Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Játékos Küldetés] Túl a barátságon

+2
Ryuninji Ren
Asuka
6 posters

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Túl a barátságon

Témanyitás by Szophie Kedd Dec. 02 2014, 19:31

- Ne próbáld szegény Regire kenni! - kiabáltam Rennel nagy dühösen, és csapkodtam is mellé. Aztán egy olyan kérdéshez értünk, amit nem igazán értettem.
- És ez most sértés akart lenni? Vagy most miért közölted ezt velem? - nézek továbbra is értetlenül a fiúra. Ami igaz, az igaz, habár talán egy kicsit túlzott. Ettől függetlenül szoktam én tükörbe nézni..:suspect.
- Nekem mindegy.. Csak tudni akartam, ki volt az, aki így elrontotta. Mert hozzá akkor nem megyek. - vontam meg a vállam, eleresztve egy félreérthetetlenül cinikus mosolyt.

Természetesen úgy voltam vele, hogy már csak azért is megcsinálom a küldetést. Csak egyelőre fortyogtam egy picit, lábamat lógatva le a magasból. Ám hamar olyan irányba terelődtek a gondolataim, amik késztettek a tovább haladásra. Nem engedhettem meg magamnak, hogy René legyen minden babér. Mert persze, csak mert őt jobban kedveli a csajszi. Hát én is jobban kedvelem, mint a lányt. Mert egy sztár, a sztárom. Nekem is, nem csak azoknak a visítozó idiótáknak. És nekem egyszer már azt mondta, kapok vip belépőt is. Persze azóta megismertem az embert benne, az énekes alatt, és hát.. kissé megromlott a viszonyunk. Ettől függetlenül átérzem valamennyire azt, hogy őt jobban szeretik, mint engem, még ha ez elég rosszul is érint engem. Sőt, egészen kegyetlennek tartom. Hjajj, egy ilyen bunkó embert kedvelni.No Csak a hozzám hasonló idióták tehetik. Annyi mindent vágott a fejemhez, és lám, én is még mindig kedvelem, a történtek ellenére. Persze csak egy kicsit. Annyira, hogy ne gyűlöljem. De ettől függetlenül utálom, mert olyan, amilyen. És mindig csak a baj van vele, és nem érti meg soha, hogy mit akarok, és mindig csak veszekszik, és mindig én vagyok a hibás!! Pedig rá is lehetne ám sok rosszat mondani, rengeteget. De sosem veszi fel ezeket. Mert egy beképzelt, elkényeztetett kisfiú.
A rajongók hoppon maradtak, és most hozzám kezdtek el közeledni. Először különösen méregettem csak őket, Vezér pedig nem különbül. Ugrásra kész volt, ez látszott megfeszült izmaiból, mégis, nem csinált semmit. Csak szeme villanása jelezte, hogy félt tőlük. Habár nem tudom, mitől, hisz védett területen belül vagyunk..
Amikor hozzám szólt a lány, elsőre ledöbbentem, majd.. majd.. egy tervet találtam ki.
- De igen! Hát nem csodálatos?! - hangom elvékonyodott, és rajongás volt felfedezhető benne. - Annyira csodálatos volt.. Egy teremben lehettem vele, kyoooo.~- ujjongtam, látványosan olvadozva a nagy sztáromtól.>.>
- Ugyanazt a levegőt szívtuk, meg minden.*.* Hallottam beszélni, és és.. annyira.. ohhww. Azok az édes és gyönyörűséges szőke fürtjei, meg a csodálatosan villanó kék szeme, és főleg a lehengerlő mosolya..A humora és modora.. Még csodálatosabb, mint valaha képzeltem! - áradoztam, és reméltem, így gyorsan csatlakozhatok közéjük. És így közösen követhetjük Rent, hogy aztán szadizhassák.Twisted Evil
- Úristen! Tényleg, igazatok van! Én meg azt hittem, hogy már sosem találkozhatok vele, hogy ennyi volt életem csúcsa, és hogy innentől csak rosszabb lesz. Nagyon rossz érzés volt. - szomorkodtam. - De igazatok van, találkozhatok még vele! De én a villáját akarom megszerezni! Most képzeljétek el, hogy az a szájában volt! *.* Olyan szívesen venném utána én is a számba..~ - fúj. Inkább el sem képzelem.>< Ha véletlenül kiül az arcomra a hányinger, azzal mindent elrontok.
Így hát én is mentem velük Rent keresni a mézeskalács házba. Jobban mondva Rent idegesíteni, és nyomokat keresni.
- Egyébként mit tudtok erről a helyről? Ott szerintetek elég jó a kiszolgálás a mi kis Szerelmünknek? Ő csak a tökéleteset érdemli.~ ♥️ Nem szoktak különös alakok is mászkálni ott?
Vezér közben lemarat, sőt, egészen elhúzódott tőlünk. Azt hiszem, már előlem is menekülni akar. Talán megtaláltam, mivel lehet őt elüldözni?

_________________
[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 0510[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 1110[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 0310
[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Túl a barátságon

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Dec. 02 2014, 19:31

The member 'Szophie' has done the following action : Kockadobás

'10 oldalú kocka' :
[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 4670872645_a1c627d8ba_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Túl a barátságon

Témanyitás by Ryuninji Ren Kedd Dec. 02 2014, 23:07

- Nem próbálom rákenni, ez az igazság. Ha én rúgtam volna be az ajtót, akkor nem a lány ölében, hanem házon kívül találtad volna magad és picike bucik helyett egész mást tapogattál volna Razz védekezem mint szavakkal, mind a kezeimmel, mert kezd bevadulni egészen addig, míg butasága meg nem mutatkozik újfent.  
- Neeem.. csak gondoltam, hogy felhívom a figyelmed az egyértelmű hiányosságokra Rolling Eyes  jah és borzalmasan csókolsz- aztán veszélyes vízekre evez a kisasszony és a hajamat veszi célba, ezúttal a szavaival… cöh, pedig az előbb még megakarta érinteni őket….
- Ne aggódj, a frizurádon csak javítani  lehet Razz kölcsönkenyér visszajár  blöeeeee….  

