Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

+11
Suzume
Hime
Shukaku
Szophie
Hinari
Jun
Mirika
Enheriel
Chancery
Kincaid
Anatole Saito
15 posters

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 2 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Chancery Csüt. Júl. 10 2014, 14:10

Bőven megértem arra, hogy beruházzak a jobb felszerelésre. Egész konkrétan a T3-ra.
A gondom csak az, hogy pénzem... na az nincs rá Rolling Eyes  Ez az egyedüli oka annak, hogy megbántam, mikor minden vagyonom a céhnek adományoztam. A bankunkban semmi használható, érceken kívül, de sajnos én már nem vagyok felhatalmazva rá, hogy használhassam is őket, így magamtól kell mindent összeszednem.
Csak épp boltom az szinte már nincs is. 24 órákat van zárva, miután senki emberfia be nem lépett a kapuján időtlen idők óta. Kuromajo, a fekete boszorkány valószínűleg igazat mondott, és valami társaság elérte, hogy tönkremenjek. A farmoláson és harcokon kívül nincs más pénzszerzési lehetőségem, azok pedig valljuk be, nem hoznak valami bőséggel a konyhára.
Már rég összeírtam a listát a boltok leírásai alapján, hogy a jelenlegi ismert készletből mire lenne szükségem. Egyenlőre nem is elérhető mindegyik, ezen kívül a nagy felfedezők még ki tudja, mikkel fognak előrukkolni. Valamire viszont muszáj lesz beruháznom, ha életben akarok maradni és lehetőleg akár picit is sikeresebb lenni, még ha ennek a többi játékos nem is örülne valami nagyon.
Mivel ahhoz már lusta voltam, hogy a másik boltig elmásszak (ez a hőség engem kinyír, főnix-imádat ide vagy oda), először a hatalmas, hűs csarnokba estem be... szó szerint facepalm  Úgy belebotlottam a saját lábamba, hogy egyből arccal előre taknyoltam a kövezeten.
~Ügyes vagy.~
-Csnd... -mormogom a kövezetbe, majd feltápászkodom a bámész tekintetek gyűrűjében, hogy végül valahogy elmásszak a Macskás Kovács pultjáig.
-Na, folklór-műsor után: szia. -köszönök, mikor én is sorra kerülök. -Nyugi, nem foglak sokáig zavarni. Egy topáztalpas érdekelne, csak...
~Meg egy macskaszem ^^~ -kotyog bele Álom, legalábbis a fejünkben, miután felugrik a pultra.

-Topáztalpas papucs. Macskaszem majd később.
~Nem gondolod komolyan, hogy macskás idomár létedre nem a macskaszemet választod elsőnek? ˇ^ˇ  ~
-Fejezzed abba... mattaku -teszem le a macskát a pultról a földre, majd visszaemelkedem. -Folklór number 2, sorry. Szóval, egy Topáztalpas cipő az mennyi idő...? ^^;

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 2 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Anatole Saito Pént. Júl. 11 2014, 17:04

Channak kivételes szerencséje van, hogy a boltban ér, ugyanis éppen a legutóbbi küldetésem után szerzett receptjeimet rendezgetem a kínálat és az árlistán. Mitónak ezért szabadnapot adtam. Derekasan helytáll a fiú, egyetlen zokszót se hallok tőle. Pedig mostanában igencsak pangás van, tuti halálra unja magát naphosszat itt gubbasztva. Bár nem féltem, feltalálja magát és legalább csendben tud alkotni újabb és újabb süteménykölteményeket, amiből legalább neki megvan a maga bevétele.
- Jól vagy? - lépek oda Chanhoz, amikor feltápászkodik a padlóról. Úgy tűnik azonban minden rendben, bár eleve hülye kérdést tettem fel, hiszen nem eshetett semmi baja, nincs fájdalom, nincs hp veszteség. Még mindig vannak beidegződött, külső világbeli reflexeim és kérdéseim. - Csüccs le és regéld el miben segíthetek!- Mielőtt ellenkezhetne, már le is ültetem az eddig vendégasztalhoz, süteményt és teát szolgálok fel neki, még ÁK-nak is jut egy kis tejszínhab nyalakodni.
- Kivárni az érceket hosszadalmas és drága, a frontra pedig nem lehet halogatni a jó felszerelést. Viszont... - számmal csücsörítek és mutatóujjamat rátapasztom, ahogy elgondolkodva kalkulálok menümben böngészve - Viszont két szafari jelvényből kis rásegítéssel kijön a cipellő és a gyűrű is. Ha áldozol erre jelvényt, akkor perceken belül megvan pusztán 100 aranyért. Kovácsolásért nem számolok fel semmit, a bossinfókkal már jócskán megfizetted ^^
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 2 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Chancery Pént. Júl. 11 2014, 18:18

