Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Miniboss] Reynail az elsőszülött

+5
Jun
Hinari
Saya
Anatole Saito
Lizbet
9 posters

4 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Reynail az elsőszülött

Témanyitás by Peter Worker Szomb. Jan. 18 2014, 21:05

Nem tudtam, hogy ilyen állapotába jó ötlet volt e bízni Anat szavaiba, de hogy Hi is beleegyezett, úgy nem volt mit tennem ez ellen. Őt gyógyítottuk, holott voltak, kik rosszabbul álltak nála. Csak reméltem, hogy tudták, mit csináltak.
- Switch, Anatole Saito.


Teljes kör átadva Anatnak.

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 4 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Reynail az elsőszülött

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Jan. 18 2014, 21:15

Peter következett, s én vakon megbíztam a fiúban, s józan ítélőképessége most sem hagyta cserben. - Köszönöm! - Ismerte már ő is ezt a technikát, kiválóan dolgoztunk össze mi hárman - akarom mondani Hisameval együtt négyen - a Túlélő csarnokban. Mikor meglátom az egyre növekvő sártengert, egy pillanatra lazul a görcsösségem. Ezazz, sikerült, ráadásul babuci életsávja is sárgába váltott. Remélem nem fog berserker módba váltani és Hi erősen felgyógyított állapotban tud picit tankolni. Talán lesz akkora szerencsénk, hogy hamar leütjük, s nem vált át harmadik fázisba. A Katana idegesítő hangját megpróbálom kizárni az elmémből, majd szélsebesen már rohanok is, hogy jó alaposan belegázolhassak a sártengerbe. Amint Hi életsávja visszaáll a maximumra, szusszanok egy kicsit, majd összeszedve minden erőmet, nekirohanok még egyszer babucinak, hogy sebezzek rajta egyet.

Gyógyítottam Hinarin 77 hp-t, pihikör, majd Reynailon sebzek 77-et, plusz egy sebet.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Reynail az elsőszülött

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Jan. 18 2014, 21:23

The member 'Lizbet' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 4 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Reynail az elsőszülött

Témanyitás by Lizbet Szomb. Jan. 18 2014, 21:39

A katana épphogy eltűnik, újra formát ölt a kis, vörös pixelekből. Továbbra sem szentel figyelmet túlzottan erőszakos édesapjának...gondolja: majd lenyugszik az öreg...
Ellenben van itt valaki... a felé érzett haragja nem csitul, sőt, egyre csak nő. Testén a vörös kövek is felizzanak
- Sértve érzem magam... Egy ilyen fegyver egy gyenge nő kezében, még ha csak másolat is... felháborító! - Reynail egy egyenes szúrással szúrja át a pici lányka nyakát, pont középen, majd beleordít az arcába egy jó nagyot.


Reynail:
HP [Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 4 109410103Reynail_www.kepfeltoltes.hu_



Mirika: 3x támad, nem kell rá dobni, specre 3-t kell dobni, 6. körben pihen
Boss
Anatole Saito: 3x támad, nem kell rá dobni, specre 3-t kell dobni, 6. körben pihen
Boss
Hinari 3x támad, nem kell rá dobni, specre 2-t kell dobni, 6. körben pihen
Boss
Peter Worker: 2x támad, nem kell rá dobni, specre 5-t kell dobni, 6. körben pihen
Boss
Raven: 2x támad, találathoz 2-t kell dobni, specre 3-t kell dobni, 5. körben pihen
Boss
Saya: 1x támad, találathoz 2-t kell dobni, specre 3-t kell dobni, 5. körben pihen
Boss
Jun: 1x támad, találathoz 3-t kell dobni, specre 3-t kell dobni, 5. körben pihen
Boss

Mirika:
Páncél: 0
HP: 35

Anatole Saito:
Páncél: 0
HP: 40

Hinari:
Páncél: 0
HP: 133

Raven:
Páncél: 0
HP: 52

Peter Worker:
Páncél: 0
HP: 128

Saya:
Páncél: 0
HP: 30

Jun:
Páncél: 0
HP: 63
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Reynail az elsőszülött

Témanyitás by Phobos Szer. Jan. 22 2014, 17:02


Elegem volt ebből a bárdolatlan, bugyuta, barbár gyerekből, aki Anatot az apjának nevezett. Köptem egyet, majd midőn az idő lassan elérkezett, megpróbáltam újból előhívni a lovamat, hogy a segítségével győzzem le ezt a gonoszt.

