Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Miniboss] A Darázskirálynő

+21
Hermit
Kagura
Koshitsu Esutel
Kusumi Ayani
Yurihime
Tiffany Williams
Asuka
Kyuushiro
Dr. Hannibal Dan
Saiba Kunochi
Kiroku
Ichiga Zakuro
Joey Chrome
Fuuko Shinatsu
Nomad
Tachibana Makoto
Noxy
Askr
Chancery
Mao
Egil
25 posters

2 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 2 Empty Re: [Miniboss] A Darázskirálynő

Témanyitás by Egil Szer. Május 22 2013, 19:49

Képesség sikeres.

A támadás sikeres, minek okán Széldarázs #22 és #23 a pixeljeikre hulltak.

Az Ayani képességével járó halk zene megbolondítja a darazsakat és a Királynő arca is fájdalmat mutat.

A Királynő támad Ayanira, ki 9 sebzést kap így.

A rohamig 3 kör van hátra.

Esutel következik.

Sorrend:
Spoiler:


Életek:
Spoiler:
Egil
Egil
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2013. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 2 Empty Re: [Miniboss] A Darázskirálynő

Témanyitás by Koshitsu Esutel Szer. Május 22 2013, 19:49

* Minden szépen és jól alakult, de... megjelent Alex! O.o. *
- Öhm... szia!
* Intettem neki kissé visszafogottan. Jó, jó, legyőztem egy KT-ban, de azóta nem találkoztunk, s nem tudhatom, mennyire fejlődött. Ha sokkal magasabb szintű, mint én, akkor égek előtte. Elég gáz lenne, ha azért kellene futkosnia, hogy megmentse az életemet. De végre elindultunk. Az egészen, hogy bezárult az ajtó, s valami hiper-szuper módon átváltozott a megvendégelőnk, egy cseppet sem csodálkoztam, magam is meglepődtem, de végig tudtam nézni az egészet egy szemöldök felrántás nélkül. Csak hátranyúltam, elővettem egy nyílvesszőt, s máris rálőttem az egyes kis darázsra. Ha abba még nem halt bele, akkor a második nyílvesszőmet is arra lőttem rá. Ha belehalt, akkor a kettes darazsat választottam ki, s azt lőttem meg. Életcsíkomra néztem. Alapvetően nem volt valami sok életem, gondolkodtam, hogy bevessem-e a speciális képességemet. Végülis bármikor leállíthatom, ha akarom, így megpróbálkozok vele. Elkezdtem hát egy szép dallamot énekelni, de spec képességemet a fő bossra irányítottam. Ő lassuljon, ne a talpnyalói. *

//Asszem HP-m 45 spec képesség aktivitása miatt. Bármikor leállíthatom, így az emiatt elvesztett HP-jaim visszajutnak hozzám. //
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 2 Exp_bal1900/1900[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 2 Exp_ures  (1900/1900)
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 2 Empty Re: [Miniboss] A Darázskirálynő

Témanyitás by Egil Szer. Május 22 2013, 20:10

Képesség sikeres. Esutel - 10 hp.

Két nyíl kellett, hogy elpusztuljon a Széldarázs #1.

Tűzrózsa 45 hp-t raktároz így.

Ugyanakkor Esutel éneke se békítette a darazsakat.

A Királynő támad Ayanira, ki 9 sebzést kap így.

A rohamig 2 kör van hátra.

Alex következik. Esutel képessége miatt négyszer támadhat.

Sorrend:
Spoiler:


Életek:
Spoiler:
Egil
Egil
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2013. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 2 Empty Re: [Miniboss] A Darázskirálynő

