Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Silver Night

+2
Morrigan
Ryuninji Ren
6 posters

Go down

Silver Night Empty Silver Night

Témanyitás by Ryuninji Ren Csüt. Okt. 16, 2014 10:49 am

Silver Night

A Silver Night jól menő, éjszakai szórakozóhely annak aki durvább kikapcsolódásra vágyik, nappal pedig egyszerű drinkbárként funkciónál. Bárki bejöhet, alkoholt azonban csak bizonyos centiméter felett szolgálnak fel Rolling Eyes

_________________
Silver Night 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Silver Night Empty Re: Silver Night

Témanyitás by Ryuninji Ren Csüt. Okt. 16, 2014 10:52 am

Veeeeeeh….. Ez a hely nappal dögunalom. Éjszaka pezseg az élet, megy a buli, riszálnak a csajok, most meg? Itt ülök egyedül és iszom ezt a minősíthetetlen koktélt, amit adnak. Én sokkal jobbat csinálok ennél, lehet nekem is kellene nyitnom valami hasonló helyet Suspect Ötletnek nem rossz, de túl sok vele a macera. A piákat megcsinálni, kiadni, kidobni a nyomi, ittas vagy épp nem szimpatikus vendégeket úgy, hogy a lábuk se érje a földet… kedvük ne legyen még egyszer visszajönni. Az utolsó rész mondjuk, vonzz egy picikét, de a macerás már kevésbé. Ha lesz majd valami csicskám, akit beállíthatok melózni, visszatérek erre témára…. addig is azzal érjük be, ami van. Most is azért vagyok itt, mert semmi kedvem főzőcskézni, hiába fogytam ki a  saját készleteimből. Ehhez motiváció kell, különben trééé lesz az anyag, pocsékolni nem akarok. Majd, ha valamikor megjön a kedv, akkor újfent bespájzolok ˇ^ˇ
- Még egy ilyen izét… mi is ez... Hulala? – kérdezem meg a pultos csávót, aki az éjszakai időszakban valahogy barátságosabb….
- Huerta?!... jah akkor azt – jól van na, nem jegyzem meg minden ital nevét. A hulala meg sokkal jobb név, mint a huerta…. egyáltalán mit jelent az, hogy huerta? Lövésem nincs :rol: Kértem valami gyengust, erre ezt kaptam… zombie-val nem próbálkozom, ahhoz korán van.. ilyen kor az élőhalott style nem menő Suspect
- Kössz….  csigabiga >.> - majdnem alszom, mikor elkészül végre az italom… pocsék a kiszolgálás Sad Na, erre iszunk \o/  A számhoz emelem a poharat, belekortyolok az italomba, megízlelem és szomorúan veszem tudomásul, hogy nem lett jobb, mint az előző próbálkozás…
- Nem.. még mindig nem…. >.> - igyekszem a jó ösvény felé terelni a srácot… jó, egy kicsit rászálltam, de nyomás alatt tanul az ember a legjobban… vagy nem? :O

_________________
Silver Night 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Silver Night Empty Re: Silver Night

Témanyitás by Morrigan Pént. Okt. 17, 2014 2:51 am

Party Hard


Nyilván először értesülök arról, hogy új hely nyílt a városban. A Twister tele van elkényeztetett top tízes pojácákkal, és ezt már némileg sokallom. -.- A legtöbben, már amelyiket megpillantottam, még csak partyzni se tudnak egy nagyot. Hacsak nem egy boss megöléséről van szó. Egészségükre. Very Happy Aztán majd ha egyszer megvan a megfelelő kiképzésem, egyszer talán én is elnézek arra. De messze van az még. Egyelőre éppen elég, ha el kell viselnem a kis sznobokat. Nem beszélve azokról a fránya csíterekről, akik sok pénzért valami fura tablettát szednek. Aztán amikor odamentem én is kuncsorogni, hogy ugyan vegyenek már be a körbe, aszonták, nem behívós, és elhordtak a fenébe. Pedig tele voltak motyesszal. >.> Cöhh… Kell a francnak a drogjuk. Megleszek nélkülük is. Aztán nyalogathatjáka pixelsarat a pacskeromról. Cool
Szóval, odacaplatok az új helyhez, hogy felmérjem, egyáltalán megéri-e nekem ide járnom. Elég pucc palotának tűnik innen kívülről. Daeva a fejem búbján, a hajamban rejtőzik. Nem szívesen hagyom egyedül, még a végén kiderül, valami álnokságot tervez itten nekem a hátam mögött. Azt pedig nem engedhetem meg neki. >.> Stílusosan akkor érkezem, amikor már azt hiszik, nincs olyan hülye, aki még betéved. Amikor nappal haladtam el a hely mellett, még egész más hangulata volt. Mostanra viszont már egész átitatta a sok virtuális alkohol jóféle késdobálós hellyé. Épp olyan, amilyet keresek. Királyságos. Belép, pulthoz oda, semmi üres duma, csak legyen kézben a pia. Ezt az egyet talán imádom ebben a világban, hiszen bármikor elengedhetem magam. Bezzeg a katonaságnál… Örülhettél, ha kaptál kimenőt. Ritka dolog volt ám.
- Ide a vonyeszt! Hogy mi? Hát vodkát! – próbálom meg túlkiabálni a zsivalyt, mert az van rendesen. Bezzeg ha normális zene is lenne. Talán ez hiányzik a legjobban. Daeva matat a fejem búbján, hogy megérezzem, ő is akar valamit.
- Meg egy szitakötő dzsúzt! – hiszen a pók is kér valamit. A pultosnak meg úgy kimerednek a zselés, pici gülüi, mint aki azt hiszi, rosszul hall.
- Nem hallottad, gecc? Szomjas a beastem. Ne várd ki, míg a te véred szívja. >.> – szívja az eleget az enyémet. Nem kívánom másnak. Néha nagyon is elviselhetetlen. Csórikám annyira megszeppen a kérés miatt, hogy a koktélját is elszerencsétlenkedi. Hiába magyarázott imént neki egy szöszi. Szöszi… hmm. Valahonnan ismerős. Mintha rémlene a búrája. Asszem, már vágom is, hogy honnan. Mintha a 12 éves unokahúgom falán láttam volna a posztereit. Ehh… Annyit nyálzott rá, és úgy próbáltam jópofizni hozzá, hogy egy életre elegem lett a kis popsztárocskákból.
- Ezt skubizzad! Nem te vagy az a kis popsztárocska, akire minden tinilány veri a nyálát? – fordulok felé, hogy felmérjem a való életben is. Nem mintha nem kaptam volna már rég herótot a posztereitől. Főleg a tinaszínű gönceitől.
- Hát te sem gyúrtad kottára magad. – tudom, tudom, a plakátok mind photoshop. Sóhajtás kíséretében fordulok vissza a pulthoz, hogy megkapjam a kis szüpürcsölni valómat. Mégis csak az enyém az éjszaka. Cool
Morrigan
Morrigan
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 180
Join date : 2013. Aug. 16.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Silver Night Empty Re: Silver Night

Témanyitás by Ryuninji Ren Pént. Okt. 17, 2014 5:36 am

Jobb dolog, elfoglaltság híján a bárban ülök, teljesen egyedül és tömöm a pultos búráját okosságokkal, hogy tanuljon is belőle valamit. sajnálatos módon egyáltalán nem fogékony a jó tanácsokra, egy vérbeli debil, aki biztos azért melózik itt, mert valakinek a valakije, mert tehetsége az egy szál sem… Éjszaka lehet azért tűnik jobbnak, mert akkor már mindegy mit iszok? Ha ezt tudom, már rég megvertem volna >.>
Kérek még egyet a gyenge italkából, elég hülye neve van, ám most belegondolva… lehet nem is gyenge, csak ő nem tudja rendesen elkészíteni? Mindegy… most nem szeretnék becsiccsenteni…
Menni készülnék, mivel így dögunalom az egész,  petem sincs itt, aki csak balhézna…. szórakozzon egyedül, ahhoz nagyon is ért... Kihörpintem koktélomat, görgetem a menüm, hogy fizessek, de elvonja a figyelmem az újonnan érkező vendég… nem kevés tüdőkapacitással rendelkezik…. egy szuszra letolja a 100 méter gyorsat Suspect
A sráccal együtt én is nagyot nézek a számomra idegen szó hallatán… érdekes megnevezése ez a vodkámat, amit még csak nem is szeretek magában. Nem bírom az ízét, pfejj… valamibe belekeverve sokkal jobb..  Érdeklődve lesem a műsort, rendes be van oltva a fiúka, aminek hangot is adok pár halk, nem egészen visszafogott kuncogással, mely gúnyos nevetésbe csap át Rolling Eyes Jól kiröhögöm magam, aztán engem szólít le… hehe… na ezt már szeretem… emlékeznek rám. Büszkén kihúzom hát magam, hogy jól láthasson…
- Igen… jól látod, én vagyok az a NAGY popsztár, akiért NEM csak a tinilányok verik a  nyálukat… Ryuninji Ren – javítom ki a kisebb tévedéseit egy-egy szóval, hogy aztán be is mutatkozhassak rendesen Cool  
-… és te ki vagy? Csak nem egy rajongóm, aki rám veri a nyálát? Razz viccelődöm, de nem tart sokáig, mert a következő szövegén elkezd rángatózni picikét a bal szemöldököm. Ha jól veszem ki szavaiból, azt mondja, hogy low testem van…
- Hohooo….  lehet nincs akkora mellem, mint neked, de televagyok szép, formás kockákkal – mondandóm közben kezdem el kigombolni az ingem, majd annak a végére érve úgy tárom ki azt, mint egy sokéves gyakorlattal rendelkező szatír \o/
- Íme… a kockáim - nyehehehe…most saját szemével láthatja, hogy tele vagyok kockával.. még bedobok neki egy cici izomrángást is, csak a  miheztartás végett…  nekem első osztályú testem van ˇ^ˇ

