Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dzsungel

+6
Anatole Saito
Yoshiaga
Tetsuko Jin
Kusumi Ayani
Hayashi Yuichi
Kayaba Akihiko
10 posters

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Dzsungel Empty Dzsungel

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Nov. 03 2013, 14:05

Régen csupán egy szimpla erdő volt, azonban mára egy óriási dzsungellé nőtte magát, tele halálos növényekkel, állatokkal és csapdákkal. Az itt járóknak érdemes felfele is nézni néha, mivel az óriási fákon is tartózkodhat veszély, nem csak szemmagasságban. Maga a dzsungel gyönyörű látványt nyújt kívülről.


A hozzászólást Kayaba Akihiko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Dec. 10 2015, 18:09-kor.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Dzsungel Empty Re: Dzsungel

Témanyitás by Hayashi Yuichi Szer. Nov. 06 2013, 20:04

Ayani

Új terület..
..és ott lehettem azok között, akik legyőzték a tizenegyedik szint bossát. El sem hittem igazándiból, hogy túl vagyok életem első boss harcán, amint nem csak megéltem, hanem segédkeztem a véghezvitelben. Ez.. ez valahogy olyan megfoghatatlan, mint amikor újoncként felvettek ahhoz a Tsurugai céghez. Kimondhatatlanul boldog voltam és a boss legyőzése után szinte első dolgom volt csatlakozni azokhoz, akik kinyitják a járatot a következő szintre.
Egy portálás után, erdős vidékre érkeztem. Lakott területet szememmel nem láttam, de a fákon és a zöldön kívül sem. Az ösztön, vagy más, nem tudom. Valami mégis vezérelt és mozgásba is lendültem az ismeretlen terepen. Északnak indultam, hogy miért.. nem tudom, csak úgy, mert jólesett. Izgatott voltam, belebotlom-e egy új szörnyetegbe, amit eddig korábban még nem láttam, nem órák óta gyalogolok és lassan leszáll az éj. Azt hiszem, ezúttal idekint éjszakázok, bármennyire is veszélyes lehet.
...
Másnap reggel korán keltem, mert szokatlan volt a faágon alvás, legalábbis jó ideje már ágyban aludtam és nem ennyire beleolvadva, eggyé válva a természettel. Szörnnyel, ahogy tegnap sem, ma sem találkoztam, de a nap már jócskán túlmutatott a delelőn. Még mindig bandukoltam, de már áttértem egy újabb felfedezési formára. Csigamintázatot követve fésültem át az erdős terepet és eddig még csak egy vízesést találtam, két gyönyörű tisztást, ahol erdei vadak szundítottak és egy könnyed erdei csobogót. Ezeken kívül rengeteg fát. Viszont hamarosan felfedező túrám végére érek és még megmaradtak a perem területek.
Vajon eljönne-e? Nincs mit ezen agyalni, maximum elutasít. Hozzá is láttam az üzenet megírásának.

Hayashi Yuichi írta:Szia!

Nem tudom emlékszel-e még rám, a Túlélő Csarnoknál találkoztunk, és együtt mentünk be a szörnyetegek ellen. Láttalak a tegnapi frontharcon is. Volna kedved körülnézni az új szinten? És akkor akár beszélgethetnénk is többet, a szörnyharcról, érdekelne az, amit mondtál a Túlélők csarnokában.
Ó igen és ha már itt vagy ezen a szinten esetleg, folytathatnánk ketten az erdőjárást.

Üdvözlettel,
Yuichi.
- Pont és küldés - ez elég béna lett, remélem erre jár valahol, vagy van elég kalandvágya egy új szinthez. Remélem, egyáltalán válaszol.

_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Dzsungel Empty Re: Dzsungel

Témanyitás by Kusumi Ayani Csüt. Nov. 07 2013, 21:13

<<Yuichi>>


Fogalmam sincs miért, de a 11. szinten töltöttem az éjszakát, valamely rejtélyes módon. A megszokott ágamnál most magasabban voltam, mert gyönyörű kilátás nyílt az itteni vízesést, és a környékét. Már-már majdnem felébredtem mély álmomból, amikor tök váratlanul. Hát hogy is mondjam kicsit szívrohamot kaptam. Lefordultam az ágról. Kis zuhanás után egy puffanással, és reccsenéssel letörtem egy kisebb ágat, majd még egyet, és puffantam egy nagyot… bár nagyobbra számítottam. Nyögve feltápászkodok. Bár nem érzünk itt fájdalmat, azért megkondult a fejem, és HP szintem, is jócskán megcsappant. Ekkor feltűnt valami. 1 lábbal több hever a földön a kelleténél. És ekkor árasztott el a felismerés.
- Jaj, bocsánat, ne haragudj, bocsi, bocsi, bocsi, bocsi. – pattantam fel, és aggodalmasan néztem az agyonnyomott emberkére.
Nemsokára Tűzrózsa is oda galoppolt, majd érdeklődve nézi a fiút, mert szegény palacsinta egy fiú volt, akire hamarosan rá is ismertem.
- Yuichi? Ne haragudj… nem tudtam, hogy itt vagy.. éppen szunyókáltam, mikor kaptam egy levelet, amely váratlanul ért, és lepottyantam, és… a többit úgyis tudod… Jaaajj…. annyira sajnálom. Tudlak kárpótolni valamivel? – kérdezem bűnbánóan.
Közben felsegítem a fiút, ha a földön hever még mindig. Eléggé vörös lett az arcom, és lágyszik, hogy igencsak zavarba jöttem. Még élénken emlékszem a fiúra, ahogy együtt harcoltunk a bosson, illetve a Túlélő Csarnokban, amely sajnos nem sikerült olyan jól. Mindazonáltal még mindketten életben vagyunk.  Nem tudtam a szemébe nézni, Tűzrózsának azonban semmi ilyesmi baja nem volt. Nyugodtan sétálgatott, és legelészett, lángoló sörénye, és farkszőre igézően hatott… de nem most. Mindig is szerettem nézni, ahogy kancám legel, de most sokkal jobban érdekel, hogy Yui nem sértődött-e meg.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Dzsungel Empty Re: Dzsungel

Témanyitás by Hayashi Yuichi Pént. Nov. 08 2013, 06:49

Ayani

Bezártam a menüm, és egy reccsenés hang jött a fa teteje felől, ami mellett álltam. Felnézni nem maradt időm, hisz csak egy zuhanó alakot láttam, ahogy szélsebesen közelít.
*Crash*
Két karommal tompítottam, az alak esésén, és mivel maga alá temetett így mellkasomon landolt a hajcsomó. Csúnyán megcsappant az életereje a zuhanástól, ha jól számolom, közel tíz métert zuhant. Az életerőmnek kutya baja, de a páncél értékemből alig maradt egy kevéske. De nem is maradt sokáig ebben az állapotban a vörös hajzuhatag viselője, lenézett valamerre, biztosan ő is felismerte, hogy van itt valaki más is. Felpattant és máris sűrű bocsánat mezővel ostromolt.
- Semmi baj, nem esett bajod? - kérdeztem vissza, és ekkor láttam meg a szemét, és úgy teljes egészében. Az a lány, aki ott volt a Túlélők Csarnokában, Ő az aki olyan sokat segített akkor és, aki most előttem áll Ayani. Felismert. Remélem nem zavarta, hogy derekát fogtam, hogy ne sérüljön és a földtől minél távolabb tudjam az akkor még zuhanó alakot. Szegényke, ilyen dologra ébredni, hogy zuhan.
- Ayani? Te vagy tényleg? - fogadtam a felsegítő kezét. Fehér arca, most egész más színben sziporkázott, de ez azt hiszem érhető is. - Azt a levelet én küldtem, ne haragudj. Én okoztam ezt a kisebb katasztrófát - azzal sebtében előkaptam egy Kis Potiont és felé nyújtottam. - Megsérültél nagyon, kérlek fogadd el ezt és gyógyulj fel. Kárpótlást nem is tudom, nem érdemelnék meg olyat, de talán egy dolog, olvasd el a levelet - mosolyogtam a lányra. Apró zavarom nekem is volt, de rajtam nem láthatott eddig jelét, talán, akkor amikor átnyújtom neki a potiont, amit remélem el is fogad.
Mellettünk sétált a lova, egy pillantást rá vetettem, legalább neki nem okoztam sérülést, csak gazdájának.
Ha elolvasta a levelet, akkor hozzá is fűztem pár szót - a levélírás közben nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar ideérsz - mosolyogtam rá. Örültem neki, hogy itt van még úgy is ahogyan idekerült. Ha nem olvasta el, úgy elmondtam neki, mit írtam le, hogy jó volna találkozni. És tádám, találkoztunk is.