Témanyitás by Halász Alex Csüt. Május 23 2013, 15:26

Visszaintett! :3.... erre ő meg még lelkesebben rázta meg a kezét. Mintha csak ők lennének ketten. Azonban ez egy boss harc, még ha csak mini is. A kishölgy nagyra tárta az ajtókat, és belépve, eltűnt a szeme elől. Csak a fény hatások játszottak vele, és csak pár pillanatig, ahogy követte a kis csapat, Miss Hogyishívjákot előtűntek a darazsak. Első kérdés, hol is a miniboss! Annyira azért ő sem kezdő, hogy ne tudja, ezek között nincs. Az kitűnik, arról mindenki tudni fogja, hogy az a miniboss. Nem is kellett sokat várni rá, Miss Evans, igen, így hívta magát, egyből meg is mutatta igazi valóját.
- Vajon miért is nem lepődöm meg ezen? ._.
A felállás végülis teljesen mindegy. Egy minibosst akartak, és az meg is van. A frontharcos kislány akciója azért kissé meglepte. Japánok, miket össze nem kevernek, csak azért, hogy kapjanak egy menőnek mondható varázserőt,...vagy mit. Mert ugye itt elvileg nincsen olyan. Angyal szárnyak, de azért a Mennyek királynőjéhez imádkozik (?), pfff, katyvasz az egész, de hát egy mmorpgtől mit várjunk?
Maga a képesség viszont egész ütősen hangzott, mikor mondta a lány. Talán még a hasznukra is válik. Esutel chan rögtön ezután akcióba lendült, így Alex sem tétlenkedhet sokáig. Előhúzott egy nyilat, hogy lőjjön.
A legközelebbi darazsat vette célba, azaz ketteskét, három nyilat pazarolt el rá, a negyediket is rá lövi ki, ha még nem pusztult el.
Más esetben, ha elég három, akkor jöhet hármaska.


Észre vette ám, hogy Esu chan használta a speciális képességét, lelassultak a mobok, így könnyebben lehet őket lőni.
Az ő spec képessége nem sokat használhat most, a frontharcost meg nem félti, egy ideig még biztosan nem.
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 2 Exp_bal5187/5300[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 2 Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 2 Empty Re: [Miniboss] A Darázskirálynő

Témanyitás by Egil Szomb. Május 25 2013, 09:13

Három nyíl kellett, hogy elpusztuljon a Széldarázs #2.

Széldarázs #3-ra egy találat, de kevés még.

Tűzrózsa 67 hp-t raktároz így.

A Királynő támad Ayanira, ki 9 sebzést kap így.

A rohamig 1 kör van hátra.
Kyuushiro következik. Esutel képessége miatt háromszor támadhat.

Sorrend:
Spoiler:


Életek:
Spoiler:
Egil
Egil
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2013. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 2 Empty Re: [Miniboss] A Darázskirálynő

Témanyitás by Kyuushiro Szomb. Május 25 2013, 09:45

Jaj, ne... amikor hallom a 'Kardos-chan' nevet, már olvad is le a nyugalom az arcomról.
A francba... ez a lány veszélyesebb, mint a miniboss lesz!
De mindegy, lépjünk be. Miss Evans átalakul, oké, most meglepődtem, de koncentráljunk a mobokra.
Nem tudom, ezeknek az izéknek mennyi életük van, de nem is baj. Szabdalóm felkapom, majd három támadást intézek a harmadik segítőre. Ha az előbb meghal, akkor a többi támadás a negyedikre megy.

Csak az érthetőség és az egyszerűség kedvéért: Széldarázs #3-at támadom, amíg meg nem hal, majd a többi támadással (ha lesz ilyen) Széldarázs #4-et célzom. Sebzésem 13.
Kyuushiro
Kyuushiro
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 398
Join date : 2013. Mar. 09.

Karakterlap
Szint: 14
Exp:
[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 2 Exp_bal871/900[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 2 Exp_ures  (871/900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 2 Empty Re: [Miniboss] A Darázskirálynő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Május 25 2013, 09:45

The member 'Kyuushiro' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 2 4766610511_dda12706fc_s [Miniboss] A Darázskirálynő - Page 2 4766612103_86ee832108_s [Miniboss] A Darázskirálynő - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 2 Empty Re: [Miniboss] A Darázskirálynő

Témanyitás by Egil Szomb. Május 25 2013, 17:01

Széldarázs #3 meghal és Széldarázs #4-nek marad két egész életpontja.

Tűzrózsa 95 hp-t raktároz így.

A Királynő támad Ayanira, ki 9 sebzést kap így.

