Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Morishi

5 posters

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

Morishi Empty Morishi

Témanyitás by Cardinal Csüt. Jún. 05 2014, 15:00

Nehéz megállapítani, hogy egy városba jutott be az utazó, hiszen nincs szó szoros értelemben vett városfal, és az erdő is ugyanolyan sűrű, mint a biztonságos zónán kívül. A legárulkodóbb jel egyértelműen a teleport pláza a "város" közepén, mely eléggé elüt a környezettől, és az egyetlen jelentős tájékozódási pontnak számít. Morishi összes épülete fából készült, elszórtan helyezkednek el az erdőben. Minden egyformának tűnik, így könnyű eltévedni a földszintes faházak között.

A városba sétáló vörös indikátorosokat az NPC-k megtámadják, számukra tiltott területnek számít!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Morishi Empty Re: Morishi

Témanyitás by Jun Vas. Szept. 21 2014, 15:26

- Morishi. - olvastam fel hangosan a kijelzett nevet, majd léptem ki a teleportkapuból, majd mély lélegzetet vettem, picit benntartva. Óvatosan lépdeltem előre, szemlélve a tájat, és a városka küllemét. Semmi sem változott azóta, amióta Shu-ékkal kemping után feljöttünk hamikázni. Minden a régi, talán csak az évszak változott. A kora őszi idő ellenére még egyáltalán nem szerelkeztem fel komolyabb öltözékekkel, amivel majd a hűvösebb napokban bóklászhatok. A tavalyi ruhák már nem olyan tetszetősek, és újakra van szükség ahhoz, hogy elcsábíthassuk Mer-chant. Gondos előkészületek és komoly terveket kellett kieszelni ahhoz, hogy végül rájöhessek merre nem fog tutira járni. De végül mennyivel jobb döntés volt egy olyan szintet kiválasztani ulticélul ahova még nem tud feljutni, így legalább esélytelen, hogy már lássa az itteni kollekciót. Vetek egy pillantást a személyes vagyonomra, nem akarok sokat költeni, csak éppen annyit, hogy villoghassak a csini ruhácskákban. Előre léptem, hogy jobban szemügyre vehessem a boltokat, majd találomra lépdeltem egyik kirakattól a másikig. Nem szándékoztam komolyabban rácuppanni mindegyikre, egyedül uncsi a vásárlás. Viszont azt már előre eldöntöttem, hogy több stílust is ki kell próbálni, mert még nem sikerült kiismernem azt a stílust amiben tuti rám tapadna a figyelme. Lassan végigpásztázok, majd végül döntésképtelenség miatt csak úgy belibbenek az egyik üzletbe. Szépen sorakoznak a szebbnél szebb ruhák, kiegészítők, kalapok és cipők milliói.
- Hmmmm.. - hunyorítottam a velem szemben álló próbababát vizsgálva, körbesétáltam, majd végül egy fejrázással tovább mentem. - Nem.. nem jó. -  Bármennyire is csinos, egy kevésbé nagy mellű lánynak ezek a dolgok nem állnak jól, felesleges is a babucikat nézegetni. Direkt úgy válogatják össze, hogy csak a formásabbakon nézzen ki jól.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Morishi Empty Re: Morishi

Témanyitás by Shukaku Vas. Szept. 21 2014, 18:26

-Tessék. Ez a település már legutóbb is nagyon tetszett neked, amikor Junnal jártunk itt.
-Igen, mert közel van a természethez…
-Shu. Ez a város benne van a természetben. Itt nőnek a fák a házak mellett. Egy erdőben vagyunk.
-Ugye milyen gyönyörű? És… és ott egy harkály, ott pedig egy mókus, és mind-mind itt szaladgálnak a házak között.
-Igen. Mint a szafariban. De ami fontosabb, hogy a pirosak nem szaladgálnak a házak között, és ha szaladgálnak is, azt észre fogjuk venni. Remek főhadiszállás lesz.
-Főhadiszállás?
-Nekem az. Te nevezheted erdei laknak, ahogy szeretted volna. Annyi a lényeg, hogy itt nem keresnek majd minket, nem is jár ide senki. A legutóbb sem ismerte Jun, az Artes is messze van innen.
-De… nem úgy volt, hogy mi az Arteshez fogunk csatlakozni?
-Ez még nem végleges. Mindig kell egy B terv, és persze az ABC többi betűjére is egy, de jelenleg a B tervet készítjük elő.
-Hát… oké. És mi az X terv Timidus?
-Az X terv az, hogy képesek leszünk úgy megerősödni, hogy egyedül nyissuk ki a bossok termeit, magasabb szintet érjünk el mint bárki más, és legyen egy olyan szint, ahova csak mi tudunk belépni. Ezek után meg kell oldani, hogy a kazamata járhatatlanná váljon, és valamiképpen irányításunk alá vonni a teleportkaput, onnantól kezdve pedig az egész szint a miénk lesz, és nem kell majd félned semmitől. De ennek pici a valószínűsége, és közel lehetetlen kivitelezni. Ezért is van ennyire hátul a rangsorban.
-És… és ez még nem is a Z terv.
-Valóban nem. A Z terv ennél egy kissé bonyolultabb...

És ekkor sétáltak el amellett a kirakat mellett, amiben Junci éppen próbababát játszott.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Morishi Empty Re: Morishi

Témanyitás by Jun Vas. Szept. 21 2014, 20:19

Szépen lassan aggattam magamra a ruhadarabokat, próbálgattam a sálakat, és a sapikat elsősorban téli, de néhány őszi darab is érdekelt. Igen, eldöntöttem, hogy legkevésbé sem fogok ezekkel foglalkozni, de egyszerűen lehetetlen nem megnézni őket. Direkt úgy válogatták össze a ruhákat, hogy passzoljanak egymáshoz, a legapróbb kiegészítőtől kezdve a kardigánig mindent. Körbefordultam, megtapiztam az anyagát, egyszerűen hihetetlen.
-  Komolyan képes valaki ilyesmit felvenni? Nevetséges... Oh és ez? Ez meg micsoda? - már fordultam is a másik baba felé, majd egészen addig lavíroztam amíg végig nem jártam az összeset. Rémes. Mégis ki találna olyan lányt akinek ennyire hosszú lábai vannak, hogy még jól is nézzen ki rajta ez a szoknya? Na meg persze őszre... Phej... megpróbáltam leutánozni még azt a természetellenes beállást is amire beállították a drágákat, amikor is az üvegfal túloldalán egy ismerős kobakot pillantottam meg.
- He? Shu-chan? - tapadtam az üvegre elég szorosan. - Igen Shu-chan az. - mormogtam magamban majd elkezdtem ablakon keresztül integetni neki, hangosan kiáltozva.
- Shuu-chaan itt vagyook! Sziasztook! - kopogtattam meg az ablakot. Igaz már azelőtt észrevettek még mielőtt én integettem volna nekik, szóval erre talán semmi szükség nem volt.. De az üdvözlésnek is meg kell adni a módját. Szélsebesen rohantam ki, azonban még mielőtt átléphettem volna az ajtót megragadott a bolt tulajdonos, és visszarántott, mondván, hogy nem hagyhatom el az üzletet amíg ki nem fizetem a ruhákat. Pff micsoda alak. Képes lenne azt feltételezni rólam, hogy lopok? Habár itt egyáltalán lehetséges az olyan? Mindegy is, visszapakolásztam a helyére mindent, és suhantam ki.
- Shuuu! - széles mosollyal az arcomon álltam vigyázzállásban előttük. - Timidus! Mi járatban errefelé? Csak nem... De! Gyertek csak be. Itt minden létező ruhadarabot megtaláltok amiről csak álmodni lehet. Láttam néhány nagyon cuki ruhát ami biztos jól állna. - irányítottam a lánykát az ajtó felé.
- Nem is gondoltam volna, hogy itt fogunk összefutni. Milyen nosztalgikus. Oh bocsi, hogy csak így elraboltalak titeket. Szóval mi járatban? - pattogtam. Egyedül uncsi a vásárlás, de ha valaki társaságában teszi az ember legalább ötszázszor jobb móka.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Morishi Empty Re: Morishi

Témanyitás by Shukaku Hétf. Szept. 22 2014, 06:57

Shu sohasem volt az a valaki, aki szívesen bámulgatta volna a kirakatokat. Persze nem azért, mert nem szeretett volna csinosan öltözködni, de az éppen aktuális divat, a divat bármely időszakában, mindig aktuálisan volt olyan idegen a számára, hogy el sem tudta volna képzelni azokat a ruhákat önmagán. Először is kezdjük ott, hogy a kirakatba nem a legújabb gyerekmodelleket rakták ki, hanem a gésákat. Még itt is megmaradt az a tudat, hogy a felnőtt közönséget célozzák meg, mert nekik van pénzük. Ez a felfogás persze ebben a világban nem sokat ért, ahogyan az sem, hogy megcélozzuk a gyerekeket, hogy ők követelőzve, anyuka kezét rángatva vonszolja be a kedves szülőt a boltba. Mindenesetre a kirakatban kiállított ruhák soha nem feleltek meg se a kislány ízlésének, se a méreteinek, így hát nem is nagyon figyelgette a babákat. Megvolt a kedvenc boltja, a kedvenc cukrászdája, a kedvenc zöldségese, és mind-mind valami eldugott helyen, hogy ne kelljen állandóan a tömegben nyomorognia. Még mindig szerette a magányt, és ahogy az emberek egyre inkább távolodtak el tőle, úgy adta fel ő is folyamatosan, hogy közeledni akarjon feléjük. Ezért is választotta Morishi városát is, hiszen a lakosság elenyésző számú, a város érdektelen, senki nem szokott erre járkálni, és már csak azt kellett megtudnia, hogy a lakói kedvesek-e. Junt csak a szeme sarkából vette észre, de azonnal elhessegette a gondolatot. Mit keresne ő itt? Meg mit is mondana neki azután, hogy Anattal az a fura levélváltásuk volt? A céhvezér biztos az összes Arteses lelkére kötötte, hogy ne közösködjenek a gonosszal. De Jun persze… Jun megint nem úgy viselkedett, ahogy az egy átlag embertől elvárható lenne. Jun Jun volt, és ez meg is látszott azon, ahogy fizetés nélkül akart volna kirohanni a boltból az ő üdvözlésükre, majd kérdésekkel halmozta el őket, és meg sem várva a választ, Shu már benn is volt a boltban, pedig elvileg nem oda indult. Arról azért tudott volna. Mindenesetre mire az elrablásuk befejeződött, összeszedett akkora lélekjelenlétet, hogy legalább köszönni tudjon, amit Timidus is megismételt, de Shutól a megzavarodottságtól több nem is tellett, így ismét a sárkány volt az, aki átvette a szót, amíg barátja feleszmél.
-Házat keresünk.