Ahogy azt a narrátor mód mondja, fel sem ocsúdok, már ülök is, de úgy huppanok le a székre, mint valami furcsa, szálait vesztett baba. Álomkelő ellenben meg se lepődik, sőt, elégedetten dorombol, miután leugrik a pultról és nekiesik a tejszínhabnak. Két nyalakodás között felnéz rám, lenyalja szája széléről a maradékot, és közli velem, hogy ha kell, a századik szintig is húzzam fel a fenekem, de ilyet kell szerezni otthonra is.
Rolling Eyes
A teához, sütihez egyenlőre nem nyúlok, inkább úgy ülök a helyemen, mint aki karót nyelt. Ha tehetném, még reszketnék is, mert gőzöm nincs, mi a fene történik, mi ez a kiszolgálás. Mármint szép és jó, de miért pont nekem? Suspect  Túl rég volt nekem ilyesmiben részem ahhoz, hogy természetesen érezhessem magam. Végül a homlokomat dörzsölgetem, hogy emlékeztessem magam; amúgy is egy hülye vagyok, ne legyek még ennél is nagyobb.
Igazából már nyitnám is a szám, hogy "de én azért csak megadnám azt tisztességgel", mikor inkább becsukom. Az, hogy hosszadalmas az érc-várás, nem érdekel, de az, hogy még drága is, már annál inkább. Nem tiszta nekem, hogy számomra vagy Anat számára lenne-e drága, de inkább rá se kérdezek... mindkettő rossz dolog lenne. Helyette meglesem a menümben, mennyi szafari jelvényem van eddig, Isten tudja, honnan, majd a férfira nézek. Engedni, engedni, engedni. Le kéne vessem a makacs-szamár jelmezt.
-És egy egész T3-as felszerelés az mennyi lenne jelvényes megoldással O.o? Mert öt darabom is van, és például gyűrűből is jó lenne egy másik is, amik most vannak, még T1-esek >.>; -csak mentségemre legyen, hogy imádom őket  bounce  Viszont ekkora szinten már gyengének számítanak, a bossokon pedig nem akarok azért alulmaradni, mert vacak a felszerelésem és kevés a pontom. Az utolsó mondatra viszont elpirulok ^^;
-Áh, az semmi. Csak szerencsém volt a Besúgónál ^^; Legalább ott >.>

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 2 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Anatole Saito Pént. Júl. 11 2014, 20:48

- T1-es? O.o Chan, ezt sürgősen orvosolnunk kell! Nem kóricálhatsz a bossteremben alacsony tierű holmikban! Burok nélkül ugyanúgy életveszélyes bemenni a terembe, mint megfelelő felszerelés nélkül. No, nézzük át együtt, hogy milyen T3-mas reális szettet tudunk összeállítani neked. Sorold, mik tetszenek még, én pedig kalkulálok neked és intézkedek is. Megoldjuk kincsem, efelől ne legyen kétséged. Cica kér még tejszínhabot? ^^
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 2 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Chancery Pént. Júl. 11 2014, 21:05

