Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Nova E1] Kagura vs Hayashi Yuichi

4 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

[Nova E1] Kagura vs Hayashi Yuichi - Page 2 Empty Re: [Nova E1] Kagura vs Hayashi Yuichi

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 08 2013, 14:50

The member 'Kagura' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova E1] Kagura vs Hayashi Yuichi - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova E1] Kagura vs Hayashi Yuichi - Page 2 Empty Re: [Nova E1] Kagura vs Hayashi Yuichi

Témanyitás by Hayashi Yuichi Szer. Május 08 2013, 15:20

Csapásomat követve a második fejrúgása is betalált a lánynak, mikor hirtelen megjelent a rózsaszínes sebezhetetlen fal, ami megvédett az azonnali haláltól. Mivel fájdalmat a testem nem érzett, de agyam végig közvetítette mi lett volna ha, az a pörgettyű így végig eltalál. Feltápászkodtam, fél guggoló helyzetből. Így alig voltam fél fejjel magasabb nála, jé erre nem is figyeltem eddig. Eddig hátrakötött hajam most végre kiengedhettem és hátracsaptam, kezem mosolyogva nyújtottam felé:
- Gratulálok a győzelmedhez, Kagura-san - Immáron kardom helyén és a lehető legszélesebb mosolyommal nyugtáztam győzelmét - hihetetlen gyors és ügyes vagy! Hajoltam meg felé tisztelet tudóan. - És ami a kardcsapásaim illetik - húzom el fanyarul a szám - hozzá kell szoknom, hogy itt bánta kell az embereket, hogy fejlődjek, és ez nem jóóó..

Mindenesetre, remélem te jutsz tovább, Mindent bele! - amennyiben nem fűzött hozzá kérdést elsétáltam mellette és még egyszer ránéztem, tényleg tünemény. Vajon mi lehet a harcmodora? sarkantyús? ilyet nem láttam a karakter készítéskor.
- Jaj, bocsi és Hayashi Yuichi vagyok, kardforgató, örvendtem találkozásunknak - mondtam hadarva miközben hajam birizgáltam, mosolyogva.

_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Nova E1] Kagura vs Hayashi Yuichi - Page 2 Empty Re: [Nova E1] Kagura vs Hayashi Yuichi

Témanyitás by Cardinal Szer. Május 08 2013, 15:39

A támadások özönét a rendszer jelzése szakította meg. Yuichinek bizony előbb fogyott volna el az élete.

Győztes: Kagura
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova E1] Kagura vs Hayashi Yuichi - Page 2 Empty Re: [Nova E1] Kagura vs Hayashi Yuichi

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.