Nem tudom pontosan mi lelte a bolhaidomárt, de elhagyja köreinket, ráadásul úgy, hogy majdnem beengedi a gonoszt a házba, aminek én vagyok az elsőszámú célpontja Rolling Eyes Mint aki az életét félti úgy rohanok az ajtóhoz és csapom be a lány után egy kis erőlködés árán. Nem, azt már nem. Most nincs időm arra, hogy fogócskázzak velük. Még csak az kellene >.>
Intek Reginek és magamra öltöm az ezüst páncélom, legyen ez az álcám és védelmem a fangirl-ök hada ellen. Ismerem őket, darabokra szednek ha a karmaik közé kerülök. Veszélyesebbek mint egy egész rajnyi piranha Rolling Eyes
Az ablakon távozok, hisz nem sérülhetek meg hála a safe zone-nak \o/ Bezzeg, ha nem aincradban lennék, akkor….. hmmm.. talán akkor is inkább az ablakot választom… ha nyakam szegem is jobban járnék,  mint…. bhrrr…. Mindegy, van nekem jobb dolgom is, mint felidézni rosszabbnál rosszabb emlékeket.  Elindulok a mézeskalács házikóhoz, illetve annak keresésére. Nem szenvedek vele, a második random player elmagyarázza az útvonalat… gyerekjáték.
Egy újabb bazinagy fa, körülötte csigalépcső… veeeeh.. .. itt sem ismerik a liftet.. vademberek. Felbattyogok a nehéz páncélomban, igaz súlya nincs, de akkor is lehúz valami, érzem >.>
- facepalm - ez most komoly? Ezek tényleg nyomattak egy egész épületet a brutálédes masszából? Ej, itt valakinek rengeteg a szabadideje….
- Konichiwa! – köszönök hangosan amikor belépek az ajtón. Belülről is érdekes, nem csak kívülről, azonban én változtatnék egy-két dolgon…. kezdetnek mondjuk lecserélném azt a rusnya banyát ott egy fiatalabb, csinosabb változatra. Ezzel nem lehet vendéget csalogatni, pfejj… oda sem lépek hozzá. Lássuk csak mi van még itt…. kislányok és alkesz kártyások facepalm
- Hehhh…. – nagyot sóhajtva lépek a lánykák asztalához
- Sziasztok, egy férfit keresek, a neve Leohorn, nem tudjátok merre van? – egyszerűsítem le a szövegem, hogy képesek legyenek felfogni és annak rendje és módja szerint válaszolni..

_________________
[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Túl a barátságon

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Dec. 02 2014, 23:07

The member 'Ryuninji Ren' has done the following action : Kockadobás

'10 oldalú kocka' :
[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 4670870847_3e012c7cc7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Túl a barátságon

Témanyitás by Asuka Szer. Dec. 03 2014, 13:59

Ren: Hamar megtalálod tehát a mézeskalács házikót. A bűbájos kis házikó, s a benne dolgozó banya nem egy vendéget lát el most is, mindannyiuk közül pedig a tinédzser korú lányok asztalához lépsz. Nem úgy tűnik, mintha felismernének, mely minden bizonnyal az álcádnak köszönhető. Holott mondjuk ők még a normálisabbaknak tűnnek, a téged megkaparintani akaró, fanatikus fangörljeidhez képest.
- Leohorn? - egy göndör hajú lányka elgondolkozik, s összenéz barátnőivel. Majd mindannyian biccentenek egyet.
- De, igen, elég sokat jár erre. Azt hiszem, ő az az állatidomár, akinek egy sáska a petje. - egy elég fontos információt tudtál meg ezáltal. Hiszen eddig nem tudtál róla, hogy állatidomár lenne. Ilyen információkat a questet adó hölgyemény nem osztott meg veled, ugyebár.
- Igen, az imádkozó sáskás! Általában annál az asztalnál ülnek, ott! - egy rövid hajú, fiatalabb lányka rámutat a kártyásokra, miszerint arrafele érdemes érdeklődnöd. Persze nem feltétlen úgy néznek ki, mint akik jelenleg megbízhatóak bármiféle válaszadásra. Nem tudod, mi lehet a helyi mézsörben, de biztos erősebb lehet, mint való világbeli változata.
- Jaj, ne... - az elfojtott hangot tisztán elkapod és meghallod, s észreveszed, hogy mindannyian az ajtó felé merednek. Össze kell szedned magad, hiszen amikor meglátod, kik lépnek be, máris tudod, mitől borultak ki. Remélhetőleg Szophie nem tud lebuktatni. A páncélod egyelőre tökéletes védelem, hiszen testalkatodat is megváltoztatja kissé. Mindenesetre sürgősen ki kell találnod valamit, ha nem akarod, hogy a rajongók hada kihozzon sodrodból.

Szo: A három csaj egyértelműen befogad maguk közé. Hiszen te fantasztikus vagy! Ugyanannyira rajongsz Renért, mint ők! Egyértelmű, mostantól öribarik vagytok és sose hari, legalábbis eléggé úgy visonganak. Körbeállnak faggatni, hogy mégis milyen volt Rennel egy levegőt szívni, és tényleg érződik-e a játékon belül is körülötte a saját márkás parfümje, ésatöbbi.
- Én Rika vagyok! Ő pedig itt Chika, valamint Mikka. - mutatkozik be a szemüveges lány, s a barátnői nevét is elmondja. - Mi vagyunk Ren leghűségesebb és legnagyobb fanjai! Nem úgy, mint azok a pózőrök, akik még a ruhaméreteit sem tudják fejből. >.> - laposan pillant oldalra, míg feltör benne egy nem is oly régi emlék. Rika ugyanis annyira elvetemült, hogy még az Official Ren Fanklubból is kivágták. Már minden módszert kipróbált, hogy Ren közelébe férkőzzön. Tényleg mindent! Nem egyszer a biztonságiakon is megpróbált túllépni.
- Úwh... Kyaaaaaa ~ ♥! A szájában! *-* - adnak ki furcsa, felismerhetetlen hangokat. Hirtelen talán nem tudod eldönteni, hogy ezek a vinnyogások mik is akarnak lenni. Szóval eléggé meg kell erőltetned magad, hogy ne röhögd őket pofán.
- A villája! **-** A poharát is akarom... o(-`д´- o) - indul meg a csipetcsapat vezére a megadott hely felé, s rövidesen tényleg meg is érkeztek a Mézeskalács Házikóhoz. A te szavad viszont ekkor áll el, hiszen még sosem láttál ennyire impozáns épületet. Tényleg mézeskalácsból van. Ha megpróbálod megkóstolni, akkor a lányok persze kuncognak egy nagyot, és inkább beinvitálnak. Odabent sokkal jobbat ehetsz.
A cukormázzal diszített ajtón belépve ugyanaz fogad, amit Rent is néhány perccel ezelőtt. A vasorrú bába a pultnál, a pulton rengeteg édesség, mögötte italsor. A falon a mézeskalács receptje (ha elolvasod, megtanultad), egy asztalnál tinédzser lánykák egy lovaggal (?), hátul pedig sörözgető férfiak. A pulton megakadhat a szemed a mézeskalács házikó miniatűr, lekicsinyített, ámde megvásárolható (s ami a legfontosabb, megehető) másán. Ha az egész épületet nem is, a kínálatból annyit fogyasztasz, amennyit csak akarsz.
- Hol van Ren? - Rika idegesen néz körbe, hiszen sehol sem találja a kedvenc idolját. A "lovag" (hiszen csak nekik lehet ennyi páncéljuk...) szinte láthatatlan a szemében. Az álca tökéletesen működik. Eddig. De vajon történhet-e más, ami miatt lebukhat? Remélhetőleg Ren tapasztalt seiyuu, s képes megváltoztatni teljesen ismeretlenre a hangját...
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Túl a barátságon

