Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lewis & Shana

3 posters

Go down

Lewis & Shana Empty Lewis & Shana

Témanyitás by Shiel D. Lewis Vas. Nov. 04 2012, 19:51

A Kezdetek Városának főterén járunk éppen dél tájékán, így a nap sugarai majdnem derékszögben esnek alá a magasból. Árnyék sehol, de legalább a virtuális csillagnak nem olyan nagy a fényereje, hogy kisüsse a játékosok retináját.
Hősünk, Sir. Lewis pedig az út közepén baktat semmire sem figyelvén, így aztán minduntalan nekimegy mindennek és mindenkinek. A látványvilág, melyet a játék nyújt, teljesen maga alá gyűrte és nem képes szabadulni a gondolattól, hogy most nagyon sok időt fog itt eltölteni. Persze nála ez pozitívan jelenik meg, mert imádja ezt a helyet. Az összes NJK-val meg disznómobbal együtt, nem mellesleg pedig a lányok miatt is, akik most szintén hasonló ruházatban vannak, mint ő, vagyis mindenki "középkori" ruhát hord. Így aztán nem meglepő, ha ennyire otthonosan mozog ebben a játékvilágban.
Idilli sétafikálását azonban egy árnyas gondolat szakítja félbe. Mi lesz akkor, ha meghal és többé nem élvezheti az ezen világ által kínált összes lehetőséget. A halálelkerüléséhez azonban az kell, hogy minél több élete legyen, amit viszont potionnal kell topon tartani..!
Meg is torpan, s nyomban, egy kézmozdulatot követően előhívja menüjét. Még nem használta sokat a funkciót, csupán párszor nézett bele, akkor is csak azért, hogy megtudja egyáltalán hova tart. Így tehát megbocsátható neki az, hogy nem reflexből nyomott az item-menüre, hanem előtte szét kellett néznie. Hanem a tárgylistában csak egyetlen egy életvisszatöltésre jó ital van, ami vajmi kevés, ha az ő életcsíkját megbontja valaki. Egy darab tuti nem rántja vissza a halálán lévő hőst Szent Péter kapujából, de talán még a sárgáról zöldre sem tolja vissza életét.
Nagyot sóhajt, majd fél szemmel meglesi mennyi pénze van. Haj, bőven elég egy kis élet-italra!
- Na hol is van az a bolt, amit a múltkor itt láttam... Á, megvagy! - kurjantja, majd csettint is egyet jobb kezének ujjaival - A zöld tényleg jó a memóriára, haha! - eközben nem is zavartatja magát azzal, hogy magában beszél.
Nekilódul a bolt felé, melyhez csak pár lépést kell tennie. Hiába, a magas embereknek kevesebbet kell lépniük...
Az üzletben csupán a kereskedő ücsörög a pultja mögött, unottan bámulja a plafont, mintha érdekes lenne. Lewis megrándítja a vállát, majd egyenest a pulthoz sétál, s az utolsó ott lévő italra bök.
- Azt kérném! Maga tisztára egy ital-díler, haha! - erre a gépi karakter csak a szemeit kezdi el forgatni. Hiába, na, ezek a gagyi njk-k nem értik a viccet...
Már-már azt hinné az ember, hogy hősünk szerencsével jár, mivel övé lehet az itóka ilyen egyszerűen, de lássuk be, miért létezne ez a történet, ha csak ennyiből állna?
Lépteket hall háta mögül, mire egy megfordul. Na az az a pillanat, mikor Sir. Lewis lovagos álla leesik a helyéről, ugyanis az üzletbe egy olyan szépség sétál be, amit még ő sem látott, pedig nem kevés sodrott van a háta mögött.
Minden esetre gyorsan átmaszkírozta tekintetét, hogy a lány, kinek zölden fénylő szeme van, ne sejthesse meg: máris mély benyomást keltett hősünkben.
Shiel D. Lewis
Shiel D. Lewis
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 371
Join date : 2012. Nov. 03.
Age : 31
Tartózkodási hely : füstfelhőben

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Lewis & Shana Empty Re: Lewis & Shana

