Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Morishi

5 posters

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Morishi - Page 2 Empty Re: Morishi

Témanyitás by Jun Vas. Okt. 05 2014, 20:12

Vállon veregettem, pedig elég nagy volt a késztetés, hogy öleljem, de mégis ellen tudtam állni. Leküzdöttem a kis ördögöt, és úrrá lettem magamon. Büszkének kellene éreznem magam de ez mégsem sikerült. A lányka a dicséretemre ismét szerénykedni próbált, és mindenféle butaságokat mondott.
- Szerintem tehetség nélkül is lehet finomakat főzni. Odakint sincs máshogy a dolog. Előkapsz egy receptet és összedobálgatod a hozzávalókat, és sütöd, főzöd, pirítod, vagy hűtöd. Ha valaha is úgy alakul majd a dolog, hogy kijutunk, megtanítalak minden ilyen apróságra. - igen. Valaha. Már kissé elbizonytalanodtam a gondolattól, hogy sor kerül erre, hogy mi kijutunk ebből a játékból, látva, hogy a frontharcosok milyen csiga tempóban tudnak csak haladni. Nem sok magas szintű játékos van, és nehéz is felfegyverezni őket. A többség mintha csak félne a fejlődéstől, vagy inkább a kijutástól. - Jó persze én sem főzőcskéztem annyira sokat amíg kint voltam. De néha napján nekem is megfordult a kezemben a serpenyő. De tényleg csak apróságokat csináltam. - magyarázkodtam. Valójában egyáltalán nem volt szükségem arra, hogy én magamnak csináljam meg az ebédet, ugyanis mire felkeltem addigra már készült is a reggelim, a bento az asztalomon, a vacsi pedig szintén az asztalon várt, frissen, melegen mire visszaértem. Azokat az alap dolgokat is amiket tudok főleg fiatalabb koromban lestem el, meg sulis fesztiválokkor sajátítottam el. Semmi különös. A lány kissé sértődötten lép ki elém. De jogos volt az amit mondott.
- Bocsi bocsi. - ráztam meg magam előtt a kezem - Ne aggódj, én nem az a fajta vagyok aki lelök a domboldalon csak mert több dologhoz értesz mint én. Inkább felnézek rád emiatt. De ha szeretnéd mindent megtanítok nektek a ruhákról. Kérdezz csak bátran. A legmerészebb fehérneműktől kezdve a legkomolyabb alkalmi ruhákig mindenhez értek. - húztam ki magam büszkén, elégedett mosollyal az arcomon. Persze ez a tudás elég átlagos. A legtöbb ember ért az ilyesmihez. Még a férfiak is.
- Gondoltam, hogy nem. Fura lenne, ha csak úgy levelezgetne velünk. Attól nem kell félned, biztos vagyok benne, hogy ha céhtagok lesztek, lesz saját szobátok. Ha kell akkor még építünk is a házhoz. De persze én abban is benne vagyok, hogy szobatársak lehessünk, ha nincs más hely. Persze csak ha ti is. - picit elpirultam - Rengeteg hely van a szobámban. Biztos elférne még egy ágy, meg egy-két plusz bútor, ha elpakolok néhány plüsst, és összébb tolom a sajátjaimat.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Morishi - Page 2 Empty Re: Morishi

Témanyitás by Shukaku Vas. Okt. 05 2014, 20:34

Shu elnevette magát erre az igen összeszedett mesterszakács magyarázatra. Hogy tényleg csal elég lenne összedobálni a dolgokat, és semmi szakértelem vagy érzés nem kellene hozzá? Hát ezt azért ő sem tudta elhinni. Amikor még minden jó volt, ő is sokszor megfordult a konyhában segédkezni, és tudta jól, hogy szakácskönyvből nem lehet olyan finomakat főzni, mintha az ember már gyakorlott mozdulatokkal, otthonosan forogna a konyhában. Az még itt is igaz volt, hogy gyorsabban elkészült az étel, ha nem bohóckodta el. A kijutásra azonban ismételten csak megrázta a fejét.
-Nem… akkor nem… ha kijutunk, akkor semmire… de úgy sem fogunk kijutni…
És még magában hozzátette azt is, hogy ne aggódj, ezt azonban szerencsére le tudta nyelni, mert csak önmagát nyugtatta volna vele, nem Junt.
-De… itt bent is megtaníthatsz. Biztosan van rengeteg étel, amit nekem eszembe sem jutna elkészítenem. Szereztem szakácskönyveket, és kísérletezgetek én is, de például érdekes lenne Anatoletól kikérdezni, hogy ők miket főztek… mert ugye ő kanadai-francia… vagy francia-kanadai… ezt sohasem tudom, de a lényeg, hogy nem japán. Vagy például Alex. Őt nem tudom, hogy honnan jött, de sokszor beszél valami érthetetlen nyelven, meg látszik rajta is, hogy ő sem japán. Érdekes lenne minden ország konyháját kipróbálni… ha már ilyen sokféle nép van itt… vagy csak a céhben…
Szerencsére Jun nem kifogásokat keresett, hanem konkrét válaszokkal állt elő, ráadásul jó válaszokkal… bár teljesen ez sem tetszett Shunak, és kapott is miatta egy nyelvkiöltést… amolyan Ren félét.
-Nem kell rám felnézned. Te is ugyanolyan sokat tudsz, mint én, csak másról…
~Nem tudálékoskodok. Azt senki nem szereti. Még Ren bácsi is szólt érte…~
-Építeni… mármint csak nekünk… külön…

Erre még Timidus is felkapta a fejét. Okos ötlet lenne Anattól, ha elkülönítené őket. Illetve logikus döntés, az előzmények ismeretében.
-És… és, hogy… hogy szobatársak? Nekem… még az intézetben sem volt szobatársam. Külön szobát kaptam, hogy ne bántsanak. És… nem szeretném elvenni a plüsseidtől a helyet… meg a szobádat sem kell átrendezni… miattam… nem akarok zavarni…

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Morishi - Page 2 Empty Re: Morishi

Témanyitás by Jun Vas. Okt. 05 2014, 21:22

Nem számítottam olyan reakcióra mint amit akkor mutatott a lány amikor a kijutást említettem. Picit megrémített. De csak egy pillanatra. Tudom, hogy nem szeretné itt hagyni ezt a világot, nem csak Timidus miatt, hanem mert odakint másak az erőviszonyok és a lehetőségek is az életben maradásra. Őszintén szólva nehéz lenne megmondani melyik a nagyobb horror a maga módján, ezért felesleges is lenne vitába szállnom vele. Inkább nem is reagáltam a dologra.
- Persze, majd néha amikor mindketten ráérünk összejövünk a konyhában és alkotunk valami finomat. Anatról pedig eddig nem tudtam a származását. Valahogy sosem került szóba a dolog, ahogyan Alexnél sem. Viszont karácsonykor volt alkalmam megkóstolni milyen az ö hazájának főztje, és szerintem elég furi. Olyan fűszeres, és nehéz. - véleményeztem az ételt, ami ugyan nem volt rossz, de valójában számomra ízletesnek sem volt nevezhető. Olyan idegen ízvilág, és nem is igazán tudtam hova tenni a dolgot.
- Ühüm. Sokkal magasabbak, és alkatra is másabbak. De valahogy imádom ezt bennük. Alex kis szégyenlős, amíg Anat simán levetkőzik és befekszik mellém az ágyba. - hasonlítottam össze a két alakot. Való igaz Alex kicsit másabb típus, ö amolyan forever virgin, ezért érthető is, hogy mért is volt olyan nehéz azon a randi tréningen rábírni, hogy előttünk öltözzön át. Amíg Anat csupa férfiasság semmi oka sem volt arra, hogy rejtegesse a testét. Meg hát mindketten fiúk vagyunk, ezért nincs is miért takargatnia magát. Nem valószínű, hogy tudna olyat mutatni amit még nem láttam. ( facepalm  facepalm  facepalm triple facepalm  )
- Kanadaiak szokták a juharszirupos palacsintát enni ugye? Nagyon szeretném megkóstolni a juharszirupot. Majd legközelebb ha összeütközünk Anattal beszélni kell vele erről. Hmm - igen, mindenképpen. Ezt nem szabad elfelejteni. - Szerinted vannak még külföldiek a céhben? Vagy valami ismerős nagyobb céhben? Kíváncsivá tett a dolog. - Nem is kicsit. Valahogy, most olyan szívesen odamennék Alexhoz is dumálni a hazájáról, de lehet hülyének nézne, ha csak úgy berúgnám az ajtaját, hogy beszélgessünk arról, hogy honnan is jött. Majd kell egy jó alkalom erre.
- Nem nehéz bővíteni a céhházat. Szerintem könnyen megoldható, hogy valahol hozzácsapjunk még egy picit a folyosóhoz, és egyel több szoba legyen. De szerintem még vannak szabad szobáink. Szóval erre nem lesz szükség. - mosolygok a lányra, aki úgy tűnik kicsit zavarba jött a szobatárs ajánlatom hallatán. Valójában én is meglepődtem volna, ha valaki ezt így felajánlja és talán ellenkeznék is picit, mert elég rendetlen tudok lenni, de most más a helyzet.
- Tudom, elég nagy bizalom kell ahhoz, hogy rábólints csak úgy a szobatárs dologra. De ha meggondolnád magad én szívesen látlak titeket. A plüssöket meg amúgy is mindig pakolászom, szóval az nem nagy dolog. Amúgy sem zavarnátok. Rengeteg időt tölthetnénk együtt akkor. Együtt fürdőzhetnénk, aludhatnánk, öltözhetnénk meg minden izgi dolog.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Morishi - Page 2 Empty Re: Morishi

