Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Miniboss] Reynail az elsőszülött

+5
Jun
Hinari
Saya
Anatole Saito
Lizbet
9 posters

2 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Reynail az elsőszülött

Témanyitás by Jun Kedd Dec. 31 2013, 23:39

Rossz érzés fogott el ahogyan a lyukhoz közelítettem, viszont nem hátrálhattam meg, főleg mivel ennek mélyén láttam a legnagyobb valószínűségét, hogy Saya-chan van. Beleesett, vagy lemászott... lényegtelen. De az biztos, hogy nem természetes, hogy a céhház egyik szobájában csak úgy megjelenik egy rohadt nagy kráter. Nagyot nyeltem majd belevetettem magam. Némi csúszdázás, és egy kellemetlen landolás után, elszörnyedve láttam, ahogyan egy óriási baba szerű akármi bőg. Homlok ráncolva álltam a fura teremtménytől pár méterre, majd végig futtattam a tekintetem a többieken.
- Fogalmam sincs mi történt itt, vagy, hogy mi ez a valami, de azt hiszem lesz mit mesélned Anat... - pillantottam a srác felé. Biztos voltam benne, hogy az ö keze is benne van a dologban, végül is az ö szobájából vezetett ide a csúszda. Majd megpillantom a lányt akiért jöttem, siettem oda hozzá, majd a vállára tettem a kezem. - Saya-chan, ha valaha is látsz egy hatalmas lyukat valahol, ahol nem kéne, hogy legyen, kerüld el mert veszélyes. - osztottam meg a kislánnyal a legújabb bölcsességem. Viszont ha már itt vagyunk mégsem tűnhetünk el, és hagyhatjuk itt a Limenben ezt a valamit... Na meg persze, valakinek meg kell védenie a többieket is. Előhúztam egy kristályt, másik kezemben pedig drága fegyverem tartva rohantam a dög felé, egy kis meglepi sosem árthat. Nem úgy tűnt mint aki meg tudna mozdulni a helyéről, ezért nem is próbáltam nagyon kerülgetni vagy összezavarni, csak egy egyszerű vágást bevinni neki.

/Ha sikerül a támadás 34 sebzés babucira, és egy Tükör Kristály aktiválva/

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Reynail az elsőszülött

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Dec. 31 2013, 23:39

The member 'Jun' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Reynail az elsőszülött

Témanyitás by Lizbet Szer. Jan. 01 2014, 21:12

Goni Jun is megríkatja babucit Sad Sad Sad


Reynail:
HP [Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 2 Reynail_www.kepfeltoltes.hu_



Mirika: 3x támad, nem kell rá dobni, specre 3-t kell dobni, 6. körben pihen
Boss
Anatole Saito: 3x támad, nem kell rá dobni, specre 3-t kell dobni, 6. körben pihen
Boss
Hinari 3x támad, nem kell rá dobni, specre 2-t kell dobni, 6. körben pihen
Boss
Peter Worker: 2x támad, nem kell rá dobni, specre 5-t kell dobni, 6. körben pihen
Boss
Raven: 2x támad, találathoz 2-t kell dobni, specre 3-t kell dobni, 5. körben pihen
Boss
Saya: 1x támad, találathoz 2-t kell dobni, specre 3-t kell dobni, 5. körben pihen
Boss
Jun: 1x támad, találathoz 3-t kell dobni, specre 3-t kell dobni, 5. körben pihen
Boss

Mirika:
Páncél: 0
HP: 67

Anatole Saito:
Páncél: 0
HP: 118

Hinari:
Páncél: 0
HP: 116

Raven:
Páncél: 0
HP: 89

Peter Worker:
Páncél: 0
HP: 142

Saya:
Páncél: 32
HP: 40

Jun:
Páncél: 0
HP: 63
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Reynail az elsőszülött

