Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Angelic Armour

+3
Kokoro
Hayashi Yuichi
Mirika
7 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Angelic Armour - Page 2 Empty Re: Angelic Armour

Témanyitás by Mirika Szer. Aug. 20 2014, 12:49

Elképzelésem sincs, mit csinálhatnak az eladók egy olyan boltban, ahol nincs nagy forgalom, de azért én feltaláltam magam, most például híreket olvastam, amíg a nyitvatartási időmet töltöttem. Viszont legnagyobb örömömre ma kivételesen szólt az ajtó feletti csengő, vevőm van *3*
- Irasshaimase! - pattantam fel a pult mögött. Nem teketóriázott a csaj sokat, semmi nézelődés, tudta mit akart, és már meg is jelent előttem az érccsomag is - Rendben van, máris elkészítem, csak pár perc türelmedet kérem :3 - mosolyogtam rá, aztán el is tűntem a műhelyem ajtajában, hogy egybeolvasszam az ércdarabokat, aztán üssek rá párat a kalapácsommal. Egyszerű volt, meg minden, pont mint a főzés. Talán két perc múlva már elő is sorjáztam, karomon a frissen készült köpennyel.
- Köszi a türelmed, tessék, a köpeny :3 14 irányítást ad, íjászok és idomárok számára a legideálisabb választás, és mivel most van egy akcióm, hogy szafari jelvényből készített cuccokra nem szabok árat, így fizetned sem kell. Legalábbis aranyat Razz - kuncogtam magamban, és átadtam a köpenyt, hadd nézze meg, próbálja fel, vagy amit akar.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Angelic Armour - Page 2 Empty Re: Angelic Armour

Témanyitás by Asuka Vas. Feb. 08 2015, 22:27

Halihó! *-* *belibben* Úgy olvastam, kedvezmény van szafaris ércekre. Nos, én hoztam is párat! Egészen pontosan 14 aranyércet... El tudikáznál készíteni nekem 2 db Csodás Aranygyűrűt ezekből? *-*
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Angelic Armour - Page 2 Empty Re: Angelic Armour

Témanyitás by Mirika Hétf. Feb. 09 2015, 23:29

Hahó :3 - köszöntem vissza - Miben segíthetek? - kérdeztem a magam angyali mosolyával, a választ a kérdésemre pedig gyorsan meg is kaptam. Megtanultam ám, hogy amikor ilyet mond a vevő, akkor mit kell csinálni - Így van, ha jelvényekből származik az érc, akkor nem számítok fel díjat a kovácsolásért :3 Ha odaadod az érceket, akkor néhány perc alatt elkészítem a gyűrűket :3 - tájékoztatás felsőfokon, én meg felkészültem arra, hogy fogadjam az üzletkötős panelt, amivel átadja a nyersit.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Angelic Armour - Page 2 Empty Angelic Armour

Témanyitás by Asuka Szer. Feb. 11 2015, 18:02

Hűűű, ez nagyszerűűűű! *.* Már el is küldtem az érceket. Két gyűrű lesz akkor, éééés... kéne egy új ruci. Mondjuk egy Opálbevonatú Ruha. Very Happy Az ércek mind szafariból származnak.
https://swordartonline.hungarianforum.com/t2528p180-csere-bere#76644

EDIT: Van-e lehetőség arra, hogy egyedi tárgyak készüljenek? A Kitartásokat gondoltam FK-ra átpakolni, ha lehet ilyet.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Angelic Armour - Page 2 Empty Re: Angelic Armour

Témanyitás by Mirika Pént. Szept. 11 2015, 16:00

Halász Alex írta:
Megbeszéltek pár új felszerelést Hinarival, majd kézhez kapott valamennyi aranyat és elindult Mirika boltjába.
- Hahó! Üdv! - Mosolygott rá belépés közben az első emberre maga előtt. - Hinari írt neked már a felszereléseimről? Azt mondta tudni fogod. x3 - Vetette oda hetykén, nyegle fiús mozdulatokkal, ahogy meglátta a bolt tulaját. - Régen láttuk egymást, Miri chan. ^^