Témanyitás by Shukaku Vas. Okt. 05 2014, 21:41

Nem vette észre. Vagy nem akarta észre venni. Mindegy is volt, Shu is csak akkor döbbent rá, hogy mit is mondott, amikor már kimondta a szavakat. Valahogy most már annyira egyértelművé vállt számára, hogy innen soha nem fognak kijutni, hogy szerette volna, ha ebbe mindenki elkezd lassan beletörődni. Ha nem hirtelen éri őket a hír, és nem ragaszkodnak hozzá az utolsó reménysugárba kapaszkodva, akkor majd talán nem érinti őket annyira lesújtóan a hír. Meg persze azok után, amiket Ozirisz mondott el neki, már egyre inkább biztos volt abban, hogy igazából a frontharcosok is maradni akarnak, csak ez még nem tudatosították saját magukban sem, és csak ezt kell megvárnia. Ő bezzeg türelmes volt, na és persze magabiztos, hiszen Timidus is megmondta, hogy nem kell félnie attól, hogy az a bagázs valaha is eléri a századik szintet. Azután pedig újra szóba került a karácsonyi ebéd, amire a kis idomárnak egy picit könnybe lábadt a szeme. Olyan jó lenne már ott lenni. Most még csak ősz van, ősz közepe, de talán mire eljön a karácsony, már ő is ott lehet velük a céhházban. olyan csodálatos lenne. Az nem lepte meg, hogy Alexet kis szégyenlősnek nevezte Jun. Ennyire már ismerte a fiút, és látta már a durcis arcát is, sőt, pont ő hívta fel a figyelmét arra, hogy gyerekesen viselkedik. Az egy vicces délután volt… Az azonban, amit a lány Anatról mondott…
-Mármint… hogy Anat… de ő nem… hogy… hogy Mirikával… mármint… izé…
Nem. Ebből nem értett semmit, de már értetlenkedni sem akart, csak gyorsan túllépni a témán, hogy neki ne is kelljen tudnia ezekről. Ezek után azonban a későbbi válaszok is nehezen születtek meg.
-Mármint… hogy többiek? Chan… azt hiszem… de őt…
De vele most nem lenne jó összefutni, ha Anaték közölték vele a döntést.
-Fürödni… de… én még Timidust sem…
Ez a beszélgetés kezdett egyre kényelmetlenebbé válni…

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Morishi - Page 2 Empty Re: Morishi

Témanyitás by Jun Vas. Okt. 05 2014, 22:03

Mindenféle apró lényegtelen dologra kitértem, magyaráztam, csak úgy jöttek a szavak, nem is nagyon törődtem azzal, hogy miről is beszéltem, és olyan nagyon beleéltem magam, hogy a saját perverzióm is egy-egy aprócska formában megjelent a szövegben amit a lány azonnal ki is szúrt, és meg is jegyezte. Vagyis inkább meglepődött, és össze vissza beszélt.
- Anat?  Mii-chan? - kérdeztem vissza a két név között picike szünetet tartva, félredöntöttem a fejem, és továbbra is mosolyogtam. - Oh azt hiszem értem mit szeretnél. - bólintottam egyet és a fejemben már el is döntöttem, hogy ha ennyire kíváncsi a kis kalandunkra akkor mesélek belőle picurit, hogy még se legyen ez annyira fura számára.
- Néha szoktunk ilyesmit csinálni. Nem olyan nagy dolog. Sőt valójában nagyon jó móka. Anat volt középen, és Mii-chan is ott volt. Eleinte picit kényelmetlen volt, de végül hamar megtaláltuk a megfelelő módot rá, hogy aludni tudjunk. Anat valójában nagyon kényelmes! - picit elgondolkodtam, hogy még mit kéne mesélnem, de más izgalmas rész nem nagyon maradt meg arról az éjszakáról. Sőt valójában annyira nem is volt örömteli a dolog, szóval nem is tudtam kiélvezni a helyzetet. Egy őrült kutatott utánunk, sokan meghaltak abban a bálteremben, és nem is beszélve Mer-chan fogva tartásáról. Kissé idegessé tesz ha arra a göndör hajú idiótára kell gondolnom, de most már minden rendben van. Nem élhetek a múltban. Mély levegőt veszek és kifújom azon nyomban.
- Nincs is annál jobb dolog mint amikor felkelsz és ott fekszik melletted valaki. De persze ezt neked nem kell mondanom, mivel Timidussal együtt szoktatok aludni. - persze nekem is lenne alkalmam besurranni Alexhoz, vagy esetleg a mit sem sejtő Saya-tanhoz, vagy éppenséggel Anatot lepni meg a társaságommal, de valljuk be nem ugyanaz. Ahhoz kell egy hangulat.
- Hmm most döbbentem csak rá, hogy mennyi mindent meg szeretnék kérdezni a többiektől. Amilyen régóta együtt lakunk olyannyira nem ismerem őket. De persze ez azért is lehet, mert ilyesmik nem szoktak szóba kerülni. - Hmm Mer-chanból még kinézném, hogy nem japán származású, de azt hiszem a többiek már nem annyira.
- Csak vicceltem. Ne aggódj, emlékszem. Annyira még én sem vagyok elvetemült, hogy ilyesmire kényszerítselek. Valójában én is picit szégyenlős vagyok, még ha ez nem is látszik rajtam. A fürdőházakban is mindig a kezeimben tartok egy törcsit.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Morishi - Page 2 Empty Re: Morishi

Témanyitás by Shukaku Hétf. Okt. 06 2014, 00:04

Amikor még Jun vissza is kérdezett, akkor Shu már fülét-farkát behúzva igyekezett nem megtörténté tenni az eseményeket, hiszen ha nem is érti, hogy mire kérdezett rá, akkor biztosan nem is történt semmi olyan, amire rá kellett volna kérdeznie. De… de ez akkor is furcsa volt. Nem gondolta volna Anatról, hogy csak úgy összebújna… mármint van cicája, és aki a cicákat szereti… meg kedves volt mindig is… de azért egy felnőtt férfi… és Mirika egy kicsit sem volt féltékeny? Ez a világ még annyira idegen volt Shu számára, hogy a saját kis elképzeléseit kivetítve mindenképpen fel kellett tennie ezeket a kérdéseket. Persze ahogy kimondta, már azonnal elvetette ezt a buta ötletet, de ahogyan Jun elkezdte mesélni, hogy  Anat van középen… újra csak igyekezett elfordítani a fejét, és becsukni a fülét. Ám amikor a beszélő eljutott oda, hogy aludni tudjanak, azonnal elszállt minden félelme, és saját magát kinevetve tört ki nevetésben. Hogy aludni? És Anat kényelmes? Hát biztosan! Persze akkor még nem tudta, hogy nemsokára már ő is megtapasztalja egy ölelés keretein belül, és még mindig furcsállta, hogy Anat csak így összebújik Junnal… de már annyira nem volt furcsa ez az egész, mint első hallomásra.
-Igen… nekem ott van Timidus. És… és ha esetleg… ha esetleg azért szeretnél szobatárskodni velünk, mert magányos vagy… mármint a plüssökön kívül…
Újra elpirult, és kellett néhány nagy levegő ahhoz, hogy ezt a felajánlást megtegye. A sátorozás egy dolog volt, és abba szívesen belement, de azért ez… de akkor is segíteni szeretne ennek a lánynak, hiszen ő is olyan sokat segített neki.
-Szóval… ha szeretnéd… akkor néha…

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Morishi - Page 2 Empty Re: Morishi

Témanyitás by Jun Vas. Okt. 19 2014, 20:27

Kis nosztalgia mindig jól eső dolog, még akkor is ha a dolog amire visszagondol az ember csak félig meddig jó dolog. Minden jóban van valami rossz is, és erre a együtt alvásos dologra ez nagyon igaz. Jó volt mert megismertem egy új embert, aludhattam Anattal, viszont rémes volt, hogy tönkretettek egy báltermet, elrabolták Mer-chant, és még egy fiú is eltűnt. Nem beszélve arról a sok halottról.. Persze erre inkább nem szerettem visszagondolni, sőt egyetlen halottra sem. Lehangoló, és ha egyáltalán nem tehettünk semmit akkor nincs is okom a önmarcangolásra. Miközben meséltem, nem igazán tudtam hová tenni Shu-tan reakcióját. Biztosan volt valami mögöttem, ami elterelte a figyelmét, vagy látott valamit amit nem kellett volna. Hátra pillantottam majd a lánykára, majd vele együtt nevettem.
- De tényleg az. Egyszer majd ki kell próbálnod. - bólogatás közben karba tettem a kezeim. Meglepő de Anat kényelmesebb mint a legtöbb párna, és ami még jobb nincs belőle több. Ezért még plusz dolog, ha az ember eldicsekedhet vele, micsoda kényelemben volt része.
- Persze, hogy szeretném! Bármikor. Akármikor. Amikor csak szeretnéd! Bármikor a rendelkezésetekre állok. - hevesen csattantam fel, szemeim csillogtak, és legszívesebben talán azon nyomban magamhoz ölelném a lánykát, szorosan a mellkasomhoz passzírozni, amíg el nem jut odáig, hogy ellenkezhessen. Hamar visszataláltam, és megköszörültem a torkom, picit lenyugodva. - Vagyis.. Szívesen. Nagyon szeretnék. Biztos jó móka lesz. -  mosolyogtam a lányra. Próbáltam magam nyugodtak mutatni az előző kitörés után, de belül ünnepelni kezdtem. Ujjongnék örömömben, futkároznék, hogy levezessem a felesleges energiáim, viszont ez lehetetlen. Vagyis mégsem lehetetlen csak valószínűleg egy ilyen láttán a lányka picit megrémülne.
- Rengeteg izgi dolgot fogunk együtt csinálni. Rengeteg huncutságra lesz időnk.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Morishi - Page 2 Empty Re: Morishi

