Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

+11
Suzume
Hime
Shukaku
Szophie
Hinari
Jun
Mirika
Enheriel
Chancery
Kincaid
Anatole Saito
15 posters

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Shukaku Kedd Dec. 30 2014, 22:59

A kisfiú nem látott vendég volt a boltban, és amikor ilyen sok kristályt akart rendelni, akkor Shu azért rákérdezett, hogy mire is kell neki, de az ártatlan válasz annyira megnyugtatta, hogy szép díszcsomagolásban adta át az itemeket, és még egy sütit is csomagolt titokban a dobozba.
-Itt is vannak. Jó fényképezgetést, köszönjük szépen a vásárlást! ^^

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Enheriel Szer. Dec. 31 2014, 17:42

Ismét beléptem Villámlással együtt az Artes Liberales boltjába, de ezúttal Shukaku-hoz. Meglepett, hogy átment ebbe a céhbe, de Anatnál talán jobb helye lesz. A táskában 1000 arany és a Kristálylevél lapult hálám jeléül Shukaku-nak. Amikor beléptem, azonnal megtaláltam a kislányt, akire mosolyogtam.
- Szia Shu!^^ Elhoztam neked, amit ígértem a szafari-ban. ^^

_________________
Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Shukaku Szer. Dec. 31 2014, 18:05

Ugyan csak Chizu volt bent az üzletben, de leültette Enhiéket, majd azonnal riasztotta Shut, aki hála a Hazatérés Kristálynak, perceken belül meg is érkeztek a helyszínre.
-Szia Enhi, Chizu megírta, hogy miről is lenne szó, szóval útközben már be is váltottam a jelvényt. Itt vannak a felszerelés, amit kértél, és örülök, hogy sisakot végül is találtál. Remélem hasznát tudod majd venni. És...
Itt egy kicsit közelebb húzódik a lányhoz, hogy Chizu ne hallgatózzon.
-Már Darkness ügyében is intézkedtünk, beszéltem Anattal és Mirikával. Csak... csak annyi, hogy vigyázz a vörösökkel, addig ne nagyon engedj senkit a közeledbe tőlük, amíg ennek nem lesz vége. Nem tudhatod, hogy ki Darkness szövetségese... azóta mi is találkoztunk még egy gyilkossal... többen vannak, mint gondoltuk...

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Enheriel Szer. Dec. 31 2014, 18:16

- Értem Shu. Vigyázni fogok magamra. Ha ne adj isten elkerülhetetlen lenne, amire kértél, akkor szólni fogok azonnal valakinek, hogy ne legyek egyedül. De kérlek, te is vigyázz magadra meg Timidusra. Félek, hogy valaki felbéreli azt a gyilkost, hogy végezzen ki titeket is.

_________________
Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Shukaku Szer. Dec. 31 2014, 18:20

-Anatole, Mirika, Hinari, Szophie. Nekik szólj, ők elég erősek ahhoz, hogy megvédjenek. Vagy ha ők nem... akkor mondjuk nekünk... és mi majd hívunk még valakit. Ránk pedig vigyáznak, ne aggódj.
Engedett meg egy mosolyt, na persze azt nem mondta el, hogy rájuk közvetlenül Kayaba Bácsi vigyáz odaföntről. Azt nem kell mindenkinek tudnia.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Benedict Arata Pént. Jan. 02 2015, 14:30

