Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hisame & Peter üzlete

+7
Rita Hanami
Taidana
Tachibana Makoto
Fuun Kotarou
Halász Alex
Anatole Saito
Peter Worker
11 posters

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

Hisame & Peter üzlete - Page 3 Empty Re: Hisame & Peter üzlete

Témanyitás by Peter Worker Hétf. Jan. 13 2014, 10:32

Türelmesen figyeltem Shu szavait, majd hogy befejezte, hogy sírva fakadt, úgy leguggoltam hozzá és húztam magamhoz közel, hogy tudjam ölelni őt.
- Kérlek, ne sírj. – nem tudtam, hogy mit lehetett mondani, mit kellett volna, de nem voltam felkészülve erre és még ilyen helyzetbe se kerültem még egyszer sem. Egyszer Hinarit vigasztaltam, de akkor a tetőn mondhatni felkészült voltam, azonban ez a jelenet teljesen váratlanul ért most engem – Már megszereztél magadnak és ez akkor sem fog változni, ha kijutunk innen. Úgy vagyok a barátod itt bent, mint ahogy leszek ott kint. Tudom a nevedet, kereslek és megtalállak majd. Már nem vagy árva. – kuncogtam.
Éreztem, ahogy vörösödött a szemem, éreztem, hogy ahogy ő sírt, úgy az én szemeibe is könnyek szöktek. Rossz volt látni így és egyben voltam hálás is neki. Tényleg hittem, hogy nem erőltettem a dolgot, azonban most mégis elmondta ezt. Sejtésem volt, mindenkinek volt mindenről, de türelmes voltam, nem akartam rosszat neki és most magától mondta el mindezt nekem. Meghatódtam. Tagadni sem lehetett.
Eltoltam magamtól és emeltem az arcát, hogy a kezemmel töröljem a könnyes arcát.
- Nem vagyok az Apukád és nem is akarok az lenni, de a legjobb barátom vagy és ezt sose felejtsd el. Segítek majd kint, te leszel az első, kit megkeresek, és ezt ígérem neked.
Hisame lassan állt fel, megrázta magát és a pikkelyei úgy keltek életre, ahogy azt a képessége engedte nekik. Sárkánybőrbe bújtatta a lányt, majd lépett is közelebb hozzánk.
- Nagyon aranyos vagy, Shu. – öltötte a hosszú nyelvét – De a könnyek senkinek sem állnak jól. Mégis hogy szerzünk neked így egy barátot? Apa után azt hittem, hogy veled nem lesz gond, de így nehéz lesz. Ajjaj. - látványosan rázta a fejét és sóhajtott nagyot.

Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
Hisame & Peter üzlete - Page 3 Exp_bal2601/2700Hisame & Peter üzlete - Page 3 Exp_ures  (2601/2700)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Hisame & Peter üzlete - Page 3 Empty Re: Hisame & Peter üzlete

