Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Schmitt története

2 posters

Go down

Schmitt története Empty Schmitt története

Témanyitás by Schmitt Szomb. Okt. 12 2013, 20:04

Adatlap

Név:Schmitt
Nem: Férfi.
Kaszt:Kardforgató
Kor: 17

Kinézet: 178 cm magas átlagos alkatú barna hajú kék szemű srác.

Jellem: Kerüli a feltűnést inkább egyedül szeret játszani de társaságban is megtalálja a helyét.

Képességek

Végzet penge: Ezt a képességet Schmitt csak a végsőkben használja amikor muszáj (persze van kivétel) ekkor Schmitt szeme kékről átszineződik sárgára és a kardját is sárga fény lepi el. 2 körig megnő a kardjának a hossza és 2-szer olyan gyorsan mozog mint alapjába véve. Ilyenkor ki tudja végezni az ellenfelét viszont ha ez nem sikerül akkor minden vissza áll és a sebessége az átlagnál a felére csökken 2 teljes körig.

Előtörténet:

Egyke gyerek voltam öcsém még fiatal koromban egy rendellenesség miatt meghalt, így édesanyám és apámon kívűl csak a barátok voltak, de mivel apám mindig távol volt anyukám pedig sokat dolgozott csak a barátok maradtak.Mivel elvesztettem a testvéremet engem nagyon megviselt és anyukámékat is mégsem mutatták és engem is próbáltak engesztelni valamivel amit tudtak megszereztek nekem viszont ezek nem hozták vissza őt.Eltelt pár év és én meg a szüleim még mindig Japán fővárosának egyik híres részén Toshima-ban éltünk és már lassan megszokottá vált az állandó egyedüli séta a város utcáin.Édesapám még mindig katonaként szolgált és anyukámnak pedig befutott az orvosi pályája. Középiskolás voltam még csak 1. osztályos vagy mondhatni 9-es amikor édesanyáméktól megkaptam a Sword Art Online Beta verzióját és játszhattam először a Beta Teszt szerveren.Az egyik barátommal játszottam aki még akkora szerencsés volt mint én és hozzájutott a 10.000 Beta egyikéhez.Rengeteget játszottunk vele nap mint nap az iskola után már a játék következett.Lassacskán mindenről elfeledkeztem és csak a játék éltetett de aztán bekövetkezett amire a legkevésbé sem számítottam. Édesapám 2020 április 14-én a fronton meghalt. Ezután 69-es szinten abbahagytam a játékot egy jó darabig és nem játszottam, ismét eljött a gyász időszak. Sok sok éven át nem csináltam semmit csak elmentem a suliba majd hazajöttem és ezt tettem egészen közép iskola 3-ik osztályáig amikor egyik napról a másikra kigyógyultam és ismét játszottam.Amikor 2022 nyarán kijött a Sword Art Online teljes verzió 1.000.000 példányban az utcákon emiatt nagy nyüzsgés és zsongás volt.Anyukám örült, hogy ismét vidám vagyok és ezt szerette volna fokozni ezért megvette nekem a teljes verziót is.El is mentem megvettem a játékot majd éppen hazafelé sétálok amikor megállít egy srác és kérdezett.:
-Te is most fogod kipróbálni a Sword Art Online-t? -kérdezte majd válaszoltam
-Nem - feleltem - Én már játszottam a Beta verzióval is.
-Nagyon szerencsés vagy - csodálkozva mondta - akkor ma délután talán játszhatnánk együtt?
-Hááát én Solo gamer vagyok de megtaníthatlak az alapokra...
-Szuper! - felkiáltott majd azzal el is szaladt a másik irányba. Japán utcáin a rengeteg fiatal és idősebb a játék dobozát csillogó szemekkel nézte és ment hazafelé. Hazaértem és azonnal be is léptem. A SAO tökéletes és fényes világa tárult elém és alig alig vettem észre változtatásokat, nem sokat változott a Beta verzió óta. Húsz percnyire lakok attól a bolttól ahol meglehetett venni a játékot mégis én már a 278.391-ik játékos voltam. Az emberek azonnal elkezdtek aktívkodni és már láttam a párbaj értesítéseket és a fejlődésekről szóló jelentéseket. Én is belekezdtem lassan és nem telt el sok idő de valaki barátnak jelölt. Először furcsálltam majd később rájöttem, hogy van akinek megígértem egy találkozót. Visszajelöltem és azonnal jött egy üzenet:"Szia!Én vagyok akivel beszéltél délelőtt az utcán. A kezdetek városában vagyok, el is kezdhetnénk mit szólsz?" Elmentem a kezdetek városába és csak parányi hasonlóság volt a két alak között.
