Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Aréna] Jun és Chancery

3 posters

Go down

[Aréna] Jun és Chancery Empty [Aréna] Jun és Chancery

Témanyitás by Chancery Csüt. Szept. 25 2014, 22:52

Rangsorolt meccsek. Mintha kicsit a Smite című MOBA játékba csöppentem volna. Egyedül vagy csapatosan az arénában kiállhatunk egymás ellen, és aki győz, az pontokat kaphat. Az első meccsem természetesen vereség lett.
A második remélhetőleg nem lesz az.
A kérdés az volt, ki legyen az ellenfelem. Végül úgy döntöttem, egy olyan emberrel akarok megküzdeni, akivel már megtettem egyszer, és sosem felejtem el. Nagyon régen volt már, mikor sikátorról sikátorra rohantunk, mert a vizes Álomkelő mindenképp bosszút akart állni, de hogy melyikünk is nyert, már nem emlékszem. Csak arra, hogy hajszál híja volt a dolog.
Az illető azóta is jó barát, még ha nem is törődöm vele annyira, mint amennyire megérdemelné. Voltunk már együtt Túléldében, kazamatán, küldetésen, és minden alkalommal láttam rajtam, hogy mélyen lesújtja, mikor vereséget szenvedtünk. Mindig bocsánatot kért tőlem, pedig megmondtam neki ezerszer, hogy nem szükséges. Életben maradtunk minden alkalommal, és az a lényeg. Most pedig egész egyszerűen csak ismét meg akarok vele küzdeni, főleg, hogy legendás-tulajdonossá vált azóta.
Miután minden elterveztem és úgy döntöttem, eljött az idő, egy üzenetet küldtem neki.


Chancery írta:Szia Jun drága :3
Emlékszel, mikor először találkoztunk? Még jó régen a szökőkútnál. Álommal arra gondoltunk, idézőjelesen "megismételhetnénk" komolyabb keretek között. Kíváncsi vagyok, ezúttal melyikünk lesz erősebb és ügyesebb.
Ne feledd, ez egyszerű baráti párbaj lesz, az Arénában *insert gonosz mosoly here*
Írd meg, hogy ráérsz-e és hogy mikor ^^ Én akármikor, így addigra kialakítom a helyszínt és várlak szeretettel. Felszerelést ne hagyj otthon, készülj fel alaposan :3

És ahogy a levélben megígértem, ha kaptam választ, nekikezdtem a tervezésnek. Ha most én nyerek, akkor igaz lesz a felvetésem, hogy múlik dolog a terepen is.

Pontok, 23. szint:
Hozott itemek:
Képességek:
Tudnivalók:


A hozzászólást Chancery összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Szept. 26 2014, 19:01-kor.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Aréna] Jun és Chancery Empty Re: [Aréna] Jun és Chancery

Témanyitás by Jun Pént. Szept. 26 2014, 14:40

Pont a napokban kezdtem felfigyelni az új játékmódra ami ugyan még nem annyira népszerű, mégis hatalmas nyereményeket lehet vele bezsebelni, ráadásul még csak első helyezésre sincs szükség ahhoz, hogy valami aprósággal legyünk gazdagabbak. Persze valahogyan mindig közbejön valami ami miatt nem tudok jobban foglalkozni a dologgal, és elfelejtődött, ezért kétszeresen is felpörögtem amikor az üzenetem olvastam. Először is mert Chan volt az aki küldte az üzenetet, másodszorra pedig mert nem csak eszembe juttatta a dolgot, de még ki is hívott egy harcocskára. Rögvest el is kezdtem gépelni be a válaszom.
Jun írta:Szió *-*
Sosem felejtem el azt a küzdelmet, azóta már sikerült megtanulnom rendesen úszni, szóval nem lesz bajom. Szívesen megmérkőznék veletek újra, mindent beleadva. Már amúgy is ki szerettem volna próbálni az Arénás párbajokat. Meglestem a naptáram, és még nem terveztem semmit a hétre, szóval ha gondolod akár holnap, vagy esetleg ma délután is hozzáláthatunk. Viszek majd sütit! Puszi :3

Az üzenetet elküldve, lehuppantam az ágyra, és néhány másodpercig csak csendben vigyorogtam a plafont bámulva. Még mindig van esélyem arra, hogy bebizonyítsam nem vagyok egy féleszű. Igen, ezúttal mindent megteszek azért, hogy megmutassam, erős vagyok, és minden eshetőségre felkészültem. Ha pedig látja rajtam mennyit változtam, biztosan ö is boldog lesz. Tudja, hogy bármikor számíthat majd rám, és gyakrabban fog írni. Fejem oldalra döntöttem, és a ruhásszekrény irányába pillantottam. Egy ilyen alkalomra nem elég az, hogy jól nézzek ki, vagy könnyedén tudjak mozogni a pályán. Le kell nyűgöznöm, el kell kápráztatni.

20. szint pontozása::
hozott itemek:
felszerelések/speckó tulajdonságokkal:
képességek:
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Aréna] Jun és Chancery Empty Re: [Aréna] Jun és Chancery

Témanyitás by Chancery Pént. Szept. 26 2014, 16:08

Ráér, és el is fogadta a kihívást. Rendben, konstatáltam mosolyogva, és már pakoltam is be a batyumba. Igaz, hogy csak most vettem észre, mennyire kevés defenzív potionom és kristályom akad, mindenesetre nem akartam a céhbankból sem kölcsönözni, azok után, amiket már Timidus mondott az előző meccsemen. Hogy őszinte legyek, még a saját készletem használatáért is ég a bőröm egy kissé, de mivel nemrég Shukaku is feltöltötte magát egy másik csata előtt, a maradékot pedig továbbra se kapta vissza a céh, gondoltam, csak nem véthetek ezzel akkora nagy hibát, mint amekkorának a sárkány beállította.
Egyébként is, miért hallgatok Timidusra? Okosnak okos, de a viselkedése hagy kívánnivalókat maga után.
Dust és Álom elkísért a helyszínre, ahol bele is fogtam az előkészületekbe, bár elég hamar készen is lettem, hogy végül elégedetten szemlélhessem a művet. Kicsit rendhagyó, de végül mégis alakítottam rajta, mivel eszembe jutott, mi Jun különleges képessége, és nem szerettem volna, ha túlzottan is előnyére tudná használni a dolgot. Mikor pedig mindennel kész lettem, megüzentem neki, hogy jöhet; a ma délután tökéletes lesz.

