Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Aréna] Yuichi vs Timidus

3 posters

Go down

[Aréna] Yuichi vs Timidus Empty [Aréna] Yuichi vs Timidus

Témanyitás by Shukaku Vas. Okt. 05 2014, 22:11

Várták és várták az üzenetet, de nem érkezett semmi. Nem nagyon értették, hogy miért nem kapják meg, hiszen egyértelmű volt mindkettejük számára, hogy a kihívó választja meg az időpontot. Mindenesetre amikor már mindketten úgy látták, hogy eleget vártak, ők küldték el.


Kód:
Holnap reggel hat órakor az Arénában. Ne késs!


Más talán gondolt volna arra, hogy hirtelen kelljen elrendezniük mindent, de természetesen Timidus már akkor el volt készülve, amikor megtörtént a kihívásuk. Csak egyetlen pici előkészület kellett, és azt is megoldották, hála Juncinak, akivel már elég jó kapcsolatot ápoltak. Az Artesbe való bekerülés ugyan még döcögős volt, és Anat nem is akart nekik teljes hozzáférést biztosítani mindenhez. Ezért is kellett Jun, aki elérte az Artes céhbankját, ki tudott venni onnan dolgokat, ráadásul még ezzel Jun szívességet is tett nekik, ami miatt jól érezhette magát, Shu pedig szívesen adott cserébe Fotókristályt. Mindenesetre Yuichi elkövette azt a hibát, hogy hagyta nekik megválasztani a terepet, és így már az időpontot is. Ők természetesen nem hatra érkeztek, hanem sokkal előbb, és Shu már be is rendezte az Arénát, Timidus utasításainak megfelelően. Nem örült a tervnek, nagyon nem örült, de tudta, hogy biztonságban van, így aggódni nem aggódott. Pontban hat órakor a fiú egy újabb üzenetet kapott.


Kód:
Mi már bent vagyunk. Várunk rád.


És valóban vártak a hatalmas üvegkupola alatt, a tetejéről csillárszerűen lelógó kis kosár lengedezett. Erre kell majd a Gyors futás kristály, amivel Shu yugodtan fellépdelhet a kupolán a kosárba. Most azonban Shu még Timidus mögött ácsorogva hajolt meg ellenfele felé. A sárkány felemelte a fejét, és az ellenfele szemébe nézett.
-Szervusz Yuichi. Te tudod ki az a Napóleon? Ő tudta, hogy soha nem szabad hagyni az ellenfélnek, hogy megválassza a csatateret. Te ezt elrontottad. Valószínűleg gyorsabb vagy nálam. Te kezdesz.

Pontok meg miegymás:


Kitartás: Shu minden ötödik, Yui minden harmadik körben pihen
Spec: Shunak minimum hármat, Yuinak minimum ötöt kell dobnia
FK: Shunak minimum kettőt, Yuinak minimum hármat kell dobnia
Gyorsaság: Yui több mint kétszer gyorsabb mint Shu.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Aréna] Yuichi vs Timidus Exp_bal12695/10100[Aréna] Yuichi vs Timidus Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Aréna] Yuichi vs Timidus Empty Re: [Aréna] Yuichi vs Timidus

Témanyitás by Hayashi Yuichi Hétf. Okt. 06 2014, 13:34

Nem telt sok időbe, alig pár nap, de jött az üzenet a bosszús kicsi lánytól. Abszolút furcsa az egész. Ilyen vérmérséklet mellett, simán lehetne piros is, sőt még ők sem ennyire agresszívak. Főleg a sárkánya. Üzenetére egy rövid üzenettel válaszoltam.

Kód:
Szia! Rendben ott leszek időben. Üdv, Hayashi Yuichi

Másnap reggel az ébredés könnyedén ment, jól aludtam, és nap felkelte előtt már ki is értem szokásos reggeli szüretemre. Még eddig ilyen korai időben senki nem járt itt, rendszerint roskadásig termett a gyümölcs bozótos. Pár szemet leszedtem róla, amit helyben megettem, majd még a szokásos ebédemre való húsz szemet. Ezután sétáltam a reggeli hűs levegőn. Vajon miért választott egy olyan apró lány, ilyen korai időpontot? Azt említette, hogy ő inkább pvp-zik és nem öl játékbeli lényeket. Ezek szerint kazamatákban sem jár, ott szűkös folyosók vannak ahol akár mob hegyekbe is botolhat a kalandozó, onnan nem tudna megszökni, valamint küldetésekre sem, ahol szörnyet kell ölni, legalábbis azért jár a trófea.
Na mindegy, megküzdök az aréna bajnokával, legyőzöm, vagy vesztek az mindegy. Egy viszont biztos, jelenléte nagyobb bajt hoz a frontharcosokra, mint maguk a bossok. Azonban bossok legyőzése, ha nem történik meg, megfogok halni és mindenki más is. Ott voltam a korházban, ott volt testvérem is, láthattam őket. Lehet egy bug volt, lehet nem, de láttam saját magam. A testem haldoklik, és mindenkié. A kislányé is, meg kell menteni önmagától.. csak az a kérdés, nekem kell-e ezt megtennem? Igen és nem a válasz erre egyaránt. Minden esetre nem adom fel, még egy alkalommal biztosan megpróbálom megmenteni.