_________________
Silver Night 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Silver Night Empty Re: Silver Night

Témanyitás by Morrigan Hétf. Okt. 20, 2014 12:26 am

Party Hard


A naaaaagy popsztár úgy látom, kikéri magának a hangnemet. Helyes. Nagyon helyes. Cool Ettől függetlenül én már annyiszor hányingert kaptam a posztereitől, hogy csak na... @_@ Bár az is lehet, hogy az átlag 14 éves kislányokat nem érdeklik a fegyverek... Hmm, ebbe még bele sem gondoltam. :/ Pedig én már akkor is céllövöldébe akartam menni, amikor mindenki más Justin Bieber koncerteken rázta, még anno, az én generációmban. Sosem értettem ezt. Ehh... Az is egy lepukkant drogos lett, mint a többi. Amerikaiak. -.-"
- Rajongóóó? Pffff... - flegma pillantás, s valamiféle különös, ám semmivel sem összetéveszthető undort figyelhet meg az arcomon. Még hogy én... o.o Hiszen szőke! Tiszta gáz. Hogy eltereljem a figyelmem, kicsit lenyugtatom magam az egyik csajszi feszes, kerek tomporának látványán. Sokkal inkább az ízlésem. Azonban úgy tűnik, kár volt egyáltalán hozzászólnom, hiszen felveszi velem a kesztyűt. A felsőjét meg le. Azt hiszi, ő Superman. Még az utcán se látok ilyen kabátkitárást egyetlen eredeti rolex óra árustól sem.
- Hé, hé, hé, hé! Héló! Nem vagy te egy Clark Kent, b*szod! Eriggyé innen, míg szépen mondom! - cannot be unseen effektet most beadtam alaposan. Hát nem örülök neki, nagyon. -.- Intek neki, hogy öltözzön fel, rontja a kilátást. Főleg ez a cici izomrángás. Ráadásul tiszta csupasz, semmi szőr, ebben pedig mi a jó, hol a férfiasság? Eeeehhh... tiszta gáz. -.-'
- Olajozott habtestedet tartogasd a rajongóknak. Nekem nem kell. De hol a vodkám? Erre iszunk! - valamilyen különös mód folytán még a pók is megkapja a szitakötő-dzsúzt, amit miniatűr pohárkájában már szürcsölget is hevesen, amit egy koccintás előz meg.
- Ha asziszed, ennyire kemény gyerek vagy, bizonyítsd. Ha belefejelsz az asztalba egy szöget rinya nélkül, a kövi kört én állom. Cool Csapos! Hozz egy szöget! Vagy kiszedek egyet az asztalból. - volt az a régi reklám, mindig is látni akartam élőben. A való életben talán én sem próbálkoznék vele, bármilyen keményfejű is tudok lenni, itt azonban mások a szabályok. Ezt pedig garantáltan kiélvezem. Cool

_________________
A karakter küldetéseiből, arénájából, etc. a jutalmat Asuka karakterem kapja.
Morrigan
Morrigan
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 180
Join date : 2013. Aug. 16.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Silver Night Empty Re: Silver Night

Témanyitás by Ryuninji Ren Hétf. Okt. 20, 2014 1:36 am

Talán történi k valami, ami kicsit izgalmasabbá teszi az eddig módfelett unalmasnak induló napomat, ami elég tréééééééééééééééééé volt ez idáig. A most érkező csaj azonban egyből megszólít, bár nem úgy, ahogy én ahhoz hozzá vagyok szokva Suspect Voltak benne ugyan apróbb hibák, melyeket ki kellett javítsak, de lényegében eltalálta… én vagyok az a sztár ez nem vitás…. és csak természetes, ha felismernek.. még itt is Rolling Eyes
- Hooo, szóval nem? – válaszolok furcsa, szintén nem megszokott reakciójára.
- Akkor? Talán csak fel akartál szedni egy vagy több menetre szívi? Winkegy kis bosszú a meg nem válogatott szavaiért, aminek második fele már kifejezetten sértés a számomra. Még hogy nem vagyok kockás, hát még fedetlenül sem látott, és máris ilyeneket motyog rólam a  bögyös? :O Ennél több nem kell és rendesen kitárulkozom úgy, ahogyan azt illik, megmutatva tökéletesen megmunkált kockáimat, remélve, hogy ezzel elérek nála egy bocsánatkérést Cool  
Az elutasító reakciója inkább vicces, mintsem sértő… el is nevetem magam a túlzott ellenkezésén.
- Mi az, csak nem zavarban vagy? Ennyire tetszik az, amit látsz? Razznyomok még pár cicizimozást, legeltesse csak rajtuk a szemecskéit. Minden nap úgy sem láthat ilyet, főleg akkor, ha nem vagyok a közelben Cool
- Valóban? – kérdezek rá, és kortyolgatok a piámból még egy keveset, míg a poharam ki nem ürül, aztán intek a megilletődött srácnak is, hogy járjon a keze, kérem a következőt…
- Ahogy elnézem, a  többi csajnak bejön, és mintha a te arcodon is látnék valami kis pírt Rolling Eyes  Szentül hittem, hogy az olajozott testemhez akarod „dörgölni” a tiédet Razzhehehe… nesze neked.. ha ez kellett Razz
Ahogy telik az idő, egyre inkább nem tetszik ez a hangnem, de rossz emberbe kötött bele… még átverni is próbál, pont engem? ˇ^ˇ
- Ha kiszedsz egy szöget az asztalból, megcsinálom neked Razz - mondom kuncogva… 
- … ne fáradj... esélyed nincs, védett zóna, nem tehetsz kár semmiben, még magadban sem Razz okítom egy picit… tanuljon csak a tapasztaltabbtól, tartozzon hálával mindezért  Cool
- Az átverésed nem jött be, nem is tudom hogy gondolhattad… látom te sem vagy más, csak két nagy csöcs ˇ^ˇ  - igen, talán az az egy, ami átlagon felüli
- Igaziak egyáltalán? – kérdem és már lendítem is a kezem, hogy saját magam győződjek meg valódiságukról.. ha nem igazi, akkor már odébb is álltam… nem csípem az ilyen látszatlibákat ˇ^ˇ

_________________
Silver Night 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Silver Night Empty Re: Silver Night

Témanyitás by Morrigan Szer. Okt. 22, 2014 8:08 am

Már-már mondhatni, teljesen letaglózom, mikor megtudom azt a lényegtelen, ám mégis lényeges kis apróságot, hogy b*szottul komfort zónában vagyunk. -.- Jó, jó, jó, értem én, a picik ne riadozzanak, hogy hű, mi aztán most meg fogunk halni, jaj, mi lesz! T.T -.- Tiszta uncsi ez a lökött duma. De na, nem mindenki olyan képzett katona, mint én. Ide leginkább csak kockák járnak meg no liferek. Meg néhány lepukkant Justin Bieber imitátor, ahogyan ez imént kiderült.
- Na ne hogy már ez is safe zone legyen... áhh... dögunalmas ez a hely. -.- Sehol egy késdobáló. - hát sehol sem lehet a kocsmai verekedést megtanulni? Mindig az volt a kedvencem az ilyen játékokban. Erre meg... amikor itt a tökéletes alkalom... pffff. Szánalmas csicskák csinálták a játékot. Nem tudják, mi a jó. ._.
- Húb*meg, erre nem is gondoltam. - csapok a fejemre felismerésképpen. Na jó, azért ez elég nagy fail volt tőlem, elismerem. Ehh... nem nekem találták ki az ilyen játékokat. Nem azért tengődök még mindig a kis szinteken, mert nem lennék rá képes, de annyira mást szoktam meg, hogy az valami elképesztő. Furcsa módon itt még egy asztalt sem vagyok képes két kézzel értelmesen megemelni. Pedig az már elég gáz teljesítmény. Bár megvan a haszna is az egésznek. Tutibiztos, hogy nem kell takarítani. Hát tudod, kinek lenne kedve végignyalni a placcot egy durvább csata után!
- Na csituljál le, José Ármándó, nem vagyok én Esmeralda. - csapok rá finoman a kezére, mikor nyúlkálni akar velük felém. Nyughass, csithass! Nem csak érinteni, de nézni sem szabad! Amúgy is utálom őket. Nehéz velük futni, és folyton mindenki ezen röhög. Egészen addig, amíg a szájukba nem taposok a bakancsommal. >.>
- Nem nyúlkapiszka, különben kivajazok veled egy tepsit. -.- Na, de ha már fogadunk, akkor fogadunk. HÉ, TE NYOMORULT, NE VELÜK FOGLALKOZZ, HE! - tahó módon ordítok a paraszttal, aki pultosnak képzeli magát. Aztán még csak újra sem töltötte a piámat.
- Ide a töményet... - nem cécózok sokat, csupán egy katonaságon megtanult kézjelt mutatok be (nem a nemzetközi jelzést ezúttal), ami alapján Daeva már veszi is a lapot. Észrevettem, hogy egész jól elvan velem, ha hagyom őt is kicsit szórakozni. S mi sem szórakoztatóbb, mintsem tréfákkal púposítani a Ren-féle cicafiúk hátát. Daeva pedig tudja jól, hogy melyik tréfára gondolok. Míg Ren nem a csapossal foglalkozik, addig helyettem jelzi, hogy a rövidital adagból az utolsó tömény másként lesz tömény. Tömény málnaszörp. Csupán azért, hogy legyen min meglepődnie a sokadik kör tequila után.

