlen állatkínzónak. Nem akartam bántani a mókust, éppen csak megszorongattam egy kicsit. - Nem ölök több szerencsétlen kisállatot.
Hallgatom, ahogy magyaráz, és zavartan vigyorgok, Shukaku ugyanis nem teszi túl magát valami gyorsan a mókusölésen. Ha már egy mókust is ennyire a szívére vesz, nem lehet neki egyszerű ebben a világban. Rengetegen halnak meg napról napra, egyetlen rossz mozdulat, és vége is. Nincs újraéledés.
Átveszem a lánytól a Guide Book-ot, és elgondolkodva bólogatok az útmutatását hallgatva. Lista, jelvények, beváltós hely... Világos, mint a nap.
- Asszem mindent értek. - válaszolok a lánynak, de egyelőre nem csinálok listát, ezt az egy mókust ugyanis nem valami hatalmas kihívás fejben tartani. - Kösz a segítséget. - mosolygok a lányra, meglepő mód valóban nagy hasznomra volt. Ki hitte volna? - Megvan az új elfoglaltságom. Csatlakozhatsz... ha van kedved. - vigyorodom el ismét bátorító jelleggel. Jó hangulatban vagyok, így nem bánom ha más emberek is vannak körülöttem, Shukaku pedig egyébként sem igazán zavaró tényező. Meglepő, hogy ilyen könnyedén összebarátkoztam vele, általában ugyanis ennél hosszabb ismeretség sem vált ki belőlem ennyi szimpátiát. Talán azért, mert meglehetősen fiatal, vagy legalábbis annak tűnik, illetve benne lehet az is, hogy ilyen segítőkész velem. Persze nem vagyok oda érte, hogy tízévesek oktatnak ki a fejlődésről, de hát így jár aki lecsúszik a kezdésről.
Hideaki
Hideaki
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 16
Join date : 2015. May. 10.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Füvesház Empty Re: Füvesház

Témanyitás by Shukaku Szer. Május 27 2015, 05:59

Shu is megijedt kissé, ám ezúttal nem a másik szemében vadul lobogó gyilkos, mókusölő tűz ijesztette meg, hiszen azt maximum csak beképzelhette volna, hanem az, hogy a heveskedésével, a túl erőteljes reakciójával talán elijesztette az újdonsült tanítványát. Persze utána rögtön igyekezett csitítani a helyzetet, és mondta is, hogy a másik nem tudhatta, és talán ennek hatására nem is kerekedett semmifajta komoly incidens az ügyből. Nem könyvelte ő el semmi ilyesminek Hideakit, csak azért mégis.
-Oké… bocsi… ne haragudj… csak olyan hirtelen történt… de elhiszem, hogy nem volt szándékos. Tudom, hogy nem akartad. Csak… szegény mókuska… nem szeretem amikor az emberek feleslegesen öldösik őket, mert ők még annyira sem tudják megvédeni magukat, mint a harci mobok… szóval érted…
És ebből a szempontból tényleg nem könnyű neki ebben a világban. Az emberek túlságosan könnyen ölnek mókusokat, mert nincsen elég aktivista, aki megállítaná őket. Shu ugyan sokaknak elmagyarázta már, hogy feleslegesen felesleges állatokat ölni, hiszen a leírásában is benne van, hogy felesleges… de sokan még így is örömüket lelték a szegény bobocskák kínzásában. Ja, egyébként igen, az emberek is meghalnak. Tudta ezt is, ám ez nem viselte meg annyira, ha éppenséggel nem a vörösök embervadászatáról volt szó. Az ugyanolyan kegyetlen volt mint ez a mészárlás, ám azért a rossz mozdulat és vége… az inkább a kinti világra jellemző, mint erre. Itt csak akkor halhatsz meg, ha direkt keresed a bajt, vagy ha egy másik ember akar eltenni láb alól. Ezután egy kis értetlen pislogás következett. Kösz a segítséget… majd ő ajánlja fel, hogy Shu vele tarthat. Egy kicsit azért pimasznak vélte ezt a hozzáállást, hiszen azért jól látható volt, hogy ki segít kinek, de ezt is inkább mosolyogva fogadta.
-Persze, szívesen veled tartunk. Mit szeretnél még tudni? Mit szeretnél még megnézni, vagy kipróbálni?

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Füvesház Empty Re: Füvesház

Témanyitás by Kiwi Kedd Júl. 12 2016, 19:09

Az hogy mi járatban erre? Hát nem egyértelmű, egy igazi növény és érclátóak, tehát dupla látónak tisztában kell lennie pár dologgal, ami kezdődik például itt!

Torpantam meg a zárt ajtók előtt, és összevont szemöldökkel, meglepetten ácsorogtam a felírat előtt.
~ Én ezt nem hiszem! ~ Gondolatok, érvek és ellenérvek cikáztak a fejemben, szinte azonnali labdákat dobálgatva egymásnak. Valamint van egy dolog, ez a felírat és van még egy, az én céljaim. A kettő nem üti egymást hiába is gondolnánk elsőnek. Be akartam osonni, mászni, jutni… még a zárnyitás képességemet is bevetettem, pedig az nem is ide való. Majd az omladozó épületet igyekeztem megkerülni, a dombokat, a környező fák kiálló ágait, a földön heverő köveket úgy… hogy azokról valamiképp bejuthassak… Igaz, jó betörő sosem lesz belőlem, de nem is azért akarom, csupán hogy listát, valamint egy-egy mintát szerezve legyen viszonyítási alapom és tudjam a növényeket hogy kezelni. Nehezebb mint, gondolnánk… Hisz hiába virtuális meg van adva miként kell tárolni, és van amelyik az inventoryba is képes elszáradni, valamint kevés hely van ahhoz hogy mindegyik stackba virágmintát tároljak…

- Ez jó lesz! – Kiáltottam fel, de nem túl hangosan, inkább csak magamban  beszélve kicsit lelkesedve, hogy a téglaépület oldalain húzódó indákon talán fel-fel tudok kapaszkodni, valamint ezzel meg is próbálkoztam. Elég magasra is jutottam, bár éreztem hogy a fal néha picit kileng, valamint a indák a határaikig feszülnek, és csak szerencse kérdése mikor adják meg magukat, de szerencsém van a köppenyemmel, nem eshetek nagyot… Hisz a kapaszkodóköpi megfog, ebben reménykedtem. Majd mikor a magas majd öt méternyi monstrum épület kicsit több mint feléig jutottam… Hangokat hallottam magam mögül, gallyak ropogását, lépteket talán, és ez elég is volt ahhoz hogy megzavarjon a koncentrációban, és a lábam megcsúszott én neki csapódtam a falnak, az inda megadta magát elpixeleződött, de ameddig én egyenes zuzanásban végig simítottam a falat az arcommal és a testemmel, addig pár omladozó tégladarab is utánam vetődött.

A földön tértem már magamhoz, néhány páncélponttól megszabadítva, és az esés következtében a rémülettől megszeppenve. Valamint értetlenkdve miért nem működött a köpeny, amit persze megjelent társunk láthatta hogy az bizony kapálózott és azzal érte el hogy még pár tégladarabot is magával rántott…
Körbenézve néztem és akkor fedeztem fel, hogy az akitől megijedtem, az egyik régi ismerősöm és egyik küldi társam volt…
-Szi-a...- Nyögtem, ki de csupán ennyire voltam képes. Amint feltűnt hogy nem vagyok egyedül, úgy pattantam fel a földről mintha égetné a hátsófelem. Mondjuk biztos rosszabbul érintene ha fájna, így még csak a csodálkozás fázisában tartok.

_________________
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Füvesház Empty Re: Füvesház

Témanyitás by Eldrie Szer. Júl. 13 2016, 05:07

Ami pedig a rémüldözést kiváltót illeti, ő éppen felfedez kérem szépen. Ami azt illeti, a korábbi (meglehetősen.... érdekesre sikerült) küldetés utáni szintlépés és céhből összeszedett tárgyak hatására kicsit magabiztosabban merészkedtem ki a védett területről, mint korábban. Persze, egy-két utat korábban is tettem, de azok inkább gyors, egyedüli körbenézések voltak.
Megérkeztem tehát a horunkai füvesházhoz. Nem mintha különösebben érdekelnének a különböző növényes dolgok, egyszerűen csak itt még nem voltam, annak ellenére, hogy eléggé kiemelkedik a többi épülethez képest. Azonban az omladozó épülethez érve gyorsan kiderült, hogy nem sok mindent hagytam ki, ugyanis a Füvesház kapui zárva állnak, ahogy egy elgyötört pergamen hirdette.
~ Hát, erről ennyit ~ gondoltam, és már fordultam is meg, amikor mintha valami hangot hallottam volna. Igazából még abban sem voltam biztos, hogy nem képzeltem, nem hogy abban hogy éppen mit hallottam, de gondoltam, ha már idáig eljöttem, akkor körbenézek hátha megtalálom a hangforrást. És lám, meg is találtam, bár nem éppen így gondoltam a találkozást. Történt ugyanis, hogy az épület körbejárása közben az egyik oldalfalon egy ismerős alakot vettem észre. Nem ugrott be azonnal, hogy honnan ismerős pontosan, így amellett döntöttem, hogy kicsit közelebb megyek, valamint hogy csak akkor szólalok meg, amikor felért az épület tetejére, hogy ne zavarjak bele a mászásba. Jóindulatomnak keresztbe tett azonban, hogy úgy gondoltam, a falon csüngő túlságosan el van foglalva a mászással, így nem figyeltem a lépteimre. Ki tudja mit hallott, a szerencsétlenül talpam alá került gallyat, vagy már magát a lépéseimet, így vagy úgy, körülbelül egy időben azzal, amikor elég közel kerültem, hogy nagy bizonyossággal megállapítsam ki a falat mászó (és gondolkodjak el, hogy hogy nem ismertem fel legalább a zöld haj alapján), a lány lába megcsúszott, majd arccal és testtel végigszántva a falat a (szimulált) gravitáció törvényeinek engedelmeskedve elkezdett zuhanni. Hupsz, ezt nem így terveztem. A jelenet gyorsan történt, bár nem annyira, hogy ne lepődjek meg egy kicsit azon, hogy úgy tűnt, mintha a köpeny próbálna megkapaszkodni a falon. Ezt támasztotta alá az is, hogy bár a megkapaszkodás nem sikerült, egy-két málladozó téglából darabokat sikerült magával rántania. "A for effort", ahogy az angolok mondanák. Ahogy Kiwi a földre érkezett, feleszméltem a bámészkodásból és sietősen elindultam közelebb. Egy pillanatig mintha nem mozdult volna a lány, de utána körbenézett és észrevett, szóval valószínűleg csak elkábult egy kicsit az érkezéstől. Azonban amikor észrevett, csodálatra méltó gyorsasággal pattan fel.
-H-heló - valahogy nekem sem sikerült első kinyögnöm többet, pedig nem is én estem le pár méter magasból. Valahol kicsit vicces volt hogy eddigi találkozásaink milyen körülmények között történnek.
-Öhm, jól vagy? - kérdeztem. Persze, SAO-ban viszonylag egyszerű megállapítani hogy jól van-e valaki sem, legalábbis általánosságban, de ez volt az első kérdés ami eszembe ötlött.
Eldrie
Eldrie
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2015. Sep. 23.