Én már az Arénában várom őt, mikor megérkezik, és még így, messziről is kíváncsian figyelem a reakcióját. Először is azt, mennyire zavarja a hideg, a süvítő szél és az enyhén szálldosó hó. Ahogy belépett, egy széles és hosszú hidat láthatott maga előtt; bár hogy pontosítsunk, ez a híd lesz egyben maga a küzdőtér is. Félúton még a felére is csökken egy darabon a szélessége, mert egy darabon már leszakadt, mintha egy hatalmas állat harapott volna bele egy darabot, és ezen a ponton két egyforma nagyságú, hófedte bokor is helyet foglal, az egyetlen pontja az egész pályának, ahol el lehet bújni.
Ezen a kis résen kívül mindenhol párkány akadályozza meg, hogy bárki is a mélybe zuhanjon.
Dust ismét a magasban, egy hatalmas láncon pihen, tollai mintha izzanának, de Álomkelő... sehol sincs O.o
-Haaaahóóó! -integetek mosolyogva a saját oldalamról. -Ismered a Legendák Ligája című játékot, Jun? :3
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Aréna] Jun és Chancery Empty Re: [Aréna] Jun és Chancery

Témanyitás by Jun Pént. Szept. 26 2014, 17:17

Alig, hogy hozzáláttam a ruhák turkálásának már kaptam is a választ miszerint tökéletesen megfelel a ma délután. Elégedett mosoly rajzolódik az arcomon, majd egy bólintással, majd a naptáram frissítésével el is könyveltem a mai napot sikernek. Még ha nem is fogok nyerni, legalább egy jót szórakozhatunk. Összeszedtem a fiókomban tárolt, vészhelyzetpotion-jaimat és kristályokat, amiket mindig magamnál tartok, hogy ha megyek valahova. Teljes felkészültségre nincs szükségem, ez csak egy baráti erő összemérés lesz, nem vérre menő harc. Rápillantok a készletre, majd gondosan el is pakolom őket, természetesen a kristályokat olyan helyre, hogy néhány mozdulattal előránthassam őket, ha szükséges. Következő fontos lépés volt a megígért sütikék beszerzése. Még mielőtt az aránához siettem siettem volna betértem a Sweet dreams-be ahol fel is tankoltam néhány szelet tortával, és aprósüteménnyel, amit majd harc után elfogyaszthatunk.

Pár percnyi sétámba kerül mire a Kezdetek városának központjától az Aréna területére érek. Kicsit félve lépek be a terembe, előtte gondosan megigazgatom a cicafüles kapucnim, a nyakkendőt, illetve magamra öltöm a páncélzatom, majd csak ezután libbenek be az ajtón. Azonban ami fogadott teljesen lenyűgözött. Mindent hó borít, az ég sötétes, előttem pedig egy jókora híd, aminek túloldalán ott áll Chan. Tátot szájjal lépek be, nem figyelve a lábam elé, hála akrobatika jártasságomnak nem fogok pofára esni ha egy jeges placcra lépek. A híd két oldalát néhány nagyobb oszlop díszíti, amiket egy-egy jókora vaskor lánc köt össze. Azonnal a hír széléhez rohanok és a mélybe lesek, szinte már ráfekszem a derékig érő korlátra.
- WÁÓÓÓ! -kiáltom el magam mire egy kicsit távolabb egy kisebb kupac hó indul meg egy lejtő oldalán. - Ez elképesztő! Nem is tudtam, hogy ennyire testre lehet szabni a csatatereket! - markoltam bele a hóba, tapogattam, hógolyóvá formáltam - Hihetetlen! - gyönyörködök még egy pillanatig a tájban, közben eljutok addig, hogy megválaszoljam a lány kérdését.
- Persze, hogy ismerem. Odakint rengeteg játékkal játszottam. A legtöbb online játékot kipróbáltam. - közben ismét egy pillantást vetettem az elém táruló látképre, majd ráébredek, hogy nem csak egyszerű deja vu, de még tudom is hol vagyunk.
- ÚRISTEN! FRElJORD! - ordítom örömömben a lánynak. - JUUJ. IMÁDOOM! EGY ISTEN VAGY CHAN!- még egy kicsit ugrándozok is, nem törődve a híd állapotával, mert úgysem fog tovább bomladozni. Miután kicsit lenyugodtam és kiélvezkedtem magam kérdezek.
- Szóval mik a szabályok? Addig harcolunk amíg a másiknak annyi élete nem marad, hogy már nem tud tovább harcolni?
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Aréna] Jun és Chancery Empty Re: [Aréna] Jun és Chancery

