Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Játékos Küldetés] Túl a barátságon

+2
Ryuninji Ren
Asuka
6 posters

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Túl a barátságon

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Jan. 30 2015, 22:49

The member 'Ryuninji Ren' has done the following action : Kockadobás

'10 oldalú kocka' :
[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 3 4670869989_3135d37e8a_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Túl a barátságon

Témanyitás by Asuka Vas. Feb. 01 2015, 15:01

Így vagy úgy, de sikerül leráznotok a fangörlöket. A "vezetőjük" vérbosszút esküszik Szophien, miközben barátnői vigasztalják. Valóban ily keserű lenne a sorsa, hogy sohasem lehet együtt álmai idoljával? Pedig már olyan közel járt hozzá... Sad Visszakísérik a Mézeskalács házikóba, hiszen Rentarou, kit természetesen eszükbe sem jut összekapcsolni a híres popsztárral, Rennel, azzal hitegeti őket, hogy még visszatér ide. Talán akkor majd elmondhatják neki szívfájdalmukat, s hogy mennyire álnok és galád nőszemély ez a Szophie...
Nem tudjátok, hogy az állítólagos jósnő szavaiban mennyire is bízhattok, mindenesetre egyelőre ez a legjobb, amit tehettek. Nyomkövetésetek egyikőtöknek sincs, így ez alapján sem tudtok elindulni. Mindenesetre elindultok az ösvényen, mely a mocsár felé vezet titeket. A magas fák eltakarják a napfény egy részét, de az csak-csak kijut annyira, hogy látás nélkül is kellőképpen tájékozódni tudjatok.

Rentarou, a mocsár széléhez érve bevárhatod társadat. Amin viszont megakad a tekinteted, az egy kis tasak, rajta egy hatalmas, hímzett L betűvel, az út szélén. Ha kinyitod, szafari jelvényeket találsz benne. Elég hanyagnak kell lenni ahhoz, hogy a szafari jelvényeidet hagyd el, igaz? Vagy csak elég sietősnek? Rolling Eyes

Szophie, ahogyan gondolataid a jósnő utolsó jóslatán kalandoznak, sikerül beérned Rent a mocsár szélén, így együtt indulhattok tovább. Persze, ha sikerül felismerned az álcázás mesterét.
Az ösvény kellőképpen stabil ahhoz, hogy anélkül is végig tudjatok menni rajta, hogy beragadjatok. Az ilyen utak a SAO világában ugyanis safe zone-nak számítanak, így a mobok támadásától sem kell tartanotok. Ebben egészen biztosak lehettek. Majd ahogy egyre beljebb haladtok, egy szamár nyüszítését halljátok, s meg is pillanthatjátok, ahogyan egy állat a lápban vergődik. Az állat kapálózásával egyáltalán nem segít saját helyzetén, s csak még inkább megpecsételi vele helyzetét. Ha közelebb mentek, felfedezitek azt is, hogy nem csak saját konoksága miatt került kutyaszorítóba, hanem a hátasra még egy karavánkocsit is rászereltek. Embert nem láttok semerre sem, de megpróbálhattok segíteni az állaton, vagy éppen a karavánkocsit is menthetitek. Persze, számítanotok kell arra is, hogy az ösvényen kívül már nem vagytok védett területen, s lehet, fel kell vennetek a harcot a mobokkal is. A szamárt azonban a süllyedő lápon kívül semmi sem támadja.



A hozzászólást Asuka összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 01 2015, 19:28-kor.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Túl a barátságon

Témanyitás by Asuka Vas. Feb. 01 2015, 15:03

Nem dobható újra:
• fanatikus fangörlök
• mézeskalács házikó
• étel/ital recept
• jósnő
• "szoba kiadó" sírkő
• lomha agyú szőke harcos
• csontváz
• elveszett pet
• karaván
• jelvények


Újradobható:
• imádkozó sáska
• titkos odú
• Tarzan
• ösvény
• villámlás
• halott menyasszony
• artista
• Limonádé Stand Maffia
• indák
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Túl a barátságon