_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Morishi Empty Re: Morishi

Témanyitás by Jun Hétf. Szept. 22 2014, 21:45

Ki gondolta volna, hogy pont itt fogok belefutni valakibe akivel legutóbb is közösen bóklásztunk a városkában? Talán ez nem csak egy véletlen egybeesés, hanem a Sors! Igen a Sors keze van a dologban, más különben nem pont itt futnánk össze, hanem valami kevésbé emlékezetes helyen. Csak úgy röppentem ki az ajtón, ugyan először egy kis problémába ütköztem, de néhány gombnyomással máris orvosolható volt a dolog, és teljes valómban jelenhettem meg a kis drágák előtt, kihúzva, széles mosollyal az arcomon. Már daráltam is a kérdéseim, ahogy az már megszokható volt tőlem, és gyorsan be is kalauzoltam őket a boltocskába, ahol szépen fogasokon elrendezve sorakoztak a szebbnél szebb öltözékek, és hozzá tartozóik. A lány arcán mintha meglepődést látnék. De érthető is. Ők is örülnek nekem, hogy összetalálkoztunk.
- Oh szóval házat. Csak nem költöztök? - kérdeztem vissza Timidus válaszára. - Miféle házra gondoltatok? Valami egyszerűbb, esetleg emeletes? Errefelé egész stílusosak az épületek, és a környék is aranyos. - pillantottam körbe - Na meg persze elképesztő üzletek vannak. - mutattam körbe, tömérdek ruha mindenhol. Elég csak válogatni őket, lehetetlenség itt üres kézzel kimenni az biztos. Beszéd közben gondosan turkálok, majd leemelek egy ruhácskát, és a lány elé tartom, majd megrázom a fejem, és már cserélem is egy másikra.
- Hmm nem szeretnéd felpróbálni? Szerintem nagyon jól állna. - néztem végig a csipkés ruhácskán. Nem túl csicsás, de éppen elég elegáns ahhoz, hogy jól álljon a lánykán. Közben ha elfogadta még egy hozzá illő kalapot is leemeltem, szintén a kezébe nyomva.
- Te is szeretnél valami szépet? - mosolyogtam Timidusra, közben szemeimmel már kutattam is, valami olyan dolog után amit felvehetne ö is. Talán inkább valami csecse-becsében kellene gondolkodni.
- Apropó költözés.. segítsek majd rendezkedni? - csillan fel a szemem. - Szívesen segítek bármiben, ha szükségetek van rá.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Morishi Empty Re: Morishi

Témanyitás by Shukaku Kedd Szept. 23 2014, 07:44

Timidus sokkal gyorsabban látta át természetesen ezt a helyzetet is, mint a lány, mindössze ez volt a szerencséje Junnak. Ha a sárkány is olyan könnyen ijedne meg, mint az emberek, akkor a harcművésznek jelenleg ötvennel kevesebb életpontocskája lenne, a kis csapat feje felett pedig sárga indikátor díszelegne. Persze a pet azonnal tudta, hogy barát volt az elrablójuk, és bár egy elég fura barát, de Jun volt az utolsó, akinél meglepődne, bármit is tesz. Az, hogy így lerohanta őket, és berángatta Shut egy ruhaüzletbe, ahova egyébként egyáltalán nem akart menni, vagy legalább is most biztosan nem, az csak a szokásos Junféle bejelentkezés volt, mint amikor teapartival várta őket a céhház kertjében. Mindenesetre Shu még mindig ott tartott, hogy csak kapkodta a fejét, hogy mi történt, és segélykérően nézett a sárkányra, hogy mentse meg. Timidus azonban, lévén nem volt veszély, nem szándékozott megmenteni őt, inkább válaszolt a feltett kérdésekre.
-Igen. Először ide, utána az Artes céhházba. Ha minden a tervek szerint fog haladni, akkor nemsokára céhtársak leszünk.
-De… de… Timidus…

A sárkány csak bólintott a lány felé, majd újra a harcművészre tekintett. Ha jól sejtette, ezzel most ráküldte őt Alexék nyakára, jelentősen meggyorsítva a folyamatot. Ez a lány már legutóbb is fura dolgokat beszélt, ráadásul élvezte is a társaságukat, ami rendkívül könnyen befolyásolhatóvá tette, így hasznos volt a pet számára a céljai elérése érdekében. Mindenesetre eddigre már Shu hangja is visszatért.
-Hát… izé… igen. Csak egy egyszerű kis házikót, ahol lehet lakni és dolgozni. Olyan… olyan szép ez a környék… és nincsenek pirosak sem…
A ruhaválogatás ötletére azonban ismételten csak tanácstalanul bámult a másikra.
-Én… nem tudom… én szeretem a mostanit… és nem állnak jól rajtam az ilyenek… azt hiszem… azt mondták…
Még most is benne volt a kinti világból jövő vélekedése, miszerint nem akart feltűnősködni. Szeretett csinosan öltözködni, meg is próbálkozott vele… de sem a szüleivel nem volt nagy hagyománya a shoppingolásnak, az intézetben pedig nem is gondolhatott erre, ahol pedig már végképp csak el akart tűnni, szürkének lenni, hogy senki ne vegye észre.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Morishi Empty Re: Morishi

Témanyitás by Jun Szer. Szept. 24 2014, 09:01

- Juj de jó. Ha ez megtörténik akkor gyakrabban tudunk majd teázgatni. A céhházban rengeteg fajta teafüvem van, és sok szép teáskészletem is. - örvendeztem, majd dicsekedtem el miféle kis felszerelésem van odahaza. Máris kétszeresen is feldobták a napom. Nem mindennapi dolog, hogy valaki csatlakozik a céhbe, szóval ez mindenképp örömteli, amit majd meg kell ünnepelnünk. A másik pedig, hogy végre nem egyedül vásárolgathatok, hanem még társaság is van. - Ühüm, ez a hely tényleg megfelel minden igénynek. Szép a környék, jók a boltok, nincsenek annyira tömve az utcák sem. Szerencsére még a pirosaktól sem kell félni, hogy errefelé garázdálkodjanak. Több helyre kellene ilyen szintű közbiztonság. - Egy igazi álom ez a szint, már csak a pirosok kitiltása végett is. Viszont, ha ide nem is, valahogyan biztosan ők is fel tudnak jutni erre a szintre. Talán valahol még lapul egy másik városka, amin keresztül közlekedhetnek.
- Talán az egyetlen dolog ami miatt félelmetes ilyen magas  szintre költözni az az árnyékszörnyeteg. - hozom fel azt a fura lényt amiről egy időben elég sokat beszéltek mindenféle fogadókban. - Nem szívesen futnék össze vele. - borzongok meg, majd visszatérek a ruhakupacot túrni, mintha mi sem történt volna. Közben hallgatom a lányka ellenkezését a ruhára amit az imént választottam neki. Picit kuncogok, majd felé fordulok.
- Jaj ne butáskodj. Biztosan jól fog állni. Én is szeretem a mostani ruhám, de annyi másik szép is van, hogy elég csak válogatni melyik nap mit vegyek fel. - kapom fel ismét azt a ruhát, és indulok el az egyik próbafülke irányába, fél úton megállok, és a lányra pillantok. - Biztosan sokan meg fogják dicsérni, hogy milyen jól áll. Ha nem pont ezt, de biztosan lesz, legalább egy olyan amire te is azt fogod mondani, hogy szépnek látod benne magad. - közben tovább sétáltam és felakasztottam az egyik fülkében a ruhát.
- Ide fogom berakosgatni azokat amiket úgy érzek, hogy nagyon jól állna neked. Persze ha nem szeretnéd, nem kötelező a dolog. - közben reppentem is oda  a kalapokhoz, és a sálakhoz.
- Egyébként mi az oka annak, hogy céhet váltotok?

