Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shu Vs Joey

4 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Shu Vs Joey Empty Shu Vs Joey

Témanyitás by Joey Chrome Vas. Márc. 29 2015, 14:13

Az Arénába ültem a nézőtéren egymagamban, miközben Eiji-t néztem, ahogy párbajozik egy harcművésszel. Eiji-nek pechje van, ugyanis az ellenfele olyan gyors, hogy alig látni. Körülöttem meg dumált mindenki mindenről, főleg stratégiákról, a frontharcosokról, szintlépésekről, stb. Én meg unatkoztam. S egyre jobban. Végül úgy döntöttem, hogy lemegyek párbajozni. Éppen, hogy leértem, mikor egy srác leszólt:
- Te! Kihívlak egy első ütéses párbajra, most! - meg sem tudtam nyikkani, de már küldte is a felkérést. Persze örültem, hogy kapásból kihívtak, így elfogadtam. Na ja, annyi a probléma, hogy éppen, hogy elfogadtam, a srác kapásból kishíján megölt az egy ütésével.
- Na fa***, még egy idióta lúzer! - förmedt rám. - Ennyi erővel egy koszos petet hívok ki, az TALÁN tudja, mi az a harc! - s el is húzta onnan a csíkot, miközben a nézők fújogattak rá, mint az állat, s kiabáltak is be neki:
- Keress veled egy súlyban lévőt, köcsög!
- Lebontatták a gyerekszobádat, rohadék?!
- Nyelnéd le a fegyveredet, s akadna meg a torkodon! - úgy látszik nem igen népszerű, ha ennyien bekiabálnak neki. Na mindegy, legalább élek. Felálltam, leporoltam magam, s vártam, hogy visszamenjen teljesbe a HP-m. Remek, már azt képzelem, hogy fáj a fejem. >< Biztosan front jön a valóvilágban, mert olyankor akar szétmenni mindig a fejem, mégpedig nagyon. Közben Eiji elvesztette a párbajt, s pár káromkodás után leült pihenni. Közben keresem én is magamnak az ellenfelet, lehetőleg nem olyant, mint amilyen az előző volt, meg azonos szintű legyen, mint én, mert nem szeretek kicsiket verni, a nagyok meg megvernek minden esély megadása nélkül.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Shu Vs Joey Exp_bal3383/3500Shu Vs Joey Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Shu Vs Joey Empty Re: Shu Vs Joey

Témanyitás by Shukaku Vas. Márc. 29 2015, 14:37

Az Aréna. Ismételten hónap vége volt, és Timidus és Shu ismételten a toplista legelején pózoltak a tablón. Az idomár szerette azt a képet, igen csak előnyös volt, főleg, hogy alkalmazott egy kis varázslatot, amikor az NPC készítette a belépésükkor. Persze ugyanúgy Shu volt Shu, csak éppenséggel kicsit öregített magán, hogy a valódi korát mutassa a kép. Ebben szerencsére mind Jun, mind Asuka nagy segítségére volt, így nagyon jól sikerült a modellkedés. Ezen a napon nem terveztek harcolni, csak éppen bekukkantani akartak, hogy Timidus megnézhesse, hogy kik hogyan állnak a rangsorban, ám a kiabálás megfogta a figyelmüket, még hallgatózás jártasság nélkül is. Na jó, igazából csak a koszos pet kifejezés ragadta meg Shu figyelmét, és azért maradtak tovább a boltíves bejáratnál. Egyrészt Joey volt a delikvens, akivel azért némileg jóban voltak, másrészt ilyet senki nem mondhat a petekről, akik az ő életüket védik. A srácnak erre kellett elhagynia a küzdőteret, Timidus pedig sikeresen meg is állította.
-Tévedsz a petekkel kapcsolatban, ember. Az Aréna toplistáját több mint fél éve egy pet és egy idomár vezeti.
-Aki nem az, hanem ő!

Szólalt meg Shu is, és bár hallatszott a hangjában a düh, egyáltalán nem volt fenyegető.
-Úgy gondolom, hogy a petek sokkal jobban tudják nálad, hogy mit is jelent a harc, hiszen értetek harcolnak. A harc tisztelet. Ne feledd, soha ne légy öntelt az alázatosakkal szemben, és soha ne légy alázatos az önteltekkel szemben.  Az, hogy képes vagy harcolni nem jelenti azt, hogy tudsz is.
Ezek után egyszerűen faképnél hagyták az idegent, és odasétáltak Joey elé.
-Szia! Láttuk mi történt. Ne szomorkodj, a hülyékkel nem kell foglalkozni. Mi szívesen gyakorlunk veled, ha szeretnéd.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shu Vs Joey Exp_bal12695/10100Shu Vs Joey Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shu Vs Joey Empty Re: Shu Vs Joey