_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Dzsungel Empty Re: Dzsungel

Témanyitás by Kusumi Ayani Pént. Nov. 08 2013, 07:19

- Őőőő. Hagyjad csak a potit. Healer vagyok vagy mifene. 1. képességem miatt nem vesztettem olyan sok HP-t, mert nagyon sok HP-ra van szükségem hozzá. Mellesleg nem szeretnék ezzel is a terhedre lenni… Bocsi, de nem fogadhatom el. – mondom zavartan.
Még mindig nem néztem a szemébe, majd megnyitom a levelet, ahogy kérte. Mikor végig olvastam lágyan elmosolyodok, és a pír kissé megfakult, de nem tűnt el.
- Igen valóban. Ez volt a leggyorsabb megérkezésem. – mondtam, majd nevettem egy kicsit.
Na, nehezen sikerült Yuichi szemébe néznem. Nem láttam rajta, hogy furcsán érezte volna magát, és kissé csipkelődve, ám mosolyogva megjegyzem.
- Látom nem vagy zavarban, hogy letepert egy lány. Olybá tűnik nem először tették ezt veled. Vagy így, vagy úgy. – ekkor rájöttem, hogy most meg egy perverz mondatott mondtam, így megint megélénkült a pír – Akarom mondani… öhm… hát… eh. Ebből már nem jövök ki jól.
Tűzrózsa lágyan megtaszított hátulról az orrával, és eszembe juttatta a PM-et.
- Jaj, tényleg. Rendben, üzenetedre válaszolva… Igen. Szíves örömest beszélgetek veled, és a séta sem tabu. Eh.. Lehet, hogy ez is érdekesen fog hangzódni, mert a fejemben másképp hangzott, de… a Kezedben vagyok, vezess, ahova szeretnél menni. Ééééés… még annyit, hogy segítenél felidézni, mit mondtam a Csarnokban? Én nem tudom mit mondtam akkor, mert elhagyta jó pár dolog ott a számat, és az óta is mondtam egy-két dolgot, szóval kérlek… tudnál emlékezet frissítést csinálni? – elmosolyodok, és még hozzáfűzöm - Nyomd meg az F5-öt, hátha a rendszerrel az emlékezetem is frissül.
Odanyújtom a kezemet a fiúnak, hogy vezessen oda, ahova akar. Persze Tűzrózsa máris fújtatni kezdett, de nem neki tartozok kárpótlással.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Dzsungel Empty Re: Dzsungel

Témanyitás by Hayashi Yuichi Pént. Nov. 08 2013, 16:15

Ayani

Visszatettem felszerelésembe a potiont, ez igaz, hogy gyógyító és tud magára vigyázni, feltéve, ha nem küldözgetek neki privát üzenetet miközben alszik. De a levelet elolvasta, legalább, nem haragszik azért, mert a derekát fogtam óvón. Vele együtt nevettem, hisz tényleg viccesre sikeredett, hogy itt az új területen ő már békésen szunyókál egy fa tetején. Lehet többet felderített már, hisz már több, mint egy napja nyitott ez a szint. - Ezt kipróbálom legközelebb is, ha nem haragszol - mondtam jókedvűen, miközben testsúlyom áthelyeztem egyik lábamról a másikra. Most végre felnézett és láthattam a barna szempárt. Jó volt újra látni így teljes valójában Ayanit, határozott és erős, valamint jó stratéga, csak én ellene tettem, saját fejem után mentem akkor. Amit felhozott arra viszont arcomba szökött a vér, és most én kaptam el tekintetem, lábam elé szegeztem a földre és rendesen belepirultam, hisz az előbb igen, több ponton át éreztem őt magamon, és nem csak úgy éppen, hanem bizony lendülettel és erőből esett.
- Nem emiatt, csak.. nem az a fajta vagyok, aki kihasználna ilyen helyzeteket.. tudod - és mutattam két kezemmel a levegőben egy fogást. Ami szerintem számára is egyértelmű. - És téves is, idebent először történt ilyen, hogy ennyire közeli másodperceket élte..éltünk meg - most már felmertem nézni és láttam hogy Tűzrózsa, igen így hívták, így szólította ott a szörnyek ellen mögé lépett és közelebb tuszkolta hozzám Ayanit. Én is léptem egyet előre, így alig maradt állaink között harminc centi. Közel egy magasak voltunk, így láthattam, arcának íveltségét, ahogy hajszálainak java eltűnik a válla mögött és mély kivágásos felsőjének indulását. Nem akartam illetlen leni, hogy lepillantsak, hiszen előbb becsapódáskor.. tartósan fenn maradt a pír arcomon. Közben figyelmesen hallgattam. Mikor mondta, hogy szíves örömest jönne, már kaptam is volna a sátorfát és egy mosollyal éreztettem vele, hogy mehetünk, aztán egy kifejezést használt amire illene lecsapnom, mint sólyom a kisegérre, és végül viccesre is fogta. A kezét elfogadtam, (ha jobb kezét nyújtotta Ayani, úgy a bal kezemmel és fordítva fogtam meg) és mondtam is utána - most már tényleg kezemben vagy - mondtam vidáman széles mosollyal. - Köszönöm hogy eljöttök - biccentettem a lova felé - nos először is az az F5 gomb.. - meglendítettem kezem, amivel az övét fogtam felfordítottam, hogy az övé legyen felül és másik kezem mutató ujjával gyengéd nyomást gyakoroltam bőrére. - Kész is! - mondtam serényen - A másik része pedig, az a pókokat hozó szörny, ott elmondtad mit kellene tennem és én nem hallgattam rád, hanem mentem a saját fejem után, ezért bocsánatot szeretnék kérni tőled, hogy akkor és ott nem hallgattam rád. Valamint ezzel kapcsolatosan azt szeretném még kérdezni, hogy volna-e kedved újra próbálni a közeljövőben, szintén ketten. Neked megfelelő lenne, ha én védenélek? - kérdeztem félve a választól, mert végül is egyszer már elrontottam vele kapcsolatosan ezt és hibáztam. Most ez alkalommal meg felkeltettem és jelen pillanatban is zavarom. - Emlékezet frissítés sikerült? - kérdeztem már egyre halványodó pírral arcomon, és már újra rá is tudtam nézni. Alakja jelen pillanatban kitakarta előlem az erdőt és is zavaromban előre mutattam szabad kezemmel, hogy induljunk el arra. Meg is tettem első lépésem, és indulásra ösztökéltem.
- Tudod szeretném még azt is megköszönni, hogy akkor és ott eljöttél egy idegennel, bár tudom még most sem vagyok ismerősebb, szóval illene bemutatkoznom újra. Hayashi Yuichi vagyok Tsurugából és eltökélt szándékom a Justice League eszméjét terjeszteni és kijuttatni mindenkit erről a helyről - feleltem vidáman, beleveszve a kósza hajtincs mögötti szempárba.


/ hű írás közben nem tűnt ennyinek Very Happy

_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Dzsungel Empty Re: Dzsungel

Témanyitás by Kusumi Ayani Pént. Nov. 08 2013, 21:22

- Enje-benje Yuichika. Csak nem elpirultál? Ezt csak hagyd a kis szende szüzekre, mint a magamfajták. – mondom, viccelődve a fúnak, és megszorítom a bal kezét.
Bár nem nagyon akartam bevallani élveztem a fiú jelenlétét. Sikerült túltennem magamat azon a sokkot, amit nemrégiben Ran viszontlátása okozott, mint boss. A fiúra nézek. Nagyon kíváncsi voltam vajon milyen is Yui, ha éppen nem akció van, hanem csak sima séta meg ilyesmik. A memóriafrissítésen jót kuncogtam, majd miután befejezte bólintok. Hálásan néztem a fiúra. Igaz, ami igaz, egy kicsit bakizott azon a bosson, de nem volt semmi különös. Bár csalódott voltam, hogy odáig jutottunk csak, de ezen a leheletnyi bánaton kívül nem volt más érzésem, hisz én egyedül még eddig sem jutottam volna el. A fiúra nézek huncut szemmel, és mielőtt bármit reagálhatott volna nyomtam egy gyors puszit az orcájára.
- Én kis hősöm. Te kis bátor kard forgatócska. Csak nehogy feldobd a lábad a mentések közben. Viszont előbb fejlődjünk, egy kicsit rendben van? Nem szeretnék ilyen kis szinten nekirohanni még egyszer. De tudod mit? Ha elértük mindketten a 15. szintet egye fene. Nekem már csak 1 szint kell. Szóval, ha akarsz Túlélőzni, akkor szedd össze magad és fejlődj. Kicsi Yuichi… Inkább Nagy… Mit szólnál erdő séta utáni programhoz? Csak annyi lenne… ugye nem afélsz a magasban? Mert akkor mást kell kitalálni. De ha neked volna, valamelyes ötleted mond nyugodtan.
Kezét markolászva indulok el fülig érő mosollyal a mutatott irányba. Kíváncsi vagyok a fiúra teljesen… de… olyan furcsa… de olyannyira furcsán érzem most magam… valamiért furcsán ver a szívem… Miért lehet ez? Kérdezem magamtól , majd miután a fiúra nézek megint elpirulok. Mi folyik itt?????