A villogó üzenet ikonnal nem foglalkozva beléptem az arénába reggel hat után két perccel. Amint beléptem, a reggelhez mérten volt néző. Alig lézengtek néhol a lelátón. És fedett is volt a tér. A hivatalos küzdőtér nem ennyire felszerelt, ott az eső képes sárdagonyát varázsolni a talajon. Itt viszont már gondoltak erre.
A kislány és sárkánya elé álltam és meghajoltam előttük. Mire a sárkány gonosz szavaival fogadott. Ezen csak elmosolyodtam.
- Szia Shukaku - üdvözöltem az embert elsőnek, majd a mobot - és neked is Timidus. Hangomat egy pillanatra leejtettem, de nem tudtam magam tartóztatni és szúrós szavaira reflex szerűen válaszoltam is. - Tudom ki az a Napóleon. Jobban mit te, sárkány - majd inkább a lány felé fordultam - tudnod kell harcoltam már állatidomár ellen és sajnálom. Nekem minden vágás egy halállal ér fel.
Ezzel elhallgattam és felöltöttem harci felszerelésem. Tudja a stat pontjaim, de honnan? Kétszer támadok, majd ő jön. Honnan tudja ezt egy mob?
Az alkony maszk, amint megjelent arcomon, megráztam fejem, ettől az új "sisak"-tól egyenesen kiráz a hideg. Nincs más teendőm, legyőzöm és beszélek vele. Viszont, valahogy túl kell éljem, ha eltalálom, nem akarom megvágni. Mégis csak egy kislány, nem egy súlycsoport vagyunk, kinézetben. Jun elleni harcomra vissza emlékezve, viszont nekem van egy előnyöm. Már csak az a kérdés, ő vajon amiatt fog-e elbukni, mint akkor Jun?
- Niji double - ejtettem ki a szavakat első támadásom megindításakor. Ha aktiválódott képességem, akkor a Díszes katana megjelenik bal kezemben és az erő át ruházódik jobb kezembe. Neki iramodok sebtében és bel kezemmel kaszálok egyet a levegőben a sárkány felé, majd mellette elsiklok és szúrásra emelem kardom. Nem ezt ne! Mielőtt beérek abba a zónába, ahol már elérem a pengével a kislányt, bal kardom markolatával lökök a pengén és két gyors vágást próbálok intézni a lány két oldalán.
Nem ejthetem teljes kétségbeesésbe.

Pontozás:

Raktár:

//Ha nem aktiválódott képességem, úgy szintén így vágok, bal markolat = bal tenyér
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Exp:
[Aréna] Yuichi vs Timidus Exp_bal4298/4400[Aréna] Yuichi vs Timidus Exp_ures  (4298/4400)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Aréna] Yuichi vs Timidus Empty Re: [Aréna] Yuichi vs Timidus

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Okt. 06 2014, 13:34

The member 'Hayashi Yuichi' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Aréna] Yuichi vs Timidus 4767249862_5877ffd2ef_s [Aréna] Yuichi vs Timidus 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Aréna] Yuichi vs Timidus Empty Re: [Aréna] Yuichi vs Timidus

Témanyitás by Hayashi Yuichi Hétf. Okt. 06 2014, 13:34

képesség próba..
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Exp:
[Aréna] Yuichi vs Timidus Exp_bal4298/4400[Aréna] Yuichi vs Timidus Exp_ures  (4298/4400)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Aréna] Yuichi vs Timidus Empty Re: [Aréna] Yuichi vs Timidus

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Okt. 06 2014, 13:34

The member 'Hayashi Yuichi' has done the following action : Kockadobás

'Római stílusos 6-os' :
[Aréna] Yuichi vs Timidus 4767244252_11aeb0c585_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Aréna] Yuichi vs Timidus Empty Re: [Aréna] Yuichi vs Timidus