Témanyitás by Joey Chrome Vas. Márc. 29 2015, 17:23

Hát dögöljek meg, ha nem Timidus-t, meg Shu-t hallom! Bár jobban belegondolva, inkább ne. Tuti meghallották a koszos pet szót, azért állították le. Megmondták a magukét neki, majd otthagyták, hogy odajöjjenek hozzám.
- Szia Shu! Ugyan, nem szomorkodom egy hülye miatt. Úgyis majd elkapja valaki a grabancát. Mondjuk Eiji ellenfele, mert azt biztos nem tudná azonnal leütni, amilyen gyors volt! Különben is, koszos pet nincs, kivéve, ha nem fürdik.XP – perszer tudom, hogy Timi fürdik, hiszen rajta könnyen meglátszik a kosz. Tényleg, azt a harcművészt már nem is látom, csak Eiji-t, ahogyan iszik valamit. S ekkor jött Shu mondata, hogy ha szeretném, szívesen gyakorlatoznak velem.
- Jó ötlet!Very Happy Remélem a nagy szintkülönbség miatt azért nem lesz rövid, mint a nyúlfarok.^^” - aztán kis keresés után megtaláltam a párbajra hívást.
- Melyik legyen? Fél életes vagy első ütéses? - én megvárom a véleményüket, nem úgy, mint előző ellenfelem, majd igényeik szerint állítom be, s küldöm el a kihívást. Közben megnézem, mindem megvan-e. Kard megvan, pajzs megvan, felszerelés többi része megvan, méreg úgysem kell, mert én nem használok olyant, Potionok vackok a szintemhez, de megvannak. Bár azt sem használok egy párbajon, mert nem illik ilyennek csalni, még ha nem is csalás. A mobok ellen meg nincs ilyen szabályzat ám. >)
- Amúgy hogy vagytok?^^ Ja meg láttam a tablón, hogy ti vagytok az elsők, gratulálok hozzá!^^ - igen, megnéztem a tablót, s meg is lepett, hogy arénáznak ahhoz képest, hogy Shu-t olyannak látom, aki nem szeret verekedni. Tényleg, vajon a valóvilágban mobázott már? O.o
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Shu Vs Joey Exp_bal3383/3500Shu Vs Joey Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Shu Vs Joey Empty Re: Shu Vs Joey

Témanyitás by Shukaku Vas. Márc. 29 2015, 17:48

Shu és Timidus gyorsan körbenéztek, hogy tekintetükkel megkeressék az említett barátot. Párszor már találkoztak vele, általában Joey mellett szokott lófrálni, és azon a szafarizáson is ott volt, szóval nem kellett hozzá sok idő, hála a jártasságoknak, Timidus hamar kiszúrta, és mindketten tudtak neki is integetni üdvözlésképpen, hogy az se maradjon el. Shu számára jó volt tudni, hogy egy nem idomár mellett is vannak olyanok, akik általában a közelében vannak. Legalább is Joeynak nem ártott, ha mindig van mellette valaki, mert elég ügyetlenkének tűnt.
-Akkor jó, örülök. De nehogy azt hidd, hogy csak azért ajánlottuk fel a küzdelmet, hogy vigasztaljunk, tényleg szívesen párbajozunk veled.
-Láttam az előző küzdelmet. A barátod ellenfele valóban a gyorsaságra épített, és megfigyeléseim szerint nagyon kevés esélye volt Eijinek kristály nélkül. Tudd, hogy minden statra van olyan item, ami jó ellene, ha valaki csak azt húzza fel. Sőt, kasztok ellen is vannak itemek. Ezeket jó, ha megtalálod. És igen, igazad van, valóban szoktam tisztálkodni.
-Meg… itt amúgy sem lesznek túl sokáig koszosak a dolgok, hiszen elpixeleződik a kosz, szóval ezért is butaság, amit mondott.

Megmosolyogtató volt, hogy Joey is ugyanúgy értette szó szerint a koszos pet kifejezést, ahogy Timidus is értette volna, és mivel ilyen jól egymásra találtak, Shu nem is szólt bele, hanem haladva az árral, ő is ezt a jelentést vitte tovább, és helyeselt.
-A nagy szintkülönbség miatt ne aggódj. Minden egyes győzelmünk után egyel lejjebb csökkentjük a szintünket, és ezzel majd kideríthetjük, hogy hányas szintnél vagy képes minket legyőzni. Ez számodra is hasznos, hiszen be tudod magad és a képességeidet határolni.
-A hogy vagyunk pedog... hááát… most éppen pihizés van, kicsit visszább vettünk a hajtásból. Készülünk a nagy szafarira, a legendás vadhoz.
-Az első találatos rendszer elsőnek megfelel.

És ahogy Shu rányomott a menüpontra, a sárkány már rugaszkodott is előre, megpróbálván elsöpörni az útból az ellenfelét, ledöntve a lábáról, és végigszántani az oldalát a karmával.

195/45

Kitartás: Shu minden ötödik, Joey minden harmadik körben pihen.
Spec: Shu háromtól, Joey öttől aktiválhatja.
FK: Shu halál+egynél nem talál, Joey négyestől talál.
Gyorsi: Shu a gyorsabb, de nem kétszer

Timi támad egyedül.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shu Vs Joey Exp_bal12695/10100Shu Vs Joey Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shu Vs Joey Empty Re: Shu Vs Joey

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Márc. 29 2015, 17:48

The member 'Shukaku' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Shu Vs Joey 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
Shu Vs Joey 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shu Vs Joey Empty Re: Shu Vs Joey

