Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Aréna] Junci vs Timidus, sokadik felvonás

3 posters

Go down

[Aréna] Junci vs Timidus, sokadik felvonás - Page 2 Empty Re: [Aréna] Junci vs Timidus, sokadik felvonás

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Dec. 24 2014, 08:26

The member 'Shukaku' has done the following action : Kockadobás

'Római stílusos 6-os' :
[Aréna] Junci vs Timidus, sokadik felvonás - Page 2 4766602461_64fb5071c9_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Aréna] Junci vs Timidus, sokadik felvonás - Page 2 Empty Re: [Aréna] Junci vs Timidus, sokadik felvonás

Témanyitás by Jun Csüt. Dec. 25 2014, 17:16

Vereség, persze, hogy vereség, hiszen Timidus legyőzhetetlen. Nem is értem, hogy gondolhattam, hogy ezúttal talán sikerülhet majd legalább a páncéljukat leütni. Csupán értetlenül pislogok, egy csapás oda a páncélom, még egy vágás, és már az életpontjaimat csapolgassa, ekkor már éreztem, hogy búcsút inthetek nekik. Még arra sincs szüksége, hogy megcsonkítson, könnyű szerrel legyőz. Annyi örömöm lehetett, hogy megnevettettem Shu-tant, és egy találatot bevihettem.
- Mert hát... mért is ne? - kérdésre kérdéssel válaszolok, majd rámosolygok. - Valójában valami olyant akartam ami illene a szoba hangulatához. Meg így kevésbé érzem rosszul magam, hogy ha Shu-tan felé rohanok egy fegyverrel a kezemben. - Meg persze, hogy nézne már ki az, ha egy csatabárddal a kezemben szaladok keresztül egy olyan szobán ami akár egy tehetősebb család gyermekének a játszószobája is lehetne, majd pedig lendíteném egy lányka felé a fegyvert? Régen sem bírtam, most sem sikerülne megütnöm. Persze ez nem csupán Shu-tannal van így, Saya-chant sem, vagy egy másik fiatalabb lányt sem tudnék megütni akarattal egy veszélyes kütyüvel.
- csúzlivá is tudom változtatni, meg gumibottá, meg lándzsává, meg bumeránggá, meg nagyobb kalapáccsá is! - miközben sorolom fel azokat a fegyvereket amelyek éppen eszembe jutnak, szépen sorban át is változtatgatom bananamorphot az aktuális említett dologgá, hogy ők is láthassák milyen sokoldalú játékszerem is van.
- Szerintem Metamorph a legizgibb legendás fegyver az összes közül. Nem olyan ijesztő mint Anaté. Mindig kéznél van, nem kell elpakolnom sem, csak egy mozdulat és készenlétben is vagyok. Nem beszél, viszont nagyon jó kapcsolatban vagyunk, hűséges hozzám, és én sem csalom meg más fegyverekkel. - nevetem el magam a saját magyarázásomon, majd pedig visszaváltoztatom gyűrű alakba. Nincs már szükség rá, és úgy a legkényelmesebb.
- Szóóval akkor menjünk valami csendesebb helyre és beavathatsz a részletekbe. - böködöm meg a lánykát egy kacsintással megspékelve.

//Elvileg vesztettem xd köszöntem a játékot//

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Aréna] Junci vs Timidus, sokadik felvonás - Page 2 Empty Re: [Aréna] Junci vs Timidus, sokadik felvonás

Témanyitás by Shukaku Csüt. Dec. 25 2014, 17:48

Timidus ismételten beveti az emberektől tanult, mostanság egyre többet használt mozdulatot, amely a nemtetszését, vagy elégedetlenségét fejezi ki, a fejcsóválást és a hangos, orron át való levegőkifújást. Nem érti, hogy valaki, aki az Artes céhében van, aki elvileg frontharcos, akinél egy legendás fegyver van, hogyan lehet ennyire csapongó.
-Jun. Egy legendás fegyvert tartasz a kezedben, amely bármely harceszköz alakját felveheti. A lehetőségeid száma igen magas, rengeteg taktikát építhetsz az itemre, és te mégis miért ne alapon döntesz. Azt pedig már a legutóbbi alkalommal is elmagyaráztuk neked, mindketten, hogy nem kell amiatt aggódnod, hogy megsebzed az idomárt. Ez a lényege a harcnak. Ha eleve úgy kezdesz neki, hogy esélytelennek gondolod magad, avagy úgy, hogy nem próbálkozol teljes erődből, akkor soha nem fogsz tudni majd győzni, csak akkor, ha az ellenfeled is úgy akarja, vagy annyival tapasztalatlanabb lesz nálad. Mindenesetre látom a fejlődést, már most ügyesebben harcoltál, mint eddig bármikor. Az Aréna azonban nem arra való, hogy tanítsalak. Legalább is ez az Aréna nem. Gyere, a gyakorlóteremben megmutatom, hogy miként használd a fegyveredet, útközben pedig válaszolj nekem néhány kérdésre, kérlek. Az első, hogy amikor a Metamorphot távolsági fegyverré változtatod, akkor milyenek a statjai. Neked is kell irányításra pontot tenned, mint az íjászoknak? Ha dobófegyverként használod, akkor mi alapján számol? Ha mérget kensz rá, az akkor is rajta marad, ha megváltoztatod az alakját? Mit tudsz a többi legendás fegyverről? Tudom, hogy hol van az idomár fegyver. Azt is tudom, hogy hol van az íjász és a harcos. A lovag és az árnyharcos fegyverekről azonban nincs információm. Ezen kívül…
-Ácsi, ácsi, Timidus! Idáig tiéd volt Jun, most én jövök, mert nagyon fontosat kell megbeszélnünk. Ha azzal végeztünk, akkor majd hadakozhattok tovább.
-Rendben. Induljunk.

Hajlott meg a sárkány társa kívánsága előtt, majd közösen elindultak arra a bizonyos csendesebb helyre... bármi is légyen az.

Nagyon szépen köszönöm a játékot! ^^

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Aréna] Junci vs Timidus, sokadik felvonás - Page 2 Empty Re: [Aréna] Junci vs Timidus, sokadik felvonás

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Dec. 25 2014, 20:41

Az aréna küzdelmet lezárom. Egymás ellen legközelebb 2015. 02. 25-én küzdhettek meg.

Jutalom: 90 exp, 240 arany

Pontok:
Shukaku +80 pont
Jun -20 pont
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Aréna] Junci vs Timidus, sokadik felvonás - Page 2 Empty Re: [Aréna] Junci vs Timidus, sokadik felvonás

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.