Ismerkedjünk meg Shu-channal
Avagy túl sok a pénz? Szórjuk el....
Ugyan én már valamennyire megismerhettem Shu-chant és Timidust, de ők még csak egy npc-vel találkoztak, amit természetesen nem szándékoztam elárulni. Az egyik legnagyobb fegyverem és titkom, ciki lenne lebukni vele. Az Artes Plázába vettem az irányomat, mert szükségem is lenne néhány kristályra, amit egyelőre még nem tudok magamnak legyártani. Ezek egy kis része jó poén, mint például a bohóc kristály. Azonban nagyobb részük remekül jönne, ha menekülni, vagy megzavarni kellene valakit. Belépve nem kellett sokat keresgélnem meglehetősen szemet gyönyörködtető helyük volt. Egyenesen odasétáltam a többi bolttal nem is foglalkozva. Kicsit körbeforgattam a fejem, majd rámosolyogva köszöntem.
-Szia Shu-chan, Timidus. Had mutatkozzam be Arata vagyok. Hogy vagytok?
Benedict Arata
Benedict Arata
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2014. Nov. 16.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Shukaku Pént. Jan. 02 2015, 16:03

A kicsiny csengettyű vígan köszöntötte az érkező vendéget, majd kisvártatva a páros is hasonlóképpen cselekedett. Ugyan Shu meglepődött azon, hogy az idegen honnan tudja a nevüket, de ez nem tántorította el attól, hogy nekikezdjen a szokásos udvarias üdvözlőszövegnek.
-Köszöntjük az Artes Plázában, miben lehetünk a segi... izé... köszönjük szépen, jól... vagyis... ismerjük egymást?

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Benedict Arata Pént. Jan. 02 2015, 16:20

Ismerkedjünk meg Shu-channal
Avagy túl sok a pénz? Szórjuk el....
Kedvesen mosolygok, majd kacsintok válaszadáskor, miközben azért jobbra-balra lépek egyet-kettőt, ahogy a kínálatukban kutakodom.
-Még nagyon nem, ezért is mutatkoztam be. Örülök, hogy megvagytok. Az előbbit pontosítva én azért ismerlek titeket picit. Mondhatni sokakat ismerek, és sok dologról tudok. Például arról a kicsit furcsa npc-ről Rehcra-ról. Meg ugye a frontharcosok legjobbjait, illetve a kedves kis párost, akik sok helyen segítenek ki ne ismerné?
Kicsit körbefordulok, aztán megnyitom a menümet, és eléggé egyértelműen látszik ahogy magamban számolgatok. Nem sokkal később visszagördítem, majd újra Shu-chanra összpontosítom minden figyelmem, hátha megvárta amíg befejezem a dolgom. Azután, hogy feltette esetleges kérdéseit megjegyzek egy kis bókot a boltra.
-Igazán szép boltot hoztál össze. Azok a képek?
Kérdezek rá a fotókra amiken mintha vásárlók szerepelnének.
Benedict Arata
Benedict Arata
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2014. Nov. 16.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Shukaku Pént. Jan. 02 2015, 16:35

Shu egyik pirulásból a másikba esett ezekre a dicsérő szavakra, arra pedig még a szeme is felcsillant, hogy Arata is ismerné Rehcra-t. Ezek szerint nem csak ők azok, akik foglalkoznak a városlakókkal, márpedig ez rendkívül örvendetes dolog.
-Ön is ismeri Rehcra-t! Húúú! És minden rendben van velük? Ugye tudja, hogy ha még szüksége van ételre neki, vagy a többieknek, akkor csak szólnia kell. Meg… izé… frontharcosok? Nem… mi nem vagyunk frontharcosok.
Rázza meg a fejét bizonytalanul.
-De… de segíteni tényleg igyekszünk… örülök, hogy… hogy valaki végre észreveszi…
Még inkább elpirul, és már akkora csönd keletkezik, hogy Timidus is megszólal.
-Honnan szerzed az információidat?
-Jajj Timidus! Biztos onnan, ahonnan te is. Az emberek pletykásak. A képek pedig az elégedett vásárlók. Ha Ön vásárol, és szeretne felkerülni, és elégedett, akkor Önt is felteszem.