Témanyitás by Joey Chrome Kedd Márc. 31 2015, 17:00

Eiji meglátta Shu-t és Timit, ahogy integetnek, mert vissza integetett nekik.
- Nyugi, gondoltam, hogy nem azért javasoltátok.^^ - nyugtatom Shu-t, utána Timidus magyaráz. Viszont majd mondom Eiji-nek ezt a felszerelés dolgot.
- Ő nem szeret kristályt meg mérget használni. Azt mondja, az nem tiszta harc. - nem tudom, miért gondolja ezt, de ő tudja.
- Szint csökkentés? O.o Hackerek lettetek? - persze csak vicceltem, mert elvileg olyan okosnak kell lenni, mint Kayaba-nak, vagy programozónak, hogy lehessen hacker-kedni. Ugye?
- A legendás vadhoz? El akarjátok kapni? Mert ha igen, jobb lesz, ha siettek, meg Eiji is, bár lehet nektek nagyobb esélyetek lesz. - első találatos jó lesz... Timidusnak? O.o És Shu? Óh, látom neki mert már elfogad ÁÁ B****G! Mielőtt néznétek, hogy most mi van, Timidus nekem ugrott, ledöntött, s végigszántott az oldalamon, mint a jó földműves. S kiírta a rendszer, hogy bocs haver, vesztettél!
- Atya úristen Timi, de jó, hogy nem vagy mob, mert a nagyon veszélyes kategóriában lennél ilyen támadással! - ennyit tudtam mit mondani a meglepetéstől. Komolyan, ez valami kegyetlen volt! Ha a valóvilágban történt volna, azonnal meghalok, sőt, a beleimet is nézegethetném, miközben elvérzek! Csoda, ha akad még valaki, aki beleköt, vagy kihívja őt! Mondjuk Eiji tuti kihívná, már látom, milyen vérszomjas szemekkel nézte ezt a támadást, pedig egy haverját érte. Bár amekkorát tud a szintjéhez képest ütni Eiji, jobban jártam talán Timidussal. Na de lássuk most azt a szint csökkenést, amiről beszélt, mert engem is nagyon érdekel ez a cucc. Vajon nekem is lesznek hasonló képességeim?
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Shu Vs Joey Exp_bal3383/3500Shu Vs Joey Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Shu Vs Joey Empty Re: Shu Vs Joey

Témanyitás by Shukaku Kedd Márc. 31 2015, 17:48

-Tiszta harc? Nem először hallom tőletek ezt a kifogást, ember. Ezt mondta Silver is. Akkor elfogadtam, ám megérteni azóta sem tudom. Számotokra a tiszta harc valamiért eddig mindig azt jelentette, hogy az én esélyeimet csökkentsétek, és a cselekvésemet korlátozzátok.
Felszegte a fejét, majd egy rövid csipogással jelzett Shunak.
-A világ eleve korlátoz, fiú, ahogyan téged is, és semmit nem cselekedhetek, amit ne cselekedhetnél meg te is a kasztodnak megfelelően. Silver szerint tisztességesen kell harcolnom, de soha nem mondta el senki, hogy ez mit jelent. Shu sem tudja. Szabályok léteznek, de a szabályokat is csak addig tartom be, ameddig nem túl nagy a tét. A Black Iron Castle fala tele van olyan hősök nevével, akik betartották valamennyi szabályt, én viszont itt vagyok. A kristályok és a potionok azért vannak, hogy használjuk őket. Ha úgy gondolod, hogy ez a harc van annyira fontos, hogy bevesd, akkor használd fel te is, a győzelem érdekében.
Shu megcsóválta a fejét, majd bekapcsolta a képességét.
-Biztos, hogy csak egy szintet vegyek le az első körben, Timidus? Nem lesz az kevés?
-Legyen tíz. Tíz szint.
-Tíz? Rendben. Akkor tíz szint levéve. Nem lettünk hackerek, csak ez egy képesség, Joey. A legendás vadhoz pedig nem hiszem, hogy nagyon sietnünk kellene, mert jelvény kell hozzá, és nem nagyon láttam olyat, akinek meg lett volna. Még a beváltós boltban lévő boltostól is megkérdeztem, de azt mondta, hogy még ő sem találkozott olyannal.

Az óra ketyegett, a sárkány pedig felkészült az újabb támadásra.
-Ne aggódj, ez még csak az a rész, ahol Timi kiszámolja, hogy milyen szinten kellene veled harcolni. Ha megtaláljuk a megfelelőt, utána már érdekesebb lesz.
És amint a számláló a nullához ért, a sárkány újra nekilendült. Lassabb volt ugyan, de a precizitás és magabiztosság megmaradt. Ismét csak elsodorni próbálta a fiút, ezúttal az arcát vette célba a karmaival.

Lehúztam tíz szintet, ami egyelőre lényeges, az változatlan maradt.
Timi támad.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shu Vs Joey Exp_bal12695/10100Shu Vs Joey Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shu Vs Joey Empty Re: Shu Vs Joey

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Márc. 31 2015, 17:48

The member 'Shukaku' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Shu Vs Joey 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
Shu Vs Joey 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shu Vs Joey Empty Re: Shu Vs Joey

Témanyitás by Joey Chrome Szer. Ápr. 01 2015, 16:09

Istenem, még egy olyan, aki szerint a tiszta harc azonos a halállal meg az ő korlátozásával.
- Attól te még használhatsz ha akarsz, csak pár embernek nem tetszene. >.> És a szabályok betartása nem azonos a halállal, csak mert neked szerencséd van. - azt már Shukaku kedvéért nem akartam mondani, hogy ő se tökéletes, ugyanis elég valami aprócska hiba a programjába, és kész, vége, vagy mobbá válik, s megölik. Mondjuk Timidus könnyen pofázik, mert őt még fel lehet éleszteni három napig. -.- Legalábbis állítólag. Máris tízzel csökkentették a szintet, ebből rájöttem, hogy ki akarják számolni, hogy hányas szintű vagyok, amit Shu mondata is erősített. Meg Eiji-nek nem lesz esélye, mert a legendáshoz bizony jelvény kell, s eddig nem szerezte meg senki, s ahogy ő ismerem, a legkönnyebbért sem fog kapni. XD na szóval, -10 szint tőlük, s vártam a 0 a számlálón. Amint véget ért, tartottam magam elé a pajzsomat, erre Timidus megint elsodórt, s széttépte az arcomat!
- ÁÁÁ, az arcom de-- ja várjunk, nincs is itt fájdalom... bocsi.^^” - s megint kaptam a kikaptál jelzést. De már tudom, hogy Timidus harcol csak, nem Shukaku. Lehet, hogy Timidus belekényszerítette?? O.O Áá csak nem, hiszen nem Shu Timidus petje! Ugye?
- Már tudom, miért ti vagytok az elsők: Ki se néznék Timidusból, hogy ilyen kegyetlen, s nem veszik komolyan... X.X – mint a kicsi kínaiaknál meg a japánoknál: nem veszik őket komolyan, aztán meg csodálkoznak, hogy úgy leverik őket, mint fater a legyeket nyáron. Ebből pedig az a tanulság, hogy sose becsüld alá az ellenséget.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Shu Vs Joey Exp_bal3383/3500Shu Vs Joey Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Shu Vs Joey Empty Re: Shu Vs Joey