//Ha a képiaktiválás sikeres 2x43 Saito Juniorba, és -26 HP tőlem, ha nem, akkor csak 2x34 sebzés. Sikeres képi esetén dobnom se kell.//

_________________
Színkód: #AA6342 (szöveg), #804224 (dialógus)
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Reynail az elsőszülött

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Jan. 22 2014, 17:02

The member 'Raven' has done the following action : Kockadobás

#1 'Római stílusos 6-os' :
[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 4 4766604173_492736719c_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 4 4767249862_5877ffd2ef_s [Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Reynail az elsőszülött

Témanyitás by Lizbet Szomb. Jan. 25 2014, 16:24

Reynail tovább támadja Hinari-t, mást már szinte észre sem vesz. A beszélő katana a lány torkában, egy ököl pedig a gyomrában landol...


Reynail:
HP [Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 4 Reynail_www.kepfeltoltes.hu_



Mirika: 3x támad, nem kell rá dobni, specre 3-t kell dobni, 6. körben pihen
Boss
Anatole Saito: 3x támad, nem kell rá dobni, specre 3-t kell dobni, 6. körben pihen
Boss
Hinari 3x támad, nem kell rá dobni, specre 2-t kell dobni, 6. körben pihen
Boss
Peter Worker: 2x támad, nem kell rá dobni, specre 5-t kell dobni, 6. körben pihen
Boss
Raven: 2x támad, találathoz 2-t kell dobni, specre 3-t kell dobni, 5. körben pihen
Boss
Saya: 1x támad, találathoz 2-t kell dobni, specre 3-t kell dobni, 5. körben pihen
Boss
Jun: 1x támad, találathoz 3-t kell dobni, specre 3-t kell dobni, 5. körben pihen
Boss

Mirika:
Páncél: 0
HP: 35

Anatole Saito:
Páncél: 0
HP: 40

Hinari:
Páncél: 0
HP: 121

Raven:
Páncél: 0
HP: 52

Peter Worker:
Páncél: 0
HP: 128

Saya:
Páncél: 0
HP: 30

Jun:
Páncél: 0
HP: 63
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Reynail az elsőszülött

Témanyitás by Saya Vas. Jan. 26 2014, 16:28

Már alakul, gondolja a Hugi, én pedig csak félelemtől reszketve, valahol bent a mélyben, figyelem az eseményeket. Sírni akarok.
Hugi, szerintem szólj valakinek, hogy támadjon ő inkább.
Ő felhúzza az ideget.
Hugi! Szerintem add át! Már mindjárt vége az életének, jobb, ha egy nagyobb emberke teperi le!
Nem figyel rám. Céloz és lő, a nyíl hevesen repül a boss felé a fura paci nyomában, én pedig gondolatban befogom a fülem és a szőke, páncélos lányt nézem. Az életcsíkját, ami szerencsére elég nagy. Oh, istenem, remélem, elég nagy is marad még egy ideig, mert a Hugi nem törődik vele T_T
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Reynail az elsőszülött

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Jan. 26 2014, 16:28

The member 'Saya' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 4 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Reynail az elsőszülött

Témanyitás by Lizbet Vas. Jan. 26 2014, 17:33

A nyílvessző célba ér, majd elpixeleződik. A megvadult "áldozat" csak egyvalakivel foglalkozik. Hinari mellkasában lévő penge először megreped, majd pixelekre bomlik. Forgatója testén is repedések jelennek meg, amikből vörös szikrák pattannak ki...


Reynail:
HP [Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 4 Reynail_www.kepfeltoltes.hu_



Mirika: 3x támad, nem kell rá dobni, specre 3-t kell dobni, 6. körben pihen
Boss
Anatole Saito: 3x támad, nem kell rá dobni, specre 3-t kell dobni, 6. körben pihen
Boss
Hinari 3x támad, nem kell rá dobni, specre 2-t kell dobni, 6. körben pihen
Boss
Peter Worker: 2x támad, nem kell rá dobni, specre 5-t kell dobni, 6. körben pihen
Boss
Raven: 2x támad, találathoz 2-t kell dobni, specre 3-t kell dobni, 5. körben pihen
Boss
Saya: 1x támad, találathoz 2-t kell dobni, specre 3-t kell dobni, 5. körben pihen
Boss
Jun: 1x támad, találathoz 3-t kell dobni, specre 3-t kell dobni, 5. körben pihen
Boss

Mirika:
Páncél: 0
HP: 35

Anatole Saito:
Páncél: 0
HP: 40

Hinari:
Páncél: 0
HP: 109

Raven:
Páncél: 0
HP: 52

Peter Worker:
Páncél: 0
HP: 128

Saya:
Páncél: 0
HP: 30

Jun:
Páncél: 0
HP: 63
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Reynail az elsőszülött

Témanyitás by Jun Hétf. Jan. 27 2014, 15:27

Úgy tűnt ahogyan elfogyott a páncélja minden kezdett jól alakulni, viszont nem igazán éreztem azt a megkönnyebbülést amit ilyenkor kellene érezni. Mindenki épp és egészséges... legalábbis nem volt haláleset, még ha néhányuknak elég vöröskésbe hajló is az élete, Reynailé is fogyatkozóban van. Kapkodtam a fejem, hogy kit kéne switchelnem, kicsit tartottam tőle, hogy ismét szemtől szembe találjam magam ezzel a szörnyeteggel, de én még egész jól állok életpontilag, ezért is erőt vettem magamon és bevittem egy támadást mielőtt még a rendszer pihenőre kényszerítene.