És a roham: A darazsak elözönlenek a Királynő mellől. Ayanit és Esutelt 5 - 5 darázs támadja, Alexet és Kyuushirot 4 - 4 (20 - 20 és 16-16 értékű sebzések).

A darazsak visszaállnak a Királynő mellé.

A következő rohamig 3 kör van hátra.

Tachi következik. Esutel képessége miatt kétszer támadhat.

Sorrend:
Spoiler:


Életek:
Spoiler:
Egil
Egil
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2013. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 2 Empty Re: [Miniboss] A Darázskirálynő

Témanyitás by Tachibana Makoto Szomb. Május 25 2013, 17:35

Ismerősök. Fuu-chant meleg, barátságos mosollyal és egy kézcsókkal üdvözöltem, ha már odajött hozzám, szemben például Esu-channal, akitől csak egy biccentésre futotta. Így neki csak a vigyorom jutott belőlem, igazán sajnálhatja :] A figyelmemet viszont elsősorban Kiroku-chan kötötte le, kinek piros indikátorát üdvözült mosollyal az arcomon figyeltem. Végre visszatért közénk, és élt az elvekkel, amik mozgatták csoportosulásunkat.
Miss Evans átalakulása nem sokakat lepett meg, persze engem sem. Én csupán nem törődtem vele, már-már gépies mozdulatokkal húztam elő kipróbálásra szánt buzogányom. A kardot jobban szerettem, hozzám illő volt a fürgesége, az eleganciája, ám egy ilyen zúzófegyverrel biztosabb a találat, ha éppen szórakozok. Nem cécóztam sokat, és nem is kockáztattam. A széldarazsak gyönge és optimális ellenfelek voltak, a királynőt megtámadni ostobaság lett volna. Rövid rohamommal kettő felé csaptam oda, nem volt kérdéses, hogy eltalálom-e őket.

[[ #14-es és #19-es darazsat csaptam meg biztos találattal ]]
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 2 Exp_bal10/7700[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 2 Exp_ures  (10/7700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 2 Empty Re: [Miniboss] A Darázskirálynő

Témanyitás by Egil Szomb. Május 25 2013, 17:53

Széldarázs #14-nek és Széldarázs #19-nek marad 1-1 életpontja.

Tűzrózsa 123 hp-t raktároz így.
Ayani a képessége miatt sérül 6 HP-t.

A Királynő támad Ayanira, ki 9 sebzést kap így.

A következő rohamig 2 kör van hátra.

Yurihime következik. Bár Esutel képessége aktív még, Yurihime egyszer támadhat.

Sorrend:
Spoiler:


Életek:
Spoiler:
Egil
Egil
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2013. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 2 Empty Re: [Miniboss] A Darázskirálynő

Témanyitás by Yurihime Vas. Május 26 2013, 17:14

Meglepődtem. Egy ismerős szőke fiatalember ragadta meg a kezeimet, és bár töprengenem kellett rajta egy keveset, végül eszembe jutott a neve is. Szörnyen restelltem, hogy gondolkoznom kellett rajta, az sem lehetett kifogás, hogy nem volt éppen manapság, mikor egymás társaságában kalandoztunk azon a különös helyen.
- Régen láttuk egymást ^.^ Enyém a megtiszteltetés, Alex-sama, remélem az egészsége jó szolgálatot tesz ^.^ - mosolyogtam rá. Jól estek a biztató szavai, lelket öntöttek belém. Kevésbé bizonytalanul léptem be a kapun, fegyverem is biztosabban állt a kezemben immár. Ám a meglepetést, mely várt ránk, földbe gyökerezett lábakkal figyeltem. Miss Evans-samát bizonyosan megmérgezték a darazsak, ám sopánkodni nem volt sok időm. Cselekednem kellett, és miután kettészeltem egy darazsat, Ayani-sama felé rohantam, és halványzölden izzó pengémmel szúrtam meg.
- Switch, Ayani-sama ^.^ - kiáltottam, ha jól emlékszem ezzel megkímélhetem őt attól, hogy támadják, amikor olyan kevés élete van már.