Témanyitás by Shannon Ashdawn Hétf. Nov. 05 2012, 21:16

Valljuk be, aznap kicsit rosszul kezdődött a napom - már az is jel volt, hogy először a bal lábamat érintettem a padlóhoz. Elégedetlenül szisszentem fel, majd fordultam ki az ágyból teljes testemmel.
Megsimogattam a hálóinget, amit egy öregasszony sózott rám két szendvicsért; habár azt nem árulta el, hogy ő valami koldus, de jótevő nem játékos karakter, vagy egy nagyon rászoruló játékos. Természetesen, a ruházat semmiféle bónuszt nem adott, de az anyaga fergetegesen kellemes volt, és a lenge, áttetsző szövet csábítóan simult a domborulataimra. Szinte simogatta a testem. Odasétáltam a tükörhöz, megnézegettem magam. Vigyorogva forogtam körbe; még az átalakulás után is igen szépen, vágyat keltően néztem ki, pláne, miután beszereztem kicsit szűkebb változatát a ruhámnak.
- Legalább azzal nem kell törődni, hogy lenő a hajam, vagy ilyesmi. - Állapítottam meg, majd kezemet elhúzva magam előtt megnyitottam a menüt.
Leszereltem a lenge hálóinget, majd felrakosgattam fekete, keveset takaró felszerelésem. Kinyújtózkodtam, majd megnéztem a tárgyaimat... Nos, kajából kezdem kifogyni, és ha komolyabb küldetésekre akartam menni, tudtam, hogy nem lesz elég azaz egy Kis potion. El kellett mennem, hogy vegyek.
Sokáig tartott, mire rávettem magam, hogy kilépjek az ajtón. Kicsit álmosan, éhesen trappoltam le a lépcsőn, majd a fogadós felé fordultam, hogy ételt rendeljek, ám amint pillantásom találkozott az övével, meglepődötten visítottam fel.
- Egy medve! - Hebegtem csodálkozva, majd rémülten futottam ki a helységből.
Újabb hisztérikus sikítás rázta végig az utcát. A mackók döbbenten fordultak felém, brummogó hangjukon kérdezgették, mi a gond, habár volt, aki öblösen nevetgélt. Magamba zuhanva rogytam térdre, próbáltam összeszedni a gondolataim. ~ Vagy szerverhiba, vagy megőrültem... esetleg... mi lehet még? Egy "északi" városba teleportáltam volna? De nincs se hó, se hideg, nem lenne túl logikus... ~
Percekbe telt, mire felfogtam, hogy egyik se akar megenni, s úgy tűnik hogy kifejezetten bántani se. Mégis, kissé remegve, bizalmatlanul álltam fel, majd oldalaztam el a tömeg mellett, célbavéve a Potion árust. ~ Csak tudnám, hogy lesz merszem egy medvétől venni bármit is... ~
Amint a bejárathoz értem, igyekeztem megacélozni magam. Kihúztam a hátam, hátracsaptam a hajam, magabiztos mosolyt erőltettem az arcomra, és beléptem a boltba.
Ifjú, jó kiállású -már, ha lehet a macikkal ilyenekkel illetni- medve állt a pultnál, és próbálta ráerőltetni a vicceit az árusra, majd felém fordult. Egy röpke pillanatra vad vágyakozás csillant meg a szemében, de szinte rögtön eltüntette ezt a kifejezést. Habár nem értettem, mit eszik egy medve egy emberben, hacsak nem a húsát...
Mindenesetre, úgy döntöttem, provokálom kicsit a nagyra nőtt bocsot: riszálva magamat, lágyan dobálva a hajam és a mellem, mentem oda a pulthoz, majd kezeimmel összenyomva kebleimet támasztottam meg magam.
- Egy Nagy Potion-t szeretnék tölteni, mely feltölti az életem, ha veszély fenyeget. - Kértem nyájasan.
- Elnézést, hölgyem. - Válaszolta udvariasan a gépi maci. - De úgy hiszem, ez az úr itt épp most vitte el az utolsót.
Már meg se lepődtem, milyen udvariasak ezek a macik, inkább dühösen pillantottam rá; nem úgy tűnt, hogy át akarná adni nekem az élettöltő italt, így hamar közömbösen rideg arckifejezés vette át az uralmat a mimikáim fölött.
- Téli bundát csinálok belőled! - Csatoltam le tőreimet az övemről, és hátrébb ugrottam. - Küzdjünk csak meg érte!
Megráztam a testem, reméltem, hogy összezavarja hajam csillogása, kebleim ugrálása, domborulataim feszülése - elvégre férfi, még ha medve is.