Karakterlap
Szint: 4
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Füvesház Empty Re: Füvesház

Témanyitás by Kiwi Hétf. Júl. 25 2016, 10:51

Tehát mint kiderült betörőnek sosem leszek jó. Ahogy felértem még az is megfordult a fejemben hogy, nem juthattam volna át, de nem sikerült annyira túljutnom a falon hogy, ebben biztos lehessek. Valami megmozdult mögöttem, fogalmam sem volt hogy valami mob-e, esetleg valami őr, aki ha felfedez rosszul járok... bármi is volt, elég volt ahhoz hogy egy rosszul megkapaszkodásból, valamint egy hátrapillantás próbálkozásának egyvelegével megcsússzon a lábam, majd a súlytól a kezem, és a fallal szinte párhuzamosan tapasztaljam meg a gravitáció törvényét, még idebent is. Megszeppenve kissé értetlenkedve érkeztem a földre, de amint sikerült magamhoz térnem, körbepillantottam majd felpattantam. Köszöntem a régi ismerősömnek, majd igyekeztem választ találni a kérdésére. Biztos voltam abban, hogy megkérdezi mit akartam ezzel elérni, de még nem tartunk ott. Addig viszont ki kell találjak, valami kevésbé kínos és logikusnak tűnő magyarázatot. Amivel nem rombolom a saját és a céh hírnevét.
- Jól, köszi. Biztos rosszabb lenne, ha fájna. - Vakartam meg zavartan a tarkóm, kínomban vigyorogva. Látszódott rajtam hogy, zavarban vagyok.
- És te? - Adta az illem, valamint valamit akartam kérdezni. Fenn akartam tartani a kapcsolatot. De.. most őszintén... így? o.o Felsóhajtottam, igyekeztem összeszedni magam.
- Ne haragudj, hogy ezt látnod kellett... - Mosolyogtam kínomban. Majd feladtam... hogy valami hazugságot találjak ki, úgyis csak ökörségek jutottak az eszembe.
- Hihetetlen... hogy nem lehet oda bejutni... - Mondtam kissé bosszúsan.
- A tanács már megszűnt, de még is zárva tartják a füvészkertet... pedig nekem most jól jött volna. - Magyarázom meg végül, jobb ez mintha azt hazudtam volna hogy, hobbi parkör vagyok nem. Rolling Eyes Annak amúgy is béna volnék, ahogy bebizonyítottam...
- Amúgy... mi járatban erre? - Kérdeztem valós érdeklődéssel. Időközben megigazítottam a ruhákat... majd, körbe pillantva kiszúrtam egy padot amit két magas fa ölel át, tehát árnyékot is nyújt.
- Nagyon meleg van... nem ülünk le inkább oda? - Kérdeztem rá, és mutattam egy viszonylag közeli padhoz. Közelebb érve, feltűnhet hogy ez a terület egyfajta kemping hely lehet, hisz nyárs és bográcsterület is ki van alakítva, valamint... nem sokkal messzebb egy szökőkút. Tehát az egész füvészkertet egy hatalmas park veszi körbe.

_________________
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Füvesház Empty Re: Füvesház

Témanyitás by Eldrie Csüt. Júl. 28 2016, 09:44

Tehát, a lány zuhanása és felpattanása után feltett, jóléte iránt érdeklődő kérdésre is választ kaptam, bár úgy tűnt mintha szégyellné magát egy kicsit, legalábbis tarkóvakarásból és a vigyorból ítélve. Mindössze egy bólintással egybekötött mosollyal válaszoltam, hiszem mire kiötlöttem volna frappánsat, már kaptam is vissza a kérdést.
-Én? Jól, kösz a kérdést. - kis gondolkodás után csak ennyiben maradtam, bár Kiwi valószínűleg ezt általánosságban kérdezte, nem úgy mint én, a helyzetre specifikusan. Majd úgyis biztosan előjönnek a részletek, ha kell nekik. Úgy tűnt azonban, mintha valami közepesen nagy harc dúlna a lány fejében valamivel kapcsolatban, miközben a következő mondatát mondta; amely mondatra egy kicsit zavarodott szemöldökösszehúzás volt az első reakcióm.
-Áááh, nem, az én hibám volt amúgy is, nem kellett volna megzavarjalak - válaszoltam enyhén rázva a fejem, ezúttal én is egy kicsit kínos vigyorral a képemen, amely Kiwi következő két mondatára enyhén érdeklődő kifejezést vett fel.
-Megszűnt? Hmm...., vajon akkor miért tarthatják zárva - ezt inkább csak olyan magamnak feltett, filozofikus kérdésnek szántam, csak végül kijött hangosan is. Nem is foglalkoztam vele túl sokat, inkább a mondat végére koncentráltam.
-Hogyhogy? Valami növényt keresel? - kérdeztem rá direkten, de próbálva úgy fogalmazni a kérdést, hogy ne kelljen feltétlenül kifejteni, ha titkos, vagy valami. És nem sokra rá kaptam is egy hasonló töltetű kérdést.
-Csak körbejárok. Igazából a Kezdetek Városán kívül nem nagyon jártam be a szintet eddig, az utóbbi pár napban ezt pótolom csak - mondtam megvillantva egy mosolyt. Hát igen, a Kezdetek Városában már szinte vakon el tudnék igazodni, annyit csámborogtam ott, de ezzel szemben máshol nem nagyon voltam felfedezni. A lány kérdésére én is a mutatott irányba néztem, majd bólintottam.
-Jó ötlet - verbalizáltam azért, mielőtt elindultunk volna. Kicsit körbenézve úgy tűnt valami közösségi helyre jutottunk, legalábbis a "kerti party" értelemben.
-Egész szép a környék nem? - mondtam lehuppanva a korábban kiszemelt padra. Bár olyan különösebben nem volt kiemelkedő a hely, azért esztétikus látvány volt, bár ehhez lehet hozzátett az is, hogy pár nappal ezelőttig nem nagyon mozdultam ki a városból.
-És mi a helyzet veled mostanában? - kérdeztem Kiwire pillantva, próbálva visszatérni a kicsit korábbi témára valamennyire, miután kiéltem a nézelődési ingeremet.
Eldrie
Eldrie
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2015. Sep. 23.

Karakterlap
Szint: 4
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Füvesház Empty Re: Füvesház