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Morishi Empty Re: Morishi

Témanyitás by Shukaku Szer. Szept. 24 2014, 09:29

-I-igen… akkor majd tudunk…
Egyezett bele a lány is, hiszen tudta, hogy Junnak nagyon fontos dolog ez a teázgatás, hiszen eddig akárhányszor találkozott vele, mindig mindenhova magával vitte a kis kollekcióját. Persze Shu is gondolt arra, hogy foglalkozzon az ilyesfajta dolgokkal, ezért is gyűjtögette a pontokat most már a kertészkedés jártasságra is, hogy mindenféle gyógyfüveket termeszthessen, amiből finom főzeteket lehetett készíteni. Persze italkészítésen egy darab pontja nem volt, ezért amiket összegyűjtött, azt mindig el kellett vinnie a városban élő vajákoshoz -így nevezte el magában az idős NPC-t, aki ilyesmivel foglalkozott… és tényleg hasonlított is a mesebeli boszorkányokhoz-, hogy készítsen neki valami finomat belőle. A tonik és a kóla szerűségek receptje már mind megvolt neki is, csak még félt attól, hogy belevágjon. Valahogy az emberek nem voltak vevők az új dolgokra, a peteknek készített eledeleket is legtöbbször csak elajándékozta, minthogy bármi féle nyereségre is tett volna szert belőlük, de hát emiatt bánkódott a legkevésbé.  
-Árnyékszörnyeteg?
Vonta fel a szemöldökét, és erre még Timidus is hegyezni kezdte a fülét. Shunak két lehetőség futott át az agyán. Vagy Jun megint gyerekes mókába fogott, ami ugye nem lenne idegen tőle… és ő volt az egyetlen, akitől még nem is vette zokon, hogy ilyenkor úgy viselkedik vele, mintha óvodás lenne; a másik lehetőség pedig az volt, hogy tényleg él egy olyan élőlény errefelé, akiről ő nem tud, szóval gyorsan elő is kapta a füzetét, hogy jegyzetelhessen, és a későbbiekben megkereshesse ezt a bizonyos Árnyékszörnyeteget. A ruhák kérdésére csak beletörődően bólintott. Igazából neki még a kinti világban is megvolt a kedvenc ruhája, amit agyonhordott -persze csak a jó ízlés határáig-, volt kedvenc színe, kedvenc mindene, és nem nagyon szeretett eltérni ettől, vagy új dolgokat kipróbálni. A céhváltás kérdésére pedig…
-Hát… csak azt hiszem… hogy itt az ideje… nem tudom…
Nem akarta a mindig vidám Junt a bajaival nyaggatni. Nem akarta elmondani, hogy már nem bírja Chan örökös frontérzékenységét, hogy Utahime is eltünedezett, akit talán leginkább a barátjának tartott, hogy a hatalmas céhház kihalt folyosóin mindenhol az elvesztett barát, Hisame énekét hallja, hogy menekül Suzume elől, akiről nem tudja, hogy mik a céljai… egyedül szeretett volna leginkább lenni Timidussal, aki az egyetlen volt, aki teljesen megértette. Ezért is keresett itt most házikót, de neki is be kellett látnia, hogy egy céh védelmére szüksége van.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Morishi Empty Re: Morishi

Témanyitás by Jun Csüt. Szept. 25 2014, 19:31

Hatalmas örömmel fogadta amikor a lány helyeslő választ adott a teázásra. Az pedig még külön adott hozzá egy aranyos hatást, hogy kicsit mintha elbátortalanodott volna a mondat elejénél. Legszívesebben talán megölelgetném, de van annyi önerő, hogy vissza tudjam fogni ezeket az szokásaim, mert hát a lány még nincs felkészülve rá. De nem is baj, idővel egészen biztos vagyok, hogy ö is éppen olyan természetesnek fogja venni mint Anat, vagy éppen Alex. Jó az utóbbi talán kissé szégyenlős ahhoz, hogy csak úgy nyíltan ölelgessük egymást, de a szívében biztos vagyok benne, hogy szeretné megismételni azokat a romantikus perceket amiket abban a földalatti alagútrendszerben töltöttünk. Már a puszta gondolatba belepirulok, ölelgetni kezdem magam, annyira édes vagyok az emlékekben. Legszívesebben megcsókolgatnám magam, de sajnos ez segédeszközök nélkül egyenlőre lehetetlen.
- Ühüm. Nem is hallottad a pletykákat? Van egy fura lény amire nem hatnak a fegyverek. Sajnos én sem tudok róla sokat, de nem szívesen futnék össze vele. Nem árt az óvatosság. - csapom hozzá a mondandóm végéhez, közben egy újabb göncöt aggatok a fogasra amit a lánynak majd próbálnia kell. A lány a költözéses kérdésemre elég lehangoltan reagált.
- Értem. - válaszoltam röviden, tömören, nem faggattam ezzel kapcsolatban, biztosan megvan rá az oka amiért otthagyja a Yj-t. Talán csak rosszabb lenne azzal, hogy ha csak úgy felszaggatnám a sebeit, vagy megtörném az elhatározását. - Ne aggódj nagyon kellemes a céhházunk. Biztosan jól fogjátok magatokat érezni Timidussal. Rengeteg izgi dolgot szoktunk csinálni. - az izgi szóról rögtön a kora reggeli jó tanácsok, edzések, és humoros szituációk sokasága özönlik az agyamba, mire elnevetem magam.
- Ha bármire szükségetek lesz, rám számíthattok. Legjobb tudásom szerint fogok cselekedni. Viszont én sem vagyok mindenre képes, szóval nézzétek el, ha egy szekrény tologatására nemet mondanék. - öltök nyelvet, majd pillantok a próbafülke irányába. Elég sok ruhát válogattam össze.
- Szóval akkor próbáljuk fel őket. Timidus majd segít eldönteni, hogy melyik darabok lesznek azok amiket végül megveszek magunknak. Apropó Timidus.. - fordultam meg, és egy szalagot húztam elő. - Nem tudom mennyire vagy oda az ilyesmiért.. De biztos jól állna egy masni. Esetleg kettő.. vagy három? - szépen a számok kiejtésével megegyező irányban húzom elő a sötétkék szalagokat, mindenféle formában. Hol csipkés, hol fodros, van ami pöttyös.
- Ha végeztünk a vásárlással, szétnézek veletek a környéken szívesen. De ha gondoljátok, mért nem költöztök be máris a céhházba? Ha már úgyis tagok lesztek, biztos nem lesz belőle baj. - közben a próbafülke felé terelgettem a lánykát. Megbízható tekintettel, nyugtatni próbáltam. - Ne aggódj.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Morishi Empty Re: Morishi

Témanyitás by Shukaku Csüt. Szept. 25 2014, 20:04

Az, hogy Jun Jun már nem tudta meglepni őket, de a saját magának ölelgetésére azért még így is eléggé furcsállva nézték. Shu persze próbálta rejteni az érzéseit, de Timidus mindenfajta leplezés nélkül igyekezett kielemezni azt, hogy ennek a fura rituálénak vajon milyen jelentősége lehet az emberek között, de nem nagyon talált magyarázatot az eddig elraktározott információi között, és kivételesen most rá sem kérdezett, mert majdnem biztos volt benne, hogy ettől a lánytól olyan választ kapna, ami csak még jobban érthetetlenné tenné a viselkedését a számára. Az újdonsült mobocska létezésén azonban nem tehették túl magukat. Timidusnak egyrészt biztonságtechnikai intézkedéseket kellett bevezetnie, amennyiben valóban létezik ez a valami, Shu azonban őszinte érdeklődéssel szeretett volna többet megtudni erről a fura idegenről.
-Ha nem hatnak rá a fegyverek, az biztos azért van, mert nem is kell megtámadni. És… kitől hallottad? És mit? És hol? És…
Ekkor azonban újfent terelődött a téma, ő meg már toloncolódott be a próbafülkébe, és nem nagyon tehetett mást, mint hagyta magát. Az pedig, hogy az Artesben még programok is vannak, nem úgy mint a Youngban, ahol csak éltek egymás mellett, még inkább meghozta a kedvét hozzá.
-Hát… talán… szívesen… csak Anatnak még meg kell fontolnia… vagy nem tudom… még nem biztos… csak nagyon szeretnénk… mindketten… jó lenne nagyon…
És most már valahogy Jun társaságára is egyre inkább vágyott. Igaz, hogy ugyanez az érzés kerülgette Utahiménél is, aki szintén elhidegült mellőle… vagy legalább is tojt a fejére egy ideje, de hát ezt már megszokta. Jun viszont… áh, ő sem lesz más, de legalább addig érezhesse jól magát, amíg a barátjának gondolja. Majd ráér akkor búslakodni, ha ő is ellöki magától, mint eddig mindenki. A sárkány kidekorálására mindketten összenéztek, és szegény Timike szemébe Shu önkéntelenül is belelátta a könyörgést, hogy mentse meg ettől az istencsapástól. Persze ezt csak Shu látta, és a sárkány a saját mancsaiba vette az irányítást… azaz az ellenkezést.
-Már van szalagom.
Egyenesedett ki, és a mellkasán valóban keresztbe volt vetve a vörös szalag, akárcsak Napóleonnak.
-Masnira pedig nincs szükségem, csak hátráltatna a harcok során.
Arra pedig, hogy az ő szépérzéke döntene a vásárlás során, pedig már nem is szólt semmit. Régen megegyeztek, hogy ő a páncélok pontjaiban dönt, és Shu meg úgy változtatja meg azok kinézetét a boltban, ahogy ő akarja. Mindenesetre a lány elvonult öltözködni, hadd örüljön Jun… és egy-két új ruha valóban nem ártott már…