Tök uncsi általában a boltomban dekkolni, mert ezen a szinten már aztán tényleg alig van vásárlóm. Most is csak azért voltam bent, mert Hina-chan üzent, hogy kell nekik pár dolog, és vártam, hogy kit szalajt érte. Erre az ajtón belépett Alex-chan Rolling Eyes A csengettyű hangja legalább olyan szívmelengető volt :3
- Hahó :3 - köszöntem rá édes, de nem túl széles mosollyal, aztán átpattantam a pult felett, és a nyakába ugorva megöleltem. Remélem meg tud tartani Rolling Eyes - Nem tudok róla, mesélj! - persze hogyne tudtam volna, csak egy picit marasztalni akartam, mert... azt hiszem azóta nem is láttuk egymást, hogy...
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Angelic Armour - Page 2 Empty Re: Angelic Armour

Témanyitás by Halász Alex Kedd Szept. 15 2015, 10:46

Reflex volt, ahogy elkapta, még egy picit át is ölelte, de ez elhanyagolható volt ahhoz képest, hogy a pöttöm lány tulajdonképpen rajta csüngött hosszú másodpercekig. Pirongva tette le. - I-izé. Embarassed - Még mindig nem tudott túl lépni az ilyen apró kirobbanásokon. Ki érti a nőket? o.O - Igen igen, mindjárt mondom Embarassed - Vörösen kezdett lapozgatni a menüjében, pedig fejből is tudná mondani. Ez a fiú döbbenetes lexikális tudással bír, épp csak elfelejti használni az eszét, ha megzavarják... lö kényszercselekvések. - Két item. Surprised - Rázódott vissza kicsit, mikor megtalálta a keresett felszereléseket. - Egy pehelykönnyű bakancs, és egy Fényes pikkelypáncél :3 - Olvasta ki, mintha egy novellát lapozgatna, majd büszkén húzta ki magát. - Teljes felszerelés cserét eszközlünk Hinarival. - Jobb kezét a homlokához kocogtatta, mutatva a fejpántra. Már nem a korona van rajta. Cool Persze azt védett övezeten belül hordani poénnak is elavult volt már. - Ha minden jól megy, a huszonkettedik bossra visszatérek. ^^

_________________
Angelic Armour - Page 2 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Angelic Armour - Page 2 Empty Re: Angelic Armour

Témanyitás by Mirika Kedd Szept. 15 2015, 11:36

Na, hát ez szép, még csak meg se pörgetett, pedig olyan kis pörgethető méretű vagyok, ha egy ilyen srácra rácsimpaszkodok, akkor nem ér le a lábam Rolling Eyes Pedig tuti elbír, tudom, hogy van súlyemelése. Minden harcosnak van. Na sebaj, legalább zavarba jött, csak tudnám miért. Semmi okot nem adtam rá... még Twisted Evil
- Eeh, azok elég friss cuccok, most fedeztem csak fel őket. A pikkelypáncél ráadásul elég randa is :/ A bakancs viszont képzeld, tök kényelmes! Emlékszel a mokaszinra? Na, ez is olyan klasszul simul a lábadra, csak sokkal menőbben néz ki! - áradoztam kuncogva, majd felnéztem a srácra gyanakvó tekintettel.
- Hina-channal? Miért nem... na várjunk csak, mi ez a céhlogó? o.O - csodálkoztam rá az életcsíkja feletti jelképre. Hát ez már nem az Art... izé, Vigor volt, hanem! Milyen jó neki, szabadon áramolhat a céhek között... de akkor is! Ja, hogy közben véletlenül megragadtam a pólóját és lehúztam magamhoz? Upsz Embarassed
- Remélem maradsz is, legutóbb már csak tízen voltunk - sóhajtottam fel, és közben persze elengedtem a srácot, majd sarkon fordultam és elindultam a pult mögé. Most nem ugrálva, hanem a hagyományos módon.
- Szeretnél velem hátrajönni izzadni? :3 - kérdeztem huncut mosollyal hátranézve. Hát tény, a műhelyben mindig forróság volt, Alex-chant meg akár még le is engedtem volna, talán nem tesz tönkre semmit Rolling Eyes
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Angelic Armour - Page 2 Empty Re: Angelic Armour