Témanyitás by Kiwi Pént. Júl. 29 2016, 10:10

- Nem, nem zavartál meg! - Hadakoztam a tény ellen hogy, miatta pottyantam le még ha, köze is volt hozzá... Akkor sem lehet azt mondani hogy, miatta. Egyszerűen csak nem koncentráltam és figyeltem eléggé, az meg már az én hibám és bajom. Majd amikor megjegyeztem hogy, megszűnt, ő vissza is kérdezett, én pedig azonnal lecsaptam rá.
- Na ugye? Engem is ez érdekel! - Nyomatékosság jelent meg a hangomban és talán egy picit hangosabban is válaszoltam mint kellene, de csak azért, mert örültem hogy, nem csak én tartom furcsának és szokatlanak.
- Egyrészt, érdekel mit akarna rejtegetni hogy, mégsem nyitották meg... vagy vette át valami más vezetőség, másrészt... gyűjtögetek. Dupla látó vagyok, tehát érceket és növényeket keresek valamint nagyobb eséllyel találom meg. Viszont, akarok egy listát, és a legtöbből mintát, hogy, biztosan tudjam melyek kellenek majd. - Magyarázom meg, tettem és szándékom miértjét. Majd rákérdeztem, hogy ő mit szeretne erre. Reménykedtem hogy, azonos a célunk, de csak részben.
- A felfedezés nagyon is jó dolog. - Támogattam és dicsértem meg a fiút.
- Az egyik ismerősöm, ő csakis azzal tölti az idejét, és rejtett kazamatákat, területeket kutat fel, embereket és ismeretlen szörnyeket. Képzeld, én is fedeztem már fel szörnyeket az egyik kazamatán, és a rendszer jutalmazott is érte. - Mesélem el neki lelkesen. Végül elcsaltam hogy üljünk le az egyik közeli padra, igazán kellemes ez a környék. Csendes, nyugis se emberek se kóbor mobok. Biztos többen lennének erre, ha a füvészkert nyitva lenne... De, így csupán a kempingezők lelhetik örömüket ezen a helyen. Úgy látszik hasonlón gondolkozhatott mint én, hisz meg is jegyezte.
- Igen, szeretem a csendes, békés zugokat. - Jó, zugnak nem épp lehetne nevezni, ezt utólag én is belátom, de ez csúszott ki a számon, kijavítani meg nem akartam már magam...
- Hmm, beléptem egy céhbe. A Vigóba. - Mutattam a fejem felé, a logóra.
- Aranyos kis céh, és egyre terjeszkedünk, mármint egyre több tagunk lesz, képzeld én is hívhatok meg másokat... - És már ha tettekkel nem is, de szavakkal invitálni akartam a fiút, hogy, csatlakozzon hozzánk, mire felfigyeltem az ő logójára is.
- A küldetésen is céhtag voltál már? - Pillantottam rá érdeklődve, tényleg nem emlékeztem... hogy, akkor is ott lobogott-e már a feje felett a jelecske.
- Amúgy... bocsi azért a lehangoló küldetésért... az egyik legrosszabb és nyomasztóbb volt amióta bent vagyok... egy ennél is kellemetlenebb volt csak... De, arra egyáltalán nem számítottam hogy, ez ilyen furcsa... lesz. - Kértem elnézést tőle, hisz voltaképp én rángattam bele, abba a cirkuszba...


_________________
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Füvesház Empty Re: Füvesház

Témanyitás by Eldrie Csüt. Aug. 04 2016, 04:04

Kiwi próbálta megmagyarázni, hogy igazából nem az én hibám hogy lezuhant, és, ha ugyan nem is csak miattam volt, azért volt benne részem, de legalábbis úgy éreztem, úgyhogy a mondatára csak egy vállrántással tudtam felelni, meg egy bocsánatkérő mosollyal. Mindenesetre gyorsan továbbhaladtunk a füvesház zárt állapotára.
-Tényleg fura..., lehet tartozik hozzá valami küldetés? Nem ugrott fel semmi értesítés, de én így hirtelen nem tudok másra gondolni - fűztem még hozzá mielőtt áttértünk volna a növény- és érclátásra.
-Hát elméletben megértem, de én nem a gyűjtögetős típus vagyok. Valahogy sose tudott érdekelni a gyűjtögetés, se kint, se itt, legalábbis eddig - és újabb vállvonás következett. Persze, ha valahogy rá lennék kényszerítve, vagy úgy alakulna, akkor persze átmennék kereső üzemmódba, de... hát igen, eddig nem így alakult. A felfedezésre, mint pozitív aktivitás, egy lelkes bólintással válaszoltam.
-Hmm, jól hangzik. Lehet nekem is ebbe az irányba kéne mozogni..., bár addig lesz még egy kis időm - tettem hozzá gyorsan. Nem véletlen még csak most fedezem fel az első szint többi részét, maradjunk ennyiben.
-Tényleg? És milyen mobot? - kérdeztem rá a felfedezős részre a pad felé útközben. Aztán odaérve, leülés közben megosztottam a nézetem a környék esztétikai karakterisztikáiról, és úgy tűnt Kiwi egyetértett velem.
-Ühümm - bólintottam rá elégedetten hümmögve a lány mondatára. Az hogy "zug"-nak nevezete a környéket, nem különösebben ragadta meg a figyelmem. Sokat használt kifejezés lévén, amit lehet metaforikusan is értelmezni, a "békés zug" illett ide, legalábbis jelen pillanatban biztosan. Majd a kérdésem lévén rátértünk a céhekre. Már készültem én is bejelenteni hogy én is beléptem egy céhbe miután Kiwi említette, hogy ő belépett egybe, de lévén nem akartam közbevágni, a lány előbb vette észre magától, minthogy mondani tudtam volna, gondolom a kissé bújtatott meghívás miatt.
-Nem, a küldetésen még nem. Utána nem sokkal léptem be a White Rose-ba, bár a céh neve maga kicsit... nem illik hozzám így utólag. Vagy legalábbis nekem úgy hangzik mintha lovagi rend vagy közösségi klub lenne hölgyek számára, és hát, szerintem egyik kategóriába se illek bele - poénkodtam, vagy legalábbis próbáltam, egy vigyorral.
-De név ide vagy oda, kicsi, de érdekes társaság jött össze. És persze nem árt az sem, hogy igencsak lecsökkentette a megélhetési költségeimet - tettem még hozzá, a második mondatot újra egy mosollyal fűszerezve meg.
-Bár a céhekkel kapcsolatban még kicsit el vagyok veszve, legalábbis ami nem a sajátomat illeti, szóval..., melyik is a "Vigo"? - kérdeztem rá kicsit szégyenkezően, hátha valahogy be tudom azonosítani. Hát igen, hallottam már pár céhről, de név alapján nem tudom még beazonosítani őket, és ez kicsit... kényelmetlen azért. De nem én voltam az egyetlen aki kényelmetlen területre vezette a beszélgetést, ugyanis Kiwi felhozta a közös küldetésünket.
-Ugyan, nem tudhattad mi fog történni... egyikünk se tudhatta. Nem volt... kellemes, az biztos, de nem fogok csak ez alapján következtetéseket levonni. És bár szívesen kihagytam volna ezt az élményt, de ha már megtörtént, legalább elég sok elgondolkodni valót adott..., egyre inkább úgy tűnik Shu-nak van igaza - mondtam, bár az utolsó részét egész halkan és igazából inkább csak magamnak. De ekkor a lány valami érdekeset említett, egy ennél is rosszabb élményt. Nem mintha nem tudnék elképzelni rosszabbat az említett küldetésénél, egyszerűen csak az említése felkeltette az érdeklődésemet. Kicsit elgondolkoztam rajta, hogy rákérdezzek-e. Az "Illik? Feltépnék vele olyan sebeket, amiket nem kéne? Megéri?" és hasonló kérdések fordultak meg a fejemben. Végül arra jutottam, hogy ha már fel lett hozva, egy indirekt kérdést megér.
-Egy kellemetlenebb? - kérdeztem, próbálva úgy feltenni a kérdést, hogy megadjam a lehetőséget a kifejtésre, és a sima egyszerű "Igen"-re is, ha Kiwi nem akarja kifejteni.
Eldrie
Eldrie
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2015. Sep. 23.

Karakterlap
Szint: 4
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Füvesház Empty Re: Füvesház

Témanyitás by Kiwi Hétf. Aug. 22 2016, 22:28

Nem voltam benne biztos, hogy nem hibáztatta magát továbbra is, de tény, az én ökörségem volt megmászni azt a falat, és az én hibám is volt azzal, hogy megcsúsztam. Végül gyanakvásomat és kíváncsiságomat, egy egyszerű alternatívával, tézissel magyarázta meg. És legszívesebben egy faceplamot nyomtam volna…
- Igazad van… ez meg sem fordult a fejemben. – Nevettem fel zavaromban, a mondat második felére. És tényleg… pedig olyan egyszerű.
-
Valószínűleg ez állhat mögötte. Amikor elmondta, hogy ő nem a gyűjtögetős fajta, könnyedén elfogadtam.
- Kinek mi, én szeretek. – Mondtam, majd a felfedezésekre tértünk rá. Lényegében, így is van, ezt csatoltam a gyűjtögetésemhez. Sok hasznos dolgot lehet találni, és ha nekünk nem is, de a kicsiknek hasznos lehet elég sok minden. Majd a kazamatázásról kezdünk el beszélgetni.
- Hasznos a kazamata én eddig három ilyen akción is voltam, valamint a jártasságaim egy részét is ezekre építettem. Amúgy óriásférgeket fedeztünk fel, akkorák legalább mint egy piton, és csupa fog a szájszervük… - Még a hideg is kiráz, ha rájuk gondolok. Majd egy nagyon is érdekes és mondhatni sorsfordító téma következett. Igen, számomra az, hisz amióta ott vagyok, az életem leginkább körülöttük forog. Ami jó. Azt hiszem.
- Mert… miféle céh? A névből ítélve valami pacifista békecéhnek tudnám elképzelni. – Mosolyogtam, és már látom is a fehér zászlón, szürke-fekete kontúrral övezett fehér rózsát. Igen, így tudnám elképzelni ha lenne zászlójuk. Végül azonosan gondolkodunk, csak másképp fejeztük ki magunkat. A poént vettem, és egy picit meg is ráztam a fejem, de csak amolyan gyors, ingatásként, amikor elképzeltem, hogy is illeszkedhet bele egy ilyen céhbe.
- Igen amúgy, a jó társaság és a megélhetés és biztonság nagyon is fontos… - Jelentettem ki full komolyan. Majd visszakérdezett.
- Jumpy Vigor. Nem túl nagy céh, sőt. Kevesen vagyunk. – Majd elkezdtem számolgatni a neveket.
- Shukaku és Timidus, Chariton, Saya, Ritsu, Jun, Cearso és én. – Majd visszaidézgettem a neveket fejben.
- Azt hiszem nem hagytam ki senkit… Mondjuk lesz még egy új tagunk, Rogannak hívják, egy furcsa fiú. Amúgy nálunk kettő, négy fiú lesz így, és hárman leszünk lányok. Elvileg kereskedőcéh, de csak a fejlesztgetések miatt vagyunk azok, meg az üzleteink miatt. Lehet hallottál már a Szabad-rablás Boltocskáról? – Pillantok rá érdeklődően.
- Mi vezetjük, szerdánként én vagyok bent. – Mosolyodtam el. Végül hamarabb beszéltem mint gondolkodtam… Bár az hogy felhoztam, félő azért volt, mert azóta sem tudtam senkivel sem megbeszélni… de nem akartam, éreztem hogy picit megváltozik a légkör, majd megpróbáltam elodázni, hogy volt egy rémesebb küldetésem.
- Igen… azt hiszem rosszabb volt. Egyedül voltam, egy bolondok házában kellett ügyelnem a betegekre, majd furcsa dolgok történtek, üzenetek jelentek és tűntek el, valamint… végül én lettem beteg ott, akit lekötöztek, bezártak… és hasonló. Örülök, hogy vége… És azt gondolná, hogy nem vet fel dilemmákat egy ilyen, olyan küldetés… - Ejtettem meg egy fanyar félmosolyt.
- De térjünk valami vidámabb témára. Vagy terveztél mára valamit? – Kérdeztem rá, nem akartam feltartani, csak úgy, de ha van szabadideje, én sem sietek sehová, akkor dumálgatunk.

