Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] A fiatalság forrása

+2
Ichiga Zakuro
Lizbet
6 posters

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

[Küldetés] A fiatalság forrása  - Page 3 Empty Re: [Küldetés] A fiatalság forrása

Témanyitás by Lizbet Csüt. Szept. 05 2013, 19:57

00:41


Mind a ketten isztok a vízből, érzitek, hogy egyből felfrissültök, ráadásul az elvesztett hp-tok is visszatér, mármint a tiéd Clio. A páncél értéketek nem, az marad annyi, amennyire a harc után esett. Az árnyak teljesen elállják az utat,, de nem közelítenek felétek. Az idő meg fogytán van, alig van időtök visszaérni az anyókához. Az üvegcséket megtöltitek és jobb ötlet híján megpróbáltok áttörni a felhalmozódott tömegen. Pontosabban Te Clio, Joey dönthet máshogy, de ha mind a ketten megpróbálkoztok ezzel, akkor nagy nehézségek árán, de átjuttok rajtuk. Életetek a vörös sávban van, mire végigértek az árnyakon, annak is a végén jár és fáradtak is vagytok. Egyelőre tudjátok tartani a lépést, de kezdenek behozni titeket, mivel ti lassultok, fogy az erőtök, már megint…
Az anyó háza, pedig még messze van, vajon kibírjátok addig?

Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A fiatalság forrása  - Page 3 Empty Re: [Küldetés] A fiatalság forrása

Témanyitás by Joey Chrome Vas. Szept. 08 2013, 10:07

//Ilyen hamar elfáradunk? Szép...//

Még a HP-nk is visszatöltődött, ami nekünk jó, mert Clio már megint leoltott. Én azért nem csak azt a két üvegcskét töltöttem meg, hanem egy nálam lévő naaagy kulacsot is, amiben az ivóvizemet szoktam vinni.
- Ne légy már ilyen hülye! A kerülő hosszabb időt vesz igénybe, és már időnk sincs! – Miért nem képes legalább egyszer azt csinálni, amit más javasol? Sose fogom megérteni. Míg ő átvágott a szörnyeken, sóhajtottam egyet, hiszen nem hagyhatom, hogy ez a hülye rockercsaj a hülyesége miatt haljon meg, így mentem utána. De hogy most utoljára, az ku*** biztos, mert mire kiértem a Bukottak tömegéből, alig maradt HP-m! És hogy a redvás mindenségben fulladtam ki ilyen hamar?! Nem ér, direkt ellehetetlenítik, hogy az anyókához érjünk időben?! Még jó, hogy nem azonnal lejár az idő!X_X Majd panaszt teszek a századik szinten, az rohadt biztos! Bezzeg miután szétvertem azt, aki ezeket a Bukottakat találta ki! Rohantunk, ahogy bírtunk, de csalt a rendszer, mert már megint hulla fáradtak voltunk, és már majdnem beértek ezek az izék. Na ekkor elegem volt, úgy sem érünk oda időben, ha nem fogja le ezeknek a figyelmét valaki.
- Na most van elegem ezekből az izékből! Clio, rohanj, én lefogom ezeket, hogy időben odaérj! ÉS NEM TŰRÖK ELLENVETÉST MOST! – Még előre (nem az árnyak felé) is löktem, hogy menjen, ne álljon meg, én meg elő akartam venni a kardomat, csak hogy valahogyan a kulacsomat vettem elő, így alaposan lelocsoltam őket egy kis vizzel.
- Francba! – Tettem el a kulacsom, és vettem elő a kardomat, és pajzsomat.
- Na gyertek ti szemetek, itt vagyok! – És vártam a véget, miközben csapkodtam a kardommal őket, közben tudtam, hogy úgysem tudok ártani nekik.

_________________
[Küldetés] A fiatalság forrása  - Page 3 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
[Küldetés] A fiatalság forrása  - Page 3 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A fiatalság forrása  - Page 3 Empty Re: [Küldetés] A fiatalság forrása