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Dzsungel Empty Re: Dzsungel

Témanyitás by Hayashi Yuichi Pént. Nov. 08 2013, 22:24

Ahogy már rá néztem és tenyere a tenyerembe fonódott, meg is fedett, azért mert elpirultam előtte. De mégis mit tehetnék, érző ember vagyok, akár ő és, ami jó vagy rossz ugyan úgy érzem én is. És ez hogy ő feküdt először rajtam, ez nem is tudom, hogy rossz-e vagy jó-e. Örülök is neki, meg nem is, mert ha lenne fájdalom, akkor most a kórházba szaladnánk valószínűleg töréssel. Neki a lába, nekem a bordám, ennyiből szerencse, hogy itt nincs fájdalom. Viszont, amit mondott, arra felkaptam tekintetem, szűz. Keresően néztem a barna szempárba és éreztem az apró szorítást ujjaimon. Rámosolyogtam, tudtam igazat mond, de egy valamit tudnia kell.
- Igen, elpirultam. Te is hatással vagy rám - kinyújtottam mutatóujjam és ujjam külsejét hozzádörzsöltem ujjához. Simogatást akartam titulálni, de úgy nem tudtam kifordítani ujjam, sebaj, arcomról könnyebben tud olvasni. Hamarosan azonban magasabbra lendítettem kezünk és frissítettem a lányon, ezt egy aranyos kuncogással koronázta. Még csak két perce vagyunk így itt mégis mintha több ideje ismerne és ismerném. Olyan közvetlen és csak úgy sugárzik belőle a boldogság. Legutóbb azokon a szörnyeken nem volt ennyire vidám. Vajon én lehetek a szája szegletében bujkáló mosolynak az oka? Nem illene rá kérdeznem, és úgyis elfogja mondani, vagy jelez, ha ez így van.
Ahogy befejeztem mondani valóm, máris kaptam egy..egy puszit tőle és dicséret. Újra belepirultam, bár már kevésbé, inkább az hogy nem tudtam hova tenni, olyan hirtelen itt termett és nagyon jól alakult minden, néztem le összegabalyodott kezeinkre. Nem akartam elengedni, és szerintem ő sem.
- Rendben van, élni fogok, ezt a nevemre mondom és persze, téged sem akarlak magadra hagyni a szörnyek ellenében - mondtam elgondolkodva, és a távolba meredve, biztosan van olyan szörny, ami képes volna megölni, de azt hiszem, ha ő támogat abban, hogy ne így legyen, legyőzhetünk bármit. - Tizenötödik szint, nem rossz ötlet, ha itt ezen a szinten ölök szörnyeket, hamar elfogom tudni érni. Szóval tizennégyes szinten vagy, rendben én tizenhármas szinten. - az újabb becézgetésén kacagtam egy kicsit, majd széles bazsalygásra módosult, de a kérdése igazán meglepett. Nem vagyok hozzá szokva ahhoz, hogy szeretne programot velem, más, közös programot. - Persze! Nem, nem félek a magasban.. csak egy dologtól félek, fordított téliszonyom van, felfele nem tudok nézni - vallottam be neki legnagyobb gyengeségem. Milyen gáz ez odakint is, földön állva elszédülök, ha egy magas épületre felnézek, bezzeg odafentről még a korláton áthajolva sem félek, ott legénykedhetek.. - érdekel, mire gondoltál Ayani? - kérdeztem, őt nézve. Nagyon kíváncsivá tett, mi járhat a fejében. Közben már sétálni is indultunk.
Ahogyan haladtunk ránéztem, mert nem bírtam sokáig, hogy ne lássam, hajával bekeretezett szép arcát és a halovány bőrét színesítő pírt járomcsontján. Mögöttünk kicsivel lemaradva, az avar halkan súrlódott és ropogott a paták alatt, szerencsére Ayani állatkája is velünk tartott, Ő talán véd minket, míg így sétálunk.
- Mesélj magadról, milyen hobbijaid vannak, tudsz lovagolni? - utaltam Tűzrózsára. Rengeteg kérdés megfogalmazódott bennem hirtelen, mindent tudni szerettem volna róla, bármit, amihez valaha is köze volt, és mi az amit szerethet, tudom, hogy nem mindenben fogunk egyetérteni, hisz az szinte lehetetlen lenne. De tudok simulni pár elváráshoz, ha arról van szó, remélem Ő nem fogja ezt félre érteni. - Hogy könnyedén bele tudj kezdeni, azért mondok én is pár apróságot. Tudom, hogy a peted a tüzet képviseli, én viszont részben vízimádó vagyok, azonban, ha megfogod a pólóm itt - mutattam jobb kezemmel a szívemre - érezheted a bennem lakozó tüzet. Valamint szeretem ezt itt, ami most körül ölel minket és még egy apróság, utána már nem fojtom tovább beléd a szót - mosolyodtam el egy pillanatra, ahogy szám egy pillanatra visszatért egyenesbe, szinte komorra. Odahajoltam hozzá és jobb arcára egy lassú szemhunyásnyira hozzáérintettem szám, puszit adtam neki. - Nem szeretek tartozni, még ha ez nem is feltétlen tartozás volt, van egy ilyen hibám - szégyelltem el magam előtte, de most nem akarok itt bedepizni, ez amolyan jobb ha tudja, sajnos elég adok kapok emberke vagyok, és általában egyre többet szeretek adni.

_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Dzsungel Empty Re: Dzsungel

Témanyitás by Kusumi Ayani Hétf. Nov. 11 2013, 07:00

- Öööö… - tudtam csak kinyögni Yuichi kérdésére.
Muszáj lett volna összeszednem magamat, de képtelen voltam erre. Látszott rajtam, hogy valami nagyon megzavarta a testem békéjét… Azon kívül, hogy már az elejétől is sokszor elpirultam. Szívem már a torkomban volt, és mintha a fülemben dobogott volna. Bár hallottam mindent, amit Yuichi mond az idő lelassult, és a reakcióidőm tompult. A fejemben 1 mondat vert csupán visszhangokat.
- Igen, elpirultam. Te is hatással vagy rám…. Te is hatással vagy rám…. hatással vagy rám…
Ez az egy mondat volt az, és mindannyiszor egyre vörösebbnek éreztem magamat. Sosem hittem volna, hogy egyszer ilyet érzek… ezt a különös erőt, mely szívem szegletében bujkál, és arra várt, hogy kitörjön. Még mindig nem a megszokottul ver a szívem. Felnézek Yuichire. Tengerkék szemének kereső vizslatása kissé megtört, mint a hullám a tengerek felszínén, ám mint a hajó én is újult erővel vetem neki magamat a tenger hívásának. Szememből a reménykedés, a vágy és a zavarodottság tüze ég, meg egy rejtélyes érzelem, mely nagyon mélyen elbújt, és eddig azt sem hittem, hogy van ilyen érzelem az én szívemben. Ha haladtunk is, most megálltunk és ezt én indítványoztam. A fiú szemébe nézek, és olyannyira halkan szólalok meg, hogy a fiúnak biztosan közelebb kell majd hajolnia, pedig nem is ez volt a célom. Lesütöm, a szememet a föld felé fordítom a fejem, és úgy mondom.
- Yuchi… én… én azt hiszem… sze.. azt hiszem, hogy szeret… - nem bírtam kimondani.
Annyira féltem attól, hogy mit mond, hogy nem tudtam befejezni a mondatom. Egyszer csak melegség járja át tenyeremet. nem kellett kinyitnom, hogy tudjam, hogy Tűzrózsa feje furakodott újaim közé. Halvány mosoly hagyja el számat, de szemeimből könnyek bújtak elő. Igen sírtam. A fal, mely oly rég óta állt előttem, most végre ledőlt. Kinyitom szemeimet, és egy lendülettel Yuichi közelébe érek, és szorosan átölelem, majd sok idei kín előtört belőlem és könnyeim is megszaporodtak, miközben beszéltem. Erősen szorítottam, mivel nem bírtam volna elviselni, ha eltol magától.
- Mikor ideérkeztem egyedül éreztem magamat. Szüleimet pár hónappal azelőtt fejbe lőtték a szemem láttára. Azt a rövidke időt erdőben töltöttem, majd születésnapomon ismét hazatértem, és ráakadtam a NevGearre, melyet nagymamám szánt nekem… A játékba érkezve tömeg vett körül, ami pánik követett. Ekkor még a 4-5 fővel való 1 légtérbe tartózkodás is nehézséget okozott, nemhogy több száz emberrel körülvéve. Több napig tartott mire kihevertem a traumát, és csak azért sikerült összeszednem magamat, mert ráakadtam egy tűzparipa tojásra, melyből Tűzrózsa született. Majdnem az első párbajomnál elvesztettem őt, és akkor kész voltam volna levetni magamat Aincradról… az első küldetésnél kis híján meghaltam, de szerencsére segítőkész emberek vettek körül, így megmenekültem… Nem sokkal rá bevettek a Voicba, és szépen lassan megszoktam a környezetemben tétlenkedő embereket. A 3. bossnál csatlakoztam be a fronthoz, és az óta is szinte minden bosson részt vettem… de olyan szánalmas frontharcos vagyok, hogy csak healer szerepét tudom betölteni, és annak is nagyon gyengécske vagyok. Nemsokára találkoztam egy Zhel nevű játékosra, akiről kiderült, hogy a bátyám… sajnos mire ezt megtudtam a nagyim, ki a játékba jött, hogy ezt tudakolja velem elhunyt, és kiderült, hogy egy emberrablás áldozata vagyok, és elraboltak valódi szüleimtől, és akiket fejbe lőttek, csak a nevelt szüleim voltak, akik magukhoz mentek, mikor rám találtak az utcán, ugyanis a rablók kocsijából valahogy kipottyantam. Alig rá picivel a bátyámat is elvesztettem. Túlélő Csarnokban láttam utoljára… A 10. bosson, azt hittem meghalok, mikor 0-ázódot életem, de szerencsére volt burkom. Nem ez volt az első halál közeli élményem, és sok ideig nem is lesz. A múltkori bosson teljesen megőrültem volna, ha Zhellel kellett volna szembekerülnöm… Tegnap nem volt erőm lemenni az 1. szintre, így itt éjszakáztam. Mióta a nyakadba pottyantam furán érzem magamat, és ebben a pár percben azt hittem rá jöttem miért… - a fiú tengerkék tekintetébe nézek könnyes szemmel, és kimondom, mely ennyi ideje követett - Yuichi… én… szeretlek!
Hangom visszhangokat vert az erdőben. Nem tudom mennyi ideig öleltem Yuichit… ha megpróbált is eltaszítani magától nem vettem észre. De végül elengedtem arrébb léptem pár lépést, és a földre rogytam, majd rekedten mondom.
- Kérlek, bocsáss meg… Nem.. nem tudom mi üthetett belém. Bocsáss, meg hogy így lerohantalak… E szerencsétlen leány mindig elfelejti, hol van az udvariasság határa…
Ezután a földön fél térdre rogyva bámultam magam elé.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Dzsungel Empty Re: Dzsungel