_________________
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Füvesház Empty Re: Füvesház

Témanyitás by Eldrie Szomb. Aug. 27 2016, 19:44

A beszélgetés ezen része nagyon... "japános" volt, még ha ténylegesen csak egy egyikünk volt is az (amennyire tudásom szolgál legalábbis), mindketten próbálva meggyőzni a másikat hogy "mégiscsak az én hibám volt". A dupla-látás és gyűjtögetés témán relatíve gyorsan átsiklottunk, körülbelül abban maradva, hogy "kinek a pap, kinek a papné".
A kazamatás rész elejére csak bólogattam, hasznosnak is hangzik, és azon gondolkoztam, hogy előbb-utóbb már nekem is fel kéne kelnem a fenekemről és elmenni egy ilyen körre, de a cselekvésig még nem jutottam el eddig valahogy.
-Óriásférgek? - kérdeztem költőin vissza, próbálva elképzelni a leírás meg a fantáziám alapján. Mit ne mondjak, a fejemben eléggé gusztustalan és enyhén horrorisztikus képek jelentek meg a leírt lényről, úgyhogy inkább egy fejrázással eltüntettem a képet, és lazábban hátradőltem a padon.
-Nem hangzik éppen a leg-... esztétikusabbnak, de attól függetlenül az ilyen típusú felfedezgetés továbbra is királyan hangzik - tettem még hozzá egy mosollyal a fejembeni mozi után.
-Technikailag egy közösségi céh, ami az ilyen új srácok segítésére jött létre, mint én. - mondtam feljebb ülve kicsit, és kis matatás után felmutattam a nyakamban logó nyakláncot amit céhvezérünk a toborzás végén adott át. Egy kis nézelődés után pedig visszacsúsztattam a nyakláncot a korábbi helyére.
-Hát, hogy kimondottan pacifista céh lenne, arról engem nem értesítettek, de a név alapján... hmm, végül is igazad van - mondom vigyorra szélesítve az eddigi mosolyt. A következő mondatra csak megerősítően bólintottam, tényleg fontos dolog a jó társaság és biztonság mind személyes mind megélhetési szinten.
-Áá, Shu és Timi. Velük már találkoztam és egy nagyon... érdekes beszélgetésünk volt - szúrtam közbe. Az érdekeset persze nem rossz értelemben mondtam, egyszerűen csak az "érdekes" önmagában nem adja vissza az élményt, de hirtelen más szót nem találtam amivel kifejezhettem volna magam.
-Még azt is kihoztuk a végére valahogy hogy kitsune vagyok - tettem hozzá, majd halkan és röviden felnevetve újra hátrébb dőltem. A többi nevet (persze, Cearso-n kívül) nem ismertem fel, de így már legalább valamennyire le tudtam helyezni a dolgokat.
-Igen, még tőled hallottam először róla, amikor először találkoztunk - mondtam "Szabad Rablás Boltocska"-ra irányult kérdésre egy kisebb mosollyal.
-Ó, tényleg? - kérdeztem vissza arra, hogy heti egyszer Kiwi viszi a boltot. Bár ez inkább olyan "ó, tényleg? az jó" visszakérdezés volt, semmint tényleges kérdés.
Ezután kicsit komolyabb, vagyis inkább komorabb irányt vett a beszélgetés, úgy tűnt kicsit kifejtettebb választ kapok a feltett kérdésemre. Hirtelen nem tudtam mit reagáljak, úgyhogy végül csak hagytam hogy Kiwi végigmondja, majd megértően bólintottam, és miközben kissé előregörnyedtem, azt válaszoltam:
-Tényleg rosszabbnak hangzik. Nem tudom ki a fene talál ki ilyen küldetéseket, de lenne hozzá egy-két keresetlen szavam. - füstölögtem csendesen, hangomban pedig lehetett hallani a felháborodás mellett valami sötétebbet, ami megszínezte az egyébként visszafogott fenyegetést a küldetéskreáló ellen. Amikor a lány felhozta, hogy evezzünk vidámabb vizekre, mintha kicsit én is fellélegeztem volna, nem is tudom igazán miért.
-Mindössze annyit terveztem, hogy meglátogatom a Füvesházat, meg a környékét, és az már megtörtént, szóval teljesen szabad vagyok. - tártam szét a karjaimat egy vigyorral.
Eldrie
Eldrie
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2015. Sep. 23.

Karakterlap
Szint: 4
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Füvesház Empty Re: Füvesház

Témanyitás by Kiwi Vas. Aug. 28 2016, 15:40

Kiwi sem volt épp japán, de a mentalitását tisztelte, valamint elég szolid és visszafogott volt ahhoz, hogy ne hagyja annyiban, elvégre ő elvárná magától, hogy ne lendítsék ki a koncentrációjából. Ezzel túlmagyarázva, Kiwi meg volt győződve arról, hogy ez az ő hibája volt. Majd volt néhány téma, és Kiwi örült annak, hogy nem olyasvalaki vagy, aki meg akarja győzni arról, hogy a te elképzeléseid és módszereid jobbak, elfogadtátok azt, hogy más az értékrendetek, és ez tetszett neki. Már a legelső találkozásnál is érezte, hogy könnyű veled beszélgetni, de most ismét bebizonyítottad neki, aminek örült. Ilyen embereket kereset maga köré, és talált is, bár egy kezén meg tudná számolni mennyivel. De többel nem is tudna foglalkozni, úgyis közületek igyekszik majd barátot választani, miközben fenntartja a jó kapcsolatot akivel csak teheti. De az tény hogy szimpatikus voltál neki, akárcsak Chariton, Cear vagy épp Jun. Végül az a kazamatázás és a felfedezés témáját kezdtétek el jobban kivesézni, elmesélte, hogy én is részese volt már egy felfedezésnek, még ha nem is volt épp… kellemes élmény.
- Hát, még szépen is fogalmaztál. – Kuncogott fel, kissé.
- Amúgy az, egyszer majd eljöhetnél velünk. Bár, új kazamatákat ritkán fedezünk fel, így új lényeket is… azért elég sokan vagyunk rájuk. – Magyarázta végül.
- De, amúgy egy jó csapattal tényleg szuper! – Mosolyodott el, egy picit nosztalgiázva. Végül a másik kedvenc témája került terítékre, szeretett olyan dolgokról beszélni amikről tudott, megkönnyíti azt a kezdeti feszültséget, amit például most nem is érzett, de sokaknál igen, mondjuk Shu esetében is.

- Lényegében a mi céhünk is erre épül, a titulusa egyedül a céhtagok haszna miatt nem az, de nem vagyunk túl sokan, hogy a céhtagok bevételéhez növelni kéne a helyet a rendszerben. De ha kinőjük magunkat, szerintem mi is átállítjuk. – Magyarázta ameddig Eldire matatni kezdett. Kiwi érdeklődve figyelte mit is keres, mikor meglátta, ha engedted akkor meg is érintetted.
- Ez tök cool, nekünk ilyen még nincs, mármint… ilyen uniform izé. De, szerintem nagyon is jók az ilyenek. – Magyarázta, bár kissé szétszórtan, de lelkesen. A céh nevéből fakadó mentalitásban megegyeztetek végül, vagyis egy egyre szélesedő vigyorral igazolta. Majd amikor megemlítette Kiwi Shu nevét, rögtön kijelentetted hogy, ismered. Kiwi meglepődött kissé, mégis érdeklődve fogadta a tényt, Ő maga nem tudott eligazodni a lányokon, de a külső szemlélődőktöl kapott véleményt is szívesen fogadta, mert tudta, hogy előítélettel van Shukakuék iránt.
- Érdekes? Hogy érted? És kitsune… az róka nem? – Kérdezett vissza, bár kissé, butának érezte most magát, nem volt részese a beszélgetéseteknek, így nem tudott róla semmit, és Shukaku sem említette, viszont igenis érdekelte őt, hogy miben találtatok efféle közös nevezőt. Valamint volt még valami, egyrészt akarta látni mások szemszögén keresztül is a lányt, valamint… annak is örülne, ha kiderülne, hogy ők ketten kedvelik egymást, és bővülhetne Kiwi kis listája. Majd a boltot is megemlítette neki.
- Ehm, igen. El is felejtettem, hogy említetem. ^^” – Mosolyodott el zavarában. Zavarta a feledékenysége…
- Igen, kértem feladatot magamnak a céhben, és ezt kaptam, minden szerda az enyém. – Jelentette ki, kicsit büszkén. Majd pár küldetés került terítékre, az egyik amiben közösen vettetek részt, és egy… amiben csak ő, de kellően borzasztó volt az is…
- Az biztos, hogy nem normálisak… - Válaszolta, a sötétebb megjegyzésedre… De, nem akarta felhergelni a fiút, így gyorsan visszakozni is kezdett, hogy elterelje a témát, valamint ki is jelentette a szándékát. Valamint örült neki, hogy te sem akarsz beleragadni saját haragodba, és hagyod, hogy a beszélgetésetek egyéb irányt vehessenek. Így Kiwinek a legegyszerűbb és kézenfekvőbb kérdése támadt, amit fel is tett, amire válaszoltál is.
- Ennek örülök! – Jelentette ki őszintén és ő is szélesebbre húzta a száját.
- Nekem sincs különösebb… elképzésem a mai napra. Voltál már szafarizni? – Gondolt ki egy kis programot ha érdekli.