//Ha sikerül 34 sebzést szenved el//

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Reynail az elsőszülött

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jan. 27 2014, 15:27

The member 'Jun' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 4 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Reynail az elsőszülött

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jan. 27 2014, 15:28

The member 'Lizbet' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 4 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Reynail az elsőszülött

Témanyitás by Lizbet Hétf. Jan. 27 2014, 15:40

A kard pixeleiből két tőr materializálódik, melyeket a kis Reynail Hinari Arca ellen fordít, egy vágás jobbról, egy balról. Mindeközben a testén mégtöbb repedés jelenik meg...


Reynail:
HP [Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 4 Reynail_www.kepfeltoltes.hu_



Mirika: 3x támad, nem kell rá dobni, specre 3-t kell dobni, 6. körben pihen
Boss
Anatole Saito: 3x támad, nem kell rá dobni, specre 3-t kell dobni, 6. körben pihen
Boss
Hinari 3x támad, nem kell rá dobni, specre 2-t kell dobni, 6. körben pihen
Boss
Peter Worker: 2x támad, nem kell rá dobni, specre 5-t kell dobni, 6. körben pihen
Boss
Raven: 2x támad, találathoz 2-t kell dobni, specre 3-t kell dobni, 5. körben pihen
Boss
Saya: 1x támad, találathoz 2-t kell dobni, specre 3-t kell dobni, 5. körben pihen
Boss
Jun: 1x támad, találathoz 3-t kell dobni, specre 3-t kell dobni, 5. körben pihen
Boss

Mirika:
Páncél: 0
HP: 35

Anatole Saito:
Páncél: 0
HP: 40

Hinari:
Páncél: 0
HP: 85

Raven:
Páncél: 0
HP: 52

Peter Worker:
Páncél: 0
HP: 128

Saya:
Páncél: 0
HP: 30

Jun:
Páncél: 0
HP: 63
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Reynail az elsőszülött

Témanyitás by Mirika Hétf. Jan. 27 2014, 17:43

Repedezik, talán az önbizalma is ennek a kreatúrának. Az életcsíkja lassan elfogyóba került, remélem nem szándékozott újjászületni vén szatyorként és tovább bosszantani minket a mankójával. Szegény Hinarit így is össze-vissza szabdalta, most például pont az én késeimmel, korábban meg egy beszélő karddal. Már szinte csak robot módjára támadtam, semminek sem volt értelme, kiürültek a fejemből az értelmes gondolatok is, csak mentem, mentem előre és nyomtam lefelé azt a kicsi életcsíkját, ahogy csak tudtam >.>
 
// 3x2 támadás=204 sebzés, ha 5-öst vagy 6-ost dobok, az további +10 sebzés darabonként //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Reynail az elsőszülött

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jan. 27 2014, 17:43

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 4 4767250438_224285ea8b_s [Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s [Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 4 4767249862_5877ffd2ef_s [Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s [Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 4 4766612103_86ee832108_s [Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 4 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Reynail az elsőszülött

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jan. 27 2014, 19:23

The member 'Lizbet' has done the following action : Kockadobás

#1 '12-es dobókocka' :
[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 4 4670872645_a1c627d8ba_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 4 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Reynail az elsőszülött

Témanyitás by Lizbet Hétf. Jan. 27 2014, 20:09

Reynail pici teste pixelekre hullik, majd eltűnik \o/ Mirika jutalma:
Ujjvágó (Tőr, -2 erő, -15 fegyverkezelés, +4 vérzés a használóra)
"A használó minden második körben saját magát sebzi, elvágja az ujját"

Idegölő (Tőr, -4 erő, -4 kitartás, -4 fegyverkezelés, -4 gyorsaság, -4 spec képesség)
"A tőrből borzasztóan hangos, idegesítő nevetés, röhögés árad egyfolytában, míg fel van szerelve"


Reynail kifeküdt, nagy öröm, boldogság, meg minden, mi ilyenkor szokott lenni \o/
Elindultok kifelé, már a csúszdánál jártok, mikor halk morajlást hallotok magatok mögül, megfordultok és mit láttok? Az égvilágon semmit :O
Próbáltok felmenni a csúszdán?  Hopp.. azt nem tudtok... lecsúsztok :O. Megpróbáltok kiteleportálni? A fene... az sem megy Suspect
A morajlás egyre hangosabb, és ha visszamentek a korábbi terembe..... már megint nem láttok semmit -.-
Anatole megfordulsz és BUMMM ekkor a képedbe bámul egy illető, nagyon közelről....
- Szép estét kívánok Anatole-sama.. megkérhetném uraságát és díszes társaságát, hogy hagyják el gazdám területét? - kérdi vigyorogva... botját pörgetve szemügyre vesz mindenkit... az arcotokba mászik.