-Iiigen... tudom >.> -nem tehetek róla, én inkább az asztallapot vizslatom, mikor szóba kerül a burok, miszerint nélküle életveszélyes bemenni. Oooh, mennyire tudom... olyannyira, hogy egy ideig úgy akartam magam megöletni, hogy burok nélkül mentem volna bossolni. Csak aztán le lettem róla beszélve, vagyis, karmolva, elsősorban egy macska által, akinek már eléggé elege lett a mindenféle önsanyargató terveimből. Végül inkább a gyűrűimet vizslatom, amik, már ha lehet ezt mondani, igencsak megkoptak jó 20 szintnyi sanyargatástól. Vagy csak az én szemem láttatja ezt, miután megszoktam őket. Mindenesetre akkor isa kinti világban leledző jeggyűrűm hiányzik a legjobban Sad
-Hmm, na várj, mutatom. -nyitom le ismét a menüt és addig keresgélek, amíg megtalálom az egyik jegyzetemet, majd beállítom, hogy Anat is láthassa a menümet és átvizslathassa.


Jegyzet írta:T3 felszerelés-terv:
2x Macskaszem Gyűrű (+5 fegyverkezelés +5 gyorsaság +5 kitartás)
Aranykorona (+8 gyorsaság +25 páncél)
Pókmintás Köpeny (+14 irányítás)
Jetibőr Ruha (+2 erő +2 speciális képesség +35 páncél) vagy Arany Mellvért (+45 páncél)
Topáztalpas Cipő (+12 gyorsaság +4 irányítás +5 páncél)

-Egyedül páncélra nincs ötletem, melyik legyen... azokkal folyton bajban vagyok >.>
~Tudod, ki a cica... Mert nem én ˇ^ˇ  ~ -reagál Álomkelő is, de azért elégedetten nyalogatja a száját. ~Egyébiránt elfogadom a felajánlást.~

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 2 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Anatole Saito Pént. Júl. 11 2014, 22:18

- Jetibőr ruhát nem tudok sajnos készíteni addig, amíg egy T2-es páncélosnak nem lesz meg a Bőrpáncél recept. Pedig nagyon jó az a páncél, lehet érdemes kivárni rá. Ha azt a 4 pontot átszámítjuk páncélba, akkor 55 páncélpontot adna, ami ugye jobb, mint az Arany mellvért. - Közben neki is állok kalkulálni, hol menümben pötyögök, hol hagyományos papírra írogatok, majd perceken belül készen is van az összegzés.

Arany Mellvértes változat:
2x Macskaszem Gyűrű - 4 Halvány Holdkő + 6 Opál + 6 Topáz + 4 Aranyérc
Aranykorona - 3 Félresikerült Gyűrű (item) + 8 Aranyérc /van talonban hozzá 3 gyűrűm/
Pókmintás Köpeny - 5 Jeti Bőr + 6 Topáz /Miri/
Arany Mellvért - 3 Halvány Holdkő + 9 Aranyérc
Topáztalpas Cipő - 8 Halvány Holdkő + 4 Topáz
______________________________________________________________________________________________________________
15 holdkő, 5 jeti bőr, 16 topáz, 6 opál, 13 aranyérc= 55 érc, az 5 szafari jelvényből megvan, és rásegítek 5 holdkővel, darabja 50 arany.

*Jetibőr ruha (ha kivárod) - 9 vastag bőr (bőrpáncél) és 9 Jeti Bőr

- Nos? ^^ - Amíg Chan átnézi a listát, amit a papírra firkantottam, addig ÁK kap még tejszínhabot.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 2 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Chancery Pént. Júl. 11 2014, 22:56