Témanyitás by Szophie Szomb. Dec. 06 2014, 13:29

Meg kell vallanom, életemben nem voltam ekkora fan, és csak messziről, értetlenül figyeltem az ezekhez a lányokhoz hasonlókat. Ha egy könyvben egy hozzájuk hasonló került elő, sosem értettem, mi motiválja őket, egy-egy filmben sem tudtam igazán felfogni soha. Habár ez nem újdonság, hisz nagyon sok dolgot értelmetlennek találtam a világgal kapcsolatban, és ez továbbra is így van, azon kívül, hogy lassan sikerül beilleszkednem. Így itt volt az alkalom, hogy az eddig szerzett információim alapján megpróbáljak a fan társadalomban is részt vállalni. Ki kell próbálni magadat minden területen, ha széles ismeretekkel akarsz rendelkezni a világról, na.:3 Így hát nem csak a Ren ellenes terv céljával, de ismeretszerzés miatt is nagyon szívesen játszottam most ezt a szerepet, amit rám osztott a sors.
- Huhh, hát.. szinte biztos vagyok benne, hogy igen, azt éreztem! Azt a parfüm illatot, keveredve Ren illatával.. - áradoztam ábrándos szemekkel. - Otthon megvettem a parfümöt, egy csomót spóroltam rá, de vettem egy ugyanolyat, csak hogy el tudjam képzelni. De ehhez egyáltalán nem fogható! Csodálatos.*w*
A bemutatkozás után viszont csak néztem, hogy most mi van. Akkor mostantól nekem is Szikának kell lennem? O.o Vagy mi ez a Rikka, Mikka, Makka dolog? A más fanokkal szembeni elítélést pedig aztán végképp nem voltam képes megérteni. Vagy mindenki magáról hiszi azt, hogy ő a legnagyobb?
- Uhm.. Úgy gondolom, hogy én is a hatalmas, és leghűségesebb hívek közé tartozom. - vallottam be szégyellősen.
Aztán szent Ren ereklyékről kezdtünk el beszélgetni, én pedig inkább meghúzódtam, néha egy-egy visítást velük együtt hallatva, ha olyasmiről volt szó, ahol kellett, de igazán nem mondtam semmit ezek után, nem vittem tovább a témát.
Hamarosan meg is érkeztünk szerencsésen a mézeskalács házikóba. Én pedig csak ámultam és bámultam a sok édesség láttán.*-* Egyszerűen csodálatos volt. És az illatok.~
- Lehet, hogy hozzáért Ren! - rohantam az ajtóhoz, és ezzel az indokkal megpróbáltam megenni egy szeletkét a házból, de sajnos nem engedte a rendszer.Sad De talán bent majd sikerül.><
És aztán megláttam egy mini házikót. Persze rögtön odarohantam, enni egyet. Vagy kettőt. És a receptet is lejegyzeteltem magamnak. A legeslegcsodálatosabb hely a világon.*-* És most már én is tudok majd mézeskalács házikót! Vajon Makotom szereti? Vagy Hinari? Justin biztosan, róla tudom. De a többiek is biztos. Majd készítek nekik.*.*
A Ren kérdés innentől már nem is annyira foglalkoztatott. Nekem küldetésem volt: enni!
- Ühm.. Pedig biztos voltam benne, hogy az a lány ezt a helyet jelölte meg. És hogy Ren ide indult. Lehet, még nem ért ide.. Vagy már elment volna? Ha így van, akkor jó lenne tudni, milyen nyomra bukkant, és kitalálni, hova ment ezután, hogy követni tudjuk. Biztos vagyok benne, hogy a küldetésen dolgozik. Amilyen aranyos és ügyes, már tuti nyomon van.*o* - formáltam tervet, mely még az előrejutásomat is segíti. Ha beveszik, akkor bizony egy hatalmas segítséghez jutok személyükben.

_________________
[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 0510[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 1110[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 0310
[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Túl a barátságon

Témanyitás by Szophie Szomb. Dec. 06 2014, 13:31

Cool *és megpróbál nem elfelejteni dobni.facepalm* És megint egyes...xDD


A hozzászólást Szophie összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 06 2014, 13:31-kor.

_________________
[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 0510[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 1110[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 0310
[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Túl a barátságon

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Dec. 06 2014, 13:31

The member 'Szophie' has done the following action : Kockadobás

'10 oldalú kocka' :
[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 4670872645_a1c627d8ba_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Túl a barátságon

Témanyitás by Ryuninji Ren Szomb. Dec. 06 2014, 23:33

Nem esik nehezemre megtalálni a z a bizonyos mézeskalács intézményt. Belépve egyből a rusnya banya képe tárul elém, ami eléggé kedvetlenítő, de hamar túlteszem magam rajta és körülnézek rendesen. Két csoport van jelen, az egyik normálisnak kinéző tinilányoké, a másik meg kártyafüggő részegeké. Egyértelmű, hogy melyik a jó választás. A lányok felé veszem az irányt és felteszek nekik pár kérdést. Meglepetésemre ismerik ezt a fazont és megtudok róla egy új dolgot. Ő is állatidomár, akárcsak én, csak neki undi rovar jutott lángoló madár helyett. Hát igen, nem mindenki kaphat a minőségi áruból, az csak kivételeseknek jár, mint jómagam Cool
Arra is fény derül, hogy annál az asztalnál szokott ülni, ahol most épp kártyáznak az iszákosok, bár ez nem azt jelenti, hogy abba  bandába is tartozik.
- Öhm… Velük együtt szokott lógni, vagy más emberekkel és más tevékenységet szokott folytatni annál az asztalnál? – jobb rákérdezni, az a biztos.
Sajnos nem sikerült leráznom ezeket a piócákat, mert megérkeztek és a z információforrásaim nem igazán örülnek jöttüknek, ahogy én sem. Nem lehetnek valami közkedveltek. Szerencsére a páncélom kellő védelmet nyújt, nem csak a képességek, de a fangirl-ök ellen is \o/ Hogy erre eddig miért nem gondoltam, …áh megvan.. azért mert utálok ilyen páncélban lenni huzamosabb ideig <.<
Egyből felőlem érdeklődnek, ráadásul velük van Szophie is…. arghhhh…. az a buta liba, tuti az ő keze van benn az egészbe, elvégre kettőnknek magyarázta el a kiscsaj a dolgokat. Na, várj csak…. vissza kapod még Szophie-chan….. csak még nem tudom, hogy hogyan Rolling Eyes
Próbálom meghúzni magam, oda se figyelni, de ezt nyilván nem csinálhatom a végtelenségig… Aztán hirtelen megvilágosodom…. támad egy remek ötletem, csak az a baj, hogy kissé kockázatos. Kezdő vagyok még a Seiyuu szakmában, nem volt több, mint 10 felkérésem, de attól még végigcsináltam azt, amit kellett… hát rajta… végső esetben futok \o/
- Öhm…. köhömm.. – köszörülöm meg a torkom…persze már ezt is elváltoztatva…
- Itt volt, kérdezősködött valaki iránt, majd sietve elhagyta az épületet. A mocsaras erdő felé indult -felelem mély, rekedtes hangon és reménykedem, hogy a tinilányok utálatuk miatt nem bánják, ha elküldöm ezeket, illetve kamuzok nekik, mivel Ren nem is volt itt Rolling Eyes
- De minden bizonnyal számított rátok, mert adott pár képet, mondván: azoknak, akik őt keresik - előkapok jó pár fotót magamról, hehe… mindig kell a reklám
- 30 arany egy darab… ki kér? Rolling Eyes -a pénz is jól jön mindig, ráadásul Szophie-chan a sütikkel van elfoglalva, nem velünk :roll. Ezek meg fangirl-ök… kevés az eszük, bizonyára kapkodják majd a képeket Cool