Témanyitás by Mirika Csüt. Jan. 02 2014, 19:41

Oké, ez így nem volt vicces. Egy, mit keres ez az izé egy céhház alatt? Kettő, miért van ilyen durván kiakadva Anat? Három, miért van a babán páncél? Négy, hogy lehet ekkora ereje?! Öt, mit keres itt egy kislány? Fuh, azt hiszem nincs több kérdésem, csakhogy ezekre nem nagyon fog senki sem válaszolni, így ha már belekeveredtem ebbe a csetepatéba nulla infóval, akkor legalább hasznos legyek Rolling Eyes
- Szó sem lehet róla, hogy itt hagyjalak, Nii-chan >.> - morogtam a fiúnak, viszont egy gyors fejszámolás megnyugtatott róla, hogy ha nem csinálok valamit, akkor az óriáscsescemő fog hazaküldeni, méghozzá végleg >.> Elég ijesztő volt a pofonja, de nekem is volt egy-két trükk a tarsolyomban, vagyis inkább eszköz :3 Az újabb nekifutás közben elnyomtam egy Pajzs Kristályt, majd olyan magasra ugrottam, amilyen magasra csak tudtam, és késeimmel ugyanazon a ponton álltam neki farigcsálni a baba pofozkodó karját, hátha sikerül levágnom ._.

// 2x2 támadás biztos találattal (136 sebzés), majd pihenő. Elhasználtam egy pajzs kristályt, amivel felezem az engem érő sebzést //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Reynail az elsőszülött

Témanyitás by Lizbet Pént. Jan. 03 2014, 14:42

A szadista törpillának nem volt elég az eddigi, és emgint babucira támadott.... Azonban!!! A babuci még a levegőben elkapja bántalmazóját és a földhöz csapja, olyan jó emberesen... csak úgy csattan.. biztos bepöccent :suspcet: Ha ez még nem lenne elég, kinövésű támadója kap a nyakába egy adag baba "köpetet".. csak úgy úszik benne... elég undi Rolling Eyes és a szaga  No De hát aminek ki kell jönni ugye....


Reynail:
HP [Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 2 Reynail_www.kepfeltoltes.hu_



Mirika: 3x támad, nem kell rá dobni, specre 3-t kell dobni, 6. körben pihen
Boss
Anatole Saito: 3x támad, nem kell rá dobni, specre 3-t kell dobni, 6. körben pihen
Boss
Hinari 3x támad, nem kell rá dobni, specre 2-t kell dobni, 6. körben pihen
Boss
Peter Worker: 2x támad, nem kell rá dobni, specre 5-t kell dobni, 6. körben pihen
Boss
Raven: 2x támad, találathoz 2-t kell dobni, specre 3-t kell dobni, 5. körben pihen
Boss
Saya: 1x támad, találathoz 2-t kell dobni, specre 3-t kell dobni, 5. körben pihen
Boss
Jun: 1x támad, találathoz 3-t kell dobni, specre 3-t kell dobni, 5. körben pihen
Boss

Mirika:
Páncél: 0
HP: 33

Anatole Saito:
Páncél: 0
HP: 118

Hinari:
Páncél: 0
HP: 116

Raven:
Páncél: 0
HP: 89

Peter Worker:
Páncél: 0
HP: 142

Saya:
Páncél: 32
HP: 40

Jun:
Páncél: 0
HP: 63
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Reynail az elsőszülött

Témanyitás by Anatole Saito Pént. Jan. 03 2014, 16:20

Egyszerre vagyok hálás a társaimnak, amiért a védelemre kelnek és segítségemre sietnek, holott én hazudtam nekik. Kényszerű volt a tettem, mégis becsaptam őket ezzel az egész párbajosdival. Ugyanakkor piszkosul dühös vagyok rájuk, hogy dacolnaka szavammal és kockáztatják az épségüket az én hibám miatt. Nem lenne itt a helyük. Egyiküknek sem. Mint ahogyan ennek a kráternek és a mélyén egy minibossnak sem lenne helye a szobám közepén, védett területen belül. Hát már sehol sem lehetünk biztonságban? Tuti aktiváltam valami questet, mikor véletlenül elfogadtam azt a pénzt... na meg szándékosan a többit :no:Vajon Violával mi lehet odafent? Remélem vannak, kik fent maradtak és rá vigyáznak. Újabb darabjától fosztom meg a készletemet, ezúttal egy bika potit nyakalok be.
Amikor a túlméretezett baba elkapja Mirikát és földhöz csapja, teljesen lesokkolódok. Még sosem láttam, hogy mob ilyen könnyedén elbánt volna vele, mintha csak egy rongybaba lenne. Aztán pedig jön a megalázó babahányás, melynek bűzétől felfordul a gyomrom, s kis híján én is kidobom a taccsot. Összeszorított fogakkal indulok meg a babuci ellen, majd mélyről jövő kiáltás szakad fel belőlem, ami ordítozásba vált át. - Hagyd... békén... a társaimat! Itt vagyok, engem akarsz, nem? Pusztulj! Közben 3 erőteljes és könyörtelen ütést mérek rá. - Switch Mirika! - Próbálom ismételten megkímélni a lányt a további sebződéstől.