-Hmm-hmm... Jetibőrtől azért félek, mert nekem az Erő jóformán fölösleges... legalábbis részben. Nem szívesen pakolok rá pluszban, ha másra több szükségem van... viszont O.o
Amíg Anat számolgat, én a Kézikönyvet kapom elő. Pont mostanság forgattam sokszor, ahogy szedtem össze, mikre lehet szükségem egy eddig ismert teljes szetthez, és hogy mik azok a felszerelések, amik eddig a felfedezésekről hiányoznak, hisz ki tudja; talán ismét megrebegtetem a szemem Argonál vagy a Besúgónál, hogy szerezhessek tőlük valami erre vonatkozó információt. Most pedig szintén eszembe jutott valami, és lelkesen nézegetem is az adott fejezetet, meg a összeszedett listámat.
-Áh... erőt nem lehet irányításra... akkor nézzük csak... ez jó, ez is... -mormogom magamban, amíg számolgatok, és mikor végzek, egyenlőre még nem rukkolok elő semmivel. Megvárom Anatot, elvégre ő a Mester most a porondon. Amint megkapom a lapot, átfutom, kvázi kikódolom a saját nyelvemre, aztán nekiállok számolni az én hülye matekommal >.>
-5 holdkő 50-ért, az 50, 100, 150... izé... -oké, maradok az ujjaknál számolgatással. -250. Hu, az ércek mindig ilyen drágák voltak, vagy én szabom mindig túl alacsonyra a saját áraimat O.o? -töprengek félhangosan, majd vállat vonok. Ha túl alacsonyak lennének az áraim, tolonganának a vevők ._.; Legalábbis szerintem, bár gumicsirkém most nincs. Kell egy gumicsirke. Oké, kezdek a régi lenni, ha már ilyen hülyeségekre is gondolok >.>
-Amúgy arra gondoltam; plusz erő szerinted kell-e. Mert ha nem, akkor azt a kettőt a jetibőrön átruháznám speciálisra, mert az viszont eléggé kell, hogy tudjak gyógyítani. Nem akarok megint úgy járni, mint a 16-oson, hogy csak másodikra sikerül. És akkor ahhoz... pont egy kristályíró kell ^^ Csak nem én... ._.; Jut eszembe, hogy én egy tierrel le vagyok maradva... T3-as meg pont Peter, aki nem tudom, fog-e segíteni azok után, amiket művelek.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 2 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Anatole Saito Pént. Júl. 11 2014, 23:15

- Persze, megoldható, majd dobok egy üzit Peternek, hogy kell a szokásos segítsége. És igen, az érceknek mindig borsos ára volt, mivel a páncélok nem egyszer használatos holmik. Megbízom Mirika kalkulációiban, és még általában azok alá szoktam lőni az áraimat. Szívesen adnám az érceket is ingyen, de a céhemet is el kell látnom valamiből. Sok éhes száj Rolling Eyes Very Happy - kuncogok magamban, aztán a macska bajszára ragadt tejszínhabon - No, akkor szeretnél beruházni máris rá? Fizetni nem muszáj most, bőven ráér hó végéig. ^^
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 2 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Chancery Pént. Júl. 11 2014, 23:21

-Az jogos. -írom alá magamban az ércárakra vonatkozó véleményt. Eddig nem törődtem vele, mert T1-es felszerelésem céhbankból volt, a T2-est meg még Peter finanszírozta. Ej, a régi szép idők...
-Persze. Oh, nyugi, fizetni tudok most is. Ami akkor... az 5 jelvény meg 250 arany, ugye? Suspect -pötyögöm a menüben az adatokat, majd felvillantom Anat előtt is az ablakot, hogy ez így rendben van-e - bár azon egy jó 30-al több aranyat mutat Razz
Álom lelkesen nyalogatja a maradék tejszínhabot a tálkából, amíg egy csepp sem marad ott, majd a bajszáról is próbálgatja, kis mancsi segítséggel. Elégedett dorombolással szinte nem csak én, de talán még Anat is érezheti az óceán sós illatát, amit minden esetben érezni, ha jól érzi magát, vagy ha engem akar nyugtatni Rolling Eyes

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 2 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Anatole Saito Pént. Júl. 11 2014, 23:33

- A Jetibőr ruha esetén újra kell kalkulálnunk. - Neki is látok, rögvest jegyzetelek Channak a papírra. Hmm, mi ez az idegen illat? O.o