//Esély a kimenekülésre Bertold segítségével, avagy piehő, szabad potizás, kristályhasználat, de csak pihenéssel nem töltődik se hp, se páncél. //





Mirika:
Páncél: 0
HP: 35

Anatole Saito:
Páncél: 0
HP: 40

Hinari:
Páncél: 0  
HP: 85

Raven:
Páncél: 0
HP: 52

Peter Worker:
Páncél: 0
HP: 128

Saya:
Páncél: 0
HP: 30

Jun:
Páncél: 0
HP: 63
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Reynail az elsőszülött

Témanyitás by Anatole Saito Csüt. Jan. 30 2014, 12:21

Megkönnyebbült sóhajjal engedem le magam mellé a pörölyömet. A feszített tempó, a folyamatos életsáv csökkenések, a többiekért való aggódás és a fenevad állandó sértegetései, gyűlölködése és brutális kegyetlensége teljesen felőrölte az amúgy is megtépázott idegeimet. Újból sokszorosan hálát adok azért, hogy egy vérontás nélküli virtuális világban vagyunk, ahol nem lehet elmetszeni a másik torkát, kiszúrni a szemét vagy felmetszeni a hasát. A pixelcsíkok látványa azért jócskán elviselhetőbb, mintha egy válogatott kegyetlenségekkel megtűzdelt horrorfilmbe csöppentünk volna.
Egy újabb pánikrohamot vagy ájulást megelőzvén elkezdem szabályozni a légzésem és megpróbálom összeszedni a gondolataimat. Lehívom a menümet és a saját, majd a céhes inventoryból potionokat kezdek elővenni, hogy azokat szétosztogatva felgyógyíthassam a társaságot. Ugyanakkor magyarázattal tartozom a többieknek, s ezt ideje megadni.
- Azt hiszem valamit illenék elmondanom, ha már ilyen önfeláldozóan segédkeztetek az életeteket kockáztatva... Ez a szörny... ez a förtelmes lény... Nos... - Nem olyan egyszerű ám elmondani, hogy egy kapzsi disznó vagy, aki bevonzott egy ijesztő fickót a családi házba, s az napok óta terrorizál, s minderről egy büdös szót sem szólsz a lakótársaidnak, akik szintén veszélyben lehetnek. Akkor jobbnak éreztem nem bevonni őket, ráadásul most is veszettül szégyellem magam. - Szóval srácok, az az izé Viola hasából jött ki. Nem, nem a gyerekünk, nehogy ilyen badarságra gondoljatok, abszurd az egész. Van egy Bertold nevű kellemetlenkedő alak, aki... akit nevezzünk csak az egyszerűség kedvéért behajtónak. Az utóbbi pár napban ismeretlen eredetű pénzek érkeztek a számláinkra. Az enyémre meg a Violáéra. Hát, mi meg voltunk olyan idióták, hogy el is fogadtuk, meg még költöttünk is belőle erre-arra. Tudom-tudom, felelőtlenek voltunk, nem kellenek a leszidások, épp eléggé megbűnhődtünk már érte... - Nem néztem rájuk, a lábamat figyelte lehangoltan. De hiába kerültem a tekintetüket, a fejemben pontosan láttam, hogy milyen fejet vághatnak most. De úgy érezte, most már tényleg nem odázhatom el az őszinteség perceit. Ha ezek után elítélnek, azt meg fogjuk érdemelni. Azt a kérdést persze nem merem feltenni, hogy ki ne fogadna el több ezer aranyat, csak úgy. Nem gondoltuk volna, hogy az egyszerű rendszerhibának tűnő dologból ekkora kalamajka lesz. No
- Szóval azt kezdtük el észrevenni, hogy nekem egyre több végtagom kezd eltűnni, miközben Viola hasa pedig napról-napra nőtt. Azt a vörös pallost, amivel kihívtalak benneteket,azért kaptam, hogy megmenthessük magunkat. Ki kellett állnom 10 ember ellen, de mikor teljesítettem a feladatot, ez lett belőle. - mutatok Reynail pixeljeinek helyére. - De most már végre vége és ezt nektek köszönhetem. Örökké hálás leszek nektek... barátaim. - Csak ekkor nézek fel rájuk, tekintetem még mindig zavart. - Induljunk vissza...