Témanyitás by Shukaku Hétf. Okt. 06 2014, 15:55

Időben. Timidusnak csak ennyi kellett ahhoz, hogy tudja, minden klappolni fog, legalább is ami a harc kezdetére fog vonatkozni. Azt nem volt nehéz kitalálni, hogy miért választott Shu és Timidus ilyen korai időpontot. Shu eleve koránkelő volt, ám Timidus mellett a hat órai kelést már az öt órai váltotta fel. Persze nem csak azért, mert a sárkány ne lett volna jól el egyedül, hanem azért is, mert ebben az időpontban még senki nem volt az utcákon és a szafarin, és végre tudtak egyedül bóklászni anélkül, hogy a sok grindelő és értelmetlenül öldöklő vadászt kellett volna kerülgetniük minden lépésnél. Amióta jelvényt lehetett kapni érte, megtelt a szafari, persze előtte, csak a táj szépségéért, az állatokért, de még a húsért sem tették be a lábukat annyian. A Kis hercegnek igaza volt. A felnőtteknek mindent pénzben és értékben kellett mondani, különben nem értették meg a dolgok szépségét. És valóban, Yui jól gondolta. Shu egyetlen egyszer volt kazamatázni, egyetlen egyszer minibosson, és a küldetések során is a lehető legkevesebb mobot gyilkolt meg. Husánggal hadonászni bárki tud, ahhoz nem kell ész, ő pedig az elgondolkodtató játékokat szerette, és az olyan küldetéseket is kereste. Jócskán akadt olyan is, csak a felnőttek hiszik az, hogy csak öldökléssel lehet ebben a világban fejlődni, mert lusták jobban kinyitni a szemüket. Az a két három ember, aki nézőként volt jelen, inkább csak azt nézegette, hogy mit alkot a kis csapat, minthogy a harcot várja, de amikor megérkezett az ellenfél, már ők is nyugton maradtak. Timidus nem értette ugyan a hozzá intézett szavakat, ám mielőtt ezt kifejtette volna, azért bólintott.
-Jobban mint én? Ez lehet a véleményed, bár ezt nem tudhatod, és nekem sem kell tudnom, hogy te harcoltál-e már idomárral, de sejtettem, hogy így van. Azonban arra felhívom a figyelmedet, hogy a vágásod nem jelent halált. Nehezen tudom elképzelni, hogy egyetlen csapással végezhetnél Shuval, így az állításod helytelen.
-Timidus… arra gondolt… hogy nem akar bántani…

Súgta halkan a kis idomár, és most először intézett egy hálás mosolyt a férfi felé, bár ő sem értette, hogy miért. A legutóbb még olyan hevesen kiállt a gyilkosok mellett, most pedig sajnálná, hogy harcolnia kell? Ez… itt valami nem stimmel. Ugyanúgy nem stimmel, ahogyan Yuichinak az a hite sem, hogy Timidus tudná a statjait. Amennyiben nem változtatta meg a ruhái kinézetét, amit ugye ők megtettek, akkor a felszerelésének a statjait tudta, és ezt fel is kívánta használni. Azt azonban csak sejtette, hogy a kardforgató gyorsabb nála, hiszen eddig majdnem mindenki gyorsabb volt nála, és ez a mostani ellenfél már a bosson is ott lehetett, tehát a szintje is elég ehhez. Azt, hogy mit morog, már csak megjegyezte, érteni nem érthette, hogy mit jelent a niji double. A felé irányuló kaszálás elől sem tért ki, ha volt olyan hülye az ellenfél, hogy őt támadta, amikor tudvalevőlegesen védte a rendszer, hát akkor tegye. Maximum elveszíti a támadási lehetőségét, de ez csak az ő baja. Shu persze már megpróbált kitérni, elugrani, de esélytelen volt, semmit nem tehetett. Persze ő nem szisszent fel, mint oly sokan, hiszen a vöröslő pixelhegek máris eltűntek, ám az életpontja jelentősen megcsappant. Csipogva váltottak két rövid szót, majd a sárkány bólintott.
-Ügyes. Vajon ez elég lesz? Shu, kész vagy?
A lány bólintott, a társa pedig elvigyorodott, és már fel is röppent, hogy lecsaphasson az ellenfelére. Nem nagyon teketóriázott, most csak azt akarta, hogy a férfi rá figyeljen, és igyekezett közte és a lány között maradni, aki a háta mögött már elő is hívott egy Lökés Kristályt, és amint a sárkány csak hozzáért az ellenfélhez, akkor is, ha nem sikerült letarolnia, máris aktiválta. Ez persze akkor volt látványos, ha úgy tűnik, mintha Timidus ereje lökte volna fel Yuit, de a hatása mindenképpen megvolt, ezért is szerette jobban a lány a kristályokat, mint a mérgeket.



