Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hisame & Peter üzlete

+7
Rita Hanami
Taidana
Tachibana Makoto
Fuun Kotarou
Halász Alex
Anatole Saito
Peter Worker
11 posters

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Hisame & Peter üzlete - Page 2 Empty Re: Hisame & Peter üzlete

Témanyitás by Peter Worker Pént. Ápr. 19 2013, 10:22

Utalások Köszönöm nektek.
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
Hisame & Peter üzlete - Page 2 Exp_bal2601/2700Hisame & Peter üzlete - Page 2 Exp_ures  (2601/2700)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Hisame & Peter üzlete - Page 2 Empty Re: Hisame & Peter üzlete

Témanyitás by Peter Worker Szomb. Ápr. 27 2013, 11:43

Sokáig időzött, majd mintha egy nem várt szülinapi ajándékot adtam volna neki, úgy ölelt engem. A pacsi nem volt elég és szinte törte a derekam. Egyrészt örültem a reakciójának, mert hát boldogság volt, másrészt kezdett hamar kényelmetlenné változni a helyzet. Persze, nem mert fiú ölelt fiút, na jó, de. De csakhamar ezt amolyan férfias ölelésnek tituláltam, mert az volt, nem más!
- Persze csak nyugodtan. – majd babrált a paneljával és én úgy fordultam el tőle, mintha valami titkos jelszót pötyögött volna egy automatába. Nem rám tartozott, így nem is kíváncsiskodtam. Kicsit meglepődve figyeltem, hogy az Aranymajom, hogy nyúzta Hisamét, de ő nem szólt ezért, így én sem róttam fel ezt neki. Talán mintha még élvezte is volna a sárkány. Érdekes. Amint szólt Saru, úgy küldtem is boldogan a meghívást.
- Ott, hogy átadnál néhány receptedet nekem. – ijesztő volt, hogy ilyen hamar megbízott bennem és hogy máris használta a céh megnevezést. Persze, ha nem Saru lett volna, akkor kérdőre vontam volna, hogy és mit kér cserébe érte, de a srác az imént ölelkezett velem! A lelkesedését látva, talán még meg is sértődött volna, ha adni akartam volna valamit érte, de persze én meg én voltam, így kérdeztem is, hisz nem szeretek adósa lenni senkinek sem – Szívesen elfogadnám őket, de illendő lenne valamit nekem is adnom cserébe. Tudod, a bűntudat és az érzés, hogy tartozok valakinek, az nyomasztó. Függetlenül attól, hogy társak lettünk. – mosolyogtam felé – Szóval mit kérsz cserébe? – nem mintha, olyan sok mindent tudtam volna adni, de hátha. Egy rang a céhbe, vagy bármi egyéb, mi az eszébe jut.

Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
Hisame & Peter üzlete - Page 2 Exp_bal2601/2700Hisame & Peter üzlete - Page 2 Exp_ures  (2601/2700)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Hisame & Peter üzlete - Page 2 Empty Re: Hisame & Peter üzlete