Témanyitás by Chancery Pént. Szept. 26 2014, 19:04

Mintha csak Annie-t látnám, mikor Jun belép, csak épp pechjére én vagyok az kettőnk közül, aki gyakorlatban is használja a tüzet. Bár a kábítás nincs a repertoáromban, meg Tibberssel sem rendelkezem, a cicafülek láttán eszembe jut, perpillanat mennyire hasonlíthatnék arra a képzeletbeli kislányra. Ha pedig farkakat aggatnék magamra, lehetnék Ahri, a kilencfarkú róka.
Mosolyogva fogadom, mikor Jun végül felismeri a helyszínt. -Welcome to the Howling Abyss. -nevetem el magam és próbálom utánozni a bemondó hangját. -Minionok mondjuk nem lesznek, se tornyok, inhibitor vagy nexus. A lényegét elkaptad, egyszerű harcról lesz szó, teljes életig, csak itt pontokért. És kicsit nehezebb lesz a helyzet, mivel a rendszer is sokkal... -inkább gondolkodom egy kicsit, még mielőtt rossz szót mondanék. -...szigorúbban veszi a szabályokat.
~Thirdy seconds until minions spawn.~
A főnix lágy, nőies hangja tölti be a teret, Álomkelőével ellentétben az övé nem csupán a fejünkben visszhangzik. Az egyik hatalmas láncon ide-oda imbolyogva kicsit vár, hogy észrevegyék, majd kicsit meghajlítja fejét Jun felé, köszönésképp.
-Oh, tényleg. Jun, ő ott Dust. Egyszerű díszpet, nem harcolhat, nem is engedi a rendszer, szóval ne figyelj rá. ^^ -mosolygok. A Legendák Ligájával én is játszottam párszor, és ha Dust jégfőnix lenne, tökéletesen ráillene Anivia szerepe, de most maximum egy rokona lehetne. Ezen kívül ez egyszerű 1v1 lesz, és hogy épp melyik hős bőrében fogom magam érezni, még nem tudom. Csak azt érzem, hogy kezdek egyre vidámabb lenni, és az izgalom szinte megtölti az ereimet a testemben, odakint. Ismét játszhatok egy picikét a Legendák Ligájának egy másolt változatával :3
Imádtam azt a játékot, és csak egy hátránya volt: maga a társaság. A rengeteg rosszindulatú játékos, akik nem fogták fel évek után sem, hogy az egy csapatjáték, és ha elrontottál valamit, máris három generációra oda-visszamenőleg átkozták el a családod. Ez volt az egyedüli, amit gyűlöltem, de szerencsére Jun nem csak ismeri az eredeti játékot, de véleményem szerint nem egy ilyen típusú ember :3
-Hát, akkor kezdjünk bele. -emelem fel a pálcám, mire Dust széttárja szárnyait.
~Minions have spawned.~
Álomkelő pedig kiugrik a bokrok közül, egyenesen Jun felé, mint Rengar.


//Álomkelő támad, én még maradok a helyemen. Találat esetén (4 vagy afölé) 38 sebzés.

Chancery: 150/150, 70/70 //
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Aréna] Jun és Chancery Empty Re: [Aréna] Jun és Chancery

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Szept. 26 2014, 19:04

The member 'Chancery' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Aréna] Jun és Chancery 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Aréna] Jun és Chancery Empty Re: [Aréna] Jun és Chancery

Témanyitás by Jun Pént. Szept. 26 2014, 19:55

- Nem semmi - csodálkozok el mi mindent csinálhatott a lány az üzenet elküldése alatt. Szinte elképesztő, hogy ilyen rövid idő alatt képes volt egy olyan komoly területet megtervezni és újra felépíteni itt az arénában mint az Aramos pálya. Ráadásul pont az egyik kedvenc játékpályámról van szó, ezért külön öröm most végre részese lenni. Ahogy lépdelek hallom a hó ropogását a talpam alatt, a szél néha tépi, olykor pedig lágyan megrázza a ruhácskámat, ami szintén változó érzéseket kelt bennem, de olyannyira el vagyok varázsolva, hogy nem foglalkozom vele. Miközben lassú léptekkel haladok a pálya közepe felé, hallgatom ahogyan Chan beszámol a szabályokról, amiket megpróbálok észben tartani, ezt bólintással jelzem neki, hogy igen értettem.
- Woah, Valor! - pillantok fel a hang irányába, ahol egy madárféleség pillant le rám, mintha csak úgy ragyogna, hattyúkat megszégyenítő kecsességgel bólint nekem, amire válaszol én is bólintok. Ez a lány folyamatosan elkápráztat a dolgaival. - Izé Szia. - köszöntöm, miközben jó alaposan megnézem magamnak a drágát. - Nagyon szép. Nem is tudtam, hogy időközben bővült a csapatotok egy újabb taggal. - ugyan a lány azt mondta, hogy ne figyeljek rá, de egy hozzá hasonló jelenségre nehéz nem odafigyelni, egy ilyen zord, vad, fagyos környezetben, napként ragyog a láncokon.
- Mindent bele. - vigyorogtam a lányra, majd a madár folytatta a játékból való idézést, amivel adott egy plusz hangulatot az egésznek. Éppen meg akartam dicsérni, hogy mennyi mindenre megtanította őt Chan, amikor a semmiből előugrik Álomkelő, riadtan ugrok félre sikoltok is egy picit. Viszont a támadását elkerülni már nem tudom. Kegyetlenül lecsap rám, amíg én még mindig sokkban vagyok. Talán ez az egész arra a cicás karakterre, hogy is hívták? Azt hiszem Rengarra emlékeztet. Emlékszem minden alkalommal amikor rám vetődött valamelyik bokorból a szívbaj kerülgetett tőle. Na ez most sem volt másképp. Szerencsére a kis páncélpont veszteség után gyorsan kapcsoltam, és már simítottam is a gyűrűmre, és egy párbajtőr alakját veszi fel, a már megszokott banános hatással karöltve. Kissé sárgás, itt-ott eltérő formákkal, és vastagsággal, de mégis jól kivehető, hogy mi is akar valójában lenni.
- Ha Álom Rengar, akkor én leszek Fiora. - öltök nyelvet, és szélsebesen rohanok a lány felé, figyelve Álomra is.