Első kör.

Shu: 150/45 (-2X34) -> 127/0

Timike támad, elhasználunk egy lökés kristályt, ezzel Yui elveszíti a következő körét.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Aréna] Yuichi vs Timidus Exp_bal12695/10100[Aréna] Yuichi vs Timidus Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Aréna] Yuichi vs Timidus Empty Re: [Aréna] Yuichi vs Timidus

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Okt. 06 2014, 15:55

The member 'Shukaku' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Aréna] Yuichi vs Timidus 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Aréna] Yuichi vs Timidus Empty Re: [Aréna] Yuichi vs Timidus

Témanyitás by Hayashi Yuichi Kedd Okt. 07 2014, 15:19

Örültem neki, hogy végre egyszer szót tudtam érteni vele, végre az a kislány, akinek lennie kellene, nem egy gép. Még talán nincs veszve és a sárkány nem változtatta át elméjét teljesen. De a sárkány védekezése egyértelmű. A birtoklás megvan közöttük és egyértelmű, ki a domináns. Már csak az a kérdés, miért hagyta? Barátságban pont az a jó, hogy ott nem kell a dominanciára alapozni. Az érdekbarátság lenne, kényelmi zóna. Bár a kislány valószínűleg egyedül jött játszani, így érthető, hogy petje, megvédi majd domináns egyedként az ember fölé nő. És mindezt, korbeli elmaradottsága és testi adottságai adják. Még mindig a sárkányt néztem, és számoltam az utam, hogy jutok mögé. És a helyzet nem túl rózsás. Használjam-e a mérget vagy sem? Nem, ez nem az a harc, ahol szükség lesz rá. Sokkal veszettebbek és reménytelenebbnek mutatta be a helyzetet Shukaku első találkozáskor.

Amint első vágásom betalált, felszisszentem és másodiknál, már feszített a düh, bántottam ezt a kislányt. Végtelen szomorúság zsibbasztotta le karom, ugyanis láttam a két heget, amit okoztam. Bárcsak kitért volna előle. Életereje is 78-80% közé bucskázott le. Életerejének csíkja, billogként világított szemem előtt. Aréna bajnoka.
Gondolatom azonban egy erős lökés és némi bucskázás a porban megtörte. Felnéztem és a sárkány öklelő homlokával találkozott elsőre pillantásom, majd a bal felső sarokban életerő pontjaim, amiben jelentős változás következett be. Csak a számok alapján már tudtam is ennek a harcnak vége. Feltérdeltem, de nem támadtam. Kényszer pihenőre küldött a sárkány. A státusz jelző egyértelműen mutatta, hogy effekt hatása alatt van testem, így csak térdelő pozícióban leporoltam felszerelésem, kardom magam elé kinyújtva tartottam és vártam a sárkány következő rohamát.

Végül is elmosolyodtam, már értem mi az aréna, és miért lehettek ők bajnokok. Orgyilkos képességek és nagy sebzés. Lehunytam a szemem, kardom még mindig előre tartva és guggolva vártam következő támadásait. Amint négy méteres hallótávon belülre ért, megpróbálkoztam a támadás elhárításával.

// pihi kör Smile

Életerő: 105/125 P: 0
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Exp:
[Aréna] Yuichi vs Timidus Exp_bal4298/4400[Aréna] Yuichi vs Timidus Exp_ures  (4298/4400)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Aréna] Yuichi vs Timidus Empty Re: [Aréna] Yuichi vs Timidus