Témanyitás by Shukaku Hétf. Jan. 13 2014, 11:45


~Nemnemnemnemnem! Miért csinálja ezt? Ne akard ezt csinálni!~
A fejében lévő hang hevesen tiltakozott, de a teste nem engedelmeskedett, hogy elmozduljon Peter keze elől, hogy ellenálljon a húzásnak, hogy eltolja magától a fiút. Mindössze remegni tudott az ölelésben és élvezni azt. Szerette, ahogy Peter ölelte, és annál jobban csak Hisame ölelését tudta értékelni. A kezek körbezárták, és védelmezték őt. Ebben az ölelésben úgy érezte, hogy anélkül zárhatja ki a világ szörnyűségeit, hogy minden kapcsolatát elvesztené vele. Ez az ölelés erőt adott és kitartást és a földön tartotta akkor is, amikor már nagyon szeretett volna elmenni. Mintha a fiú amiatt szorítaná, hogy ne tudjon karjai közül elrepülni. Mintha a kis pixeldarabkákat is össze tudná tartani az az erő, amit Peter képviselt, és így azok sohasem csusszanhatnának ki az ujjai között.
~Miért ne sírjak? Hogyan ne sírjak? Miért beszélsz hozzám? Miért akarsz magad mellett tartani, amikor csak a bajt okozok neked? Neked is és mindenkinek! Haszontalan vagyok…~
Nem akart arra figyelni, amit Peter mondott. Semmit sem akart hallani, csak örökre benne maradni az ölelésben. Nem akarta, hogy a fiú lehordja azért, amiért sír, amikor nincs is semmi oka rá. Igyekezett csak halk, kellemes duruzsolásnak hallani Peter szavait, de ez most nem sikerült neki. Nem volt képes kirekeszteni, és minél többet értett meg a szavakból, annál kevésbé értette a jelentésüket, és annál jobban látta, hogy a fiú még nem tudja őt megérteni.
-Minden megváltozik odakint. Minden teljesen más… ott nekem nem fognak megbocsájtani… nem fogok…
Peter szorításából nem lépett ki, és lassan ő is a fiú köré fonta a karját, de fejét a sárkány felé fordította.
-Hisame… te mit csinálnál odakint? Peter a barátod lenne, de mindenki és minden más idegen… mindenki úgy nézne rád, és tudná… és furcsának tartanának… én nem akarom… én jól érzem itt magam… itt megvédenek… itt meg tudnak védeni…
Mosolygott amikor ránézett az apró kis fénylő pillangó-pikkelyekre, amik körbevonták a testét, és lassan végigsimított rajtuk.
-Itt meg tudnak védeni. Ha nem szeretnéd, akkor nem sírok… de én nem akarok innen elmenni... itt nem bántanak…
Timidus csak nézte a jelenetet és nem tudott mit tenni. Ennél többet, minthogy Shu árva volt, és kint bántották ő sem tudott. Nem volt képes segíteni, és igazából ő is ugyanúgy félt a kijutástól, ahogy a lány, és ugyanazzal az okkal is. Ő nem úgy gondolkodott ahogy Hisame. Timidus csak azt tudta, hogy Shu jól érzi magát vele, hogy itt boldog, és ha kijut, akkor onnantól kezdve ő már nem tudja megvédeni. Talán volt egy kis önzőség is benne, de ő sem akarta elengedni a lányt.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Hisame & Peter üzlete - Page 3 Exp_bal12695/10100Hisame & Peter üzlete - Page 3 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Hisame & Peter üzlete - Page 3 Empty Re: Hisame & Peter üzlete

Témanyitás by Peter Worker Vas. Jan. 19 2014, 12:15

- Hé, Shu. – hunytam be a szemeimet egy pár pillanatra, hogy átgondoljam mit is akartam neki mondani – Legutóbb azt hiszem megbeszéltük. Nem fogok erőltetni semmit sem veled kapcsolatban, most sem akartam megváltoztatnia véleményed és bocsánat, ha úgy tűnt. – tartottam némi szünetet -Nem foglak megváltoztatni, nem akarom, hogy ki akarj jutni innen. Csak annyit akartam, hogy tud kint sem leszel már egyedül, ha – tettem némi hangsúlyt erre a szóra, hogy értse – ha egyszer kijutunk innen.
- Én más vagyok, mint te igazából. – szólt Hisame is, hisz felé is fordult Shu – Apa azt mondta, hogy olyan, mint én nincs másik a ti világotokban. Igazából szép vagyok és erős. Engem csodálnának és szeretem, ha a csodálnak. – az arcára bárgyú tekintet ült ki, szinte lehetett látni, hogy milyen jelenetet is képzelt el ebben a pillanatban, hogy mennyire királynői fogadatásban is kényeztetik őt. Csak mosolyogtam, menthetetlen volt már szegény sárkány, azonban tudtam azt is, hogy Shu ritkán tudott ilyen pozitívan gondolkodni, így csak némán jeleztem neki, hogy ne rontsa el Hisame kedvét most. Nyilván egy igazi sárkányt kint nem úgy csodáltak volna, mint ahogy azt Hisame elképzelte, de erről nem kellett tudnia. Sokban szépítettem meséimmel a kinti világot, mint sem amilyen valójában volt az.
- Szóval bocsánat Shu, ha félreérthető voltam.
Őszintén sajnáltam. Tényleg nem akartam, hogy úgy tűnjön erőltettem a kijutás célját. Megértettem, amit akkor mondott és el is fogadtam. Csak ismételni tudtam volna magam és az akkori gondolataimat is. Nem tudtam, hogy mi többet kellett volna most még mondanom. Akartam, hogy ne tűnjön úgy nem tudom folytatni, de nem jött több szó a számra.

Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
Hisame & Peter üzlete - Page 3 Exp_bal2601/2700Hisame & Peter üzlete - Page 3 Exp_ures  (2601/2700)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Hisame & Peter üzlete - Page 3 Empty Re: Hisame & Peter üzlete

Témanyitás by Shukaku Csüt. Jan. 23 2014, 20:45


„…nem vagyok az Apukád; nem is akarok az lenni; a legjobb barátom vagy; apuka; legjobb barát; nem is akarok az lenni…”
A szavak össze-vissza hömpölyögtek a fejében, néha értelmes sorrendbe állva, néha teljesen másképpen, összekuszálva a jelentést, és teljesen az ellenkező értelmet adva Peter szavainak.
-Nem…
Kezdte volna, de hangja elcsuklott. Hogyan is tudta volna elmagyarázni a fiúnak amit érzett? Legjobb barátja? Nem is emlékezett arra, hogy volt-e valaha legjobb barátja. Talán csak az unokahúga volt az, aki közel állt hozzá mind korban, mind a kifejezés mélyebb értelmében is. Őt kedvelte, és sokszor felnézett rá, és bár legtöbbször ő volt az okosabb, így ez az érzés kölcsönös volt, Shu mindig szerette úgy kezeltetni magát, hogy ő a kisebb, és Aiko az, aki majd megmutatja neki a dolgokat. Természetesen az este után nem találkoztak többé, mert Aiko szülei féltették tőle, bár ezt sohasem mondták el neki, de amikor már a második születésnapján se ért rá, valahogy érezte. Vajon visszaadhatja-e valaha egy vele egykorú szoros barátságát egy nála sokkal idősebb fiú? Shu erre nem tudta a választ, de a fejében zümmögő másik kérdésre igen. Peter ha akarna sem lehetne az apukája. Soha senki nem lehet többé az ő apukája. Hisame apja lehet… a sárkánnyal elhitethette ezt a kapcsolatot, és még az is lehet, hogy komolyan is gondolta, és nincs is abban semmi rossz… de Shukakunak már van apukája akkor is, ha nem lehet vele se itt, se odakint… mégis valahogy mindig vele volt. Mindketten. Lehunyta a szemét, maga elé képzelte az arcukat, és elmosolyodott.
-Nem erről van szó. És köszönöm szépen, hogy segítesz.
Persze azt, hogy miről volt igazából szó, ha nem erről, már nem osztotta meg. Ő sem tudta volna magának megfogalmazni, de a kinti világban egyszerűen tehetetlen lett volna. Az olvasáson és a rajzoláson kívül nem nagyon csinált soha semmit, és abba bele sem mert gondolni, hogy Peter hogyan is akarná őt kihozni onnan. A bácsikája egy ideig vele volt, gyámjaként nevelte a lányt, de nem bírta elviselni az állandó letargiáját, és ezért is került az intézetbe, ahol elvileg tudták kezelni a traumán átesett gyerekeket. Ha megint kint lenne… az csak azt jelentené, hogy megint tehetetlen lenne… és újra elveszítene valakit, ezúttal Timidust. Odakint annyira más lenne minden… és Peter se akarna vele lenni…
Lassan odasétált a fiúhoz, még egyszer megölelte, majd a sárkánnyal is ugyanígy tett. Látta Peter jelzését, és szerencsére Timidus is látta, így egyikőjük sem javította ki Hisamét. Shu leült a sárkány mellé, nekidöntötte a hátát az oldalának és lapozgatni kezdett a füzetében.
-Igazából Peter… Peter picit tévedett. Pont olyan természetesen nincs mint te, de sárkányok vannak.
Felemelte a füzetet, hogy Hisame is láthassa, és két rajzot mutatott neki.
-Az egyikőjük a Komodói sárkány, a másik pedig a Szumátriai sárkány. És… valóban sokan mennek megnézni és csodálni őket…
~…vadasparkokban és állatkertekben bezárva. Szegény Hisame…~
Nem akart hazudni a sárkánynak, de letörni sem akarta, így csak félig mondta el az igazságot. Letette maga mellé a füzetet, hogy Hisame nézhesse még, ha szeretné. Ekkor Timidus is úgy döntött, hogy csatlakozik a csoporthoz, és befészkelte magát a lány ölébe, majd halkan énekelni kezdte a sárkányok dalát. Vékonyabb és magasabb hangon, és nem is olyan szépen, mint Hisame, de bőven elég volt arra, hogy mosolyt csaljon a lány arcára, hiszen erre találták ki. Shu elővett egy hangrögzítő kristályt, és felnézett a jégsárkányra.
-Énekelnél nekem Hisame? Szeretném felvenni, hogy bárhol meghallgathassam. Annyira szép!
Persze ezután gyorsan Peterhez fordult, és még hozzátette.
-Csak akkor ha nem siettek sehová… nem szeretnék zavarni…
Elkezdte simogatni az ölében fekvő Timidust, és várta, hogy a fiú beleegyezzen, és Hisame elkezdhesse a dalát. Imádott sárkányainak közelsége, Peter kedvessége és ez a dal… ez volt az, ami talán el tudta felejtetni vele a kinti világ dolgait, és ez is mind eltűnne, ha kijutna innen. Semmi sem tudná többé felvidítani, és ezt nagyon jól tudta a szíve mélyén, mindössze ugyanúgy nem akarta eloltani Peterben a reményt, ahogyan Peter is védelmezően óvta Hisame naivitását.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Hisame & Peter üzlete - Page 3 Exp_bal12695/10100Hisame & Peter üzlete - Page 3 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Hisame & Peter üzlete - Page 3 Empty Re: Hisame & Peter üzlete