Témanyitás by Shukaku Szer. Ápr. 01 2015, 16:45

-Hidd el, ha akarnék, akkor használnék. Ebben se te, se senki más nem gátolhat meg, azonban elmondom neked, hiszen nem titok, hogy küzdőtéren ritkán szoktam ilyen itemeket használni. Ezek a felszerelések az anyagszükséglet, valamint a gyártók és néha az árak miatt az én rendelkezésemre is csak korlátozott mennyiségben állnak, így amennyiben a harcnak nincs tétje, úgy inkább megspórolom. Sokkal érdemesebb olyan esetekben felhasználni a potionokat, mérgeket és kristályokat, amikor már van tét, mondjuk egy Arénaharc során, avagy akkor, amikor azon, hogy van-e nálad ilyen item, vagy nincs, az idomár élete múlhat. Talán azt hiszed, és azt is mondtad, hogy nem azonos ez a halállal, ám úgy vélem, hogy tévedsz. Egyetlen potion is mentheti meg az életedet, ahogy egyetlen életponton is múlhat a túlélés. A szerencséről pedig szó sincs. Nem építek a szerencsére és nem is számolok vele, hiszen nem tudhatom, hogy mikor mi adódik, mivel nem vagyok rá olyan hatással, hogy befolyásolhatnám. Várakozni a szerencsére olyan, mint várakozni a halálra.
Shu egy bíztató mosolyt küldött Joey felé a sárkány háta mögül, és valami olyasféle gesztust próbált közölni, hogy a fiú értse, ezt meg kell szoknia, mert Timidus imádja az ilyen frázisokat hangoztatni. Ez egyszerűen hozzá tartozik a pet személyiségéhez. A támadás ismételten elsöprő erejű volt, és ahogyan Jun is féltette az arcát, úgy cselekedett most Joey is. Úgy tűnik ez átlagos emberi vonás volt.
-Nem vagyok kegyetlen, mindössze győzök egy küzdelemben. Ez nem kegyetlenkedés. Az lenne a kegyetlenkedés, ha elhúznám a küzdelmet, hogy szenvedj. Nem így teszek. Shu, kérlek, csökkentsd újabb tíz szinttel a szintünket.
A lány bólintott, majd megint pötyögni kezdett, és nemsokára a felkérés is megérkezett a fiúhoz.
-Ezúttal javaslom, hogy válaszd a teljes életes küzdelmet. Úgy számolom, hogy nem lehet már olyan sok szint közöttünk, hogy egy ütésből kiüsselek, és akkor abból többet tanulhatsz.
Az óra ketyegett, és ha Joey ügyes volt, akkor ezúttal már gyorsabban mozdulhatott, mint a sárkány, és ő indíthatta meg az első támadást.

125/45

Kitartás: Shu minden ötödik, Joey minden harmadik körben pihen.
Spec: Shunak háromtól, Joeynak öttől aktiválódik.
FK: Joeynak négytől talál, Shunak halál+egyes esetén nem talál.
Gyorsi: Joey gyorsabb.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shu Vs Joey Exp_bal12695/10100Shu Vs Joey Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shu Vs Joey Empty Re: Shu Vs Joey

Témanyitás by Joey Chrome Csüt. Ápr. 02 2015, 16:43

Istenem, hogy tud egy pet ennyit okoskodni. >.> legalább Shu mosollyal biztatott, hiszen ez a pet úgysem fog változni, hacsak nem csoda hatására. S megint -10 szint náluk. Nézzük, ha jól feltételezem, 20-an túl vannak már. De persze csak tippelek, mert nálam nagy az esély, hogy tévedek, nem kicsit, nagyon. Viszont nem kicsit féltem a teljes életestől, hiszen ki tudja, mi jár Timidus fejében. Várjunk, miért gondolok én máris a legorszabbra? O.o Óh banyek, túl sok krimit néztem a valóvilágban... majd csökkenteni kell az adagot, ha visszatérek végre-valahára. Persze előbb ott jól megrúgom Kayabát, ahol a legjobban fáj minden férfinak, vagy a májár rúgom ki a helyéről. De most komolyan, miért talált ki ilyesmit? Nem elég neki, hogy népszerű lenne nagyon ez a játék, ha nem egy börtön lenne? Legalább akkor modernet csinált volna. Vagy egyesítette volna a távoli jövőt és a középkort. Azta, milyen király lennék már lézerkarddal meg fénypajzzsal! *.* Meg akkor tudnák zenét hallgatni ipod-on keresztül. >.> Fene a nagy igényeimbe, mi? XD na, várom a számlálót, amint nulla lesz, rohamozok, pajzsomat magam elé tartva, hátha most nem vág belém. Úgy teszek, mintha fentről akarom levágni, ám utolsó pillanatban megkísérlem Timidus-t egy szép ív formájában oldalba szúrni a kardom oldalával, hátha meglepi s sikerül. Tényleg, olyankor mi van, ha kijelentik a párosnak, hogy csak Shu harcolhat, Timidus maradjon ki? O.o Mert hallottam olyanról, hogy ha egy idomár a petjére hagyatkozik, az szivacs, mert a legtöbb idomár nem gondol arra, hogy esetleg neki is kell majd harcolnia, s persze olyan törékeny, mint egy faág.