A switch nyilvánvalóan felesleges, de ezt kari jelen helyzetben nem tudja. Próbálkozik.
Benyomtam egy bika potit, így nem kell pihennem. 3x71, összesen 213 sebzés +3 seb, nem kell rá dobnom.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Reynail az elsőszülött

Témanyitás by Lizbet Pént. Jan. 03 2014, 16:50

Apuci megint táamdja babucit, aki már mérges, ezért elrepíti apucit de úgy, hogy a fal adja a másikat... Szegény, négyméteres picike teli van sebekkel Sad


Reynail:
HP [Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 2 770103560Reynail_www.kepfeltoltes.hu_



Mirika: 3x támad, nem kell rá dobni, specre 3-t kell dobni, 6. körben pihen
Boss
Anatole Saito: 3x támad, nem kell rá dobni, specre 3-t kell dobni, 6. körben pihen
Boss
Hinari 3x támad, nem kell rá dobni, specre 2-t kell dobni, 6. körben pihen
Boss
Peter Worker: 2x támad, nem kell rá dobni, specre 5-t kell dobni, 6. körben pihen
Boss
Raven: 2x támad, találathoz 2-t kell dobni, specre 3-t kell dobni, 5. körben pihen
Boss
Saya: 1x támad, találathoz 2-t kell dobni, specre 3-t kell dobni, 5. körben pihen
Boss
Jun: 1x támad, találathoz 3-t kell dobni, specre 3-t kell dobni, 5. körben pihen
Boss

Mirika:
Páncél: 0
HP: 33

Anatole Saito:
Páncél: 0
HP: 50

Hinari:
Páncél: 0
HP: 116

Raven:
Páncél: 0
HP: 89

Peter Worker:
Páncél: 0
HP: 142

Saya:
Páncél: 32
HP: 40

Jun:
Páncél: 0
HP: 63
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Reynail az elsőszülött

Témanyitás by Hinari Pént. Jan. 03 2014, 17:31


A fejembe nem fért, hogyan volt ennek ennyi ereje, láthatóan a mi sebzésünk egyáltalán nem befolyásolta a mobét, így végülis megint ott tartottam, hogy be kellett vallanom: kissé túlgondoltam ezt az egészet. Persze ezek után már hátra se mertem nézni Peterre, aki leváltott, bár mint kiderült, teljesen feleslegesen, ugyanis a switchrendszert még nem tanulta meg babuci. Ettől függetlenül azonban legszívesebben a fejemet fogtam volna, nem elég, hogy ezúttal rosszak voltak a következtetéseim, még a sebzésemet is visszafogtam. Egy sóhaj, gondterhelt pillantások a többiek életcsíkjaira, csak remélni tudtam, hogy semmi baljós következménye nem lesz ennek, ám szerencsére a csapattársaim is tudták, mit kell csinálni. Kristályok kerültek elő, én pedig egy kicsit fellélegeztem, ahogy egyre lejjebb csökkent az óriásbébi élete, habár a pofonok, amiket osztott, talán még nekem is fájtak. Nem irigyeltem Mirikát, Anatot sem, aki szintén kapott egy reptetést, ám végre elérkeztünk a piros zónához! A Katana felfénylett, én pedig hidegvérrel vágtam bele Reynailba, addig ismételve a mozdulatot, amíg el nem fáradtam, kétszer sebezve, kíváncsian várva, elpixeleződik-e, vagy sem. Ha viszont a második csapásom után is egyben volt még, elhúztam a számat, és kénytelen kelletlen megittam egy bikapotit én is, hogy harmadszor is támadhassak, és megkíséreljem végleg megsemmisíteni, mielőtt én is kapnék egy pofont – vagy rosszabbat.