//Támadom Chant, 3 vagy afölé kell dobnom a találathoz. (lő most jön a nagy 1-es dobások milliója xd) Illetve megpróbálok képihasználattal, ha 3 vagy afölé dobok rómaival akkor Álom kövi támadásakor Jun Channal cserél majd helyet így a lány kapja be a támadást //
Élet: 80
Páncél: 52
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Aréna] Jun és Chancery Empty Re: [Aréna] Jun és Chancery

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Szept. 26 2014, 19:55

The member 'Jun' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Aréna] Jun és Chancery 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Aréna] Jun és Chancery 4767244252_11aeb0c585_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Aréna] Jun és Chancery Empty Re: [Aréna] Jun és Chancery

Témanyitás by Chancery Pént. Szept. 26 2014, 20:44

//Közben a Gyémánt Mellvértről is elfeledkeztem, ezt utólag számolom hozzá. //

Álomkelő meglepetésszerű támadása sikeres volt, én pedig nem bírom megállni, hogy ne kuncogjak egy kicsit. Azt a jungler-topos macskát jómagam sem szívleltem, amennyiben az ellenség csapatát erősítette, én magam pedig nem igazán tudtam kezelni, főleg a végső képességét. Azt pedig még inkább kedvelem, hogy Jun felismerte a rejtett szerepjátékot a dologban, sőt, még csatlakozott is. Metamorph nem maradt sokáig a helyén, rapierként simult bele a lány tenyerébe.
-Fiora. Miért is nem bannoltam? Rolling Eyes -vonok vállat. -De még úgyse vagy hatos szintű, most még le lehet téged ütni Razz
Legalábbis szerintem. Fiora az, akit egyáltalán nem ismerek, csak abból, amit láttam. Ha viszont ő a párbajhős gúnyáját akarja magára ölteni, akkor én azt hiszem, valóban magamra öltöm Ahri magabiztosságát képzeletben.
Jun megindul felém szélsebesen, Álomkelő pedig szorosan követi, hogy ismét lecsippentsen a páncéljából egy darabot. Mivel csaka macskának egyedül nem valami kiemelkedően sok a sebzése ezen a szinten, én is kénytelen leszek most már besegíteni valamilyen módon. Már emelném a pálcát, hogy lesújtsak, miután kikerültem a rapier csapását, mikor meglepetésemre, hiába ocsúdok, a penge már eltalált és vöröslő pixeldarabokkal szórom be a levegőt.
Hihetetlen magas a fegyverkezelése. Legalábbis hozzám képest.
-Oh my. Elsősorban támogató voltam mindig is... kell egy kis idő, amíg bemelegszem. -vigyorodom el végül. Mit számít, ha kaptam egy pofont? Kapott már ő is.
Én elölről, a pálcámmal próbálom fejbe csapni Junt, főleg, mikor látom, hogy mintha hezitálna kissé. Álomkelő pedig hátulról ugrik neki, amilyen gyorsan csak tud. A támadást követően, sikeres lesz-e vagy sem, egy csavarral ugrok oldalirányba, hogy minél távolabb kerüljek veszélyes ellenfelemtől, majd megnyalom a szám szélét.
-Ravaszkodunk, mi? :3


Első kocka én, második Álom. Az én sebzésem 13. Ha betaláltam, akkor levonok az életpontjaimból még 4-et találatonként, de te is még pluszba ennyivel kapsz többet.

Chancery: 150/150, 29/70
Álomkelő: 67/75


A hozzászólást Chancery összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Szept. 26 2014, 20:45-kor.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Aréna] Jun és Chancery Empty Re: [Aréna] Jun és Chancery

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Szept. 26 2014, 20:44

The member 'Chancery' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Aréna] Jun és Chancery 4767250438_224285ea8b_s [Aréna] Jun és Chancery 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Aréna] Jun és Chancery Empty Re: [Aréna] Jun és Chancery

Témanyitás by Jun Pént. Szept. 26 2014, 21:09

Hihetetlen érzés, ez a hangulat, a helyszín, csak úgy izzik a levegő, miközben futok, és próbálom leutánozni annak a női szereplőnek a mozdulatait, szinte eggyé válok vele. Nem tudok betelni az érzéssel, nagyon jó ötlet volt a lány részéről azt meg kell hagyni. Miközben haladtam, szorosan a nyomomban lohol a cicus is, szerencsére én még épp időben érkeztem, és egy sikeres támadást el is könyvelhettem magamnak azzal, hogy néhány pontot le is vittem már a lányka páncéljából. Viszont sikeremet nem élvezhettem sokáig, ugyanis nekem már második alkalommal szedegetik le a páncélom. Sőt minden jel arra mutat, hogy a következő támadást már nem éli túl. Megráztam a fejem, a sok vörös pixelnyaláb ami betölti a levegőt, szinte csak úgy ragyog.
- Nyihihi. Ez a kevésbé tankos toposok előnye. - öltöttem nyelvet, és elégedetten szemléltem, hogy ugyan nem vagyok olyan tartós, sem pedig olyan kitartó, viszont a pontosságom és sebzésem egész jól kiegészítik a hiányosságaim. Büszkén húztam ki magam, és kitértem a lány támadása elől.
- Kinek kell a hatos színt, amikor már hármas szinten is halálosak a képességeim. Meglátod, hogy ulti nélkül is fürge vagyok. - jó talán most csak a szám járt. Annyira nem vagyok fürge, és nem ártana egy olyan ütős kis képesség sem mint Fiorának, vagy esetleg egy Zilean féle feltámadás. Vagy még több páncél pont... De ezen már kár aggodalmaskodni, ami történt megtörtént. Már érzem is magamon ahogy a kiüt rajtam a rendszer "pihenéses" része. Nem szeretek ingyen célpont lenni, de hát ez van. Viszont kis okosan még aktiválni is akartam egy képességet, hogy a védtelennek tűnő kis külsőm alatt valójában csapdába csaljam a lányt. Viszont ez nem jött össze, és sikertelenségemen olyannyira meglepődtem, hogy hangosan ki is mondtam amit gondoltam.
- HEEE? Mért nem aktiválódik a képességem? - lepődök meg, kissé talán túlságosan hisztérikusan - Furák ezek az aréna szabályok. Azt hiszem el kell olvasnom őket harc után. - morgolódom picit miközben levonom le a következtetést. Micsoda figyelmetlenség. Micsoda hanyagság... De talán ez eléggé rám vall.
- Szóval akkor most jön fox fire? - kérdem bánatosan, térdre ereszkedve. Láttam magam előtt, hogy a lány aktivál egy képességet, és bumm.