// #20-as darázst leszedtem, Ayanin gyógyítottam 20 életet és leswitcheltem róla a királynőt //
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 2 Exp_bal10/1500[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 2 Exp_ures  (10/1500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 2 Empty Re: [Miniboss] A Darázskirálynő

Témanyitás by Egil Kedd Május 28 2013, 18:28

Széldarázs #20 eltűnt a támadásnak köszönhetően.

Tűzrózsa 138 hp-t raktároz így.
Ayani a képessége miatt sérül 7 HP-t.

Liliomhercegnő képessége miatt Ayani gyógyul 20 HP-t.

A switch sikeres. A királynő támad Liliomhercegnőre, ki 9 sebzést kap így.

A következő rohamig 1 kör van hátra.

Kiroku következik. Bár Esutel képessége aktív még, Kiroku egyszer támadhat.

Sorrend:
Spoiler:


Életek:
Spoiler:
Egil
Egil
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2013. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 2 Empty Re: [Miniboss] A Darázskirálynő

Témanyitás by Kiroku Szer. Május 29 2013, 17:38

Való igaz a lányt nem lepi meg túlságosan – ha meg is lepné, úgy sem mutatná ki – a nő átalakulása, bár azt nem gondolta 100%-ig, hogy ő is lesz a királynő, de egye fene. Meg is érkeznek a nőszemély kísérői ám Kuroko nem sieti el a dolgot, nyugodtan nyúl a fegyveréért és közbe figyeli amint a gyülekezet többi tagja írtja a kisebb ˝legyeket˝. Ám az ő célpontja változatlan… Be is áll a képességéhez szükséges kezdő pózba. Bal lábát előre tolja, majd a jobbal hátralép. Mindeközben a jobb karját benne a fegyverrel hátranyújtja vízszintes állásban. Ekkor a penge vörösen felizzik majd a lány, becélozva a Darázskirálynőt elhajítja a fegyvert.

/Tehát, leszek olyan hülye, hogy betámadom a királynőt. Mivel spec. képességet használok: a penge 8 pont gyorsasággal halad előre és 28 pont sebzéssel rendelkezik és +3 vérzéssel. /


A hozzászólást Kiroku összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Május 29 2013, 17:39-kor.
Kiroku
Kiroku
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 109
Join date : 2012. Oct. 18.
Age : 19
Tartózkodási hely : 1. szint; Folyton máshol

Karakterlap
Szint: 6
Exp:
[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 2 Exp_bal271/300[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 2 Exp_ures  (271/300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 2 Empty Re: [Miniboss] A Darázskirálynő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 29 2013, 17:38

The member 'Kiroku' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 2 Empty Re: [Miniboss] A Darázskirálynő

Témanyitás by Egil Pént. Május 31 2013, 07:55

A speciális képesség használatához is dobni kellett volna, de a támadás így is úgy is sikertelen lett.

Tűzrózsa 138 hp-t raktároz.
Ayani a képessége miatt sérül 7 HP-t.

A királynő támad Liliomhercegnőre, ki 9 sebzést kap így.

A roham: 2-2 darázs támad Kyuushirora,Tachira, Liliomhercegnőre és Kirokura. 3-3 darázs támad Ayanira, Esutelre és Alexra. (8-8 és 12-12 sebzések)

A következő rohamig 3 kör van hátra.

Lizzy következik.

Sorrend:
Spoiler:


Életek:
Spoiler:
Egil
Egil
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2013. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 2 Empty Re: [Miniboss] A Darázskirálynő

Témanyitás by Dr. Hannibal Dan Szomb. Jún. 01 2013, 19:47

Egy lány szökdelt oda hozzám, miközben próbáltam a fura nénire koncentrálni. Hirtelen kizökkentett gondolatmenetemből, és én kérdőn néztem az ismeretlen irányába. Az eső, ami feltűnt, az egy nagyon ari kis nyuszika.
- Kawaii. - dögönyöztem meg az állatot, ha engedte, majd gazdájára néztem. Nagyjából velem egykorú, szintén szőke, és ránézésre jó ízlésű lányka volt.
- Szia!! - kiáltottam boldogan. Nehéz ebben a világban olyanokat találni, akik nem gonoszak, és ő biztos nem olyan gonosz, mint azok a ronda ismeretlenek körülöttem. - Örülök a találkozásnak Tiffany és Montgomery. A nevem Elizabeth, de hívj nyugodtan csak Lizzynek. - intettem vissza nekik.