Témanyitás by Halász Alex Kedd Szept. 15 2015, 12:02

Kuncogott. - Abban a páncélban olyan leszek, mintha épp megöltem volna egy sárkányt és a bőréből készítettem volna magamnak ruhát xP - Sütött róla, hogy tetszik neki a Sárkányölő elképzelés. A bakancsra felcsillant a szeme. - Igen! Ó! Jó sokáig hordtam, még akkor is, amikor volt már nagyobb statos, mert nehéz volt megválni tőle >< Ez a kicsike meg szép számmal ad gyorsira. Smile Azt hiszem, szeretni fogom. - Igen, Hina cha-O.O - Hirtelen azon kapta magát, hogy farkasszemet néznek ők ketten. Még jó, hogy egyedül voltak a boltocskában. - I-igen? o.O - Elmosolyodott. - Jobb így! Amúgy is inkább frontos vagyok. A Vigo Közösségi céh, többet ártanék ott a lábatlankodásommal. x3 - Aztán észbe kapott, hogy a megjegyzés nem a céhekre vonatkozott. Zavarában elhúzta a száját. - öööhm, mi az hogy! Ha rajtam múlik, holnap már a századik szint kapuját döngetjük \o\ - Vadul kalimpált közben a kezeivel, és csak akkor hagyta abba, mikor Miri chan újra megszólalt. Lejjebb vett a lelkesedési rohamból és egész nyugodtan közölte az álláspontját. - Ha komolyan kérdezted, miért is ne? :3 Tulajdonképpen mindig is szerettem volna látni, hogy hogy készül felszerelés az ércekből amiket összeszedek. Smile - Majdnem hozzá tette, hogy Anatot sose merte megkérni, nála ez egy fajta rítusnak számított. Bár lehet, hogy csak Alex látta bele. Azonban még idejében leállította magát.

_________________
Angelic Armour - Page 2 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Angelic Armour - Page 2 Empty Re: Angelic Armour

Témanyitás by Mirika Kedd Szept. 15 2015, 12:28

Kínomban csak nevetni tudtam. Jó, persze ő nem tudhatta, hogy milyen élményeim is vannak nekem sárkányokkal, vagy hát legalábbis egy bizonyossal, de ha szembe jönne egy valódi sárkány, akkor biztosan nem mondana ilyen zöldségeket.
- Baka... - motyogtam végül, miközben ő a saját mokaszinjáról mesélt, talán meg se hallotta, annyira beleélte magát. Viszont a céhváltása meglepett, nagyon is. Hirtelen nem is tudtam, mit szóljak hozzá, vegyem árulásnak, hordjam-e le érte, vagy mi? Az én szememben ez... eh, hagyjuk.
- Kifogások. Remélem nem hiszed el azt, amit most mondtál Rolling Eyes - jegyeztem meg tőlem szokatlanul hűvösen, bár igazából egy ideje vannak olyan... elemek a viselkedésemben, amik eddig... hát nem nagyon voltak ott. Jobb is, hogy inkább terelem a témát, mielőtt esetleg olyasmit tennék, amit megbánok >.>
- Bár úgy lenne, bár úgy - sóhajtottam fel, majd kinyitottam a fiúnak is a pultot, hogy át tudjunk fáradni a műhelybe. Megcsaphatta a meleg, mikor kinyitottam az ajtót, én már megszoktam mondjuk. Lesétáltam azon a négy-öt lépcsőfokon, majd tettem néhány lépést a kemence felé, aztán megálltam Alexnek háttal.
- Nem hittem volna, hogy ilyen könnyen belemész :3 - szólaltam meg, majd meglazítottam a felsőm pántjait, amik aztán lehullottak a vállaimon - Légy gyengéd velem, jó? - pillantottam hátra a vállam fölött, szemérmesen lesütve a szememet, de igazából tűkön ülve vártam a srác reakcióját Razz
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Angelic Armour - Page 2 Empty Re: Angelic Armour