Témanyitás by Szophie Csüt. Feb. 12 2015, 19:30

Kicsit tévelyegtem, kalandoztam a mocsár felé véve az irányt, nem holt egyenesen mentem, hisz úgyis célom volt bevárni Rent. Aztán ki tudja, merre és mennyi ideig csavarog még az a szerencsétlen.
Hamarosan meg is pillantottam a szőke tincseket, habár.. egészen különösen álltak, ahogy az öltözet is érdekes volt. Mindenesetre Ren mellé battyogtam. Pont a mocsár szélénél sikerült találkozni. Még szerencse, hogy egyáltalán nem késtem le. Neutral
- A stílusváltás a közös éjszakának szól? - néztem végig rajta alaposan, és kissé hitetlen kifejezés költözött arcomra. Sokkal.. aranyosabb lett. És hátköznapibb. Elhagyta hirtelen azt a sztárokra jellemző ocsmányságot. Így egészen emberként vagyok képes kezelni őt. ^^ Bár talán csak addig, amíg ki nem nyitja a száját. Mindenesetre ez után a jóslat után inkább vele maradok, még ha kiállhatatlan is.
- Egyébként jól áll a szemüveg. - mosolyogtam rá, tényleg kedvesen, és egyáltalán nem gúnyosan. Micsoda hangulatváltás.. Suspect
- Egyébként még mindig tartozol epres fagyival. - jegyeztem meg. - A szokott helyen és időben. - öltöttem ki rá a nyelvem jókedvűen nevetgélve. Jó, persze egyáltalán nem volt szándékomban vele kettesben aztán semmi ilyesmit csinálni.. De tényleg voltak azok az epres fagylaltok annak idején.. Amik szépen el is lettek felejtve, úgy tűnik. És egy úriember mindig betartja a szavát. Én pedig mindig behajtom másokon az adósságaikat. Persze azóta már kaptam tőle.. egyet. De még van hátra, bizony!
Egyébként szép húzás volt tőle ez. Pedig igyekeztem én is azért.. De most ő nyert. Helyette kaphattam egy ilyen.. Nagyon furcsa jelvényt. Csodálatos, ha tényleg pletykák kelnek szárnyra rólam, én nem is tudom, mit csinálok ezekkel a lányokkal. Elküldöm őket a börtönbe, vagy ilyesmi. Fuhh, néha mennyire tudom utálni a pletykákat. Persze az üzleti világban sokszor jó dolog, hisz ezek is információkat rejtenek. Vagy könnyedén elterjeszthetek általuk dolgokat, amik kedvező irányba befolyásolhatnak helyzeteket.. Viszont odakint nem volt bajom belőlük, lévén, alig pár emberrel beszéltem egyáltalán személyesen. Semmifajta hírem nincs odakint, és szinte biztosra veszem, hogy ha önmagában az Iryana cég nevet említem, akárki egy öreg, kopaszodó, nagy hasú férfira gondol a vezetőjeként.
Közben elindultam, de csak és kizárólag Ren mellett haladva, ha megállt, megálltam, ha elindult, elindultam. Vezér is mellettem battyogott, habár továbbra is szótlan maradt. Azt hiszem, elég nagy sokként érhette a fanulás, azért ilyen csendes épp.
Ekkor hallottam meg a hangot. Még jártasság híján is megütötte a fülem. Egy szegény kicsi szamárka ragadt a csúnya mocsárba. Természetesen odamentem, hogy kihúzzam, és Vezérnek is parancsba adtam, hogy segítsen. Súlyemeléssel és akrobatikával úgy gondolom, nem okozhat annyira nagy akadályt..
De közben Rent is figyeltem. Nem akarom elveszíteni, a végén még megtalálja Tarzan. Annak pedig, mint kiderült, nem lesz jó vége.. No

_________________
[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 3 0510[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 3 1110[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 3 0310
[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 3 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Túl a barátságon

Témanyitás by Szophie Szomb. Ápr. 11 2015, 20:50

*dob*

_________________
[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 3 0510[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 3 1110[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 3 0310
[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 3 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Túl a barátságon

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Ápr. 11 2015, 20:50

The member 'Szophie' has done the following action : Kockadobás

'10 oldalú kocka' :
[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 3 4671493936_f48a3db727_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Túl a barátságon

