Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Katja vs Traumnis

3 posters

Go down

Katja vs Traumnis - Page 2 Empty Re: Katja vs Traumnis

Témanyitás by Jekatyerina Natashenka Kedd Szept. 30 2014, 21:35

Az a bárgyú arckifejezés, ami csak úgy sugárzott a fiú arcáról, és olyannyira rátelepedett, mint amennyire most éppen a lány telepedett rá, egyértelművé tette, hogy Katja győzedelmeskedett. Már maga ez a személyes hangvételű kérdés is nyilvánvalóvá tette, hogy már ő is terelni akarja a témát, ráadásul abba a bizonyos irányba, az ismerkedés felé. Az, hogy a nevéről kérdezte még nem árulta el, hogy azonnal lepedő akrobatikázni akar, vagy a csók és a hempergés után esetleg csokival és virággal akarja kezdeni az ismit, de hát ez még nem is volt érdekes.
-Katja. Van hosszabb is, de azt úgyis mindenki elfelejti. És téged hogy hívnak, hős lovagom?
Na és most ugrik a majom… avagy ha már a brumis hasonlatnál maradunk, akkor a medvegy a vízbe. Ha a fiú van annyira zavarban, hogy a lovagot is kijavítja árnyharcosra, akkor a főhősünknek már nyert ügye van. Ilyen közelről még az is tökéletesen kivehető, ahogyan felgyorsul a légzése, és ha picit még közelebb vonná magához, még talán a szívének a dobogását is érezhetné. Jujj, milyen kis romantikus! Az pedig, ahogyan pipiskedve pitizik a rágóért, és a szájával veszi el, már valódi, őszinte, lágy mosolyt csal a lány arcára is, talán a találkozásuk óta először. Nem kedveli úgy a srácot, ahogy az azt hiszi, de ettől még tarthatja aranyosnak, és tartja is. Ettől függetlenül persze a terve az vele, hogy kezdőként kezdőt állítva az oldalára, két kicsi törött szárnyú madárkaként már könnyebben elszlalomoznak a nagyobbakig, és az mindig kelendőbbé teszi az embert, ha mások látják, hogy van barátja, azaz lehet vele barátkozni, nem pedig egy kiállhatatlan antiszociális céda. Amikorra végre szegény srác összeszedi a bátorságát a megszólaláshoz, Katja éppen a kardot csúsztatja vissza a hüvelyébe.
-Fogadás nélkül is elhívhatsz randizni, de ha nagyon le szeretnél győzni…
Újabb mosolyt villant, és hüvelykével picit kiugrasztja a kardot a tokból, de még nem húzza újra elő.
Jekatyerina Natashenka
Jekatyerina Natashenka
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 406
Join date : 2014. Aug. 21.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Katja vs Traumnis - Page 2 Empty Re: Katja vs Traumnis