Témanyitás by Shukaku Kedd Okt. 07 2014, 16:22

Arra gondolni, hogy birtoklás lenne kettejük között talán a legnagyobb sértés lenne, ha Yuichi ki is mondta volna a szavait. A lány még azt is kikérte magának, hogy ne nevezzék Timidust az ő petjének, és ő sem volt a sárkány gazdája, hiszen ezek a szavak mind tulajdonjogot képeztek, amiről ők hallani sem akartak. Yuichi csak az érem egyik oldalát látta, és azt is rosszul. Ha egyszer is olyankor figyelné meg a párost, amikor nincsenek veszélyben, észrevehetné, hogy a sárkány sokszor meg sem szólal, avagy teljesen eltűnik, persze csak képletesen értve, hiszen nincs rá szükség. Shu egyenrangúnak tekintette magát a pettel, mindössze úgy gondolkodott, hogy ő nem akar harcolni, nem is szeret harcolni, így hát az ilyen dolgokat mind a petre hagyta, még a pontozást is. Akkor azonban, amikor a harmadlagos jártasságokról volt szó, vagy a szafariról, vagy a szabadidő eltöltéséről, akkor ő döntött… azaz tulajdonképpen mindenben, aminek nem volt köze ahhoz, hogy az életét védje. Az életének a védelme azonban a sárkány feladata volt, és ezt a feladatkört nem is engedte át senkinek, hiszen a programja nem is engedte volna. Erre teremtetett, és ez volt a mozgatórugója az egész lényének. Az meg már a kegyelemdöfés lett volna szegény kislánynak, hogy elmaradottnak bélyegezze. Hogy Shut megtörte volna a harc? Nem, nem igazán. Nem szerette, de éppen ezért általában gondolkodás nélkül hajtotta végre a sárkány parancsait, hiszen akkor hamarabb vége volt. Most azonban olyan közelről meghallotta, ahogy Yuichi felszisszent, és ez nagyon meglepte. Feltápászkodott, és értetlenül nézett a férfira, majd a sárkányra.
-Timidus… ő… igazat mondott…
-Mivel kapcsolatban?
-Tényleg nem akar minket bántani.
-Az életcsíkod nem ezt mutatja.
-De… akkor…

És ezúttal már a férfi felé fordult, és neki intézte a kérdését.
-Azt mondtad, hogy érdekel a… világnézetünk. És… valami feltételt is mondtál. Mit akarsz tőlünk… igazából?
-Beszélgetni később is tudtok Shu. Most harc van.
-Akkor… akkor most a kristály?

Nézett fel a lány a kosárra, és nyelt egy nagyot.
-Nem. Egy támadást még mindenképpen kibírsz.
-De azt mondtad…
-Igen. Változtattam a terven. Ha igazad van, és nem akar minket bántani, akkor nem fontos, hiszen anélkül nem nyerheti meg az ütközetet. Meglátjuk, hogy mit tesz a következő körben.
-De… én csak… és csak abból gondoltam, hogy…
-Az embereket te ismered jobban. Ebben rád hagyatkozom. Ha tévedsz, még akkor sem veszítettük el a csatát, ha csak nincs valami nagyon különleges képessége.

A lány bólintott, a sárkány pedig kiadott egy füttyjelet, és ezúttal mindketten rohamra indultak. Most már Shu végképp be akarta fejezni ezt az egészet azért, hogy utána nyugodtan beszélhessenek. Most valahogy egészen másképpen viselkedett Yuichi, mint az erdőben. Nem volt annyira ellenséges, és ez nagyon meglepte, és tudni akarta, hogy mi van emögött. A támadásuk ismételten egyszerű volt. A sárkány haladt elől, megpróbálván aktiválni a kétszer támadós képességét, ha az működött, akkor először megpróbálta végighúzni a karmait az ellenfelén, igyekezve testével elütni a kardot is az utána érkező lány útjából, aki a pálcával próbálta a kardforgató kezét megsebezni, majd egy szűk fordulatot követően ismételten a sárkány tért vissza, hogy újra felszántsa az ellenfél oldalát.

Második kör

Első hatos Timié
Második hatos Shué
Ha sikeres a képi, akkor a harmadik hatos megint Timié
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Aréna] Yuichi vs Timidus Exp_bal12695/10100[Aréna] Yuichi vs Timidus Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Aréna] Yuichi vs Timidus Empty Re: [Aréna] Yuichi vs Timidus

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Okt. 07 2014, 16:22

The member 'Shukaku' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Aréna] Yuichi vs Timidus 4766609959_af0c0eb7c7_s [Aréna] Yuichi vs Timidus 4766610511_dda12706fc_s [Aréna] Yuichi vs Timidus 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Aréna] Yuichi vs Timidus 4767244252_11aeb0c585_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Aréna] Yuichi vs Timidus Empty Re: [Aréna] Yuichi vs Timidus

Témanyitás by Hayashi Yuichi Kedd Okt. 07 2014, 16:52

Igazat kell adjak a sárkánynak és hallottam is beszélgetésük. Ennek ellenére, amit egy program nem érthet meg, az úgy van. Ha annyira nem szeretne harcolni a kislány nem lenne az arénában, és nem pvpzne. Akkor csak játszanának a barátjával, vagy barátaival. De valószínűleg nem ezért lépett be ide, hogy játsszon, hanem hogy erős legyen, valamiért. Hisz ez az ilyen játékok legfőbb pillére. A sárkány mellett erős lehet, nélküle gyenge.