_________________
A karakter küldetéseiből, arénájából, etc. a jutalmat Asuka karakterem kapja.
Morrigan
Morrigan
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 180
Join date : 2013. Aug. 16.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Silver Night Empty Re: Silver Night

Témanyitás by Ryuninji Ren Kedd Nov. 04, 2014 9:29 am

Érdekes, hogy pont ezt nem tudja, ennyi idő után, de nem lepődöm meg, annyira… vannak még csodák Rolling Eyes
- Jaja, a városon belül minden safe zone. Bár vannak olyan speciális városka, ahol lehet zúzni ezerrel, nincs védelem. Csak azok nem ennyire sűrűn lakottak… a sok gyáva nem mer kimenni Rolling Eyes   - pedig egész jól le lehet szórakozni ott, csak gázos a védelem
Kinyilvánítom a véleményem, mondjuk nem tudom hogy hat, így kitárulkozva… lusta vagyok begombolni az ingemet… meg jószívű is vagyok, hadd legeltesse csak a szemeit tovább Cool
- Heheheh… persze, hogy nem vagy az. látsz és bizony a legjobb fogást választottad. Kérdés, hogy te kellesz-e neki Razz durva nagy cicik lengedeznek előttem és rettentően kíváncsi vagyok, hogy vajon igazi, vagy csak tömi magát, esetlek… passz. a nők nagy bűvészek, ezer és egy módszerük van, amivel csalni tudnak, becsapni minket Sad Próbálkozom, persze szolidan. Engedem neki, hogy megakadályozza taperolási próbálkozásom
- Oh, nem gondoltam volna, hogy ennyire szégyellős vagy… kemény csaj Razz cukkolom és próbálkozom tovább, mert csak Cool
- Hohóóóó… azért nem kellene így leordítani szegény kölyköt, neki is csak két keze van Razzelég durva nőszemély, nem találkoztam még hozzá hasonlóval, de vajon meddig tart ki ez a magatartás?  Kíváncsian várom, addig is kihörpintem italomat a pohárból és azt az asztalra teszem, szinte csapom, hogy rendesen észrevegye a srác. Kérném a következő kört, de a bögyös már intézkedik, ráadásul nekem is kér.
- Hmmm.. és ezek után mond, hogy nem akarsz tőlem semmit ,) – ezt nem meséli be nekem, vagy jó színész, mint Kuro-chan? Ha hasonló szándékai vannak, állok elébe, még élvezném is, pont mint akkor :F
- … és mi a neved? Te már tudod az enyém… vagy szólítsalak csöcsinek? – viccelődöm vele, majd ráfogva a röviditalos pohárra, tartalmát meg sem nézve emelem a számhoz… ha rövid akkor huzira vagy…. Rolling Eyes
- o.O – egy korty ne megy le, egybők kiköpöm az előttem lévő csajra az egészet
- Fúúúúj… pfej, pfej… mi a franc ez? – ráfogok a csávó nyakkendőjére és megrángatom egy kicsit
- Mi van öcsém, sok a  fogad?

_________________
Silver Night 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Silver Night Empty Re: Silver Night

Témanyitás by Morrigan Szer. Nov. 05, 2014 10:44 pm

Nem tagadom, kicsit n00b vagyok a játékban, a harci szisztémán kívül semmit sem tudok értelmezni. Jó, jó, hasznos a safe zone, ha nem akarsz megmurdálni valami hülye Piroska miatt, akinek hirtelen elborult az agya, de hát akkor is... A rongálás ugyanúgy hozzátartozik a kocsmai élethez, mint bármi más. áh... nem tudnak ezek semmit. Csicskák. Rolling Eyes
- Melyik ez a város, és én eddig miért nem tudtam róla? ._. - őszinte döbbenet ül képemen, hiszen eddig senki sem világosított fel róla, hogy ha ilyen fajta mulatságra vágyok, akkor bizony el kéne húzni innen a belem, és át kéne caplatnom egy másik városba. Mit mondjak, megszoktam itt... Bár az az igazság, hogy biztonsági oka is van annak, hogy megragadtam Aincrad talán legsűrűbb, legnépesebb városában. Az a valaki pedig nem más, mint az a kis miniatűr szörnyeteg, aki most a bárpult felett alakított ki magának egy saját szövésű függőágyat, valamint a szitakötő dzsúzt (amit valami csoda folytán, de megkapott) szürcsölgeti. Még egy kis esernyős díszt is kapott hozzá. Szóval jól elsziesztázik, néha-néha szarkasztikus megjegyzéseket morogva az orra alatt a kompániáról. Már csak a napszemüveg hiányzik fejéről, mert akkor már totál SWAG lenne. De ennyi szemre senki sem vállalja valamiért.
- Jobban szeretem a teli poharat markolni, bocsi. :/ - cseppet sem sajnálom, inkább átveszem a csapostól a következő adag italomat, miután leosztotta a feleseket a kis playboynak. Már csak a nyuszi fülek hiányoznak róla, komolyan. De legalább elég bevállalós, már ami az italozást illeti. Mwahahahaha. >D
- Majd ha megtanul gyorsabban italt önteni, majd akkor. Na látod, csak egy kis motiváció kellett neki! Már szólnom sem kell érte. Cool - a sörös kriblit megemelem, majd a számhoz emelem, aztán pedig végignézem a mutatványt. A szörpös trükk mindig beválik, nem csak a katonai beavató bulikon, hanem úgy mindenhol. Persze, szolgálatban tilos inni, de egy avató mégis csak avató. Néha pedig ki kell tudni engedni a gőzt. Very Happy
- Na de nem pofa! Kezed járjon, nig'ger! - pillantok a rövidek felé, hogy ideje elvégezni a feladatukat. Túl sok a bájcsevely, meg a mindenféle kifogás, amivel bizonyára csak a figyelmem akarja elvonni a fogadásunkról. Hogy mi a tétje, arról igazából fogalmam nincs, de tökmindegy, mert pénzem nincs, csóró vagyok, hozzám pedig nem érhet, hisz amúgy is egy csapatban játszunk.
- Háh! - rám prüszköli a szörpöt, azonban egy pillanattal később már el is pixeleződik az. Azért vannak jó részei is ennek a virutális világnak, hö. Cool Persze nagyban vigyorgok, mikor elvégzi a feladatát, éppen egy ilyen reakcióra számítottam. Az a legjobb, amikor lenyelik, aztán pedig csak másodperces késésekkel fogják fel, hogy mit is ittak. Akkor pedig a döbbenet az arcokon... felbecsülhetetlen. Very Happy
- Héló, héló! Nyugi van! Átmentél a teszten, Töki. Gratulálok, a májad túlélné a beavatót a hadseregnél. Cool - jóóóó alaposan megveregetem a vállait, egyrészt, hogy gratuláljak a mutatványért, másrészt pedig hogy csithadjon le a picsuliba.
- Aki kérdés nélkül megiszik bármit, amit az orra alá tesznek, azzal bizony inni kell! Csapos! Sört ide még egyet! Erre a vendégem vagy. - mert hát kell ilyen is. Jó lesz a szörpös ízre ráinni a finom, keserű söröcskét.
- Ne nevezz Csöcsinek, Töki. >.> A nevem Morrigan. Az Istennőről. Cool - mert hát mi másról is nevezném el magam? Jó, jó, nem vagyok egy kultúrbuzi, pedig a művészetin is szobrászatot tanultam. Én voltam az egyetlen nem csak ebben, hanem a felettem lévő évfolyamban. Kihaló faj vagyunk, no. Rolling Eyes Aztán végül mégis katonának álltam.

//100. postom Cool //

_________________
A karakter küldetéseiből, arénájából, etc. a jutalmat Asuka karakterem kapja.
Morrigan
Morrigan
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 180
Join date : 2013. Aug. 16.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Silver Night Empty Re: Silver Night

