Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tsu adatlapja

Go down

Tsu adatlapja Empty Tsu adatlapja

Témanyitás by Tsu Vas. Márc. 10 2013, 13:29

Adatlap

Név: Tsu
Nem: Férfi
Kaszt: Árnyharcos
Kor: 21 év

Szint: 2
Exp: 93/100
Arany: 137

Kinézet: Körülbelül 180 centiméter magas vagyok, fekete, rövidre vágott hajam van, szemem szürkésbarna, felsőtestem kidolgozott. Arcom vonásai gyerekességről árulkodnak, s az idegenek között arcomon egy gyenge mosolyt viselek álarcként, amivel tovább erősítem azt az érzésüket, hogy még kölyök vagyok.

Jellem: Ismeretlenek és ismerősök között egyaránt óvatosan viselkedem, mindig mosolygok, mert tudom, azzal senkinek nem válok gyanússá, s senkit sem sértek meg vele. Sokkal okosabb vagyok annál, mint amilyennek beállítom magamat. Az igazi arcom kegyetlen, s ravasz, könnyen tudom az embereket egymás ellen fordítani, hazugságsokkal, de ha ölni akarok, arra is meg vannak az eszközeim.

Képességek
Particular acces/ Részletes hozzáférés
A kijelölt karakterről információt tudok meg, minden speciális képességre helyezett két pont után egy információt. Először az igazi nevét, majd a korát, a szintjét, a fegyverét, a pénzét és a többi, és a többi! Moboknál a következőket tudom meg: a szintje, a nála lévő jutalom és az érte járó xp. A képességét, kétkörönként használhatja, szinttől, speciális képesség ponttól függetlenül!

Felszerelés

2xKezdő Kés (felszerelt, 2x0,5 erő)
Kezdő Ruha (felszerelt, +2 páncél)
1xBirkózó gyűrű (+1 kitartás)
Természetgyűrűt (+1 élet)
1xKidolgozott Bőrruha (+8 páncél)
Vas Sisak (+7 páncél)
Mokaszin (+3 fegyverkezelés +2 gyorsaság)

Hazatérés Kristály (ezzel már ismert városokba teleportálhatsz)
1x Mini Potion (+5hp) - harc közben visszatölt 5 hp-t.
2x Rövid Akarat Potion (+1 élet két körig +10 HP-t gyógyít)
1x Béna Frissítő Poti (+2 gyorsaság egy körig és +10 HP)
0x Gyenge Lassító Méreg (-2 gyorsaság)
1x Gyenge Paralízis Méreg (egy körig megbénítja az ellenfelet)
1x Gyenge Fárasztó Méreg (-2 kitartás, maximum 3 ütésig)
1x Gyenge Gyengítő Méreg (-2 erő, maximum 3 ütésig)

Küldetések
-

Küzdőterek
Hermit VS Tsu 20 xp 60 arany
Aidor VS Tsu
Ai Hane VS Tsu


Ajándékok

prémium 1000 arany 63 xp


Pénzügy

Előtörténet ( + 70 arany )
- 35 arany [egy Gyenge Lassító Méregért és egy Gyenge Paralízis Méregért](Az üzlet Kusumi Ayanival lefolytatva)
- 35 arany [Egy Gyenge Fárasztó Méregért és egy Gyenge Gyengítő Méregért] (Az üzlet Shiel D. Lewissal lefolytatva)
Prémium 1000 arany
-250 arany [1xBirkózó gyűrű (+1 kitartás),1xKidolgozott Bőrruha (+8 páncél),Vas Sisak (+7 páncél)] (Szophieval lefolytatott üzlet)
- 53 arany [Természetgyűrű (+1 élet)] ( Az üzlet Szophieval lefolytatva)
- 120 arany [Mokaszin (+3 fegyverkezelés +2 gyorsaság)] (Szophieval lefolytatott üzlet)
Hermit VS Tsu + 60 arany
Tsu
Tsu
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 41
Join date : 2013. Mar. 09.

Karakterlap
Szint: 3
Exp:
Tsu adatlapja Exp_bal135/150Tsu adatlapja Exp_ures  (135/150)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.