_________________
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Füvesház Empty Re: Füvesház

Témanyitás by Eldrie Vas. Aug. 28 2016, 18:09

Kiwi tényleg nem volt japán, és ha minden igaz, ez látszik is rajta, Eldrie ellenben az volt, így ő nem volt meglepve hogy így alakult a beszélgetés ezen része, és hát ő mindig is próbált nyitottan hozzáállni a dolgokhoz, ha nem is mindig sikerült neki. De megtette a tőle telhetőt. Így végére érve ennek a gondolatmenetnek haladt is tovább a beszélgetés, vissza a kazamatákig.
-Megteszem amit tudok, Kiwi-hime - tettem hozzá egy vigyorral a még szépen fogalmazás részre.
-Ha már így felajánlottad a lehetőséget, akkor majd egyszer szavadon foglak - mondtam egy mosollyal, és bólintottam a következő része is.
-Hát igen, elég sok játékosra jut relatíve kevés felfedezendő mob, de hát ez is része a dolognak - fűztem még hozzá a bólintgatás mellé. Miközben a céhekre tértünk át, és a medálom után kutattam, Kiwi kifejtette az ő céhének dolgait. Mire előkerült a nyaklánc már nagyjából a végére ért, úgyhogy csak bólintottam miközben megnézegette/megfogdosta a medaliont.
-Igen, szerintem is jó ötlet volt ilyeneket készíttetnie a céhvezérünknek. - jegyeztem meg a lelkesen, bár kissé szétszórtan megfogalmazottakra egy mosollyal. Amikor áttértünk Kiwi céhének tagjaira, és legfőképp Shuékra, úgy tűnt, mintha meglepődött volna egy kicsit hogy ismertem a lányt, és rögtön vissza is kérdezett.
-Érdekes volt több szempontból is. Egyrészt, a legfeltűnőbb a hozzáállásuk az SAO-hoz mint az egészhez, amire nem mondom hogy jó vagy rossz hozzáállás de..., bizonyos részei elgondolkodtatóak voltak. Eleinte úgy gondoltam hogy mindenkinek az az érdeke hogy kijusson minél előbb, de mint kiderült, nem mindenkinek. És néhány pont amit felhozott a kijutással, és úgy az egész SAO-val kapcsolatban..., hát elgondolkodtató. De az is érdekes volt, hogy kettejüknek van egy ilyen... kialakult dinamikája, ami kiegészíti egymást, ez nagyon könnyűvé tette a váltást a különböző hangulatok között. És úgy maguk a témák is... érdekfeszítőek voltak, és rávilágított olyan dolgokra, amikre nem gondoltam volna. Összességében, érdekes találkozás volt, de nem tudom jól összeszedni - vontam meg a vállam egy bocsánatkérő mosollyal.
-Neked mi a benyomásod róluk? - kérdeztem vissza, gondolván ha már így kifejtettem, akkor vissza is dobom a kérdést, majd válaszoltam a kitsune kérdésre is.
-Maga szó igen, de folklór szerint a kitsune yokai, amolyan szellem- vagy démonszerű természetfeletti lény, akinek általában vannak valami alakváltó és egyéb mágikus képességei, valamint minél több farka van, annál idősebb és bölcsebb. Általában női alakot vesznek fel, vagy nőket szállnak meg, de néha férfi alakban is feltűnnek. - úgy döntöttem, itt befejezem a magyarázatot, mert lehetne ugyan még órákat mesélni a kitsune-kről, képességeikről, és a többiről, de nem akartam túlzásba esni.
Arra, hogy a bolt említését elfelejtette, nem reagáltam, megesik az ilyesmi, a szerdai bolt-ügyelet kifejtésére pedig bólintottam. A sötétebbre sikerült megjegyzésemre is kaptam egy rövid reakciót, de szerencsére tovább is haladtunk, mielőtt túlságosan belelovaltam volna magam.
-Szafari? Az olyan, vadászatféle ugye? - kérdeztem vissza, jelezve ezzel is hogy nem, még nem volt ilyenben részem.
Eldrie
Eldrie
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2015. Sep. 23.

Karakterlap
Szint: 4
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Füvesház Empty Re: Füvesház

Témanyitás by Kiwi Hétf. Aug. 29 2016, 00:21

Tényleg látszott rajtam, hogy nem vagyok japán, akárcsak a magasságom, az arcom, vagy a szokatlan hajszínem miatt, bár az utóbbit mindenki tetszés szerint változtatgathattja. Elmosolyodtam amikor megint hime-zett, valamint… mivel, csupán egy megfogalmazásról volt szó. Humoros srác, és én már ennyit is tudok értékelni.
- Rendben! Akkor amint úgy lesz kedved kereshetünk egy megfelelő kazamatát, bár a szintedet sem tudom pontosan… - Pillantottam rá, bár láthatta, hogy nem azért mert azt vártam, hogy megossza velem.
- De megyünk ketten, vagy kerítünk még embereket, és ugye többen, többre megyünk. – Tettem hozzá, kiemelve magam, az alól, hogy faggatózósnak tűnjek. Majd a céhekre tértünk ki, és még a medálját is megmutatta.
- Szerintem felvetem nálunk is, hogy legyen hasonlónk. – Jelentem ki lelkesen, bár nem szeretném ha lopásnak gondolná az ötletet, láttam olyan céhet… ahol, egyenruhában vannak, mondjuk azt túlzásnak gondolom, de ha nekik így kényelmes, akkor így. Majd a céhen belül elterelődünk egyetlen, harmadik félre. Kíváncsian hallgattam a véleményét, hogy összefűzhessem a sajátommal.
- Én… nem tudom, nekem túl, elfogultak és ez ijesztő… bár lehet, csak azért mert viszonylag új vagyok… és… és… minden egyszerre szakad a nyakunkba, de ők már itt vannak egy ideje, ideszoktak… több dolgot éltek meg… és nekem sokszor egy-egy elképzelés inkább menekülésnek tűnik a valóság elől, és tartom is hogy az… én félek ezt helyesnek elfogadni. – Fejtem ki végül, talán kicsit bővebben mint szerettem volna, de egyszerűen ez fakadt ki belőlem. Majd ráemeltem a pillantásom, és próbáltam értelmezni miféle dinamikáról beszélhet amivel hangulatokat egészítenek ki. Én ilyesmit nem tapasztaltam… vagy, lehet csak nem vettem észre…
- Nem tudom… Timidust csak akkor hallottam beszélni, ha valamilyen szinten köthető a harchoz. – Jelentettem ki.
- Milyen témákra világítottak rá? – Érdekelt, bár féltem, hogy sok leszek, és faggatásnak gondolja majd, de a lánnyal nem tudtam úgy, beszélni ahogy… szerintem kellene, mindig elterelődnek a témák, vagy… másképp alakul a beszélgetésünk, bár tudom ezek nagy részéért én felelek. Majd visszakérdezett.
- Egy dolog ami biztos, hogy jó szándékúak, kedvesek… egy kicsit maguknak valóak, de ez sem biztos, hogy rossz értelemben. – Mondtam, végül azért hozzátettem.
- De… mi egyenlőre nehezen találunk közös hangot, még nem tudom, hogy miért… mert, egyikőnk sem akar rosszan lenni a másikkal, de… sok dologban annyira különbözünk, és mégis vannak dolgok… amiben nagyon hasonlítunk… szóval, furcsa ez így… de dolgozunk az ügyünkön, több közös programot terveztünk és csinálunk, és úgy gondoljuk, hogy egy idő után összekovácsolódunk, ha másért nem a céhért… bár, én is lehetnék hálásabb, hisz felkaroltak és bevettek… de van pár dolog, amit másképp látok mint például ő, és ez nem tesz jót nekünk. Konfliktus nélkül akarok abban a céhben lenni, de az akkor sem megy, ha csak bólogatok, és így hogy… elmondom a véleményem, ami elvileg értékelve van… mégis, mégsem… minden olyan egyszerű. – A végére felnevettem, picit zavaromban.
- De, ne érts félre, csak vannak dolgok amiben különböző álláspontokkal bírunk, de nem veszekszünk, és rosszban sem vagyunk. – Teszem hozzá a végére, bővebben nem akartam, és talán nem is tudtam volna kifejteni.
- De ilyen a legjobb céhekben is vannak, sőt családokban is… Azt hiszem ez normális, csak meg kell tanulni kezelni. – Mosolygok, picit biztatóan, picit magamnak, bátorításnak, bár örültem volna egy kis… segítségnek, kívülállóktól, de… megfontolandó hogy okos dolog-e az ilyen, hisz mint harmadik fél… senki nincs ott, amikor történnek dolgok, tehát csak egyoldalú elhangzott információ alapján tudna tanácsot adni, az pedig nem biztos, hogy helyes és használható…
- Akkor te most biztos nagyon büszke vagy. – Jegyzem meg, amikor kifejti nekem a szó pontosabb jelentését. Nekem, Shu hasonlókat sem mond, lehet pici féltékenységet is érzek, most a fiúra… De ez mindenképp, dicséretnek hangzik, amire a fiú büszke is lehet.
- Amúgy… annak érzed magad? Mármint… mi alapján jutottatok erre a következtetésre? – Nem, hagytam ám annyiban ezt a témát, érdekes volt. :3 Végül beszélgetés közben megemlítettem neki a szafarit, mint lehetőséget, a kérdésére válaszoltam is.
- Olyasmi. De nem muszáj megölni az állatokat, kivéve, persze ha nem kell a szőre vagy a húsa, esetleg egyéb lootjai. De amúgy nagyon jó dolog, a tízes szinten van túlnyomó részen, de kisebb szinteken is vannak teljesítendő feladatok. Tehát… ez olyan, hogy kinézem mit kell megcsinálni, van egy kis füzetem a teljesítmények listájáról, és akkor horgászunk, vagy vadászunk, de a lényeg az, hogy a rendszer érzékelje hogy, megfogtad a vadat. Tehát egy simogatás, vagy kézbevétel is elég. Arra kapunk, jutalmakat, szafari jelvényt amiket be lehet váltani, és hasonlók. – Mesélem neki vidáman, nem is olyan rég még én sem tudtam, miféle dolog ez, de Cearso megtanított rá.