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Morishi Empty Re: Morishi

Témanyitás by Jun Pént. Szept. 26 2014, 15:12

Legkevésbé sem lepett meg, hogy a lány ennyire érdeklődni fog az említett lény után. Végül is érdekli minden ami él és mozog, ezért csak természetes, hogy mindent tudni szeretne, mint anno a tanuki, vagy a kappa.
- Hát én azt nem tudom. De azt hiszem ha velem szembe jönne valami naagy rémisztő dolog lehet, hogy nem szívesen maradnék a közelében. - válaszoltam, majd kicsit elgondolkodtam a többi kérdésen, hogy mit is kellene mondanom - Hát elég gyakran szoktam kimozdulni sétálgatni a városokban, vásárolni, meg hasonlóak, ezért az ilyen pletykák mindig megmaradnak. - sajnos még ha szeretnék sem tudnék neki többet mesélni a lényről, mivel még nem láttam a saját szememmel. Még az is előfordulhat, hogy valójában nem is létezik, csak valami városi legenda amivel rémisztgetik a kisebbeket. De ha mégis létezne valami ami ilyen akkor attól tartok, nem valószínű, hogy keresném a társaságát, éppen annyira taszító a gondolata mint egy csapat pirinek.
- Hmm Szóval Anatnak még át kell gondolnia. Beszélnünk kell akkor majd Anattal. Habáár, szerintem igent fog mondani. Jó dolog ha bővül picit a család. Főleg két új taggal egyszerre. - Fel, s alá járkáltam, és Timidus fura kifogására, csak néhány szóval reagáltam.
- Ugyan olyanok vagytok. - öltöttem nyelvet, majd ismét felmutattam néhány szalagot. - Tudom, hogy szereted azt ami rajtad van, de néha kell egy kis újdonság is. Vedd úgy mintha jutalmat kapnál azért mert vigyázol mindig Shu-ra. - majd elkezdtem a sárkányhoz próbálgatni a színeket. - Mit szólnál egy narancssárgához? Esetleg lila? Ezek a színek nagyon jól állnának. - egyszerűen annyira aranyos, ahogy kifogásokkal áll elő, hogy ne költsek rá. De mindenképpen szeretném meglepni valamivel.
- Lehet, hogy a harcban nem túl előnyös ha tele vagy kiegészítőkkel, de szerencsére nem non-stop harcoltok, szóval hétköznapokra tökéletesek. Legalább próbáld ki hogy áll, és utána eldöntöd szeretnéd-e. - győzködtem miközben a lány már készségesen elindult öltözködni.
- Én is ha olyan helyre megyek ahol tudom, hogy van esély rá harcba keveredni általában nem miniszoknyában indulok el, vagy balerinacipőben. Rengeteg rövidnadrágom és bakancsom is van, külön ilyen esetekre... perszeee azok is csak addig vannak rajtam amíg fel nem kapom az opáltalpasom.. - Bárhogy is, minden erőmmel győzködtem. Talán csak visszafogottabb ilyen téren, de legbelül ö is vágyik arra, hogy elhalmozzák ajándékokkal, megdicsérjék milyen elegáns és aranyos. Mindenkinek szüksége van ilyesfajta motiváló erőre.
- Na sikerült felvenni? - szóltam be a lánynak, majd ha valami jelet adott arra, hogy igen felvette, akkor biztatom, hogy mutassa meg magát nekünk.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Morishi Empty Re: Morishi

Témanyitás by Shukaku Pént. Szept. 26 2014, 15:51

-De honnan tudod, hogy nagy és rémisztő? A Krakhenre is azt hitted, hogy nagy és rémisztő, azután kiderült, hogy mégsem az.
Persze azóta kiderült az is, hogy az őt alakító Suzume pedig gonoszabb mint maga az ördög, de ezt viszont már nem akarta Jun orrára kötni. Az a lány jelenleg csak őket gyűlölte… illetve azokat akiket megölt. Vagy… talán nem is gyűlölte őket. Nála nem lehetett tudni, hogy mit miért csinál, mindenesetre Shu még nem akarta Junt is belekeverni ebbe az egészbe, mert valószínűsítette, hogy ezután még keresné is Suzut, hogy bosszút álljon rajta, vagy valami ilyesmi, és tudta jól, hogy a lány még náluk is kisebb szintű. Az az íjász gond nélkül végezne vele.
-Mi csak… hát Timidus gyakran szokott… kémkedni…
Kis kuncogás, és egy jelzés a sárkánynak, hogy csak viccelődik. Bár igazából lényegében nem is volt vicc.
-Szóval ő is kiül a főtérre, vagy valahova, és hallgatja az embereket amíg én rajzolok. Én… én annyira nem szeretem az ilyen zsúfolt helyeket. Meg… az is lehet, hogy csak legenda. De azért szeretném megkeresni. Ha esetleg… szeretnél majd segíteni? Vagy… vagy ha nem szeretnél vele találkozni, akkor nem kell…
-Nem becsülhetünk le senkit annyira hogy nemlétezőnek tekintsük.

A nagy felindulásra csak egymásra néztek, arra pedig, hogy ugyanolyanok lennének, Shu csak kuncogott, Timidus azonban ismételten kifejtette a véleményét.
-Nem a jutalomért teszem. Kötelességem megvédeni az idomárt, mert úgy döntöttem, hogy ezt akarom tenni. Ígéretet tettem neki, és betartom a szavamat. Nem várok el érte jutalmat. A szalag színe pedig nem jelent semmit, ha csak nem tesz láthatatlanná. Egy láthatatlan színű köpeny jól jönne a harcok során. Egy petnek pedig mindig készen kell állnia a harcra. Az élet egy harc. Mindegy, milyen kényelem vesz körül, az mindig csak illúzió marad. Bármelyik percben elvehetik, és nekem készen kell állnom. Amíg nem találsz olyan felszerelést, amellyel előnyös számomra a harcban, addig nem veszek fel semmit, főleg nem olyat, ami még akadályoz is, így vissza kell utasítanom a felajánlásodat.
Shu ezt viszont már maximum a fülkéből hallhatta, bár úgy sem nagyon akart bármit is hozzáfűzni. Szerencsére Timidust az egyetlen szalagja, amit karácsonykor kapott tőle nem akadályozta, ráadásul jól is állt neki, plusz a hatalmas hadvezért jelenítette meg a személyében, tehát számára minden klappolt. Amikor elkészült, még egy ideig nézegette magát a belső tükörben. Jun… Jun tényleg értett az ilyesmihez. Idegen volt az egész, nem szokott az ennyire finom ruhákhoz… de tényleg szép volt. Hálás tekintettel, kipirult arccal lépett ki a függöny mögül.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Morishi Empty Re: Morishi

Témanyitás by Jun Pént. Szept. 26 2014, 17:55

A lány azonnal beletrafált a közepébe a Krakennel. Kissé elsápadtam amikor visszagondoltam arra az ominózus esetre, amikor a kis csápos valamivel már majdnem, hogy egy randit terveztünk és egyszer csak kiderült, hogy valójában nem is egy jó dumájú szörnyeteg, hanem Suzu. Kínos nevetésbe kezdtem, közben próbáltam összeszedni a gondolataimat, hogy ne mondjak valami hatalmas ökörséget.
- Hát nekem ha valaki azt mondja, hogy egy fura árnylény, és a fegyverek hatástalanok ellene, akkor nem egy aprócska állatka jut róla eszembe, hanem valami naagy, hosszú fogakkal, karmokkal, sűrű bundával, rémisztő vérben forgó szemekkel. - miközben magyaráztam az elképzelésem, folyamatosan mutogattam a kezeimmel a méreteket, szélesre tárom, összezárom, szájat imitálok, kidülledt szemeket, szarvakat, meg miegymást, hogy a hatás azért mégis csak megmaradjon.
- Nagyon hasznos dolog fülelni. Az emberek szeretnek dicsekedni a dolgaikkal, és ha elég figyelmes az ember könnyen megtudhat izgi küldetéseket, vagy eddig kevesek által ismert kazamaták helyét. - nem mintha én visszaélnék ilyesmi információkkal vagy bármi. Inkább csak hasznosítom őket. A minibossos dolgok között is nem egyszer fordult már elő, hogy a füleléssel találok rá olyan dolgokra amikről egészen odáig nem is sejtettem, hogy létezne.
- Hát, őszintén szólva én nem szívesen futnék bele egy ilyen lénybe. Viszont ha ti megkeresitek, akkor én is megnézném magamnak. Talán Shunak lesz igaza és valójában ártalmatlan dologról van szó. - igen, ebben talán még lehet hinni, hogy nem egy olyan lény ami embereket eszik desszertnek. Viszont nem szabad lebecsülni, a városon kívül óvatosan kell garázdálkodni. Közben amíg a lányka elkezdte a ruhapróbát, én Timidust győzködöm a masni vagy szalagválasztásban, hátha sikerül meggyőznöm, hogy kicsinosítsa magát. Viszont úgy tűnik próbálja terelni a témát azzal, hogy kiragad egy kis részt a mondatomból, és arról mondja el a véleményét, és elveit. Természetesen végighallgatom amit mondd.
- Tudom, tudom. - legyezgetek a kezeimmel - Ezt már elmondtad. Viszont nem ez volt a kérdésem. Védett területen vagyunk, és egy aprócska masni mégsem akadályozna a harcban. Egyébként is... a narancssárga a bátorság színe. Csak egyet. Mondjuk a farkadra. Esetleg a jobb lábadra. - a többit már le is raktam, hogy ne zavarjon
- Legalább nézd meg benne magad. Légyszii Egy gyors próba és ha azt mondod nem tetszik akkor leveszem, és hanyagolom a témát. - szorongatom a kezeimben a narancssárga kis bigyót, miközben Shu végül félrehúzza a függönyt.
- - csupán ennyi jött ki a torkomon első pillanatban. A ruha nagyon jól állt neki, illett az arcához, nem volt túl díszített, és tökéletesen passzolt hozzá. - Nagyon jól áll. Tökéletes. Biztos vagyok benne, hogy rengeteg módja van annak, ahogyan lehet hordani is. Térdzoknival is, lábmelegítővel is, és talán még egy meleg nyári napon papuccsal is jól nézne ki. - léptem hozzá közelebb, és picit megigazítottam a szoknyarészt, majd visszahátráltam és ismét végigmértem a lánykát.
- Timidus te mit gondolsz? - mosolyogtam rá a sárkányra, közben egy kicsit ügyködtem és már át is utaltam a boltvezetőnek a pénzt ruháért.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Morishi Empty Re: Morishi