_________________
[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Túl a barátságon

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Dec. 06 2014, 23:33

The member 'Ryuninji Ren' has done the following action : Kockadobás

'10 oldalú kocka' :
[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 4670870847_3e012c7cc7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Túl a barátságon

Témanyitás by Asuka Vas. Dec. 07 2014, 16:13

Egyikőtök dobjon újra, mert ugyanazt dobtátok, mint előző körben.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Túl a barátságon

Témanyitás by Szophie Vas. Dec. 07 2014, 17:10

*dob*

_________________
[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 0510[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 1110[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 0310
[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Túl a barátságon

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Dec. 07 2014, 17:10

The member 'Szophie' has done the following action : Kockadobás

'10 oldalú kocka' :
[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 4670871527_8e9849cba4_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Túl a barátságon

Témanyitás by Asuka Kedd Dec. 09 2014, 11:08

A fangörl trió nincs túlzottan elragadtatva attól, hogy nem találják itt bálványukat. Ráadásul Rennek is sikerül tökéletesen kicseleznie őket. A seiyuu gyakorlat megteszi hatását, hangszálaival ugyanis ki tud csikarni egy olyan, természetesnek tűnő beszédhangot, mely egyik eddigi szerepére sem hasonlít. Nagy baki lett volna, ha így van, ugye? Akkor bizony egészen biztos, hogy egyből átláttak volna az álcán.
Azonban nem így történt. Bután néznek fel a páncélos lovagra, s hallgatják mondanivalóját. A mocsár... Tényleg, mintha valóban a küldetésről lett volna szó. Kihallgatták ugyanis, hogy valamilyen megmentő misszióra vállalkozott álmaik hercege, így aztán feltétlenül kötelességüknek érzik, hogy - legalábbis látszólag - Ren segítégére siessenek.
- Uwhaaaaa! *w* - reppennek a páncélosra a fangörlök, amint megtudják, mi van nála. Kérdés nélkül megveszik tőled az összes képet, természetesen, s nem vonják kétségbe, hogy valóban tőle kaptad-e. Az aláírását, vagyis aláírásodat természetesen egyből felismerik. Nem kérdés, hogy kívülről fújják nem csak munkásságodat, de mellettük még privát szférád sincs.
- Szophie, nem érünk rá enni! Sietnünk kell! - próbál kicsit siettetni Rika, azonban a banyára nézve jobb ötlete támad. A pulthoz ültet téged, majd miközben falatozol, bemutat a vasorrú bábának, aki ezt a helyet üzemelteti. Egyúttal, mint az kiderül, sokminden más szolgáltatása is akad.
- Bemutatom a vasorrú bábát. Nem csak övé a legjobb mézeskalács Aincradban, de egy igazi boszorkány. Ártalmatlan... de tud jósolni. Talán megjósolhatja nekünk, hogy a mocsárban mire kell figyelnünk. - egy bölcs asszony tanácsaira mindig érdemes hallgatni, ugyebár. Persze rajtad múlik, hogy valóban hiszel-e ennek a feltételezésnek, s szerinted is egy igazi jósnővel ülsz-e szemben, de ki tudja. Ez itt Aincrad, itt bármi megtörténhet. Az egyszer bizonyos, hogy amíg nem találjátok meg Rent, nem nagy az esélye, hogy Rikáékat le tudod rázni magadról. Ellenben számodra hasznosak lehetnek, hiszen látszólag sokat tudnak a környékről és a helyiekről. Lehet, hogy sokban tudnak neked segíteni.
Ren, a döntés pedig a tiéd, hogy igénybe veszed-e a banya szolgáltatásait. Egy biztos, a tinédzser lányok inkább felállnak az asztaluktól, és elsunnyognak kifelé, ám ez minden bizonnyal Rikáék hibája. Talán tényleg segíthet nektek a banya, ha igazi jövendőmondó. Ám valóban létezhet ilyen Aincrad világában?

//Ha igényeltek jóslatot, akkor külön-külön dobhattok két-két 10-es kockával, ami majd a jóslatot jelenti. Persze csak abban az esetben, ha az eltűnt fickóval kapcsolatban akartok kérdezni tőle. Bármi mást is kérdezhettek persze, ha akartok.//

Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Túl a barátságon

Témanyitás by Szophie Pént. Dec. 19 2014, 17:10

Ti lehet, hogy nem értek rá, ám én igen. Természetesen ezt nem mondtam ki hangosan, csak elmosolyodtam, és folytattam tovább a falatozást ráérősen. Azt azért nem engedem meg, hogy mindenben beleszóljanak az életembe, még akkor sem, ha jelenleg tettetem a társat. Mert a társuk vagyok, ez nem kétséges. Könnyen és gyorsan befogadtak maguk közé, habár úgy hiszem, a kitagadás is ugyanilyen egyszerűen működhet. Ahogy az utálatukat is biztosan egyszerű magamra vonni.
Mindeközben azon rágtam magam, vajon mi lehet a mocsárban. Talán érdemes lehet nekem is körbekérdezősködni.
- Nyom nélkül könnyen eltévedünk a mocsárban. - jelentem ki nem túl hangosan, majd körbenézek a társaságon. A páncélos egyértelműen nem tudja megmondani, hogy milyen nyomra lelt, hisz csak azt tudja, hogy kérdezősködött, majd elment. Habár kérdéses, hogy honnan tudja, pont oda tart. Meg kéne kérdezni az embereket. Talán a pultossal kéne kezdeni, hisz ők azok, akik mindig minden információt tudnak. Persze amennyi eseménynek a szem és fültanúi, ugyanannyira el is hallgatják mások elől mindezt. Így lehet, előbb az iszogató társasággal kellene próbálkoznom. Vagy a lányokkal. Rent ismerve biztosan tőlük kért információt.Rolling Eyes Egyébként.. Most komolyan itt hagyta az aláírt képeit? Nem hiszem el, milyen beképzelt.:O
- Ohh.. Nekem nem maradt. - lépek oda a boldog, képekkel teli lányokhoz szomorúságot tettetve. - A buta sütemény lefoglalt.. - siránkozok aztán. - Na de majd legközelebb.>< Esetleg.. nem tudod, evett-e valamit? Vagy ivott? - nézek rá a páncélos alakra kérdőn. - Remélem, ha igen, azóta még nem mosták el. - utalok vissza egyik régebbi tervemre a lányokra kacsintva.
Végül pedig a problémám magától megoldódott. Mármint az a probléma, hogy megkérdezzem-e a pult mögött ácsorgót, vagy se. És mint kiderült, egyenesen egy jóssal van dolgom. És a rajongók is hasznosabbak, mint azt valaha is hittem volna.
- Rendben.. én kérdeznék. Először is.. - nem is tudom, mennyire hiszek ilyesmiben, és mi is az, amit meg akarok tudni. A halálom időpontját? A házasságomat? A gyermekeim számát? Természetesen egy játékbeli jós ilyesmit nem tud. Nem mintha a kintiek tudnának. És annyira nem is érdekel mindez. Sokkal jobban foglalkoztatnak más dolgok. És mivel ha tényleg jós képességekkel bír, akkor is csak a játékról tudhat infókat, így hát arról kérdezem.
- Mesélj nekem.. A mocsárban találkozhatunk minibossal? És milyen szintű mobokkal futhatunk össze? Szükségünk lehet esetleg valamilyen kristályra, potionra? És ha igen, milyenre? Kötél? Víz? Élelem? Hány napot leszünk ott? Megtaláljuk azt, akit keresünk?
- És mondd.. A lányokra szükségünk lesz? Vagy veszélybe sodorjuk őket, ha magunkkal visszük? - kérdez Vezér is, rápillantva a rajongókra, nem túl kedvesen, inkább lekezelően. Ezek után többet nem is szólt, ahogy eddig sem tette. Csak lefeküdt újra, mancsára téve az állát, másik mancsával a füleit lefogva.
- Illetve.. A küldetés sikerességéhez hová kell mennünk? Ki tudja elmondani nekünk, mi történt azzal, akit keresünk? És ő ilyen kapcsolatban áll a küldetésadónkkal? - folytatom. Aztán rápillantok a rajongókra, és egy sóhajt elnyomva rájövök, nekem most fanosan kellene viselkednem. Így felteszek még néhány bugyuta kérdést.
- És Rent is megtaláljuk? Mennyit kell mennünk hozzá? És hol futunk össze vele? És ehetek a villájával? És szerinted lesz majd egyszer rá lehetőségem, hogy normálisan beszélgetni tudjak vele? - az utolsóra tényleg kíváncsi voltam. Eszembe jutott még, hogy megkérdezem, lehetek-e a felesége, de aztán rá kellett jönnöm, ezzel nemhogy közelebb kerülnék a csajokhoz, hanem összevesznének velem, akármi is a válasz. A feleség témát hanyagolni kell. Biztosan ők mind azok akarnak lenni.><

_________________
[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 0510[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 1110[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 0310
[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Túl a barátságon

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Dec. 19 2014, 17:10

The member 'Szophie' has done the following action : Kockadobás

'10 oldalú kocka' :
[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 4671495468_55bb4123b3_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Túl a barátságon

Témanyitás by Szophie Pént. Dec. 19 2014, 18:04

*dob a kérdéseknek*

_________________
[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 0510[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 1110[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 0310
[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Túl a barátságon

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Dec. 19 2014, 18:04

The member 'Szophie' has done the following action : Kockadobás

'10 oldalú kocka' :
[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 4670869989_3135d37e8a_s [Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 4671496912_0dbd055c75_s [Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 4671493936_f48a3db727_s [Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 4671496912_0dbd055c75_s [Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 4670872645_a1c627d8ba_s [Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 4671495468_55bb4123b3_s [Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 4671496912_0dbd055c75_s [Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 4671495468_55bb4123b3_s [Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 4670871527_8e9849cba4_s [Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 4670869989_3135d37e8a_s [Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 4670869501_b9e058bda7_s [Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 4670870847_3e012c7cc7_s [Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 4670869501_b9e058bda7_s [Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 4671496204_1110d24a37_s [Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 4670872645_a1c627d8ba_s [Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 4670871527_8e9849cba4_s [Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 4670870847_3e012c7cc7_s [Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 4670869989_3135d37e8a_s [Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 4671495468_55bb4123b3_s [Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 4670869989_3135d37e8a_s [Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 4670872645_a1c627d8ba_s [Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 4670870847_3e012c7cc7_s [Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 4671496912_0dbd055c75_s [Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 4670872645_a1c627d8ba_s [Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 4671496912_0dbd055c75_s [Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 4671495468_55bb4123b3_s [Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 4671495468_55bb4123b3_s [Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 4670869501_b9e058bda7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Túl a barátságon