A sárkány és a kislány okozta sebzés, rendesen igába szedte életerőm és jócskán sárgában jelzett már. Nem kaptam a testemen megjelenő sebekhez, nyugodt és higgadt maradtam, mint mindig korábban is. Ez sosem zavart. Nincs fájdalom, talán ez ennek a világnak a legnagyobb jelzője, hogy nem létezik. És itt semmi sem igaz, csak az emberek akik lakják, akik kintről jöttek. Minden más, egy papíros, egy bábu, egy pixelhalmaz. Egy szép, csodás, avagy borzalmas és ocsmány pixelhalmaz. Nem ez kevés, pár szóval sosem írható le a látvány, de nem csak a szem a minden. Ezt kell megtanulnia.
Hallottam kérdését, de nem akartam válaszolni, megvártam míg mellé ér a sárkány.

- A feltételt már teljesítetted, így nem látom szükségesnek elmondani. Ami pedig a világnézetet illeti, hamarosan látom a teljes képet, csak egy kicsit kell még várjak - az irónia ebben, hogy igen testemnek is várnia kell, hiába kipihent, mégis a fáradság jelző mutatja, hogy vonuljak vissza. Felnéztem az aréna nézőire fejmozgás nélkül. Szememmel ameddig engedett egy szűk részt lepásztáztam. Kevesen látják újabb bukását a jónak, vagy olyannak, aki nem használja ki a világot. Elmosolyodtam és rájuk néztem újra. Kardom felemeltem az újabb védekezés próbára. Előbb játszi könnyedséggel csapta félre, most megállítom vele.


// megint pihi kör

Élet: 50/125 P:0
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Exp:
[Aréna] Yuichi vs Timidus Exp_bal4298/4400[Aréna] Yuichi vs Timidus Exp_ures  (4298/4400)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Aréna] Yuichi vs Timidus Empty Re: [Aréna] Yuichi vs Timidus

Témanyitás by Shukaku Kedd Okt. 07 2014, 17:22

Talán ez volt Yuichi első gondolata, amivel a sárkány is gond nélkül egyetértett volna. Ugyan fura volt az a kifejezés, hogy egyet kell érteni bármivel is, hiszen az emberek számára semmi sem volt kötelező, azonban Timidus működését tökéletesen leírta, és így közelebb volt hozzá, mint azt bárki is gondolta volna. A nagy tervezés mögött igazából az volt a legszebb, hogy a végtelen egyszerűség miatt lehetett ennyire eredményes. Ha valakinek igaza volt, akkor annak a valakinek igazat adott, hiszen amikor még fióka volt, akkor Shu ezt tanította neki. A harcban is a letisztultság jellemezte. Nem foglalkozott közben semmi mással, míg az embereknek számos dolog, legfőképpen az érzelmeik okozta aggályoskodás terelte el a figyelmét. Ezért volt Timidus eredményesebb. Na meg persze azért, mert ha kevés dolgot is tanult meg az emberekkel kapcsolatban, de azt a keveset a végletekig felhasználta arra, hogy manipulálja őket. Voltak, akiknél ez nem működött. RenAit és Ayanit a makacssága védte meg ettől, míg Anatolet és Hinarit az eszük, de Alex vagy Chan például olyan fogékony volt az ármánykodásra, hogy a sárkánynak tenni sem kellett azért, hogy úgy cselekedjenek, ahogyan azt ő eltervezte. Persze emellett továbbra is kiszámíthatatlannak tartotta az embereket, és emiatt nem is értette a viselkedésüket. Most sem értette, hogy Yuichi miért nem támad, miért nem akarja megtámadni őket. Ha Shunak igaza van, akkor az értelem újra fölényesen győzedelmeskedett az érzelem felett a harcmezőn. Persze az is lehet, hogy az ellenfélnek csak a kitartáspontjai fogytak el. Ha gyorsaságban nem is volt kiemelkedő a páros, a kitartásukat talán a legjobbak közé lehetett sorolni, az eddigi harcaik alapján. Maga a válasz Shut meglepte, és elszomorította, Timidus azonban csak a fejét csóválta.
-Tehát újfent a hazugság fegyverével szállsz szembe ellenünk. Emlékeztetlek rá, hogy azt mondtad, hogy a feltételedet a csatatéren mondod el. Ha nem mondod el, azzal hazugnak bizonyulsz. Természetesen ez nem lepne meg, hiszen az emberek többsége hazudik.
Erre Shu is elhúzta a száját. Timidusnak megint igaza volt.
-De… most akkor nem harcolni jöttél… mert nem akarsz bántani… de nem is mondasz semmit… és azt hiszed, hogy tudsz rólunk dolgokat… én ezt nem értem. Ha a világnézetünk érdekel, akkor miért nem kérdezed meg a dolgokat? Miért hiszed azt, hogy minden amit te kigondolsz, az úgy is van?
És valóban nem értette, meg ez megint a felnőttek fölényeskedő, ők mindent jobban tudnak, még azt is, hogy a másik fél mit gondol stílusa volt, szóval egy kis durcás szembeszegülést is kiváltott a lányból, így tanácstalanul a petre nézett, aki megcsóválta a fejét, majd Yuichire pillantott.
-Azzal, hogy védekezel, csak elhúzod a csatát, a végkimenetelen nem változtathatsz. Nem tudom, hogy mi volt a célod ezzel az egésszel, de most le akarom zárni.
Ezzel megnyalta a száját, igyekezvén ezúttal az első képességét aktiválni, és egy kis Gyenge Gyors Ütés Potionhoz juttatni magát, majd ha ez működött, akkor ugyanúgy indította meg a támadását, ahogyan a legutóbb. Kíváncsi volt arra, hogy az ellenfél mit vár tőle, számít-e változatosságra.