Témanyitás by Shukaku Pént. Szept. 26 2014, 18:50

-Mert mindig csak a szörnyekre tudtok gondolni, meg a félelmetes dolgokra. A fegyverek ellenünk is hatástalanok a védett területen belül, mégsem minden ember szörnyeteg. Timidus is nagy, vannak fogai meg karimai, meg Vezérnek is, akinek például bundája is van… vagy egy Bernáthegyi… az egyik legbékésebb állat a világon… és lehet, hogy csak azért véres a szeme, mert keveset aludt, mert egész nap az embereket mentette a hegyről. Nem kell mindig a legrosszabbra gondolni.  Néha nem kell mást tenni, csak kimutatni egy kis kedvességet.
Mondta a kis idomár mosolyogva. Ritka alkalmak egyike volt, amikor ő volt képes pozitív gondolkodásra, de ha nem az emberekről, hanem Kayaba teremtményeiről volt szó, akkor ez könnyedebben ment neki. Timidus persze mindenről másképpen gondolkodott, és eszerint is egészítette ki Jun mondatát.
-…vagy olyan dolgokat, amiket esetleg a későbbiekben a saját javadra használhatsz fel. Az emberek túl könnyen kotyognak ki létfontosságú információkat amikor nem kellene, de titkolóznak ott, ahol fontos lenne a bizalom. És a védett terület sem jelent teljes biztonságot, ezt tudod te is nagyon jól. Persze a mobok nem tudnak megtámadni itt, de az emberek igen. De…
Egyértelmű volt, hogy Jun nem hallgat az észérvekre, csak ki akarja élni a vágyait szegény sárkányon, így Timidus végül is rábólintott, csak hagyja már békén ezzel.
-Egy masni valóban nem akadályoz, de csak a farokrészen vagyok hajlandó viselni, és csak akkorát, hogy ne befolyásolja a kormányzást miközben repülök. A narancssárga pedig nem a bátorság színe. Azt jelöli, ha megsebesítettél valakit küzdőtéren kívül, akinek zöld színű indikátora volt.
Arra már nem tudott mit mondani, hogy tetszik-e vagy sem. Nem foglalkozott ilyenekkel, nem is nagyon volt a programjában ilyesfajta dolog. Amikor kicsi volt, akkor persze minden iránt érdeklődött, de mára a tanulási folyamatai fejlettebbek voltak, és minden olyasmit igyekezett elkerülni, vagy nem foglalkozni vele, ami haszontalan volt, és nem segítette a fejlődésben. Shu persze már sokkal boldogabban fogadta a dicséreteket. Az intézetben nem volt módja ilyesmiket csinálni, pedig nagyon is vágyott rá, így hát most forgott minden fele, hogy jobban megnézze magát is, meg Jun is jobban láthassa… kezdte élvezni ezt a rögtönzött shoppingolást. Az pedig, hogy Timidus mit gondolt minderről?
-Ez egy ruha. Mindössze hőmérséklet szabályzó szerepe van, amely funkciót nekem a tollaim tökéletesen betöltik, és még nem is akadályoznak a mozgásban, míg ebben a szoknyában igen nehéz lesz huzamosabb ideig például futni.
És ez csak egyetlen példa volt. A lányon lévő egyik ruhadarab sem volt alkalmas semmi fajta funkcionális célra a melegítésen kívül… sőt, valamelyik még arra sem. Értelmetlen volt az egész, de mivel Shu szerette, így nem szólta le nagyon…

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Morishi Empty Re: Morishi

Témanyitás by Jun Pént. Szept. 26 2014, 20:40

Kissé meglepődve hallgattam a lány magyarázatát, ahogyan sorra megcáfolja a vérengző fenevadakról alkotott képem minden egyes darabkáját. Először a fogak, majd a karmok, a bunda és minden egyéb dolgot is. Habár kicsit mesébe illőre sikeredett végül, ami meg is mosolyogtatott. Legszívesebben talán megsimogatnám a fejét, és egy mosollyal lezártnak tekinteném a dolgot. Viszont a lány ennél sokkalta felnőttesebb, és még ha szeretném sem hagynánk annyiban a témát.
- Végül is igazad van. Nem feltétlenül kell a külső alapján ítélkezni. Lehet, hogy ha valami nagyon ronda attól még egy kedves és törődő lény. Sajnos belém már ezt a csúnya dolog csúnya dolgokra gondol dolgot nevelték a modern mesék. - hivatkoztam rögtön arra, hogy mindenért a hibás a televízió. De hát valamennyire igazam is volt, mert hát mindenki azt nézi, vetítik a sületlenségeket amiket a gyerekek elhisznek, majd aszerint élik a későbbi életüket mert helyesnek vélik azt amit láttak. - Azt hiszem most már tényleg látnunk kell azt a valamit, mert már nem hagy nyugodni a gondolat, hogy melyik elképzelés is illik rá valójában. - hangosan hümmögtem, nem voltam már benne biztos mit is higgyek azokkal a pletykákkal kapcsolatban. Teljesen elbizonytalanított a beszélgetés.
- Túl sok mindenre figyelsz oda Timidus. Persze ez nem rossz dolog. Szerintem nem árt ha picit néha kikapcsolódsz. Kezd megijeszteni a paranoiád. Persze nem azt mondom, hogy legyél figyelmetlen, vagy ilyesmi, csak nem kell ennyire mindenben a veszélyforrást keresni. Az emberek szeretnek mindenféle dologról beszélgetni, néha ez jó, néha pedig nem. - végül már nem is igazán értettem miről beszélek, csak úgy jöttek a szavak amitől kezdtem hülyén érezni magam. Összezavarodtam a saját dolgaimban. Viszont megérte a győzködés, sikerült Timidust rábeszélnem arra, hogy legalább felpróbálja a masnit, viszont amit a narancsra mondott egy kissé facepalm-ra sikeredett.
- Ez aranyos volt. - nevettem el magam - Az emberek szoktak mindenféle dologhoz más tulajdonságokat meg érzelmeket párosítani. Például a virágokhoz, vagy számokhoz. - magyaráztam, közben már reppentem is, hogy felszereljek egy aprócska masnit. Még arra is odafigyeltem, hogy ne szorítsa, de hozzánk hasonlóan ö még kevésbé érezhet fájdalmat.
- Kész. Azt hiszem elég jól odaszereltem ahhoz, hogy ne essen le. De ha szeretnéd húzhatok még rajta. - Igazítottam meg még egyszer, hogy ne legyen ferde. - Egyébként nem hiszem, hogy nagyon útban lenne, talán ha sokkal nagyobb lenne. De egy ilyen pici max cukibbá tesz. - mosolyogtam elégedetten. Talán az imént elhangzott mondatommal meggyőzöm, és hordani fogja. Bárhogy is legyen, már ment is az a pár aranytallér a boltosnak.
- Ajándék. - csillogott a szemem. Valahogy olyan jó érzés ajándékozni másoknak. Már értem mért kaptam én is annyi mindent régen. Hozzá tudnék szokni ehhez a felemelő érzéshez, amit ilyenkor érzek. A dicséretem után, Timidust is biztattam picit, hogy hát ö  is mondjon valami pozitívat Shu ruházatára, viszont nem számítottam ilyesmire. Elállt a lélegzetem egy pillanatra, a kezem megállt a levegőben. Nem is tudtam mit mondjak erre.
- Ráadásul egy nagyon szép ruha. - egészítettem ki azt amit mondott - Hát lehet azért mert ezt a szoknyát nem futásra tervezték. Viszont sokkal kényelmesebb benne leülni mint egy nadrágban, és csinosabb is. Szerencsére Shu-nak nagyon szép alakja van, és kiemeli szépségét. Én is szeretem az ilyesmit. Habár jobban szeretem a több részes darabokat. - magyaráztam, habár valószínűleg nem sokat számít a halandzsám.
- A ruhát kifizettem, ajándék. - mosolyogtam, közben én is berontottam az egyik próbafülkébe, hogy felpróbáljam a ruhákat amiket kiválasztottam. Habár ezúttal csak kis tételben, mindenféle szükséges dolgot néztem ki. Kardigánt, bolerót, hosszabb szoknyát, és néhány sálat, amiket a korábban vásárolt dolgaimhoz tökéletesen passzolni fognak. Sorban felpróbáltam őket, és a lehető leggyorsabban be is mutattam őket.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Morishi Empty Re: Morishi