Témanyitás by Hayashi Yuichi Hétf. Nov. 11 2013, 18:03

Ahogy elhúztam arcom az övétől, jólesett a gesztus, amit tehettem én látszólagosan nem tiltakozott ellene. Rövid idő leforgása alatt még vörösebb lett és hangja sem volt túl határozott. Fegyelmesen tekintettem rá, és kutattam, hogy most vajon megbántottam, vagy megleptem? Amikor felnézett, viszont teljesen más fogadott, nem csak meglepődött, eddig még nem mondott senki neki ilyet. A kézen fogva séta is első lehet neki. Szépen lassan megállt kezeink minimális lengése és Ő lassított, majd megállt. Még mindig keze a kezemben és elé léptem, visszamosolyogtam, bár ez alkalommal nem a szám mosolygott rá, hanem a szemem. Amit a pupillák mögött megláttam, az nagyon tetszett és a szempillák, az arca és a haja bekeretezett az is. Vártam türelmesen, mosolyogtam rá, de kíváncsi voltam, hogy mi az, amit szeretne mondani. A szavai, ahogy használta, értettem mit szeretne mondani és már ott tudtam a befejezését annak a szótőnek. Melegem lett, és szívem is szaporában kapkodott, ahogy korábban alig vagy kevésszer érzett öröm lett úrrá rajtam. Szám felgörbült, ez nem mosolyvolt, ez az öröm volt. Tűzrózsa odalépett hozzánk és tenyerünkhöz ért. Nedves orra csikizte a bőröm, azonban Ayani már nem engem nézett, sőt a szavakat, amelyeknek töredéke hagyta csak el a száját szemlesütve végtelenül aranyosan és pirosodó arccal mondta. Közelebb voltam hozzá, közel mint az előbb, amikor viszonoztam a puszit. Azonban hangja megváltozott, sírt. Felnézett rám, a könny függöny mögül, mit is mondjak, megijedtem, hogy rosszat tettem, amikor megláttam könnyeit, de e helyett, váratlanul ért hirtelen ölelése, és beszélni kezdett. Egy fél lépést hátrébb csusszantam az avaron lendületétől, és szabadon maradt kezem, kezeim immáron a levegőt markolták Ayani háta mögött. Szavai mélyen ledöbbentettek, hallgattam eleinte nyitott szemmel, majd ahogy mondta-mondta egyre tovább úgy szűkült össze szemhéjam és vizesedett egyre inkább. Sajnáltam, hogy mit kellett korábban megélnie. Megeredtek könnyeim nekem is és átfontam kezeimmel hátát. Míg beszélt, viszonoztam az ölelését. Én mit tudnék ugyan számára nyújtani? Védelmet? Talán.. nem tudom, én nem vagyok más csak egy egyszerű ember, és ennyit is tudnék neki nyújtani. Két dolgot viszont biztosan tudok nyújtani, támaszt és boldogságot. Azt hiszem erre képes volnék. Néztem a haját és hallgattam tovább, miket kellett egyedül megélnie, és ahogy feltört, bizton megmutatta nekem, hogy igen a világban történnek rossz dolgok és nem lehet kizárni ezeket. Elhittem minden szavát, nem kételkedtem benne. Elért a mostani találkozásunkig és ekkor visszább apadtak könnyeim, találkozott tekintetünk újra. Három szó, mely elhagyta száját szorításom is enyhült a hátán és kis is szakadt belőle. Szemem láttára rogyott le a földre ülő helyzetbe. Még mindig nem jutottam szóhoz, a meglepődéstől, sokat megtudtam most az előbbi percekben róla, és már nagyjából sejtem, mi várja odakint, amint kijut innen. Szavai ezek után másak voltak, visszakozott. Remélem azzal kapcsolatban nem, mert az fájna, nagyon fájna.
Térdre ereszkedtem előtte és leültem sarkaimra. Előre hajoltam, kezem-kinyújtottam felé, de előbb még visszahúztam. – Udvarias szeretnél lenni velem, vagy szeretsz Ayani? – kérdeztem komolyan tőle. Remélem, nem visszakozik, ha már elegendő bátorságot gyűjtött ehhez a három szóhoz.
Keze felé nyúltam és meg is markoltam. Megfogtam a kezét és beszéltem hozzá, hogy tudja, bármi is történt a múltban a jövő nem biztos, hogy csak szomorúságot hoz. Hiszem ezt. Felmerjem hozni, vagy inkább bunkó leszek a szemében, nem tudom..
- Sajnálom, hogy ennyi tragédiát kellett megélned – fordítottam kezére figyelmem. Egy aprót szorítottam is rajta – ahogy feleszméltem, hogy valaki van rajtam és te vagy az, megörültem neked. Most is mindennél jobban örülök neked. A szívem zakatol és aggódik érted. A könnyeid, amit hullajtottál és később is hullajtani fogsz, mind arról tanúskodik, hogy érző teremtmény vagy. Egy lány vagy, akit először egy szörnyekkel teli helyeken láthattam, aki bátor és küzd. A gyógyító képességed, pedig különlegessé tesz – hogy adjam tudtára, hogy cseppet sem szánalmas, sőt ez az egyik legjobb aki tagja lehet a frontharcnak. Tompa fényű szemeim, combján a kezét pásztázta. Finom könnyed tapintása van, nem durva. Akkor saját magával szemben miért durva? – a frontharcosoknak szükségük van rád Ayani – néztem fel ekkor, amikor a nevén szólítottam – és nekem is rád! Ugyanis.. szeretlek! Szeretlek Ayani! – tettem rá jobb tenyerem is az övére. Szemét kerestem kutattam, ha ráleltem, azzal rámosolyogtam és jobb kezemmel a külsőtenyeremmel végig simítottam arcán, ha még mindig lefelé nézett úgy állát kicsit megemelve kerestem vele a szemkontaktust. Nyugodt voltam, de mégis egyben majd kiugrott torkomon zakatoló szívem. Nem tudtam mi tévő legyek, vagy mit mondhatnék, egyszeriben akartam számára megváltani a világot és elűzni minden bajt.
- Emlékszel a tízes bossra? Ott is találkoztunk, meg akartam menteni egy céhtársam és majdnem kiestem a harcból. Azonban, te felgyógyítottál önzetlenül, sőt még életet is vesztettél vele. Különleges vagy Ayani, aki segít másokon, önzetlen vagy, mert nem vársz el lehetetlent. Azonban.. nem szeretném, ha azt gondolnád, hogy csak azért szeretlek, mert segítettél pár emberen, vagy sok rosszat éltél meg és szeretném ezt kihasználni. Szeretlek önmagadért, és nem utolsó sorban a mostani találkozásunk közelebbire sikerült, cseppet sem bánom, sőt. Szeretném, hogy tudd, mennyire beléd szerettem – azzal közelebb hajoltam hozzá, ha engedett még közelebb, úgy ezúttal én öleltem át és magamhoz vontam – nem vagy egyedül, többet nem - közelebb hajoltam ajkaihoz, bizonyítékot akartam neki adni, amit nem engedek el és remélem ő sem, és remélem nem lök félre. Megkívántam csókolni, apró de mégis határozott vonalú ajkaira néztem, majd újra a szemébe és közel hajoltam, ha nem akadályozta meg, úgy megcsókoltam, egy rövid pillanatra, de nem távolodtam el, ott maradtam leheletnyi távon.