Beléptünk a terembe, ahol furcsa kis zümik repkedtek mindenfelé, és akkor a furi nő is átalakult méhecskévé. Teljesen ledöbbenten néztem az egészet. Szóval ő a királynő? Hahh! Tudtam, hogy nincs ízlése! én százszor szebb vagyok! Mindenki elkezdett harcolni, így nekem is ezt kellett tennem, megindultam a nőméh felé, és megpróbáltam megvágni, miközben becsuktam a szemem félelmemben. Közben elkezdtem nagyon- nagyon- nagyon koncentrálni, hogy azt a furi kis képességemet használjam.


/ Támadom a királynőt, és spec. képességet használok. (támadáshoz 5 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatához nem kell dobnia)/

Dr. Hannibal Dan
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 176
Join date : 2013. Jan. 25.
Age : 23
Tartózkodási hely : 1. szint, védett terület.

Karakterlap
Szint: 7
Exp:
[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 2 Exp_bal80/350[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 2 Exp_ures  (80/350)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 2 Empty Re: [Miniboss] A Darázskirálynő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Jún. 01 2013, 19:47

The member 'Lizzy' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 2 4766612103_86ee832108_s [Miniboss] A Darázskirálynő - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 2 Empty Re: [Miniboss] A Darázskirálynő

Témanyitás by Egil Vas. Jún. 02 2013, 10:20

Csupán csak az egyik kés talált.

Tűzrózsa 141 hp-t raktároz így.
Ayani a képessége miatt sérül 7 HP-t.

A királynő támad Liliomhercegnőre, ki 9 sebzést kap így.

A következő rohamig 2 kör van hátra.

Joey következik.

Sorrend:
Spoiler:


Életek:
Spoiler:
Egil
Egil
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2013. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 2 Empty Re: [Miniboss] A Darázskirálynő

Témanyitás by Joey Chrome Vas. Jún. 02 2013, 11:27

Óóóóh, bazdmeg! Azt tudtam, hogy Evans a királynő, de arra rohadtul nem számítottam, hogy egyből 23 lódarazsat is hív maga mellé! Bár eddig jól jártunk, mert egy párat legyaktak társaim, így csak 17 volt, de ezek rohamoznak is három körönként. Elkezdtem gondolkodni gyorsan, mit tegyek. Eszembe jutott, hogy annak az angyalos lánynak (Ayani) a lova talán összeszedett egy csomót, így lecsaphat a Királynőre.
- Switch, akárhogy is hívnak! - Kiáltottam, hogy odasózhasson a nőnek.

- Joey, mi művelsz??
~ Van egy tippem, és ki akarom próbálni.

//a következő hosszabb lesz, bocs Egil!//
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 2 Exp_bal3383/3500[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 2 Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 2 Empty Re: [Miniboss] A Darázskirálynő

Témanyitás by Egil Vas. Jún. 02 2013, 12:17

"A SWITCH, azaz "váltás" csak akkor jöhet létre, ha egy játékos azt mondja, hogy: SWITCH, majd annak a nevét, akivel SWITCH-elni szeretne. A parancsot a rendszer csakis akkor fogadja el, ha a SWITCH + név kombinációt használjuk és nem valami alternatívát, például, hogy "Gyere nekem, szörnyeteg!", ebben az esetben a játékos elrontotta és nem lesz semmilyen SWITCH."

A Switch sikertelen, minthogy nincs olyan nevű játékos, hogy "akárhogy is hívnak." Támadás nem történt.

Tűzrózsa 141 hp-t raktároz így.
Ayani a képessége miatt sérül 7 HP-t.

A királynő támad Liliomhercegnőre, ki 9 sebzést kap így.

A következő rohamig 1 kör van hátra.

Yuici következik.