Témanyitás by Shukaku Vas. Okt. 19 2014, 20:59

-Kipróbálni? Mármint… hogya…
A nevetés azonnal elhalkult, sőt el is halt, és gyors gesztikulálásokkal, fejrázással és kézmozdulatokkal jelzett ellenkezésbe ment át, sőt, még egy kicsit el is hátrált Jun elől. Bár pontosan ő sem tudta, hogy mitől riadt meg ennyire, de azt érezte, hogy az arcát elönti a pír okozta forróság. Ezután azonban rájött. Egy ölelés. Peter ölelése. A bizalom. Nem akarta még egyszer odaadni senkinek, aki becsaphatja. És ez a felismerés ahhoz, vezetett, hogy szomorúan, fej leszegve lépdelt tovább a megfelelő irányba, és csak pár másodperc múlva szólalt meg.
-Tudod… Peter is nagyon sok mindent ígért. És… én már a barátlistára sem teszek senkit. Nem akarom látni, amikor elfeketednek. Főleg nem úgy, hogy… hogy saját maguk miatt. Nem akarok több hazugságot, meg azt, hogy becsapjanak. Timidus… ő megbízható… róla tudom, hogy sohasem fog elhagyni. De… eddig senki más… senki más nem tartotta be az ígéreteit. Mindenki rájön, hogy nem kedvel… és általában ugyanazokért a dolgokért nem kedvelnek. Valamikor… igyekszem változni. Ren bácsi is elmondta, hogy ne okoskodjak annyit, és szerintem már nem is csinálom… azt hiszem… remélem. De amíg azt hiszik, hogy ellenük vagyok… és Timidust sem kedvelik… pedig nagyon lehet őt szeretni, csak senki nem akarja megismerni. Én meg… azokat a dolgokat már tudod…
Az azonban, hogy Jun még ezek után is vele maradt, sőt, időt töltött velük, Timidussal is, ráadásul most kitörő örömmel fogadta azt, hogy ő is közeledett, szóval ez így összességében egy halvány mosolyt csalt az arcára… bár a huncutkodás kifejezésre ismételten elpirult, és nem tudta hova tenni. Nem volt az a csínytevő típus sohasem.
-Meséld el nekem, hogy milyen kapcsolatokról tudsz Aincradban.
Szólalt meg hirtelen Timidus.
-Mindenkiről, akiről csak tudsz. Érdekel, hogy miként találnak párt az emberek.
Shu persze csak nagyokat pislogott erre a szokatlan kérdésre, de a mosoly nem tűnt el az arcáról. Őt is érdekelte a téma, bár ő sohasem kérdezett volna így rá.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Morishi - Page 2 Empty Re: Morishi

Témanyitás by Jun Kedd Okt. 21 2014, 21:04

A lányka visszakérdezett mire én egy mosoly kíséretében bólintottam, ezzel megerősítve, hogy igen arra gondolok amire ö. Legalábbis itt még úgy gondoltam, azonban mintha kezdene megint bár ezúttal még jobban zavarba jönni. Egyáltalán nem értettem, hogy miért. Pedig Anat nem zavarba ejtő jelenség. Inkább csak nagy, kényelmes, és ha megfelelő pózban... úristen. Már a saját gondolataim kirészletezésétől rá is döbbentem, hogy valójában elég kétértelmű dolgokról beszéltem ezidáig, de már késő lenne magyarázni. Szerencsére nem is kellett, ugyanis a lány váltott témát, én pedig picit reméltem, hogy nem fogunk visszatérni oda, ahhoz, a dologhoz. Még ha félre is lett értve, talán csak bizarrabbá tennénk vele a dolgot, ha folytatnánk. A téma kicsit komorrá tette a hangulatot, viszont várható volt.
- Valójában én nem igazán ismertem Petert, csupán néhány alkalommal találkoztunk, és még annyiszor sem beszélgettünk igazán, de azt valami más is lehetett a hátterében annak, hogy ö most... - félrepillantottam, nem szívesen mondtam ki azt a bizonyos szót, nem volt helyénvaló, és túlságosan lehangoló. Inkább csak egy rövidke szünetet tartottam, a mondatom közben majd anélkül folytattam - Viszont. Azt hiszem mindenkivel előfordul, hogy lesznek olyan ígéreteik amiket nem fognak tudni betartani. Az én apum is amikor picike voltam azt mondta, hogy sosem fog elhagyni, és haza fog jönni. Még a kisujjunkat is adtuk rá. Viszont végül... - ismételten az a bizonyos szó. Sóhajtottam egyet, és a lehangoló kis mesét befejezve, inkább megpróbáltam rájönni mit is kezdtem el magyarázni, majd ismét folytatni kezdtem ott ahol abbahagytam.
- Szóval bárhogy is legyen, ne haragudj rá. Tudom, hogy nincs közöm a dologhoz, de ha örökké haragudni fogsz valakire az nem megoldás. Néha meg kell bocsájtani az embereknek, ha hibát követnek el, főleg mert mi csak emberek vagyunk, rengeteg hibával. Egyébként meg engem sosem zavart ha valaki okosságokat mond. Szóval ha szeretnéd mellettem nem kell visszafognod magad. - veregettem vállon a lánykát. Talán elég sok butaságot sikerült összehordanom, és lehet kicsit érthetetlenre is sikeredett ez az egész, de azt hiszem mindenkinek egyszer túl kell lépnie azokon a dolgokon. Még ha nehéz is elfogadni, vagy nem is lehet olyan egyszerűen. Timidus kérdésére egy pillanatra ledöbbentem, és nem is jutottam szóhoz, a fejecskémben már forgolódni kezdtek a fogaskerekek, és próbáltam magyarázatot találni mi lehet az oka a sárkány különös kérdésének, és a párkapcsolatok iránt mutatott hirtelen érdeklődésére. Lehetséges, hogy végre felébredt benne valami nőiesség annak a masninak köszönhetően, és most szeretné bedobni magát a romantika és csábítás világába?
- A pártalálás olyan dolog ami csak úgy jön. Chan és Jay azt hiszem odakint ismerkedtek meg, nem tudom, hogy hogyan. Anat és Mii-tan pedig idebent. Azt hiszem, hogy ők már régebb óta is szerették egymást, csak nemrégiben jöttek rá, hogy a kelleténél sokkal jobban. De ez nem rossz. Hmm Akkooor... Alex is szereti Hinari-sant. Viszont ha valakiről akkor Alexről ne vegyél példát. - hívtam fel a sárkány figyelmét, és a mondandóm nyomatékosítására, még a mutatóujjam is feltartottam, és megráztam előtte. - Alex a lehető legrosszabb példája a szerelmi kapcsolatok kialakításának. Láttad már a ruhatárát? Borzalmas, nem is beszélve arról, hogy neki könnyű szerrel le kellene döntenie a lányokat a lábukról, ehelyett pedig hagyja őket várakozni. - picurit elgondolkodtam, hogy sorra vegyem az ismerettségem, de még mielőtt tovább folytatnám a felsorolást kérdezek. - Tényleg mindenkiről tudni szeretnél? Mennyire részletesen? Elég sokan vannak, és ha mindenkét részletezek az eltarthat még egy darabig.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Morishi - Page 2 Empty Re: Morishi

Témanyitás by Shukaku Kedd Okt. 21 2014, 21:32

Shu csak makacsul hallgatott, végig előre figyelt, talán az utat, talán a horizontot, de az is lehet, hogy csak a gondolatait figyelte belülről. Befele tekintett, és olyan kuszaságot látott, amiből semmit, de egyáltalán semmit nem tudott kihámozni egyetlen hangosan a fülébe rikoltó szón kívül: NEM! Megrázta a fejét, majd szomorú tekintetét Junra emelte.
-Nem. Peternek soha nem fogok megbocsájtani. Ha… elvette a lehetőséget magától, hogy bocsánatot kérjen… és tőlem, hogy megbocsájthassak neki. És… és ő nem csak önmagával… nem csak saját magát… hanem Hisamét is. Hisamét miért?
Már sírni sem volt ereje, annyi éjszakán át gyászolta a barátját, hogy egyszerűen nem maradtak könnyei erre. Már a hangrögzítő kristályt is csak némán hallgatta, néha mosolyogva. Hisame éneke. Azért van, hogy felvidítsa az embereket. A jégsárkány is ezt szeretné. Az okoskodásra már megengedett egy keserű mosolyt, és bólintott is hozzá. Jun tényleg nem szólta le egyszer sem, és szeretett is a társaságában lenni. Jun más volt. Fiatalabb volt, na és persze egynemű a kislánnyal, így sokkal jobban elboldogultak egymás megértésével. Shu bár ekkor még ezt nem tudta, Ren nemsokára egy újabb lökést fog adni neki, hogy Danee után még messzebb kerüljön az erősebb nem fura fajtájától. Ami azonban teljesen ki tudta zökkenteni, az nála is Timidus kérdése volt. Ő persze egy pillanatig sem gondolta, hogy a sárkány randitippeket kérne, hiszen tudta jól, hogy Timidus már kinőtt a kedveskedős korszakából, amikor fiókaként az volt a feladata, hogy az idomár bizalmába férkőzzön, és aranyos legyen. Tulajdonképpen úgy működött, mint bármelyik kisállat, kijátszva a cukifaktort, és Shu számára ez is csak Timidus élő voltát, és Kayaba zsenialitását bizonyította. Arról azonban fogalma sem volt, hogy mi húzódik a háttérben. Timidus pedig csak figyelt, fülelt, és raktározta az információkat. Hinari és Alex. Alexet már játszi könnyedséggel verte, így most már tudta, a céhvezér is a karmai között van, aki eddig megfoghatatlannak tűnt a számára.
-Mindent tudni akarok. Mindenkiről, akiről csak tudsz és mindent. Meg kell ismernem az embereket ahhoz, hogy eredményesebben védhessem Shut, és ha bekerülök a céhbe, akkor titeket is. Ugye segíteni akarsz ebben, Jun?