Témanyitás by Traumnis Szer. Okt. 01 2014, 00:17

Egy pillanatig elgondolkozok rajta, hogy a lovagcuccot kijavítom, mert nem szeretem túlzottan a lovagokat, a nindzskat meg az ilyesmit jobban vágom, de persze, az nagyon nagy sztyupidság lenne. A lovagot úgy értette, hogy pozitív értelemben. Inkább az a kérdés, hogy pontosan mi is a nevem, ami őt érdekli. Olvastam valamit a szabályzatban arról, hogy nem nagyon szabad igazi nevet mondani, de mivel annyira nem félek tőle, hogy az admin kibannolna, ha megteszem, úgy döntök, most az lesz a jobb.
- Rokuro-nak- egy picit gondolkozok, hogy hozzátegyem-e, hogy mi a karim neve, de ez annyira nem lényeg, amíg nem akar velem partiban lenni, és szviccserkedni. Gondolom, akkor nekem is meg kéne tanulni az ő nevét, már a Katján túl a másikat. Belegondolva, azért nagy mák, hogy apu volt a japán, és anyu a holland, különben most lehetne Jörgeen van Haffelhuff a nevem. Jó, ott is vannak normális nevek azért.
- Öhm… oké, akkor… hová szeretnél majd menni? Inni valamit, vagy sütipogácsázni? Mozi gondolom kilőve- összeszedegetem a tőreimet, és hogy egy picit még rátegyek egy lapáttal arra az ostoba képre, ahogy egyik lábamról lépkedek a másikra, dülöngélő mozgást létrehozva, még csilingelek is velük. Soha nem volt még olyan randim, ami nem úgy végződött tíz perc után, hogy hozzám vágtak egy pohár Cola Dry-t. A mostani randi is végződhet hasonlóan persze, bár Katja jóval bevállalósabbnak tűnik, és biztos nem sértődne meg azon, ha meg akarnám csókolni. Még akkor sem, ha olyan biginnör módon próbálnám, mint azt a csajt a buliban.
Egy pár másodpercig gondolkozom rajta, hogy lefújom a fogadást akkor, de abból fullra az jönne le, hogy ezt, vagy valami hasonlót kértem volna- igaz is, természetesen, de azért nem akar, hogy annyira szerencsétlennek, könnyen ujjcsavarhatónak tűnjek, mint amilyen valszeg vagyok. Fogalmam sincs persze, hogy mit kérne ő, ha én buknék, de ennyi kockázatot vállalok. Remélhetőleg nem olyasmit, amivel ártana nekem.
- Oké, akkor találjuk ki, hogy milyen feltételekkel nyomjuk! Valahogy ki kéne egálolni a szintkülönbséget. Neked van rá ötleted?- sajnos az sem segítene sokat, ha minden cuccomat ánekvippelném, akkor is sokkal erősebb vagyok, a legtöbb attribútumomat a szintem adja. Aztán, hála az égnek, támad egy zseniális ötletem. - Mi lenne, ha puszta kézzel csinálnánk, és az veszítene, aki először a földön köt ki?- elvileg így is előnyöm van, de a verekedés nálam körülbelül úgy nézett ki, hogy ütök az egyik kezemmel, aztán ütök a másikkal, és ha nagyon pávörful volt a fó, akkor esetleg megrúgtam, megcsíptem vagy megharaptam. És ez az oviban volt, szóval nekem nincs IRL tapasztalatom.

Traumnis
Traumnis
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 134
Join date : 2014. Sep. 08.
Age : 15

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Katja vs Traumnis - Page 2 Empty Re: Katja vs Traumnis

Témanyitás by Jekatyerina Natashenka Szer. Okt. 01 2014, 08:43

-Rokuro. A hatodik fiú. Jelent is valamit az, hogy pont ezt a nevet kaptad?
Kérdez vissza, miközben már a menüjében matat a barátfelkérés után, amit azonban a rendszer elutasít, Katja pedig mosolyogva fogadja a rendszerüzenetet.
-Máris ennyire bizalmaskodunk, hogy az igazi nevedet adtad meg? Nagyon kis cuki vagy, de én igazából barátfelkérést akartam küldeni, ahhoz pedig karinév kell.
És amikor a fiú már szervezkedik, valahogy az is feltűnővé válik, hogy nem a randiszervezés mesterével áll szemben. Persze ez csak a lehető legjobb neki, hiszen egy ilyen esetlen kis aranyos fiúcskával ő is csak még gyámoltalanabbnak fog tűnni, persze csak annyira, hogy Traunak ne legyen feltűnő a hatalmas különbség. Majd összeomlik párszor, akárcsak Szophienál, és esetleg még ezt a hős szerelmest is magával viheti abba a bizonyos céhbe. Nem árt erős szövetségeseket tartani, de olyat sem, aki minden kis óhajodat lesi. Neki még nem is kellett erősnek lennie, mert Katja őt nem azért akarta tartani, hogy megvédje, vagy harcba induljon vele, bár nem is szimplán csak kabalának kellett. A későbbiekben akarta majd megtudni, hogy mire is használhatja pontosan. Na meg persze ő sem volt kegyetlen, és ha már itt pitizett neki szegény srác, akkor most minek alázza meg? Semmi értelme nem lett volna.
-Inni valamit? Max valami gyümilevet, picim. Szerintem itt a rendszer nem is szolgálja ki a kiskorúakat, szóval erről tegyél le. Bár… biztosan vannak olyan helyek, ahol ezt ki lehet játszani, de nincs súlyemelés jártasságom ahhoz, hogy felcipeljelek a szobádba, meg nem is az anyukád vagyok, hogy a másnaposságodat ápolgassam.
~Sütipogácsa? Mozizás? Agyam eldobom!~