Témanyitás by Shukaku Szomb. Szept. 27 2014, 07:31

-Hát… majd talán az aincradi mesevilágban rájössz, hogy ez nem mindig így van.
Ölti rá a kislány a nyelvét Junra, és halkan kuncogva kezd el elmélkedni erről a rejtélyes lényről, hogy milyen is lehet valójában, ha egyáltalán létezik.
-Majd… majd kérdezősködhetnénk az utcán, ha itt végeztünk, miközben elkísérsz a házikóig. Mármint… ugye elkísérsz?
Vett vissza egy kicsit a boldogságból egy pillanatnyi elbizonytalanodással. Ha túlságosan örült valaminek, akkor csak pörgött, és gondolkodás nélkül mondott ki olyan dolgokat, amik neki természetesek voltak, de a másiknak talán nem annyira… például az, hogy Jun kedves, és el akarja őt kísérni. Bár… már felajánlotta… de azért mégis csak jobb, ha lehetőséget adunk neki a menekülésre. Timidus eközben pedig csak emelt fővel állt be a tükör elé, és megszemlélte, hogy mit alkotott Jun.
-Az, hogy üldözési mániád van, nem jelenti azt, hogy nem üldöznek. A feladatom az idomár védelme, és ezt a feladatomat a lehető legtökéletesebben kívánom ellátni.
Az aranyosságot egyszerűen nem értette, de ismét úgy döntött, hogy inkább nem kérdez rá, mert Jun úgyis csak valami érzelgős maszlaggal állna elő, amit szintén nem képes befogadni.
-Érzelmeket. A számokhoz. És a bátorság színe cukibbá tesz. Csodás.
És ami a legrosszabb, hogy most, hogy ez a masni ajándékká avanzsálódott, már le sem veheti, hiszen Shu azt mondta neki, hogy ajándékot nem szabad visszautasítani. Jun ördögi terve beteljesedett, ám abban biztos volt, hogy csak akkor fogja hordani, amikor a lány a közelükben lesz. Semmi logika nem volt abban, hogy ő cukinak akarjon látszani, és nem is akart cuki lenni.  
Amikor azonban Jun Shut kezdte el dicsérni, már Timidus is bólogatott. Fogalma sem volt arról, hogy mi alapján szép a ruha, vagy Shu alakja, vagy egyáltalán Shu maga, de ha ez a lányt boldoggá tette, és a hatalmas szűnni nem akaró mosoly az arcán, meg a pirultság ezt jelentette, hát akkor ő egyet fog érteni Junnal, abból baj csak nem származhat, max annyi, hogy többször kell ennek a fura valakinek a társaságában lenni. Mivel azonban mégis csak Artes tagokká akartak válni, így ezt amúgy is szoknia kellett.
-Ajándék… jajj nem, dehogy! Van nekünk is pénzünk… valamennyi… nem kérhetem…
Valahogy sejtette, hogy a másik már nem fogja visszavonni a fizetést, szóval mit volt mit tenni, gonosz módon, amikor Jun került a fülkébe, ő beszélte le az NPCvel, hogy ezt a cehhet meg ő állja. Ahogy a lány kilépett a fülkéből, Shu ugyanúgy pirulva mosolygott, és bólogatott, hiszen Junnak remek ízlése volt.
-Te… te nagyon ügyes vagy az… az ilyesmiben… majd ha… majd ha esetleg… segítenél berendezni a szekrényemet? Vagy… vagy az egész szobát… abban is biztosan…
Kicsit köhögött, kicsit botladozott a nyelve… de csak nem tudott egy épkézláb mondatot kinyögni. Már rögtön sátorozással és piknikezéssel indítottak, és ez az egész Jun effektus valahogy magával rántotta.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Morishi Empty Re: Morishi

Témanyitás by Jun Vas. Szept. 28 2014, 10:08

Meg sem lepődtem azon amit a lány mondott. Szinte mindenre volt mindig mit felelnie.
- Aincrad mesevilága kifürkészhetetlen. Viszont azt hiszem kezdem megszeretni ezt a "mindig van számunkra valami meglepetése" oldalát is. - nyuszik a már megszokott módon, és közben a lány kíváncsisága sem lankadt, továbbra is izgatottan boncolgatta a témát arról a fura lényről amit említettem. Jó érzés volt látni, hogy képes ennyire elmélyülni és szívből örülni, hogy van egy újabb lény amivel találkozhat, meglesheti, fotót csinálhat róla, meg még kitudja milyen gondolatok juthatnak az eszébe. A mosoly az arcomról éppúgy mint a lánynak ott ragyogott az arcomon, néha felnevettem, bólintottam neki. Nem akartam letörni, meg amúgy is, néhány kérdés a városlakóktól nem lehet problémás. Az pedig, hogy vele megyek házat keresni, természetes. Már korábban megígértem neki, szóval butaság lenne nemet mondanom rá. A sárkány farkára sikerült felaggatni egy aranyos kis narancssárga masnit, ami még egész jól is mutatott. Talán a sárkánynak több színt kéne viselnie, mert nagyon szépen kihangsúlyozzák. Viszont akkor talán vesztene valamit a kecsességéből, ha úgy festene mint holmi papagáj.
- Örülök, hogy tetszik! - csillan fel a szemem azon amit mondott. Csodásnak találja. Ennél jobbat talán nem is mondhatott volna. Nagy örömömben még a hangsúllyal sem foglalkoztam, mert már megszoktam tőle, hogy néha kicsit szégyenlős. - Nagyon jól áll tényleg. Ha bármikor meggondolod magad, és szeretnél magadnak még valami kis mütyürt, azonnal szólj, és mehetünk vásárolni Timidus. - ajánlottam fel neki a szolgáltatásaim. Nem akartam lemaradni arról, hogy legközelebb miféle öltözékeket szerez magának. Talán éppen ez a kis vásárlás fogja megváltoztatni a ruhákhoz való szemléletét. Először csak egy masni, legközelebb talán egy szalag, utána egy kalap... majd valami testékszer.. hmm.
- Jaj ne aggódj. Nem azért fizettem ki, mert szegénynek gondollak. Szerettem volna valami ajándékot adni, ami biztosan tetszik is. - Vigyorogtam mint a vadalma, aranyos volt, hogy mennyire ellenkezik. - Még csak kérni sem kell. Az ajándékot adni szokás. - öltök nyelvet, próbálom picit megnyugtatni, hogy ne legyen ennyire zavarban, majd bereppenek a fülkébe, hogy picit kettesben hagyjam őket, amíg én felpróbálok néhány ruhát.
- Nem kell ehhez ügyesség. Csupán azokat a dolgokat veszem le amik tetszenek. - amiből elég sok van azért... - Persze, szívesen. Majd körbejárhatjuk az eddigi szintek összes helyét ahol lehet ruhákat venni. Meg apróbb bútorokat, hogy ne legyen annyira üres a szobád. Van már elképzelésed, hogy miket szeretnél bele? Az enyém tömve van plüssökkel, meg párnákkal. - sőt valójában a szoba minden egyes polcára, asztalára, szekrényére, és melléjük tömérdek plüsst pakoltam, így csak egy kis placcon lehet úgy mozogni, hogy biztosan ne essünk orra. Közben a kiválasztott ruhákkal már próbálnék is fizetni, viszont az illető azt mondja, hogy a számla már rendezve lett.
- Eh ilyen feledékeny lennék? Mindegy.. - lepődtem meg, de inkább nem vitatkoztam vele. Ha már ki lett fizetve akkor ki lett fizetve. - Szóval akkor hova mennyünk? - fordulok a lány felé, és várom, hogy kiadja az útirányt.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Morishi Empty Re: Morishi

Témanyitás by Shukaku Vas. Szept. 28 2014, 11:38

-Hát… ha nem lenne meglepetés, akkor elég uncsi lenne… vagy nem? Persze nem olyan nagyon nagy meglepetés kell, hogy soha ne tudhasd, hogy mondjuk hétköznap lesz, vagy hétvége, de az ilyen kis meglepik azok kellenek… meg a hétvége is…
Picit elgondolkodott, mosolyogva elmélkedett picit, majd fel is vetette az ötletét.
-Tudod… van az árvaház… ahova a gyerekeket gyűjtötték össze. És azon gondolkodtam, hogy ha sok gyerek van… mármint iskolás korúak… akkor nem kellene-e őket tanítgatni. Mármint… hogy nem a harcra, meg ilyenekre, hanem olyan dolgokra, aminek itt is hasznát veszik. Sokszor futok velük össze az erdőben, és valamelyikük… szóval vannak, akik már nagyon rosszul viselkednek. Egyszer nekem kellett megmentenem egy farkaskölyköt, mert bántották… egy petet… és senki nem gyűjti össze az elkallódott gyerekeket, csak az árvaház… de azt meg nem tudom, hogy ők mennyire tudnak ilyesmivel foglalkozni. De nem padokra gondolok, meg teremre… hanem ilyen természetben… sétálós…
De ezzel már egy pöppet eltért a témától, persze ez van, ha boldog, és hagyják szabadon szárnyalni a gondolatait. Szegény Timidus pedig egyszer szeretett volna ironizálni, egyszer próbálta meg, hogy él az emberektől ellesett aforizmákkal, erre megint félreértették. De hát… miért is számított volna másra? Mindenesetre nem cáfolta meg Junt.
-Rendben. Amint meggondolom magam, és szeretnék még valami… mütyürt… akkor azonnal szólni fogok.
Ámbár nagyon jól tudta, hogy ez valószínűleg soha nem fog elkövetkezni. Shu viszont továbbra is csak boldog volt, és jelenleg ha észre is vette a sárkány nyűglődését a borzasztó emberekkel szemben, azon is csak mosolyogni tudott, mert aranyosnak találta.  
-Persze! Van egy csomó emlékem, aminek szeretnék egy vitrint, és egy nagy ágyat, amin elférünk ketten, és a plafonra csillagokat, amik sötétben világítanak, és a plüssök tényleg fontosak, és nagy íróasztalt, és…
És mivel soha nem fejezte volna be, így Timidus indult el, hogy mutassa az irányt.
-Kövess, és hozd őt is.
Adta utasításba Junnak, majd kiröppent az ajtón.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Morishi Empty Re: Morishi