Sebzés: 15
90/35

//Timidust támadom, mert IC kari nem tudja, hogy petet nem lehet támadni XD//
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Shu Vs Joey Exp_bal3383/3500Shu Vs Joey Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Shu Vs Joey Empty Re: Shu Vs Joey

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Ápr. 02 2015, 16:43

The member 'Joey Chrome' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Shu Vs Joey 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shu Vs Joey Empty Re: Shu Vs Joey

Témanyitás by Shukaku Csüt. Ápr. 02 2015, 17:05

Oh, ha Joey tudná, hogy Timidus mennyire változékony, akkor nagyon elcsodálkozna. Ráadásul még csoda sem kellett hozzá, hogy a kis virgonc csipogó sárkánykából, aki játékos volt, és szeretett volna mindennel és mindenkivel megismerkedni, ez a mostani Timidus bújjon elő, aki tinédzserkori mindentudásával és nagyravágyásával nyűgözi le a nagyérdeműt. Szerencsére a dackorszak kimaradt, meg elég sok olyan korjellem, amivel Shu nem szívesen küzdött volna meg ilyen fiatal szülőként… szerencsére azonban Timidus felcseperedett, és most már a legjobb barátja, társa, védelmezője, és ki tudja még, hogy milyen postot tölt be, és milyen lesz, ha eléri a teljesen kifejlett fázisát. Azért Shu nem szerette volna, ha nagyon megváltozik. Maximum annyiban, hogy értse meg kicsit jobban az embereket. Ezért imádkozott nap, mint nap Kayabához, amikor valami összetűzés adódott emiatt, hiszen ez mind Timidus, mind az ő, de még a céh helyzetét is megkönnyítené. Egyszóval mindenki jobban járna. Az, hogy Joey miért gondolt a legrosszabbra, azt nem tudhatjuk, hiszen Shu a teljes életes módot jelölte meg ugyan választottként, ám természetesen nem a halállal végződőt, hanem azt, ahol a rendszer megvédi őket a végső csapás előtt ugyanúgy, ahogy Joey csapásától is megvédte Timidust. A sárkány nem lépett el, meg sem próbált kitérni, inkább arra fordította a szabadidejét, amit Joey támadása adott, hogy megfigyelje a fiú mozgását. Megvárta, amíg a kard megakad a falban, jelezve, hogy immortal object, és csak utána szólalt meg.
-Egy ideje a petek sebezhetetlenek a küzdőtéren. Ha ezt eddig nem tudtad, ezúton informállak. Maga a támadásod figyelemreméltó volt az eddig látottakhoz képest, hiszen megpróbáltál félrevezetni. Elismerésem.
Ezután azonban már ő következett. Megpróbálta aktiválni a kétszer támadós képijét, és ha sikerült, akkor először a farkával igyekezett kigáncsolni a lovagot, majd ha az földre került, karmait a gyomrába vágva földhöz szegezni.

125/45

Római kocka a képi, ha sikerül, Timi kétszer támad, másodszorra a sebzésének a negyedével.

Első hatos Timi rendes támadása, második akkor érvényes, ha sikerül a képi.

Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shu Vs Joey Exp_bal12695/10100Shu Vs Joey Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shu Vs Joey Empty Re: Shu Vs Joey

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Ápr. 02 2015, 17:05

The member 'Shukaku' has done the following action : Kockadobás

#1 'Római stílusos 6-os' :
Shu Vs Joey 4767244252_11aeb0c585_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Shu Vs Joey 4766612103_86ee832108_s Shu Vs Joey 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shu Vs Joey Empty Re: Shu Vs Joey

Témanyitás by Joey Chrome Szomb. Ápr. 04 2015, 11:27

Sebzés: 15
90/35

A petek sebezhetetlenek a küzdőtéren??? O.o Mikor vezették ezt be?? O.o De legalább kaptam egy dicséret félét a félrevezető támadásomért \o/. Timidus azonban már támadt is, amit gáncsolással akart kezdeni, úgyhogy nemes egyszerűséggel felugrottam, így nem érte el a lábamat akkor, és az esetleges többi támadását is sikeresen kivédtem a pajzsommal. De most komolyan Shu-t kell bántanom??? O.O Komolyan??? O.O Ez de gáz... :/ Bár lehet, ezért az újításért páran toporzékoltak, főleg azok, akik a petet szerették ütni-verni. :S Kicsit gondolkodtam, mit hogyan, majd megrohamoztam Timidus-t, magam elé tartva a pajzsomat, mintha nem fogtam volna fel, hogy petet nem lehet támadni. Majd az utolsó pillanatban kikerültem Timidus-t, s megkíséreltem Shu-t megvágni a kardommal.
- Bocsi Shu, bocsi! >< - mondom neki, ha talál ha nem, de gyorsan, hogy ne legyek túl sokáig háttal Timidus-nak. Eiji-ről meg is feledkeztem, ő nézett csak, hogy kétszer egyből ki lettem ütve, most meg már ki tudom őket kerülni. Annyit már biztosra vett, hogy csak gyakorlatról van szó, mivel többször is elkezdtük, közben kereste magának a saját ellenfelét. De nem talált, hát ült tovább és itta az itókáját, miközben engem figyelt. Tényleg, az a hülye gyerek is visszajött vajon, vagy inkább lelépett? O.o na mindegy, remélem majd kap úgy az arcába, hogy akkora szünet legyen a fogai között, hogy sportmenedzserek keressék majd, hogy ott rendeznék meg a szuper maratonit oda-vissza. Mint a faternak egyszer, mikor meg akarta mutatni, hogy kell biciklizni, s véletlenül az árokba borult. XD Mondjuk akkor nem volt annyira vicces, tény. :/