Sorrend:
Spoiler:


Életek:
Spoiler:
Egil
Egil
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2013. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 2 Empty Re: [Miniboss] A Darázskirálynő

Témanyitás by Hayashi Yuichi Vas. Jún. 02 2013, 13:19


A látvány, ami a szemem előtt játszódott le, lehervasztotta minden maradék mosolyom, az átalakulás, elég gusztustalanra sikerült. A nő úgy növesztett újabb testrészeket, és fordult ki önmagából, hogy egy horrorfilmben nem is lett volna a gond. Viszont ez most más volt, valótlan és mégis valós. És sajnos be is igazolódott félelmem, maga a boss hívott minket a termébe, vajon felmért minket és úgy látta legyőzhetőek vagyunk számára, fogant meg a kérdésem. Viszont továbbra sem tudtam hangosan kimondani. A csata hevében vagyunk már, sokan megsérültek, és most rajtam a sor, hogy tegyek valami hasznosat. Végig repítettem tekintetem az egybegyűlteken, Vannak páran, akiknek bajos lesz az elkövetkező pár percük. De ami még jobban aggasztott, az a nyomasztó érzés, amit a darazsak látványa nyújtott. Szinte felrebbent előttem Norm alakja, mozgása, és azonosult, az ízelt lábak, és egyéb végtagok, szűnni nem múló zöngés zajával. Igen a darazsak, félelem fogott el, legszívesebben rájuk sem néznék, pedig ez itt a kaptár, aminek a kapuján belül vagyunk, és rengetegen vannak. Hirtelen elhatározásból döntöttem, valamint remegő kezeim késztettek erre.
- Switch Kyuushiro! - kiáltottam el magam, és futottam felé. Tekintetem a földre szegeztem, hogy minél kevesebbet lássak azokból a rémségekből. Ne gondolkozz, ne gondolkozz hadartam magamban. Sikertelen. Már láttam, ahogy a kikelő lárvák, szépen elkezdenek falatozni, és fájdalom érzet híján életerőm lefogy és szét pixeleződöm, pár rusnya darázs eledeleként. Agyam kezdte egyre inkább bekebelezni a félelem, nincs amitől jobban irtóznék, mint ezek.. de.. egyvalami, annál jobban nem félek semmitől. A gondolatra visszanyertem bátorságom, és az a tudat, hogy van még ennél rosszabb megacélozott, és futásom is végre sebességre kapcsolhattam.


Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Exp:
[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 2 Exp_bal4298/4400[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 2 Exp_ures  (4298/4400)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 2 Empty Re: [Miniboss] A Darázskirálynő

Témanyitás by Kyuushiro Vas. Jún. 02 2013, 20:27

[off] Hm... ha jól emlékszem, switch esetén közvetlenül a játékos után kell írni, a mesélő megvárásának mellőzésével. Ha mégsem, akkor bocsánat.[/b]

Egek, nagyon pörög az élet. Egyre-másra ölik a darazsakat, bár azért a roham még mindig sebez rendesen. Legalábbis az én viszonylatomban. Viszont úgy tűnik, a rohamnál a segítól eloszlása egyre egyenletesebb lesz, amíg minden játékost nem támadnak.
Az pedig a kis szintűek számára nagyon veszélyes.
Még nem teleportált el senki, és nem is áll szándékomban hagyni, hogy ez megtörténjen. Habár az én köröm még messze van.
Vagy mégsem?
Yuichire emlékszem még. Elvileg fél a bogaraktól, szóval mit csinál? Talán legyűri a fóbiáját, talán vált.
Oké, az utóbbi, de hogy jövök én a képbe? Na mindegy. A srác támadásával együtt háromszor üthetek.
Oké, talán ki kellene irtanom a gyenge életű mobokat. Az viszont idiotizmusom bizonyítéka lenne. Van épp elég alacsony szintű. A támadásom után egy darázsnak nem maradhat háromnál több élete, ahogy elnézem. Tehát én meggyengítek pár segítőt, a többit meg majd elintézik a gyengék.
Szzabdalóm támadásra emelem, majd a három legközelebbi mobra indítok egy-egy vágást.

