Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Miniboss] #23 Halálosztag

+4
Rita Hanami
Kayaba Akihiko
Kazuma
Kusumi Ayani
8 posters

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Go down

[Miniboss] #23 Halálosztag Empty [Miniboss] #23 Halálosztag

Témanyitás by Kusumi Ayani Pént. Dec. 06 2013, 19:02

A dolgok igen különös fejleményekhez vezetett, legyen szó bármiféle különös dolog is Kazuma a bátor árnyharcos, ki szembe szált a Koponyalovaggal és elbukott ismét nagy harc előtt állt. Alig fél mérföldnyire a 10. boss termétől egy hatalmas barlang tátongott a fiú előtt. hogy mi vezette ide? Rejtély, de a rejtély hívta őt, és Parazitát is. Bár hiába akaródzana is ellenállni az erő húzza beljebb, míg egy legalább 10 méter magas ajtó tárul szeme elé, melynek réseiből lilás füst szállong elő. Egy hatalmas koponya tátong a kőkapun, és melynek szemeiből milliárdnyi pixeleső esik. A fiúnak egy dolga akadt, ha be akart lépni. Egyszerűen csak megtaszítani az ajtót, mely ezután recsegve-ropogva kinyílt.

Reag: írj egy 250 szavas követelményt

Kérésre nem foglal helyet ez a küldi ,viszont semmit nem kapsz akár sikerül, akár nem Very Happy

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #23 Halálosztag Empty Re: [Miniboss] #23 Halálosztag

Témanyitás by Kazuma Pént. Dec. 06 2013, 20:15

Kezdenek unalmassá válni a napjaim. Semmi említésre méltó nem történt velem a napokban csak a szokásos mászkálás és csapkodás. Ezért fog most történni valami. Ebben biztos voltam. Hiszen ebben a játékban már csak így mennek a dolgok, nem igaz? Mielőtt ellaposodna, mindig történik valami, ami felkavarja kicsit az állóvizet. Például mikor Kotaru majdnem megölt, vagy amikor Hinari miatt haltam meg majdnem vagy akár az mikor a burkom védett meg a 7. bosstól. Mindig mikor az ember azt hinné, hogy ennyi volt jön még valami. Függő lettem. Már szinte „várom” hogy mikor akarnak majd legközelebb megölni és figyelembe véve, hogy már egy ideje senki és semmi sem próbálkozott ilyesmivel - természetesen az egyszerű mobokat leszámítva - azt hiszem már itt az ideje, hogy megint történjen valami. Csak az érdekelne, hogy most vajon ki akar majd megölni? Egy játékos? Esetleg Kayaba egy újabb halálos küldetéssel? Vagy egy miniboss próbálkozna most meg velem?
Megtorpantam a díszes kapu előtt. Feladom a frontharcosi pályafutásom és elmegyek jósnak. Mert ugye mind tudjuk hogy mit jelent egy nagy díszes kapu? Na és mivel ez nem egy palota bejáratának tűnik csak egy lehetséges megoldás maradt. Ez bizony egy boss. Méghozzá mini. Hogy, hogy találtam rá az jó kérdés. A megérzéseimre hagyatkoztam a mob-vadászat közben. Valószínűleg ez lehet a ludas…
Ellenőriztem a térképem majd közelebb léptem a kapuhoz, hogy jobban megvizsgáljam. Szépen kidolgozták a készítők, tehát feltételezem, hogy nem egy mezei kis goblin lakhelye lehet a túloldalon. Ráillesztettem a kezeimet a kapura. Itt bizony erős bossocska lesz. Talán nem kéne egyedül megpróbálkozni vele. Pillantásom az izgatottan bizsergő bal kezemre siklott. Micsoda szerencse hogy sosem vagyok egyedül…
*benyit*

_________________
"Trusting someone... means relying on them and only the weak do that."
[Miniboss] #23 Halálosztag Tumblr_m3w64cxZZc1qh97ajo1_500
"The only ones who should kill, are those who are prepared to be killed."
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #23 Halálosztag Empty Re: [Miniboss] #23 Halálosztag

Témanyitás by Kusumi Ayani Pént. Dec. 06 2013, 21:06

Ahogy Kazuma belép lila füst száll mindenütt, és a semmiből 7 kaszás alak jelenik meg. Mindannyiuk feje fölött ott volt a nevük egytől-egyig sárgában. Némán néznek rád, és már várnak, hogy lecsaphassanak rád.