Témanyitás by Halász Alex Kedd Szept. 15 2015, 13:01

Nem ütötte meg a fülét a félig kimondott rosszallás, bár az is lehet, hogy nem is tudott volna mihez kezdeni vele. Az viszont biztos, hogy Miri chan nyíltan fejezte ki nem tetszését a céhváltás miatt. Nem szavakkal, inkább gesztusokkal. Persze Alex sem várt kitörő örömet, mert miért is kéne? Azonban nem fért a fejébe az egész. Hiszen nem pont Anat volt az aki kilépett, hogy megteremtse az Artest? Az más? Megrázta a fejét. Vagy most már bánja, hogy nem tudta akkor visszatartani szerelmét. Talán arra gondolt a lány, hogy ha ugyanabban a céhben lettek volna, meg tudta volna védeni Anatolet. Elkerülhették volna ezt, minden másképp lett volna. Nem szólt. Ő is pont ugyanígy érez.
Többek között ezért ment át Hinari céhébe...
- Sose add fel a reményt. - Legyintett vidáman. - Átverekedjük magunkat, bármennyi időbe is kerüljön. >< - Lazán bandukolt le azon a pár lépcsőn, ami mögött a kovácsműhely volt, egy kisebb kohóval. - Ahm, nem tudod, hogy hívják azokat a játékosokat gamer nyelven, akik nagyot sebeznek, de lassúak? Surprised Hallottam egy két pletykát, hogy nem sokan vállalják be, mert veszé.. - És ekkor kerekre tágultak a szemei.... - Mi-mimimi-Miri chan, mit csinálsz? :O - Hátrébb lépett, és majdnem felfelé esett, azaz ült le a lépcsőre. - Eez ne-mvicces! >< - Kinyújtotta védekezőleg a kezeit és el is fordult, hogy "ne láthasson semmit" még mielőtt baj történne! Neutral

_________________
Angelic Armour - Page 2 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Angelic Armour - Page 2 Empty Re: Angelic Armour

Témanyitás by Mirika Kedd Szept. 15 2015, 13:29

Nem jártak a fejemben komplikált dolgok. Sejtettem, mi volt az oka annak, hogy váltott, és egyrészről meg tudtam érteni őt, másrészről meg ez olyan volt, mintha cserben hagyta volna Jun-chant. És... nem tudtam, most akkor igazából hogy viszonyuljak a dologhoz. Alex meg amúgy is a menekülős fajtának tűnt nekem.
- Én nem reménykedek, csak csinálom, mert különben sose jutunk fel oda - vontam meg a vállamat. Minek reménykedni? Nincs miben, vagy harcolok, vagy nem. Tőlem és a többiektől függ minden. Viszont semmiképp sem akartam ezekkel a mélyen szántó gondolatokkal elrontani a hangulatom, ha már itt volt a lehetőség szívatni a srácot, akkor meg pláne nem Razz
- Nem egyértelmű? Jajj, Alex-chan, megint olyan vagy, mint egy kisfiú Rolling Eyes - közben lehullott a szoknyám is, én egyáltalán nem jövök zavarba attól, ha fehérneműben lófrálok ismeretlenek előtt, Alex meg még csak nem is volt az.
- De, szerintem vicces - jegyeztem meg, aztán elnevettem magam, majd felkaptam az asztalról a cipőt meg a vértet, és odaszaladtam velük Alexhez, hogy a kezébe nyomjam őket. És akkor kénytelen lesz idenézni, és ott fogok állni előtte fehérneműben.
- Most komolyan, így viselkedsz akkor is, ha Hina-chan áll előtted? Mattaku ^^" - sóhajtottam - Szerintem jót tenne neked egy kis gyakorlás Rolling Eyes - tettem hozzá incselkedve, még az ujjamat is bebújtattam a melltartóm pántja alá, mintha le akarnám venni - Szóval ha már úgyis fel kell próbálnod ezeket a cuccokat, akkor kössük össze a kellemest a hasznossal, és ne csak a cipőd dobd le :3 - kacsintottam a fiúra kuncogva.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Angelic Armour - Page 2 Empty Re: Angelic Armour