Széldarázs #4-re, #5-re és #6-ra egy-egy támadás, 13 sebzéssel. Specet nem használok.
Kyuushiro
Kyuushiro
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 398
Join date : 2013. Mar. 09.

Karakterlap
Szint: 14
Exp:
[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 2 Exp_bal871/900[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 2 Exp_ures  (871/900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 2 Empty Re: [Miniboss] A Darázskirálynő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Jún. 02 2013, 20:27

The member 'Kyuushiro' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s [Miniboss] A Darázskirálynő - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s [Miniboss] A Darázskirálynő - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 2 Empty Re: [Miniboss] A Darázskirálynő

Témanyitás by Egil Vas. Jún. 02 2013, 21:23

"Ellenkező esetben, ha egy egy vagy két kör vagy többletkörös karakter egy több többletkörös karakternek adja át a kört, akkor a több többletkörös karakter maximum annyi többletkört kap, amennyi az átadó karakternek van. (például egy két többletkörű karakter egy négy többletkörű karakternek csak két kört ad át)

Ennek értelmében te csak egyszer támadhattál volna, minthogy Yuici csak egyszer támadhatott, de minthogy a másik két támadás sikertelen lett úgy is, a lényeg nem változik, azonban tessék erre figyelni! kört.

A támadás sikeres. Széldarázs #4 semmivé válik.

Tűzrózsa 143 hp-t raktároz így.
Ayani a képessége miatt sérül 7 HP-t.

A királynő támad Liliomhercegnőre, ki 9 sebzést kap így.

Roham: 2 -2 darázs támad Ayanira, Esutelre, Alexra, Kyuushirora, Tachira és Liliomhercegnőre. 1 -1 darázs támad Kirokura, Lizzyre, Joeyra és Yuicire. (8-8 és 4-4 sebzéseket okoznak)

A következő rohamig 3 kör van hátra.

Mao következik.


Sorrend:
Spoiler:


Életek:
Spoiler:
Egil
Egil
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2013. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 2 Empty Re: [Miniboss] A Darázskirálynő

Témanyitás by Mao Hétf. Jún. 03 2013, 17:30

Szinte meg sem lepődtem, amikor a terembe belépve az a látvány fogadott minket ahogy a kedves Miss Evans átalakul. Bár.. gusztustalanabbnak hittem, legalább arra számítottam, hogy valami nyálkás trutyi fogja körbevenni. Azt is mindenki láthatta, hogy számos "méhecske" zümmög a háttérben. Figyeltem a többiek tekintetét. Sokakról lerítt, hogy tapasztaltabbak - vagy nem naivak - így kicsit sem lepődtek meg, viszont volt olyan is aki nagy meglepetésemre csodálkozva tekintett az átalakulásra.
< Azért erre lehetett számítani. > Azzal el is indult a harc. Fú, nagyon sokan voltak és mindenki a királynő szolgáit támadta pár bátrabbat kivéve. Alig tudtam követni az eseményeket, ilyenen még sosem vettem részt azelőtt. Káprázatos petek és remek képességek tárháza volt. Szinte észre sem vettem és már én következtem. Végignéztem az életeket. Volt egy lány.. Kusumi Ayani volt a neve. Tudtam, mert korábban már említették. És ahogy emlékeztem valami gyógyító képességgel mutatkozott be a harc elején. Reméltem, hogy nem csak az adrenalin miatt emlékszem ilyesmire. Hallottam már ilyen harcokról, és amilyen kevés élete volt, úgy gondoltam odaadom neki a körömet, bár kicsit hezitáltam, hogy ne használjam - e a saját képességem rajta, de amekkorát ezek a dögök ütöttek féltem, hogy akkor meg én halok meg.
- Switch Kusumi Ayani! - kiáltottam remélve, hogy nem valami óriási hülyeséget csinálok.
Mao
Mao
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 45
Join date : 2013. Apr. 09.

Karakterlap
Szint: 5
Exp:
[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 2 Exp_bal203/250[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 2 Exp_ures  (203/250)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 2 Empty Re: [Miniboss] A Darázskirálynő

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.