Témanyitás by Ryuninji Ren Szomb. Ápr. 11 2015, 21:14

Az idegesítő fangirl-ök a tenyeremből esznek, elhisznek mindent, amit mondok, ami azért valljuk be, hogy elég fura, de jelen helyzetben örülök neki. Igen fárasztó napom lenne, ha rájönnének arra, ki is vagyok. Azt meg nem kívánom senkinek sem…. max néhány nyominak Rolling Eyes
Miután lerázom őket, átvarázsolom magam hétköznapivá… mit ne mondjak, elég nehéz dolog ez, de simán megoldom. Csak kell néhány olyan ízléstelen ruhadarab, amit ifjúkoromban hordtam Suspect
A tervem egész jól halad, már nincs is más dolgom, csak megkeresni azt a szerencsétlent, aki elkószált és visszahozni a kiscsajnak, hogy aztán nagy öröm és boldogság legyen a vége, na meg egy icike-picike jutalom Rolling Eyes
A mocsár felé tartva megpillantok egy erszényt, amit természetesen nem hagyok a földön heverni. Felveszem és megvizsgálom. Betű van rajta, na de mi van benne? Hát nézzük meg Suspect   Nagy meglepetésemre szafari jelvények bukkannak elő, hát igen, ki mit talál, azé, vagy azé, aki többet ad érte Rolling Eyes  
Elteszem zsákmányom és folytatom ugyancsak az utamat, de egy újabb akadályt pillantok meg magam előtt. Egy buta liba, aki rendszerint az idegeimre megy…. legalábbis mostanában Suspect  No mindegy, az álcám eddig működött, hát reméljük ezután is így történik majd. Lassú, trappolós léptekkel célzom meg a mocsarat, még csak rá sem pillantok, erre nem leszólít?  Komolyan mondom, nem értem ezt a csajt facepalm
- Veeeeeeeeh….- sóhajtok egy hatalmasat…
- Veled meg mi van? Szerelmes vagy belém, vagy mi a fene? – kérdezem, mert még én se ismerek magamra, nemhogy más, bezzeg ő igen. Itt valami nekem nagyon gyanús  >.>  Áh, nem is foglalkozom vele, inkább megyek tovább, mielőtt megint rám uszítaná azokat az idegesítő kiscsajokat.
Na persze, mit is képzeltem, naná, hogy jön utánam, mint egy kiskutya >.>
- Nekem minden jól áll ˇ^ˇ - közlöm a tényeket, bár ezt minden bizonnyal már tudnia kellene, ha már ennyire ragaszkodik hozzám.
- Nem tudom miről beszélsz. Úgy egy órája nyomtam a szádba egyet annak a lánynak a lakásán – így is van, szóval már törlesztve vagyon, hehe…  jót kuncogok magamban, mikor egy bajbajutott hátashoz érünk. A naiv lányka persze rohan is segíteni neki, de én csak a karavánt kutatom át, hátha van benne valami nekem való, majd ha időben végzek, még Szophie előtt, akkor igyekszem szépen, csendben elandalogni onnan Rolling Eyes

_________________
[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 3 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Túl a barátságon

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Ápr. 11 2015, 21:14

The member 'Ryuninji Ren' has done the following action : Kockadobás

'10 oldalú kocka' :
[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 3 4671496912_0dbd055c75_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Túl a barátságon

Témanyitás by Asuka Pént. Május 01 2015, 18:20

Szophie Vezér segítségével kihúzza a karavánt a kellemetlen helyzetből, ráadásul a csacsi is boldogan óbégat, amikor már biztos talaj van a lába alatt. Ugyan Rentarou nem segít neked, arra van lehetősége, hogy gyorsan átkutassa a karavánt.
A következőket találod benne: rengeteg, lefedett fahordó. Ha felnyitod őket, ételeket látsz benne. Például mézet, gyümölcsöket, és hasonlókat. Ezen kívül kelméket, párnákat, kendőket. Mivel egyikőtöknek sincs Keresés jártassága, így az értékesebb dolgok egyáltalán nem tűnnek fel. Persze, ha mindenképp vinni szeretnél, vagy szeretnétek valamit, akkor megpróbálhattok némi fűszert, vagy bármi mást "csempészni" az inventorytokba. Aranyat, felszerelést viszont nem találtok.
A csacsi óbégatása után viszont valaki mást is meghallotok, aki abból az irányból fut felétek, amerre indulni készültetek. Az égen eközben egy szivárvány is feltűnik. A furcsa pofaszakállas fickó arab öltözetet visel, amit nem igazán értetek, hogy mit is kereshet egy ilyen erdős, meg mocsaras területen. link
- Hej! Jellemes, nemes egyedek, kegyelmeztek nekem s eme petnek! Vesztembe mehettem, nem leltem helpet, de megcselekedted eme remek tettet! Rejtekhelyem sem kerested, szemem mered kerekre, ez nemes tett! - odaérve a karavánhoz megsimogatja a csacsi fejét, s benéz a karavánba is. Sehol sem talál semmi különöset, semmi eltérést. Talán ha véletlenül mégis megtaláljátok a kincseit, lehet, nem lett volna ilyen kedves.
- Ez tetszett! Fegyverem remek helyen, rengeteg nehezen megszerzett lebernyegem, petem eleven, enyves kezek nem kell lenyesnem... tekercset nektek! Tegyetek eszperentet, eme levelet megengedem, elcsenhesd. - azzal egy tekercset húz elő a ruházata alól, valamint egy íróeszközt is. Egyszerű a helyzet. Feltehettek neki egy kérdést, amit garantáltan, őszintén megválaszol, a választ pedig leírja nektek a tekercsre. Már csak egy bökkenő volt. A Kellemes Nemes csak eszperente nyelven fogadja el a válaszokat.
Hogy egyértelmű legyen, a quest ablakotokba belekerül ez az információ is. Minél szebben, minél kreatívabban teszitek fel a kérdést, annál pontosabb és jobb választ is kaptok. Ráadásul annál hamarabb is találjátok meg azt a fazont, akit keresnetek kell...
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Túl a barátságon