Témanyitás by Jun Szomb. Okt. 04 2014, 20:35

Gyorsan telik az idő ha az ember jól szórakozik. Még vásárlás közben is, sosem hittem volna, hogy ilyen hamar végezni fogunk, és még ennyi szépséget is veszünk közben.
- Általában az apróbb dolgok is boldoggá teszik az embert. Egy csésze meleg tea, egy sál, vagy akár egy ölelés is. Kayaba-san azt hiszem az a fajta aki a meglepetéseket szereti nagy dolgokban kivitelezni. Néha örülök a meglepijeinek, néha kevésbé. - hát igen, persze nem lehet mindig minden napos és felhőtlen. Kayaba is rengeteg olyan dolgot ad nekünk amivel nem unjuk halálra magunkat, és a hétköznapjainkból is sikerül velük kizökkentenie. Szépségverseny, Aincradstars, meg még egy tucat érdekes esemény. Talán ha nem lennénk bezárva mindenki imádná ezt az alakot. Shu árvaházas dolgára bólintottam. Tudtam miről beszél. A legtöbb nagyvárosban vannak gyerekek, és néhol még árvaházakat is üzemeltetnek. Persze nem jártam még egyikben sem, de tudom, hogy nem élnek olyan luxusban mint én vagy a többi magasabb szintű játékos. Szerencsétlen gyerekek akiket a játék elszakított a szüleiktől.
- Igen. Elég szomorú, hogy mennyi kisgyermek is idebent van. Biztosan nagyon elhagyatva érzik magukat. Szóval akkor arra gondoltál, hogy szeretnél önkéntes lenni egy árvaházban? - kérdeztem vissza, nem igazán értettem mire is célozhat. - Hát, olyan gyerekek akik nem annyira jártasak az itteni dolgokban. Nem harcedzettek, nem láttak annyi mindent mint mondjuk mi, biztosan másképpen néznek a petekre. Talán bennük is olyan ellenséget látnak mint egy tőlük magasabb szintű farkasban. - picit eltöprengtem. De más magyarázatot nem találtam a dologra. Talán valahogy így lehet. Én is félnék az ismeretlentől, ha velem szembe kerülne. Timidus beleegyezésére nagyon boldog lettem. Érzem, hogy hamarosan eljön a napja, hogy mi ketten shopingolunk valahol.
- Jól hangzik. Szerintem nem lesz nehéz összeszedni őket. A csillagok felfestésében is segíthetek azt hiszem. Időközben ha valami még eszedbe jut majd összeszedjük. - mosolyogtam a lányra, közben Timidus indulót fújt, mire megpróbáltam az elmélyülten magyarázó lánykát kiirányítani a boltból.
- Valahol mintha lenne egy üzlet ahol szép antik bútorokat lehet venni. Csak az a baj, hogy nem emlékszem merre is van pontosan. - közben eszembe jutott, hogy ami nekem tetszik, nem biztos, hogy neki is ugyanúgy tetszetős lesz, ezért talán nem kéne még a szoba bútorzatának stílusát is nekem kitalálni. - Dee azt hiszem ezen még ráér gondolkodni. Tetőablak sem hangzik rosszul. Esetleg egy szélesebb ablakpárkány amire fel lehet ülni. Mennyire vagyok távol az elképzeléseidtől?

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Morishi Empty Re: Morishi

Témanyitás by Shukaku Szomb. Okt. 04 2014, 21:29

-Igen… egy ölelés…
Merengett el egy picit, és mosolyogva gondolt vissza arra a pár ölelésre, amit eddig itt kapott. Persze Petert direkt kihagyta a visszaemlékezésből, Hisamét azonban nem. Bármennyire is gyászolta őt, tudta, hogy a sárkány is azt szeretné, hogy mindig mosolyogjon, ahogyan ő is mosolygott, és ne szomorúan emlékezzen rá. A tea… a tea fontos része volt Jun életének, és az ölelés is. Talán azt hitte, hogy a kis idomár nem veszi észre, hogy mennyiszer adódott volna alkalma őt megölelni, és mennyiszer visszakozott. Voltak olyan időszakok, amikor bánta volna. Ez éppenséggel nem olyan volt… persze nem tudta, hogy hogyan kezelné azon túl, hogy hagyná magát. Kayaba meglepetéseinek azonban eddig mindig örült. Akármit is csinált az admin, abból mindig valami jó dolog sült ki. Már éppen ezen kezdett volna elmélkedni, amikor Jun eszmefuttatása kizökkentette.
-Hogy… önkéntes? Én? Nem! Dehogy!
Rázta meg a fejét gyorsan, és szinte ijedten. Nem is akart hallani erről. Segíteni szeretett volna… se semmiképpen sem így.
-Én… voltam már eleget árvaházban. Nem szeretnék visszamenni. Csak… szoktam nekik például finomakat főzni. És ha látok valakit, hogy bántanak… akkor segítek. És nem. A farkasban nem láttak semmit. Ők is tudják, hogy a mobok nem jöhetnek be a védett területre. Azért bántották, mert ott volt a társa, és őt akarták kínozni. Előtte akarták megölni. Mint amikor a kóbor kutyákat bántják…
Szomorúan csóválta a fejét. Nem lehet mindenhol ott, és a frontharcosok nem foglalkoznak ilyenekkel. Nincsen rendfenntartó vagy bűnüldöző céh, a járókelők pedig… ők mindig érdektelenek, és nem akarnak bajba keveredni. Jun segítségnyújtása viszont újra szebb tájak felé kanyarította a gondolkodását, így újra el tudott egy picit mosolyodni.
-Köszönöm, hogy segítesz. Az antik bútorok azok szépek… szeretem a régi dolgokat… és a tetőablakot is… de a párkány csak Timinek és a virágoknak kell. Én… nekem tériszonyom van…

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Morishi Empty Re: Morishi

Témanyitás by Jun Vas. Okt. 05 2014, 09:38

- Ühüm. Ha bármikor szükséged van egy meleg hosszú Jun féle ölelésre csak szólj. - az ajánlatom végére még egy széles mosolyt is az arcomra varázsoltam. Nem akarom elsietni a dolgokat, főleg mert legutóbb is sikerült kicsit zavarba hoznom a dolgokkal, és inkább nem támadom le olyan vad módon mint mondjuk Saya-chant, vagy Anatot. Talán nem csak ö de még Timidus is megrémülve, ha nekifutásból ugranék a kislány nyakába. De tudom, hogy eljön még az idő amikor ezt is megtehetjük majd. Csak ki kell várni türelmesen.
- Ez nagyon szép tőled. Biztosan örülnek is neki, főleg mert nagyon finom a főztöd. - Való igaz, velem ellentétben ö nem egy nagy családban nőtt fel, hanem hozzá hasonló gyerekekkel. Elég butaság volt ilyesmire gondolnom. Én sem mennék vissza szívesen azokra a helyekre amik életem legszörnyűbb időszakaira tehetők. - Utálom az ilyen embereket. Inkább a kisebbet bántják, hogy erősnek mutassák magukat. - így már más a helyzet. Eddig azt gondoltam valahol védett területen kívül botlottak egy pet-be ami a gazdájára várt, vagy akármi. De ez már több mint barbárság. Nem tudják mit érezhet az a fél aki végignézi a saját kis társa szenvedéseit.
- Nem félnek attól, hogy bevörösödnek? Micsoda bagázs. Inkább megfosszák magukat attól a jogtól, hogy bemenjenek jó néhány városba, csak mert ilyen kedvük van. - Most már egy teljesen új szemléletet adott nekem a vörösök kitiltása a legtöbb városkából. Tökéletes büntetés azoknak a barbároknak akik érzéketlen módon másokat bántalmaznak. Jó persze van egy az egy százalék akik valami más okból vörösödnek be, de ez elenyésző.
- A cserepes virágok nevelgetésével nőhet a kertészkedés jártasság? Én is szeretem a virágokat, viszont egyáltalán nem értek hozzájuk, szóval az én szeretetem abban kifogy, hogy szagolgatom, és vázába rendezem őket. - Persze mindig is gondoltam rá, hogy ideje lenne elkezdeni fejleszteni azt a jártasságot is, hátha sikerül kinevelnem egy cserepes Óriáspitypangot, vagy valami hasonlót és akkor megtermelhetném a kristályokhoz a nyersanyagot. De attól tartok ehhez elég sokat kellene fejlődnie. - Megjegyeztem. - kocogtattam meg a fejem, - most már minden idebent van. Egyébként én is imádom a régi dolgokat. Szépek, és látszik rajtuk, hogy sokat dolgoztak az elkészítésükkel. - oh igen, a tapintásuk, az illat, azok a szépséges természetes színek. Lehetetlen nem szeretni az ilyesmit.
- A szabad falfelületekre nem szeretnél semmit rakni?