2x Macskaszem Gyűrű - 4 Halvány Holdkő + 6 Opál + 6 Topáz + 4 Aranyérc
Aranykorona - 3 Félresikerült Gyűrű (item) + 8 Aranyérc /van talonban hozzá 3 gyűrűm/
Pókmintás Köpeny - 5 Jeti Bőr + 6 Topáz /Miri/
Jetibőr ruha - 9 vastag bőr (bőrpáncél) és 9 Jeti Bőr
Topáztalpas Cipő - 8 Halvány Holdkő + 4 Topáz
______________________________________________________________________________________________________________
12 holdkő, 14 jeti bőr, 16 topáz, 6 opál, 4 aranyérc= 52 érc (5 szafari jelvény), és rásegítek 2 holdkővel és 9 vastag bőrrel, aminek a költsége 350 arany baráti áron, a 3 gyűrű grátisz Smile
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 2 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Chancery Pént. Júl. 11 2014, 23:39

facepalm -Anat... legközelebb szólj rám, hogy sose számoljak fejben. -nevetek idegesen és visszahívom a menüablakot, hogy én magam is átírjam, amiket küldeni akartam. Végül már így, javítva mennek át a cuccok a kovácshoz.
-És köszönöm ^^ -mosolyodom el jó szélesen, azon a régin. A gond csak az, hogy kis híján elsírom magam. Úgy tűnik, pár napot még halasztanom kéne... már arra vonatkozóan, hogy hozzájuk is visszatérjek.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 2 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Júl. 12 2014, 00:03

Bólintok, majd ahogy megérkeznek a beváltott ércek, elvonulok a hátsó műhelybe alkotni. - Parancsolj! - küldöm át a kért itemeket, közben adminisztrálom a Jetibőr ruhához való érceket és Mirikának is üzenek. - Használd őket sikerrel! Aldos macskás kovácsos emblémát megtalálod mindegyikben ^^ - utalok a cégéremre büszkén vigyorogva - Amint meglesz a Jetibőr ruha, a bespájzolt ércekből már intézkedem is. Ma még akad dolgom bőven, de esetleg van kedvetek a héten kimenni szafarizni? Aldo már nagyon régóta szeretne jobban megismerkedni Álommal, és én is szívesen időznék a társaságodban, ha nem veszitek tolakodásnak.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 2 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Chancery Szomb. Júl. 12 2014, 00:19

Valószínűleg a processzorom éghetett ki egy picikét, túlmelegedett vagy hasonlók, esetleg a winchester... mert tény, hogy percekig csak állok tágra nyílt szemekkel. -Ja, hogy ez... ilyen gyors? O.o -hebegem végül döbbenten, elfogadva a visszaérkező cuccokat. -Huha... oké, erre nem számítottam O.o
~Szafarit emleget itt valaki?~ -kapja fel Álom máris a fejét, aztán inkább visszafordul mancsot nyalni. ~Ja, hogy Aldoval... még meggondolom Suspect  ~
-Ezt lefordíthatom arra, hogy ezer örömmel ^^ Mindkét részről. -pirulok bele egy kicsit.
-Hát, akkor köszönöm szépen még egyszer. ^^ Találkozunk a szafarin \o/

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 2 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Enheriel Csüt. Júl. 17 2014, 16:57