_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Benedict Arata Pént. Jan. 02 2015, 16:58

Ismerkedjünk meg Shu-channal
Avagy túl sok a pénz? Szórjuk el....
Hihetetlenül aranyos egy kis csaj, ha nem lenne ez a házisárkány, akkor lehet felkapnám és hazavinném. Azonban kicsit a kelleténél morcosabbra sikerült ezt az Ai, így már kapás lövés megölné a dolgot a beszólásaival, meg aztán nem tudnám eltűrni 0-24ben.
-Őszintén szólva nem volt hibátlan a generálása, és úgy furcsa Rehcra, ahogy van. Például mond ki a nevét visszafelé: Archer, vagyis íjász. Valószínűleg ez lett volna az eredeti neve. Abban biztos vagyok, hogy jól van, hisz tud küldetéseket adni, meg amit egy npc-nek kell. Szóval nem kell aggódnod miatta.
A kis bátortalan megjegyzésére csak kedvesen bólogatok. Aztán Timidus kérdésére elgondolkodom. Fogós, de kezdő kérdés. Shu-chan leszólására meg csak intek, hogy semmi gond.
-Innen-onnan-amonnan. Ez üzleti titok Timidus. Nos, ami a vásárlást illeti, ebből kérnék meg abból és amabból is, meg abból is jöhet, de az se maradjon ki, áh abból is viszek...
Végeredményben összeszedtem:
-Azt mondja, hogy becsületkassza... hm... jól van legyen ennyi, tessék.
Legördítettem a menümet, és pár gyors mozdulattal elküldtem a csereablakot, amiben átadok 1600 aranyat.
-Oh, az megfelel, ha itt várom meg a kristályokat?
Mosolygok rá, és már léptem is kettőt, s amint rábólint lehuppanok az ülőalkalmatosságra. Inkább őt figyelem, mintsem az olvasnivalót nézegetem.
Benedict Arata
Benedict Arata
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2014. Nov. 16.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Shukaku Pént. Jan. 02 2015, 17:25

A kislány nem nagyon értette a férfi szavait a nem hibátlan generálásról, meg arról, hogy miért lenne furcsa szegény íjász, de a név megfordítása már nagyon érdekes volt, és éppenséggel ő erre nem gondolt, csak arra, hogy nehéz kiejteni. A lényeg az volt, hogy jól vannak, és ez volt a legfontosabb. Az üzleti titokra Timidus egyetértően bólintott. Neki elég is volt ennyi, a fiú értelmes, és nem adja ki a titkait. Shu pedig csak úgy kapkodta a fejét, az elején még jegyzetelni is próbált, utána inkább legyintett, és rábízta Timidusra a rendelés megjegyzését. Még a végösszeg is lesokkolta egy picit, ám amíg Timidus utánaszámolt, neki az volt a fejében, hogy tényleg sokat rendelt Arata, szóval biztos, hogy megfontolta az árat is.
-Ez… ez egy picit sokáig fog tartani… de ha meg szeretné várni, akkor ott a sarokban van a váró… na jó, csak egy fotel, de van mellé újság, és mindjárt adok egy teát vagy kávét, és van Hangrögzítő kristályom, ha szeretne zenét hallgatni.
Ezek után Arata megkapta a teát és süteményt, vagy kávét és kekszet, kérésének megfelelően, Shu pedig elkezdte írni a kristályokat, amiket szépen be is csomagolt díszdobozokba. Beletellett egy fél órába, mint mindennel készen lett, és közben már magának is csinált egy teát, de büszkén nyújthatta át a termékeket a végén.
-Készen is van. Ha… ha valamit szeretne még, akkor csak tessék szólni… bár… nem sok alapanyagom maradt ezután a rendelés után, de igyekszem. ^^”

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Benedict Arata Pént. Jan. 02 2015, 17:48