Témanyitás by Ryuninji Ren Pént. Okt. 02 2015, 20:35

Amíg a féleszű lány próbál segíteni a bajbajutott fajtársán,én addig alaposan átkutatom a rakományt. sosem lehet tudni mit talál az ember. Többnyire a legértékesebb dolgok a legjelentéktelenebb helyen bukkannak elő, legalábbis elég sok példát tudnék erre mondani. Na lássuk csak….. van itt kaja, pia, fűszer meg egy rakás vacak >.> Csupa olyan holmi aminek abszolút semmi haszna nincs, főleg nem az én számomra. Legalább egy jobbféle napszemüveg lenne itt, de az sincs. Vááááh… ez teljesen felesleges volt….
Mire végzek már szabad az állat is, tehát ideje elsompolyogni… vagyis ideje lenne, ha nem jelenne meg egy újabb fura fazon. Nyomok egyből egy facepalmot, hogy vajon mi jön még? Legszívesebben befejelnék neki egyet csak azért, ahogy fel van öltözve….. egy mocsaras területen Suspect
- Te jó ég…. facepalm - el kell nyomjak még egyet miután megszólal az új jövevény. Kezd olyan érzésem lenni, hogy itt senki sem normális…. rajtam kívül persze. A hapi átkutatja az árut, amit korábban én is, majd megint löki a halandzsát, amit még csak nem is értenék, ha nem ugrana fel egy quest ablak a magyarázattal. A szó legszorosabb értelmében idegesítő egy küldi. Miért nem lehet normálisan megkérdezni valamit? Mit kell ilyen hülyeségekkel cicomázni?
Mérgemben kikapom a kezéből a pergament és az íróeszközt, és rávések a papírra két egész szót: „Merre lehet?” majd ezután odanyomom a csávóról kapott képet, jelzésként, hogy róla van szó. Én csak erre vagyok kíváncsi, a többit meghagyom Szophienak. Sőt mi több, amikor a fejét töri azon, miként fogalmazza meg a kérdéseit, én simán lelépek innen, hogy egyedül barangoljak tovább keresve az elveszett báránykát.

_________________
[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 3 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Túl a barátságon

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Okt. 02 2015, 20:35

The member 'Ryuninji Ren' has done the following action : Kockadobás

'10 oldalú kocka' :
[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 3 4671493936_f48a3db727_s [Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 3 4671496204_1110d24a37_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Túl a barátságon

Témanyitás by Yuuki Asuna Szer. Okt. 07 2015, 09:52

Az eszperente nemes átnyújtja a pergament, amire Ren egy facepalm után firkantja le rövid, tömör kérdését. A fickó bólogat nagyon, aztán az ösvényen tovább mutat.
- Erre keresgesd. Leltem egy perce szememmel. Sebesen peregj, ember berezelt, reszket mereven. – és körülbelül ennyi volt, már ott is hagyod Szophiet a karavánossal. Úgy döntesz, nem foglalkozol tovább se vele, sem a rajongóid hadával, sem pedig a haszontalan karavánnal, és gyorsított ütemben sietsz tovább, végig az ösvényen.
Mivel az ilyen utak a játék rendszerében úgynevezett biztonsági zónának számítanak, igazából nem történik néhány percig semmi érdemleges. Egészen addig, amíg az út végéhez nem érsz, ahol egy útjelző tábla mutat visszafele, Wiskotára nézve, miszerint érdemesebb inkább arra menni. A túloldalon ugyanis már veszélyes mobok vannak. S minek a túloldalán? Hát annak a széles és mély szakadéknak, aminek még csak hídja sincs.
A szint ezen részét tehát egy szakadék választja el. A garantáltan meghalós és veszélyes mobok így nem tudnak átjönni ide, és ha valaki véletlen letér az ösvényről, nem feltétlenül fog megmurdálni. Vagyis, valami ilyesmi lehetett az elképzelés, amikor ezt a szintet pontosan iderakták.
Amire azonban még felfigyelsz, az a szakadék túlsó végén, a szélén, széttárt karokkal ácsorgó figura, akinek innen nem látod igazán az arcát. Ahhoz ugyanis elég messze van. A ruházata azonban körülbelül megegyezik azzal, amit a képen találsz. Lehet, hogy megvan az embered? Körülbelül tíz méterre lehet tőled a szakadék másik vége. Kerülőúttal talán találnál egy hidat, de az ugyebár elég sok idő, neked pedig nem biztos, hogy van ennyid. Nem úgy tűnik, mintha a fickó tudná, mit csinál.