A kijutás viszont nem megy olyan egyszerűen, mint ahogy gondoltam. Abban reménykedek, hátha Saya fel tud kapaszkodni, vagy ha egymás hátára állunk, de bahh... Túl hosszú és meredek volt az a csúszda. Francba. Ráadásul a hazatérés kristály sem segít. :/ - Valakinek valami ötlet? - Ám mire felteszem a kérdésem, Bertold megjelenik és én kis híján szívrohamot kapok az előbukkanásától. - A fenébe is! Az ember idegeire tudsz menni Bertold! Éppen azon vagyunk, ha nem vetted volna észre mattaku De ácsi! A gazdádéról? Nem Reynail volt a gazdád? A lakásom alatt egy komplett démontanya lakozik? - Fogaimat összeszorítva fújtatok, miközben ismét pörölyömet szorongatom a kezemben. - Nem mehetünk el anélkül, hogy ki nem takarítjuk ezt a titkos kazamatát! Mégis hogy élhetnénk itt, amikor a családom veszélynek van kitéve? Ráadásul abban sem vagyok biztos, hogy van gazdád, "kedves" Bertold... - vált át a hangom gúnyosra, nem megy már a megjátszott kedvesség vele - Mi van, ha te magad vagy a főkolompos? Ha én lennék a főgonosz, akkor az első sorból nézném végig az áldozat kínzását. Lehet csak veled kéne megharcolnunk és egyszeriben elillanna minden további problémánk... - Asszem vicsorogtam is. Vicsorogtam? Te jó ég, megint nem vagyok magamnál O.o

Átadok potikat a többieknek, hogy felgyógyítsák magukat:
Junnak - 1x mini poti (+5 hp) céhbankból = +5 hp
Saya - 2x mini poti (+5 hp) céhbankból = +10 hp
Peter - 1x kis poti (+20 hp) céhbankból = +20 hp
Raven - 2x kis poti (+20 hp) céhbankból = +40 hp
Hinari - 2x kis poti (+20 hp) céhbankból = +40 hp
Mirika - 2x kis poti (+20 hp) céhbankból = +40 hp

Anatole - 4x kis poti (+20 hp) + 2x kis potion (+5 hp) saját = +90 hp
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Reynail az elsőszülött

Témanyitás by Peter Worker Csüt. Jan. 30 2014, 15:51

Mindenkinek volt véleménye, azonban ha kérdeztek volna, úgy nehezen tudtam volna megfogalmazni azt. Természetesen nem tudtam, hogy mi miért történt, de ez a része talán nem is rám tartozott. Vagyis de, rám is, azonban csak segítettem és nem akartam többet. Személy szerint legalábbis nem éreztem úgy, hogy Anat oldalában kellett volna lennem és kérdezősködnöm mindarról, miről talán nem is akart beszélni a zavarodott barátom. Igen, ezt teszi egy férfibarát. Nem kérdez, csak bólint, mit a lányok talán nem is érthetnek. Bár most ő nyújtott orvosságot nekem, ha olyan helyen lettünk volna, úgy én kínáltam volna őt egy korsó sörrel.
Magyarázkodott, de nem kértem. Talán nem is figyeltem rá csak felületesen és inkább a többieken tekintettem végig. Mi az életüket érintette, elég pocsék állapotba voltak. Míg én csak kortyolgattam a potiont, addig nekik szinte vedelniük kellett volna azt. Mit a küzdelem közben nem értettem, az most sem várt teljesen érthetővé a számomra. Nem tudtam, hogy miért kellett Hit újra gyógyítani, hogy majd újra ütesse magát a gyerekkel, miközben ott voltam én is és itt vagyok most is majd teljes élettel. Mindegy, csak egy nem értet gondolat, melyen fölösleges is a rágódás, hisz végeztünk vele, vége volt. Kis kényelmetlenség emiatt, de azt hiszem ezt már megszoktam.
Meredek volt a visszaút, próbálkoztunk és Anat kérdezett is hamar.
- Hisame hátán jöttem le, Hisame hátán is mehetnénk fel egyesével. – tekintettem fel a lyukba, majd csak figyeltem, hogy Hisame miként bólogatott hevesen. Azonban eközben Anat már egy idegennel üvöltözött, így talán nem is hallhatták e lehetőséget. Egy Bertold tisztelt meg minket, kit Anat nem látott oly szívesen. Meg is értettem. Róla mesélt, egy kellemetlen szereplője volt a történetének. Hogy Anat támadóan állt hozzá, úgy mi sem haboztunk mellé állni. Ha engem nem is, Hisamét észrevehette.