Ismerkedjünk meg Shu-channal
Avagy túl sok a pénz? Szórjuk el....
-Kávét, köszönöm
Szépen élvezetesen elfogyasztottam a finom kávét bő negyed óra alatt, aztán kicsit odamászkáltam megnézni a recepteket, és azt is, hogy mit csinál, amennyire lehet. Igyekeztem megnyugtató hangulatot árasztani, hogy kicsit oldjam ezt a távolságtartást.
-Nem kell magázni, nyugodtan szólíts Aratának. Hm.. Őszintén szólva megfogta az érdeklődésemet a Magasugrás és a Fotó Kristály receptje is. Szívesen megvásárolnám őket ha lehet, öhm, ennyit tudok érte felajánlani.
Mutattam meg csereablakban a 150 aranyat. Remélem elfogadja a dolgot. Meg, ha már itt tartottam, akkor:
-Illetve hallottam, hogy nagyon jó vadász vadász vagy. Tudnál segíteni nekem megszerezni két Gyűrűt? A Mennydörgés Gyűrű-ből szeretnék egy párt, azaz két darabot beszerezni, de csak a szafari jutalomtárához jutottam el, egyszerűen nem találtam máshol megvásárolható darabokat. Persze megfizetem az árát.
Kíváncsian vártam a válaszait, mind a receptre, mind a gyűrűkre.
Benedict Arata
Benedict Arata
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2014. Nov. 16.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Shukaku Pént. Jan. 02 2015, 18:31

Szerencsére viszonylag gyorsan eljutottak oda, hogy Arata megengedte a tegezést. Ahhoz képest, hogy a játék elején mennyire zavarta Shut, hogy az összes felnőtt arra kérte, hogy tegezze, mostanra már annyira megszokottá vált, hogy csak az ismeretleneket magázta, meg azokat a felnőtteket, akik nagyon nagyra voltak magukkal, és játszották az agyukat.
-Rendben, Arata.
Mosolyodott el, majd a mosoly azonnal értetlenkedéssé változott.
-Hogy… a receptet? Hogy pénzért? Izé… ilyet lehet? Mármint… amikor valaki tiert lépett, akkor általában megtanítottuk a másikat arra, hogy hogyan kell elkészíteni a kristályokat… meg igazából…
Kicsit elgondolkodott, majd kutatni kezdett a polcokon.
-Harmadik sor, negyedik oszlop.
-Köszönöm! Szóval… nem igazán értem, hogy hogyan működnek ezek a dolgok, de szívesen megtanítom neked ennek a két kristálynak az írását. Elvileg csak a pontos mintát kell tudni, a hozzávalókat a tintához, meg nálad kell legyen ez a két tekercs.

Nyújtja át a polcról levett darabokat, majd elővesz egy papírt meg egy ceruzát, majd rajzolgatni kezd.
-Alapanyagot most a tanításra nem szeretnék elhasználni, de lerajzolom a mintát, ami rajta van a tekercsen, és akkor gyakorolhatod, mint az átírófüzetben. Ezt kell csak rárajzolni a kristályra, és akkor készen is lesz. Nem nehéz. És a vadászatban is szívesen segítek.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Benedict Arata Pént. Jan. 02 2015, 18:58

Ismerkedjünk meg Shu-channal
Avagy túl sok a pénz? Szórjuk el....
Csendben figyelem, és jegyzek magamban mindent. Egy-két bólintást megengedek, majd azért kommentálom is.
-Aham, értem, köszönöm Shu-chan. Igazán hálás vagyok, hogy még a vadászatban is segítesz. Most ráérek, részemről akkor indulunk, amikor szeretnél, és te tudod merre lenne jó. Én még kicsit kezdő vagyok, ahogy a kristályírás is még picit friss nekem.
Aztán követem ahová megy, vagy megvárom amíg végez a dolgaival, esetleg egy későbbi időpontban csatlakozom hozzá.
Benedict Arata
Benedict Arata
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2014. Nov. 16.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Jan. 18 2015, 04:01

Bővült a kínálatunk T3-as fegyverekkel és T3-as kristállyal!
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Asuka Csüt. Jan. 29 2015, 16:08