Témanyitás by Tachibana Makoto Csüt. Szept. 24, 2015 3:34 am

Shun

Nem idegen tőlem az efféle helyek látogatása, noha jobb szeretem a kevésbé hivalkodó szórakozóhelyeket. Ha ide betérsz, akkor nagy eséllyel nem a nyúlszívű fajta vagy, szinte tárt karokkal fogadják a részegedni vágyó alakokat, a party arcokat és a gyanúsabb fajtát is, mint amilyen én vagyok. Ebből a szempontból semmi különös nem volt tehát abban, hogy beléptem a Silver Night területére, sőt, ha olyasfajta kikapcsolódásra vágytam, ami nem volt feltétlenül legális, legalábbis odakint, a valóságban, akkor vagy ez, vagy a kicsit barátságosabb Karmazsin Selyemlepel volt az optimális választás. Azonban az ilyen helyeken a balhé esélye is megnő, hiszen a bent mulatók összetétele más, mint egy átlagos bárban. Főleg a testüket alkotó alkohol mennyisége merőben eltérő :]
A balhékat márpedig nem csíptem az indikátorom ellenére sem, legalábbis ha a verbális adok-kapokon már túlment. Most mégis itt voltam, mert egy másik szokásomat is fel kívántam rúgni. Úgy éreztem, jól esne elzsibbasztani az elmémet a különféle alkoholos párlatok variációival. Én, aki alapjában véve megveti az alkoholt, most mégis hozzá fordulok... bár nem segítségért, hanem egyfajta kikapcsolódásként, hátha máshogy fogom tőle látni az előttem álló kihívásokat.
Unott tekintettel léptem be hát, tekintetem pedig nyomban körbe is járt, miféle alakok vannak jelenleg bent. Kerestem azokat a gócokat, amelyeket érdemes lenne kerülni, hogy aztán elhelyezhessem magam egy olyan pontján a mulatónak, ahol viszonylag békésebb körülmények között tölthetem el az időmet. Így első pillantásra nem volt vészes a helyzet, csupán egy-két a kelleténél hangosabb, asztalát csapkodó ittas kalandort láttam, de ők ártalmatlanok voltak, csak a szájuk volt nagy, miközben mesélték a hazugságaikat a barátoknak, legyen az ideiglenes, egy este erejéig tartó részeg szimpátia, vagy hosszú, közös múltra alapozó haveri viszony. Néhány pillantást kaptam, miközben megtettem az első lépéseket, ahogy mindenki megkapja, aki megzavarja a nyugalmat megjelenésével. Éppen ezért nem is törődtem velük, egyenesen és magabiztosan a pulthoz sétáltam, majd rendeltem kezdetnek egy búzasörre emlékeztető italt. Közben pedig alaposabban is megvizsgáltam a helyiséget, igyekezve kiszemelni egy optimális ülőhelyet. Nem tehetek róla, hogy összeakadt a tekintetem egy lányéval :] Igaz is, az ilyen helyek azért is érdekesek, mert általában a vadabb, carpe diem felfogású hölgyek szerették látogatni, és első pillantásra, főleg a dekoltázsa mélységét és rá a feszülő ruhát látva most is levontam a következtetést. Tetszett, amit látok, azt hiszem meg is találtam az ülőhelyem. Előbb azonban még csak szemeztem egy kicsit vele :]
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Silver Night Empty Re: Silver Night

Témanyitás by Yue Csüt. Szept. 24, 2015 4:55 am

//Tachibana Makoto//


Nemrég ébredtem fel, mármint a hibernálásból vagy miből. Kicsit zavaró a tudat, hogy 3 évet végigaludtam. Szerencsémre találkoztam a Kiképzőtiszttel, ezért lehetek most 20-as szinten. Kicsit zavaró, hogy amit tudok erről a világról és ami zajlik benne a egyenlő a semmivel. Nem tervezem megváltoztatni az életemet, legalább is terveim szerint ami az ivás volt, de nem annyira, hogy függővé váljak. Nem volt állandó szállásom, prostinak nem megyek. 2 db felszerelést tudtam szerezni, fegyvert pont nem de hamarosan az is lesz terveim szerint. Estére egy fogadóban szálltam meg, reggel kijelentkeztem és elmentem lakhelyet keresni. Ismételten nem jártam sikerrel.
Sok férfi felajánlotta, hogy töltsem nála az éjszakát, éljek nála, ketten még a kezemet is megkérték. Legalább ha helyes férfiak lettek volna, kedvesen egy mosoly kíséretében utasítottam volna őket vissza. 10.000 játékosból nem tudom mennyi maradt de biztos, hogy nem én vagyok az egyetlen női játékos.
Estére ismét bejelentkeztem a fogadóba, utána elmentem körbejárni a várost. Reméltem találok egy jó bárt ahol ihatok pár felest. 30 perc séta után találtam egy Silver Night nevű helyet. Mielőtt beléptem volna tudtam, hogy fogok kapni pár nyálcsorgató pillantást. Bementem a Silver Night-ba, tetszetős hely. A bárpulthoz sétálva pár férfi, pontosabban 6, nem próbálták elrejteni, hogy érdekelem őket. Lehet apáca ruhát kellene vennem, de nem mert valószínűleg átalakítanám, utána ég és föld lenne a különbség, és ha egy apáca meglátná, akkor pofon vágna. Rendeltem egy felest, amit amilyen gyorsan odaadtak olyan gyorsan el is tüntettem. Nézelődtem, hátha van szerencsém meglátni egy ismerőst, sajnos, vagy nem sajnos senki, viszont találkozott a tekintetem egy fiúval aki engem nézett. Helyes fiú, kár, hogy minimum az élete felét a játékban kell töltenie, vagy nem kár. Mivel a kinézetem ellenére nem vagyok prostituált ezért nem érdekelt egyik "úgy" egyik fiú/féri sem. Kb 7 mp után elfordítottam a fejemet és ismét előre néztem. Kíváncsi vagyok kurvának néz-e?

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Silver Night Empty Re: Silver Night

Témanyitás by Tachibana Makoto Csüt. Szept. 24, 2015 5:24 am

Heeeh, milyen kis hűvös itt valaki :] Nem fordította el azonnal a fejét, hosszú pillanatokig tanulmányoztuk egymást. Megnézett, ahogy én is megnéztem őt, majd úgy döntött, hogy eljátssza a lányt, akit nem érdekel a lényem. Kész meghívás volt :] Nem is rajta tartottam hát a szemem, hanem arra, amit előtte láttam. Egy üres pohárka. Szívfájdító látvány volt, hogy egy ilyen tündérkének maga kell rendelnie az italát, és abból ítélve, hogy még csak egy volt előtte, és a tekintete is tiszta volt, azt sugallta, hogy ő sem lehetett itt túl régen. Egy pohár sör szerencsére nem ártott még meg, így hezitálás nélkül fogyasztottam el, majd kikértem egy üveg jó minőségű szakét két személyre. Lévén a lányok kevésbé bírják az erős alkoholt, így optimális választás volt, és két legyet ütöttem vele egy csapásra, mert engem se bódít el olyan könnyen. Miután tisztáztam a csapossal, hová kérem az italt, nyomban az asztal felé indultam, és néhány határozott lépéssel ott is termettem.
- Nahát, még egyedül? :] - szólítottam meg a bájos hölgyeményt - Megengeded, hogy társaságodul szegődjek, ugye? Ha már ilyen kitartóan néztél az imént :] - egy pillanatig se fordult meg a fejemben, hogy nemet mond, ami azt illeti, nem is engedtem. Egyszerűen helyet foglaltam mellette.
- Tachi vagyok. A magadfajta szárnyukat veszített tündéreket hogy hívják? :] - mutatkoztam is, majd adtam el egy giccses dumát. Igazából a jelző volt a lényeg, az ha máshogy nem is, de a tudat alatt mindenképp hat. A felszolgálóra pedig nem kellett sokat várni, már ott is termett mellettünk a kis kancsóval és a két sakazukival.
- A vendégem vagy, amiért feldobtad a napom a látványoddal :] - mosolyogtam rá, majd megköszöntem a pincérnek, aki időközben ki is töltötte az első pohárkát nekünk. Innentől kezdve a mi feladatunk lesz, hogy a tradíciók szerint újratöltsük egymás poharát, ha az kiürül. Úgy érezem én gyakrabban fogom ezt megtenni, mint ő :] Igazából teljesen szokványos palimadárnak tűntem, de egyelőre arra voltam kíváncsi, hogy megelégszik-e ezzel a lányka, vagy feltétlenül érdekesnek kell feltüntetnem magam :]
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Silver Night Empty Re: Silver Night

Témanyitás by Yue Csüt. Szept. 24, 2015 8:25 am

Bocs szépfiú de nem vagyok könnyen kapható nőcske. 1000 aranyat teszek rá, hogy idejön hozzám. Kitalálom! Egy könnyű nőcskének, ribancnak néz engem akit ágyba akar vinni mint a többi, és azt hiszi, hogy nem bírom a piát. Mit tegyek, elküldjem vagy ivóversenyt csináljunk? Oké, végig aludtam 3 évet de ez nem ok arra, hogy ennyire előítéletes legyek, még ha igazam is van. A fekete hajú szépfiú felém vette az irányt és pár másodperc múlva már mellettem is állt. Első kérdése megvolt. Második is megvolt. Na, akkor kezdődjön a tánc. Kíváncsi vagyok meddig bírja.
-Egyedül. Csak nyugodtan. -mondtam közömbösen- *nevet* -Tachi-ra néz- Elnézést, csak ez kicsit nagyképűen hangzott. Jó ha volt 7 másodperc.
Helyet foglalt mellettem a fekete hajú fiúcska.
Olyan mint az összes többi.
Bemutatkozott és kérdezve mondott egy bókot amit nem vettem bóknak.
Szóval Tachi. Aranyos név.
-Aranyos név.
Már majdnem mondtam volna, hogy Asahina Luna Haruna amikor észbe kaptam, hogy nem feltétlen kell az igazi nevemet elmondanom egy idegennek, elég ha a játékos nevemet árulom el.
-A nevem Shun.
Bemutatkoztam.
A felszolgáló hozott 2 kancsót és 2 sakazuki-t.
-Kedves Öntől. De előtte mondjon egy jó okot amiért elfogadjam.  
Mosolyogva kérdeztem, persze nem volt túl őszinte, a szemeimen látszódhatott.
Nagy bánataim egyike, hogy mindenki ezt csinálja velem. El akar csábítani, ennek érdekében beszélgetni kezd velem, leitat majd kicsavarom a kezét.
Az egyik nő közelebb jött hozzánk.
-Luna Haruna kisasszony? O.o Tényleg maga az?!
Erre a fejemet fogtam, rohadtul nem akartam, hogy tudja a valódi nevemet.
*meghajol* -Örülök, hogy jól van, hogy életben van! -Tachi felé fordult- Sok sikert Uram! ><"
És el is tűnt az idióta liba. -.-