Témanyitás by Tsubasa Norika Kedd Szept. 10 2013, 10:51

//Még jó, hogy van hp piám XD//

Némi lecseszés után úgy voltam már vele, hogy ha ennyire gyáva, akkor sz*rakodjon még itt a szerencsétlen, de én biztos nem fogom húzni tovább az időt, az áldozatot néha meg kell hozni. Ezért van nekem még ott a vizem a kulacsban és a hp italom, amiről ugye megfeledkeztem, mert csak a végszükség esetére tartottam. Ha a hülyegyerek azt hiszi, hogy nagy hülyeséget csinálok, akkor egy jó nagyot téved. Ő az, aki hülyeséget akar azzal csinálni, hogy kerülni akar, mikor megy az időnk. Ha meg akarja menteni az öreglányt, csak mert túl komolyan veszi, mint a valóságot, akkor kénytelen lesz beletörődni, hogy ezzel a kérdéskörrel kapcsolatban nekem van igazam, nem neki. Úgyhogy át a dögökön!
Megmondtam, amit megmondtam, megindultam gyors irammal előre a dögök közt. Nem tudok nekik ártani a kaszámmal, de azért még csapkodtam feléjük előre, de ők is keményen szedtek. Csak rohantam, rohantam, rohantam, rohantam, rohantam... megigazítottam a lemezt itt. Szóval rohantam és rohantam, közben megint lemegy a hp-m vörösre, és kezdek fáradni. De attól még folyamatosan futottam. Ezért nem figyeltem oda a szöszikére, mert én már jóval messzebb jártam nála, mert még fáradtan, majdnem kiköpve a tüdőmet futottam tovább. Szóval, ha lökdösni akar, akkor csak pofára esne. Különben is, ha engem valaki ellök, akkor én vissza is lökök nekik. És ebben az esetben Joeyt tuti, hogy a dögök felé löktem volna. Engem senki se lökdössön!
De végül is ez nem történt meg, és a rohadt hangos suttogások miatt se hallottam meg Joeyt, csak futottam előre. Ittam a hp-italomból is, ettől visszajött annyi erőm, hogy még gyorsabban, megállás nélkül fussak tovább a ház felé, ahol a beteg njk öregasszony várt ránk. Nem néztem vissza, nem törődtem azzal, mi a francot csinál már megint ez az idióta, csak futottam előre, hogy mihamarabb beszedhessük a jutalmunkat. Ha valami baj lesz, akkor ezek szerint a négy fős csapatból már csak én maradtam meg egyedül. Nagyot csalódtam Maoban, a Köpenyeskén nem is akratram rágódni, mert ő megérdemelte a sorsát. És Joey is megérdemli, mert gyáva és mégis nagyobb hülyeségeket csinál, mint én. Nem az én hibám lesz, hogy megpul a szerencsétlen, ha annyira hülye, hogy legyőzhetetlen dögöket próbáljon feltartóztatni. Tulajdonképpen nem is tudná mert egy: azok simán átmennek rajta, és üldöznének engem tovább, míg őt széttépik. Kettő: sose tanul a hülyeségeiből, mert ilyesmi már megtörtént nem is olyan rég.
Ha sikerül még időben megérkeznem a nagyihoz a házába, rögtön előveszem a két üvegcsét, és átadom neki.
- Tessék, jó öreganyám, igya meg az egészet!

//Felhasználtam a Mini Potiont (+5 hp)//

_________________
Spoiler:
Tsubasa Norika
Tsubasa Norika
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 160
Join date : 2013. Apr. 04.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A fiatalság forrása  - Page 3 Empty Re: [Küldetés] A fiatalság forrása

Témanyitás by Lizbet Pént. Szept. 13 2013, 18:44

Keresés:
első kocka Clio második Joey
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A fiatalság forrása  - Page 3 Empty Re: [Küldetés] A fiatalság forrása

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Szept. 13 2013, 18:44

The member 'Lizbet' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Küldetés] A fiatalság forrása  - Page 3 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Küldetés] A fiatalság forrása  - Page 3 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A fiatalság forrása  - Page 3 Empty Re: [Küldetés] A fiatalság forrása

Témanyitás by Lizbet Pént. Szept. 13 2013, 19:10

joey: Megpróbálod feltartani a mobokat, de neked támadnak, Hp-dat leveszik és összeesel. Egyetlen egy hp-d marad, lejjebb nem tudják venni, hiába ütnek, de hiába fekszel, nem tér vissza az energiád, szörnyen fáradtnak érzed magad és mozdulni sem tudsz.  Hajnalban, mikor a nap első sugarai átsütnek a lombkoronákon, elvonulnak az árnyak, és ekkor tér csak vissza beléd a „lélek”, ekkor tudsz felkelni, és elmenni, elteleportálni.

Clio: A társad önfeláldozásának sikeresen lehagyod a támadóidat, ne követnek tovább és a suttogás  kezd halkulni, majd el is tűnik a fejedből. Az ital segít egy kicsit,  így úgy ahogy, de bírod a futást, de lassulsz, egyre csak lassulsz. Mikor a házikóba érsz, már alig van időd, előveszed az üvegcséket, miközben levegőért kapkodsz. A házigazda felhajtja az egyik tartalmát, és elmosolyodik.
- Köszönöm kedveském. Igazán hálás vagyok- mondja és feléd nyújtja a másik üveget, amiben ugyan az a víz van…
- Idd meg, meglátod jót tesz majd… - amint felhörpinted, teljes az életed, kipihnetnek érzed magad.
- Hozok még süteményt…….

Gratulálok, a küldetést sikeresen teljesítettétek

Clio chronos: 75 exp 90 arany
Mao: 30 exp 40 arany
Joey Chrome: 75 exp 90 + 18(menedék bónusz) = 108 arany

Ritka mob felfedezéséért (Árnyjáró) +50 arany

Keresés jártasság:
Clio: Görbe Bot (+4 irányítás)

Érceket, növényeket KA oszt majd
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A fiatalság forrása  - Page 3 Empty Re: [Küldetés] A fiatalság forrása

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Szept. 14 2013, 17:25

Clio Chronos: Fegyverkezelés: Irányítópálca Recept, Stramm *Kopja/Rövid Kard/Buzogány* Recept
Érclátás: 26 -> 45, 4 Bronzérc, 1 Munkálatlan Bőr, 2 Sida Kő, 5 Halvány Rubin, 8 Vasérc

Joey Chrome: Érclátás: 39 -> 58, 6 Bronzérc, 7 Munkálatlan Bőr, 1 Sida Kő, 4 Halvány Rubin, 2 Vasérc
Növénylátás: 39 -> 58, 5 Kis Tövisgyökér, 2 Faeno Levél, 5 Barna Gomba, 3 Tövisgyökér, 5 Vörös Pitypang
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A fiatalság forrása  - Page 3 Empty Re: [Küldetés] A fiatalság forrása

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.