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Morishi - Page 2 Empty Re: Morishi

Témanyitás by Jun Kedd Okt. 21 2014, 21:57

Csak úgy dőltek a mondatok, végül már magam sem értettem miért is beszélek ennyit erről, picit olyan mintha felszaggatnám a sebeit, ami pedig cseppet sem jó dolog. Nem szabadna... nem kellene ilyeneket mondanom. Ráadásul még csak nem is tudom mi is lehetett a háttérben ami miatt Peter úgy döntött végez magával. Csupán halovány sejtéseim, és találgatásaim vannak. Biztos megviselt volt, rengeteg teher nehezedett rá, biztos sok embert elveszített akik fontosak voltak számára, és megannyit akikkel valószínűleg soha nem kerülhet újra kapcsolatba, vagyis most már semmiképpen sem kerülhet.. A lány is most épp úgy össze van zavarodva, ezek után, mint amennyire egy átlag ember lenne. Bizonyára nem sokan jöttek oda hozzá a történtek után, hogy magyarázzák el, vigasztalják, beszéljenek vele a történtekről, ahogyan ezt velem tették a temetés után. Valahogy ha erre gondolok összeszorul a szívem.
- Nem tudom. Nem tudhatom miért. Valami oka biztosan lehetett. Talán nem gondolta végig, lehet ö is másképpen szerette volna, hogy mindez megtörténjen. Viszont a dolgokon már nem változtathatunk semmit. Az ilyenek után mindig azok szenvednek a legjobban akik a legjobban szerették. Sajnálom. - borzalmas ez az egész. De a lánynak igaza van, az amit tett, egy gyáva dolog, elmenekült a kötelességei, a barátai, és a társai elől azzal, hogy végzett magával. Legalábbis mi így látjuk, bármennyire is szépen nevezzük a dolgot, mindenkinek borzalmas. Korábbi vállveregetés lassacskán továbbfejlődött. A kezeimet átnyújtottam a lány vállai felett, majd közelebb lépve magamhoz húztam.
- Tudom, hogy nem szép dolog ilyesmit mondani. De sajnos ez is benne van a pakliban. Bárhol is legyen az ember. Én már nagyon régóta felkészültem arra, hogy ilyesmi történni fog. Sajnálom, hogy felidéztem a történteket. Nem akartam magyarázatot találni rá, vagy megváltoztatni a véleményed a dologról. Viszont, még ha te nem is bocsájtasz meg neki, biztos vagyok benne, hogy odafent figyel rád.


Sorban végigvettem a fejemben a lehetséges személyeket akikről tudok, és amit tudok, közben figyelmesen hallgattam Timidus válaszát a kérdésemre viszont a válasza kicsit másmilyen lett mint amire számítottam. Nem is értem hogyan is gondolhattam, hogy képes lenne őszintén bevallani, hogy valójában tényleg érdekli a téma még ha csak egy picurit is. Persze lehet köze a dolognak ahhoz, hogy szeretné megvédeni Shu-tant, végül is ö is éppen mostanában próbálgatja a szárnyacskáit a férfifogás terén. Ezért Timidusnak is fel kell készülnie arra, hogy hamarosan udvarlók tömkelege fogja ellepni Shu-nyant, mindenféle ajándékokkal halmozzák majd el, éppen úgy ahogyan engem is.
- Ne aggódj én mindig itt leszek neked Timidus. - mosolyogtam a sárkánynak magabiztosságot és bizalmat árasztva magamból. Persze nem is értem miért mondtam ezeket ki hangosan. - Akkor nézzük csak Enhi, és Snowy is azt hiszem egy pár, azt hiszem ők azóta vannak ilyen jóban amióta egy céhbe kerültek. Valójában nem igazán tudom, hogy mi van velük, mindkettővel régen találkoztam. Sőt egyiküket csak látásból ismerem. éééés azt hiszem talán még Szophie és az a goromba lovag is együtt vannak. Viszont az ö kapcsolatukban nem vagyok biztos, olyan kis rejtélyesek. - a hatás kedvéért, meg persze a kellő mennyiségű levegő utánpótlásáért egy kis szünet - Szóval mit szeretnél tudni? Esetleg, hogy mire kell odafigyelni az ellentétes nemmel kapcsolatban? Rengeteg hasznos tanácsom van.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Morishi - Page 2 Empty Re: Morishi

Témanyitás by Shukaku Kedd Okt. 21 2014, 22:28

-Jah… persze! Valami oka biztos van! Meg a gyilkosoknak is van valami oka, meg mindenkinek van valami oka! Megölte Hisamét. Nem érdekelnek az okai! És… és ne figyeljen rám! Akkor sem figyelt már rám, amikor élt, miért onnan akar figyelgetni?! Ha ő nem bírta… ha ő meg akarta magát… akkor tegye… de Hisamét miért?!
Kissé megremegett, ahogy a zokogás lassan mégis rátört, és ugyan az ijedtség akkor is végigfutott rajta, amikor megérezte Jun ölelését, de nem tépte ki magát belőle. Jun most itt volt… valamiért.
-Az emberek… nem szeretem az embereket. Te… tudtad… jól mondtad. Mindig csak becsapnak és elhagynak. Mindenki. És… és ha nem ismerek senkit… akkor nem is tudnak majd bántani. Én… én csak szerettem volna… barátkozni… mint a többiek. De… de mindenki… Justin is… Utahime is… pedig kerestem őket… írtam nekik levelet… de nem merem megnézni, hogy élnek-e még. És… és nem tudom, hogy miért tették. Itt minden olyan… minden olyan biztonságos… tökéletes… gyönyörű. És… és ha nem… akkor miért hazudtak nekem? Miért csináltak úgy, mintha a barátaim lennének?
Kezeit lassan Jun kezeire szorította, majd újra hevesen megrázta a fejét.
-Nem érdekel! Nem érdekelnek! Csak… csak ha te is… te ne csináld… vagy ha nem tudod… akkor pedig…
A könnyek lassan gördültek le az arcán, és a hangja is remegett.
-Akkor mondd, hogy a barátom akarsz lenni, ha tényleg akarod… ha igazán… és Timidusnak is… hogy mindig itt leszel… csak ha be tudod tartani…
Tekintetével a pet tekintetét kereste, aki folyamatosan figyelte az eseményeket. Tudta, hogy Shunak hiányoznak az emberek, azt azonban még nem döntötte el, hogy teljesen elszakítsa-e a lányt a fajától, ami eddig annyi szenvedést okozott neki. A témát azonban hirtelen ő maga változtatta meg, mégpedig mosolyogva, és arcát is gyorsan megtörölve, majd szembefordulva Junnal.
-Mesélj Anatoleról! Meséld el, hogy ő milyen! Mesélj el mindent! Szeretném tudni... hogy megbízhassak benne...

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Morishi - Page 2 Empty Re: Morishi