_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Dzsungel Empty Re: Dzsungel

Témanyitás by Kusumi Ayani Kedd Nov. 12 2013, 16:32

- Igen Yuichi… teljes szívemből szeretlek most és szeretni foglak, míg élek. – mondtam halkan a fiú szemébe nézve.
Yuichi odaült elém, így nem okozott gondot a szemébe néznem. A fiú tekintete nem engedett el, még ha akarna sem, én nem tudtam volna nem a szemébe nézve beszélni hozzá. Éreztem, hogy megfogja kezemet, és én visszaszorítottam. Szavai megmelengette kihidegült szívemet. Jólestek szavai, és reménykedtem benne, hogy igaza van. Szemeit néztem, ám ő nem nézett a szemembe, inkább a kezemet nézte, ám mikro a végére ért felnézett a szemeimre, és úgy mondta ki azt a szót, amelyre mindendig vártam. Szememből elálltak a könnyek, és az öröm fénye vette át az uralmat tekintetemen. Végigsimította arcomat kezével. Felemeltem egyik kezemet és megfogtam a kezét. Mikor feltette a kérdést nyugodtan maradtam, és hagytam, had fejezze be, hisz ő sem szólt közbe. Könnyeim most nem a bánattól, hanem az örömtől szöktek ki, és e szemek most csillogtak a bennük lévő szerelem lángjától. Yuichi átölelt, és közelebb vont magához. Nem ellenkeztem… ekkor, és mikor egyre közelebb hajolt. És végül ajkaink összeértek. E pillanatban a testem minden csücskét átjárta a bizsergés. Eddig Yuchi kezét fogó kezem megremegett, majd olyannyira elgyengült, hogy puhán esett a földre. Bár csak egy pillanat volt mégis úgy éreztem órákig értek össze ajkaink, és Yuichi szerelmére a magaméjával válaszoltam. Mikor azonban szétváltak ajkain hirtelen üresnek éreztem magam, de csak egy pillanatra, ugyanis a fiút nem akartam elengedni. Kezeimet átvetettem Yuichi nyakán, és magamhoz szorítva még szenvedélyesebben csókoltam meg, mit az előbb. Én jóformán nem akartam elengedni, ám végül mégiscsak szétválasztottam ajkunkat, ám még nem engedtem el kezeimmel. Sokáig pihentettem arcomat a fiún, majd megszólalok.
- Mit szeretnél csinálni most dárga Yuichi? – kérdeztem tőle – Boldoggá tettél, és én azt szeretném, ha te is boldog lennél.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Dzsungel Empty Re: Dzsungel

Témanyitás by Hayashi Yuichi Kedd Nov. 12 2013, 20:57

Kérdésemre adott válasza kiugrasztotta mellkasomból szívem, és talán még aprókat remegtem is, remélem megérezte, ahogy mondta, és ahogy itt áll előttem szemtől szemben, keze kezemben, szeretem őt? Igen úgy érzem, bele szeretettem. Az a zuhanás mindkettőnk fejére hathatott, hisz az óta se perc alatt belezúgtam, fülig. Ayani, élni fogsz, garantálom, és nem hagylak magadra, mert tudom, te képes volnál utánam jönni. Alsó ajkam megremegett és leszegeztem szemem. Tudtára akartam adni, hogy mit érzek, és még nem, nem hozhatom fel azt a sok rosszat, érdekelne ugyan, hogy miket fog lépni ezekután. Sőt, szeretnék teljes szívemből részese lenni, hogy segíthessem előre, és mindenek előtt boldoggá tenni, amennyire csak képes vagyok. Remélem elég érett vagyok a feladatra és nem fogja utálni gyermeki énem, ami sokszor előjön, mint például már most is, nem tudok a szemébe nézni, pedig éhes vagyok a pillantására. Kezének puhaságára, hajának tapintására és persze, hogy milyen lehet a réten egymást csikizve futni. Futnék örömömben, de nem egyedül, vele. Tűzrózsa, el ne felejtsem. Nem tudok lovagolni, ezt vajon.. hogy fogja fogadni? Nem, állj tudnia kell hogyan érzek iránta! Felnéztem rá.
Éreztem kezét kézfejemen, ahogy ujjbegye könnyedén hozzámér. Közelről szinte suttogtam neki, de tudtam bárhogy ejtem ki a szavakat, hallani fogja, nem akartam hangosan beszélni, felesleges is lett volna, majd összeértek ajkaink. Épp hogy csak hozzáértem nem passzíroztam rá magam, nem akartam tolakodó vele lenni, bár amit iránta éreztem már több volt, nem szabhatok sokáig gátat. Elengedte kezem, de nem féltem, hogy ellök, vagy elfordítja arcát. Pírral tarkított arca már nem volt élénk vörös, boldog lehetett és én ennek örültem. Visszacsókolt, már hosszabban. Állkapcsommal segítettem csókját és kezemmel arcát kerestem. Eltávolodott újra ajkaink, de nem túl messze. Máris hiányzott, íze, illata és szemében bujkáló varázsban fürdőztem. Enyém sem lehetett különb, gondoltam bele és elpirultam. - Ez volt az első igazi csókom, Ayani - mondtam egyenesen a szemébe nézve, - örültem, hogy ezt tartogathattam idáig. Neked - mondtam beleszédülve közelségébe, ahogy karjaival, teljesen átfonta nyakam. Éreztem, hogy még közelebb akar jönni hozzám lejjebb ereszkedtem kicsit az ülésben, hogy most szám a nyakával legyen egyvonalban.
Csókolt, szenvedélyesen hosszasan, viszonoztam csókját és közben, két kezemmel körbefontam derekát és magamhoz öleltem. Nyelvével masszírozta a nyelvem, én sem hagytam annyiban. Ahogy fellélegezett a csókból, egy apró puszit adtam alsó ajkára és figyelmesen hallgattam kérdését. Végül is megannyi minden megfordulhatna fejemben. Lenéztem és dekoltázsa szinte az államat súrolta. Meg kell hagyni, megáldotta őt az ég. Felnéztem a szemeibe és könnyedén feleltem - Boldog vagyok Ayani. Soha boldogabb ember nem voltam még. na jó talán egyszer, amikor megkaptam az első legómat - néztem incselkedőn rá és ki is nyújtottam a nyelvel egy röpke pillanatra. Már elő is bújt a játékos gyermek énem, nem kellene elrontanom a pillanatot. Azzal egy puszit adtam neki, majd egy szenvedélyesebben közelítettem meg azokat a pici ajkakat. Azzal a derekára könnyed taszítást intéztem és suttogtam neki - csak egy kicsit dőlj hátrébb - folytattam a taszítást, de nem engedtem túlontúl messzire. Tartottam, nem akartam, hogy a haja lelógjon az avarba, és hosszasabb csókokkal illettem nyakát, kulcscsontját, füle alatt picivel és szegycsontját egészen a melléig. Ott megálltam és belenéztem barna szemeibe. Könnyeim megeredtek, és beletúrtam fejem mellkasába. Kicsit oldalra fordítottam arcom. Szerettem volna hallani szív dobogását, lélegzete közben arcom fel-felemelkedett, ha nem taszított el és hallhattam azt a káprázatos ritmust, aminek a rendjét felborítottam. Soha nem voltam boldogabb, mint most.
- Szeretlek Ayani - másoknak ez csak egy szó, azonban nekem és neki nem. Szeretem őt, teljesen beleszerettem. - Kérlek, maradjunk még itt egy kicsit, aztán, mehetünk, amerre szeretnél. Kíváncsi vagyok, merre szeretnél menni, és hogy miket szeretsz - könnyem lecsordult és láttam eltűnni mellének íve mögött. Szerettem őt, és máris csókolni akarom újra.