Megittam a kapott kis potit, ha kell jelezni külön.

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 4 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Reynail az elsőszülött

Témanyitás by Saya Csüt. Jan. 30 2014, 22:13

A Hugi egykedvűen nézi, ahogy Reynail pixelekre szakad, én viszont megkönnyebbülten tapsolok egyet magamban tőle.
Ez az, ügyes voltál!
Ő viszont nem reagál semmit, leereszti az íjat és lehunyja a szemünket. Érzem, ahogy az a sötétség, a csápok, vagy tudom is én, mik, a fejemben, lassan visszahúzódnak, úgy, hogy elég időt adjanak nekem is. Mintha belebújnék a saját bőrömbe, olyannak tudom csak leírni az érzést, miközben a Hugi apró gombóccá gyűrődik az agyam mélyén. Mikor érzem, hogy megvagyok teljesen, kinyitom a szemem. Furcsa érzés megint magamtól mozogni, picit szédülök is, de nincs komoly bajom. Leokézom az ablakot, hogy kaptam valamit Anattól, majd körbenézek, hogy tisztába legyek a többiek helyzetével.
Az Anat ekkor már mesél. Közelebb lépek és érdeklődve hallgatom, miközben megiszom mind a két potiont.
A hasából? O.o Miért pont a hasából?
~A gyerekek is onnan jönnek. A nők hasából.~
Azt tudom, meg tényleg... de az hogyan kerül amúgy oda?
~Saya, majd tíz év múlva megtudod.~
>< Az hosszú idő!
A többit igazából nem is nagyon értem, de nem tudom, hogy akarom-e. A lényeg, hogy az az izé már eltűnt, és az Anat is kicsit nyugodtabb talán. Odamegyek hozzá, és megfogom a kezét.
-Myu ^^
Aztán, mikor ezt "parancsolja", már szaladok is vissza a lyukhoz, és megpróbálok felkapaszkodni, egy Vííííí.... csúszok vissza. Picit azért mosolygok ezen, mert szeretek csúszdázni \o/ A Hugi morog, mint egy kutya, hogy ő már menni akar, de nekem tetszik a helyzet. Anat viszont menni akar, úgyhogy felemelem az ujjam.
-És Hisame?
Ám erre nem csak én gondoltam, hanem a Peter is, vagyis ez azt jelenti, hogy nem vagyok én annyira hülye \o/

A Bertold-tól viszont megijedek, és inkább gyorsan a már említett Peter mögé szaladok és a sárkány közeléből figyelem a fura fickót. Nem bízom benne, szerintem rossz ember, és ahogy az Anat üvölt vele, már biztos is vagyok abban, hogy rossz >< Mikor rám néz, én csak dühösen nézek vissza rá és kinyújtom a nyelvem.


//Megittam mindkét potit Smile//
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Reynail az elsőszülött

Témanyitás by Hinari Kedd Feb. 04 2014, 01:13


Minden embernek van egy tűréshatára, egy pont, aminek átlépése egyáltalán nem javallott, sőt, olyan következményekhez vezet, amit amúgy el se tudnánk képzelni az adott játékosról. Én pedig már nagyon de nagyon közel álltam ehhez, az, hogy valamilyen módon leutánozta a Katanát, még csak a dolog egyik fele volt. Ezt fokozta Reynail állandó sértegetése, és a tudat, hogy agresszívan, minden általános mobtulajdonságot figyelmen kívül hagyva támadgatott, miközben én nem tehettem semmit… csak tűrni, tehetetlenül tűrni, szemrebbenés vagy kifakadás nélkül… A végén már csak az életcsíkját néztem. Narancs. Narancsospiros. Még mindig. Piros. Piros…
Szó nélkül rogytam össze, és kezemben a karddal bámultam a földet. Vége volt, el se hittem. Nem néztem körbe, biztosan mindenki jól volt, egyben volt, én is, azt hiszem. Lelkileg talán kevésbé, mint életpontilag, de ez most nem számított, én kértem őket, én vállaltam magamra a tank szerepét. Sóhajtottam, nem törődtem vele, mennyire sikerült hangosra, ám képtelen voltam megmozdulni. Egyedülinek kellene lenned. Nem? Ez csak úgy hirtelen jutott eszembe, ám jobban belegondolva, az a másik fegyver hasonlított, de nem volt teljesen ugyanaz. Behunytam a szemeimet, mindegy volt. A Katana válaszolt, hogy mit, nem hallottam.
- Köszi… - néztem fel a felém nyújtott Potionokra, majd Anatra, ki tartotta őket, próbálva mosolyt erőltetni az arcomra. Nem ment. Elhelyezkedtem a földön, kényelmesebb pozícióba váltva, és az üvegcséket iszogattam, miközben a srác beszélt. Így, hogy újra volt mire koncentrálnom, kezdtem egy kicsivel jobban érezni magam, már Anat állapotát is meg tudtam érteni, és a párbaj utáni elrohanásának okát. Őszinte volt, s ezt értékeltem, tagjaimat nyújtóztatva tápászkodtam fel, a többiekkel együtt indulva kifelé, Anatnak egy halk "semmi gond"-dal jelezve, hogy nem kell aggódnia, minden rendben van mostmár. A Katanát is visszacsúsztattam a tokjába, reméltem, a mai nap során már nem kell elővennem többet.
Fölfele viszont nem volt út, én pedig csak álltam a háttérben, és néztem, ahogy a csapat megoldásokon gondolkozik. Még mindig az odabent történtek jártak a fejemben, a morajlást is csak később hallottam meg, s elhúztam a számat, amikor megjelent a szolga. Én a magam részéről fogtam magam, és fél kézzel eltoltam magamtól a szörnyet, amikor az engem kezdett el tanulmányozni, nem volt hangulatom beszólni neki. Ám Anat reakciója felébresztett kissé, így egy elégedetlen fejcsóválás után lépdeltem melléje, karjaimat összefontam magam előtt, úgy vártam, mi fog kisülni ebből. Nem lennék meglepve, ha újra harcba torkollana ez a kis összetűzés, így próbáltam felkészíteni magam, habár legszívesebben már rég az ágyamban lettem volna. Megelégedtem volna egy kicsivel kevesebb ilyen nappal is itt Aincradban, mint ez a mostani.
Megittam a két potiont, +40hp

