Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saru Taidana

3 posters

Go down

Saru Taidana Empty Saru Taidana

Témanyitás by Taidana Hétf. Nov. 05 2012, 02:46

R É G I:

1. képesség - Testcsere: fel tudjuk venni egymás alakját a petemmel. Így egyszerre akár két én, vagy két ő is lehet egy térben. Ilyenkor csak a látszat változik, ráadásul egy ütés után a trükknek vége. Egymás pontjait nem vesszük át, csak a kinézetünk variálódik.


Ú J:

1. képesség - Tökéletes Testcsere: fel tudjuk venni egymás alakját a petemmel. Így egyszerre akár két én vagy két ő is lehet egy térben. Arról nem is beszélve, mikor látszólag hirtelen helyet cserélünk, valójában viszont csak mindketten egyszerre lemásoljuk a másik kinézetét. Ilyenkor a testünk, súlyunk változik, statok, felszerelés nem, ráadásul egy ütés után a trükknek vége.

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Saru Taidana Empty Re: Saru Taidana

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Nov. 05 2012, 12:51

A pályázatot elfogadom.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Saru Taidana Empty Felszabadítók - vagy GAC, mint Gaz Alávalók Céhe

Témanyitás by Taidana Kedd Jan. 22 2013, 23:46

Felszabadítók

Tagjai nevetségesnek tartják, hogy mindenki ennyire komolyan veszi ezt az egész badarságot. Röhejes! Senki nem hal meg, akit megölnek a játékban. Éppen ellenkezőleg. Csak végre levehetik a NerveGeart a fejükről! Hálásnak kéne lennie mindenkinek, amiért létezik ez a céh, és a tagjai nem félnek tenni azt, amit mindenkinek kéne: felszabadítani!
A céh beállításainak megfelelően a logó kívülállók számára nem látszik a profilban, viszont a biztos felismerhetőség érdekében tetoválás marad a virtuális bőrön. A céh célja igen egyszerű: mi kevesen, akik nem félünk lépni a kijutás érdekében, tartsunk össze! Támogassuk egymást, segítsük a másikat! Jutassunk ki minél több embert!

Tagok

01. - Kiroshima Kuroko
02. - Tachibana Makoto
10. - Saru Taidana

Céhház

Jelenleg még nincs.

Céhbónuszok

Exp: 50%
Arany: 50%

Céhbank

-

Céhbolt(ok)

-


A hozzászólást Saru Taidana összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jan. 23 2013, 00:14-kor.

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Saru Taidana Empty Re: Saru Taidana

Témanyitás by Cardinal Kedd Jan. 22 2013, 23:56

Ossu! Very Happy

Negat... khm... egyedi beállítottságú céh, élj... izé... hagyjuk *köhécsel* Elfogadom a pályázatot, és a céhalapítás ára is levonásra került. Készítsetek egy adatlapot a céh-boardban Very Happy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Saru Taidana Empty Re: Saru Taidana

