Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tiffany Williams

2 posters

Go down

Tiffany Williams Empty Tiffany Williams

Témanyitás by Tiffany Williams Szomb. Márc. 16 2013, 10:47

Izgatottan fogtam a tojást és rohangásztam vele körbe-körbe a szobácskában. Megrepedt, végre-végre megrepedt! Ki fog kelni, és annyira de annyira kíváncsi-fáncsi voltam már rá, hogy mit rejt! Éreztem, ahogy mozog a héja az ujjacskáim között, alig vártam, hogy többet is láthassak belőle! Kiscsibe lesz? Vagy strucc? Vagy pingvin? Jaj, nem bírtam magammal, látni akartam! *.* Furi tojásból biztosan furi madárka fog kikelni, gondoltam én, és ahogy ezen törtem a buksimat, hirtelen megfogta a lábacskámat a padló és elestem.
- Ouch! Sad - Feljajdultam, és a térdecskémet dörzsölgetve ültem fel. Aztán a fejecskémbe bevillant, hogy a kezecskémben ott volt a tojásom, az egyetlen társam, és rémülten pislantottam fel. A héját megláttam, közte egy iciri-piciri test feküdt és nem mozdult. Sírásra görbülő szájjal kúsztam közelebb és óvatosan megbökdöstem. Puha volt, mint egy...
- Plüss? Kicsi plüssnyusziiii?! - Felemeltem, és tényleg olyan volt, mint egy játéknyulacska. Feje lebicsaklott, ernyedten lógatta mindenét. Csodálkozó tekintettel méregettem, és arcocskám is felvidult. Szorosan magamhoz öleltem, a legszebb állat a hosszú fülecskéivel!
- Nününü. Hatalmamnál fogva felruházlak a Montgomery névvel! Leszel hű csatlósom? - Megemeltem újra, Montgomery pedig felemelte a buksiját és oldalra döntötte. Pislogott rám párat és kinyitotta száját. Tűéles fogakkal vicsorgott rám, mint valami gonosz meselény és sziszegett. Ijedtemben eldobtam a kisállatot és hátrább lépdeltem kicsiny lábacskáimmal, mire ő felállt két hátsó tappancsára és tipegett felém. Az ágyikó állított meg, hátraestem. Hátából ekkor előbújtak valami láncok és a következő pillanatban körbe voltam tekeregetve velük, Montgomery pedig az ölemben nyugodott. Nem bántott, pedig azt hittem azt akarja, de így olyan volt, mintha ölelgetett volna. Nem szorított, csak csikizett kicsit. Félénken tettem a kezecskémet a buksijára és megsimogattam. Hagyta, én meg felbátorodtam. Talán mégse kell félnem tőle. Smile


Képesség:
Blood Binding: Montgomery hátából négy darab egyenként öt méteres lánc kúszhat elő, amiket a nyúl szabadon irányíthat. Elég erősek ahhoz, hogy elbírják Tiffany testsúlyát, de egy felnőtt ember már képes lehet elszakítani, karddal pedig nem nehéz elvágni. A mozgékony láncok vége hegyes, sebzésre alkalmas. Bénítani akkor tud, ha a gyorsasága és a fegyverkezelése is alacsonyabb az ellenfélnek, egyébként ki lehet térni a láncok elől.
Tiffany Williams
Tiffany Williams
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 85
Join date : 2013. Mar. 04.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 8
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Tiffany Williams Empty Re: Tiffany Williams

Témanyitás by Cardinal Szomb. Márc. 16 2013, 11:34

Ossu! Very Happy

Elfogadom a pályázatot, ne feledd az adatlapodat frissíteni a peted képességével!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.