_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Dzsungel Empty Re: Dzsungel

Témanyitás by Kusumi Ayani Szer. Nov. 13 2013, 06:11

- Nekem is Yuichi… de ha ilyen kellemes a csók, akkor sokszor szeretnék még ilyet… - mondtam lágyan a fiúnak, majd jött a az újabb csók.
Olyannyira felhevültem már, hogy szívem megállás nélkül dobogott, és a vágy elborította az eszemet. Fogalmam sincs mi üthetett belém, de kezemmel egyre szorosabban öleltem magamhoz a fiút. Számban éreztem a fiú nyelvét, ahogy tevékenykedett, és ez olyannyira tetszett, hogy viszonoztam. Élveztem a csók minden egyes percét, és lihegve mikor arra került a sor, hogy szét kellett válnunk addig húztam, míg csak tudtam, majd végül becsuktam szemmel az ég felé fordultam, és egy huncut mosollyal sütöttem az arcomat.
- Ez… olyannyira kellemes volt… - suttogtam így magamnak.
Yuichi legós megjegyzésén egy kicsit kuncogtam, de a szemébe néztem. A lassú közeledése, majd a rövid csókja megint felizzította a szívem lángját. Mikor megtaszította gyengéden a derekamat többször is már azt hittem… azt hittem, hogy… azonban a csókja elterelte a gondolataimat. Hátrébb dőltem, ahogy kérte, majd mikor elkezdett lefelé haladni. Elmosolyodtam. Hagytam, hogy egyre lejjebb menjen, majd mikor megállt a kebleim fölött átjárta testemet a remegés… nem inkább a bizsergés, ez jobban illet. A fiú tartott, miközben fejét melleimre helyezte. Egy kisseb kéjes nyögés elhagyta a számat, de alig volt hallható. Könnyeinek hűs érintése jólesett kebleimnek, de ekkor egy újabb hangot halok meg, amelyről eddig nem vetem tudomást. Rúgkapálást, és prüszkölést. Oldalra fordítottam a fejem, és ekkor tűnt fel, hogy Tűzrózsa már tajtékzik a dühtől. Hogy is felejthettem el… Tűzrózsa még bátyámnak sem engedte, hogy átöleljen, és Yuichi még nem is rokonom… legalábbis még, de talán majd pár év múlva, ha nőül megyek hozzá.. áá nem ez a lényeg. Gyors eltolom magamtól Yuichit bocsánatok garmadáját zúdítva rá, és minél hamarabb felkelek, és elállom a Tűzrózsa és közte lévő részt.
- Tűzrózsa! – szóltam rá még időben, mert rohamra készült.
A petem bár meghunyászkodott, ám még mindig tüzes szemeket meresztett a fiúra. Szomorúan néztem Yuira, és elszégyelltem magamat.
- Bocsáss meg, hogy nem szóltam.. Tűzrózsa szinte a 3. anyám itt. Mindig óvni akar, és alig engedi hozzám közel a fiúkat… bátyámat, is lerántotta az ágyról, mikor átöleltem álmomban… Viszont. – csillant fel a szemem, de elvörösültem – Viszont, ha volna, kedved egy kocsmában folytathatjuk… vagyis egyik szobájában…
Ha beleegyezik a fiú koncugok, és elmormolom a szavakat. Két hatalmas szárny nő hátamon, és külsőm is megváltozott.
- Légy bátor jó lovagom. Mert repülünk egy szépet.
Ezzel felkaptam a fiút, és elszálltam. Tűzrózsa gömbje követett. A teleport kapuig szálltunk, ahol letettem a fiút deaktiváltam a képességet, majd megkérdeztem tőle.
- Hová menjünk drágám? – kérdeztem tőle egy mosollyal.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Dzsungel Empty Re: Dzsungel

Témanyitás by Hayashi Yuichi Szer. Nov. 13 2013, 06:39

Két leheletnyi szünet között, Ayani hangja könnyedén beférkőzött tudatomba, de ezt kitágult érzekeimnek köszönhettem csak. Rabul ejtettek kezei, és ha jól éreztem közben mintha a hajammal, vagy a hátammal törődött volna.
- A csókod újra és újra feltölt egy érzéssel, még többet - nézte bele csillogó szemeibe. és közeledtem hozzá, hogy újra érezzem. Keze, vadabbul magához húzott és csókja is fokozottan szenvedélyesebb volt. Szinte már holt tér sem volt közöttünk és még a levegőt is kipasszíroztuk közülünk. Megérezhettem szívének dobogását, vagy ez lélegzetének és keblének hullámzása volt? Ahogy elengedte ajkam, felnézett. Álla vonala teljes egészében gyönyörködtetett.
- Nagyon jól csókolsz Ayani - mondtam elvarázsolva és személyében elveszve. A pillanatnyi szünet után már kívántam is újra, hogy már-már szinte teljesen hozzám bújjon. Kuncogott, aranyosan, azonban jobban kívántam csókját, érintését, Őt, mint valaha bárkit vagy bármit. Engedett az apró taszításnak, csókoltam rendületlenül, sokszor aprókat és párszor szenvedélyesen. Felizgatott Ayani teljesen és nem tudtam meddig bírom magam türtőztetni. Hangja tovább fokozta sóvárgásom a folytatást követelve. Hajtott valami belülről, amit talán ösztönnek lehetne nevezni, de nem is tudom, kívánom, csak olyan hirtelen, szinte az égből pottyant az ölembe. Boldog voltam, tényleg megtörtént ez, vagy csak álmodom, az egész egy álom, remélem nem. Hallgattam szívdobogását és folyt a könnyem. Megsimítottam kezét és Ő ellökött magától, hirtelenjében kiszabadult és mögém ugrott. Nem értettem addig a dolgot, míg hátra nem néztem. Kis csalódottságot éreztem, túl rámenős volnék?
Hallgattam Ayanit és azt, amit Tűzrózsáról mondott. Arról nem is beszélve ahogyan befejezte, teljesen belevörösödtem, de szívem repesett az örömtől. Azonban Tűzrózsa tényleg nem kedvel ezért, pedig nem szeretném tőle elvenni gazdáját, legalábbis a köztük eddig kialakultba nem akarok belerondítani, inkább az volna jó, hogy Tűzrózsa valamiképp megtűrne maga mellett, ha már szeretem gazdáját. Gondolkodóba estem, megoldást akartam találni, azonban elég volt rápillantanom a lányra és szét is rebbentek gondolataim.
- Akarom folytatni és mehetünk, sétáljunk - mondtam, de amit mutatott és történt az valahogy másvolt. Felkapott és repültünk. Furcsa érzés volt a repülés és nem is szédültem. Egyben viszont rendkívül kellemes és jobbnak láttam hallgatni, mert tudom ha bármi olyat szólok lezuhanunk. Elfelejt repülni vagy ilyesmi. Megfogtam kezeit és élveztem a szelet a meleg kezeivel együtt.
Ahogy földet értünk válaszoltam is - Tűzrózsa nagyon jól teszi, hogy megóv a bajtól, így már értem, miért taszítottál el, ott egy pillanatra megijedtem. Bocsánat, hogy eddig erről nem szóltam, remélem nem bántottalak meg vele - kézen fogtam Anyanit. Most már mindig így szeretnék maradni. - Menjünk a kezdetek városába.. - mosolyogtam rá vágyakozón és megcsókoltam, miközben szabad kezemmel hajába simítottam. Hosszasan csókoltam, nem akartam engedni az érzésből és újra felcsigázott teljesen. Mikor egy pillanatra szünetet tartottam benne - Ismerek ott egy fogadót, és eléggé nyikorog a padló, reggel hat előtt nehezen tudnánk kisétálni hangtalanul - néztem ajkára és szemébe. Ha szája beszédre is nyílt ugyan, egy apró csókot loptam. Alsó ajkáról, hogy még érhető legyen, amit mond.