Harmadik kör

Az első kocka Timié
Ha a képi sikeres, és az első nem talált, akkor a második is
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Aréna] Yuichi vs Timidus Exp_bal12695/10100[Aréna] Yuichi vs Timidus Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Aréna] Yuichi vs Timidus Empty Re: [Aréna] Yuichi vs Timidus

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Okt. 07 2014, 17:22

The member 'Shukaku' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Aréna] Yuichi vs Timidus 4766610511_dda12706fc_s [Aréna] Yuichi vs Timidus 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 '12-es dobókocka' :
[Aréna] Yuichi vs Timidus 4671496912_0dbd055c75_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Aréna] Yuichi vs Timidus Empty Re: [Aréna] Yuichi vs Timidus

Témanyitás by Hayashi Yuichi Kedd Okt. 07 2014, 17:49

A sárkány szavait, könnyen ki tudtam zárni, de nem akartam teljesen, bólintottam felé elfogadtam mire gondol, mire céloz. Nevezzen hazugnak egy mob, egy program. Azonban teljesítette a feltételt. Nem ellenségként fogadott és ez nekem elég indok, hogy ne piros kategóriába essen párosuk. Jelenleg nem jelentenek veszélyt, mint egy piros céh, vagy akár egy szóló piros játékos. A bosson láttam már a pirosakat harcolni és most várom az ők befejezésük is.
Ami jött is szélvész módjára, valamit mohón próbált lenyelni a sárkány, se nem sikerült neki talán? Viszont a rohama sikeres volt, életpontjaim pontosan egy ponton megálltak. Valószínűleg most kapta a felkérést, hogy befejezze-e, amit elkezdett, vagy hagy elsétálni. Felidéztem a kislány mosolyát, majd a dühtől fortyogó korábbi arcát és úgy érzem tudom mit fog választani.
- Harcolni jöttem, de elbuktam. Nem akartalak egy pillanatig sem bántani és látom erős vagy, így úgy érzem nem bántottalak. Tűrted szótlan a vágást, bármily sebet is ejt, te is használod a rendszer adta fájdalommentességet. Örülök, hogy beszéltem veletek - fordultam a sárkány felé is - a világnézetedre is válaszoltál és köszönöm együttes válaszotok.
Meghajoltam előttük.
- Kérlek válassz a felajánlott lehetőségek közül. Sajnos ez is a rendszer része, mint néhány más tényező, ami a legtöbb szemet elvakítja - azt hiszem erre nem fogok kitérni, mennyi minden nem helyes. Hisz egy piros játékos létezése már ezt igazolja.
Csak figyelmeztetni tudom őket a veszélyre, azt hiszem mást nem tehetek értük. Erősek együtt, egy ideig, de a közös célt nem lesznek képesek megállítani.
- Vigyázzatok magatokra. Mint a Justice League egy tagja, annyit tudok mondani neked korábbi állításodra és kérdésedre. Üldözzük a pirosakat, a magunk módján. Megértem ellenszenved tettünk ellen, itt a szintfőnök harcokra gondolok. És.. vigyázz velük, a legtöbb csoportosan jár. Nem könnyű őket elkapni, sokszor zöld vagy sárga játékosokon át jutsz hozzájuk.
Ha életben hagyott azzal, intettem neki és megköszöntem a harcot a sárkánynak, majd elsétáltam, most találkoztam az első fekete játékossal. Fekete indikátor.. Ha inkább piros útra térne úgy kalandom itt véget ér.