[Miniboss] #23 Halálosztag Boss_2._www.kepfeltoltes.hu_Halálosztag


Sorrend:
Kazuma (Sebzés: 27/kés, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Halálosztag

Életek
Marian: Full HP (minden körben támad)
Lyodin: Full HP, Full Páncél (minden körben támad)
Kirion: Full HP, Full Páncél (minden 2. körben támad)
Nordin: Full HP, Full Páncél  (minden 2. körben támad)
Maya: Full HP (minden 3 körben támad)
Sousuke: Full HP, Full Páncél (minden 6. körben támad)
Hourg: Full HP, Full Páncél (minden 10. körben)

Kazuma: 110 HP 27 Páncél


A hozzászólást Kusumi Ayani összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jan. 02 2014, 15:37-kor.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #23 Halálosztag Empty Re: [Miniboss] #23 Halálosztag

Témanyitás by Kazuma Pént. Dec. 06 2013, 21:41

Heten, mint a gonoszok. Kár lenne ilyen hamar következtetéseket levonni… de van egy olyan érzésem, hogy ez nem lesz egyszerű. Előhúztam a késemet és vettem egy nagy levegőt aztán megindultam. A hét a kettő ellen dolgot kicsit igazságtalannak éreztem, így nem haboztam megpróbálkozni egy kis egyenlítéssel. Kiszemeltem az egyiket és négy gyors vágással teszteltem is a tűrőképességét.

//4x27 sebzés megy Marianra, ha pedig hamarabb meghalna, akkor a maradék Mayara megy.//

_________________
"Trusting someone... means relying on them and only the weak do that."
[Miniboss] #23 Halálosztag Tumblr_m3w64cxZZc1qh97ajo1_500
"The only ones who should kill, are those who are prepared to be killed."
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #23 Halálosztag Empty Re: [Miniboss] #23 Halálosztag

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Dec. 06 2013, 21:41

The member 'Kazuma' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] #23 Halálosztag 4766609959_af0c0eb7c7_s [Miniboss] #23 Halálosztag 4766610511_dda12706fc_s [Miniboss] #23 Halálosztag 4766610511_dda12706fc_s [Miniboss] #23 Halálosztag 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #23 Halálosztag Empty Re: [Miniboss] #23 Halálosztag

Témanyitás by Kusumi Ayani Pént. Dec. 06 2013, 21:58

81 sebzés megy Marianra. Marian Sötét Angyal nevű kaszája ragyogó fénybe kezd, amitől gazdája 20 HP-t gyógyul. Marien 5-t sebez Kazura. Lyodin 14-et sebez Kazura.

Marian: -61 (zöld)
Lyodin: Full HP, Full Páncél
Kirion: Full HP, Full Páncél 2/1
Nordin: Full HP, Full Páncél  2/1
Maya: Full HP 3/1
Sousuke: Full HP, Full Páncél 6/1
Hourg: Full HP, Full Páncél 10/1

Kazuma: 110 HP 18 Páncél

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #23 Halálosztag Empty Re: [Miniboss] #23 Halálosztag

Témanyitás by Kazuma Pént. Dec. 06 2013, 22:07

Kétség kívül kemény harc lesz. Azonban ha már elkezdtem, nézzük meg hátha lesz ez még így se... és mivel nem szokásom semmit sem félbehagyni...

