Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maci

2 posters

Go down

Maci Empty Maci

Témanyitás by Maci Szer. Feb. 19 2014, 17:16

2. képesség:
Focus:

Egy erősítő skill aminek a lényege, hogy akin maci aktiválja (saját magán nem tudja) annak a következő körben az ereje annyival nő amennyi maci speciális képessége. A képesség csak egy körig tart. Minden körben alkalmazható de azon akin már használta a képességet csupán minden harmadik körben tudja újra.

Történet: (Az előzményeit egy élményben játszanám majd ki.)

- Nagyon sokat gondolkoztam, az erdőben történtekről igaza volt. Döntenem kell mi a macit is kezdjek kumagammal. Szeretnék segíteni az embereknek, hogy kijussanak ebből a világból és végre felébredhessenek a mackómából, hogy újra otthon éljék tovább gondtalan életüket. De ugyanakkor nem szeghetem meg a saját szabályaimat sem. Ha bántom az itteni lényeket, a „fajtámat” akkor rossz maci lennék? Újból és újból feltettem magamnak a kérdést de a válasz mindig ugyan az volt! Nem szabad bántanom az itt élő lényeket még akkor sem ha ők folyton megtámadnak. De akkor mégis hogyan segíthetnék az embereknek kijutni, azon felül, hogy zseniális humorommal lelket öntök beléjük? Talán ha erősítem őket akkor azzal sokat segíthetek, vagy… vagy talán ha megvédem őket, ha elszenvedem a sérüléseket akkor azzal is sokat segíthetek nekik! Sok képességem, némelyek olyanok amikről nem is tudtam és fogalmam sincs hogyan is használjam. Sokáig haszontalan macinak éreztem magam, és talán még most is az vagyok de végre kevésbé érzem magam annak, mert most már ha nem is sokat de valamit tudok tenni azért, hogy az emberek győzelmet arathassanak az itteni világ akadályai felett. Tudom, hogy csupán egy apró kis szalmaszálnak tűnik a segítségem sőt, talán csak medvelmém gondolja, hogy egy picit is segítek, de nekem ez épp elég ahhoz, hogy célt kaphassak a világban. Ezentúl arra használom majd az erőm, hogy megsegítsek minden rászoruló medvembert…. izé… embert sőt, még annak is aki nem kéri a segitségem! De mindenek előtt téged kell haza jutatnom Senpai! – Nézek rá a mancsomra ahol ott pihent a kis ezüst Szinű kocka. Egy egyszerű mozdulattal kinyitottam a „fejem” és beleraktam az apró kis tárgyat. – Már csak azt kellene kitalálnom me(dv)rre is van a te otthonod! – Néztem körbe, majd elindultam a város felé.

Maci
Maci
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 125
Join date : 2014. Jan. 16.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Maci Empty Re: Maci

Témanyitás by Maci Szer. Feb. 19 2014, 17:20

1 képesség módosítás/csere!

A csere indoka, hogy macit teljes körű támogató karinak csinálom, így támadó jellegű képessége teljesen fölösleges.

Régi:
Maci csapás!
A képesség hatására a mancsaim az ötszörösére nőnek és találat esetén az ellenfél két körig nem képes támadni vagy bármilyen mellékakciót végrehajtani és ebben az állapotban 50%-al több sebzést szenved el mint normál esetben.

Új:
Macierő:

A képesség aktiválásakor az összes jelenlevő játékos ereje maci spec képessége/4-el nő. Képesség három körig tart és minden negyedikben használható újra. Aktiváláskor a játékosok feje felett egy medve szelleme bőg fel majd eltűnik.

_________________
Maci Keep_calm__and_hug_teddie_by_eevee76719-d5cm28f
Maci
Maci
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 125
Join date : 2014. Jan. 16.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Maci Empty Re: Maci

Témanyitás by Cardinal Pént. Feb. 21 2014, 00:54

Ossu!

Rita lett a legnagyobb kocka köztünk Suspect Elfogadom mindkét képességet, használd őket medvegészséggel Very Happy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Maci Empty Re: Maci

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.