Az Artes Liberales vezetője, Anat legnagyobb meglepetésemre küldött egy üzenetbe, amiben azt kérte, hogy menjek le a céh boltjába.
- Mit akar tőlünk?
- Nem tudom.
- Talán megfenyegette őket a Tenka?
- Nem hinném, hiszen ez a céh nagyon erős! - tartottam képtelennek Villámlás feltevését. Bár féltem, hogy előjönnek, hogy követeljék az „ő jogos tulajdonaikat”, de hogy az Artes-el kezdjék, azt teljesen kizártam, hiszen ott vannak a legerősebb tagok a szervernek, akik úgysem hagynák magukat, így nem is gondoltam erre az ostobaságra. De jó lenne tudni, hogy miért hívott a céhvezér a boltjába, úgyhogy szóltam a szerelmemnek, hogy elmegyek, adtam neki egy csókot, s elindultam, ám ezúttal Villámlás nem jött velem, mert nem akart, én meg nem erőltetem. Hol is van a bolt? Óh, megvan! Az üzenet szerint a Kezdetek Városában, a Keleti résznél van!^^ Ott viszont sok volt a bolt, így megkérdeztem valakit, hogy tudja-e, merre van az Artes Bolt. Az meg is mutatta. Te jó isten, ez akkora, mint egy pláza!O.O Ennyire gazdagok lettek, hogy ekkora épületet vettek maguknak?? De el kell ismernem csodaszép látvány volt, hát még az előtér milyen meseszép volt! Igazi művészeti alkotás ez az épület! Bár kevésnek találom ekkora épületben azt a három boltot, ami van össze-vissza... Azt hiszem a páncélbolt lesz Anatté. Óvatosan nyitottam ki az ajtót, nehogy a túl oldalon lévőt megüssem. Ott csak két cica volt.
- Jaj de édesek vagytok!^^ - ha engedték, megsimogattam mindkettőt kicsit, majd a bolt tulaját kerestem. Óh, ott van! Igaz, sose találkoztunk személyesen, de a boss harcról már ismerem, így nem volt probléma a felismerése.
- Üdvözlöm Anat úr!^^

_________________
Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 2 Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 2 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 2 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Aug. 02 2014, 21:34

- Üdvözlöm Enheriel kisasszony! Már nagyon vártam az érkezését. Kérem, foglaljon helyet! - S nem csak hízelgek a lánynak, hanem valóban úgy is van, ahogy mondom. Hellyel kínálom a pult előtti vendégfogadóban, ahol is az egyik asztalnál már behűtött frissítő és a segédem által készített válogatott sütemények várják. Bár ez a vendégszeretet minden vevőmet megilleti, erre a találkozóra különös képen készültem. Mitot, a kovácssegédemet elengedtem szabadnapra mára, hiszen most én foglalkozom az érkezővel helyette. Aldo is ki van csípve, egy csinos kis piros csokornyakkendő van a nyakában, a bundája is szépen ki van fésülve. Szívesen fogadja a cirógatást, és ha Enheriel kellően figyelmes, akkor észreveheti a bajsza égén lévő apró tejszínhab maradványt, ami jelzi, hogy ő bizony már belakmározott ma az elcsent finomságból.
- Nos, oka van annak, amiért idehívtam kegyedet. Egyrészről szeretném szorosabbra fűzni a kapcsolatot és a jó viszonyt Ön és énköztem, és természetesen a céheink között is. Többször is találkoztunk már a fronton, de az ottani ismertségek csak futólagosak, nem alakulhat ki szoros ismertség, hiszen ott másra kell koncentrálni. Viszont a Konferencián volt alkalmam megismerni a kegyed gondolkodásmódját és kicsit jobban megismerni a személyiségét. Amennyiben volna hozzá kedve, most elmélyíthetnénk ezt a felületes ismertségünket és beszélgethetnénk kicsit a jelenről és a jövőről.
Végig mosolygok és egy percre sem veszem le a lányról a szemem. Hiányolom mellőle a petjét, de talán nem is gond, hogy most egyedül érkezett. Villámlás bizonára csak unnám magát, amíg mi beszélgetünk és lelgalább nem csinál Aldo sem felfordulást a jelenlétében. Igazság szerint nem tudom, hogyan viszonyulna a macskám a termetes griffhez, akinek ráadásul még kényelmetlen is lehet egy ekkorka helyiségbe beszorulni.
- A másik dolog, amiért idehívtam kegyedet, s ami fontosabb, hogy amiért éppen ide, a boltba hívtam, az a felszerelések kérdése. Csöppet sem szeretném megbántani, de szabadjék megjegyeznem... nos, a fronton úgy tapasztaltam, hogy a szintjéhez képest igencsak elavult felszerelésben jelenik meg. Mindannyiunk érdeke, hogy a frontharcosok a lehető legjobb feltételekkel álljanak harcba, de az Önnél fennálló problémát én könnyen orvosolhatom és szívesen segítenék is. Persze csak akkor, ha ezt kegyed nem veszi sértésnek és beleegyezik.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 2 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Mirika Szer. Szept. 03 2014, 18:18