-Kezdjünk is bele - mondtam neki azzal elindultam a vaddisznó farmra
-Rendben menjünk - válaszolta és gyorsan utánam szaladt
Fejlődtünk pár szintet bár nem sokat és akkor mondta, hogy ő most kijelentkezik már elfáradt és éhes is de majd holnap folytathatnánk. Bólintottam és vártam, hogy kijelentkezzen de nem tudott.
-Nemtudok kijelentkezni - mondta és kikerekedett szemekkel nézett
-Ott van a beállítások alatt az EXIT arra kell rámenni- feleltem
-Nem vagyok hülye tudom hol kell de nincs ott.
-Hát akkor kénytelen leszel várni amíg helyre nem jön a rendszer valószínüleg kisebb hiba amit majd kijavítanak.
-Hát rendben addig öljünk néhány disznót legalább hasznosan teljen az idő!
-Ez a beszéd! - majd el is indultunk megölni pár malacot. Sokat játszottunk már szinte-szinte meg is feledkeztünk amikor hirtelen elteleportáltak minket valahova. Mind az 1.000.000 ember ott volt egy helyen és csak nagy zsivajt lehetett hallani majd megjelent egy nagy alak fent az égen és így szólt:
-Üdvözletem minden kedves játékosnak én vagyok a készítő Kayaba. Azért teleportáltam ide az összes embert mert egy fontos mondani valóm van. Bizonyára észrevettétek, hogy nem tudtok kijelentkezni, nos ez nem véletlen hanem én töröltem ki.Addig nem lehet kilépni amíg végig nem viszik a 100 szintet. Gondolom azt gondolják, hogy egyszerűen meghalnak és kész kilépnek vagy külsőleg leszedik a sisakot a szüleik vagy a hozzátartozóik és kész. Nos ha ez esetleg megfordulna a fejükben a rendszer felrobbantja az agyukat és meghalnak, aki itt meghal az a való életben is. Amiatt nem kell aggódni, hogy önökről leszedik mivel már meghalt 200 ember és mindenhonnan ez folyik tehát ez nem fordulhat elő, azonban itt még meghalhatnak. Sok sikert kívánok és éljék túl. -Majd eltűnt a levegőből az úr és hatalmas zaj volt a téren. Mindenről elfeledkeztem és szaladtam a még ki nem fosztott területekre, hogy az élelmem meglegyen elvégre a kezdő területeket úgyis kifosztják. Elfeledkeztem viszont a "tanítványomról" de amikor már eszembe jutott írt egy mail-t: "Köszönöm a segítséget vigyázz magadra az utadon én más irányba megyek" és le is törölt a barátlistáról.
Schmitt
Schmitt
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4
Join date : 2013. Oct. 12.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Schmitt története Empty Re: Schmitt története

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Okt. 12 2013, 20:34

Szia!

Az előtörténetet elfogadom.

Azonban még nincs itt vége, hiszen itt az idő, hogy pontozd a karakteredet. A karakterek kezdéskor tíz (10) pontot kapnak, amit a kardforgató alapra, azaz:
Élet: 1
Fegyverkezelés: 0
Erő: 2
Kitartás: 0
Gyorsaság: 2
Speciális képesség: 0

Erre ráoszthatsz. Az elosztáshoz ha kéne egy kis segítség akkor ide kattints és a pontokat itt oszthatod el.

A kiosztás mellett kapsz tárgyakat is.

Kezdő Kard (felszerelt, +1 erő)
Kezdő Ruha (felszerelt, +2 páncél)

Hazatérés Kristály (ezzel már ismert városokba teleportálhatsz)
1x Mini Potion (+5hp) - harc közben visszatölt 5 hp-t.

És ne feledkezzünk meg az aranyról. 70 arany üti a markodat.

Itt az idő adatlapot készíteni, amit itt tehetsz meg, új topic nyitásával, aztán ha játszani szeretnél, találj magadnak egy játszó vagy küzdőtársat esetleg jelentkezz küldetésre.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.