3x65=130 sebzés, ha nem elég, a 2. támadás után bikapoti, és még 65 sebzés babucira.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Reynail az elsőszülött

Témanyitás by Lizbet Pént. Jan. 03 2014, 18:53

A liga vezetője, az igazság nevében lecsap egy ártalmatlan, aranyos babucira, kinek élete elfogy, majd felrobban és vörös pixelözön áraszt el mindenkit \o/
Hinari jutalma egy: Mini potion
De mi ez? o.O A vörös pixelek örvény formájában egy helyre tömörülnek és BUMM \o/
a BUMM után:
- Ez fájt, te lotyó!! - halljátok mély hangját.. a babuci már nem is babuci Suspect

Reynail:
HP [Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 2 699259762az__let_www.kepfeltoltes.hu_



Mirika: 3x támad, nem kell rá dobni, specre 3-t kell dobni, 6. körben pihen
Boss
Anatole Saito: 3x támad, nem kell rá dobni, specre 3-t kell dobni, 6. körben pihen
Boss
Hinari 3x támad, nem kell rá dobni, specre 2-t kell dobni, 6. körben pihen
Boss
Peter Worker: 2x támad, nem kell rá dobni, specre 5-t kell dobni, 6. körben pihen
Boss
Raven: 2x támad, találathoz 2-t kell dobni, specre 3-t kell dobni, 5. körben pihen
Boss
Saya: 1x támad, találathoz 2-t kell dobni, specre 3-t kell dobni, 5. körben pihen
Boss
Jun: 1x támad, találathoz 3-t kell dobni, specre 3-t kell dobni, 5. körben pihen
Boss

Mirika:
Páncél: 0
HP: 33

Anatole Saito:
Páncél: 0
HP: 50

Hinari:
Páncél: 0
HP: 116

Raven:
Páncél: 0
HP: 89

Peter Worker:
Páncél: 0
HP: 142

Saya:
Páncél: 32
HP: 40

Jun:
Páncél: 0
HP: 63

Peter jön Suspect
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Reynail az elsőszülött

Témanyitás by Peter Worker Pént. Jan. 03 2014, 19:30

Megnyugodni látszódtam, hogy az óriásbébi életcsíkja a vörös felé színeződött. Hinari volt előttem. Már - már kínosan sokszor futottam utána, de legalább tudtam így, hogy a vágásai elegek voltak, hogy véget érjen ez az egész zűrzavar. A bébi felrobbant, a kezemet emelve és fordulva védtem az arcom a széteső pixelektől, azonban hamar nyilvánvalóvá vált, hogy valami még mindig nem volt rendjén. A szálló pixelek lassan új alakot formáltak, robbantak és hangos sóhajjal nyugtáztam, hogy folytatni kellett tovább a küzdelmet immáron már egy másik célpont felé. Ő szerencsére már nem sírt, azonban nem tetszett a jelző, mivel Hit illette. Okot adott, hogy elszántabban folytassam, folytassuk tovább.
A menümben keresgélve hamar megtaláltam a Young Justice készleteit és emeltem ki onnan egy épp megfelelő kristályt, miközben Hisame hátára ültem. Pár szárnycsapás és a rohamunk alá vettük a szörnyt és törtünk rajta egy ritka kristályt is.