//pihikör//
//Teljesen kiment a fejemből a mellvért facepalm na nembaj, most már itt pótolva van, az előző +4 bekapott sebzésem is x3//
Hp: 72
Páncél: leütve
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Aréna] Jun és Chancery Empty Re: [Aréna] Jun és Chancery

Témanyitás by Chancery Pént. Szept. 26 2014, 21:38

-Better nerf Fiora. ˇ^ˇ   -húzom fel az orrom, majd kuncogok. Ha ismeri a játékot, akkor talán ismeri az azt körülölelő némely vicceket, mémeket és hasonlókat. Hisz ez a mondat is inkább Ireliát, a kardos, Fiorához hasonló hőst célozta, de hogy őszinte legyek, én vagy sosem találkoztam jól játszó Ireliával, vagy nem is olyan erős, mint aminek beállítják. Mivel a játék sportággá nőtte ki magát, olykor a világkupát is néztem tőle, de még ott se észleltem soha, hogy Irelia olyan nagyon kiemelkedő lenne.
Kicsit meglepődöm, mikor a képesség besülése miatt sír fel. Próbálkozott volna valamivel? Észre se vettem, de sejtem, hogy valamivel cserélni akart. Elmosolyodom.
-Arénában a rendszer sokkal szigorúbban nézi a pontjainkat, és az alapján dönti el, mikor sikerül, mikor nem. Mint mikor egy boss ellen harcolsz. -vonok vállat.
Álomkelő eközben elég tanácstalannak tűnik, hol ide, hol odanéz. Végül meghallom hangját a fejemben, és az enyhe visszhang alapján szavait csakis felém intézi.
~Engem nem támadott, mégis esett a pontom. Mi ez?~
Vele ellentétben nekem nem sokat kellett gondolkodnom. Nem is olyan rég tértem be Anatole boltjába, hogy tanácsot adjon a T3-as felszerelkezésem ügyében, és igen, elgondolkodtam, várjak és vadásszak-e egy Gyémánt Mellvértet, de végül úgy döntöttem, nem teszem. Most, ez alapján viszont nem is rossz ötlet ez a tárgy, bár meg vagyok elégedve a saját páncélommal.
-Szóval ritkaságra is beruháztál. Ügyes. -bólintok elégedetten. Igazi kihívás, figyelnem kell, hogy még az én támadásaim is visszapattanhatnak rám. Ez esetben viszont...
-Álom, most figyelj oda. Koncentrálj.
A macska elintézettnek gondolja a dolgot. Úgy tűnik, az elég neki, ha én tudom a rejtélyre a választ, és legalább érti, hogy én mire akarok kilyukadni. Én eközben úgy teszek kezemmel, mintha egy lebegő, kék fénylabdát egyensúlyoznék az ujjaim között.
-Áh, az még hátravan.
Majd olyan mozdulattal, mintha Ahri gömbjét lőném el magamtól, megpróbálom megcsapni a pálcámmal Junt, miközben Álom is támadásba lendül, ismét.


//Első kocka én, második Álom. Ha találok, akkor levonom innen a Mellvért sebzését.
Ezen kívül képipróba: Álom Reflexének bekapcsolására. Ha sikerül, innentől ha Álom sebződik, ő is automatikusan visszasebez 15%-ot. Hogy ne legyen ebből végtelen körforgás, ezt csak egyszer teszi meg a mellvért-sebzés után, de akkor hozzáadom neki az így bevitt sebzés 10%-át is.

Képi sikertelen ._.;

Chancery: 150/150, 25/70
Álomkelő: 63/75

Pihi: 3/4


A hozzászólást Chancery összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Szept. 26 2014, 21:38-kor.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Aréna] Jun és Chancery Empty Re: [Aréna] Jun és Chancery

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Szept. 26 2014, 21:38

The member 'Chancery' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Aréna] Jun és Chancery 4767249862_5877ffd2ef_s [Aréna] Jun és Chancery 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Aréna] Jun és Chancery 4766604173_492736719c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Aréna] Jun és Chancery Empty Re: [Aréna] Jun és Chancery