Halkan felkacagott, kedveskedő nevetéssel, bár egyértelműen a srác esetlenségén mulatva.
-Mézesmackó, ha randit szervezel, akkor legalább annyi legyen benned, hogy te találod ki a helyszínt, és nem a lánytól város, hogy megszervezze neked.
Közelebb lépett, a kezét Trau vállára helyezte, és úgy hajolt felé, mintha ismételten csak kedveskedő puszival szeretné meglepni, majd egy gyors mozdulattal már a földre is küldte, újra csak a mellkasán térdelve.
-Mondtam, hogy dzsúdóztam, cica. Annak az a lényege, hogy földre küld az ellenfelet. Ko-szoto-gari. Ez a lábtechnika egy kis külső gáncs. Nagyon gyorsan kell végrehajtani, mert ha nem előzi meg látható előkészület, akkor nagyon meglepheti az ellenfelet. A kilencedik danig jutottam kint, itt persze az akrobatika jártasság hiánya miatt sokat estem vissza, de egy rózsaszín felhők között úszkáló kölyök azért még nem akadály.
Újra felpattan, majd ismételten a kezét nyújtja.
-Egyébként mit akartál kérni?
Jekatyerina Natashenka
Jekatyerina Natashenka
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 406
Join date : 2014. Aug. 21.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Katja vs Traumnis - Page 2 Empty Re: Katja vs Traumnis

Témanyitás by Traumnis Szer. Okt. 01 2014, 11:14

- Őszintén szólva, nem tudom mit jelent a nevem, a szüleim meghaltak még kiskoromban, úgyhogy nem igazán volt lehetőségem megkérdezni. De egyke vagyok, szóval nem tudom, mire utalhat- néha tényleg érdekelt a nevek jelentése, hogy miért neveztek úgy, ahogy, de már nagyjából belenyugodtam, hogy soha nem fogom megtudni. Amikor hatodik lettem az úszóversenyen három éve, pont volt valami jelentése, de hát nyilván nem ezért kaptam. Gőzöm nincs, mit jelenthet a hat.
- Traumnis néven vagyok regelve. Ez se jelent nagyon semmit, csak hangzás- jó, a trauma szóból származik, nem teljesen hangzás, de kár belemenni a ragzásába felesleges dolgoknak. Az untesóim szerint nagyon rossz taktika sokat pofázni magamról, talán már az árvaságos dolog is túlzás volt egyelőre. Szerencsére, nagyon jól tudok rizsázni a komolytalan dolgokról is, főleg, ha jut vér a fejembe. Már ha egyáltalán van vér ehhez a testhez, mert hála az égnek, én még nem láttam. Eléggé kiakadtam volna tőle, ha a múltkori párbajom után elkezd dőlni a kezemből. Nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy lennék orvos.
- Akkor… mit szólnál egy vacsihoz a fogadóban?- egy kicsit elpirulok megint, tényleg elég gyökérség volt tőlem, hogy nem voltam képes még azt se kitalálni, hogy hová kellene menni. Igaz, nincs sok lehetőség itt, és gondoltam, hogy neki esetleg lenne speckó kívánsága, de ez akkor is béna mentség. Talán annyi mentségem lehet, hogy elsőre mindenki béna mindenben.
A fogadást már sikerült azelőtt elbuknom, hogy kitaláltam volna, mit is szeretnék- pontosabban, mi lenne az, amit lenne bátorságom kérni. Lehet, hogy nem is nagyon ment volna, lehet, hogy ha túlzottan olyat kérek, ami neki nem szimpi, akkor el is küld megnézni valahová, hogy ott tartózkodik-e éppen, most már nem is nagyon kell kitalálnom. Hagyom magam felszedni a földről, újra. Úgy tűnik, hogy van, amit a rendszer sem kompenzál, talán azért nem vitték még ki a kockák a játékot. Ha csak egy kezed, meg talán az alkarod izmos, az még kevéske ahhoz, hogy jól harcolj. Én persze hiába úszok, és vagyok/voltam relatíve jó kondiban, azért még hasonlóan ügyetlen vagyok.
- Öhm… hát, volt pár ötletem, de még nem döntöttem el… de már annyira nem is fontos. Inkább az a fontos, hogy te mit szeretnél… Katja?- egy picit azért büszke vagyok magamra, hogy sikerült úgy kimondanom a nevét, hogy a szemébe néztem, és úgy tudtam pár másodpercig tartani a tekintetem- szerintem nagyon szép szeme van, az enyém viszont elkezdett volna könnyezni, ha túl sokáig fenntartom a kontaktot. Ha mázlim van, olyasmit fog kérni, amit én is kértem volna, vagy legalább olyat, ami nekem is tetszik, de persze teljesítem, bármit szeretne.
Traumnis
Traumnis
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 134
Join date : 2014. Sep. 08.
Age : 15