_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Dzsungel Empty Re: Dzsungel

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Nov. 13 2013, 13:40

Hayashi Yuichi: Nevelő Köpeny (+1 irányítás)
Kusumi Ayani: Hősi Köpeny (+8 páncél +2 kitartás)
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Dzsungel Empty Re: Dzsungel

Témanyitás by Tetsuko Jin Vas. Dec. 01 2013, 12:19

Korán reggel kelek fel szűk kis szobámban, melyet egy kis fogadóban bérlek egy ideje a kezdetek városában. Egy gyors reggeli után elindulok a városba, körülnézek…. keresek jobb páncélt, fegyvert, de nincs, mindennel el vagyok látva rendesen és ez elégedettséggel tölt el jelen pillanatban. Ha már így van, akkor talán küldetés után kellene néznem, hogy fejlődjek egy kicsit, hogy a frontharcosok hasznára lehessek, akik közétartozom. Elindulok a főtér felé, a hirdetések irányába, mikor is megpillantom a besúgót. Hallottam már róla, de még nem találkoztam vele. Ennyit megér nekem… veszek gyorsan egy információt egy kis pénzért, amiből mostanság nincs valami sok. Az információ szerint a 12 szinten kell keresgéljek, és a tárgyat egy bokorban találom. Ez egyszerű feladatnak hangzik annak ellenére, hogy igen csak sok bokor lehet arrafelé. Még nem jártam arrafelé, de lesz gond, a mobok ugyan erősek, de kifejlesztettem pár taktikát, amivel baj esetén könnyedén felhúzhatom a nyúlcipőt. A teleport kapuk segítségével már ott is vagyok a tizenkettedik szinten. Egy húsz perc, rendkívül óvatos séta után megérkezek a cetliben említett helyre, tehát nincs más dolgom, mint vigyázni magamra és keresgélni, rendben…. lássunk is neki. Egyik bokrot járom a másik után,  ha meglátok egy erősebb mobot, akkor egy időre visszavonulót fújok. Ez van, bár a szintem elég ahhoz, hogy belépjek erre a szintre és talán nem is jelentenének olyan nagy kihívást ezek a fenevadak, ha lenne egy kis támadóerőm. Azonban én annak híján vagyok. módfelett ügyetlenül bánok a fegyverekkel és a sebzésem sem éri el az öt egészet. Így azért eltart egy jó darabig, mire nyomára akadok az információban említett tárgynak az egyik bokor takarásában. Sajnos nem tehetek mást, támadásra alkalmatlan vagyok, így óvatosnak kell lennem, ha életben akarok maradni, mert ez a szint már nem vicc.  

A következőt találtad: Fém *Pallos/Fejsze/Pöröly* (+9 erő *-2 kitartás/-2 fegyverkezelés/-2 gyorsaság*)
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Dzsungel Empty Re: Dzsungel

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Szept. 27 2014, 00:10

Anatole írta:
Kedves Gregant!

Egy találkozóra kívánlak invitálni. Amennyiben beleegyezel, várlak a 12. szint erdősségében, a teleportkaputól nem messze, látóhatáron belül, holnap délután 3-kor.

Üdvözlettel céhtársad,
Anatole

A megbeszélt időpont előtt tíz perccel a megadott helyen várakozok. Egykedvűen dobálgatok egy érmét egy farönkön ülve, s azt várom, hogy felvillanjon a teleportkapu. Nem vártam el Greganttól, hogy válaszoljon a levelemre, éppen elég, ha megjelenik. Valami azt súgta, hogy meg fog. Már csak kíváncsiságból is, hiszen szánt szándékkal nem árulta el, hogy miért akarok vele találkozni. Valószínűleg azt fogja hinni, hogy újabb információkat akarok belőle kicsalni bossokról. Ez annyira nem is áll távol a valóságtól, csak ezúttal nem bossokról kell infó, hanem arról a furcsa kaszás lényről, amely nemrég jelent meg a Kezdetek városának központjában lévő kútjánál. A megmagyarázhatatlan lény azóta sem mozdult onnan el és senki sem tudja, hogy mit keres ott. Sosem beszél, sosem esett még senkinek sem bántódása a közelében, de mégiscsak riasztó, hogy feltűnt a semmiből és hogy baljós alakjában csak úgy lebeg ott.
És persze van egy másik oka is a személyes találkozóra invitálásnak. Szeretném megtudni, hogy milyen ára van az információnyújtásnak, s persze minél többet akarok megtudni a Sayonárától és Yoshiaga professzorról is. S ki mást kérdezhetnék erről, mint azt a személyt, aki a legtöbb információval tud szolgálni egész Aincradról. Ő nem más, mint a Besúgó maga.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Dzsungel Empty Re: Dzsungel

Témanyitás by Yoshiaga Szomb. Szept. 27 2014, 22:23

// Gregant //

Lassan lépkedett és körültekintően. Nem szívesen hagyta el búvóhelyét az első szinten, de egy társ segítéséért mindent megtesz. Igazából tetszett neki, hogy az újonc nem vállalja fel tagságát és ily' körültekintő, valahogy jobban tudott vele azonosulni, mint akármelyik másik taggal. Egy maszkot húzott lassan arcára és fejét kissé lehajtotta. Színtelen szeme villant egyet, ahogyan sétált és máris irányt váltott. Szépen, lassan, nagy ívben kanyarodott, mintha eredetileg is az lett volna az úti célja. Fekete köpenye végigsimította a füvet, ahogyan lassan a farönkön ülő személyhez ért. Tudta, hogy ki ő és remélte, hogy nem kell csalódnia céljaiban. Előre felkészült minden rosszra természetesen, de a másik Gregant bizalmát végleg elveszítené, ha "ő"-t kéne megkérnie a segítségre. Megérkezett és föntről pillantott a farönkön ülőre. Maszkját elengedte, az lecsúszott arcáról és mellkasán végigbukfencezve a földre ért, majd elpixeleződött. Kezét nyújtotta, ahogy szemével a pénzérmét követte. Felnyitott egy virtuális órát, ami mutatta, ahogyan a másodperc mutató 59-ről nullára ugrik és pontosan három óra lett.
- Látom, Anatole, volt időd felkészülni. - várta a kéznyújtásának viszonzását, majd ha ezt megkapta megpróbálta felsegíteni a másik felet a farönkről.
Yoshiaga
Yoshiaga
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 172
Join date : 2012. Nov. 11.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Dzsungel Empty Re: Dzsungel

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Szept. 27 2014, 23:16

Úgy közeledik, mint egy ragadozó. Látásom és észlelésem nincs, hogy valóban le tudjam követni minden rezdülését a mozgásának, de mikor már egészen közel ér, akkor a hallgatózásom a segítségemre siet. Továbbra is magabiztosan állíthatom, hogy nem cserélném el a hallgatózást sem a látásra, sem az észrelésre. Nem szokásom megbánni azokat a döntéseimet, amiket alaposan megfontolok, s a jártasságválasztás is éppen egy ilyen rendkívül alaposan megfontolt döntés volt, melyet komoly elemzések sorozata előzött meg.
Ahogy a férfi megérkezik és szabad szemmel is láthatom, egészen olyan benyomás kerít hatalmába, mintha csak Kazu sétálna velem szembe. Ugyanúgy maszkot visel, ugyanúgy hosszú fekete köpenye van, ugyanúgy egy cingár kölyök benyomását kelti. A különbség csupán az, hogy piros helyett zöld az indikátora, ami egészen megnyugtató. Talán túlzottan is az. Gyanú ébred bennem, s amikor kezet nyújt nekem, akkor én is kinyújtom a kezem, de a tényleges kézfogás előtt megállítom a mozdulatsort.
- Felkészülni? Ugyan mire? De engedj meg kérlek még egy kérdést... Valóban te vagy Gregant? - Bármennyire is megvan az esély arra, hogy beégek ezzel a kérdéssel előtte, úgy éreztem muszáj feltennem. Mégiscsak a Besúgót invitáltam meg erre a kis találkozóra, róla pedig köztudott, hogy kényesen ügyel az inkognitójára. A férfi, aki velem szemben áll, könnyedén megvált a maszkjától, ami gyanút ébresztett bennem. Igaz, hogy immáron céhtársak lettünk és eddig is segített engem, de könnyen lehet, hogy tesztel engem. Éppen ezért nem megyek bele rögtön a kézfogásba sem, mert testi kontaktus létesítésével számtalan képességet lehet aktiválni. Én magam nem óhajtok - még - turkálni a velem szemben álló emlékei között, ráadásul ha ő valóban Gregant, akkor valószínűleg jóval felettem áll szintben, így hiába is próbálkoznék. Állom a férfi tekintetét és izgatottan várom a választ.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Dzsungel Empty Re: Dzsungel

Témanyitás by Yoshiaga Szomb. Szept. 27 2014, 23:31

// Gregant. //

- Csak arra utaltam, hogy nem pontosan érkeztél, biztos jól át kellett gondolnod mit mondasz, ami helyes. Nem akarok kiforratlan kéréseket hallani, elég volt már belőlük. És igen, én vagyok az és ha nem bánod megtorpanásod arra késztet, hogy mégse fogjak veled kezet.
Kezét maga mögé viszi és egy kesztyűt húz le a kezéről, mit jártasságoddal hallasz. Jobb kezével a zsebébe nyúl, bal kezével pedig kettőt suhint háta mögött.
- Kísértetiesen hasonlítasz Anatolera, nincs igazam?
A távolban a fák között halk mozgolódást hallasz.
Yoshiaga
Yoshiaga
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 172
Join date : 2012. Nov. 11.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Dzsungel Empty Re: Dzsungel

