Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teddy/Maci

Go down

Teddy/Maci          Empty Teddy/Maci

Témanyitás by Maci Csüt. Jan. 16 2014, 18:08

Név: Teddy (Maci)
Nem: Fiú
Kaszt: Harcművész
Kor:  4 év

Kinézet:
Alacsony 160cm magas jóvágású, derék medve vagyok. Kék bundám, hatalmas fekete szemeim és aranyos pihe puha fülecském amit a lányok nyugodtan simogathatnak :3. Fejem levehető egy cipzár segítségével de nem szeretek fejvesztve szaladgálni.

Jellem:
Amilyen aranyos a külsőm olyan a belsőm, vagyis, belül üres vagyok és szürke ha leveszik a fejem de a jellemem olyannyira ragyogó mint én. Egy igazi medverminátor aki nem fél a veszélytől, ha egy csinos hercegnő bajba kerül. Szeretem a humort, mindig próbálom med-nevettetni a körülöttem lévőket csak gyakran nem értik a vicceimet, lehet, hogy túl okos vagyok? De persze van egy sötét oldalam is így nem ajánlatos feldühíteni mert akkor Bearserk módba kapcsolok… hehe… bear-serk..

Képesség:

1. képesség

Macierő:
A képesség aktiválásakor az összes jelenlevő játékos ereje maci spec képessége/4-el nő. Képesség három körig tart és minden negyedikben használható újra. Aktiváláskor a játékosok feje felett egy medve szelleme bőg fel majd eltűnik.

2.képesség

Focus:
Egy erősítő skill aminek a lényege, hogy akin maci aktiválja (saját magán nem tudja) annak a következő körben az ereje annyival nő amennyi maci speciális képessége. A képesség csak egy körig tart. Minden körben alkalmazható de azon akin már használta a képességet csupán minden harmadik körben tudja újra.


Felszerelés:
(Fegyverem)

Kezdő tigriskarmok (felszerelt, +1 erő)
Kezdő Ruha (felszerelt, +2 páncél)
Nyúlcipő (felszerelt +10 gyorsaság +2 kitartás)


Tárgyak:
Hazatérés Kristály (ezzel már ismert városokba teleportálhatsz)
1x Mini Potion (+5hp) - harc közben visszatölt 5 hp-t.
2x szóló zseton
1x Hálóvágó

Ércek:
1 Acél
5 Fémkő
3 Tömény Rubin
1 Drágakő
4 Vastag Tövisgyökér
1 Faeno Ág
2 Óriás Pitypang
2 Nihil Levél

Küldetések:

Liar Game

Küzdőterek:

------

Ajándékok

-----

Pénzügy:

Előtörténet ( + 70 arany )

Pontok:
19.szint

Élet: 20
Fegyverkezelés: 3
Erő: 2
Kitartás: 8
Gyorsaság: 45
Speciális képesség: 27
Maci
Maci
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 125
Join date : 2014. Jan. 16.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.