Témanyitás by Ryuninji Ren Hétf. Dec. 29 2014, 05:41

Bevallom egy fél pillanatra megijedek, mikor megjelennek a dilis csajok, ráadásul pont Szophie-val, aki közéjük ált, nyilvánvaló okok miatt. Le se tagadhatná a rosszindulatot, csak úgy sugárzik belőle >.>  Szerencsére az álcám maga a tökély és a hangom elváltoztatásában sem vagyok éppen kezdő, mivel az eredeti világban én abból élek, ráadásul nem is akárhogy Cool Simán beveszik azt, amit mondok nekik és még csak nem is gyanakodnak. Annak ellenére sem, hogy egy talpig páncélba öltözött fazon osztja az észt az ő imádott sztárúkról egy cukrászdaféleségben. Áh, nem vagyok gyanús, ez itt mindennapos Rolling Eyes  
Annyira buták ezek a csajok, hogy egy kis pénzt is keresek rajtuk a potya képeimmel, amik csak úgy vannak nálam, reklám anyag. Majd szét tépnek úgy kapkodják ki a kezemből és inkább arra figyelek, nehogy leleplezzem magam, mert akkor én is úgy járok majd, mint azok a képecskék és azt nem akarom, de nagyon nem Suspect
Mindeközben a kimerült információforrásaim úgy gondolják, hogy jobb lelépni, míg be nem indulnak rendesen  dilis csajok. Teljesen megértem őket, én sem terveztem sokáig a közelükben maradni. Minél távolabb tudom magamtól őket, annál jobb, de jelenleg itt vagyok tőlük egy lépésnyire. Hála ennek a boszorkánynak, akinek feltett szándéka, hogy rám szabadítsa a pokol  legrémesebb teremtményeit…. a fangirl-öket. Cerberos hozzájuk képest egy aranyos, imádnivaló kutyuli Rolling Eyes
Még oda is lép hozzám, hogy bizonyos tárgyak felől érdeklődjön, amiből Én ettem, ittam azaz fogyasztottam ittlétem alatt.
- Dehogynem- mutatok az asztalra, ahol korábban a tinilánykák voltak.
- Mindegyikbe belekóstolt – gondosan ügyelek az elváltoztatott hangom megtartására, véletlenül sem akarok lebukni, azonban valamit muszáj megtennem. Életbevágóan fontos ez a tett, mert ha kihagyom, akkor álmatlan éjszakákat is okozhat, rossz közérzetet, full letargiát. Arra nincs szükségem, tehát jöjjön a bosszú \o/  
- Oh, szóval te vagy Szophie-chan? – kérdezem, mint akinek csak most esett le, hogy az előbb ezen a néven szólították.
- Azt is mondta, hogyha idejön egy Szophie nevű lány, aki őt keresi, akkor mondjam meg neki hogy: még mindig áll a randi a szokott időben, a szokott helyen és… - itt játszom egy kicsit a zavarban lévő figurát, akit akarata ellenére rángattak be a postás szerepébe.
- … és, reméli, hogy ezúttal az egész éjszakát együtt töltitek – komoly, ha nem lenne rajtam sisak, még el is pirulnék annyira menő színész vagyok Cool  Nesze neked Szophie-chan, gihihihi….

Mindezek után félrehúzódom és várom, hogy elvonuljon a vihar, kifaggassák a jósnő banyát, és lelépjenek. Csak azután teszem próbára a ronda néni tudását Rolling Eyes
- Na… banyus!   Merre találom a fickót, akit keresek? Milyen színű és típusú  alsónemű van Szophie-n, mi a három mérete, van valami értékes item a közelben, és… és… ugye nem esik semmi bajuk a dilis lányoknak a mocsárban? >.>

_________________
[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Túl a barátságon

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Dec. 29 2014, 05:41

The member 'Ryuninji Ren' has done the following action : Kockadobás

'10 oldalú kocka' :
[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 4670871527_8e9849cba4_s [Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 4671493936_f48a3db727_s [Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 4670871527_8e9849cba4_s [Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 4671495468_55bb4123b3_s [Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 4671497272_138ab1755d_s [Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 4670869501_b9e058bda7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Túl a barátságon

Témanyitás by Asuka Szomb. Jan. 17 2015, 22:20

A banya, amint meglátja, hogy most nem pultosként van rá szükség, előhúz a semmiből egy kristálygömböt, lerakja a pultra, s a kezeivel simogatja körülötte a levegőt. Tekintete elködösül, s hallgatja a kérdéseket. Először Szophiet hallgatja meg, s szépen, sorban elkezd válaszolni rájuk.
- A halálod napja, kedvesem... Bizonyára nem gondoltad át ezt a kérdésedet. - a gömbben megpillantasz egy sírkövet. A sírkövön pedig a következő feliratot látod: Szoba kiadó. A többi kérdésedre, házassággal és gyerekekkel kapcsolatban sejtelmesen elmosolyodik, de nem mond semmit. //ezt dobtad... igen. xD//
- A mocsár már régóta rejteget valakit. Valakit, aki a Tarzan névre hallgat. Egy titkos odúban találod meg. Ne menj oda... lehetőleg egyedül sem, gyermekem. Bár a mobok szintjét köd fedi, Tarzan túl nagy falat neked, csillagom.
- Látom... látom, hogy a missziód kulcsa egy kristály. Nem is más, mint egy farkasagyar kristály. Vigyél magaddal, mielőtt utadra indulsz, kalandor. Az út talán hosszú lesz, ha rossz ösvényt választasz, de egy valami biztos. Égi haragra számíts mindenképp!
- meteorológiai jelentése után szusszan egyet, majd folytatja a válaszokat neked, valamint petednek is.
- Akit kerestek, nincs egyedül elveszve. Társa, mely hatalmas, kezeit mindig imába foglalja. Találd meg őt, s talán a gazdához is elvezet!
- A lányok ugyan lelkesek, hogy menyasszonyok lehetnek, sajnos könnyedén tévútra vezetnek. Ám a mocsárban él egy másik menyasszony. Találd meg a sírt, segítsetek! Hasznos szövetséges lehet.
- A fák sűrűjében látok egy alakot. Rugalmas, fürge... A mocsár pedig valódi pálya számára. Viszonyuk talán nem is számít. Csak az, hogy a célhoz elvezethet, ha elnyered bizalmát.
- a kristálygömbben egy artistát látsz. Azzal a különbséggel, hogy az illető tényleg a fák között űzi a maga kis játékát. Legalább hármas szintű lehet az akrobatikája, ha nem nagyobb.
Majd a jósnő arca megváltozik. Arca elvörösödik, gülü szemei kikerekednek, s hirtelen még a bibircsókos orra is nagyobbnak tűnik.
- Társad bármikor bajban lehet... Baj, vész, ó, jaj! Halál várhat rá! Óvakodj a huligánoktól! Óvd őt a savanyú sorstól, mely ennyire közelít hozzá! Különben nem vár rá más, csak haláááááál. - még egy dráma kristályt is eltör valaki. Hát, ha igazat mond a jósnő, akkor bizony, nagy bajban lehettek.

A páncélos alak a közelben hallgatózik, s adja át az üzenetét Rentől. Miközben intézi a kis ügyleteit a fangörlökkel, s szép kis summát is zsebre vág, még átadja neked mindazon jókívánságokat, melyeket szán neked. Talán ebből gyanút foghatsz, hogy mégis miről is van szó... De egy a baj. Rikáék egyáltalán nem ilyen okosak.
- Fúúúú....
- Te egy gonosz lány vagy!
- Megveretlek a barátnőimmel! Mad
S hasonló kedvességek, míg végül neked nem rontanak, mígnem ki nem toloncolnak a házikóból. Naaaagyon dühösnek tűnnek. Nagyon.