Témanyitás by Jun Pént. Szept. 26 2014, 22:49

- Fiora tökéletes ahogy van. - öltök nyelvet, majd hozzá hasonlóan én is felnevetek, ugyanis rögtön tudom miről is van szó, annak ellenére, hogy nem folytam bele odakint annyira a témába. - A feedelt Ahri veszélyesebb mint holmi Fiora. Már csak a charm miatt is. Berángat bárhova vele, miközben még csak védekezni sem hagy megsoroz. Igazságtalansáág Razz - vágok vissza neki, mennyivel igazságtalanabb amikor csak úgy elkap egy képességgel és berángat a torony alá. Áh rémisztő. De annyira azért mégsem az mint Álom bokortámadása. Ahogy visszagondolok az üdvözlő támadásra, nem is értem, hogy nem tűnt fel a cica hiánya. Észre kellett volna vennem a hiányát. Ha nem lennék ilyen könnyen lenyűgözhető talán most jobban állna a szénám. Kár ezen bánkódni..
- Áh értem. Akkor minden rendben van. Kiegyensúlyozottabban kellett volna elosztanom a pontjaimat. - sajnálkozok picit, habár ehhez is késő van. Meggondolatlan voltam amikor a csak úgy kineveztem a kitartást leghaszontalanabb pontnak. Most pont ez miatt veszítek. Régen is ez okozhatta a totális vereségeimet. Mindig azt tartottam szem előtt, hogy erősebben, még erősebben, most meg gyorsabban. Nem csoda, hogy fáradékony lettem, és könnyen csapdába ejthető. Miközben a földön csücsikéltem és sajnálkoztam, megint megrohamoztak, próbáltam kitérni, azonban a rendszer túlságosan lassan engedett ismét ellentámadni, ezért esélyem sem volt arra, hogy félremenjenek a támadások. Morgolódtam az orrom alatt, amiért ennyire félvárról vettem a harcot.
- Ezek szerint észrevetted. Elég izgi kis játékszer, viszont megvan a hátránya is. Talán ha lenne valamilyen öngyógyító képességem hasznosabb lenne. - kuncogok közben megkocogtatom a vértem az öklömmel. - Viszont cserébe egész sok páncélt ad. Tartós kis cucc. - meg persze jól is néz ki. Hősiesebbnek tűnik benne az ember. Meg talán egy kicsit lovagiasabbnak is. Szeretem ezt a dicső lovag dolgot, viszont sokak szerint nem áll jól. Sokkal markánsabb és férfiasabbnak gondolja mindenki a lovagokat. Vajon mért is..
- Na most vagy soha. - pattanok fel. Legalább a páncélpontjait le kell szednem. Ha az sikerül betudhatom félig meddig győzelemnek, még ha bukta is lesz a vége. - En garde!

// 3 vagy afölött sikeres támadás Chanra, illetve ismét képipróba ugyanúgy mint legutóbb is. //
HP: 16
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Aréna] Jun és Chancery Empty Re: [Aréna] Jun és Chancery

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Szept. 26 2014, 22:49

The member 'Jun' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Aréna] Jun és Chancery 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Aréna] Jun és Chancery 4766602461_64fb5071c9_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Aréna] Jun és Chancery Empty Re: [Aréna] Jun és Chancery

Témanyitás by Chancery Szomb. Szept. 27 2014, 00:37

-Az attól függ, milyen a játékos. Ha egy olyan Ahrival álltál volna szemben, ami mögött én ülök, easy win. -nevetem el magam. Ahri hiába az egyik kedvencem, hisz kemonomimi, az én reakcióidőmnek túl sok az a karakter. Ezen kívül az a típus vagyok, aki tényleg nem tud a támogató szerepén kívül mást csinálni. Olyannyira megszoktam már, hogy az összes ölést és a sebzések nagyját másokra kell bízzam, nekem pedig csak életet és egyéb növelő hatásokat adni, hogy nem is mertem soha senkire erősebben rátámadni. Ez pedig, ha nem támogató az ember, elég érdekes helyzeteket teremt.
Nem úgy a SAO-ban. Itt már a saját erőmre kell hagyatkoznom, és megszoktam az itteni életet, a harcot, a pörgést... vagyis, fogjuk rá, hogy megszoktam.
-Én pont a hátránya miatt nem készíttettem végül. -egyenesedem fel. Úgy villog vörösen a kitartásom, mintha kötelező lenne neki, vagyis ideje pihenésre fogni. Mindössze annyira használom a megmaradt energiát, hogy kikerüljem vele Jun támadását, aztán csodálkozom, mikor hirtelen az üldögélő és mancsát nyalogató Álomkelő kerül a helyére. A macska is rám néz, majd Junra, én pedig követem a tekintetét és kicsit félredöntöm a fejem.
-Öhm.. flash fail? O.o -maradok meg a Legendák Ligája témájánál, ezúttal az egyik idézői varázslatra utalva. Hisz ez az egész csere szinte ugyanolyan volt, szinte a hangot is hallottam a fülemben. -Vagy átmentél Urgoth-ba? :3
~Szeretem, mikor ilyen fél-kínaiul beszéltek... Suspect ~
A macska persze nem igazán tudja, miről folyik itt közben a társalgás. Leguggolok, ha már várnom kell egy kicsit, meg a jelek szerint Junnak is, és megsimogatom a hátát.
-Amúgy, játszottál rangsoroltat? -fordulok vissza Jun felé. Kiváncsi vagyok, egész pontosan mennyire profi Idézővel állok szemben :3


Pihikör Razz

Chancery: 150/150, 25/70
Álomkelő: 63/75

Pihi: 4/4
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Aréna] Jun és Chancery Empty Re: [Aréna] Jun és Chancery