Témanyitás by Halász Alex Kedd Szept. 15 2015, 13:50

Hát persze. Lebiggyesztette a száját Mirika tárgyilagos válaszát hallva. Nem szólt azonban. Érezhető volt, hogy hiábavaló szócséplés lenne. Végérvényben mindketten teszik amit tenniük kell és ez számít igazán. Aztán jött az a rész, amivel nem tudott mihez kezdeni. Persze Mirika mint ha meg sem hallotta volna a kérdését, ignorálta az egészet úgy ahogy van. Aztán a kelletni magát szószerkezet messze mást takar, mint amit a lány csinált. Fülig jajvörösen, dermedten, kezei közt markolászva egy pár cipőt nézett szembe a fehérneműbe öltözött lánnyal. - Ezt miért muszáj? pale És nem is >< De de ő Hinari chan és Hinari chan az Hinari chan! Neutral Szóval... - Védekezőleg magához ölelte a bakancsokat. - ...nem akarok gyakorolni! xd

_________________
Angelic Armour - Page 2 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Angelic Armour - Page 2 Empty Re: Angelic Armour

Témanyitás by Mirika Kedd Szept. 15 2015, 14:00

- Ha nem, hát nem - vontam meg a vállamat - Te tudod, pedig gyakorlás teszi a mestert, és Hina-channak se kéne megtudnia, meg soha vissza nem térő alkalom, meg minden. De ha te szívesebben ölelsz bakancsokat, mint szép lányokat... Rolling Eyes - kuncogtam, majd leültem Alex-chan mellé a lépcsőre - Na mi lesz, felpróbálod őket, te Casanova, te Razz - húztam meg a vörös fülét játékosan, és a lábaimat felhúzva begubóztam. Irigy voltam rájuk, de hát én most kábé minden párra az vagyok, hogy ők boldogok lehetnek, én meg... hát nem. Lassan elsüllyedt a fejem a térdeim mögött, és onnan leselkedtem, hogy jó lesz-e a fiúnak az áru minősége. Persze miért ne lenne jó? Én még vacak cuccokat nem adtam ki a kezemből.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Angelic Armour - Page 2 Empty Re: Angelic Armour

Témanyitás by Halász Alex Kedd Szept. 15 2015, 14:27

Hirtelen állt be a csend kettejük közt. Ép ekkor vélt megérteni valamit Alexünk. Zavartan húzta fel a bakancsot, ami teljesen jól állt a lábán. - Tökéletes. - Jelentette ki egykedvűen, csak hogy legyen valami ami megtöri a kínos csendet. Lopva Mirin feletette tekintetét. Mit kéne tennie, vagy mondania? Nem ment oda részvétét nyilvánítani, amikor friss volt a fájdalom. Most már hiába is mondana bármit. Talán jobb nem bolygatni, csak felszakítaná a sebeket. Azonban kínosan kerülgetni Anat nevét is fájdalmas lehet. Neki is, Mirinek is. Zavarában köhintett egyet. - Ha bármiben segíthetek, tudod, ... számíthatsz rám. - Úgy döntött, hogy végül ez a legszebb megoldás és remélte, hogy Mirika jól érti, és nem haragszik meg érte. Talán még segítene is. Beszélgetni csak úgy, vagy csinálni valamit közösen. Talán későn szólt, de még mindig jobb mint soha. Neki ott volt Hinari, Mirikának ki volt ott, hogy segítse? Annyit tud csak, hogy a lány acélakarattal rendelkezhet. Neki nem lenne folytatás, ha elvesztené Hinarit.