Ren, te látod, ahogyan tervedet az epikus siker koronázza. A képernyődön megjelenik egy ikon, hogy achievment unlocked, melyre ha rákattintasz, akkor megkapod az Intrika Mestere jutalmat. Gratulálok!
Szophiet kitoloncolják a házikóból, így már nyugodtan kérdezhetsz a jósnőtől. El se rakja a kristálygömböt, amikor meglát, hanem inkább kántál valamit egy általad ismeretlen nyelven, s megválaszolja kérdéseidet.
- A férfi, kit keresel, hatalmas bajban van. Indák fogságában ragadt! Egyedül nem szabadulhat.
A következő kérdéseidre már azért picit morcos lesz. Ugyan az előző kuncsaftnak is voltak fura kérdései, de ezt azért ízléstelennek tartja.
- Lomha agyú szőke harcos! Hatalmam nem használhatod ilyesmire. Benne van a szerződésben is. - bök az egyik kiírásra a pultnál, melyen a jóslás szolgáltatás feltételei olvashatóak. Apró betűkkel tényleg ott van, hogy ilyesmire nem köteles válaszolni a banya. //igen, tényleg a lomha agyú szőke harcost dobtad ki xDDD sorry// Utolsó kérdésedet azonban szívesen megválaszolja.
- A lányoknak ilyen hely nem való. Halál vár rájuk csupán. Csontjaik örökké a mocsárban díszelegnek. - a gömbben meg is látsz három darab csontvázat, s mindegyik keblére emeli az általad kapott fényképeket. Igen, biztosan ők azok. Senki más nem védené a fényképet önmaguk helyett.

//Bocsánat a késésért, egyszerűen nem volt időm géphez ülni//
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Túl a barátságon

Témanyitás by Asuka Szomb. Jan. 17 2015, 23:58

Kiegészítő post: átláthatóság kedvéért mindig külön postokba írom, hogy mely random encounterek voltak már, valamint, hogy ezek közül melyek azok, melyek újra dobhatóak. Utóbbiak a jósnő dolgait jelentik nagyrészt. Tehát ha újra kidobjátok mondjuk a sáskát, akkor megtaláljátok.
A számokat nem, de az encountereket közlöm a postban. Lehet, hogy picivel kevesebbet írtam, mint amennyit amúgy dobtatok, Szophie sok kérdésénél muszáj volt összevonnom párat, hogy értelmes válaszokat tudjak adni.

Ebben a körben is dobjatok, azonban ez a dobás az első esemény lesz, amit a mocsárban megtapasztaltok.

Achievmenteket szintén ide írom.




Nem dobható újra:
• fanatikus fangörlök
• mézeskalács házikó
• étel/ital recept
• jósnő
• "szoba kiadó" sírkő
• lomha agyú szőke harcos
• csontváz
elveszett pet


Újradobható:
• imádkozó sáska
• titkos odú
• Tarzan
• ösvény
• villámlás
• halott menyasszony
• artista
• Limonádé Stand Maffia
• indák




Achievmentek: (ezeket vehetitek úgy, hogy IC is megkaptátok küldetés közben, ha akarjátok; később bővülhet)

Ren:
• Link Start! - elvállaltad a küldetést
• Farsang - sikeresen álcáztad magad
• Titkos informátor - titkos informátorod van
• Intrika Mestere - az ellenséget a társad ellen fordítottad

Szophie:
• Link Start! - elvállaltad a küldetést
• A cél szentesíti az eszközt - bármire képes vagy, hogy kiszúrj vetélytársaddal
• Titkos informátor - titkos informátoraid vannak
• Egy ágyban az ellenséggel - a viszályotok ellenére ez a pletyka terjeng rólad és ellenségedről
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Túl a barátságon

Témanyitás by Szophie Vas. Jan. 18 2015, 15:46

Még hangosan ki sem mondtam a kérdést, már válaszolt… A fejemben lévő dolgokra! Te jó ég.. Na és a válasz pedig.. Huhh, hogy is fogalmazzak.. Mostantól kerülnöm kell a kiadó szobákat. Te jó ég, milyen veszélyek várhatnak egy olyanban? És egyáltalán, ha megpróbálom elkerülni a véget, akkor nem halok-e meg helyette valami másban?
De egy kiadó szoba? Most komolyan? Nem lehet ilyen silány végem! Valami menőbbet akarok.. Istenem, pánikba estem! Kész, végem! Mostantól kerülnöm kell minden egyes szobát, ami fogadóban van!
- Ta.. Tarzan! – suttogom. Titkos odú.. Biztosan egy kiadó szobában lakik az is! :O Egy miniboss.. Valami védett területen kívüli fogadóban..
Farkas agyar kristály.. Rendben, az van nálam! Akkor megnyugodtam. Már csak az a kérdés, hogy vajon lesz-e lélekjelenlétem a megfelelő pillanatban alkalmazni..  És mint hallom, esernyőt is vihetek. Mármint.. az égi haragon ugye nem kell másmilyen átvitt értelmű rémséget értenem? Ugye nem? Egy jó kis eső, némi villámlás, dörgés.. Igaz?
Akit keresek, nincs egyedül. Egy társa is van.. Remek, ez jó jel, biztató. Bár nem tudom, egy kifejlett imádkozó sáska pet , vagy egy dagadt pap mennyiben képes a segítségére lenni. De a semminél csak jobb.. Bár annyira nem, hogy haza is érjen.
És akkor a lányok nem vezetnek sehova? Ejj, akkor azt hiszem, hamarosan valahogy meg kell szabadulnom tőlük. Már fáj a fejem a sok Ren imádattól. És hányingerem is lett, pedig a saoban nincs is ilyesmi. Viszont.. most meg keressek egy sírt? Remélem, nem lesz ráírva, hogy szoba kiadó, mert akkor biztosan a félelemben fogok meghalni. És segíteni kell rajta.. Egy halotton. Aki menyasszony. Ez egyre nagyobb összevisszaság. Kezdem azt érezni, hogy nincs is értelme. Hogy nem is szabad hallgatni rá, mert átverés.. De amíg nem kell fizetnem érte, addig nincs gond..
Aztán kaptam egy artistát.. a mocsárba. Na jóóó, ez egyre irracionálisabb. Kivéve, ha ő maga Tarzan. De tőle meg óvakodni kell.. Most akkor mi van? Mit tegyek? Jajj..
Renre? A halál? Jó, én ám nem ezt kérdeztem, hanem hogy fogunk-e tudni rendesen beszélgetni! Ez nem válasz a kérdésemre! Már megint nem! Persze, megvédem, ha nem kószál el.. Segítek, ha nem lesz bunkó. De úgy is az lesz, és úgyis egyedül hagy. Így pedig nem tehetek igazán semmit. Annyira nem is érdekel, hisz a saját hibája..!
Nos.. Nem maradt több kérdésem, így mélyet sóhajtva felkeltem az asztaltól, és próbáltam a fejemben tartani a kusza információk morzsáit. Ám végig egyedül csak az a kiadó szoba dolog járt a buksimban.. Óvakodni kell tőle!
Végül újra a páncéloshoz lépdeltem, hátha további információt tudhatok meg tőle.. És hát.. Meg is tudtam végül. Pontosan megmondta, hol van Ren. Itt. Előttem. Te kis…! De mire akármit is reagálhattam volna, vagy egyáltalán végiggondolhattam volna a dolgokat, sajnos nekem támadtak a rajongók. így tehát nem volt mit tenni, sóhajtottam egyet, és úgy döntöttem, akkor legalább a lelkükbe taposok úgy igazán. Elmosolyodtam.
- Sajnálom. – vontam meg a vállam. – Nem tehetek róla, hogy én vagyok az esete, nem ti. Ő csak a legjobbat választja.. – mosolyodtam el gonoszan. – Esetleg ha találkoztok vele előttem, azt üzenem: Akár az egész hetet is. Wink
Ezzel veréssel, vagy nélküle, elindultam ki a házból, a mocsár felé véve az utat, az immár elégedett, és kicsivel lelkesebb farkasom társaságában. Most, hogy rájött, mégsem vagyok olyan nagy fan – mégis hogy hihette el? :O – sokkal nyugodtabb volt, szinte kivirult. Vagy lehet, csak azért, mert végre csend lett, és nem hallani két percenként a nevet: Ren.
A mocsár szélénél azonban megálltam. Ott motoszkált a fejemben továbbra is, amit a jósnő mondott.. Na nem mintha hinnék neki, vagy valami.. Vagy izéé, mintha hümm.. szándékomban állna segíteni, ami után ilyen gonosz volt velem.. Csak.. izéé.. A Tarzan miatt. Igen, csak az miatt. Persze nekem sincs szükségem a segítségére! ˇ^ˇ