_________________
Jártasságok: Növénylátás~Potion/Méregfőzés

Lewis & Shana AlacropLewis & Shana Alacrop2
If you run, you won't see me stab you!
Shannon Ashdawn
Shannon Ashdawn
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 18
Join date : 2012. Sep. 30.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Lewis & Shana Empty Re: Lewis & Shana

Témanyitás by Shiel D. Lewis Kedd Nov. 06 2012, 17:37

Lewis gyorsan rájött, hogy nem tudtam időben elfedni valódi arckifejezését, mert a lány láthatóan magát kelletve indult meg feléjük. Mellei enyhén fel-alá ugrálnak, s haja is szép íven ring. Ruhája gyengéden rásimul alakjára, s ahogy egyre közeledik, egyre nagyobb hatást gyakorol hősünkre. Úgy érzi neki is felelnie kellene valamilyen gesztussal, a lány "bemutatkozására", de erre már nem lesz ideje.
A levegő még csak jobban felforrósodik, mikor megtámogatja magát a pulton a vörös hajú, s melleit is összébb nyomja karjaival. Ez nem lehet véletlen..! Sir Lewis gondolkodása talán nem áll messze a valóságtól, de ennél tovább jelen körülmények között nem tudott messzemenőbben kibontakoztatni semmilyen elméletet.
A lány potiont kér, csak úgy, mint ő, s mikor az árustól megtudja, hogy bizony Lewis volt az, ki megelőzte, egyből bicskát ránt, melyet egyeneset a lovagnak szegez. Szemei aranyosan csillognak mérges arcán, amit gyorsan átformál. Ráspanolod magad, mi? Cserébe Lewis alattomosan vigyorgó arcot ölt magára, hogy viszonozza a lány érzéketlen tekintetét.
- Téli bundát csinálok belőled! - kését pedig fenyegetően csillogtatta a fényben. A srác megilletődését nem tudta fedezni, de gyorsan végigtekintett magán. Sehol sem látott egy darab szőrszálat sem magán, nem még hogy bundát! Aztán eszébe jut, hogy a SAOban nincs is szőr, így mindenki teljesen "meztelen", de ezzel neki semmi baja, amúgy sem szereti a pamacsokat, vagy egyéb nem kívánatos kiegészítőket...
- Küzdjünk csak meg érte! - mondja, miután hátrált kicsit. Nem úgy tűnik, hogy le lehetne beszélni ezen elhatározásáról, na meg lovagunknak sincs ellenére az, hogy egy ilyen kívánatos lánnyal megküzdjön. Ha veszítene is, akkor is csak egy potionba kerül. Habár a lány lehet később majd megbánja azt, hogy ilyen hirtelen haraggal hívta ki párbajozni a fiút.
Kihúzza magát, s megmozgatja a vállait, amik ropognak is keveset, míg beállnak a megfelelő helyre. Most lehet, hogy pár centivel magasabbnak tűnik. Teste izmait a lábujjaitól a fejéig gyorsan végigfeszíti. Beletúr gesztenyebarna hajába, s zöld szemével még egy ideig pásztázta a lányt, majd megszólalt:
- Jól van, küzdjünk meg érte... - feljebb rántotta az egyik szemöldökét, szája pedig akaratlanul is sejtelmes vigyorra hajlott.
- Odakint le is rendezhetjük. A győztesé lesz az ital..!- mondja, majd elsétált a nő mellett, aki biztos végig követte a tekintetével, bár ebben nem volt biztos, mert ő maga ekkor nem nézett rá. Félt attól, hogy ilyen közelről a lány még csak vonzóbb teremtés.
Kilépett az üzletből és gyorsan előhívta a menüt.
- Az győz, aki előbb lejuttatja az ellenfél életpontjait a sárga zónába... - majd elküldi a meghívást a csatározásra a lánynak, aki gyorsan el is fogadja.
Sir Lewis előveszi lovagi páncélját, s lovagi buzogányát is, mely már szinte éhezik arra, hogy egy játékos bordáit zúzhassa. Legújabb harcmodorát nem is olyan régen fejlesztette ki, s ez most megfelelő időpont lesz arra, hogy kiderítse, illik-e egy tankhoz a harc stílus...
Shiel D. Lewis
Shiel D. Lewis
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 371
Join date : 2012. Nov. 03.
Age : 31
Tartózkodási hely : füstfelhőben

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Lewis & Shana Empty Re: Lewis & Shana

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Dec. 19 2012, 20:18

Kérésre lezárom.

Lewisnak jutalom: 5 arany
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Lewis & Shana Empty Re: Lewis & Shana

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.