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Morishi Empty Re: Morishi

Témanyitás by Shukaku Vas. Okt. 05 2014, 09:56

Kicsit elpirult, de azért igyekezett határozottan biccenteni, és nem lesütni a tekintetét… bár az nehezen ment.
-Rendben… szólni fogok… mindenképpen…
És ha azt nem is tudta, hogy mikor lesz majd ez a szólás, de abban biztos volt, hogy mindenképpen előbb, mint ahogy Timidus ruhatára egy újabb szalaggal bővülne. A következő dicséretre azonban már nem tudott nem oldalra pislantani, de így is tudta, hogy a pír már a fülén is látszana, ha nem rejtenék el a fürtjei. Sohasem a dicséretért csinálta, hiszen valahol kötelességének érezte ezt az egészet, és azon kevesek közé tartozott, akik tényleg együtt tudtak érezni az ott lévő gyerekekkel. Persze attól függetlenül, hogy nem azért csinálta, mindenképpen jól esett a dicséret.
-Köszönöm szépen… és… hát az inkább Kayaba Bácsi érdeme… nekem csak gyakorolnom kellett, és elérni a maximum szintet…
Az ezután érkező kérdés azonban elszomorította, és a fejét is csóválni kezdte.
-Nem… a petek megölése… úgy tudom, hogy attól nem vörösödsz. De… de majd biztosan meg lesz oldva ez is. Amikor elkergettem azokat a gyerekeket, azután írtam levelet Kayaba bácsinak, hogy ilyenek vannak, és majd biztosan tesz valamit. Mindig írok neki levelet… általában csak megköszönök neki dolgokat, de néha kérek is… nem gyakran… csak néha… de legtöbbször teljesíti. Nagyon kedves tőle…
És a kis idomár ekkor még nem is tudta, hogy bár nem teljesen lesznek halhatatlanok a petek, de Kayaba bácsi ismételten meghallgatja majd a könyörgéseit, és az idomár jelenlétében egy új szabálynak hála, nemsokára már nem lehet peteket támadni, így az ilyen gonoszkodások meg is fognak szűnni. Ha azok a fiúk nem látják a másik arcát, ahogyan sír amikor végeznek a kisállattal, akkor már nem is lesz nekik annyira érdekes, és talán nem is fogják csinálni. Kayaba bácsi már így is vigyáz rájuk a védett városokban. Sokkal többet tesz értük, mint bárki ebben a világban. És már azzal, hogy kért, Shu egy kicsit meg is nyugodott. Bízott az adminban. A végtelenségig.
-Igen… nőhet. Én is úgy maxoltam ki, hogy van egy nőszirom az ablakomban. Majd… majd őt áthozom. És…
Itt egy kicsit elmosolyodott, és kuncogott.
-Nem hiszem, hogy lesz szabad falfelület. Van egy nagy falitáblám, amire lehet dolgokat ragasztgatni. Az sok helyet foglal…

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Morishi Empty Re: Morishi

Témanyitás by Jun Vas. Okt. 05 2014, 19:03

Sosem fogom megunni ezt a látványt. Ez az ennivaló piroskás arc. Imádni való, legszívesebben magamhoz szorítanám és addig ölelgetném amíg el nem kezd zavarában eltolni magától, és ennél is vörösebb lesz, a hangja elcsuklik, és magyarázkodni kezd miért is történt mindez. Na jó valójában biztosan másképp történne ez. Amíg én boldogan reppennék mellé, majd karjaim közé zárnám Timidus azonnal lefejtene róla, és kérdőre vonnának, hogy mi a fenét művelek. Ezért inkább csak vállon veregettem a lánykát. Az még kevésbé gyanús de mégis éppen elegendő ahhoz, hogy valamennyire kiéljem a cuki dolgok iránti imádatom.
- Biztos vagyok benne, hogy Kayaba főzéses jártasságos rendszere nélkül is finom ételeket készítenél. Valahogy annyira illik hozzád az ilyesmi. Ügyes vagy, és gondoskodó. Lehet, hogy én vagyok az idősebb de én fele annyira sem értek a világhoz mint te. - Picit féltékeny voltam a lányra, ugyanis én is szerettem volna mindenben jó lenni, ügyes, okos, sportos, és csinos. Szerettem sütkérezni az emberek dicséreteiben, imádtam, hogy elhalmoznak ajándékokkal, de tudom, hogy egyszer vége lesz ennek a dolognak. Sőt valójában már elég régóta vesztek a fényemből, szóval ez az idő szépen elmúlik. Lehet odakint a testem már egy aszalt vénemberére hasonlít. Talán itt lassabban telik az idő, kitudja akár még szakállam is nőhetett ez idő alatt.
- Kegyetlenség. Sőt igazságtalanság. Ha már valakihez hozzá tartozik egy élőlény akkor szerintem úgy lenne igazságos, hogy a megtámadásával az illető is kapjon valami büntit. Az indikátorszín változtatás talán elegendő lenne, hogy elrettentse őket ettől. - brr kegyetlen alakok. Még idebent is vannak akik játékszernek hiszik az állatokat. - Hű. Én még egyetlen egyszer sem írtam üzit Kayaba-tannak. Szokott válaszolni a leveleidre? - picit meglepett a dolog. Nem is számítottam rá, hogy van olyan itt élő ember aki levelezget azzal a fickóval. De ha tényleg sok mindent neki köszönhet Shu-tan akkor azt hiszem van egy figyelmes játékosközpontúbb oldala is és nem csak a saját elképzeléseit valósítja meg.
- Lehet én is akkor megpróbálkozok valami aprósággal. Egy növénnyel azt hiszem még elboldogulok valahogyan. Viszont nem vagyok benne biztos, hogy minden nap tudom majd öntözni meg hasonlóak... Lehet majd a konyha ablakba rakom, hogy ha én nem érek rá majd valaki más meglocsolhassa. - egy kis fejlesztés sosem árthat, a növények pedig nagyon szépek és otthonossá teszik a céhházat. Régen otthon is volt egy csomó virágunk. Persze a többsége vázában volt, amiket az üvegházban szedtek az alkalmazottak, de itt-ott néhány szépség még cserépben is előfordult. Főleg a konyhában ahol fűszernövényeket termesztettek.
- Akkor emiatt sem kell aggódnunk. Függönyön gondolkodtál már? Esetleg szőnyeg?

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Morishi Empty Re: Morishi

Témanyitás by Shukaku Vas. Okt. 05 2014, 19:24

Mintha nem lenne teljesen egyértelmű. Mármint nem úgy annyira nagyon teljesen, tehát nem sugárzik belőle… illetve hát valamennyire még az is, de csak rá kell nézni ahhoz, hogy bárki láthassa, hogy mit akar. Igaz, ezt a vállon veregetést talán Shu még jobban furcsállta, mint ha ölelést kapott volna. Egyrészt nem értette magát a jelzést, hiszen nem szokott hozzá, hogy őt ilyenbe részesítsék, másrészt pedig olyan idegennek érezte, hogy őt bárki hátba veregesse, hogy egy kicsit még meg is ijedt, és kellett egy párat pislognia ahhoz, hogy megértse, ez akkor most dicséret volt. Mivel azonban a dicséretre már ennél jobban nem tudott elpirulni, ez kissé ki is zökkentette, legalább is ahhoz eléggé, hogy meg tudjon szólalni.
-Hát… igazából nem nagyon próbálkoztam előtte ilyenekkel… mármint… nem engedték, szóval nem hiszem, hogy anélkül is menne. Itt csak sokat kellett gyakorolni, meg követni a recepteket… kint biztosan tehetség is kellene hozzá, és ha az nincs…
Az, hogy már Jun is kezdte ezt a jobb nála sok mindenben, meg jobban ismeri a világot, kissé elszomorította, de még jobban dühítette. Megtorpant, majd meg is állt, és szembefordult a másikkal.
-Ezt… ezt ne mondd! Elég volt már Channal végigjátszanom, hogy mindenben irigykedik rám, és azt hiszi… de ezt tudod… ezt elmondtam. Van amiben ügyes vagyok, mert sokat gyakoroltam, és érdekel, és sokat olvastam róla… és lehet, hogy az állatokról meg a világról többet tudok, de például a szobaberendezéshez és a ruhákhoz meg te értesz…  
Kissé felhúzta az orrát, de azért a mosoly még mindig ott volt a szája sarkában, mert remélte, hogy Jun megérti, és elfelejti a butaságokat. Az emberi gonoszságra azonban már tényleg nem tudott mit mondani.
-Majd Kayaba bácsi megoldja. Nem szokott válaszolni a leveleimre, mert szerintem nem akar kivételezni senkivel, de mindig meghallgatja, és mindig tesz valamit… persze úgy csinálja, hogy a rendszer olvasatlannak jelölje. Mindenre gondolt, de én akkor is tudom, hogy segít. A növényedre pedig majd szívesen vigyázom én is. A céhházba beugrani nem nagy dolog akkor sem, ha esetleg itt találok lakást… de ha esetleg majd lakhatok a céhházban…
Itt elgondolkodott, és inkább hagyta lógva a mondatot. Már abban sem volt biztos, hogy ki akar-e ide költözni Timidussal.
-Függöny? Hát… kék… és egy fehér… és szőnyeg… a szőnyeg is… nem tudom…

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Morishi Empty Re: Morishi

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.