_________________
[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 0510[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 1110[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 0310
[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Túl a barátságon

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Jan. 18 2015, 15:46

The member 'Szophie' has done the following action : Kockadobás

'10 oldalú kocka' :
[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 4670869501_b9e058bda7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Túl a barátságon

Témanyitás by Ryuninji Ren Pént. Jan. 30 2015, 22:49

Nagyszerű \o/ az álcám szinte tökéletes, nem látnak át rajta, bár ezt azt is jelentheti, hogy nem is igazi rajongók, mert azok simán felismertek volna, de most nekem ez fullra nem számít. Nem elég, hogy megmentem magam e csellel a fangirl attack-tól, de még le is húzom őket, gyarapodik az erszényem rendesen, gihihhi…..  
Bőven elégedett lehetnék a mostani helyzetemmel is, de neeem. Annyira azért nem vagyok jófiú, hogy csak úgy hagyjam a történteket, elfelejtsem, mintha misem történt volna Suspect Nem-nem… Eljött az ideje a kis bosszúmnak. Mikor értékesítem az utolsó képem is, elcsiccsentek egy kis frissen kitalált információt Szophie-channak és Szophie-chanról, a fangirl-ök füle hallatára. Nem kell agytrösztnek lennem ahhoz, hogy kitaláljam mivel ugrasszam ezeket egymásnak Rolling Eyes
- Ugyan… hölgyeim Rolling Eyes - próbálom őket jobb belátásra téríteni… látszólag Rolling Eyes azért még se legyen teljesen egyértelmű a tervem. Szophie-chan a saját vermébe esett bele… összeállt a fangirlökkel, de azok most ellene fordulnak, hehe… ez így van jól, a bűnös elnyeri méltó büntetését.
Amíg egymással vannak elfoglalva a harcias lányok, mert ugye Szophie-chan nem tudja felmérni a helyzetet és ront rajta, nem is kicsit, addig én helyet foglalok a banyus előtt és felteszem neki a hirtelen jött kérdéseimet, majd kíváncsian várom, hogy miféle választ kapok rájuk.
- Hát ezzel aztán nem nagyon vagyok kisegítve >.> - mondom neki. Nos, annyit legalább leszűrhetek ebből, már ha nem humbug az egész, hogy valami fogva tartja a csávót, indák, amik ebben a városban nincsenek Suspect  
- Egyedül a szőkét találtad el banya – mondom neki morcosan. Az arcom és az egész fejem páncél fedi, nem tudom honnan neszelte meg, de nem is érdekel annyira, elvégre csak egy program, ha minden igaz
- Én különben sem írtam alá semmilyen szerződést ˇ^ˇ - tehát rám nem vonatkoznak a szabályok, bármit kérdezhetek és ez még nem is volt olyan durva. Hülye banya >.>
Az utolsó kérdésemre válaszol és nézem azt a nyomi gömböt, immáron kissé kedvtelenül, az asztalra könyökölve, fejem kezemmel támasztom és fújok egyet. Nem veszem készpénznek azt, amit mond, de tény és való, hogy nem gondolkodtam abban a pillanatban, mikor félrevezettem őket. Mondhattam volna kevésbé veszélyesebb helyszínt, mondjuk valamit védett zónában… Ideje megint színészkednem egy picit Rolling Eyes  odasétálok a lányok elé, miután kitombolták magukat.
- Oh! Szophie-san máris elment? :O Pedig Ren-san egy órán belül visszatér ide. Mily sajnálatos- vezetem rá őket az akaratomra, tehát maradjanak itt és várjanak rám. Ha minden sínen van elhagyom az épületet. Ezek a fangirl-ök leszívják az energiám még így is, hogy fel sem ismertek.  bizonyára a várost kémlelik majd, ezért fedezékbe húzódom, lehívom a menüm és magamra öltök pár ízléstelen, hozzám nem illő göncöt amiket általában messzire elkerülök, mióta mindenki ismeri a nevem. Talán voltak idők, mikor így öltözködtem…. nagyon régen… nem is emlékszem Rolling Eyes Feltolok egy szemüveget, amire itt nem is lenne szükség, meg egy hajpántot, ami még csak nem is illik hozzám. Kész az inkognitó öltözet Cool Ha ebben felismernek, akkor nagyon skillesek, elvégre egyáltalán nem hasonlítok Ryuninji Ren-re Suspect
Deaktiválom Regi képességét, aki magamra is hagy hagyjam békén címszóval és elrepül, vissza a cukrászda irányába. Hehh… jellemző >.>  Akkor a mocsár rám marad. Kezeim zsebre dugom, laza járással indulok hát el célom felé, de megint találkozom egy kényelmetlen tényezővel. Nos, ő sem ismerhet fel ilyen cuccokban és kócos hajpántos frizkóval.  Nagyon lazán lépkedve, fütyörészve elhaladok mellette, még a lányra sem nézek. Ideje átkutatni ezt a mocsarat és megtalálni az elveszett báránykát.
Rentarou form:

_________________
[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Túl a barátságon - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Túl a barátságon

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.