Témanyitás by Jun Vas. Okt. 26 2014, 18:58

Nem szép dolog megríkatni valakit, kicsit szégyellem magam miatta, de talán jobb, hogy így történt. Biztos régóta érlelődött benne ez mind és most végre kiadhatta magából, kimondhatta hangosan azokat a kérdéseket amiken már régóta rágódhatott, még ha pontosan tudjuk is, hogy ezekre nem túl valószínű, hogy valaha is választ fogunk kapni. Feltéve ha Peter nem küldött a lánynak egy időzített levelet amiben bocsánatot kért.. Ki tudja.. Csendben magamhoz öleltem, hagytam neki, hogy kisírja magát.
- Lehet, hogy az emberek csúnya dolgokat csinálnak és mondanak. Elhagynak amikor szükséged van rájuk, de ugyanakkor az ellentettje is jellemző rájuk. Feltűnnek ha szükség van rájuk, segítenek a bajban, ott lesznek ha szomorú vagy és meg vigasztalnak. Legalábbis.. így kellene lennie. De ha elbújsz az emberek elől, elzarándokolsz valahova ahol biztosan nem találkozol velük, annak mi értelme van? Semmi! Tudom, hogy csalódott vagy, és azt hiszem tudom mit érzel. Egy időben én is kétségbeesetten vadásztam barátok után. - még ha ez nehezen is hihető rólam.. - Justin és Utahime sem feltétlenül hazudtak neked. Az előbb is mondtam, az emberek életében rengeteg olyan döntést kell meghozni ami hatalmas változásokat eszközöl az életükben. Te gondoltad volna, hogy a játékba lépés után soha többé nem fogsz tudni majd kilépni? - tartottam egy picinyke szünetet, és figyeltem, hogy mennyire sikerült megértetnem vele a hasonlatom. - Velük is előfordulhatott bármi amibe nincs beleszólásuk. Biztosan hallottál már olyan játékosokról akiket foglyul ejtett egy kazamata, vagy egy kegyetlenebb céh foglyul ejtett. Esetleg fenyegetés... - megborzongok a puszta gondolatától is. - Persze nem kell azonnal a legrosszabbra gondolni sem... - már csak habogtam össze vissza, elbizonytalanodtam, végül is az imént még az emberek jó dolgaira akartam rávilágítani, és meggyőzni arról, hogy a barátaival is történhetett ezernyi dolog ami miatt képtelen velük találkozni. De ez úgy tűnik eléggé fordítva sült el, mert csak a gonosz és barátságtalan oldalból soroltam fel példákat.
- Én itt vagyok, és itt is maradok. Nem fogok eltűnni szó nélkül erről biztosíthatlak. - megbízható mosolyt varázsoltam az arcomra. Legbelül már régóta felkészültem arra, hogy egyszer eljön majd a napja, hogy valami baj történik majd, amibe már nem lesz beleszólásom. Timidus kérdéseire gyorsan válaszoltam, és azt hiszem ez már elegendő löketet is adott ahhoz, hogy a melankolikus beszélgetésünket visszatereljük egy kellemesebb mederbe. Shu érdeklődést mutat Anat felé, ami természetes, habár picurit meglepett.
- Anat nagyszerű alak. Én már a kezdetek óta szeretem. Első találkozásunkkor is megmentette az életem. Óvatlan voltam és beleragadtam egy mocsárba. Sokat beszélgettünk, és felajánlotta, hogy segít nekem, és meg fog védeni, vigyázni fog rám. Mindig figyelmes, és odafigyel másokra. Nem szeretné, hogy bajba kerüljünk, ezért ha veszélyesnek ítéli meg a dolgokat akkor sosem kéri a segítségünket, persze mi pedig általában mégis a segítségére sietünk, mert nem hagyhatjuk magára. - nevettem fel, persze eddig egyik ilyen eset sem volt vicces. Sőt belegondolva, hogy ha Anat segélykérő levelet ír akkor lehetünk a leginkább nyugodtak, mert akkor tudjuk, hogy biztonságban van. Mint annál a fánál is...
- Odafigyel másokra. Még azt is a fejébe vette, hogy a céhes lányoknak tanít egy kis önvédelmet, hogy meg tudjuk magunkat védeni a gyanús alakoktól. Nem tudom mit mesélhetnék még róla. Esetleg érdekel a ruhatára?

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Morishi - Page 2 Empty Re: Morishi

Témanyitás by Shukaku Vas. Okt. 26 2014, 22:28

Shu csak bólogat. Tudja, hogy Junnak igaza van. Vagy legalább is nagyon szerette volna azt hinni.
-Feltűnnek… nem tudom… ott volt Ozirisz… megjelent, pedig nem is ismertem. Ott volt Ren, ő is kedves volt velem… és valamikor Danee is kedves volt… de azután már nem. Megváltoztak, mert megismertek. Nem szabad, hogy megismerjenek. és nem szabad, hogy…
Egy pillanatra elkapta a fejét, majd kicsit felgyorsította a lépteit.
-Nem tudom, hogy hazudtak-e. Nem tudom, hogy mi van velük. Nem akarom, hogy meghaljanak, de nem tehetek semmit. Petert is kerestem, de egyszerűen nem engedte. Meg akart halni. Tudom. És Utahime sem engedi. Nem válaszol, és a térképről is… nem tudom. Ha bárhogyan megmenthetném őket…
Az azonban nagyon meghatotta, hogy Jun ígéretet tett neki. Ő megígérte, és valahogy úgy tűnt, hogy be is akarja tartani a szavát. Shu pedig akkor elmondhatja neki a legnagyobb titkát. A legnagyobbat, amit csak rejtegetett magában, és amit nem mert elmondani senkinek. Anatolenak sem. Talán Anatolenak főleg nem. Megállt az egyik épület előtt, ami kicsit is vendéglőnek tűnt, és a sárkányra nézett.
-Junnal elmegyünk a fürdőszobába, Timidus. Addig megvársz minket itt?
A sárkány bólintott, és leült az ajtóba, Shu pedig megragadta Jun kezét és elindult befele.
-Te vagy az egyetlen barátom Timiduson kívül, Jun. Az egyetlen, akit nem nekem kellett keresnem és szeret velem lenni. A fürdőszobába nem követ egyedül. Már… így is rosszul érzem magam amiért hazudok neki… de ezt most nem hallhatja. Timidus… szóval ő… biztos láttad már az indikátorát. Szóval… ő már más mint a többi pet. Nem parancsolok neki, és soha nem is parancsoltam. Ez sokaknak nem fog majd tetszeni, és Timidust is sokan nem szeretik. Neki mindene az, hogy engem megvédjen… és folyamatosan fejlődni akar, hogy ezt minél jobban tudja csinálni. Szóval… ha velem akarsz barátkozni, akkor vele is kell, és ha vele barátkozol, akkor sokan fognak bántani emiatt. Engem is sokan bántanak Timidus miatt, mert gonosznak hiszik… pedig csak nem ismerik... és nem is akarják megismerni...

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Morishi - Page 2 Empty Re: Morishi

Témanyitás by Jun Csüt. Okt. 30 2014, 22:14

Nem vagyok egy bölcsellő, de néha fel kell vennem ezt a szerepet is. Sajnos teljesen átérzem a lány helyzetét, én is tapasztaltam már, hogy valaki eltűnik, nem válaszol az üzenetre, nem mutatja a térkép. Borzalmas. De nem tudunk mit tenni. A lányra pillantok és megpróbálom megnyugtatni.
- Biztos hallottál már arról, hogy vannak olyan játékosok akiket a rendszer lefagyasztott mert nem bírná el a játék a túl sok főt egyszerre. Én azt hiszem, hogy talán velük is hasonló történik. Nekem is tűntek már el ismerőseim napokra, hetekre akár hónapokra, úgy, hogy egyetlen üzenetre sem válaszoltak. Tudom milyen érzés. De visszajönnek. Egyszer biztosan. Még ha nem is fogják elmondani mi történt velük, hol voltak. Néha csak reménykedni lehet. - veregettem meg a vállát, azonban most mégsem mosolyogtam. Elég fájdalmas ilyesmire gondolni. Főleg akkor ha valakinek egy közeli ismerősével, vagy akár többel történik ilyesmi.
- Lehet nagyon naiv vagyok. De én azt hiszem elfogadom az ö igazukat is. Nem mindig lehet biztosra tudni, hogy ki hazudik és ki nem. Néha talán még a hazugságban is lehet valami igaz. De ki érti ezt? - vonok vállat, kicsit már kezd fura lenni ez a sok kérdésmegválaszolós bölcsességes dolog. Nem illik hozzám. Picit meglepett amikor a lányka csak úgy a mosdót említette. De azonnal kapcsoltam és értettem a célzást. Valamit szeretne mondani. Valami komolyat, és mivel Timidust így lepattintotta, ezért valószínűleg, csak nekem. Nem tudtam eldönteni, hogy mit gondoljak. Kicsit féltem, hogy valami sokkoló lesz, valami megrázó, vagy akár félelmetes. Mindkét fülem kinyitottam és csak a lányra koncentráltam.
- Azt hiszem picit meghatódtam. Örülök, hogy így gondolsz rólam. Te is fontos vagy nekem. Engem nem érdekel ha valaki azért nem fog szeretni mert Timidus is a barátom. Lelkiismeretes, és tisztelem amiatt, hogy képes valamit ilyen lelkesedéssel és odaadással csinálni. - pillantottam az ajtóra. Nem tudom, hogy miféle jártasságokban osztoznak a petek a gazdikkal. De azt hiszem egyáltalán nem zavarna, ha Timidus egy hallgatózással fülelne kintről. Csupán azt mondom amit gondolok. - Még ha kicsit nyers is a stílusa néha, én azért kedvelem öt is. Amiatt pedig ne aggódj, hogy mások mit gondolnak. Lepereg rólam. Elég időt töltöttem már veletek ahhoz, hogy tudjam, hogy ö sem akar rosszat. Csak a maga módján csinálja a dolgokat. - mosolygok a lányra. Nem gondoltam volna, hogy ennyire aggódik. Timidus is biztos boldog lenne ha tudná, hogy Shu mennyire törődik vele, még ilyenkor is.
- De nem értek valamit. Miért mondtad azt, hogy hazudsz neki? Van valami amit nem mondasz el neki? Vagy másképpen? - forgatom a fejem, nem igazán értem mire céloz a lány.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Morishi - Page 2 Empty Re: Morishi