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Reynail az elsőszülött

Témanyitás by Jun Csüt. Feb. 06 2014, 19:21

Ütés, vágás, szúrás, döfés, és ezek ismétlődése újra és újra. Szinte már esélytelennek tűnt, hogy valaha is csökkenni fog az élete... szinte felülülés volt látni, hogy igen tényleg elindult lefelé az a fránya csík, és meglepően gyorsan le is fogyott.
- Végre fellélegezhetünk. - kicsit megnyugodtam látva, hogy végeztünk Reynaillal, de mégis rossz érzés fogott el. Talán a hely hatása, hogy rossz közérzete lesz az embernek amíg itt van. Egyáltalán mit keres egy ilyen hely a céhen belül? Az a fura mini-boss és Anat  viselkedése... Kezd nagyon zavaró lenni, hogy itt vagyok és vakon kell cselekednem. Az életpontjaimmal is kezdenem kellene valamit... a szokásos mozdulattal lenyitottam a menüt és kerestem hova is süllyesztettem le a potijaim. Viszont nem igazán volt szükségem a keresésre, mivel kaptam is egyet kézhez ami épp elég volt, arra, hogy pótoljam azt a minimális veszteségem amit még lehet. Kifújtam magam, épp időben nyírtuk ki, nem biztos, hogy túléltem volna egy kör tehetetlenséget, a többiek sávján végignézve pedig úgy látszik mindenki hasonlóképp cselekedik. Anat magyarázatát hallgatva a korábbi dögre kicsit meglepődtem, sőt talán el is szörnyedtem, hogy egy játékosba mégis, milyen módon kerülhetett bele egy ilyen dolog. Végighúztam a kezem a hasamon, miközben csak arra tudtam gondolni, hogy akár az enyémben is vagy bármelyik másik játékoséban is ott lapulhat valami aminek nem kellene ott lennie.
- Anat, - léptem oda hozzá - Violával minden rendben lesz? Mielőtt lejöttem volna még aludt, de mi a garancia arra, hogy nincs semmilyen mellékhatása az egésznek rá nézve? Vagy akár rád... - hangomból érezhető az aggódás és kicsit talán a félelem is. Kitudja miféle láncreakciót indíthatott el ez az egész helyzet, az is előfordulhat, hogy valamilyen fertőzés van a dologban... Esélyt sem kaptam rá, hogy a hülye ötletembe jobban belemélyedjek a szörnyű morajlások és egy hazatérés kristály próba közben megjelent szó szerint a semmiből egy férfi meglehetősen ijesztő ábrázattal. Elszörnyedve próbáltam távolodni az ijesztő alaktól a lehető légfeltűnés mentesebben, pont ahogyan a vörösökkel is szoktam. Amíg nem látják rajtam a félelem legapróbb jelét is biztonságban vagyok.
- A gazdád területét? Ez az Artes céhházának... titkos pincéje(?)!- a meghúzom magam csendben és kerülöm a bajt terv dugába ment, csak úgy kiömlöttek a szavak, nem tudatosan történtek sietve a számra csaptam a kezeim és elszégyelltem magam.

