Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Nova D3] Asuka vs Saru Taidana

4 posters

Go down

[Nova D3] Asuka vs Saru Taidana Empty [Nova D3] Asuka vs Saru Taidana

Témanyitás by Cardinal Szomb. 18 Május - 10:36

Asuka
Élet: 65 HP
Fegyverkezelés: 16
Erő: 30+3 HP vérzés
Kitartás: 11
Gyorsaság: 11
Speciális képesség: 0
Páncél: 21

Felszerelések:

Saru Taidana
Élet: 105 HP (Susaya 53 HP)
Fegyverkezelés: 0
Irányítás: 32
Kitartás: 5
Gyorsaság: 22
Speciális képesség: 10
Páncél: 6
Képesség: Fúzió

Felszerelések:

Asuka sikeres találathoz 4-et vagy nagyobbat kell dobjon, ha petet támad, biztosan talál, ha idomárt. Minden 6. támadásakor pihen, speciális képességet nem használhat.
Taidana sikeres találathoz 6-ot kell dobjon, minden 3. támadásakor pihen, speciális képesség használatához nem kell dobnia.
Susaya sikeres találathoz 4-et vagy nagyobbat kell dobjon, minden 3. támadásakor pihen, speciális képesség használatához nem kell dobnia.

Támadások sorrendje és száma egy körben:
Saru Taidana
Saru Taidana
Asuka
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova D3] Asuka vs Saru Taidana Empty Re: [Nova D3] Asuka vs Saru Taidana

Témanyitás by Taidana Szomb. 18 Május - 11:24

Huh, iszonyatosan rá voltam mozdulva, hogy mi most esélyesek vagyunk továbbjutni. Mármint naná, hogy esélyesek vagyunk, hiszen királyságosak is vagyunk, akkor már tuti, hogy nekünk ott a helyünk a jobbak között. Cöh, ez alap!
Szevasz! – intettem át az ellenfelemnek, és közben a fenének se tudtam volna lekaparni az arcomról az ideges vigyort. Nem tördeltem a kezeim, amíg a visszaszámlálás tartott, nem, csak… masszíroztam őket. Masszíroztam, igen… A francba már, kezdődjön ez a harc!
Támadjál, Mesterke! Üsd-vágd! – adtam ki a tök triviális utasítást majmócámnak, ahogy végre nekiugorhattunk az ellenfelünknek.


2 támadás Susayával Asuka ellen.

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova D3] Asuka vs Saru Taidana Empty Re: [Nova D3] Asuka vs Saru Taidana

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. 18 Május - 11:24

The member 'Saru Taidana' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova D3] Asuka vs Saru Taidana 4766609959_af0c0eb7c7_s [Nova D3] Asuka vs Saru Taidana 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova D3] Asuka vs Saru Taidana Empty Re: [Nova D3] Asuka vs Saru Taidana

Témanyitás by Asuka Szomb. 18 Május - 11:37

Hűűűű, hát sosem gondoltam volna, hogy lesz esélyem arra, hogy tényleg, de igaziból tovább tudjak jutni! *.* Két győzelmen már túl vagyok, pedig igaziból aztán nem is nagyon tudtam, hogy mit csinálok, de sikerült, ez a lényeg. >.< A madarak viszont azt csicsergik, meg az aréna nagy táblái is, hogy utolsó ellenfelem a csoportban szintén megverte mindkét eddigi ellenfelét, Zhelt, valamint Angelicát is. Azt hiszem, ez egyáltalán nem lesz olyan muri, mint az előző kettő. T.T
Kettejükhöz képest viszont sokkal lazulósabbnak tűnik. Angelica még csak nem is köszönt ám nekem, míg én nem szóltam ám rá. T.T Idegességem azonnal el is tűnik, ha kikapok, akkor kikapok, meg aztán mekkora királyság már, hogy ilyen cukin integet nekem! *>*
- Szió! Én Asuka vagyok! Sok sikert meg ilyenek. Hogy a majmócád mennyire kis tündérbogár! Hogy hívják? *.* - olvadozom picikét, meg hát picikét nagyon is, a majom láttán. Egyszerűen tényleg cuki volt! Hű, szereznem kell ám a csata után neki valami gyümit, biztosan megköszöni majd. *.*
Meglepő, a kismajom ilyen jól és gyorsan tud támadni, pillanatok alatt pixelekre bomlik a páncélom, és azt hiszem, hogy nekem sincsen ám sok hátra. Móóó. T.T Szóval, a majom üt is engem, meg vág is engem, így hát nincs más választásom, támadnom kell. Emelem a csatabárdot, és rohamozom meg az idomárt, mert hát csúnya dolog lenne, ha a majmot bántanám. Túl cuki.