Témanyitás by Jun Szomb. Szept. 27 2014, 21:43

- Hihi, nem hiszem én azt. Ha fele olyan jó játékos voltál abban a játékban mint itt akkor minimum platinás lehettél. - nevetek fel, habár annak amit mondtam tényleg van alapja. A lány elég jó stratéga, figyel minden apróbb dologra, és jó csapatjátékos is. Talán egyetlen olyan dolog ami miatt egy olyan online játékban mint a Legendák ligája nem tud az ember olyan jól teljesíteni az csakis a bunkó játékosok miatt lehetséges. Szinte biztos vagyok benne, hogy ö is tapasztalta azokat az érzéseket amikor legszívesebben beletaposott volna a monitorba, ha ezzel sikerülne jobb belátásra bírnia valakit, aki ingerülten pattog, rombolja a csapat morálját vagy valami hasonló. - Tudom, hogy valójában most is csak visszafogod a képességeid, hogy legyen esélyem megütni. - biztattam picit, illetve közben reménykedtem, hogy sikerül nem életem legrövidebb harcát megélnem. Szinte már látom magamelőtt ahogy lépek ki az arénából, hogy egy kis bubi kidurran a fejem felett konfettit szórva, és gratulál egy jól öltözött fazon széles vigyorral az arcán, hogy igen, a leggyorsabb vereség rekordere lettél Jun! Majd végül is feltápászkodtam a földről, és teljes elszántsággal lóbáltam meg magam előtt a fegyvert, kicsit rákészültem még mielőtt ismét lesújtani próbálnék a lányra. Mély levegő, és kifúj, a korábbi támadásaim vettem alapul, azzal az elvvel, hogy ami egyszer sikerült mért is ne sikerülne még egyszer? Hát igen, talán ez alkalommal elég jól felsültem vele. Ellőttem egy menő szöveget és még mielőtt elég közel érhettem volna a lányhoz megcsúsztam egy kósza jégfolton, majd fenékre huppantam.
- Itai. - nyögök majd mire feleszméltem, hogy ezt a ballépésem a rendszer támadásnak vette, és máris egy újabb pihiköröm élvezhettem. - Mou! Gonosz rendszer! Gonosz jégfolt. - nyávogtam fel, közben a fegyvert tartó kezemmel hadonászni kezdtem.
- Ilyen alkalmakkor jól esne egy kis idő visszaforgatás, akkor tuti más irányból indultam volna el... Vagy egy Fiora féle ulti. Csak úgy suhannék, bimm bumm durr paff... - adtam ki a fura hanghatásokat és képzeltem közben magam a nő szerepébe.
- Muh Urgot. Urgot... hmmmmm NEE URGOT! - realizálom is, hogy melyik hősre gondolhat a lány, majd szinte elszörnyedek a gondolattól, hogy a játék legrondább lényének is olyan képessége van mint nekem. - NEEEE! Ez nem lehet. Hol lehet panaszt írni Kayaba-nak?! - hisztiztem picit, majd a lány kérdése hozott vissza a föld nevű bolygóra.
- Hogy rangsorolt? Nem. Nem jutottam odáig. Gyorsan ráunok a dolgokra, ezért mindig belekezdtem valami új játékba is, ezért a Ligát kicsit szüneteltettem. - való igaz, elég tékozló és huncut életet éltem, ezért elég hamar el is feletkeztem a dologról. Mindig valami új, valami divatosabb, valami olyan kellett amivel jól elüthetem az időm, és nem elég monoton. Hol egy fps, hol valami szimulátor, néha néha egy kis moba. De talán egyetlen olyan játékba sem ütköztem amit hosszú idő elteltével még egyszer előkaptam a lol-on kívül.
- Gondolom te is elég sok időt töltöttél vele, hogy még most is kívülről fújod a szövegeket.

//pihi//
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Aréna] Jun és Chancery Empty Re: [Aréna] Jun és Chancery

Témanyitás by Chancery Szomb. Szept. 27 2014, 22:40

-Hogy én, Platina? O.o -először megdöbbenek, majd elnevetem magam. -Áh, dehogy. Bronz II Razz Maximum addig jutottam, azt is csak nehezen, mert hihetetlen, hogy miféle emberek fordulnak meg arra Rolling Eyes  Támogatóként meg sajnos nem vihetem el az egész meccset a hátamon.
Sőt, két év alatt már rég kidobhatott a legalsó divízióból a játék, bár eddig, amíg eszembe nem jutott ez a pálya, nem is hiányzott. Most szívesen leülnék legalább egy meccs erejére, megnézni, vajon javult-e a társaság, kevesebb-e a rosszindulatú egyén, de persze azért ilyen luxust már nem várhatok Kayabától.
-Hát, nem tagadom, átlátsz rajtam, mint az üvegen Razz -vonok vállat sunyi mosollyal. Hisz igazából nincs igaza, mindent úgy csinálok, ahogy máskor is. De hogy nem dobom be teljes erőmet? Magam sem tudom. Hogy őszinte legyek, ezen a párharcon sokkal nyugodtabbnak érzem magam, mint mikor Timidus ellen álltam ki - mert nem mondhatom, hogy Shukaku is harcolt.
-Áu... O.o -kontrázok rá én is, mikor Jun elesik. -Bocsi. Pedig nem terveztem bele jeget. Talán automata díszítőelem ._.
Ej-ej, Urgoth-ot senki se szereti, csak mert csúnya, pedig szerintem nagyon erős lövész, ha jó kezek között van. Mondjuk, én még sosem találkoztam még magával a hőssel sem, nem hogy jó hőssel. Mikor viszont arra terelődik a téma, hogy Jun más játékokkal is játszott, eszembe jut egy másik, ismét.
-És a Smite-t ismered? :3 -eresztek el egy cicamosolyt felé. Az volt a másik MOBA, ami előtt rengeteget ültem, de főleg azért tetszett, mert itt valós, mitológiai alakokkal kellett menni. Lehettem Basztet, a macskaistennő vagy Zeusz, de olyanokat is megismertem, amikről azelőtt sosem hallottam.
-Hát... ha szeretnél velem játszani, ismerned kell a szabályokat. -sütök el egy újabb Ahri-féle hanglejtéses mondatot, majd Álommal egymás mellett loholva nekilendülünk, hogy elkapjuk Jun grabancát és vége legyen a meccsnek. Jó lenen ezután leülni valahova még beszélni a mobákról owo


Sima támadás, első kocka én, második Álom.