A hozzászólást Joey Chrome összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Ápr. 04 2015, 11:33-kor.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Shu Vs Joey Exp_bal3383/3500Shu Vs Joey Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Shu Vs Joey Empty Re: Shu Vs Joey

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Ápr. 04 2015, 11:27

The member 'Joey Chrome' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Shu Vs Joey 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shu Vs Joey Empty Re: Shu Vs Joey

Témanyitás by Shukaku Szomb. Ápr. 04 2015, 11:44

Ami egyszer szép, az nem biztos, hogy másodszorra is ugyanolyan szép lesz, ám Timidus megtanult valamit Shutól, mégpedig azt, hogy az embereknek nagyon fontos az önbizalom. Nem képesek statisztikai adatok alapján számolni, és elfogadni, hogy ha nagy valószínűséggel tízből kilencszer elbuknak, akkor érdemes tízszer próbálkozni, hanem általában a harmadik negyedik nekifutás után feladják. Csak egy kicsit kellett volna feljebb emelnie a sárkánynak a farkát, hogy Joey-t ugrás közben találja el, de inkább hagyta úgy, ahogy eredetileg célzott, így a lovagnak sikerült átugrania a gáncsot. Ha a levegőben találja el, akkor az is lehetséges, hogy a falnak vágja, ami két ilyen gyors vereség után még tovább csorbította volna az önbizalmát. Persze a sárkány nem magától jött rá, hogy kedveskedni kell, hanem végig Shut figyelte, aki ugyan a háttérben volt, de folyamatosan instrukciókkal látta el, és most az volt az instrukció, hogy hagyja az ellenfelét is érvényesülni, így hát hagyta. Az, hogy Joey az elmondottak ellenére is újra a sárkányt támadta, nem volt meglepő. Nagy volt az esély arra, hogy a dicséret után ismételten egy elterelő támadással próbálkozik, és Timidus ezúttal is engedte, hogy kikerülje. Akár elé is ugorhatott volna, ő nem lett volna veszélyben. Shuval viszont már más volt a helyzet. Ő ugyan számított arra, hogy ezúttal ő kap majd támadást, ám valóban nem tudta kikerülni a kardot, ami szép vörös pixelcsíkot hasított az oldalába.
-Ügyes vagy Joey! Csak így tovább, és ne aggódj, nem fájhat.
Próbálta bíztatni ő is a lovagot, ha már Timidusnál el tudta érni ezt, akkor nem szabad hagyni veszendőbe menni a sárkány fáradozásait. Viszont most már Shu is támadott, szóval a nyakbaakasztónál fogva megpörgette a sípot, majd le is csapott vele egyenesen a lovag fejére, miközben Timidus a másik irányból igyekezett a pajzsot tartó kezére ráfogni a fogaival, hogy megszerezze az itemet.

125/30

Első Shu, második Timi.

Edit: 56+5 sebzés


A hozzászólást Shukaku összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Ápr. 04 2015, 11:47-kor.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shu Vs Joey Exp_bal12695/10100Shu Vs Joey Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shu Vs Joey Empty Re: Shu Vs Joey

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Ápr. 04 2015, 11:44

The member 'Shukaku' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Shu Vs Joey 4766612103_86ee832108_s Shu Vs Joey 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
Shu Vs Joey 4766597959_9de1fd561c_s Shu Vs Joey 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shu Vs Joey Empty Re: Shu Vs Joey

Témanyitás by Joey Chrome Szomb. Ápr. 04 2015, 13:31

Sebzés: 15
61/0

Kaptam még egy dícséretet! \o/ Na de ne bízzuk el magunkat, mert baj lesz! De legalább eszembe juttata Shu, hogy itt nincs fájdalom, ergó annyira nem bántottam a kislányt. ^^ S áúcs, kaptam egy jó nagyot a fejemre Shu-tól! Mégpedig úgy, hogy egy síp van nála!! O.O Micsoda dolog az ilyen, hogy az idomároknak egy vacak síp jut csak??? És Timidus erre beleharapott abba a kezembe, amelyikben a pajzs volt, s látszólag ki akarta tépni a kezemből!
- Hé, hagyod a kezem?! - persze el is vette a pajzsomat, s vele együtt a maradék páncélt is, ja meg sok-sok HP-t is! Támadni akartam, ám naná, hogy jókor jött a pihikör.
- Időt kérek, pihikör! X.X – jeleztem Shu-éknak. Remélem adnak időt, s nem olyanok, hogy visszaélnek, s lecsapnak Ketchup-nak. Mert mikor Eiji harcol, legalábbis ő gyakrabban, én csak nézem, valamikor az ellenség szemét módon akkor kezdi el a legjoban ütni-verni, amikor Eiji-nek pihikör van, persze legtöbbször Eiji úgy elagyabugyálja, hogy nem igaz. XD Persze csak legtöbbször, mert azért Eiji sem lvl 100-as, hogy legyőzhetetlen legyen, csak rá kell jönni a gyengéjére. Én tudom, mi az, de nem fogom nektek elárulni, jöjjetek rá ti magatok, beee! XP Vajon Shu-éknak mikor van pihi kör? Tuti, hogy jóval később, mint nekem. De azokat sose fogom megérteni, akik csak egy stat-ra építenek, hogy a többit miért hanyagolják? Mert szerintem pont azok a legkönnyebben legyőzhetőek, mert ahogy Timidus mondta, vannak olyan felszerelések is, amik kisegítik az embert az ilyen fajta ellenféllel szemben. De azokkal mi van akkor, ha mindegyik stat-ja erős? O.o
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Shu Vs Joey Exp_bal3383/3500Shu Vs Joey Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Shu Vs Joey Empty Re: Shu Vs Joey