_________________
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Füvesház Empty Re: Füvesház

Témanyitás by Eldrie Hétf. Aug. 29 2016, 03:52

A "-hime"-zésre láthatólag pozitív reakciót kaptam, úgy tűnik jó hogy nem mondtam le erről a poénról teljesen. A közös kazamatára is egy pozitív, bár talán egy kissé visszafogott visszajelzést kaptam. A nem is annyira kérdésre a szintemet illetően már majdnem kicsit összehúztam magam, de végül megálltam, és ha büszkén nem is, azért normálisan tudtam megosztani ezt infót.
-Még csak négyes, igazából, az utóbbi időben nem igazán a szintezéssel voltam elfoglalva - mondtam, egy nagyon kis magyarázatot hozzáfűzne. Nem akartam hogy magyarázkodásnak tűnjön a kis kifejtés a nekem kissé lassúnak tűnő haladásomra, de úgy éreztem azért hozzátartozik említés szintjén a "miért" is ehhez a kérdéshez. A "többen többre megyünk"-re csak amolyan félig bólintásos reakciót adtam, jelezve hogy rábízom magam ezzel kapcsolatnam (újfenten...).
-Jó ötlet! Valami egyedi, árulkodó jelzés, amitől a céhtagok kicsit közelebb érzik egymást magukhoz sokat számíthat - tettem még hozzá egy bólintással. Az egyenruhát kicsit én is túlzásnak érzem, de egy címeres palást, vagy valami pecsétgyűrű, vagy ilyesmi még az elfogadható kategóriába esik a nyaklánc mellé. A céhes hovatartozás jelzésétől ezután kicsit eltávolodtunk, és megérkeztünk Shuhoz.
-Hm, igen, az mondjuk igaz hogy bár sok mindenben hajlandó más álláspontot is elfogadni, vagy legalábbis meggondolni, Kayaba-val kapcsolatban eléggé elfogult. De azt igazából rajta kívül, de lehet még ő sem, tudhatja hogy ez tényleges gondolat-e, vagy menekülés a valóság elől, ahogy mondtad - igazából, mindkettő elképzelhető lenne, még akár egymás mellett is. Sokaknak kell valami menekülés a valóság ellen, valamilyen felsőbb hatalom, amihez lehet fordulni. Hogy ez pozitív-e vagy negatív, esetleg semleges, az már egy más kérdés, de legfőképp egyéni esettől függ.
-Nos, Timidus a mi beszélgetésünk alatt sem beszélt túl sokat, bár harc nálunk nem nagyon került szóba mint téma.... ellenben meglehetősen értesült volt Machiavelli-vel kapcsolatban, mint kiderült. Összességében azt vettem észre, amikor velem beszélgettek legalábbis, hogy kialakítottak egy olyan dinamikát, amivel visszarántják a másikat beszélgetésbe, ha egyikük túl messzire megy. Timi akkor, ha Shu kissé túl érzelmes irányba megy, vagy nagyon zavarba jön, és Shu akkor, ha Timi túlságosan belemegy a hűvös logikába vagy túl sokáig húzna valami monológot. És egy egész jó jó zsaru-semleges zsaru mutatványt tudnának összedobni szerintem - monologizáltam én is egyet, az utolsó mondatot egy vigyorral megfűszerezve. Időközben elkezdtem gondolkozni rajta, hogy ez kibeszélésnek minősül-e vagy sem, de végül arra jutottam, hogy itt most csak beszélgetünk róluk, és nem kibeszéljük őket. Még, legalábbis.
-Igazából csak olyan témákra gondolok amik szerintem a legtöbbekben megfogalmazódnak. Mi a célja Kayaba-nak ezzel az egésszél és hogy jön képbe az SAO? Mit tud a rendszer? Mit nem? Tényleg be vagyunk-e zárva évek óta, vagy csak mi gondoljuk éveknek miközben a való világban lehet csak órák teltek? Tényleg meghalnak-e az emberek ha elfogy az életpontjuk? Ha igen, akkor hogy lehetséges hogy állítólag halott embereket látunk újra? Ha nem, akkor mi volt Kayaba célja azzal hogy ezt mondta? És ehhez hasonló dolgokról, meg a hozzá tartozó elméletekről - soroltam fel a legtöbbet a komolyabb témák közül, amikre illett a rávilágítás is, és eszembe is jutottak. Aztán folyt kicsit tovább a beszélgetés.
-Maguknak valók? Hogy érted? - kérdeztem vissza. Nekem nem tűnt úgy mintha maguknak valók lennének, inkább ellenkezőleg, bár az igaz hogy úgy tűntek, mint akik nehezen nyílnak meg úgy igazán.
-Nos, sokszor megesik hogy két ember nem szimpatikus egymásnak, vagy nem különösebben barátságos egymással, és egyszerűen nem tudják megmagyarázni miért. Ez terjedhet a barátságos ismerősi viszonytól egészen a gyűlöletig, de általában visszavezethető valamilyen nagyon alap ellentétre a személyiségükben, például hogy az egyik hívő, a másik nem, az egyik szocialista, a másik liberális, és hasonlók. Sokszor nehéz leküzdeni az ilyeneket - bólogattam megértően, a magyarázattal próbálva nyomatékosítani, hogy amennyire lehet, úgy gondolom értem. Többször megesik ez, mint gondolná az ember, mármint hogy két ember "kompatibilisnek" néz ki, de valóságban valahogy mégsem úgy jön ki.
-Büszke? Nem hiszem, hogy ez olyan amire büszke lehet az ember, főként hogy igazából ez csak egy vicc - mondtam talán egy kissé értetlenkedve. Talán nem fejeztem jól magam ki amikor említettem a kitsune vonalat. De megkaptam a lehetőséget, mert Kiwi vissza is kérdezett erre pontosabban.
-Nem, nem, dehogy tartom magam annak, mint mondtam, csak egy vicc az egész. De, ha jól emlékszem úgy kezdődött, hogy valahogy feljött hogy mennyi idősek vagyunk - kezdtem bele egy nosztalgikus mosollyal.
-És hát, ezzel kapcsolatban feljött hogy hogy számoljam a Kayaba bejentése és az ébredésem közötti időt, amire egy viccet sütöttem el, valami olyasmit hogy, talán számoljam kutyaévekben? Amire Shu megjegyezte hogy inkább hasonlítok rókára, semmit kutyára, amire pedig én megpróbáltam elpoénkodni, hogy talán egy kitsune vagyok, aki elvesztette az emlékeit és emberi testben ragadt. Aztán, ez valahogy megragadt az egész beszélgetés alatt, hogy egyek tofut, ahogy azt egy kitsune-nek kell, meg hogy azért maradok beszélgetni, mert úgy érzem tartozok a korábban felajánlott frissítőért, és egy kitsune mindig visszafizeti a szívességeket, és hogy az jó hogy egy kitsune tartozik az embernek, meg hogy megszállom... - itt elakadtam, mert eszembe jutott, hogy Shu a megszállásnak milyen módjára hívta fel a figyelmemet, és ennek még a gondolatára is elpirultam egy kicsit. Mondjuk Kiwi valószínűleg nem tudja mi az az útja a megszállásnak, amitől a fejembe szállhat a vér, főként hogy ez inkább maga a helyzet miatt volt/van, úgyhogy úgy döntöttem, félbeszakítom magam.
-De, a kitsune-ket nem ismerve, meg kontextus nélkül biztos nem annyira humoros, inkább hagyjuk is - próbáltam kicsit hadarva kivágni magam még mielőtt ingoványos talajra vezetném a beszélgetést. Egyszer elég volt kényelmetlen helyzetbe hozni magam ezzel az megszállásos témával, még egyszer nem érzem szükségesnek (még akkor is, ha előző csak abból fakadt, hogy elfelejtettem ezt a részletet, pedig ha emlékeztem volna rá, talán még rá is kontráztam volna...). Mindenestre kitsunetsuki ide vagy oda, magyarázatot kaptam a szafariról is.
-Tehát az ilyen, achivement gyűjtős vadász-halász dolog akkor? - kérdeztem vissza megerősítésképpen, miközben bólogattam, hogy nem hangzik rosszul.
Eldrie
Eldrie
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2015. Sep. 23.