Témanyitás by Shukaku Pént. Okt. 31 2014, 07:50

-Reménykedni… igen…
Bólintott a lány, és egy pici, egy egészen pici remény meg is csillant a szemében. Persze nem az őt eláruló emberekben bízott, hanem Kayaba Akihikoban. Tudta jól, hogy a Mester biztosan nem ölné meg soha egyetlen játékosát sem. Ezért is van az, hogy a mobok olyan gyengék, hogy nem képesek végezni senkivel. Csak az emberek ölik meg az embereket, de Kayaba talán rájuk is vigyáz valahol. Mint Ritára. És, ha végre béke lesz Aincradban, ha végre mindenki belátja, hogy itt jobb, akkor visszajöhetnek, és ők is részesülhetnek ebben a békében. Olyan csodálatos lenne! A kérdésre persze már nem felelt, ő sem tudta a választ. Senki nem tudhatta a választ. Viszont, most már volt mibe kapaszkodnia. Az pedig, amit Jun Timidusról mondott, hatalmas elégedettséggel és megnyugvással töltötte el. Rajta kívül nagyon kevesen tudták szeretni a sárkányt, nagyon kevesen látták meg azt a tökéletes védelmezőt, aki a pet, és úgy általában a petek voltak. Persze nem hitte el teljesen a harcművész szavait, hiszen túl szép volt ahhoz, hogy igaz legyen, de már az is nagy szó volt, hogy valaki ezt mondta.
-Igen… a maga módján… de igyekszem neki mindent elmagyarázni… csak ő rengeteg dolgot máshogyan lát…
Jun kérdése azonban meglepte, hiszen számára egyértelmű volt, hogy mit hazudik.
-Hát… a mosdót. Timidus nem köti össze a mosdót a vécével… neki az csak egy hely, ahova be szoktam menni reggel és este, és átöltözök, és tudja, hogy mosakodni is szoktam ott. De…
Lehajtotta a fejét, és pár pillanatig elgondolkodott, majd kibökte.
-Igen… van amit nem mondok el neki. Tudod… az a feladata, hogy megvédjen engem. Ezt ő is tudja. És… nem akarom, hogy megtudja, hogy az emberek nem halhatatlanok. Mármint… hogy megöregszenek és meghalnak. Itt nincs öregedés… de nem tudom, hogy el tudná-e viselni, ha megtudná, hogy akárhogyan véd, egyszer meghalok… és nem csak az életcsík számít… én… én azt hiszem, hogy Kayaba bácsi majd ezt is meg fogja oldani. Hogy… hogy akik itt szeretnének maradni, azoknak a tudata… vagy lelke… vagy valami az olyan lesz, mint a peteknek… hogy nem kell a kinti test… talán már most is így van… és akkor nem kellene féltenem Timidust…

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Morishi - Page 2 Empty Re: Morishi

Témanyitás by Jun Hétf. Nov. 03 2014, 18:36

Néha az a fura érzés fog el, hogy Shu-nyan nem figyel, vagy nem akar figyelni bizonyos dolgoknál. Talán makacsság, talán csak én érzem így, és valójában figyel, csak érzékeny témát érintek és ezért nem akar megbántani. Meglehet, hogy túl tapintatlan vagyok.
- Hmm most, hogy mondod, tényleg néhány dolgot elég aranyosan gondol. - persze ez hozzá tartozik ahhoz, hogy Timidus sem lehet tökéletes, ahogyan az emberek sem azok, és nem is lesznek azok - Néha bánom, hogy nem állatidomár kasztot választottam. Főleg amikor látom, hogy milyen jó kapcsolatot ápoltok. Viszont ha állatidomár lennék hiányoznának a harcművész képességeim.., - igen talán úgy a legjobb minden ahogy van. Ha túl sokat agyalok rajta csak megfájdul a fejem, amúgy sem kezdhetek már semmit a dologgal. Meg ha idomár lennék lehet nem ápolnék olyan jó kapcsolatot a petemmel... muh nehéz elképzelni egy másik jelenképet.
- Oooh! Értem. - picit fájt, hogy ez nem esett le. Vicces, hogy milyen apróságokat magyarázni kell, hogy értsem.. - Szerintem nincs miért rosszul érezned magad. Csak aggódsz érte. - mosolygok a lányra, próbálom picit megnyugtatni a lelkiismeretét. Főleg mert tényleg egy ilyen dolgot hazugságnak érezni elég értelmetlen. Nem áskálódott semmit Timidus háta mögött, csak védelmezi, óvja, csak ö a sárkánnyal ellentétben az emberektől és a háttérből.
- Értem értem. Amit neki nem kell csinálnia, azt biztos nehezebb neki elmagyarázni. - valójában eddig még annyira nem is éreztem át a dolgot, de úgy tűnik több dolga van Timidussal mint képzeltem. Rengeteg dolgok van amit idebent nem csinálunk, és ha említjük akkor talán egy petnek elképzelése sem lehet arról, hogy miféle folyamatról beszélünk. Közben a beszélgetés ismét egy elég szomorkás témára evezett.
- Igen.. az öregedést nem tudjuk megállítani, és a halál is egy olyan dolog ami egyszer majd elragad mindenkit... Viszont én örökké sem szeretnék élni. Persze biztos jó lenne sokáig élni, de egy örökkévalóság elég rémisztő lenne nekem. Kayaba-sannak pedig azt hiszem elég sok munkája van idebent is, nem tudom, hogy lenne-e ideje kint bármit munkálkodni. Sőt szerintem ha felébredne lehet bebörtönöznék, mert elvileg akaratunk ellenére vette ki a kilépést nem? - kérdezek rá a lánynál, persze én ebben a témában nem vagyok otthon, mert később léptem be a játékba, mint a többiek...

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Morishi - Page 2 Empty Re: Morishi

Témanyitás by Shukaku Kedd Nov. 04 2014, 07:59

-Aranyosan gondol…?
A végén igen pici volt az a kérdő hangsúly, de azért ott volt, ahogyan a hatalmas mosoly is az arcán. Persze nem azért kérdezte, mert egy pillanatig is gondolkodott volna olyasmin, hogy ne Timidus lenne a világ legaranyosabb sárkánya, vagy egyáltalán lénye, hanem azért, mert ezt eddig rajta kívül soha senki nem látta meg, ő viszont teljesen biztos volt abban, hogy a sárkány csak azért ragaszkodik ehhez az érzelemmentes képhez, mert ezzel is őt védi. Ő a megingathatatlan fal, aki miatt nem kellene aggódnia… és mégis folyamatosan kell.
-Ha szeretnéd… lehet idomítani mobokat, és szívesen segítek neked, hogy te is találj valakit, aki a társad lehet. Alexnak is megtaláltam Kajmánkát, és biztos nagyon jól kijönnek egymással… ahogy láttam…
Ő persze soha nem gondolkodott azon, hogy mást válasszon az idomár helyett, és nem csak Timidus miatt. Egyáltalán az egész idomárság a legrosszabb dolgot szüntette meg a kinti világból, és az a magány volt. Egyik ember sem lehet állandóan mellette, és bár Timidus mellett pedig pont azt kellett elintéznie, hogy néha csak pár percre egyedül legyen, mégis ez sokkal jobb volt. És azt is tudta, hogy Timidust nem fogja elveszíteni, amíg csak él. Egyik emberben sem lehetett ennyire biztos.
-Igen… aggódok. Félek, hogy akik rosszat akarnak neki, azok majd minden ilyen szörnyűséget elmondanak neki. És akkor… nem tudom, hogy hogyan dolgozná fel… az öregedés pedig…
Halloween event. A kaszás. Mindenki csinálja a töklámpásokat, cukorkákat gyűjt, de senki nem gondol arra, hogy a halottakra emlékezünk. Shu gondolt. Kicserélte a virágot a Black Iron Castleben Hisame neve alatt. És emlékezett.
-Nekem… a szüleim… nem akarom, hogy Timidus elveszítsen engem… ha ő örökké élhet, akkor én is élhetek örökké…
Azt nem tudta elképzelni, hogy ez milyen lenne, de abban biztos volt, hogy egyikük sem tudná elviselni a másik halálát. Az azonban, amikor Jun Kayaba bácsiról beszélt, meglepte. Egyrészt a san jelző, másrészt pedig…
-Szerinted itt van? Mármint… Aincradban? Nem kintről irányítja a dolgokat? Olyan jó lenne találkozni vele… de…
Az ajtó felé pislantott.
-Ha nem szeretnél már olyan kérdezni, ami… visszamehetnénk Timidushoz… biztosan aggódik…

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Morishi - Page 2 Empty Re: Morishi