- Hahó! :3 Eto... Jun-chant keresem :3 - kiáltottam a hatalmas placcon, még visszhangzott is, tök poén volt. Anat tiszta megalomániás, ha egy ekkora helyet kibérelt... vagy megvett? az itteni boltoknak. Mindegy, beléptem inkább a kristályboltba.
- Szia :3 Kettő mobszorító kristályt tudnál készíteni a bossharcosok számára? Fizethetek aranyban, vagy... természetben ;P - kacsintottam a lányra, és rátámaszkodtam a pultjára a dekoltázsom kiemelve, miközben hátrasöpörtem a fülem mögé egy hajtincset. Fiúkra ez remekül hat, de vajon lányra is? Razz
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 2 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Jun Szer. Szept. 03 2014, 18:39

- Itt vagyok! - nyúltam ki egy nagy halom láda mögül, - Máris megyek! - némi sikertelen próbálkozás, majd kiút híján végül képességhasználattal jutottam út a túloldalra, hogy aztán teljes valómban fogadhassam a lányt, ahogyan az illendő lenne.
- Szió. Szóval mobszorító kell? Lássuk csak... - pillantottam bele a receptlistámba - Rendben. Megoldható. Viszont, ez elég új még ezért nem beszéltük át az árát mennyit is érdemes érte kérnem... - de mégsem zavarhatok el egy lehetséges ügyfelet. Ha elégedett lesz a munkámmal gyakrabban jön, és az csak jót jelenthez.
- Mennyit kívánsz fizetni a kettőért?:3 Meglássuk mennyire van közel a te ajánlatod az én elképzelésemhez. - öltöttem nyelvet, és amíg a lány válaszol, addig előkészítgetem a hozzávaló növényeket.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 2 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Mirika Szer. Szept. 03 2014, 19:00

- Hmmm... - hosszas hümmögést hallatva eltöprengtem, és az ujjammal kopogtattam az államat - Én se vágom, nem értek a növényes piachoz - közöltem végül, még csak annyi se volt meg, hogy miből is készül egy ilyen. Viszont kellett, jól jött volna a bossharcokra, ha már sikerült a másik típusú kristályból is szerezni. Végül felegyenesedtem, aztán féloldalasan felültem a pultra. Kivillant a combom, ahogy felcsúszott kicsit a szoknyám :3
- Szóval ha nekem kell fizetséget választanom akkor... rábízom magam a fantáziádra :3 - mosolyogtam Junra lágyan - Rég nem beszéltünk ^^ - tettem hozzá, és halk kuncogásba csapott át a vidámságom.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 2 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Jun Szer. Szept. 03 2014, 20:05

Lassacskán előkaparásztam a szükséges növénykéket, pontosabban az óriás pitypangokat. Meglepő módon, egész könnyű kis receptnek tűnik. Legfőképpen azért is mert viszonylag kevés növény kell hozzá, és nem is sok fajta.
- Hmm.. - néztem végig a lányka kis előadását, majd miközben felküzdi magát a pultra, arrébb toltam az útban lévő tárgyakat, hogy ne borítson magára semmit, illetve ne csússzon meg semmiben. Nem tenne jót a bolt hírének, ha balesetet szenvedne valaki fizetés közben. Lassan haladt végig a tekintetem a lány arcától egészen végig a mellkasán, majd egy picurit elidőzve a combja, és akörüli részeken.
- Oh Mii-chan. Nem is tudtam, hogy ilyen szép bőröd van. - majd, picit eltöprengtem az ajánlatán. Csíntalan mosolyra húzódik a szám, alaposan meggondolom, az ajánlatát, majd egy kis mérlegelés után, végül kibököm mire is jutottam.
- Akkor 100 arany/darab árhoz mit szólsz? :3 Csak neked csak most akciósan adom. Ha hármat veszel akkor pedig egy csókkal is jutalmazlak Razz - csücsörítettem. Talán ki kéne találni mi lesz a bónusz, ha felvásárolja az egész készletet...