Chancery: 150/150, 21/70
Álomkelő: 59/75

Pihi: 1/4


A hozzászólást Chancery összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 27 2014, 22:41-kor.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Aréna] Jun és Chancery Empty Re: [Aréna] Jun és Chancery

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Szept. 27 2014, 22:40

The member 'Chancery' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Aréna] Jun és Chancery 4766609959_af0c0eb7c7_s [Aréna] Jun és Chancery 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Aréna] Jun és Chancery Empty Re: [Aréna] Jun és Chancery

Témanyitás by Jun Pént. Okt. 03 2014, 12:35

- Ne szerénykedj. - nyújtok nyelvet. A lányok mindig mindenben próbálják magukat kevesebbnek feltüntetni, mint amik valójában. Chan magát csak egy bronzos játékosnak tartja, de én ahogy ránézek minimum platina. De hát nem vitatkozok vele. - Ne is mondd. Mindenhol csak a nagyszájú csürhe. Phej. Remélem mire kiszabadulunk innen addigra a játékosréteg kicsit nevelődik. - persze nem valószínű, hogy ez így történne. Nehéz ilyesmit még gondolni is, de ahozz a játékhoz képest mennyivel jobban ki van dolgozva a sao belső rendszere. Semmi káromkodás, semmi nagyzolás. Az átlag nem tudja letagadni a szintjét sem mert annyira nyilvánvaló. A lányt megvádoltam, hogy visszafogja magát, és a reakciója azt sejteti, hogy igazam van. A legutóbbi harcunk óta olyannyira megerősödhetett hozzám képest, hogy képes lenne egy képességgel azonnal legyőzni, de mivel nem akar megszégyeníteni ezért hagyja magát. Milyen jólelkű. Picit elpirulok. Ezt az egészet csak miattam teszi. Ez annyira romantikus. Annyira aranyos tőle. Sikerült ezúttal annyira elterelnie a figyelmem, hogy mire észreveszem a közeledtüket addigra már nincs elegendő időm ahhoz, hogy feltápászkodjak a jégfoltról, vagy valamerre gurulni tudjak. Csupán néhány mozdulatot sikerül megtennem, picit arrébb rugdalom magam tőlük, de ez még nem volt elegendő ahhoz, hogy túl is éljem a támadást. Már villant is a vesztest megillető szöveg előttem, amit gyorsan be is zártam. Nem szerettem ezt a szöveget látni. De hát na. Néha kell.
- First blood. - nyögöm ki, majd egy erős nyögés kíséretében hátravetem magam a hóban. Mintha csak halottat játszanék. Egy pillanatig még kiélveztem a korai hó tapintását, majd felálltam, és a lányhoz siettem. A korábbi kérdésére csak bólintottam. Pontosan tudtam mire gondol. Játék különféle istenekkel. - Éreztem, hogy nem ma lesz a napja, hogy legyőzlek. - veregettem meg a lány vállát. - De érzem, hogy hamarosan már méltó ellenfeled leszek. - csillan fel a szemem, habár ez még csak egy távoli elképzelés. Rengeteget kell edzeni, meg fejlődni ehhez.

Köszi a játékot :3
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Aréna] Jun és Chancery Empty Re: [Aréna] Jun és Chancery

Témanyitás by Chancery Pént. Okt. 03 2014, 16:01

Hogy őszinte legyek, nem hittem volna, hogy be is találunk, de Álom csapására már szinte szükség sem volt. Az, hogy kivételesen én voltam mindig az első, látszott a pofiján, hogy megviseli kicsit, de ez kivételesen az én párbajom volt, ő pedig a támogató szerepét töltötte be, nem pedig fordítva, mint általában.
-Aww... mijért nem mondtad? D: -vágok aggódó arckifejezést és én magam is leplüttyedek a kevéske hóba. Most, hogy a csatának vége, és jobban körbenézek, rájövök, mi volt az, amit egyébként hiányolok, főleg most, hogy nyugi van.
-POROK! Legközelebbre be kell digitalizáljam valahogy a porokat is. Főleg egy olyan bajuszosat :3
Poro az a kis fehér bundás, szarvacskás lény, mely Freljord hóbuckáit népesítik be. Kis fekete gombszemük van és hatalmas nyelvük, amit kutyamódra öltögetnek ki a nagyvilágra. A bajuszos pedig egy különleges poro, amely az egy hős, Braum miatt született meg. Braum egyébként is az északi orosz nép alapján jött létre, így a kackiás bajusz elengedhetetlen, ha pedig egy porot ő etet meg sütivel, az a poro bajszos poro lesz :3
-Akkor legközelebb. Majd hívj meg te, én úgyis ráérek az idő nagyobbik részében. -kelek fel a földről én is és ha engedi, jó alaposan megölelem Jun-chant :3
~Nagyon helyes. A fejlődés sosem árt, és ha úgy vesszük, most ezzel is fejlődtél. Szóval tetszik ez a pozitív hozzáállásod. Te meg tanulj tőle, Csan ._.~
-Azt csinálom Razz -öltöm nyelvem a macska felé, aki már trappol is kifelé, hisz valószínűleg megéhezett ebben az egész hajcihőben. Ahogy mi is haladunk kifelé, Dust alig ejt egy-két szárnycsapást, mikor elahald fölöttünk, hangja pedig megszólal a fejünkben, ráébresztve arra, talán egy kicsit még hasonlít is Anivia magyar szinkronhangjára.
~Tojást tojni sem olyan könnyű, mint hinnéd.~


Én is köszönöm Smile Lezáratom Smile
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Aréna] Jun és Chancery Empty Re: [Aréna] Jun és Chancery

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Okt. 04 2014, 18:25

Nos, a lezárással megvártam a jutalomkérés végét, így ezúttal az aréna küzdelmet lezárom. Aréna lévén maximum jutalmat kaptok. A következő küzdelmetek (egymás ellen) 2014. 12. 03-án indulhat.

Jutalom: 90 exp, 240 arany

Chancery +70 pont, összesen 545 pont.
Jun -15 pont, összesen 485 pont.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Aréna] Jun és Chancery Empty Re: [Aréna] Jun és Chancery

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.