Témanyitás by Taidana Szomb. Márc. 16 2013, 23:30

Fúzió

Háttörténet

Mind a ketten különváltunk egymástól. Hogy is mondtam korábban? Megtanultunk egyedül is létezni. Rá kellett jönnöm: nekem határozottan szükségem volt rá! Sokat fejlődtem abban, hogy egyedül is megálljam a helyem. Nem mondom, hogy a jég hátán is megéltem volna, de azért határozottan önállóbb lettem. Nem számítottam mindig Susayára. Nem kerestem a tekintetét egy-egy kérdés kapcsán. Fura is lett volna, ha így teszek, hiszen nem volt ugye mellette. És ő sem volt mellettem. Asszem.
Aztán a lassú összeszokás sem úgy ment, ahogy én gondoltam. Nem volt nagy összeborulás, ugye. Azt hiszem, nagyon sok minden nem volt. Mármint ha tisztábban akarok fogalmazni, akkor elmondom, hogy rá kellett jönnöm: az egész kapcsolatunk elég felszínes volt idáig. De aztán ahogy egyre többször fedeztem fel magam mellett Susayát, úgy éreztem egyszerre egyre közelebbinek és egyre távolabbinak őt egyszerre. Igen, elég creepy érzés volt, de azért megpróbálom megmagyarázni.
Láthatóan Susaya is jól tartotta magát nélkülem. Még határozottabb és finomabb lett a mozgása – már ha ez lehetséges volt nála egyáltalán. Én pedig. Nos, elkezdtem önállóan gondolkozni. Nem „mi”-ben, hanem „én”-ben, és még Ő is ott volt mellettem, akkor „Susaya”-ban külön. Mégse éreztem azt, hogy ezzel kevesebb lennék. Sőt! Mintha csak még erősebbé váltunk volna a külön töltött időben. Igen.
Erről beszélek, hogy így lettünk egyszerre közelebb és messzebb is egymástól.
Ezek az oda-vissza mértékegységek aztán hamarosan egy egészen új és meglepő skillben is megmutatkoztak. Én testcsere!-t akartam kiáltani. Eskü! Szorult helyzetben voltunk, mert elkapkodtam egy goblinfalu legyakását, és bár még nagyobb csoportjuk se jelentett volna annyira komoly nehézséget, egyszer csak azt vettem észre, hogy nem látom a földet körülöttem hullámzó tömegük alatt. Menekülni akartam, majomformát felvenni, de a rendszer más szavakat adott a számba. Tényleg olyan érzés volt, mint amikor adsz fegyverkezelésre, és hirtelen új harci mozdulatokat ajánl fel a rendszer gyakás közben. És így kiáltottam el én azt a régi képességem helyett, hogy fúzió! A hatása döbbenetes volt. Termetes aranymajom lett belőlünk. Sőt mit aranymajom? Egyenesen gorilla! Király volt!
És ennek a hatása sem volt sokkal bonyolultabb, mint az előzőé. Csak elkiáltottam magam, és… hát, volt, hogy szimplán a hajam lett aranysárga, és Susaya tűnt el. Rá kellett jönnöm: ebben sokkal több lehetőség van, mint én azt gondolnám. És tervbe vettem, hogy akkor idővel mindet felfedezem. Mwuhahaa, reszkessen a világ, jön a Dinamikus Duó igazán Dinamikus Szólója!


Leírás

A SAO-ban bármi is tűnik élőnek, minden csak egyesek és nullák halmaza. Forráskódok, fájlok, adatok. Ezekből állunk. És úgy tűnik, hogy Susayával olyan remek viszonyt alakítottunk ki egymással, hogy néha megbontjuk egymás között a mátrixot.

A fúzió során Susaya vagy Taidana megszűnik létezni, párja pedig megkapja képességeinek és statjainak egy részét. Minél magasabb szintűek, minél komolyabb a kapcsolat közöttük, annál alaposabb összeolvadásra képesek.
Az összeolvadás ideje körökben számolva: (spec képességszám + Taidana szintje) osztva hárommal. Utána viszont ugyan ennek az időnek a feléig a másik fél nem jelenik még meg, tehát a páros egyik tagja egyedül marad.

Aranymajom Forma:
Taidana programkódját részben felülírja Susayáé.
– Életpontjaik száma összegződik.
– Az 50%-os találati esély 100%-osra ugrik.
– Taidana jártasságai felett Susaya nyer irányítást.
– Susaya termetesebb lesz. Ez nem jár semmilyen statban mérhető változással, egyszerű vizuális effekt.

Első Szintű Fúzió:
A bébi Susaya eggyé válik Taidanával.
– Taidana alapéletpontjai nem változnak, de sérülés esetén gyógyul Susaya életpontjaival.
– Az 50%-os találati esély 100%-osra ugrik.
– Susaya képessége(i) felett Taidana nyer irányítást.
– Taidana fekete hajából aranyszínű lesz. Ez is szimplán vizuális effekt.

Másodfokú Fúzió:
A fiatal (kölyök) Susaya programkódját részben felülírja Taidanáé.
– Taidana alapéletpontjai nem változnak, de sérülés esetén gyógyul Susaya életpontjaival.
– Az 50%-os találati esély 100%-osra ugrik.
– Susaya képessége(i) felett Taidana nyer irányítást.
– Taidana és Susaya sebzése összeadódik.
– Taidana fekete hajából hosszú aranyszínű lobonc lesz. Ez is szimplán vizuális effekt.