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Silver Night Empty Re: Silver Night

Témanyitás by Tachibana Makoto Csüt. Szept. 24, 2015 10:37 am

Most, hogy már az asztalnál ültem, megengedhettem magamnak, hogy közelebbről is tanulmányozhassam. Nem az alakját. Az már beleégett az elmémbe, amikor feléje tartottam, és én tökéletesen képes voltam kontroll alatt tartani a tekintetemet, ha nem terelték azt el különféle gesztusokkal. De amikor elterelik, akkor az is a céljuk, hogy odanézzek. Jelenleg azonban jobban lekötött az arca. Különösen a szemei. Tulajdonképpen nem olyan régen jöttem rá, hogy a vörös szemek mennyire vonzanak. Ha Hürrem-chanra gondolok, akkor a sárgák is. Vissza tudom vezetni a miértjét, így megértettem az indokát ennek a preferenciámnak, de ha belenéztem ezekbe a szemekbe, akkor mindez nem számított, csak az a hátborzongató érzés, ami vele járt.
- Hét másodperc akár egy örökkévalóságig is tarthat, ha olyan gyönyörű szemekbe nézhet az ember, mint a tiéd :] Mint két szépen csillogó drágakő - dicsértem is meg habozás nélkül - Nagyjából feleennyi ideig tart egy átlagos szemkontaktus. Hét másodperc már érdeklődést mutat - tettem hozzá, megosztva az ismereteimet a lánnyal. Hátradőltem a széken, és keresztbe tettem a lábamat, miközben a reakcióit tanulmányoztam. A testbeszéde sokat mondott arról, hogy mi a célja, vagy hogy van-e egyáltalán. Így első pillantásra nem arra törekedett, hogy meghívassa magát, egyetlen mozdulatával se próbált elcsábítani. Ez elég is volt számomra, hogy változtassak a viselkedésem irányán.
- Köszönöm :] Shun, mint gyors, vagy mint tehetséges? - érdeklődtem a nevének írásmódja felől. Nagy eséllyel nem lőttem mellé, a legtöbb Shun ezt a kétféle kanjit használja a nevének leírására.
- Nos, ha már így kegyedre erőltettem magam, a legkevesebb, amit megérdemelsz, az egy kis ajándék :] Megtisztelnél, ha elfogadnád - biccentettem alázatosan. A műmosolya nem tetszett, de közelebb vitt egy lépéssel ahhoz, hogyan álljak hozzá. Egy voltam a sok közül, akit el kell viselnie, valami ilyesmi rejtőzött emögött a mosoly mögött. A ruhái, az öltözködése azonban kétséget sem hagyott afelől, hogy élvezi a férfiak pillantását, máskülönben sokkal diszkrétebb gúnyákat öltene magára.
- Makoto :] - mosolyodtam el a kis közjáték után. Még egy amatőr is kiszúrta volna, mennyire a háta közepére kívánta az iménti jelenetet, és ennek biztosan nem az volt az oka, hogy zavartalanul kívánt velem csevegni. Úgyhogy megosztottam vele rögvest a valódi nevemet, mintegy vigaszként.
- Szóval miért vagy itt, ahol törvényszerűen akadni fog egy önjelölt lovag, aki a szelet csapja neked, ha nincs ínyedre, Shun-chan? - kérdeztem, tapintatosan kerülve a nem kívánt nevére vonatkozó bókot. Pedig gyönyörű neve volt, minden túlzás nélkül állíthatom.
- Jut eszembe, mire igyunk? - pillantottam a kitöltött szakéra, ami ott árválkodott az asztalon, és arra várt, hogy köszöntőt mondjunk rá. Ha alkesz lennék, most azt mondanám, hogy igyunk háromra, ha sablonos, akkor meg a találkozás örömével hozakodnék elő. De vajon ha Shun-chan lennék, mit mondanék? :]
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Silver Night Empty Re: Silver Night

Témanyitás by Yue Szomb. Okt. 03, 2015 8:15 am

Azt hittem megölöm azt a libát! Szerencsétlen véletlen, dvagy nem véletlen, hogy ő is itt van. Nem tudom, továbbra is viselkedjek így vagy legyek őszintébb egy kicsit? Alapból nem vagyok ennyire távolságtartó és bunkó, csak kicsit elegem van, hogy mindenki fel akar szedni. Oké, ha megpróbál letapizni, pofon vágom és lelépek, de ez remélem nem fog megtörténni az indikátorom érdekében.
Tachi megdicsérte szemeimet. De nem mindennapian, legalább is számomra nem mindennapi dicséret volt...
*nevet* -Elnézést... *nevet* ...csak eszembe jutott valami ~vagyis valaki
Most őszintén nevettem, majd mosolyogtam. Ő mondta ezt nekem, majd nemsokkal később eltűnt. Hmmm... kíváncsi vagyok. Vajon itt van-e a játékban? Ha összefutok vele akkor lesz@rom az indikátoromat és megölöm azt a szemétláda mocsadékot!
-Gyors.
Válaszoltam Tachi-nak.
Kértem egy jó okot amiért maradjak egy alig pár perce ismert Tachi nevű emberrel.
-Rendben, elfogadom. De előre szólok, hogy nem fog részegen látni, jól bírom az alkoholt!
És megjelent az idióta liba, aki amit mondott a fejemet fogtam.
Szívesen kitekertem volna a nyakát! Szerencsétlen véletlen, vagy nem véletlen, hogy ez is itt van a játékban. Most, hogy tudja az igazi nevemet, kicsit talán zavarna ha nem azon hívna.
Tachi mondta, hogy Makoto. Szép név.
-Szép név. Luna Haruna, lehet választani.
Huh, jó rég volt amikor valaki a keresztnevemen, szólított. Mindkettő nevemet mindig is szerettem, Luna nevet kicsit jobban mint a Harunát, viszont a Harunának a becézését szeretem, a Lunának nem tetszik a becézése.
-Miután meguntam a lakás keresgélést, gondoltam körbenézek mi van Aincradban, de a fő célom az volt, hogy találjak majdnem bármilyen helyet ahol alkoholt lehet venni.
-Hmmm... jó kérdés Makoto-kun. Esetleg arra, hogy hasonlóan folytatódjon az ismerkedésünk? Jobb nem jut eszembe, általában leitatni szoktak, ami végül fordítva sül el.
Kicsit kuncogtam. Vicces volt nézni ahogy megpróbálnak leitatni, de végül a vén szivarok vagy életerős fiatalok fetrengtek a földön. Még egy ok amiért nem kedvelem a szüleimet. Nekem kellett elmennem az ivászatos megbeszélésekre. Nos, végül is mindig sikerült aláíratnom amit kellett.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Silver Night Empty Re: Silver Night

Témanyitás by Tachibana Makoto Szomb. Okt. 03, 2015 11:17 am

Visszamosolyogtam a lányra. Tetszett a hangja, csilingelő nevetése volt. Olyan kellemesen édeskés, de ha túl sokat kapsz belőle, megrészegít. Akárcsak egy likőr :] Életemben egyszer ittam, még tinédzserként. Annyira ízletes volt, hogy nem tudtam megállni, és ennek köszönhettem életem legrészegebb állapotát. A szédülés és a mozgáskoordináció hiánya pedig teljesen meggyőzött róla, hogy soha többé nem kívánok ilyesmit átélni, úgyhogy azóta kifejezetten óvatosan bántam az alkoholos italokkal. Emiatt persze nem is bírom, egy erősebb koktél már meg tud ütni, de akár egy korsó sör is, ha éhgyomorra iszom, vagy nagy melegben.
- Miért is akarnálak részegen látni? :] Az alkohol addig jó, amíg oldja a hangulatot és a gátlásokat. Egy részeg ember azonban nem jó társaság :] - kuncogtam. Lám-lám, miket képzel rólam. Biztosan azt gondolja, hogy leitatom, és kihasználom az öntudatlanságát, de abban hol a szórakozás, és a kihívás? Nekem ilyesmire igazán nem volt szükségem, többnyire anélkül is elértem, amit kívántam. Az alapok ehhez most is megvoltak, úgy véltem a kölcsönös érdeklődés megvolt, és ha az megvolt, akkor ritkán maradtam alul.
- Akkor, ha nem bánod, Luna-chan :] Egzotikusan hangzik, illik hozzád - pillantottam újra a gyönyörű vörös szemeibe. Ha nem bánta, akkor megengedtem magamnak, hogy használjam a keresztnevét, jobban tetszett, mint a beceneve. Lágyabb, kellemesebb hangzása volt.
- Lakáskeresés? Nyugtass meg, hogy van hol aludnod :] - mosolyodtam el újfent. Mondjuk én azt se bántam volna, hogy ha fel kell ajánlanom a saját, szerény hajlékom, és ha úgy alakul, és kiderül, hogy fogadóba kíván megszállni, akkor elképzelhető, hogy meg is fog történni.
- Legyen így, igyunk az előttünk álló kellemes estére. Kanpai! - emeltem a poharam, és ha ő is hasonlóképpen tett, akkor óvatosan megízleltem az édeskés rizspálinkát, majd a kancsóért nyúltam, hogy tölthessek neki, ahogy azt a szokás diktálja. Bevallom, én nem tudtam megmondani, hogy akkor ez most valóban jó minőségű-e, számomra ugyanolyan íze volt ezeknek az italoknak.
- Mesélj kicsit, mi mindent csinálsz ebben a játékban? :] - kérdezősködtem kicsit, ideje volt meglendíteni a beszélgetés és az ismerkedés folyamát. Sok tervem volt ma estére :]
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Silver Night Empty Re: Silver Night