//2x27 Marianra//

_________________
"Trusting someone... means relying on them and only the weak do that."
[Miniboss] #23 Halálosztag Tumblr_m3w64cxZZc1qh97ajo1_500
"The only ones who should kill, are those who are prepared to be killed."
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #23 Halálosztag Empty Re: [Miniboss] #23 Halálosztag

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Dec. 06 2013, 22:07

The member 'Kazuma' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] #23 Halálosztag 4767251444_0f76bf2817_s [Miniboss] #23 Halálosztag 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #23 Halálosztag Empty Re: [Miniboss] #23 Halálosztag

Témanyitás by Kusumi Ayani Pént. Dec. 06 2013, 22:29

Marien 5-t sebez Kazura. Lyodin 14-et sebez Kazura, majd újabb lendületet vesz Villámkarom nevű kaszájával és ismét sebez 14-et. Kirion 30-at sebez. Nordin 18-at sebez.

Marian: -61 (zöld)
Lyodin: Full HP, Full Páncél
Kirion: Full HP, Full Páncél 2/2
Nordin: Full HP, Full Páncél  2/2
Maya: Full HP 3/2
Sousuke: Full HP, Full Páncél 6/2
Hourg: Full HP, Full Páncél 10/2

Kazuma: 47 HP

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #23 Halálosztag Empty Re: [Miniboss] #23 Halálosztag

Témanyitás by Kazuma Pént. Dec. 06 2013, 22:41

Mindkét csapásom elől kitért aztán négyen is megindultak felém. Mire kettőt pislogtam már az életem nagy része el is tűnt. Na nem… ezt nem játsszuk. Miért fogom én ki mindig a legnehezebb minibossokat? Ez azért kicsit már bosszantó. Alig jöttem be már vesztettem is. Azonban nem fogom itt abbahagyni. Ideje kicsit komolyabban venni a harcot. Legalább azt az egyet el kell intéznem. Aktiváltam a képességemet és - reményeim szerint új páncélomban - ismét megrohantam a kaszást.

//4x27 Marianra. Sikeres képességhasználat esetén Kazu hp-ja 102-re növekszik.//

_________________
"Trusting someone... means relying on them and only the weak do that."
[Miniboss] #23 Halálosztag Tumblr_m3w64cxZZc1qh97ajo1_500
"The only ones who should kill, are those who are prepared to be killed."
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #23 Halálosztag Empty Re: [Miniboss] #23 Halálosztag

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Dec. 06 2013, 22:41

The member 'Kazuma' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Miniboss] #23 Halálosztag 4766609959_af0c0eb7c7_s [Miniboss] #23 Halálosztag 4766609959_af0c0eb7c7_s [Miniboss] #23 Halálosztag 4766610511_dda12706fc_s [Miniboss] #23 Halálosztag 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Miniboss] #23 Halálosztag 4766602461_64fb5071c9_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #23 Halálosztag Empty Re: [Miniboss] #23 Halálosztag

Témanyitás by Kusumi Ayani Pént. Dec. 06 2013, 22:47

Marien 5-t sebez Kazura. Lyodin 14-et sebez. Maya 17-et sebez.

Marian: -169 (narancs)
Lyodin: Full HP, Full Páncél
Kirion: Full HP, Full Páncél 2/1
Nordin: Full HP, Full Páncél  2/1
Maya: Full HP 3/3
Sousuke: Full HP, Full Páncél 6/3
Hourg: Full HP, Full Páncél 10/3

Kazuma: 66 HP

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #23 Halálosztag Empty Re: [Miniboss] #23 Halálosztag

Témanyitás by Kazuma Pént. Dec. 06 2013, 23:07

Na végre láttam, hogy van valami hatása a szenvedésemnek. Ideje leszedni azt a maradékot is tőle mielőtt eltűnök innen. Két újabb vágást indítottam a leggyengébbre, átkozva csodálatos jövőbelátási képességeimet és az állandó kényszert hogy veszélyes helyzetekbe sodorjam magam…

//2x27 Marianra//

_________________
"Trusting someone... means relying on them and only the weak do that."
[Miniboss] #23 Halálosztag Tumblr_m3w64cxZZc1qh97ajo1_500
"The only ones who should kill, are those who are prepared to be killed."
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #23 Halálosztag Empty Re: [Miniboss] #23 Halálosztag