Témanyitás by Peter Worker Vas. Márc. 02 2014, 21:44

Bár növényeim még nincsenek, lett három T3-as recept és majd lesz idővel több is.
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
Hisame & Peter üzlete - Page 3 Exp_bal2601/2700Hisame & Peter üzlete - Page 3 Exp_ures  (2601/2700)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Hisame & Peter üzlete - Page 3 Empty Re: Hisame & Peter üzlete

Témanyitás by Danee Szomb. Május 03 2014, 15:58

Berontok mint egy hurrikán a lerobbantnak látszó kis boltba, s egyenest a pultig trappolok a nyikorgó padlót tapodva
- Szépjónapot! Szeretnék megtenni egy rendelést Shukaku kisasszony felé! - jelentem ki kedélyes határozottsággal, majd az övemről lefejtve a pultra helyezek két zsákocskát, az egyik csörren is
- Íme a szükséges növény - böktem az egyik zsákocskára - és a munkadíj - mutattam a másikra, végül egy kis cetlit téptem ki a noteszomból, miután az is előkerült az egyik zsebből - Hat darab Fotó Kristályra tennék rendelést, igen sürgős lenne, kérem küldjék, amint elkészültek!
- Nagyon köszönöm! -
azzal sarkon fordultam, és ugyanazzal a lendülettel, ahogy bejöttem, el is hagytam a boltocskát
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
Hisame & Peter üzlete - Page 3 Exp_bal7644/7700Hisame & Peter üzlete - Page 3 Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Hisame & Peter üzlete - Page 3 Empty Re: Hisame & Peter üzlete

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.