Témanyitás by Danee Vas. Júl. 17, 2016 1:43 am

Chancery

Vibrálva ütközik a hexagon rendszerüzenet paneljébe: "Immortal Object". Sercegve, szikrákat hányva áll ellen a kopja élesebbik felének, mögötte az elzuhanó ellenfelem, villogó, vörös életcsíkkal: Vége.
A megkönnyebbülés pehelykönnyű érzése szabadít fel a testemben vágtázó adrenalin fröccs szorításából. Fegyverem vége karistolva siklik le a kék panel felületéről, pengve pattan a földön, ahogy izmaim elernyednek, s kizuhan a markomból, a pajzs is nagyot kondul, ahogy földet érve, nagy puffanással eldől
- Jó voltál - felelem, hagyva hogy rossz szokás szerint ellentmondjak - és köszönöm, hogy nem adtad fel - nyújtottam a jobbomat, hogy felsegítsem, ha szükségét érzi
- Menjünk -
egyeztem bele földöntúli nyugalommal
Álom felé egy helytelenítő grimaszt eresztek meg csupán, azt is csak egy pillanatig.

Tudom, tudom: azt mondtam, az Aréna büféjében. Már, ha az emlékezetem nem csal.
Akárhogy is, az tele volt, én meg nem akartam, hogy álldogálnunk kelljen.
A Sweet Dreams cukrászdával sem jártunk másként, és nem nagyon maradt több olyan hely, amit ismernék, akármilyen nagy legyen is a város maga.
Az én hibám: egy férfi legyen felkészülve, amikor kilép a nő ismerősével az utcára, és felvetődik a kérdés, hogy akkor most hova.
Megkérdezhettem volna mondjuk Chant, hogy ő hova szeretne menni, de tekintsünk most el ettől a bárdolatlanságomtól.

- Ez jó lesz? -
kérdeztem felnézve a homlokzaton haloványan vibráló feliratra: Silver Night
Bulis helynek nézett ki, és mint az ilyenek többsége, nappal leginkább zárva találná az ember, ez az egy azonban úgy tűnt, mégis nyitva állt. Csendesnek tűnt, és nem az a fullasztó, zárt helység volt, ami a legtöbbre jellemző: teraszos, fehér és világoskék falak, igazi nyárias könnyedséggel.
- Ha tényleg nyitva vannak, akkor szerintem inni biztos kapunk valamit. Benézünk?

- Foglalj helyet -
vezettem a kényelmesnek tűnő széles bőrfotelekhez. Hogy a szék kihúzós trükkel próbálkozzak, az itt ki volt zárva: csak ezek a böhöm nagy modern fotelek meg kanapék voltak a bárszékeken kívül, de azok nem épp a legkényelmesebbek a kis vagy semmilyen háttámlájukkal, inkább egy halovány, de biztató mosollyal igyekeztem rávenni, hogy ne álldogáljon feleslegesen, míg én rendelek
- Mindjárt hozok inni magunknak valamit, te csak pihenj nyugodtan -
elvégre még gyalogolnunk is kellett a meccsünk után.
- Sárkánygyümölcsös koktélt, ugye? Álom is kér valamit? Szólj, ha esetleg mégis valami mást innál! -
vártam egy pillanatig, majd a pulthoz sétáltam.
Egy fiatal srác törölgette a poharakat, érdeklődve pillantott fel a tevékenységéből, bár nem hagyta abba
- Mit adhatok? - kérdezte
- ... és egy rising sunt -
nem erőltettem meg az agyam, ez narancsos volt, és az egyik kedvencem, majd talán máskor kísérletezek egy kicsit, de nem most
Megvártam míg elkészül velük, és inkább magam vittem ki egy tálcát is elkérve. Nem csinált belőle ügyet, mi voltunk most az egyetlen vendégek

- Miről is szerettünk volna beszélni? - kérdeztem, miután átnyújtottam Channak a koktélját, s Álom is megkapta, ha kért valamit.
Én magam is letelepedtem a kanapéra, végignyújtva a karom a tetején, ahogy belekortyoltam a narancsos frissítőbe.
Valami andalító chill zene szólt a háttérben, halkan, hogy ne zavarja a pihenni vágyókat
Persze tudtam én nagyon is miről akartunk beszélgetni, de gondoltam pofátlan módon átpasszolom a lehetőséget Chancerynek.

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Silver Night Empty Re: Silver Night

Témanyitás by Chancery Vas. Júl. 17, 2016 9:58 am

Ezúttal hagytam, hogy felsegítsenek. A harc végeztével a Kitartáspontok a maximumra növelődtek és véget ért a regenerálódás blokkolása, de mégis, lelkileg ki voltam merülve. Fejemet félrefordítva próbáltam leplezni a suta mosolyt, majd egy halk "köszönöm", és elfogadtam a felém nyújtott kezet. Erősen belékapaszkodva ellöktem magam a földről, majd leporoltam a ruhám, hogy minél előbb eltűnjön róla minden felesleges maszat.
Valahol mélyen sejtettem, hogy Danee nyugalma nem épp a legmélyebb gyökerekből fakad. Talán ő is csak elfáradt, lelkileg vagy idegileg. Én legalábbis semmi másra nem vágytam, csak elmenni innen és még nagyobb apátiába zuhanni. Elterülni egy sarokban és arról rinyálni, hogy segítsen valaki felkelni, miközben valamiért mégis azt kívánom, hagyjon békén mindenki. Mintha két külön emberré szakadnék; az egyik ezt akarja, a másik azt. Nagy levegőt veszek és lehunyom a szemem; ez az a kettősség, amit le kell küzdenem.

Két helyre mentünk el, de mindkettő dugig volt. Egyiken se csodálkoztam, elég népszerűek szoktak lenni, és már-már gondoltam rá, hogy felajánlom a kedvencem, a Sword and Phoenix-et, de aztán visszaszívtam a kimondani készülő szavakat. Valószínűleg ebben a szép nyári időben még ott is tolonganak a tömegek. Jobb híján hagytam, hogy a férfi vezessen tovább, szótlanul, kissé bűntudattal telve, több okból is.
Ez pedig csak fokozódott, mikor megérkeztünk. Felnéztem én is a homlokzatra, és hogy őszinte legyek, számomra elég furcsa névválasztásnak tűnt ez a cím a hely számára. Valahogy elfogott a rossz érzés, miszerint ide általában másért mennek az emberek, nem csak barátilag iszogatni. Kérdőn néztem Danee háta közepére, ahol álltam, míg ő gondolkodott, és fejem egy igen abszurd kérdést tett fel
ezugyenemrandi?
-Hát, én...
~Benézünk!~
Még azt sem tudom, az én hangomat lehetett-e hallani egyáltalán, Álomkelő reakciót sem várva végül előre ment és kecses, lassú léptekkel magáévá tette a helyszínt. Én ragaszkodtam hozzá, hogy Danee mögött legyek, és ide-oda pislantva kerestem ismerős vagy akár ismeretlen arcokat. Talán tudat alatt azt akartam elmagyarázni valakinek, hogy nyugodjon meg, nem randizunk, ez csak egy kis beszélgetés. Nem igazán szoktam így leülni férfiakkal... na nem mintha nőkkel is olyan gyakori lenne a dolog Rolling Eyes
Úgy az alap szocializálódással vannak gondjaim, nincs mese.
Egy halk bólintás, és jobbnak láttam, ha tényleg leülök, ez lesz a végleges helyszín. Persze Álom azonnal elfoglalta a kanapé felét, míg én a maradék hely negyedén próbáltam kicsire összehúzni magam és vártam. Pihenésről nagyon szó sem lehetett, a szívem a torkomban dübörgött és éreztem, ahogy az arcomba szökik a vér. Mégis milyen szituációba keveredtem? Mire készülök? Mi fog történni? Mik fognak elhangzani? Persze, megígértem, hogy elmagyarázom viselkedésem okát, de azzal kvázi a fél életemet kell elmesélnem. Ennyi erővel mezítelenre is vetkőzhetnék előtte...
Mire észbe kapok, már hevesen csavargatok egy vastagabb tincset... vagyis, pontosítok: a fél frizurámat. Gyorsan szétbontom és erőltetem magam, hogy ha már muszáj csinálnom, egy elfogadható méretű sodrot alkossak inkább, ne pedig agyonstresszelt Harisnyás Pippi-t.