Két biztos találat, 60 sebzés ( 8*2 + 22*2)
És egy kristály használat: Gyenge Anti-boss Kristály (aktiválása után két körig felezi a célpont boss támadóerejét)

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 2 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Reynail az elsőszülött

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Jan. 04 2014, 13:27

The member 'Lizbet' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Reynail az elsőszülött

Témanyitás by Lizbet Szomb. Jan. 04 2014, 13:35

Reynail ügyet sem vet az őt ért támadásra. Szemét le nem veszi a célpontjáról, kezeiben egy-egy tőr jelenik meg, hogy ezeket Hinari mellkasába ártsa
- Meghalsz!  bounce 

Reynail:
HP [Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 2 699259762az__let_www.kepfeltoltes.hu_



Mirika: 3x támad, nem kell rá dobni, specre 3-t kell dobni, 6. körben pihen
Boss
Anatole Saito: 3x támad, nem kell rá dobni, specre 3-t kell dobni, 6. körben pihen
Boss
Hinari 3x támad, nem kell rá dobni, specre 2-t kell dobni, 6. körben pihen
Boss
Peter Worker: 2x támad, nem kell rá dobni, specre 5-t kell dobni, 6. körben pihen
Boss
Raven: 2x támad, találathoz 2-t kell dobni, specre 3-t kell dobni, 5. körben pihen
Boss
Saya: 1x támad, találathoz 2-t kell dobni, specre 3-t kell dobni, 5. körben pihen
Boss
Jun: 1x támad, találathoz 3-t kell dobni, specre 3-t kell dobni, 5. körben pihen
Boss

Mirika:
Páncél: 0
HP: 33

Anatole Saito:
Páncél: 0
HP: 50

Hinari:
Páncél: 0
HP: 104

Raven:
Páncél: 0
HP: 89

Peter Worker:
Páncél: 0
HP: 142

Saya:
Páncél: 32
HP: 40

Jun:
Páncél: 0
HP: 63
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Reynail az elsőszülött

Témanyitás by Phobos Vas. Jan. 05 2014, 16:48


Mielőtt az ember azt hihetné, hogy vége van, a torzszülött alakot váltott. Ocsmány - az idegenek így jellemzik azt, ami nem szép, és még ráadásul neveletlen is. A ló is rosszallóan ingatja fejét, amikor a szörny megcélozza a lányt.
- Ej, de csúnya vagy. Búcsúzz el az életedtől, mert várnak az Örök vadászmezők. - Csakis a csúnya beszédért kapja mindezt, majd a lovat oldalba bökve még egyet támadtam vele. Ha sikerül, ha nem, Sleipnir eltűnik, és ismét magam vagyok. Még egyet támadok.

//A képi még egy támadásig aktív, +9 fk-m van még, de azért dobok scratch A kövi támadás már képi nélkül megy. -13 HP tőlem.//

_________________
Színkód: #AA6342 (szöveg), #804224 (dialógus)
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Reynail az elsőszülött

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Jan. 05 2014, 16:48

The member 'Raven' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s [Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Reynail az elsőszülött

Témanyitás by Lizbet Hétf. Jan. 06 2014, 23:06

A fiúcska abbahagyja Hinari szurkálását és a kötözködő támadójára néz
- Elsőbbséget akarsz?  Twisted Evil - feleli és két tőrét egyenest az arcodba nyomja.. hátha elcsúfítja azt Rolling Eyes


Reynail:
HP [Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 2 699259762az__let_www.kepfeltoltes.hu_



Mirika: 3x támad, nem kell rá dobni, specre 3-t kell dobni, 6. körben pihen
Boss
Anatole Saito: 3x támad, nem kell rá dobni, specre 3-t kell dobni, 6. körben pihen
Boss
Hinari 3x támad, nem kell rá dobni, specre 2-t kell dobni, 6. körben pihen
Boss
Peter Worker: 2x támad, nem kell rá dobni, specre 5-t kell dobni, 6. körben pihen
Boss
Raven: 2x támad, találathoz 2-t kell dobni, specre 3-t kell dobni, 5. körben pihen
Boss
Saya: 1x támad, találathoz 2-t kell dobni, specre 3-t kell dobni, 5. körben pihen
Boss
Jun: 1x támad, találathoz 3-t kell dobni, specre 3-t kell dobni, 5. körben pihen
Boss

Mirika:
Páncél: 0
HP: 33

Anatole Saito:
Páncél: 0
HP: 50

Hinari:
Páncél: 0  
HP: 104

Raven:
Páncél: 0
HP: 64

Peter Worker:
Páncél: 0
HP: 142

Saya:
Páncél: 32
HP: 40
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Reynail az elsőszülött