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Szept. 28 2014, 00:12

- Sajnálom, csak elővigyázatos vagyok. De gondolom ennek a fontosságát éppen neked nem kell ecsetelnem. - Kihívó mosolyt villantok felé, miközben összefonom mellkasom előtt a karjaimat. Nincs rajtam páncél, így láthatja, hogy viszonylag védtelen vagyok, ugyanakkor ez arra is utalhat számára, hogy nem is ártó szándékkal érkeztem. - Olyannyira kísérteties a hasonlóság, hogy én magam vagyok az eredeti. Remélem megkaptad köszönetnyilvánító levelemet a legutóbbi segítségedért. Most pedig... rátérhetünk a legfrissebb levelemre, amiért ide érkeztél? - S a kérdésem szintén önmagában bizonyíték arra, hogy valóban én vagyok én, hiszen a levelet tőlem kapta, mint ahogyan a benne foglalt koordinátát és időpontot is. Persze megbízhattam én is valakit, hogy egy kinézet kristállyal helyettesítsen, de a kezdeti bizalmatlanságom ellenére éppen én kezdem unni ezt a macska egér játékot. Túlságosan szomjazom az információkra és a kérdések most fontosabbak. Az viszont nem kerüli el a figyelmemet, hogy valami készülődik. Azzal egy időben hogy maga mögé rejti a kezét, motozás zaját hallom a háta mögül. Ráadásul az is zavar, hogy a másik kezével a zsebébe nyúl. Vajon mire készül. - Vagy előbb még társaságunk érkezik? - Kérdezek tovább ugyanazzal a kihívó mosollyal.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Dzsungel Empty Re: Dzsungel

Témanyitás by Yoshiaga Vas. Szept. 28 2014, 00:28

Kezével egy gyorsat suhint, majd a mozgolódás abbamarad. Továbbra is komolyan, de ezúttal egy mosollyal megspékelve válaszol.
- Dehogy, csak nem árt az elővigyázatosság, igaz?
Vár egy pillanatot, majd ismét beszédbe vág.
- Rátérhetünk nyugodtan, barátom, most, hogy rendeztük a kellemetlenségeket. Bár jobb lenne, ha minél tömörebben közölnéd mit szeretnél, hiszen távol vagyok a szokásos helyemtől és ez nagyon messze van a komfortzónámtól. Gondolom észrevetted.
Zsebéből előhúzza kezét egy fecnivel. A fecnin mintha lenne már írás, de a másik kezével ennek ellenére előkap egy tollat. Az írást sajnos nem látod, mert a fecni feléd csak az üres felét mutatja. A köpeny pedig pont úgy takarja a napsütést, hogy ne látszódjon át. Tollát végigfuttatva ujjai között, azzal játszadozva szólal meg.
- Nos?
Yoshiaga
Yoshiaga
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 172
Join date : 2012. Nov. 11.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Dzsungel Empty Re: Dzsungel

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Szept. 28 2014, 00:44

- Gondoltam találónak véled majd, ha éppen a 12. szinten találkozunk majd. - A szűnni nem akaró mosolyom még mindig kitart, de komolyabbra veszem a figurát. Ez a barátom megnevezés egy jó öreg ellenfelemre emlékeztet, mégpedig megboldogult koboldképű Srentok barátocskámra, akinek az életét éppen jelenlegi céhvezérem oltotta ki. Komolyra veszem a figurát és a neszezések elmaradása után megkönnyebbültebben folytatom a társalgást.
- Két fontos téma miatt kértem találkozót tőled.Téged talállak a legalkalmasabb személynek arra, hogy beavass a céhünk rejtelmeibe. Negyed éve vagyok a Sayonara tagja, mégis alig tudok valamit a szervezetről. Csekély infót osztottak meg eddig velem, ezért úgy döntöttem, hogy a magam kezébe veszem az információszerzés lehetőségét. A másik téma is eléggé aggasztó... Nyilván tudsz a Kezdetek városában felbukkanó kaszásról. Van róla bővebb infód is? Mi aktiválta a feltűnését, jelent-e veszélyt bárkire nézve is?
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Dzsungel Empty Re: Dzsungel

Témanyitás by Yoshiaga Vas. Okt. 12 2014, 18:09

// Gregant //

Gregant megmosolyogta a 12. szintes megszólalásod majd, miközben a következő mondanivalódat közölted vele, körbe-körbe sétált. Miután végeztél feléd fordult és beszélni kezdett.
- A kaszás pontosan Halloweenkor bukkant elő, így gondolom valami halloweeni esemény központi figurája. Annyit tudok róla, hogy ha valaki megölt egy játékost majd megközelítette a kutat, ami fölött lebeg, az egy valamiféle lelket küldött a kaszásnak. Gondolom valami versengés. Szerintem nem jelent veszélyt, hiszen a veszélyes dolgok általában nem nyilvánosak ennyire. Azok szeretnek megbújni. A bétában és még eddig semelyik évben sem jött elő ezelőtt, így fogalmam sincs az általa nyújtott jutalmakról. Lehet, ha részt veszel benne, akkor megtudod mit kapsz, bár, most, hogy jobban belegondolok elég felületesen néztem csak utána és ez egy hiba.
Ezután szemöldökeit összeborzolja, ír valamit a papírkára, majd zsebre teszi és újra járkálni kezd.
- Igazából a céhhel kapcsolatban... nincsenek nagyon rejtelmei, csupán egy aggasztó csendesség Yoshiaga felől. Nekem úgy tűnik, mintha készülődne valamire és elég kellemetlen, hogy nem szeretné megosztani velem amennyiben ez igaz. A nyolcas barátunk meg teljesen szótlan... igazából csak Terumi meg Ekitora azok, akikről tudom most mégis mit csinálnak.
Yoshiaga
Yoshiaga
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 172
Join date : 2012. Nov. 11.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Dzsungel Empty Re: Dzsungel

Témanyitás by Anatole Saito Pént. Okt. 24 2014, 15:17

Kissé zavar az, hogy egyfolytában mozgásban van, folyton motoszkál körülöttem, mintha a nagyvad kerülgetné a zsákmányát. Persze azt nem hagyom, hogy az arcomra kiüljön ez az apró bosszúság, igyekszem higgadt maradni aközben is, hogy közli velem a kért információkat. Az kaszásról szóló infók esetén meglep a találgatása, vagyis hogy nem konkrét tényeket közöl, hanem feltételezésekbe bocsátkozik. Bár emlékeztetnem kell magamat, hogy ő is csak egy játékos, tehát semmiben sem lehet biztos, a többi infóját illetőleg is lehet, hogy csak jól adja elő magát. Az viszont valahol megnyugtat, hogy nem próbálja meg előttem eladni magát, hanem látszólag őszintén beszél. Mindenesetre fura nekem az a fajta céhközösség, ami itt a Sayonaraban uralkodik. A tagok közti levelezés végtelenül udvariasan folyik, szinte feltétel nélkül támogatják egymást, ennek ellenére soha el nem tűnő bizalmatlankodásra épül ez az egész fellegvár. Ékes példa erre az általam is imént hallott távoli neszek, amik egyértelműen arra utalnak, hogy Gregant tett némi biztonsági óvintézkedést velem szemben és nem egyedül érkezett. Talán butaság volt nekem is egyedül jönnöm, de nincs, akit beavathatnék a Sayonaras rejtélybe. Nem akarok senkit sem belerángatni, túl veszélyes.
- Akkor ezennel fényt is derítettünk erre a hibára. - Egy elégedett mosolyt intézek felé, nem mintha hálálkodást várnék azért, mert felhívtam a figyelmét erre a kaszás jelenségre. Különben is, ő még mindig ezerszer többet tud az ügyről, mint én. - Olyan eventben pedig nem szándékozom részt venni, ami emberéletekbe kerül. Ha a verseny lényege, hogy ölésre sarkallja a játékosokat, akkor jobb lenne inkább óvintézkedéseket tenni, minthogy csatlakozásra buzdítani az embereket, nem gondolod? - Hangomból inkább az aggodalom, mintsem a számonkérés hallatszódik ki.
Aztán a Sayonarara terelődik a szó és pont arról nem tudok információt szerezni, akiről a leginkább szeretnék. ez a Yoshiaga rejtély egyre jobban gyűrűzni kezd és a hallgatása engem is aggaszt. A burok ára az elvárásokhoz mérten megnőtt, de azóta semmi. A 12. szintet sem szálltuk meg, ez is stimmel, egyelőre. A két említett céhtag hallatán pedig csak felsóhajtok. - Terumi gondolom újabb és újabb felszereléseket hajkurász, Ekitora pedig... minden bizonnyal gyászolja a barátnőjét. - Pár pillanatra lesütöm a szemem, aztán ismét visszafordulok Greganthoz. - Miért választottatok ilyen kegyetlen módszert a vesztesek elintézésére? Miért kell megölni azokat, akik elvesztik a tagságot? Ilyen könnyedén beleegyezett ebbe mindenki?
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Dzsungel Empty Re: Dzsungel

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.