Végül kiérkeztek az italok, köztük az, amiről nem is hittem volna, hogy egyébként létezik. Ahogy megláttam, az első gondolatom az volt, hogy odakint is meg kell találjam és megkóstolni. A sárkánygyümölcs egy olyan étek, amire mindig is kíváncsi voltam. Gyümölcslében, fagylaltban, bármi más feldolgozásban észbontóan finom a számomra, a kinézete pedig gyönyörűséges.
-Köszönöm. -erőltetem meg magam, hogy hangosabban, a normál beszéd erejével szólaljak meg végre, míg elveszem az italt és egy darabig csak nézem. Álomkelő azon kevés alkalmakkal élt most, mikor semmit sem kért, csak behunyta szemeit és elterült, mintha aludna, de füleinek állása és farka hegyének mozgása elárulta, hogy minden egyes hangra figyel. Mikor Danee megszólalt, gyorsan a szívószálat kezdtem szívni, hogy ne kelljen utána azonnal válaszoljak.
És ez valami isteni finom *.*
-Hát... -nyaltam meg a szám szélét, minden cseppet eltüntetve róla. Végre elmosolyodtam, ez túl finom ahhoz, hogy el tudjak feledkezni egy kicsit a zavaromról. Azt viszont még nem felejtettem el, hogy van egy csálé fogam, amitől az ajkam egyik fele hamarabb húzódik fel, mint a másik, elég érdekes és negatív pszichés hatást keltve vele, szóval a kezem takargatta, nehogy ez befolyásoljon bárkit is. -Ha jól rémlik, én életem egy nehéz és hosszadalmas időszakát készülök majd elmagyarázni, hogy jobban alakuljon legközelebbi párharcunk. De ehhez előbb még szükségem lesz némi alkoholszintre, szóval kezd te nyugodtan. A Flame sorsát egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből.
Szórakozottan forgatom a poharat a kezemben, vigyázva a gyümölcsszeletre. Majd a végén megkóstolom azt is.
-Egyszerűen ennyi lett volna...? -utalok arra, amit nagy vonalakban már elmondott a harc alatt.
Egyszerűen nem fogom fel. És iszonyatosan félek. És persze, van egy ötlet a fejemben arra, hogy esetleg talán lenne mód a megmentésére vagy legalábbis megsegítésére, de előbb hallani szeretném, ha van még valami a hátterében. Már ha Danee mond bármit is, nem fogom erőltetni.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Silver Night Empty Re: Silver Night

Témanyitás by Danee Vas. Júl. 24, 2016 6:10 am

Mosolyogva néztem, szinte már nevetve, ahogy Chan macskája, Álom, előretör, és egy macska minden eleganciájával és fölényével bevonul, úgy, minthogyha mindig is őt várták volna ide, vagy legalább is övé lenne a hely
- A cicád igazán aranyos, ahogy pakolja a lábacskáit - fordultam Chanhoz, halkan, hogy a szóban forgó illető lehetőleg meg ne hallja.
Tényleg érdemes lenne néha visszapörgetni életem filmjét, akárcsak pár pillanattal is, mert akkor rögtön feltűnhetne, hogy ez igazán remek alkalom arra, hogy beszúrjak valami bók-félét, például, hogy:
Nem is csodálom, ilyen gazdi mellett: ragad rá a cukiság, volt kitől ellesnie! Vagy hasonló, valószínűleg, ha még párszor átgondolom, jobbat is ki tudnék találni. De sajna az életben nem vagyok ilyen éles elméjű, így csak a macskában láttam a viccet és Chanban a közösséget hozzá, semmi többet. Nem igazán tudatosult még bennem, hogy milyen lélekállapotban lévő lánnyal, meg egyáltalán: hogy egy lánnyal állok szemben. Most csupán ismerős volt, afféle haver.

Annyira lefoglal, hogy előteremtsem a beszélgetéshez szükségesnek gondolt hangulati és kényelmi kellékeit, hogy míg ezzel foglalatoskodom, fel se tűnik, hogy lelki-szellemi szinten is lenne bőven tennivaló.
Bár azért, Chanra vissza-visszapillantva a látványos hajtincs csavargatás azért feltűnik.
Két-féle magyarázat van erre: az egyik, amelyikkel csábítani szoktak a nők, a másik, amikor olyan rettenetesen zavarban, sőt, frusztrálva érzik magukat, hogy észre sem veszik, hogy önkéntelenül is pótcselekvést végeznek, hogy ezzel oldják a bennük kitörni kész feszültséget. A mimikából ítélve az előbbit kizártam, az utóbbi pedig arra engedett következtetni, hogy lesz mit megbeszélni, már ha hajlandó lesz rá.

- Nagyon szívesen, remélem tényleg olyan finom, mint ahogy kinéz! -
foglaltam helyet én is, aztán csak Chan-t figyeltem. Tudom, néha a pillantásom olyan erőteljes, hogy szinte átdöföm az illetőt, és már szinte nekem kellemetlen a dolog, már ha észreveszem magam.
Mindent: ahogy a koktéllal enyhíti szomját, ajkai  közt a szívószállal, ahogy utána megnyalja az ajkait. Elgondolkoztatott, hogy ha más kontextusba tenném a helyzetet, vajon mennyire lenne izgató ez a fajta testbeszéd. De aztán visszarázódtam a gondolataim eme kitérőjéről, és nyugodt faarccal vártam, hogy felkészüljön a válaszadásra és annak minden mögöttes vonzatára.
A lány egész viselkedése tükrözte azt, amit már a párbaj során is tapasztaltam, részben szavak szintjén, részben testbeszéd szintjén. Az a kéz is, amikor a szája elé emelte, a szemeibe költöző "Elnézést!" felkiáltás, legszívesebben elkaptam volna a csuklóját, na nem úgy hirtelen, agresszívan, csak úgy finoman, a könyöke felől rásimítva az ujjaimat, húztam volna el a leplezni kívánt mosoly elől. Biztos mondtam is volna mellé valamit mellé még, hogy ne takargasd a mosolyod, mert ez és ez.
De megint csak nem tettem. Már csak azért sem, mert nem éreztem helyénvalónak. Szerettem volna megőrizni objektivitásomat, és nem hatolni be az intim szférájába, főként, hogy ha megtettem volna, akkor már adta volna magát a helyzet, hogy közelebb merészkedjek, esetleg őt vonjam magamhoz, és elcsattanjon egy csók, aminek nem annyira érzelmi megalapozottsága, mint inkább önbecsülés visszaállító célzata lenne. Az ilyesmi sűrűn fordul meg a fejemben, ennek ellenére, rendre az elmém sötét zugaiba zavarom őket, néhány ritka kivételtől eltekintve

- Látom, Álomnak, nevéhez híven, sikerült elvackolnia magát - mosolyogtam meg a lustaságát

- A Flamét? -
kérdeztem vissza. Ezek szerint jobban aggódik azért, ami velem történik, mint ami a saját életére van kihatással. De talán csak terelés, talán tényleg nincs kész még megnyílni, ahogy említette is. Persze itt nem üthetem vissza másodjára is a labdát, ha fel szeretne készülni, akkor hajluk az én sztorimat:
- Nem nevezném tragikusnak. Ez csupán egyszerű szárnypróbálgatás volt a magam részéről. Szeretek alkotni és lerombolni, csak hogy újraalkothassak. Gyerekként a homokváraim mindig ennek a totális megsemmisülésnek és újjászületési vágynak az áldozatául estek. Rendszereket alkotok, csak épp a legtöbbször megtartom az elképzeléseimet magamnak, mert tudom, sokan nem tudnák befogadni őket. A rendszerek pedig születésüktől fogva hibák sorait hordozzák magukban, amiket rendszerint a regnáló hatalom, vagy akár maga a készítő, önmagát is elárulva ezzel, igyekszik kihasználni. Ez pedig egy másik dologra vezethető vissza, ami inkább a nyakatekert személyiségemnek írható a számlájára, mégpedig, hogy szeretnék egyenlőséget, hozzáférhetőséget teremteni a környezetemben és az általam életre hívott rendszerekben, ugyanakkor ezzel totális kontrasztban képtelen vagyok elengedni a rendszer kezét, és hagyni önállóan működni, mert betegesen uralni akarom, kontrollálni, rendszeridegen eszközökkel betömködni a hiányosságok ejtette foltokat, és ugyanakkor a tökéletesítés jegyében kihasználni annak minden kiskapuját, ha az előbbre viszi az ügyem.

Legtöbbször az ilyen hosszúra nyúlt és több kis kitérővel elburjánzott előadásaim inkább csak engem szórakoztatnak, így nem is nagyon szoktam a gondolati síkról átemelni őket a szavak szintjére. Arról nem beszélve, hogy nagyon ritka, hogy legyen rá türelmes és nyitott hallgatóságom. Még kevesebben, akikben valami pozitív megnyilvánulást vált ki, esetleg tovább szövik a gondolatmenetem.
Inkább én is belekortyoltam a koktélomba, hogy átgondoljam, mit is nem mondtam még el abból, amit szeretnék és érdemesnek tartok, és az se gond, ha közben Chanban felvetődik ezzel kapcsolatban pár kérdés, vagy megjegyzés.