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Dec. 06 2013, 23:07

The member 'Kazuma' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] #23 Halálosztag 4767251444_0f76bf2817_s [Miniboss] #23 Halálosztag 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #23 Halálosztag Empty Re: [Miniboss] #23 Halálosztag

Témanyitás by Kusumi Ayani Pént. Dec. 06 2013, 23:15

Dupla mellé ismét. Marien 5-t sebez Kazura. Lyodin 14-et sebez Kazura, majd újabb lendületet vesz Villámkarom nevű kaszájával és ismét sebez 14-et. Kirion 30-at sebez. Nordin 18-at sebez.

Marian: -169 (narancs)
Lyodin: Full HP, Full Páncél
Kirion: Full HP, Full Páncél 2/2
Nordin: Full HP, Full Páncél  2/2
Maya: Full HP 3/1
Sousuke: Full HP, Full Páncél 6/4
Hourg: Full HP, Full Páncél 10/4

Kazuma: halott


E szomorú történet végén hősünk szerencséjére kiteleportálódott. Azonba a kapun egy kijelző jelent meg. A kőböl faragott 0 1-essé változott. Vajon ki lesz a következő elbukott?


// kérem a topicot még nem zárni //

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #23 Halálosztag Empty Re: [Miniboss] #23 Halálosztag

Témanyitás by Kusumi Ayani Csüt. Jan. 02 2014, 14:22

Egy újabb merész vállalkozó áll a Halálosztagosok Kapuja előtt. A koponyaszerű ajtón, ahol a szájnak kéne lennie egy 1-es volt található. hogy mi hívta ide a lányt? A szíve mélyén fortyogó harci vágy, mely minduntalan megbizsergette, ahányszor ezen a szinten járt, és mostanra már nem bírt ellenállni a hívásnak. Így áll Rita Hanami a Halálosztag kapuja előtt.

RenAi az élő példa a világnak, hogy a véletlenek igen is léteznek. Ugyanis csak a véletlen miatt tért a lány erre a szintre, és a véletlen sodorta a barlang bejáratához. Az hogy bement.. nos az nem az ő döntése volt... Hirtelen támadt széllökések sokasága szinte berepítette a barlangba, és mire felocsúdhatott volna, már Rita mögött állt, szintén a Koponya mintás ajtó előtt.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #23 Halálosztag Empty Re: [Miniboss] #23 Halálosztag

Témanyitás by Rita Hanami Csüt. Jan. 02 2014, 14:55

Különös érzés fogott el a tizedik szint kazamatájában. Már korábban is éreztem ezt mikor Mardelt jöttünk megverni. Fura érzés volt, olyan mint amit egy potenciális ellenfél felbukkanásakor érzek. A hatalmas koponya alakú ajtó előtt álltam, nem is tudom miért is jöttem ide. Talán a bennem lakozó harcos volt az aki idevezetett. Szinte hallottam ahogy a kardjaim harcra éhesen felsikoltanak és már alig várják, hogy elő húzva őket az ellenfél húsába márthassam. Izgatottság fogott el. Lassan elindultam az ajtó irányába ekkor egy vékony, sikoltásra emlékeztető hang csapja meg a fülem ami mint kiderül, nem csak arra emlékeztet hanem Ai-chan sikoltását halottam.
- Te mit csinálsz itt? – Bukott ki belőlem a kérdés, kissé talán túl gorombán is. – Jól vagy? – Tettem hozzá gyorsan. Habár a lány megjelenése meglepő hatást keltett, kicsit azért adott egyfajta biztonság érzetet. Miután meggyőződtem róla, hogy jól van az ajtó léptem és belöktem azt. Egyre erőteljesebben fogott el a harc iránti vágyakozás, szinte az egész testem belebizsergett.
- Menjünk. – Léptem be a kapun és kémlelve a környezetemet kutattam az ellenfél után. Kíváncsi vagyok mi is vár majd ránk.