// megittam a mini potit és pihentem//

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Reynail az elsőszülött

Témanyitás by Mirika Csüt. Feb. 06 2014, 21:24

Milyen hülye tőr az, ami mínusz statokat ad és elvágja az ujjadat? Suspect Hát, mit ne mondjak, meglepődtem a bónusztárgyakon, és bár nem számítottam arra, hogy jönni fog ebből a valamiből ilyesmi, nem volt bennem semmilyen jóleső érzés. Már csak azért sem, mert semmi értelme nem volt ennek a két késnek, bugos ez a kazamata, vagy mi? Egyáltalán mit keres ez egy céhház alatt? Megint eljutottam oda, hogy semmit sem vágok, és egyre jobban idegesít >.> Mondjuk Anat nekiállt valami magyarázatfélének, mire a füleim oda is fordultak, és aztán követte őket a testem is, de a nagy vallomás és ez a... hát, nem is tudom mi, sajnálkozás? Na, a lényeg, hogy nem jött be. A szavai alapján ezt megálni baromi rossz lehetett, viszont ahogy így darálta azzal a bűntudatos fejjel, őszintén szólva kedvem támadt fészpalmolni. Lehet, csak én vagyok ennyire érzéketlen, vagy szimplán nem tudom magam beleélni, de... hát értelmetlennek tartottam ennyire nagy drámát előadni Rolling Eyes
- Aha, szóval ez a bigyó volt a megtestesült kapzsiság :3 - tettem egy megjegyzést azért, habár nem tudom, mennyire volt a hangulathoz illő. Az viszont asszem igen, hogy odamentem Nii-chanhoz megölelni őt.
- Visszaaaa~! :3 - ismételtem meg az utolsó szavát a fiúnak, és kezemet a levegőbe lökve fordultam sarkon, és indultam meg kifelé a teremből. Arra viszont nem gondoltam, hogy a csúszdán nemigen volt kapaszkodó, ahogy más kijáratot sem észleltünk. Mi több, ahogy megpróbáltam, a teleport-kristály sem működött o.O Szerencsére kicsit megkönnyebbültem, mikor Peter felkínálta a csapdából a menekülőutat, fel is mutattam feléje a hüvelykujjamat. Vág az esze a srácnak :3
- Viola miatt nem kell aggódni, tökös csaj :3 - kacsintottam oda a kislánynak, bár bennem még elég erősen élt az a kép, amikor még tiszta useless volt, de azóta fejlődött... gondolom. Mindegy. Viszont hirtelen megjelent Anat mögött valami fazon, olyan undorító ruhában, hogy kedvem támadt elővenni azt a sikítozós kést.
- Hát... én már mennék, de... áh :/ - oké, az hétszentség, hogy ezt az egész problémakört képtelen vagyok átérezni, mindenki olyan feszültnek tűnik, csak én vagyok ilyen... könnyed Suspect Felsóhajtottam, nem volt kedvem ezen a helyen tovább nyüglődni, de az meg bunkóság lenne, ha itthagynám őket. Én meg nem vagyok olyan Rolling Eyes Szóval potizás >.>

// Anattól kapott 2 kis potihoz hozzácsapok 5 minipotit, így 100-ra növelem a HP-m //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Reynail az elsőszülött

Témanyitás by Phobos Szomb. Feb. 08 2014, 23:10


Legszívesebben ördögi kacajt eresztettem el volna, miképpen Reynail elpusztult. Megsemmisült. Pixeleire robbant. Ehelyett halványan mosolyogva kopjámat a vállamnak döntve vártam a fejleményeket. A biztonság kedvéért leellenőriztem, mennyi életpont választott el a biztos haláltól, az új élménytől. Nem az első, s nem is az utolsó alkalom, hogy testközeli élménybe kerültem azzal. Nem éreztem úgy magamat, mint a többiek: ők nagyon közel álltak Anatolehoz, de én nem. Friss hús voltam az Artesben, és nem volt túl sok jogom kérdezősködni a Viola hasából előbukkanó gyermekről. Beértem azzal az információval, ami megadatott. Ami pedig a csúszdát illette, nem ment a felhaladás. Rosszallóan morogva tettem csípőre szabad kezemet, másikkal pedig a kopját szorongattam. A megjelenő Bertold újból elég okot adott arra, hogy ne legyek felhőtlenül nyugodt. Egy szót sem szóltam, csupán szememet forgatva vettem magamhoz az Anat által korábban felajánlott potionokat. Fenékig...

//Megittam a két minipotit//

_________________
Színkód: #AA6342 (szöveg), #804224 (dialógus)
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Reynail az elsőszülött

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.