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Silver Night Empty Re: Silver Night

Témanyitás by Chancery Vas. Aug. 07, 2016 12:25 am

Szerintem Álom nagyon is meghallotta, legalábbis a pillanatra hátrafordított fül állása alapján, de most kerülte a lehetőséget, hogy visszavágjon. Mostanában amúgy is túl sokszor kapta meg, hogy "aranyos", "cuki", és a többi, annak ellenére, hogy hatalmas és elég félelmetes tud lenni, mikor dühös. Talán azért nem reagált semmit, mert ha Danee ilyesmit mond egy vele vívott harc után, akkor talán nem is lenne értelme most felkapnia a vizet és visszaszólni. Avagy rám van tekintettel, hogy most elég nagy lépésre készülök, hisz amit mesélni tervezek, azt rettentő kevesen tudják rólam. Itt, a játékban talán csak Jay, szegény mindig hallgatja is tőlem újra és újra.
Én egy mosollyal díjazom a felismerést, és ezek után én sem tudok másképp nézni a macskára, csak hogy valóban aranyos. Persze mindez alig pár perc múlva, mikor már elterülve alvást színlel, én pedig az italokra és Danee visszatértére várok, már elfelejtődik.
Kicsit lehet, a partnerem neve miatt is vagyok ideges talán. Így hívják egy rokonomat is, akivel kapcsolatban szintén nincsenek jó emlékeim, legalábbis azóta valahogy félek kicsit a "Dani" nevű emberektől. Viszont ő más, nem ugyanaz az ember, nem szabad felednem. Krisztinákból is vagyok én, meg vannak kikent-kifent, öntelt plázacicák is... >.>

Végül leültünk mindannyian, és következett a beszélgetés aktívabb része. Ahogy hallgattam Danee beszámolóját, már kapásból az elején elhagyta a számat egy "Ahaaa", mint mikor az embernek valami ötlet szöget üt a fejében, vagy megvilágosodik, és tovább hallgattam kortyolgatva az események leírását. Valóban csak túlságosan megijedtem a félinformációk alapján, de ezek után, még ha továbbra is sajnálom a dolgot, már legalább az okot értem. Csak egy valamit nem, de ahogy befejezi a mondatait és beáll egy kis csend közénk, alkalmam nyílik fel is tenni a kérdést.-És a többiekkel mi lesz? Ugye ott voltál te, Miu... Hime... -kicsit nyitva hagyom a végét. Persze nem ismerhettem minden tagot, de például Himét is iszonyat régen láttam utoljára, még Kyuushiro társaságában. Kicsit talán el is sápadok, mikor eszembe jut, mi történt végül hajdani tanárommal, aki megismertetett a játékkal... Ugye Hime nem...?
-Meg... neked is, mik lesznek a terveid ezután? Lesz még egy céhed, vagy másba fogsz? :3

Viszont az a jó, hogy a hangom is kezd már kevésbé dadogós és halk lenni. Kezdem elengedni magam, amiben az alkohol szerencsére nem igazán játszott közre. Inkább magamtól kezdem elengedni magam, vagy csak az, hogy megnyugszom szépen lassan, miszerint Danee-ék háza táján nem katasztrófáról volt szó.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Silver Night Empty Re: Silver Night

Témanyitás by Danee Szomb. Aug. 13, 2016 5:54 am

- A többiekkel? - tettem le az üdítőt egy pár korty után
- Hát... Miuval megmaradunk ismerősöknek, ha minden igaz, és remélhetőleg számíthatok még a segítségére, meg szerintem bőven lesz alkalma még viszontlátni engem küldetéseken meg hasonlókon, akkor is ha esetleg nem akar -  nevetem el a végét. Még jó, hogy fogalmam sincs mi lesz kettőnkkel a jövőben, annak ellenére, hogy beszélek itt kedélyesen róla egy másik lánynak, ráadásul a "levegőbe".
- Himét viszont nagyon rég nem láttam már, fogalmam sincs mi van vele. Szerintem csak simán felszívódott, anélkül, hogy a céhből is kilépett volna
- Aztán ott volt Kazura, Kemabat, és Lancer, az alapító társam - számoltam végig az ujjaimon - De róluk se tudok többet, hiába is kérdeznéd. Nem válaszolnak, én meg remélem, hogy tényleg jól vannak, mert amúgy élnek, de többet így nem tudok értük tenni, akármilyen ridegnek is hangzik, mert nem az apjuk vagy anyjuk vagyok, csak egy leköszönő céhvezér. A céhtagság meg önkéntes, nem tarthatok és nem is akarok senkit sem ott tartani az akarata ellenére
Utálatos dolgok ezek: az ember időt és energiát fecol bele, igyekszik barátokra lelni, elmélyíteni a bajtársi közösséget, hogy ne csak egy felületes "harcoljunk együtt" parti legyen, aztán nem jön össze, szét hullik, mert mindenkinek megvan a saját kis élete, totál más célokkal, és elfoglaltságokkal.
- Cégem biztos nem lesz, mármint alapítani tuti nem fogok még egyszer itt Aincradban, az száz. Egyelőre jól elvagyok egymagam, nincs gondom senkire, aztán majd meglátjuk. Lehet megunom a szólózást és jelentkezek valahová.
- Apropó, ha már céh: mi van veletek? Mesélj már egy kicsit magatokról is!

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Silver Night Empty Re: Silver Night

Témanyitás by Chancery Szer. Aug. 17, 2016 4:07 am

A nevek inkább csak megkongattak valami kis csengettyűt a fejemben, de egyikükhöz sem tudtam végül arcot képzelni azokon kívül, akikre még én magam is emlékeztem. Viszont legalább megnyugodtam, hogy velük sincs gond, az pedig, hogy játékosok eltűnnek az életünkből, lassan már megszokottá válik. Ugyanolyan ez igazából, mint a kinti élet, főleg, ahogy egyre több és több szint lesz megnyitva. Sokan eltűnnek, hisz Aincrad hatalmas, és egyre jobban szétszóródunk benne. Én is terveztem már, hogy veszek egy kis házacskát valahol a fentebbi szinteken, de egyrészt még várok, hogy melyik tetszene meg legjobban, másrészt pénzem sincs rá. Most is mínuszban van a számlám...
Mikor én vagyok már kérdezve, leteszem kicsit az italt; nem akarom azonnal elfogyasztani, had tartson ki a beszélgetés végére. Kicsit megköszörülöm a torkom, aztán ideje reagálni az eddigiekre is.
-Biztos jól van mindenki. -mosolygok. -Nálunk meg... hát... nem is tudom, igazából...
Töprengek vissza egy kicsikét arra, vajon hol is ronthattam el. Egész sokan voltunk még Peter idejében, most pedig akik egyáltalán tagok is, azokat se ismerem igazán. Joey kivételével.
-Azt hiszem, mi haldoklunk. Már csak hárman maradtunk, és egyikünk el is tűnt. Alig ismertem, egyszer beszéltünk csak, mikor jelentkezett, és azóta sem érem el, félek, a rendszer hamarosan ki fogja őt is dobni. Akkor pedig hivatalosan már nem lehetünk céh két taggal. Én pedig nem vagyok egy toborzós típus... kiraktam a hirdetéseket, hogy lehet szabadon jönni, szívesen fogadok bárkit, de ez nem valami figyelemfelkeltő, annak meg a gondolatát is rühellem, hogy üzenetekkel meg élőszóban bombázzam az illetőt, hogy "te, gyere már hozzánk" Very Happy
Nevetem el magam egy kicsit, majd az ölembe hullik a két kezem. Annyira szeretem ezt a céhet, mindazt, amit beleöltem, a célját, a szerepét... nem szeretném, ha széthullana egy olyan hely, ahova mehetnének azok, akik csak egyszerű békére vágynak. A jelek szerint viszont ez a béke nem valami kecsegtető, vagy csak kevés köztünk az őszinte szépségkirálynő...
-Ha szétesünk, lehet, én is szólós leszek egy darabig. A Justice volt az eredeti célom, de... kicsit félek tőlük...

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Silver Night Empty Re: Silver Night

Témanyitás by Danee Csüt. Feb. 02, 2017 10:49 am

- Hoa! - lepődők meg, szinte már felhorkanok
- Én meg már azt hittem, csak az én házam táján vannak ekkora problémák egy céhes közösség életben tartásával!
Szóval, ezért van ennyire letörve. Vagy ezért is! A macska biztos tudna mesélni.
Álomkelő felé sandítok, de némi hezitálás után úgy döntök, inkább nem zargatom most ilyen kérdésekkel, kérésekkel. Had pihenjen, plusz, lehet csak a sorsot hívnám ki magam ellen... wtf
- Azt mondod, csak hárman? És ki az a három? Talán ismerhetem valamelyiküket, innen-onnan!
Nem mintha sok jelentősége lenne, hiszen úgy igazán nem nagyon erőltettem a vadidegenekkel pacsizós témát eddig se... de, kitudja, talán ha közös ismerős, akkor lehetne még még egy közös témánk... vagy ilyesmi  :S
Ahogy Chan-chan az ölébe ejti a kezeit, az egyszerűen nem tudja elkerülni a figyelmemet. Tényleg ennyire megviseli? Talán már fel is adta?
Ne már! Mit tudnék tenni, hogy felvidítsam? Olyan rossz ilyen letörtnek látni egy ilyen aranyos lányt.
- Chan! -
nyúltam hirtelen felindulásból az ölében pihenő kezeiért. A kezeim közé vettem a finom kis női kacsókat, és felemeltem:
- Ha gondolod! -
nem volt igazán tudatos, magamat is megleptem az egész mozdulattal, s csak most vettem észre magam...
- Bocsi, -
engedtem el, amint rájöttem, mit is tettem
- Szóval arra gondoltam, -
nehéz dolog kimondására készülök, ilyenkor gombóc lesz a torkomban - ha meguntam a szólós életet, - bár nem voltam biztos benne, hogy ez biztosan bekövetkezik majd egyszer - és még áll a céhed, akkor ha gondolod - na igen, a legeslegnehezebb rész! - szóval, izé én szívesen csatlakoznék hozzátok
Na, csak kimondtam! Pedig az ég világon semmit se tudok a céhéről:
- Öm, amúgy mit kell tudni a rólatok, milyen céh vagytok?

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Silver Night Empty Re: Silver Night

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.