Spoiler:

_________________
[Miniboss] #23 Halálosztag Ritahanamiwwwkepfeltolt[Miniboss] #23 Halálosztag Ritahanamiwwwkepfeltolt[Miniboss] #23 Halálosztag Ritahanamiwwwkepfeltolt
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #23 Halálosztag Empty Re: [Miniboss] #23 Halálosztag

Témanyitás by RenAi Csüt. Jan. 02 2014, 15:30

Az új szintek mindig különleges kihívást jelentettek számomra. Nem éppen úgy mint másoknak… nekem azt hiszem többet. Nem csak új szörnykeket, npc-ket , esetlegesen embereket/játékosokat, de magaa mepp megismerése is kifejezett kihívás számomra.Az alsóbb szinteket már ismerem, a legkisebb zugoktól kezdve az elrejtett npc-k-ig, mindent. Itt az ideje hogy a tizes és fentebbi szinteket is feltérképezzem. Már automatikusan bekapcsoltam a térképet, megnéztem hogy hova is szeretnék eljutni, majd be is zártam azt. Nagyobb kihívás konkrét útvonal nélkül eljutni a célig. o/ de nem is ez a lényeg, valahogy ha „vakon” próbáltam eljutni bárhova is, mindig nagyszerű kalandokba keveredtem, amikre nem is számítottam. Talán a sors esetleg Kami-sama keze lehet a dolgokba, de bízom a vak szerencsémbe… amibe ha jobban bele bondolok nem is biztos hogy kéne… -_-” *visszagondol a régebbi eseményekre* Nem sok séta után, elvesztettem az utat és egyfurcsa barlanhoz értem. Nem szándékoztam bemenni, már léptem is volna el, mikor Kami-sama úgy látszik megint mást gondolt mint én. Egy hatalmas légáramlat először csak gyengéden… majd egyre erősebben, méghozzá olyannyira hogy már a lábam sem érte a földet, egyszerűen felkapott és a huzat befelé repített. Kissé kétségbeesetten felsikoltottam, majd mikor a légáramlat „letett” még bukfenceltem párat, és egy ismerős hangot halottam.
- Rii-nyaaan! *-* – Kiálltottam fel örömömben. Majd a lány nyakába ugrottam.
- Rii-nyan! Képzeld volt egy gonosz légáramlat ami azt szerette volna hogy találkozzunk és iderepített hozzád. – Magyaráztam, bár egy „Jól vagyokkal.” Gyorsabban és könyebben, lerendezhettem volna a dolgokat, de az nem én lennék. Razz
- Uhh, egy koponyaajtó! – Jelentettem ki a nyilvánvalót, majd rápillantottam Ritára.
- Menjünk be! - *jelent meg két kis ördög szarvacska és farkinca rajtam, miközben egy sunyi mosolyt is megenedtem* Majd követtem a lányt.

Statok és cuccok::

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #23 Halálosztag Empty Re: [Miniboss] #23 Halálosztag

Témanyitás by Kusumi Ayani Csüt. Jan. 02 2014, 15:37

Ahogy beléptek a terembe titeket is megrohamoz a lila füstfelhő, mely  belengi az egész termet. Végül mind a 7 Halálosztag tag előlép. Úgy tűnik vártak rátok.


[Miniboss] #23 Halálosztag Boss_2._www.kepfeltoltes.hu_Halálosztag


Sorrend:
Rita (Sebzés: 47, Minden 2. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Haláloszatg
RenAi (Sebzés: 23, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Haláloszatg

Életek:
Marian: Full HP (minden körben támad)
Lyodin: Full HP, Full Páncél (minden körben támad)
Kirion: Full HP, Full Páncél (minden 2. körben támad)
Nordin: Full HP, Full Páncél  (minden 2. körben támad)
Maya: Full HP (minden 3 körben támad)
Sousuke: Full HP, Full Páncél (minden 6. körben támad)
Hourg: Full HP, Full Páncél (minden 10. körben)

Rita: 70 Hp 28 P
RenAi: 185 HP 60 P


A hozzászólást Kusumi Ayani összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jan. 02 2014, 16:32-kor.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #23 Halálosztag Empty Re: [Miniboss] #23 Halálosztag