//Köszi a játékot, Yuichi meghallgatja kérdéseid és válaszod, amennyiben életben hagyod Razz De nem válaszol, csak jókedvűen elsétál. Örül, hogy megismerkedett egy ilyen párossal. És végre különbséget tud tenni a pvp és pve között.
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Exp:
[Aréna] Yuichi vs Timidus Exp_bal4298/4400[Aréna] Yuichi vs Timidus Exp_ures  (4298/4400)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Aréna] Yuichi vs Timidus Empty Re: [Aréna] Yuichi vs Timidus

Témanyitás by Shukaku Kedd Okt. 07 2014, 19:15

És Yuichi igazat adott Timidusnak, ráadásul ezt olyan módszerrel jelezte, amit még a sárkány is értett. Bólintott. Na ez volt az, amit egyikük sem gondolt volna. Azt azonban már egyáltalán nem értették volna ha Yuichi elmondja, hogy ellenségként gondolt rájuk akár csak egy pillanatra is. Sohasem titkolták, hogy nem akarják segíteni a frontot, ráadásul legutóbb pont segítettek nekik, bármennyire is akarták többen úgy feltüntetni, mintha azzal ártani akartak volna. Valahogy fura és érthetetlen volt ez az egész. Az, hogy felvillant előtte az üzenet nagyon meglepte, és elkerekedett szemekkel bámulta a panelt. Yuichi teljes életre menő halálig tartó meccset választott volna ki? De hát miért? És amiket mondott… nem, ez tényleg teljesen érthetetlen volt.
-De… elbuktál? Nem értem… és mi ez a…? Persze, hogy használom a fájdalommentességet. Mindenki használja, ki sem lehet kapcsolni… úgy tudom…
Na jó, igazából azt tudták, hogy Alexnak például nincsen, de ezt nem Yuichivel fogják megosztani. A kis idomár még értetlenkedett egy sort, majd természetesen rányomott arra, hogy a küzdelemnek haláleset nélkül legyen vége.
-De hát… de hát nem is válaszoltunk semmire, mert kérdést sem tettél fel. Te érted ezt, Timidus?
-Az emberek furák.

Ezt a kijelentést sokszor hangoztatta a pet, ám a lány a legtöbbször értette a furaság mögött álló hátteret, most azonban ő sem tudta elképzelni, hogy mi is járhatott Yuichi fejében. Arra azonban már a sárkány is ismételten felkapta a fejét, amikor a pirosak lettek említve.
-Nem üldözitek őket, ezt te is tudod, én is tudom. Van aki üldözze, és el is lesznek kapva. Van, akiket jobban érdekelnek az emberi életek, mint az elérhetetlen álomvilágotokba való visszajutásért zajló értelmetlen hadakozás.
Ezzel a sárkány is intézett egy meghajlást Yuichi felé, majd az idomár is, akinek az arcáról még mindig nem tudott eltűnni a csodálkozás.

Én is nagyon szépen köszönöm, és örülök, hogy ilyen tudományokkal gazdagítottam a karidat... bár useresen sem nagyon értem, hogy mi is volt a célja pontosan. X3
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Aréna] Yuichi vs Timidus Exp_bal12695/10100[Aréna] Yuichi vs Timidus Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Aréna] Yuichi vs Timidus Empty Re: [Aréna] Yuichi vs Timidus

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Okt. 08 2014, 14:07

Az arénát lezárom. Maximális jutalom jár. A következő küzdelmetek (egymás ellen) 2014. 12. 07-én indulhat.

Jutalom: 60 exp 160 arany.

Shukaku +40 pont, összesen 720 pont.
Hayashi Yuichi -10 pont, összesen 490 pont.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Aréna] Yuichi vs Timidus Empty Re: [Aréna] Yuichi vs Timidus

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.