Karakterlap
Szint: 4
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Füvesház Empty Re: Füvesház

Témanyitás by Kiwi Hétf. Aug. 29 2016, 11:59

- Négyes, nem baj az… sőt, szerintem ennyi idő alatt egész jó… Nagyon nehezen lehet haladni, céh nélkül, és nagy szerencse kell a jó küldetésekhez, ami tényleg jó expet és aranyt adnak… - Nem vettem magyarázkodásnak, és inkább elégedettséget láthatott rajtam mintsem becsmérlést, bár.. a saját szintemet nem mertem neki elmondani, hisz hasonló időben kezdtünk, valamint… hasonló problémákkal is… De, ha nincs az a küldetés… valamint azóta is vért izzadok egy-egy szintért… Szóval akinek kellemetlen lett volna magyarázkodni az inkább voltam én, ezért is nem kérdeztem rá, nehogy visszakérdezzen.  Valamint a közös kazamata elképzelése is lázba hozott, bár az időpontot hogy mikor szeretnél rád bízta, de így biztos voltam abban hogy tier egyesbe megyünk majd, ahol tényleg elegek lehetünk akár ketten is, reményeim szerint.  A céhes, dolog fenntartotta a lelkesedésem, valamint nagyon is igazat tudtam adni a fiú, mondatainak. És elhatároztam, hogy felvetem a saját céhemben ezt az ötletet.
Majd Shukakuékra terelődött a téma, kíváncsi voltam, és bár kibeszélni nem akartam, rosszat nem is mondtam róluk, csupán azt, hogy én mit, és hogy gondolom. Az talán még nem számít annak… Végül a beszélgetésnek köszönhetően, én kerültem arra, hogy elgondolkodjak… Valamint, saját merev elgondolásaimon is átfuttassam az agyam.
- Szerinted… túl szigorúan gondolkodok? – Kérdeztem vissza, picit magamba nézve. Majd folytattuk a csevejt.
- Machiavellizmus? Az nem az, amikor a cél érdekében minden eszközt fel lehet használni? – Kérdeztem vissza, bár féltem hogy, keverem valamivel…  Végül, amikor arról kezd el beszélgetni, hogy milyen jól kiegészítik egymást, láthatta rajtam hogy, megenyhülök, és jól esik hallani az efféle véleményeket. Majd amikor rákérdeztem hogy, mikről tudott beszélgetni vele… picit megfájdult a szívem, én is akartam vele ezekről beszélni… de az erősebb, karizmatikusabb viselkedése miatt, valamint… mert félek a konfliktusoktól, így nem mertem vele erről beszélgetni, pedig ezek a témák engem is nagyon foglalkoztattak.
- Amúgy… te miként gondolkodsz ezekről? – Kérdeztem vissza rá, miközben hüledeztem és próbáltam felfogni az újabb agymenést, amit hallottam… Lévén hogy csk pár óra telt el, amit mi éveknek élünk meg… Valaki túl sok, sci-fit olvashatott, valamint… elfogadható dolgok ezek, az elgondolások is, hisz az össze esküvéselméletek, valamint egyéb ideológiák, vallások mint például a szcientológia… odakint is szedi az áldozatait… itt, mivel lenne másabb?...
- Nem, csak a nehezen megnyílásról beszélek… csak olyan merevek… olyan nem is tudom, lehet a maguknak való tényleg nem jó megfogalmazás, de akkor nem tuodm miként jellemezhetném azt, amit érzek róluk. – Látszott rajta, hogy elgondolkodott… valamint, hogy, zavarja a dolog, hogy nem tudja megfogalmazni a problémáit. A magyarkodását, ami amúgy, jogos volt megmosolyogtam magam előtt…
- Tudod… én úgy gondolom, hogy ha két ember meg akarja ismerni és érteni a másikat, akkor vesz rá hajlandóságot és megteszi. Emellett megmaradhat a saját elképzelése mellett is, és legtöbbször valamiféle félreértésből, vagy nem megbeszélésből fakadnak a problémák. Nem tartom őket unszimpatikusnak… nem is tudnám megfogalmazni mit gondolok vagy érzek, de mindig feszült vagyok a közelükben, ami alapjáraton megnehezíti a megismerésünket. Valamint ő is az enyémben… szóval, hasonlítunk, de még nem jöttünk rá, mi a baj velünk… - Majd amikor befejezi a gondolatait, akkor azért hozzá teszem még gyorsan.
- De, azért dolgozunk az ügyön. ^^ - Jegyzem meg mosolyogva, hogy nem adjuk fel ám ennyivel, és el sem fogadtuk, egyikőnk sem mint tényt.
Majd a kitsunes dologra térünk ki… Nem értettem mi történt, vagy hogy mivel értettem félre. Nekem tök jó sztorinak tűnt, legendásnak meg kicsit misztikusnak amit mesélt, erre kijelenti hogy csak egy vicc volt. Le vagyok maradva, jobban utána kéne olvasnom az ilyen japános dolgoknak, mert ha olyan emberkével kerültem volna szembe, akár egy életre megsérthettem volna. Szóval picit meg is szeppentem, hogy elrontottam valamit, de végül megmagyarázta… és  én még mindig nem érettem. Majd ahogy elmesélte az eseményt, kiderült hogy, miként voltam képes félreérteni, és túl komolyan venni, egy ökörködést. Utólag már nevettem magamon, leginkább magamban, de kívülre is került pici belőle, ahogy mesélte a szavakat… Végül, arra gondoltam, hogy ezek alapján Shukaku… sokkal közvetlenebb volt vele mint velem szokott… De, mit ronthattam el nála? A fiú által kapok tükröt a lányról ami jó, tudom, hogy hajlamos vagyok a csőlátásra, és a fiú talán fel sem tudja, hogy ezekkel mennyit segít. Végül amikor elpirul, és a megszállásról kezd beszélni, egy pillanatig csak figyelem, értetlenkedve, de mégis érdeklődve… majd egy sunyi pillantással oldalba bököm.
- Mégis miféle megszállás, hmm? ~– Vigyorgok, biztos valami turpisságról, vagy valami egyéb huncutságról lehet szó, én pedig egy kíváncsi kis fáncsi vagyok, valamint most hozta előttem zavarba magát a srác, ez még kiérdemel egy kört a részére. És míg, ő megtorpant, én picit tovább lökdöstem a témát. Felettébb érdekes volt. :3 Nem, hagyam hogy, kivágja magát, ameddig csak zavarba jött tőle, de nem szorongott, addig faggatóztam.
Ha sikerült kivesézni ezt a területet is, akkor a szafari került előtérbe.
- Igen, lényegében. – Fejtette ki tök egyszerűen, amikre én hosszú mondatokat szántam, körülírás gyanánt.
- Ha, érdekel, és meguntuk az ücsörgést megpróbálkozhatunk vele. A négyes szintig meg tudjuk csinálni, közösen a feladatokat. – Fejtem ki, szinte vigyorogva.