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Katja vs Traumnis - Page 2 Empty Re: Katja vs Traumnis

Témanyitás by Jekatyerina Natashenka Szer. Okt. 01 2014, 11:47

-Óh te szegényke…
Kapta egy pillanatra a lány a kezét az arca elé, és igazándiból tényleg sajnálta a srácot. Vacak dolog lehet szülők nélkül felnőni. Persze most már az is lejött, hogy miért ennyire gyámoltalan, és miért kell ennyire pesztrálni, meg miért örül ennyire ennek a kis figyelemnek, de hát ez megint csak jó dolog volt Katja terveit illetően. Persze nem akarta sokáig sem játszani a sopánkodást, hiszen az egyiküknek sem jó, ha a kis hódolóját most elszomorítja, és elkezd ilyen dolgok miatt aggódni. Talán majd később picit fűzheti még, hogy megvigasztalgathassa, meg még közelebb húzza magához, de egyelőre most elég ennyi, szóval inkább folytatta mással, azaz a barátfelkérés invitálásával.
-Szóval Traumnis. Már röppent is a felkérés, csak el kell fogadnod. Melyik neveden szeretnéd, hogy hívjalak?
~Ha képes vagy becenevet kitalálni, itt helyben tekerem ki a nyakadat kölyök.~
-Fogadást pedig úgy illik kötni, ha már meg is vannak a feltételek. Nem lehet csak úgy dobálózni a szavakkal. Az nem jó alap egy kapcsolatnak.

Öltötte rá nyelvét az egyre csak vörösödő srácra, és kicsit még kuncogott is, meg a pillantást is engedte, hadd gyönyörködjön csak a szemeiben. És ez a buta bókolás, meg az az a fontos, hogy te mit akarsz drágám, már most kezdte kibírhatatlanná tenni ezt a turbékoló galambot, szóval picit azért le kellene hűteni a kedélyeit.
-A vacsi megfelel, és te állod a cechet. Kérésem pedig… hmm.. nem is tudom… ez egy soha vissza nem térő alkalom…
~Nem mintha nem csinálnád meg nekem bármit is kérek.~
-Két kérés. Egyrészt nem égetsz be a vacsinál, másrészt pedig este nem keltesz fel, hogy hozzak neked pohár vizet. Na gyere!

Megragadta a fiú kezét, és lassan, de azért határozottan elindult a fogadó felé.

Szerintem a párbajnak itt vége van, győztem. Razz
Ha van kedved, akkor folytathatnánk valahol ismi keretében. ^^
Jekatyerina Natashenka
Jekatyerina Natashenka
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 406
Join date : 2014. Aug. 21.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Katja vs Traumnis - Page 2 Empty Re: Katja vs Traumnis

Témanyitás by Cardinal Vas. Okt. 26 2014, 14:52

Ossu!

Van egy sajátos kémiája a két karinak, az biztos! 25 xp és 70 arany jutalommal lezárom a párbajt!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Katja vs Traumnis - Page 2 Empty Re: Katja vs Traumnis

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.