Témanyitás by Rita Hanami Csüt. Jan. 02 2014, 15:51

- Egy légáramlat? – Néztem a lányra kérdően. Na mindegy inkább ennyiben hagytam a dolgot. Ahogy beléptem az ajtón egy lilás füst vett körbe és egy csapat, kaszás alak jelent meg. Akaratlanul is egy elégedettséggel vegyes, kihívó mosoly ült ki a számra.
- Hét a kettő ellen? Nem is lenne kihívás ha máskép lenne! – Mondom miközben előrántom a kardot és oldalra suhintok vele. – Kezdjük! – Indultam meg egy félkörös ívet leírva neki rontok Lyiodinnak.

/támadom Lyiodint/


_________________
[Miniboss] #23 Halálosztag Ritahanamiwwwkepfeltolt[Miniboss] #23 Halálosztag Ritahanamiwwwkepfeltolt[Miniboss] #23 Halálosztag Ritahanamiwwwkepfeltolt
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #23 Halálosztag Empty Re: [Miniboss] #23 Halálosztag

Témanyitás by Rita Hanami Csüt. Jan. 02 2014, 16:05

Elfelejtettem dobni ^^

_________________
[Miniboss] #23 Halálosztag Ritahanamiwwwkepfeltolt[Miniboss] #23 Halálosztag Ritahanamiwwwkepfeltolt[Miniboss] #23 Halálosztag Ritahanamiwwwkepfeltolt
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #23 Halálosztag Empty Re: [Miniboss] #23 Halálosztag

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Jan. 02 2014, 16:05

The member 'Rita Hanami' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] #23 Halálosztag 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #23 Halálosztag Empty Re: [Miniboss] #23 Halálosztag

Témanyitás by Kusumi Ayani Csüt. Jan. 02 2014, 16:10

47 sebzés Lyodinra Ritától. Marian sebez 6-t Ritára, Lyodin 15-et sebez Ritára.

Sorrend:
Rita (Sebzés: 47, Minden 2. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Haláloszatg
RenAi (Sebzés: 23, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Haláloszatg

Életek:
Marian: Full HP
Lyodin: Full HP, -47 Páncél
Kirion: Full HP, Full Páncél 2/1
Nordin: Full HP, Full Páncél  2/1
Maya: Full HP 3/1
Sousuke: Full HP, Full Páncél 6/1
Hourg: Full HP, Full Páncél 10/1

Rita: 70 Hp 7 P
RenAi: 185 HP 60 P


A hozzászólást Kusumi Ayani összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jan. 02 2014, 16:32-kor.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #23 Halálosztag Empty Re: [Miniboss] #23 Halálosztag

Témanyitás by RenAi Csüt. Jan. 02 2014, 16:24

Kicsit meglepődtem a látványtól... és a beszippantott levegő viszont kaparni kezdte a torkom és könnyek között kezdtem el köhögni és hapcizni...
- Remélem nem vagyok alergiás ezekre a szörnyekre... >< - Jelentettem ki, kissé durcásan. Rii-nyan nem habozott máris támadott. Csodálattal tekintettem a lányra hogy nem rezzent meg a túlerő láttára sőt... mintha valami mazo-macska rögtön bele is vetette magát az élvezetekbe. Én kissé megszeppeve, de tudtam mi a dolgom. Használtam a fegyverkezelést adó buffom kettőnkön, leswicheltem majd támadtam Lyodin-t. Alap nem volt szimpi a feje, így nem eset nehezemre kardom ellene fordítani, miközben a pajzsommal próbáltam kivédeni a felém irányuló támadásokat.
- Switch Rita! - Kiáltottam el magamagam, a buffolás után.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #23 Halálosztag Empty Re: [Miniboss] #23 Halálosztag

Témanyitás by RenAi Csüt. Jan. 02 2014, 16:25

Eto.... *elfelejtett dobni ^^" >.>*

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #23 Halálosztag Empty Re: [Miniboss] #23 Halálosztag

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.