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 2 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Mirika Szer. Szept. 03 2014, 20:22

Odanézz! Azt hittem nem hatok rá, de most csak végigfuttatta a tekintetét rajtam. Még a végén kiderül, hogy a bohóckodásomnak értelme is van, és nem véletlenül aludt olyan lelkesen mellettem kétszer is :3 Jó, egyszer azok nem is mi voltunk, hanem csak a digitális másolataink... és hát mindkét alkalommal elég kellemetlen élmények kapcsolódtak hozzá, de mindegy, inkább ignoráljuk a körülményeket és koncentráljunk a jelenre Rolling Eyes Keresztbe tettem a lábaimat, és megnyitottam a menümet egy kecses kézmozdulattal.
- Köszi a bókot :3 Tapintása is érdekel? - kérdeztem kuncogva, és a játékot folytatva végigsimítottam egy ujjammal a combomon, hívogatva a csajszi kezét is - Tetszik ez az akció, akkor legyen három :3 Aszongya... tessék - böktem rá egy megerősítésre, és a lány előtt felugrott a tranzakciós ablak a pénzzel - Vannak még ilyen akcióid? ;P - kérdeztem, kicsit feléje dőlve, és közben kerestem egy kis helyet a pulton, ahová letámaszthattam a kacsómat.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 2 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Jun Csüt. Szept. 04 2014, 18:53

Rábólintott az árajánlatomra. Ez a probléma azzal, hogy ha én mondok árat, akkor biztosan átvernek. Túl egyszerűen elfogadta. Túl olcsón adtam. Az aranyat át is küldte, én pedig azon nyomban hozzáláttam a három darab kristály megírásának, majd szépen egymás mellé felsorakoztattam őket az asztalon.
- Kész vannak. Használd egészséggel őket. - mosolyogtam a lányra, majd a tekintetem ismét visszatévedt a szépséges lábaira. Egyszerűen nem fér a fejembe, hogy lehet valakinek ennyire szép feszes bőre. Mintha csak egy porcelán babát tapogatnék végig. Persze csak óvatosan.
- Persze nézz csak szét bármikor. Ha valami megtetszik elkészítem, és ha nincs ára akkor majd kitaláljuk, hogyan fizetsz. Razz Biztos vagyok benne, hogy találsz kedvedre való kristályokat. Ha pedig hozol nyersanyagot, beleszámítom az árba valahogyan.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 2 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Mirika Pént. Szept. 05 2014, 11:21

- Arigatou :3 Mindig jó olyasvalakivel üzletelni, aki olvas a gondolataimban ;P - kuncogtam, elvégre jó gyorsan megszületett a megállapodás, pont olyan árat mondott, amennyit még hajlandó voltam megfizetni. A bónuszról nem is beszélve :3 Türelmesen, egyáltalán nem kapkodva húztam be a kristályokat az inventory-mba, és csak ezután szökkentem le a pultról.
- Úgy legyen :3 Én viszont azt hiszem, most megyek, de szerintem nemsokára újra találkozni fogunk ^^ - nyomtam egy puszit az arcára csintalanul, aztán kifordultam az ajtón. Biztos észreveszi, hogy a kristályok helyén hagytam egy papírfecnit, rajta az ő nevével :3
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 2 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Hinari Szer. Okt. 29 2014, 17:54


_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 2 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Anatole Saito Szer. Okt. 29 2014, 19:57

Összesen 760 arany lesz az írás ára.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 2 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Jun Szer. Okt. 29 2014, 21:27

Reppentek a kész termékek. Köszi a vásárlást :3

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 2 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.