Témanyitás by Jun Szomb. Nov. 15 2014, 18:31

Bólintottam, mosollyal az arcomon a lányka visszakérdezésére. Legalábbis más nem igen lehetett, hacsak nem megismételte amit az imént mondtam neki. Timidus szokott fura, meglepő dolgokat mondani, de ezek a dolgok egyike azoknak amik miatt aranyosnak gondolom. Jól áll neki, ez a fajta tudatlanság, és nem rossz dolog. Senki sem lehet tökéletes.
- Saját mobocska? Az nagyszerű lenne. De inkább nem sietem el a dolgot. - még rengeteg időm van arra, hogy befogadjak egy lakót a szobácskámba, azonban ismerve saját magam, nem lennék a legjobb gazdija. Azt pedig nem várhatom el senkitől, hogy napokig vigyázzon rá, etesse, és itassa helyettem, játsszon vele, tanítsa és minden egyéb szükségletét kielégítse. - Nem hiszem, hogy menne nekem gondozása. Aldoról is néha elfeledkezem pedig elég gyakran összefutunk. De ha elég érettnek érzem magam, akkor majd mindenképp közösen csináljuk majd az idomítást. Nekem amúgy sincs ilyesmihez tapasztalatom. - mosolyogtam a lányra. Természetesen örülnék annak, ha lenne nekem is valaki a házikómban aki várna haza, meg miegymás. De ez nem olyan egyszerű. Felelősség kell hozzá, nem olyan mint egy új ruha megvásárlása, hogy csak rá kell bólintani és meg is van oldva a dolog. Közben pedig Shu meg is erősítette, hogy aggódik. Szívesen nyugtatgatnám, hogy áh dehogy, nincs miért aggódni. Túlreagálod a dolgot. meg hasonlóakat. De talán nem enne teljesen helyénvaló. Mindenkinek vannak ellenségei, utálói, éppúgy mint barátai, meg családja.
- Szeretném azt mondani, hogy ez úgysem történhet meg. De az nem lenne igaz. De szerintem ha elmagyarázod neki a dolgot akkor talán könnyebben megérteni, mintha titokban tartanád előtte. Lehet az lenne a legjobb ha tőled tudná meg nem? - kérdezek vissza, persze mondani könnyű, megtenni már nekem sem lenne ilyen egyszerű. Sok bátorság kell hozzá, amit pedig nem könnyű összeszedni.
- Meg ha belegondolsz, könnyedén megeshet az is, hogy kifejlesztenek majd valamit amivel ez a "probléma" is megoldódik. Pont ahogy mondtad. Még ha nem is pont Kayaba-san munkája lesz is. - próbáltam picit önteni bele a lelket, bátorítani arra, hogy összeszedje magát és elmondja Timidusnak azt amitől a legjobban fél, hogy megtudja. Nem gonoszságból, de tényleg ez lenne a legjobb döntés. A kapcsolatukat is biztosan új szintre emelné. Vagyis remélem, hogy így lesz.
- Hát, hogy ha belegondolsz az lenne a leglogikusabb döntés a részéről, ha valamilyen módon ö is részese a játéknak nem? Látja a hibákat, kipróbálhatja az új elképzeléseit, és nyugodtan dolgozhat a dolgain anélkül, hogy bárki megzavarná. Persze nem mint játékos. Hanem mint adminisztrátor, pont mint azon a napon amikor megjelent. - persze én erről a dologról lemaradtam, szóval elképzelésem sincs arról, hogy miként is festhetett, az égen lebegve, de ettől függetlenül, valami ilyesmiképp képzelem el a helyzetét. közben pedig ha már úgy is a mosdóban vagyunk, megejtettem egy gyors kézmosást is, majd az ajtó felé léptem.
- persze mehetünk.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Morishi - Page 2 Empty Re: Morishi

Témanyitás by Shukaku Vas. Nov. 16 2014, 11:16

Shu csak mosolygott, és lassan megcsóválta a fejét. Visszaemlékezve arra, hogy Alex mennyire utálta a mobokat, és mennyire Kayaba bácsi gonosz bérenceinek tartotta őket, és még Timidust is bántotta, ráadásul akkor, amikor még pici volt, tehát semmi oka nem volt azt hinni, hogy nem aranyos, mint most, amikor már érti is, hogy mit mond… de azóta már van mellette egy Kajmánka, és a sárkánnyal is nagyon jól kijönnek. Illetve… hát egy céhházban vannak, és még mindkettejük él, ami ahhoz képest, amilyen az első találkozásuk volt, igen nagy előrelépés a fiatal idomár szemében. Mindenesetre egy halk kuncogással jelezte, hogy ő bízik Junban.
-Ha Alex el tudja látni a Kajmánkát, akkor bizti neked is sikerülni fog. Alexnél gyerekesebb valakit nem is ismerek, pedig sok olyat tudok, aki csak kicsit idősebb mint én, vagy olyat is, aki még nálam is fiatalabb. De Alex… ő ilyen… ezt ne mondd meg neki, de ő ilyen nagyon duzzogós…
Újabb halk kuncogás, és persze enyhe pír az arcán, de az mindenképpen látszik, hogy nem gonoszkodásból mondja ezt, és nem haragszik a fiúra. Egyszerűen akármikor találkozott vele, és akármiről volt szó, a harcos mindig olyan kis szerencsétlennek tűnt a számára, aki ugyan őt akarja megvédeni, és ez aranyos tőle, de legtöbbször mégis valahogy fordítva jön ki ez a lépés, főleg amióta Shu magasabb szintű. A mosoly azonban hamar lehervadt az arcáról, és úgy vetette a hátát a helyiség ajtajának, mintha soha többé nem akarná innen kiengedni a harcművészt.
-Nem! Nem, nem, nem! Soha, de soha nem tudhatja meg senkitől! Én láttam, hogy mennyire megijedt, meg mennyire félt amikor… és folyamatosan mellettem szeretne lenni, hogy védjen. Soha nem tudná megérteni, hogy akármit csinál, úgyis el fog veszíteni. És én… és én majd megkeresem Kayaba bácsit, ha itt van, és majd megkérem… és biztosan segít… és akkor már nem is kell neki hazudnom… igen… így lesz…

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Morishi - Page 2 Empty Re: Morishi

Témanyitás by Jun Vas. Nov. 16 2014, 12:15

Még mindig furcsa a gondolat, hogy valakiről úgy kell gondoskodnom kellene. Olyan rémisztő, főleg mert elég jól ismerem magam ahhoz, hogy ez nem sikerülne. Aldo is amikor elém kerül általában csak simizem vagy molesztálom itt-ott, de hamizni ritkán kap tőlem. Félő, hogy ha lenne egy saját társacskám ö is hasonlóan járna. Persze nem mintha nem örülnék annak, hogy ha valaki vagy valami mindig ott lehetne velem, és nem magányoskodnék amikor éppen senki sincs a céhházban, vagy üres a pláza. De hatalmas felelősséggel jár. Persze Shu-tan próbál meggyőzni, és jól eső érzés, kezdek felbátorodni attól amiket mondd.
- Talán igazad van. Ha Alex képes gondját viselni a szörnyikéjének akkor, talán nekem is sikerülne ellátni egy állatkának az igényeit. De.. mi van akkor ha hosszabbra nyúlna egy küldetésem? Nem biztos, hogy sikerülne etetnem, vagy játszani vele, meg hasonlóak. Amiatt pedig ne aggódj, hogy elmondanám neki mint mondtál. Az, hogy Alex gyerekes és önfejű az tény és való, ráadásul mindenki természetesnek is tartja most már. Ha nem így lenne azt hinnénk beteg! - elnevettem magam, szinte azonnal az a jelenet ugrik be amikor átöltöztettük szegényt, és mennyi ideig hisztizett, hogy nincs szüksége a segítségünkre, pedig biztos vagyok benne, hogy a mi újításunknak köszönhetően tart most ott ahol van.
- Tudod mit? Majd amikor hivatalosan is céhtagok lesztek, elmehetünk valahova és megpróbálhatunk valami cuki szőrös állatkát beidomítani. De akkor szükségem van a segítségetekre, mert én egyáltalán nem tudom, hogyan kell gondoskodni róla, és miket adhatok neki enni. Rendben? - addig is megbarátkozok a gondolattal, és lesz időm még a szobámat is úgy átrendezni, hogy elegendő szabad helye legyen a kis lurkónak, ahhoz, hogy kiélje magát. Már éppen az ajtó felé léptem, hogy kijuthassunk végre a helyiségből, és csatlakozhassunk Timidushoz amikor is, Shu valamiért elállta az utat. Megálltam, és leeresztettem a kezem, és kérdő pillantást vetettem felé, ugyanis nem értettem mi történt, miért gondolta meg magát ilyen hirtelen.
- Megértem az aggodalmad, viszont mi lesz akkor, hogy ha nem találod meg Kayaba-sant? Vagy ö sem tud majd segíteni a problémán? Jó tudom nem jó dolog ennyire negatívkondi, de azért szerintem gondold át a dolgot. Valahogyan biztos meg tudnátok beszélni. Neki is joga van tudni az igazat. - közben a kezeimmel játszok, nem vagyok benne biztos, hogy mit kellene mondanom, de az amit az idomár mondd egyáltalán nem helyes. Olyan mintha lehetetlent kérne. Kayaba is csak egy programozó, és még ha ö teremtette is ezt a világot, az ö hatalma is véges. Az öröklétet nem adhatja nekünk bármennyire is szeretnénk, vagy nem szeretnénk.
- Ne aggódj én nem mondok neki semmit, és nem is kényszerítelek arra, hogy te mondd meg, ha nem szeretnéd. De ha nem mondod meg akkor pont ugyanúgy teszel mint Utahime vagy... - a mondatot itt egy picit félbehagyja, szünetet  tart, valószínűleg szavak nélkül is érthető, hogy kire gondol - Nem mondod el, hogy megvédd az ismeretlentől...