Témanyitás by Shukaku Vas. Ápr. 05 2015, 07:06

Oh, ha Joey tudta volna, hogy Shu mennyire de mennyire örül annak, hogy az idomároknak csak ilyen „vacak” fegyvereik vannak, mint az a síp. Az eddigi legtöbb fegyvert, amit ő használt, azt mind imádta. Persze direkt kihagyta azokat a fegyvereket, amik egyáltalán nem voltak se szépek, se hasznosak, mint az ostor, vagy az árnyéktőr. Hogy is nézett volna ki egy buta ostorral? Mint valami cirkuszi szelídítő, vagy éppenséggel egy domina, aki valami pornófilmből lépett elő. A tőr pedig… na jó, a Kezdő idomár kést megtartotta, de kizárólag bicskaként alkalmazta, hiszen mindig nála volt, és egy kést azért rengeteg mindenre lehetett használni a harcon kívül is. Na ezekkel szemben a Kapcsolat pálca például csodálatos kis fegyver volt, hiszen Timidus is kapott belőle egy kisebb példányt, ami rendkívül kedves gesztus volt Kayaba Bácsi részéről. Ugyanez volt a helyzet a gyűrűnél is, amit bár azóta tierlépés miatt lecseréltek, a páncélkinézet változtató boltban Shu elintézte, hogy mégis legyen ilyenük, és Timidus is kapott újra egy karperecet. Szintlépés ide, szintlépés oda, a szépség igenis nagyon fontos. Na és a síp. Legjobb fegyver evör! Nemcsak, hogy sokkal kevésbé látszott erőszakosnak, ha egy pálcával, bottal böködsz meg valakit, vagy egy síppal ütsz meg, mintha hatalmas benga szúrós és éles izékkel hadonásznál, de a síppal még sípolni is lehet, amire minden más fegyver alkalmatlan volt, és Timidus mellé, akinek egyébként is ilyen csipogós hangja van, tökéletes egy síp. Arról is be kell számolnom, hogy Timidus hatalmas sikereket ért el a harc során. Nemcsak, hogy vezette a küzdelmet, de most először magától jutott arra a következtetésre, hogy megfelelően ítélje meg az emberek értelmetlen kifejezéseit. Azaz, rájött arra, hogy nem kell válaszolnia Joey kérdésére, hiszen a „Hé, hagyod a kezem?!” felkiáltás szimplán költői volt. Persze nem hagyta, és a pajzs ideiglenesen pixelekre bomlott. Ahhoz viszont már Shu jelzése kellett, hogy Timidus is megálljon a támadással, amikor a lovag időt kért.
-Most kivételesen nem fogok támadni, mert csak gyakorlunk, ám meg kell tanulnod beosztani az erődet, és ha érzed, hogy fáradsz, akkor igyekezz biztonságos helyre vonulni, vagy ellehetetleníteni az ellenfeled támadását addig a pillanatig, amíg újra fel nem töltődsz energiával.
Így hát egyszerűen felröppent, majd landolt Shu mellett, és Joeyval szembe helyezkedve kitárta a szárnyait, és körbeölelte vele az idomárt. Joeynak közel kell jönnie a sárkányhoz is, ha a lányt akarja támadni.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shu Vs Joey Exp_bal12695/10100Shu Vs Joey Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shu Vs Joey Empty Re: Shu Vs Joey

Témanyitás by Joey Chrome Vas. Ápr. 05 2015, 13:30

- Kösz Timi, majd leírom. - remélem nem fog haragudni a becézésért, de minden esetre örülök, hogy tanácsokat ad, mikor mit kell csinálni egy párbajon. De közben pajzsot csinált a sárkány magából Shu köré, így kénytelen leszek a közelébe menni, ha ütni akarom Shu-t. Tudtam már kapásból, hogy a megtévesztés most nem segít, mert biztosan arra számítanak, így most nemes egyszerűséggel magam el tar-- hopp, nincs pajzsom, bocsi.^^” akkor két kezembe fogom a kardom, s lándzsaként tartom magam, hogy ha találok egy rést a „pet-pajzson”, akkor azon keresztül megszúrjam Shu-t. Ez ilyen olcsó trükk csóró gyereknek taktika, de hát mit csináljak most? Úgyis erősebbek, mint én, más nem tapasztalatot kapok. Eiji meg közben egy másik meccset nézett, mikor elé ült valaki szerintem, mert hallottam, ahogy mondja:
- Hé, el a- - majdnem odanéztem, hogy mi a rosseb van ott fent, hogy nem folytatja, de eszembe jutott, hogy nem szabad elnézni, mert visszaélnek vele, s rám támadnak. Az előző párbajaimat főleg azért vesztettem el, mert mindig a legrosszabb pillanatban nem figyeltem oda, s ezt a HP-m bánta a legjobban, meg a páncélom is persze. Azóta viszont tanultam, s már csak nagyon ritkán fordul elő az ilyen, igaz, így is legtöbbször vesztek, mert valamiért mindig azok fognak ki, akik szeretik a gyengébbet ütni ahelyett, hogy velük azonos erőben lévővel harcolnának. Néhány még szokott gúnyolódni is, hogy ez de unalmas. Na ja, mint mondtam, ha velük azonos erőben lévővel harcolnának, akkor tuti nem unatkoznának. De nem, mert ahhoz meg túl gyávák. De szerencsére itt kevés van ebből a típusból.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Shu Vs Joey Exp_bal3383/3500Shu Vs Joey Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Shu Vs Joey Empty Re: Shu Vs Joey