//Innentől kezdve nem kell dobni :3 //

_________________
[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 3 28inls0
Yuuki Asuna
Yuuki Asuna
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 267
Join date : 2015. Aug. 24.

http://suwun.deviantart.com

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Túl a barátságon

Témanyitás by Ryuninji Ren Kedd Okt. 13 2015, 18:13

Nekem sem hiányzott már más a mai napból, mint ez a szaracén facepalm Ráadásul még eszprerentézik is össze-vissza, nehogy már jó napom legyen a végén Rolling Eyes Először Szophie, majd a küldi az elkóborolt manusról, az őrült rajongók, nyomi banya most meg ő facepalm . De mindegy, teljesítem ezt az eszement mellékküldetést is és leeszperentézek neki egy rövid kérdést, amire már kapom is a választ. \o/ Szerencsére nincs túlbonyolítva az egész, eddig ez volt a legkönnyebb „feladatom” ma. Amint megkapom a választ elosonok onnét, míg a lány, aki az árnyékomnak képzeli magát nem figyel.
Tehát, aszonta hogy…. siessek, mert berezelt a csávó…. nagyszerű. Ha amolyan pánikszerű izéje van, még fel sem pofozhatom, mert akkor besárgulok, a szavak embere meg nem én vagyok…. nem nagyon értek szót a férfiakkal és szerintem ez így is van jól. Bezzeg, ha nő lenne az illető hentai Akkor sokkal simábban menne minden.
Sietősre veszem a figurát, egy kicsit legalábbis gyorsabban szedem a lábam. Nehéz dolgom nincs, csak követem az ösvényt egyenesen előre. Se mobok, se pirik nincsenek a közelben, így elég eseménytelenül telik a pár percnyi erőltetett menet. Az út végéhez érve egy táblát látok, aminek szerintem az a jelentése, hogy húzzak visszafelé, amennyiben nem akarom magam bajba sodorni. Sajnálatos módon és sosem hallgatok a nyílt figyelmeztetésekre… az full tréééééé…. csak a lowok tesznek olyat, nem pedig én. De egy kis elővigyázatosság nem árt, ezért jelzek Reginaldnak, hogy tolja ide hozzám a tollas hátsóját olyan gyorsan, amilyen gyorsan csak tudja. Közben én kicsit elgondolkodom azon, hogy mit keres itt egy szakadék….. mocsár.. aztán szakadék… legközelebb mi lesz? :O Óceán? \o/ Beach? \o/ Bikinis csajok? \o/ Simán ellenék most egy tengerparton bikinis csajok társaságában, de helyette azt kell észrevennem, hogy a fényképen látható illető, pontosabban a ruházat, nem egészen tiszta állapotban akar beleesni a szakadékba :facepalm.
- Mi a bajod ember?! Megvesztél?! – kiáltok az öngyilkos jelöltnek

az rajtad áll, hogy mennyi időbe telik, amíg Regi megérkezik

_________________
[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 3 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Túl a barátságon

Témanyitás by Cardinal Hétf. Dec. 14 2015, 16:41

A mesélő kérésére lezárom a küldetést. Szóló- és szintbónusszal zárok csupán, illetve mivel befejezetlen a küldetés, ezért csak fele jártasság jutalmat kaptok.

Jutalmak:
Ren: 174 exp és 190 arany
Szophie: 160 exp és 170 arany

Jártasságok:
Ren
Fegyverkészítés: Jetivadász *Fegyver* Recept
Potifőzés: Lassító Méreg Recept
Érclátás (194-200): 1 Drágakő 4 Tömény Rubin 1 Acél 1 Tűzkő

Szophie
Páncélkészítés: Denevéres Köpeny Recept
Érclátás (300->310): 5 Fekete Holdkő 1 Pikkely 1 Mithril 3 Orichalcum
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Túl a barátságon

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.