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Morishi - Page 2 Empty Re: Morishi

Témanyitás by Shukaku Vas. Nov. 16 2014, 12:36

Ugyan végigfut a fejében a gondolat, hogy milyen jó lenne végre egy ilyen petezős napot tartani az Artesben… de… de nem… illetve… talán mégis. Erre akar gondolni, és ha nagyon erősen erre akar gondolni, akkor erre is fog tudni. Nagyon régóta tervezi, hogy nem csak a saját kis virágocskáját, és a kis cetlit fogja Hisame emlékének szentelni. A Black Iron Castle. Biztosan azt sem Kayaba készítette, csak valami beosztott, aki nem értett a világhoz. Vagy… talán Kayaba bácsi akarja pont így megvédeni a peteket. Sokan haragudnának, ha az idomárok nevei mellett ott lennének a petek nevei is, és bár Shu kis ragasztványát eddig csak párszor szedték le, ha ez eleve programozott lenne, talán minden máshogy lenne, és csak még jobban a kis segítők ellen hangolná a gonoszokat, ők pedig a közhangulatot. Kayaba bácsi okos, és olyan dolgokra is gondolt, amire a kislány először nem. Azt azonban tudta, hogy ha nem az admin teszi ezt, ő pedig megnyerheti magának a többi idomárt is, meg egyéb kaszt képviselőit, akkor talán megvalósíthatja a tervét. A Tolbana emlékmű és a Black Iron Castlet, ha kiegészíteni nem is tudja úgy, hogy végre teljes legyen, de egy külön szobrot már nagyon régen tervezett valahova, és csak arra vár, hogy elegendő pénze legyen, meg persze biztonsága, hogy ezt megvalósíthassa. Talán az Arteseseket meg lehet győzni, hiszen Hisamét még ők is szerették. Nem a céhházba akar, nem akar mindig elmenni mellette, hiszen ezért menekült el a Youngból. Azt akarja, hogy legyen egy emlékhely, ahol megköszönhetik a peteknek is, hogy feláldozták az életüket értük. A szavak azonban még ezen gondolkodva is eljutnak hozzá, az arcáról pedig lassan elkezdenek legördülni a könnyek.
-Nem akarom… nem akarom bántani… nem tudom, hogy meg tudná-e érteni… mindig azt mondja… hogy… hogy… hogy az a feladata, hogy védjen… ha nem tudja… akkor… nem akarom bántani… nem akarom elveszíteni…

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Morishi - Page 2 Empty Re: Morishi

Témanyitás by Jun Vas. Nov. 16 2014, 13:51

Nem szeretem Shu-t szomorúnak látni. Sőt ami azt illeti senkit sem. De őt különösen nem. Megszakad a szívem ahogy látom, hogy kétségbeesetten próbál egy olyan dologba kapaszkodni amire nagyon, nagyon kicsi az esély. Olyannyira beleéli magát, annyira szeretné, hogy ha úgy lenne, hogy már már valóságnak látja, meg akarja változtatni az igazságot. Szeretné ha a saját vágya lenne a valóság. Odabent ö is biztosan tudja, hogy bármennyire is szeretné ez nem történhet meg. Megpróbálom megnyugtatni, és megértetni vele, hogy ez bizony nem egy egyszerű feladat. Ráadásul már odáig fajultak a dolgok, hogy egyfajta hasonlóságot is észre lehet venni, közte és azok között akikre haragszik amiért elhagyták. Szomorú, csalódott amiatt mert Peter nem szólt, nem beszélték meg a dolgokat a tragédia előtt, de ö sem akarja ezt elmondani Timidusnak éppen amiatt mert szeretné ha sosem veszítené el, és nem látja szomorúnak.
- Tudom, hogy nem akarod, és ö is tudja, hogy sosem bántanád. Ö is azért szeretne megvédeni, mert szeret. Biztosan mindent alaposan mérlegel mielőtt cselekszik. - közelebb lépek a lányhoz és átkarolom.  - Tudom, és nem is fogod ezzel bántani. De nem titkolhatod el örökre előle. Nem zárhatod be egy szobába, vagy valami hasonló, hogy nehogy valaki elkotyogja neki. Gondold át a dolgot. Biztosan jobb lenne ha tőled tudná meg mint valaki mástól. - próbálom megnyugtatni, és megértetni vele, hogy lehetetlen feladatra vállalkozik. Timidus olyan mintha a testvére lenne, ezért biztos ö is megérti majd azt, hogy mi nem vagyunk örök életűek. Egyszer meg fogunk halni valamikor a távoli jövőben, ha csak nem talál ki valaki valami dolgot amivel életben tarthatnak minket odakint, amire tényleg elég kevés az esély.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Morishi - Page 2 Empty Re: Morishi

Témanyitás by Shukaku Vas. Nov. 16 2014, 14:16

-Nem, nem, nem, nem…
Csak lassan csóválja a fejét, és sírva hajtogatja a szavakat. Nem menekül az ölelésből, pedig pont Jun az, aki próbálja erre a szörnyűségre rávenni. Miért? Miért kellett ezt felhoznia? Idáig minden olyan jól ment, nevettet és jól érezték magukat, miért kellett ezzel elrontania? Nem. Nem volt olyan mint Peter, mert ő sohasem fogja elhagyni Timidust.
-Eltitkolhatom. Addig titkolom el, ameddig csak akarom, mert nekem fog hinni, és nem azoknak, akik mást mondanak. Ezt tudom. Most boldog, és szeret védeni, és csinálja, és a barátom… és… és még nagyon messze van ez az egész. Még akkor is, ha Kayaba bácsi nem tudná megoldani, hogy ne kelljen a kinti… a kinti dolgoktól függni, még akkor is sok sok év mire… nem kell ezzel foglalkozni, és Timidusnak sem kell ezzel foglalkozni.
Nyelt egy nagyot, és könnyes tekintetét a lányra emelte.
-Nem. Nem fogom elmondani neki, és ha bárki elmondja, akkor letagadom. Nem kell megtudnia, mert nem fontos, hogy megtudja. Nem kell bezárnom sehova, csak… két éve van mellettem, és eddig csak egyszer kellett vigyázni… egyetlen egyszer. Én nem vagyok Peter! Nem fogok megölni senkit, és magamat sem, és nem kell megbeszélnem semmit erről Timidussal, mert nem tervezek meghalni! Nekem… én itt… én itt élni akarok, és Timidus is, és amíg nem biztos, hogy meghalunk, addig nem kell ilyen butaságokkal előhozakodni. Tudom, hogy Kayaba bácsi majd megoldja, mert meg tudja oldani, mert megoldotta a hibernálódottakat is. Majd ezt is meg fogja oldani. Timidus tudja azt, hogy meghalhatok, és ettől megvédhet. Nem érezheti úgy, hogy tehetetlen… az nagyon rossz… azt nagyon rossz érezni, és én nem akarom, hogy azt érezze… és ennyi. Arra kértelek, hogy segíts... és ha nem akarsz... ha nem akarsz, akkor nem kell... de ne árulj el neki... akkor... akkor ha akarod elmegyünk... messzire... és akkor nem kell... ahogy az első évben... ha Peter nem jött volna...
Már egyáltalán nem tudott mit mondani, csak remegett a sírástól, és kétségbeesetten keresett valami kapaszkodót magának. A reményt.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Morishi - Page 2 Empty Re: Morishi

Témanyitás by Jun Szomb. Nov. 22 2014, 18:37

Miközben szorosan magamhoz ölelem a lánykát rengeteg gondolat suhan keresztül az agyamon. De a legtöbb mégis egy sémára épül, csak más más megfogalmazással. Mégis mi a fenét művelek? Miért kellett megsiratnom? Jobb lett volna, ha elfogadom azt amit ö gondol? Nem tudom, fogalmam sincs mi lett volna a helyes döntés. Sajnálom Timidust amiért egy ilyen fontos dologról nem lehet tudomása, azonban megértem Shu félelmét is, hogy miért nem szeretné ha ezt Timidus megtudná, még akkor is, hogy ha emiatt hazudnia kell neki.
- Biztos vagyok benne, hogy Timidus mindennél jobban szeret. Tudom, hogy félsz, és nem foglak arra kényszeríteni, hogy elmondd neki, ez a te döntésed. - simogatom meg a hátát, - Ezért is vagyok ennyire biztos abban, hogy ha elárulod neki, hogy nem vagyunk halhatatlanok, sem fog haragudni. De ez a te döntésed. - majd megszakad a szívem, ha csak arra gondolok, hogy egyszer  tényleg el kell szakadniuk egymástól. Idebent nem állnak túl jól a frontharcosok, és úgy tűnik nem is kell félniük attól, hogy egyik napról a másikra beütnek sok bosst, viszont odakint könnyen lehet, hogy most is keresik a megoldást amivel kihozhatnak minket ebből a játékból. Ezt viszont nem lehet megakadályozni, bármennyire is szeretnék. Persze ezt az elképzelésem inkább megtartom magamnak, nem akarom még tovább kínozni ezekkel a gondolatokkal. Éppen eleget bántom a halál meg öregedés gondolatával, na meg persze a búcsúval. Azonban a szomorúság teljesen kifordítja Shu jellemét. Félelmetes látni ahogyan mániákus módjára próbálja eltitkolni mindezt a sárkány elől, mindenféle ész érvet kizárva, a saját igazságát tartva szem előtt. Soha többé nem akarom sírni látni, azt akarom, hogy felhőtlen mosoly ott maradjon az arcán, és ne kelljen ettől félnie.
- Semmiképpen sem árulnám el neki. Amit idebent beszéltünk az kettőnk között marad, ne aggódj. Segíteni pedig bármiben segítek amiben csak tudok. Olyan butaságokra pedig, hogy elmész, ne is gondolj! Nem akarom, hogy itt hagyj minket. Nem mehetsz el... Sőt! Megtiltom a remeteséget! - jelentem ki határozottan, morcos tekintettel pillantva a lányra. Még, hogy elmenni... - Ha elmennél utánad mennék, addig keresnélek amíg meg nem találnálak. Az utolsó sziklát is felforgatnám azért, hogy előkerítselek, hogy aztán hazavigyelek. Haza a céhbe. Hozzánk. Tudod mennyit aggódnának a többiek? - a vállára rakom a kezeimet, és teljes határozottsággal fürkészem a tekintetét.
- Gyere mosd meg az arcod. Timidus aggódni fog ha, ilyen sokáig idebent leszünk. - mosolyogtam rá, közben pedig a tükör felé léptem.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Morishi - Page 2 Empty Re: Morishi

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.