1 támadás Taidana ellen
HP: 21
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Nova D3] Asuka vs Saru Taidana Empty Re: [Nova D3] Asuka vs Saru Taidana

Témanyitás by Taidana Szomb. 18 Május - 11:59

Susaya, Vörösseggű Pávián, Fekete Démon, Kicsi Mester, Mesterke, Mester… – számoltam le az ujjamon a lehetőségeket. Nem mintha annyira tök nyugis lettem volna, hogy csajosan keresztbe tett lábbal a földön üldögélve ilyesmikkel foglalkozzam, de miután a csaj reakciója után megkerestem az államat, nem is tűnt annyira rossz gondolatterelésnek, hogy leszámoljak neki a petem tucatnyi becenevéből egy párat, és addig sem idegeskedem. – Ezek a fontosabbak – rántottam meg a vállam.
Legalább ennyivel is elvontam a csaj figyelmét, miközben Susaya két lihegés között rohamozott. Kicsit szégyelltem magam, érted, én itt ücsörgök, ő meg keményen dolgozik. Állam a csapásokat, amik nem is kicsik, de legalább ha jól látom a sávokat, mi állunk győzelemre. Susaya viszont épp meg akar dögleni a kimerültségtől két ütés között.



Egy pihenés, majd egy támadás Susayával Asuka ellen.

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova D3] Asuka vs Saru Taidana Empty Re: [Nova D3] Asuka vs Saru Taidana

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. 18 Május - 11:59

The member 'Saru Taidana' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova D3] Asuka vs Saru Taidana 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova D3] Asuka vs Saru Taidana Empty Re: [Nova D3] Asuka vs Saru Taidana

Témanyitás by Asuka Szomb. 18 Május - 12:06

Teljesen elámulok a nevek sokaságán, amit én tényleg, de tényleg fantasztikusnak tartok ám. Ráadásul azt mondja, ezek csupán a fontosabbak! *.* Móóó, kár, hogy ilyen goni helyzetben kell majmócával találkoznom, mert hát hiába, no, én itten még nem nagyon láttam állatokat, de odahaza is az állatkertben maximum, bár volt bioszos ismerősöm, aki mindenféle hüllőket meg bogarakat etetett otthon.
Látom a majmócán, hogy kicsikét elpilledt, de nincs ám többre időm ahhoz, hogy újra támadhassak. A következő csapásával a maradék HP-m is lenullázódik, így búcsút kell mondanom új szerelmemnek, a Hentesnek. Nagyon megszerettem ám ezt a fegyvert.
- Hűűű, hát hajrá a versenyben továbbra is. Én neked szurkolok. ^3^ - búcsúzom el ellenfelemtől, ki könnyű győzelmet aratott. Móóó... majd legközelebb, ha lesz ilyen, még ügyesebb leszek. >.< Két győzelemmel azt hiszem, Kaguci így is büszke lesz ám rám. *3*
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Nova D3] Asuka vs Saru Taidana Empty Re: [Nova D3] Asuka vs Saru Taidana

Témanyitás by Cardinal Vas. 19 Május - 13:45

Asuka fanjai ezúttal kénytelenek beérni kedvencük látványával, több pozitívumot nemigen hordozott magában a párbaj számukra.

Győztes: Saru Taidana
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova D3] Asuka vs Saru Taidana Empty Re: [Nova D3] Asuka vs Saru Taidana

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.