_________________
Angelic Armour - Page 2 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Angelic Armour - Page 2 Empty Re: Angelic Armour

Témanyitás by Mirika Kedd Szept. 15 2015, 14:49

Csendben bólintottam. Persze, hogy az, itt a rendszer ügyel rá, hogy a lábméretünkhöz igazodjon a cipő. És biztos hogy kényelmes, én magam is kipróbáltam. Ha nem lenne a Villanásból plusz kilenc pontom, lehet, hogy én is váltanék. Amúgy zavart a csend, hogyne zavart volna. Meg igazából attól is tartottam picit, hogy a fiú félreérti, és azt hiszi, hogy az elutasítás miatt megsértődtem, vagy valami, pedig csak poén volt az egész. Kinyitottam a számat, de aztán végül mégis becsuktam. Nem tudtam, mit mondjak neki. Igazából őt se ismertem. Csak annyit tudtam róla, hogy egy lúzer, de alapból kedves srác.
Aztán jött az újabb bólintás a részemről. Megkaptam már ezt a mondatot vagy egy tucat embertől, de a vége mindig ugyanaz lett, azaz semmi sem történt. Én nem akartam segítséget kérni semmiben, én az a típus vagyok, aki inkább várja azt kéretlenül. És adja, szintén kéretlenül, ha azt látom, hogy szüksége van rá valakinek. Például Alexnek, ha egyszer férfi akar lenni, és nem az a kisfiú, aki zavarba jön egy alul öltözött lány látványától. Megköszörültem én is a torkom.
- Ezer arany lesz a kettő együtt - szólaltam meg a kiszáradt torkom miatt kicsit reszelős hangon, aztán nyújtóztam egy nagyot, mielőtt újra talpra huppantam volna. Visszahúztam magamra a felsőmet, a szoknyámért azonban lusta voltam elmenni. Jó lesz az így is.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Angelic Armour - Page 2 Empty Re: Angelic Armour

Témanyitás by Halász Alex Kedd Szept. 15 2015, 15:04

Elővette a céhből kivett aranyat és átutalta egy könnyed gombnyomással Mirikának. Ha jobban belegondol, akkor a céhnek adományozott 1000 aranyát költi most el. Olyan, mintha saját maga fizette volna ki, bár ha azt is hozzá vesszük, hogy ezekhez az itemekhez más itemek kellettek, a végső összeg jóval több mint amit most átutalt. Ehh, lemondóan sóhajtott egyet, míg a lány felöltötte magára a fölsőjét. Ezzel jár ha valakinek idejét múlt felszerelései vannak. Felállt, intett Mirinek.
- Akkor, találkozunk legkésőbb a bosson. - Mosolygott rá a lányra teli szájal. - Ja na! ^^

_________________
Angelic Armour - Page 2 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Angelic Armour - Page 2 Empty Re: Angelic Armour

Témanyitás by Cearso Csüt. Dec. 24 2015, 09:34

Most, hogy ott vagok a fronton, ideje kilépni az árnyékból, és nem másokkal elintézni az itemeim beszerzését.
A szokásos komorságomat és feszültségemet elhagyva, mosolyogva lépek be az ajtón.
-Halihó, egy Kényelmetlen Vasköpenyt szeretnék. Azt hallotam, hogy te csinálod a legjobbat. Sajnos érceket nem tudtam hozni. Remélem ez kárpótol érte.
Leteszek elé egy halom aranyat.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Angelic Armour - Page 2 Empty Re: Angelic Armour

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.