*Próba szerencse alapon érkezik be, a hatalmas épületben hirtelen pedig azt sem tudja, kivel kellene beszélnie. A potifőző részleghez indul, ahol megtalálja Hollócskát* Very Happy
- Ü-hüüüüdv! Ami azt illeti, én nem vásárolni jöttem, hanem eladni. Volna két receptem, amit nem láttam a kínálatotokban. Az Egyszerű Adrenalin Potion és a Gyenge Lényirtó Méreg recept. Mennyire érdekel titeket? Very Happy
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Szophie Pént. Márc. 06 2015, 18:41

- Szeretnék egy Halvány Füst Kristályt! - robogtam be Shukakuhoz, mikor észrevettem, hogy teljesen elfogyott a készletem.

_________________
Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 0510Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 1110Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 0310
Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Shukaku Pént. Márc. 06 2015, 19:28

Szophie írta: - Szeretnék egy Halvány Füst Kristályt! - robogtam be Shukakuhoz, mikor észrevettem, hogy teljesen elfogyott a készletem.

Szegény kis csengettyű alig bírta a robogást, Shu pedig mosolyogva figyelte, hogy Szophienak még mindig jó kedve van.
-Halihó! Igenis, egy halvány füst kristály rendel!
És pár perc múlva már vissza is tért a másik kis helyiségből két kék szalagos dobozkával.
-A kisebben van a kristály, a nagyobban meglepi. Azt majd csak otthon bontsátok ki. Köszönöm szépen a vásárlást!
Hajolt meg kilépve a pult mögül, és átnyújtotta a dobozokat. Ha Szo így robog, akkor nem akarta feltartani. A nagyobb dobozban egyébként két másik doboz volt, étele dobozkák, egyikben tárkonyos őzraguleves, a másikban pedig ugyanannak az őznek egy másik része, farkasos ízlés szerint elkészítve. Na meg persze egy kis cetli.

Kód:
Jó ideje foglalkozom a peteknek is ételkészítéssel. Várom a visszajelzést. ^^  

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Jun Vas. Márc. 15 2015, 15:33

A Justice League céhtagjainak 75%-kos kedvezményt biztosítunk ha az adott termékhez biztosítják a nyersanyagot.


_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Phobos Szomb. Márc. 28 2015, 19:58


A fiú érdeklődően nézett föl a fásult unalommal olvasott könyvéből. Gondolkodóan tette ujját ajkához, majd vállat vont.
- Amiről nem tudok, az természetesen érdekel. - felelte kurtán. - Mennyiért adnád?

_________________
Színkód: #AA6342 (szöveg), #804224 (dialógus)
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Asuka Szomb. Márc. 28 2015, 20:03

Nem nagyon használtam ezeket a recepteket, de kár lenne veszni hagyni őket. Na persze, nem akarok értük túl sokat kérni.
- 100 aranyért mind a kettőt megkapod. ^^ - nem nagy összeg, ahhoz képest, hogy annak idején a T1 receptjeim darabját vettem ennyiért valakitől. @_@ De most kivételesen nem a nagy nyereség a célom. Csak hogy másnak is hasznos legyen a tudás.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Phobos Szomb. Márc. 28 2015, 20:07


- Rendben van, kellenek. - szólt elégedett félmosollyal az arcán, majd átadja a megszabott pénzösszeget a vörinek. Jólvan, ezért is megérte felkelni.

_________________
Színkód: #AA6342 (szöveg), #804224 (dialógus)
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Asuka Szomb. Márc. 28 2015, 20:10

Kikészítem a két tekercset, rajtuk a különböző receptekkel, majd átadom azokat a fiúnak.
- Remélem, nagyobb hasznát veszitek, mint én. További szép napot. *.* - s ezzel kislasszézok a naplementébe.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Hétf. Ápr. 06 2015, 07:43

Shukaku-senpaitól vennék 5 db fotó kristályt.
*bedob 100 aranyat a becsületkasszába*
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.