Témanyitás by Saya Kedd Jan. 07 2014, 16:02

Najó, most nem sírhatok >< Az Anat is megmondta, hogy vigyáznom kéne magamra, de most akkor hogyan másszak vissza azon az izén, ahol bezuhantam?
Nézek előre, de nagyon nagy a nyüzsgés, túl nagy nekem. Az a hatalmas baba végül átalakul, mikor már azt hittük, vége és kijuthatunk, na meg persze olyan szavakat mond, amiket nem szabad ám >,<
-Vigyázok én. -mosolygok végül az Anatra, picit még könnyezek, de majd elmúlik, az mindenesetre jól esik, hogy mégse haragszik rám ^^ Azt nem tudnám elviselni Sad -Meg vigyázok rád is ^^
Majdnem azt mondtam, hogy vigyázunk... jaj. Inkább a nagy izére nézek, immár elszántan. Készen állsz, Hugi?
~Én mindig.~
Akkor gyerünk!
Futni kezdek, hogy közelebb érjek, de mire lőtávolba kerülök, már nem én vagyok. Hugi randa, annak a perverznek mondott mosollyal néz a förmedvényre, majd felhúzza az íjat és végigméri.
-Ej, ej, te neveletlen kis csöppség. -ingataj a fejem és cicceg. -Elmúlt már nyolc óra, ideje aludni.
És lő.
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Reynail az elsőszülött

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jan. 07 2014, 16:02

The member 'Saya' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Reynail az elsőszülött

Témanyitás by Lizbet Kedd Jan. 07 2014, 17:15

A tőrei még mindig szegény Raven fejében figyelnek, mikor a kis pöttöm nagy merészségről tesz tanúbizonyságot.
- Akkor menj aludni.. de örökre  bounce - azzal a törőket kihúzza addigi "pihenőhelyükről" és elhajítja őket Saya felé, akinek egy a vállába, egy pedig a gyomrocskájába áll


Reynail:
HP [Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 2 699259762az__let_www.kepfeltoltes.hu_



Mirika: 3x támad, nem kell rá dobni, specre 3-t kell dobni, 6. körben pihen
Boss
Anatole Saito: 3x támad, nem kell rá dobni, specre 3-t kell dobni, 6. körben pihen
Boss
Hinari 3x támad, nem kell rá dobni, specre 2-t kell dobni, 6. körben pihen
Boss
Peter Worker: 2x támad, nem kell rá dobni, specre 5-t kell dobni, 6. körben pihen
Boss
Raven: 2x támad, találathoz 2-t kell dobni, specre 3-t kell dobni, 5. körben pihen
Boss
Saya: 1x támad, találathoz 2-t kell dobni, specre 3-t kell dobni, 5. körben pihen
Boss
Jun: 1x támad, találathoz 3-t kell dobni, specre 3-t kell dobni, 5. körben pihen
Boss

Mirika:
Páncél: 0
HP: 33

Anatole Saito:
Páncél: 0
HP: 50

Hinari:
Páncél: 0
HP: 104

Raven:
Páncél: 0
HP: 64

Peter Worker:
Páncél: 0
HP: 142

Saya:
Páncél: 8
HP: 40
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Reynail az elsőszülött