Tökéletes Fúzió:
A kifejlett Susaya és Taidana egyetlen harcossá változik.
– Életpontjaik összegződnek. Így itt már természetesen nincs gyógyulás.
– Az 50%-os találati esély 100%-osra ugrik.
– Susaya képességeit és Taidana jártasságit is képesek egyszerre használni.
– Taidana és Susaya sebzése összeadódik.
– Taidana aranyból öntött, badass bundát kap.

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Saru Taidana Empty Re: Saru Taidana

Témanyitás by Cardinal Vas. Márc. 17 2013, 10:34

Ossu!

Elfogadom a pályázatod. Megnézzük hogy működik a gyakorlatban, aztán ha nem jó, még variálunk Very Happy Gratulálok a képességhez!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Saru Taidana Empty Re: Saru Taidana

Témanyitás by Taidana Kedd Márc. 19 2013, 23:13

Achievement Unlocked
Első Szintű Fúziós Forma és Aranygorilla Forma



Az ötlet igazából megrázott, és nem hagyott nyugodni. Ki kellett próbálnom, mert végülis tök logikusnak tűnt, másrészt meg érti a fene ezeket a belső skilles dolgokat. Sz’al úgy döntöttem, hogy adok a dolognak egy esélyt, és komolyan rákészültem: láb terpeszbe helyez, csípő kicsit előredönt, has ellazít, mellkas kinyom, váll szétfeszít, tüdőbe rakat levegő beszív, Susaya tiltakozó visítását ignorál, és jöhet a kiáltás, amit én skillaktiválóként használtam:
Testcsere!
A pukkanást hallottam, szóval valami tuti, hogy történt, de fogalmam sem volt, hogy arra számíthatok-e, ha kinyitom a szemem, amire én szeretnék. Mindenesetre lecsukott szemmel álldogálni nem lendítette előbbre a helyzetem, ezért úgy döntöttem, elég a sötétségből, fényt!

És elkerekedett szemekkel néztem, milyen kafán néz ki Susaya Aranygorilla-Módban! Mivel én eddig mindig eltűntem, ha aktiváltam a másodlagos képességem és Susaya volt a középpont, még sohasem láttam kívülről. Kis ideig gyönyörködtem drabális petemben, majd gyorsan tükröt kerestem. Eh, mi a francnak nekem tükör? Nézzük csak… – kezdtem kezemmel a hátam mögött kutatgatni, míg rá nem találtam arra, amit kerestem. Elégedetten szemléltem meg aranymajmos farkamat. Innentől kezdve nem kellett tükör: biztos voltam benne, hogy hajam is olyan, mintha aranyból öntötték volna.
Nagyon királyságosak vagyunk, Susaya! – vigyorodtam el.

Leírás

Taidana második képessége két további felvehető testcserés formát unlockolt. Ezek egyelőre az Első Szintű Fúziós Forma és az Aranygorilla Forma. Ennek fényében a következőképpen alakulna át a képességleírásom:

Régi

Fel tudjuk venni egymás alakját a petemmel. Így egyszerre akár két én vagy két ő is lehet egy térben. Arról nem is beszélve, mikor látszólag hirtelen helyet cserélünk, valójában viszont csak mindketten egyszerre lemásoljuk a másik kinézetét. Ilyenkor a testünk, súlyunk változik, statok, felszerelés nem, ráadásul egy ütés után a trükknek vége.

Új

Irányításom alatt petemmel minden hozzánk fűződő lehetséges alakot fel tudunk venni, akár mind a ketten ugyan azt, vagy mind a ketten két teljesen különbözőt. Sőt akár egymásét is. Ezek az alábbiak eddig: Susaya, Taidana, Első Fokú Fúziós Forma, Aranygorilla Forma (frissíteném, ahogy unlockolódnak az új formák is)
Ilyenkor fizikai jellemzőink (súlyunk, magasságunk) nyilván változik. Statok, felszerelés, képességek viszont semmiképpen. Ráadásul egy ütés után a trükknek vége.

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Saru Taidana Empty Re: Saru Taidana

Témanyitás by Cardinal Szer. Márc. 20 2013, 12:34

Elfogadom a módosítást, adatlapon ne felejtsd el frissíteni Very Happy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Saru Taidana Empty Re: Saru Taidana

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.