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Ápr. 05 2015, 13:30

The member 'Joey Chrome' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Shu Vs Joey 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shu Vs Joey Empty Re: Shu Vs Joey

Témanyitás by Shukaku Vas. Ápr. 05 2015, 14:22

-Ne felírd, jegyezd meg. Tudom, hogy az emberek is képesek bizonyos mennyiségű információ befogadására, feldolgozására és tárolására, így ennyi talán neked sem okozhat gondot, főleg, hogy úgy gondolom, hogy magától értetődőnek kell lennie a védekezésnek. Többször megfigyeltem már, nálad is, hogy sokszor gondolkodás nélkül kapjátok magatok elé a kezeteket, vagy a pajzsot. Shu szerint ezt reflexnek hívják, és segít nektek a védekezésben. Eddig úgy tapasztaltam, hogy tanulékony vagy, így feltételezem, hogy meg fogod tudni jegyezni.
Na persze sok dolgot nem tanított neki Timidus, és kizárólag alap instrukciókkal látta el a lovagot, hiszen úgy számolta, hogy az általa mutatott teljesítmény alapján jelenleg ez az a szint, amelyet érdemes számára belőni, avagy előkészíteni. Nem voltak olyan tervei vele, mint anno Utahimével és Falcoval, vagy nemrég Atoruval, most pedig Junnak. Kizárólag azért volt a segítségére, mert Shu erre kérte, és amellett, hogy így örömet okozott az idomárnak, nem mellesleg tapasztalatpontokat is szerzett, ráadásul úgy, hogy nem egy olyan ellenfélnek juttatta ugyanezt, és adott ki esetleg információkat a saját harcstílusáról, akitől valamiért fokozottabban kellett volna tartani a megszokottnál. Az sem lepte meg túlságosan a sárkányt, hogy a fiú barátja ilyen könnyen el tudja terelni a lovag figyelmét. Akár ezt is felhasználhatja majd a későbbiekben, természetesen nem csak Joey ellen. Az, hogy támadott, szintén nem volt meglepő, hiszen nem is maradt más választása. Amikor elég közel ért, Timidus egyszerűen széttárta a szárnyát, majd össze is csapta, ezúttal azonban már a lovagra. A szárnyán ugyan nem voltak karmok, se tüskék… talán majd a következő fejlődési szinten… ütni azonban elég nagyot ütött, és ha a képi sikerült, akkor mindezt megismételte, ezúttal negyed akkora erővel.
 

125/15

Római az ismétlő képi.
Első hatos Timi első ütése, második a sikeres képi esetén a negyed sebzéses.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shu Vs Joey Exp_bal12695/10100Shu Vs Joey Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shu Vs Joey Empty Re: Shu Vs Joey

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Ápr. 05 2015, 14:22

The member 'Shukaku' has done the following action : Kockadobás

#1 'Római stílusos 6-os' :
Shu Vs Joey 4767242330_2db9f185a1_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Shu Vs Joey 4766610511_dda12706fc_s Shu Vs Joey 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#3 '2 oldal halál/korona' :
Shu Vs Joey 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shu Vs Joey Empty Re: Shu Vs Joey

Témanyitás by Joey Chrome Hétf. Ápr. 06 2015, 11:41

Éppen, hogy a közelébe értem, PUFF! Kaptam egy parasztlengőt balról és jobbról, egyszerre, mint a rossz fiúk Bud Spencer-től. Az is őskori már, de az emléke még mindig megmaradt, igaz, csak a dédipapának hála. Ja meg lement teljesen a HP-m, így vesztettem. Persze tudom, hogy Timidus nem ölne meg, hacsak nem programhibát kap. De Kayaba azért nem olyan ba***sz, ugye? Miután lezárult a harc, felálltam, s leporoltam magam.
- Köszi a gyakorlást, jó volt. Smile - köszönöm meg nekik. Ők legalább nem akarnak megölni, úgy mint Darkness. Tényleg, hova lett? Azt tudom, hogy elkapta Timidus meg Shu, amiért hálával is tartozom, de hogy utána hova lett, azt nem tudom. Áá, valószínűleg a börtönben csücsül, mert megerősítették, mióta állítólag kiszökött onnan valaki.
- Ha nem haragszotok, én meg Eiji már megyünk haza, mert eleget csatáztunk ma. Sziasztok!^^ - köszöntem el tőlük, majd jeleztem Eiji-nek, hogy jöjjön, s megvártam a kapuban. Ha lettvolna 0 szint, az állam biztos betörte volna a padlót, mert a cimborám úgy ment, mit ment, lebegett, mint aki szívott volna!
- Mi az, találkoztál egy rasztával? O.o
- Nem azzal... - de fura a hangja. O.o – Hanem álmaim amazonjával! - itt kb így nézek: O_O?! Miközben mentünk haza, elmesélte, hogy elé ült egy lány, de mikor rászólt volna, az ránézett, ami megbabonázta, mint szirén a hajósokat, ám mikor meglátta, milyen szenvedéllyel harcol, az hab volt Eiji számára a tortán. Egész végig áradozott arról a lányról, én meg úgy tettem már a végén, mintha figyelnék, mert be nem állt a szája Eij-nek, amíg haza nem értünk!
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Shu Vs Joey Exp_bal3383/3500Shu Vs Joey Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Shu Vs Joey Empty Re: Shu Vs Joey

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.