_________________
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Füvesház Empty Re: Füvesház

Témanyitás by Eldrie Hétf. Aug. 29 2016, 18:12

A szintekre vonatkozóan csak egy fél vállvonásos bólintást válaszoltam, nekem akkor is kevésnek tűnt, de hát ez van, ezzel kell élni. A kazamatás ajánlatot mindenesetre eltároltam a hosszútávú memóriámban, hogy emlékezzek majd alkalomadtán. A céhes jelzéssel kapcsolatban pedig úgy tűnt hogy Kiwi a mondataimtól mintha egy leheletnyit még lelkesebb lett volna, azonban nem volt idő túl sokat ezen agyalni, mert visszatértünk Shuékra.
-Hát, nem tudom. Egy beszélgetés során nagyon sok függ a partnertől, és hogy hogy viselkedik. Én csak azt tudom mondani, amit én láttam és tapasztaltam, nem tudom veled hogy viselkedtek és hasonlók, szóval... lehet hogy veled úgy alakult a beszélgetés, hogy más oldalukat mutatták, de az is lehet, hogy te értelmezted őket félre, vagy akár az is, hogy mindannyian félreértelmeztétek egymást. - mondtam egy kicsit általánosságban fogalmazva, de hát mint a mondat legelején említettem, anélkül hogy ott lettem volna, nem tudok csak általánosságban beszélni. Mindenesetre így vagy haladtunk tovább a Machiavellizmusra.
-Nagyrészt, és ebből fakadóan, hogy ha a cél könnyebben elérhető hazugsággal, árulással, manipulációval, ilyesmivel, akkor ne félj használni őket. Azt támasztja alá az a híres idézet is, aminek az a lényege, hogy az jó ha szeret a nép, de ha nem szeretnek, legalább féljenek tőled, mert mindkettővel elérheted amit akarsz. Persze, ebbe beletartozik hogy Machiavelli úgy gondolja, hogy a nép nem tudja mi az előnyös és jó neki, és nem is kell tudnia, mert ez a uralkodó feladata. De igazából ez csak a részemről jött fel egy kicsit kicsavart formában. Amit mondani akartam, az igazából az volt, hogy meglepően nagy lexikális tudása van Timidusnak, bár helyesen alkalmazni nem mindig tudja őket - fejtettem tovább a Machiavellizmus után azt is, hogy pontosan milyen kontextusban gondoltam a korábbi megjegyzésemet. Aztán rövid előrelépés után, a Shuval beszélt témákra is kaptam egy kérdést, hogy mégis, hogy gondolkodok most róluk.
-Hmm, hát, ami Kayaba célját illeti arról igazából fogalmam sincs, csak az, hogy nem illik össze az egész. Miért..., hát nem a szó köznapi értelmében, de gyakorlatilag rabolt el ennyi embert? Csak hogy befejezzenek egy játékot? Hogy megnézze hogy ő az alkotása nyer-e vagy az emberek? Ennek ellen megy, hogy igazából, legalábbis Shu leírása alapján, hogy meglehetősen besegített a szintfőnökök legyőzésében. Megvehető információk, a Burok, amit nem szedett ki a rendszerből, az emberek visszahozása a... halálból, vagy bármiből ami történik ha elfogy a hp-d.... Ez így nem áll össze. De igazából nem tudom mi lehet így mindezek alapján a célja - itt hagyok egy kis szüntet, ha Kiwi reagálni szeretne, majd csak utána folytatom.
-Hogy mit tud és mit nem a rendszer, az leginkább a pet-ekkel és azzal kapcsolatban jött elő, hogy tényleg meghalnak-e az emberek és nem, és utóbbival kapcsolatban jött elő, hogy máshogy érzékelhetjük itt bent az időt, mint ott kint. Az esetek, amiket Shu mesélt, és amit mi láttunk a közös küldetésünkön, azt támasztja alá, hogy valahogy vissza lehet hozni hetek, vagy annál is több idő után embereket. Erre két teóriát állítottunk fel, azon kívül persze, hogy ténylegesen nem hal meg senki, egyszerűen csak máshova kerül, mondjuk vissza sztázisba, vagy egy más helyre, Aincrad-on kívül. Az első az volt, hogy mivel a Nerve Gear az agyhullámokat befolyásolja, és a különböző impulzusokat kapja el, értelmezi, és küldd vissza jelzéseket az agynak, így befolyásolhatja azt is, hogy érzékeljük az időt. Így aközött az idő között, amíg valakinek nullára csökken az életpontja, és mielőtt működésbe lépne a sisak a valóságban lehet csak percek vagy órák telnek el, míg mi azt napoknak vagy heteknek érzékelhetjük itt bent, így a "halottak" igazából nem hallnak még meg, és a rendszer "átfutási" ideje alatt visszahozhatóak. Ez megmagyarázná azt is, hogy évek alatt hogy nem sikerült senkinek feltörni az SAO-t kívülről, és kijuttatni minket. Mert hát lássuk be, Kayaba bármennyire is legyen okos és jó a technológiájával, minden feltörhető előbb-utóbb. De ha a valóságban csak mondjuk négy hónap, vagy csak egy telt el mióta beléptünk, akkor ennyi idő alatt érthető hogy nem tudták feltörni a rendszert. - itt vettem egy nagyobb levegőt, mielőtt folytattam, tehát volt egy kis szünet, ha már itt közbe akart volna szólni a lány mielőtt folytattam volna.
-A másik lehetőség igazából elég rémisztő, és kicsit lehetetlennek hangzik számomra, de... szóval, a másik lehetőség, hogy igazából nem vagyunk mások, mint a valahova lementett "agyunk" úgymond. Értem úgy hogy az emlékeink, tapasztalataink, minden valahogy lementve, és egy kifinomult AI algoritmus, mint példuál ami a pet-eket irányítja, ezek alapján alkot meg minket. Ez megmagyarázná, hogy hogyan lehet visszahozni a halottakat, és hogy miért nem juttattak ki minket. Hiszen, egy halom egyest meg nullát hogy juttatsz ki egy számítógépes rendszerből? Ha pedig mondjuk Kayaba a "valódi" énünkkel nem csinált semmit, csak lemásolta a..., hát, agyát, akkor talán nem is tud senki arról hogy mi folyik itt, rajta és az ő személyzetén kívül - ettől a lehetőségtől, bármennyire is legyen valószínűtlen, mégis kirázott a hideg. Volt valami eredendően félelmetes abban, hogy mi nem is mi vagyunk, csak egy másolat, bármennyire sci-fi-nak tűnjön az ötlet. Egy újabb kis szünet után folytattam.
-Ha pedig tényleg nem hal meg senki, csak átkerül... valahova, sztázisba, vagy akármi akkor miért mondta azt Kayaba hogy meghalunk? Hogy megakadályozza a káoszt? Mert ha logikusan nézzük, ha ez a megkötés nem lenne, biztos nagyobb káosz lenne, emberek jobbra-balra párbajozva, lesben állva, satöbbi, amíg csak egy pár ember maradna. Talán azért mondta, hogy ne menjen le annyira a játékosszám hogy kivihetetlen legyen az SAO? Vagy ténylegesen meg akarta alkotni a saját kis világát a saját kis emberkéivel, ahol istenítik, és az célja, hogy ez jöjjön össze? De akkor miért könnyíti meg újra és újra a játékot? Lehet van valahol egy szintfőnök, aki legyőzhetetlen, és egyszerűen azt várja ki, hogy odaérjen a front, vagy beletörődjön mindenki hogy nincs kijutás? - millió kérdés, kevés válasz. Sőt, minél több kérdést válaszolunk meg, annál több kérdést szül a válasz.
-De ahhoz hogy megmondjuk, mi is a ténylegesen igaz ezekből, nos, ahhoz senkinek nincs elég bizonyítéka, talán csak magának Kayaba-nak - tettem még hozzá egy elegáns vállvonással.
Azzal kapcsolatban, hogy pontosan mit értett a lány a "maguknak valókkal" bólintottam. Nem teljesen értettem mire gondol, de azt hiszem értettem a lényeget, és nem tudtam hozzá mit hozzáfűzni. Shu és Kiwi viszonyának kifejtésére is egy bólintgatás volt a válasz, amit tudtam, már elmondtam az előbb, ugyanazt meg nem gondoltam hasznosnak elismételni, úgyhogy csak annyit tettem hozzá, hogy "Sok szerencsét!". Majd pedig visszatértünk a kitsune-s ügyletekre. Úgy tűnt, eleinte nem értette, hogy lehet ez poén, majd mintha kicsit megszeppent, és talán még kicsit szégyellte is volna, hogy nem úgy vette, mint ahogy értettem. Vagy csak belemagyarázom, az is lehetőség. Mindenesetre a sztorizgatás közben úgy tűnt, egész jól szórakozott, egészen amíg megakadtam a megszállásnál. Akkor már egyértelműen jól szórakozott az én rovásomra. Amikor még oldalba is bökött mellé, kicsit megugrottam, és tudtam hogy már nem menekülhetek, úgyhogy egy lemondó sóhajtással belementem ebbe is.
-Nos, elkezdtem viccelődni, hogy olyan finom volt a kaja, hogy lehet megszállom, hogy mindig ilyen finomat ehessek. A kitsune-k két módon tudnak fiatal nőket megszállnia a hagyomány szerint, az egyik a körmök alatt, és a másik, amire nem emlékeztem, amíg Shu fel nem hozta, az hogy... a fiatal hölgyek.... mellén keresztül - mondtam egyre egyre vörösödve, küzdve hogy ne pillantsak az említett részek felé most is. Persze, ez vesztett harc volt, és körülbelül azzal egy időben szaladt a pillantásom a megfelelő pontra, amikor végére értem a mondatnak. Persze, amikor rájöttem, hogy mit csinálok, gyorsan elkaptam a tekintetem, de elég egyértelmű volt hova is néztem. Próbálva menteni a menthetetlent, kissé megint hadarva folytattam.
-De ez igazából csak azért volt zavarba ejtő, mert erre a kis részletre én nem emlékeztem, ő viszont igen, és hát az ő alkatával ezt félre lehet értelmezni, mert hát neki...- még éppen sikerült elharapnom a mondat végét, és persze ahelyett hogy segítettem volna magamon, még mélyebbre ástam magam. Mi a fenét művelek mégiscsak? Nem éppen úgy terveztem a magyarázatot, hogy felhozom Shu ilyen irányú méreteit Kiwinek. Nem mintha különösebben annyira tudtam volna a méreteit a láthatón kívül, de ez ettől függetlenül is egy rossz és zavarba ejtő fordulat volt részemről. Legalábbis nekem. Majd kiderül, sikerül-e kivágnom magam, vagy sem, de addig is vissza szafarizáshoz.
-Most hogy mondod, igazából láttam ilyen-olyan kisvadakat, de nem törődtem velük eddig... hmm. - kicsit elgondolkodtam, láthatólag bőven van még része az SAO-nak, amihez nem konyítok.
-Ahogy gondolja, Kiwi-hime, nekem mind két variáció egyenértékűen vonzó - mondtam, próbálva minél elegánsabban megfogalmazni, és mellé egy, a lehető legbájosabb arckifejezéssel kivitelezett meghajlást produkálni, bár az magán az arckifejezésemen valószínűleg rontott, hogy felfelé görbült a szám széle.
Eldrie
Eldrie
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2015. Sep. 23.

Karakterlap
Szint: 4
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Füvesház Empty Re: Füvesház

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.