Témanyitás by Jun Kedd Jan. 07 2014, 18:20

Lassan de biztosan fogyogatott a ronda babaszerű dolog élete míg nem teljesen lenullázódott. Már léptem volna oda, hogy megtudakoljam mi is volt ez a dolog az imént amikor is a már megszokott vérvörös pixelek nem eltűnnek hanem örvényleni kezdtek, és egyesültek. Felvont szemöldökkel figyeltem ahogyan ismét összeálltak ám ezúttal egy teljesen más külsejű lény képe tárult elénk. Az előbbivel ellenben nem földhözragadt képes mozogni és beszélni is. Rögvest nekiugrott a szőke lánynak, majd a lovagnak támadt. Kezd felfordulni a gyomrom a hely látványától, egyre több kérdés kering bennem, igaz legtöbbjük inkább csak ismétlődik bennem, még akkor is ha a választ én egyenlőre nem tudhatom. Vajon ez a valami eddig is a céh alatt élt? Itt rejtőzködött, vagy talán Kayaba egy újabb gaztette, mert unja magát miközben mi idebent sínylődve éljük az "életünket"? Pedig már kezdtem úgy érezni, hogy ennél rosszabb nem is lehet, Saya-chan is felhúzta az íját és beleeresztett egyet. Hozzá hasonlóan én is megindultam és fegyverem Reynail vállába igyekeztem szúrni.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Reynail az elsőszülött

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jan. 07 2014, 18:20

The member 'Jun' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Reynail az elsőszülött

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jan. 07 2014, 19:36

The member 'Lizbet' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Reynail az elsőszülött

Témanyitás by Lizbet Kedd Jan. 07 2014, 19:49

Saya-ból a kések elpixeleződnek, de Reynail csak nevet, felemeli a kezét és megjelenik a kezében egy ismerősnek tűnő, vérző pöröly. Ügyet sem vet Támadójára, helyette lesújt újonnan szerzett fegyverével a pici Saya-ra
- Na?! Alszol már?  bounce 


Reynail:
HP [Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 2 699259762az__let_www.kepfeltoltes.hu_



Mirika: 3x támad, nem kell rá dobni, specre 3-t kell dobni, 6. körben pihen
Boss
Anatole Saito: 3x támad, nem kell rá dobni, specre 3-t kell dobni, 6. körben pihen
Boss
Hinari 3x támad, nem kell rá dobni, specre 2-t kell dobni, 6. körben pihen
Boss
Peter Worker: 2x támad, nem kell rá dobni, specre 5-t kell dobni, 6. körben pihen
Boss
Raven: 2x támad, találathoz 2-t kell dobni, specre 3-t kell dobni, 5. körben pihen
Boss
Saya: 1x támad, találathoz 2-t kell dobni, specre 3-t kell dobni, 5. körben pihen
Boss
Jun: 1x támad, találathoz 3-t kell dobni, specre 3-t kell dobni, 5. körben pihen
Boss

Mirika:
Páncél: 0
HP: 33

Anatole Saito:
Páncél: 0
HP: 50

Hinari:
Páncél: 0
HP: 104

Raven:
Páncél: 0
HP: 64

Peter Worker:
Páncél: 0
HP: 142

Saya:
Páncél: 0
HP: 30
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Reynail az elsőszülött

Témanyitás by Mirika Szer. Jan. 08 2014, 00:04

Lövésem sincs, mennyi idő eshetett ki azután, hogy földhöz vágott a baba és fulladozni kezdtem, de mikor magamhoz tértem, már egy még durvább szörnyszülöttel harcolt a társaság. Az sem segített, hogy megdörzsöltem a szemem, még a neve is ugyanaz volt. Dafuq? És mit keres nála a fegyverünk? Eh, kezd elegem lenni ebből >.>
- Pici baba megy a legkorábban aludni, Rey-chan ;P - cukkoltam kicsit miután felhajtottam egy potit, majd kicsit talán szédelegve még ugyan, de kiszúrtam a szemeit pár ócska támadással.

// Kis poti (+20 HP) elfogyasztva
3x2 támadás, összesen 204 sebzés Reynailre //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Reynail az elsőszülött

Témanyitás by Lizbet Szer. Jan. 08 2014, 11:29

- Haaaaa?! - néz Miriká-ra, miután Saya kapott egyet a pörölyel. Mikor megpróbálja kiszúrni a pici szemeit, azokra vöröses, ascélkeménységű szemhéj húzódok, így védi meg azt a csúnya kis tőröktől.
- Ki a pici, te szuka?!- fordulásból gyomorszájon vágja a kis árnyharcost, aki csúszik pár métert hátra, szinte repül..
- Fúúúúj  No  - legyezget a kezével az orra előtt... biztos valami kellemetlen szag csapta meg az orrát Rolling Eyes


Reynail:
HP [Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 2 699259762az__let_www.kepfeltoltes.hu_



Mirika: 3x támad, nem kell rá dobni, specre 3-t kell dobni, 6. körben pihen
Boss
Anatole Saito: 3x támad, nem kell rá dobni, specre 3-t kell dobni, 6. körben pihen
Boss
Hinari 3x támad, nem kell rá dobni, specre 2-t kell dobni, 6. körben pihen
Boss
Peter Worker: 2x támad, nem kell rá dobni, specre 5-t kell dobni, 6. körben pihen
Boss
Raven: 2x támad, találathoz 2-t kell dobni, specre 3-t kell dobni, 5. körben pihen
Boss
Saya: 1x támad, találathoz 2-t kell dobni, specre 3-t kell dobni, 5. körben pihen
Boss
Jun: 1x támad, találathoz 3-t kell dobni, specre 3-t kell dobni, 5. körben pihen
Boss

Mirika:
Páncél: 0
HP: 35

Anatole Saito:
Páncél: 0
HP: 50

Hinari:
Páncél: 0
HP: 104

Raven:
Páncél: 0
HP: 64

Peter Worker:
Páncél: 0
HP: 142

Saya:
Páncél: 0
HP: 30
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Reynail az elsőszülött

Témanyitás by Anatole Saito Szer. Jan. 08 2014, 12:33

A csudába is, mi folyik itt? Ez az egész groteszk förgeteg, ami mint egy undorító kelés, úgy telepszik ránk. Ez nem gyermek, ez egy neveletlen, mocskos szájú lény, akit Kayaba csak azért teremtett, hogy őrületbe kergessen bennünket. Vajon hány ilyen undormány leledzik még ebben a világban? S mi várhat ránk a felsőbb szinteken, ha már a Kezdetek városában, védett területen, sőt, a saját otthonomban sem lehetek biztonságba? A szakadék, mely a hálószobám közepén jött létre, mint egy szürreális festmény torz lényének tátongó szája. S most lekerültünk a szörny gyomrába, s undorító, bűzös gyomorsavának szennyében vagyunk kénytelenek lubickolni. Vajon ha legyőzzük minden bajunk okzóját, a szörnyszülöttet, akkor nem fog-e a tátongó szájú szakadék bálna módjára elnyelni bennünket. Vajon Kayaba, mint szürreális festő, nem fog-e egyetlen ecsetvonásával betemetni bennünket és itt hagyni senyvedni bennünket a SAO végezetéig, vagy míg meg nem sül az agyunk? Vajon ha nem mi fogadjuk el a felkínált üzeneteket és pénzeket, hanem valaki más, mondjuk egy gazfickó, kire átruházhattam volna a kárvallottak terhét, sajnálnám-e őt igazán, vagy elnyomná bűntudatomat a magunk menekülése? Vajon ha tudnám, hogy most helyettem és a vétlen társaim helyett Pierre és átkozott csatlósai harcolnának az életükért, elégedettséget éreznék vagy megbánást?
Felesleges ilyesmiken gondolkozni, az nem hajt előre. Az itt és most számít. S az, hogy a switceim nem működnek. Átkozott világ, miért nem működik úgy, ahogy az elején kőbe vésték? - Switch, a fenébe is! Switch Mirika! Tartsd távol tőle magadat egyszer, s mindenkorra, te perszóna! - Förmedek rá a lényre, ki már az enyémhez kísértetiesen hasonlító pörölyt lenget, s kíméletlenül támadom tovább, hogy ütéseim lehetőleg leterítsék és ne tudjon mást is támadni. Közben benyomok azért a biztonság kedvéért egy kis potit is.

3 újabb támadás megy, bika poti miatt nem kell pihennem. 3x71, összesen 213 sebzés +3 seb, nem kell rá dobnom. A sebek egyébként abban a kis körben is sebeznek, amikor a társaim támadnak. +20 hp kis poti miatt.

És még egy észrevétel: Jun életét az utóbbi pár postban rendre lehagyod, gondoltam szólok Rolling Eyes
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Reynail az elsőszülött - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Reynail az elsőszülött

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.