Témanyitás by Taidana Szomb. Ápr. 27 2013, 13:07

- Hmmm - sercegtettem nem létező borostámat teljesen elmerülve a gondolataim között. - Hát, igazság szerint lenne itt valami... - lestem Susaya irányába. Megerősítést vártam tőle, vagy ilyesmit, csak ehhez az kellett volna, hogy a gondolataim közé lásson. Sajnos ilyen szinten még messze nem állt a kapcsolatunk. Ő abbahagyta Hisame nyúzását, kellemesen elhelyezkedett rajta. Nem értettem, mi ez az egész, de örültem, hogy ilyen jól elvannak. - Egy céhház... - eléggé akadozva adtam elő a gondolataimat, de nehéz volt hirtelen végiggondolni a lehetőségek egész tárházát. - Áh, figyelj, hagyjuk. T2-es növényekre lenne majd szükségem, de egyelőre fogalmam sincs, hogyan szerezhetnék. Ha majd valamilyen lehetőséget látsz a szerzésükre, kérjek, szólj! - húztam el a számat. Nemigazán volt ínyemre ez az egész szituáció. Mármint tiszta érzelmi hullámvasútnak éreztem magam. Nagy-nagy boldogság után szinte letargia volt, ahogy hideg fejjel próbáltam végiggondolni a lehetőségeimet. Nem mondom, csak a nagy lelkesedés hozta ki belőlem igazán ezt az ajánlatot, hogy máris valamivel lekötelezzem Petert, érted, de nem igazán gondoltam végig...
- Te akartál valamit? - lestem fel a fiúra. Képzeletben már konkrét szakállam volt, azt simogattam, annyira kattogtak a fejemben a kerekek. - Jut eszembe, ha nem jövök, fel sem kérsz? - hirtelen ez a téma remek lehetőségnek tűnt. Egyrészt arra is, hogy tereljem a szót, másrészt... másrészt meg csak szimplán ez egy rohadt jó kérdés volt, ami hirtelen felmerült bennem.
A gondolat bevette magát a fejembe, hirtelen egész más színben tűntek fel az itt történtek. - Vagy honnan jött, hogy meghívsz bele? - pislogtam jelentős mennyiségű érdeklődéssel felé.
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Exp:
Hisame & Peter üzlete - Page 2 Exp_bal115/900Hisame & Peter üzlete - Page 2 Exp_ures  (115/900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hisame & Peter üzlete - Page 2 Empty Re: Hisame & Peter üzlete

Témanyitás by Peter Worker Hétf. Ápr. 29 2013, 16:35

- Leghamarabb egy céhházba látnék ilyen lehetőséget, ám még távol állunk egy ilyen épülettől. – majd következett a kérdés, melyre egyáltalán nem számítottam.
Hogy a perces néma csendet elkerüljük, úgy jobbnak láttam, hogy hangosan gondolkodjak.
- Ha nem jössz, úgy most valóban nem kértelek volna fel. Nem mondom, hogy a sors hozott ide téged, ez valahogy nem az én szövegem, de jó hogy jöttél. Őszinte leszek. – hajoltam közel hozzá, hogy az Aranymajom ne hallja és takartam is a szám – Félek a Majomtól. – csupán csak egy pillantást vettettem az aranybundás felé – Ezért jött a gondolat, hogy megkérlek társnak. Nem akarnék az ellensége lenni. Meg hát. – hajoltam vissza – Szimpatikus vagy, egyszer biztos, hogy megkértelek volna. Talán még egy küzdelem, vagy egy közösen elvállalt küldetés után, nem tudom. – mosolyogtam, majd sóhajtottam és folytattam tovább a hangosan gondolkodás művészetét – Igazából nincs sok tapasztalatom a céhvezérséget illetően és egy kezemen megtudnám számolni, hogy hány játékost ismerek komolyabban és ők mind már tartoznak valahova. Ha nem jössz most, lehet még sokáig csak ketten lettünk volna Lottival.
Őszinte voltam vele. Reméltem, hogy értékeli.
Várva a reakcióját Hisame és Susaya felé pillantottam, majd csak egyszerűen csodálkoztam rajtuk. A majom pihent a sárkányon, ki mintha egy anyamacska lett volna, úgy nyalta az arany bundát, tisztította őt.
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
Hisame & Peter üzlete - Page 2 Exp_bal2601/2700Hisame & Peter üzlete - Page 2 Exp_ures  (2601/2700)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Hisame & Peter üzlete - Page 2 Empty Re: Hisame & Peter üzlete

Témanyitás by Rita Hanami Kedd Ápr. 30 2013, 09:29

Szia! Vennék két farkas agyar kristályt, két magas ugrás kristályt és két halvány füst kristályt az előzőleg megbeszélt árakon ^^
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Exp:
Hisame & Peter üzlete - Page 2 Exp_bal10/1300Hisame & Peter üzlete - Page 2 Exp_ures  (10/1300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hisame & Peter üzlete - Page 2 Empty Re: Hisame & Peter üzlete

Témanyitás by Taidana Kedd Ápr. 30 2013, 10:10

Ahamm… Hümm – hallgattam Peter magyarázkodását arról, hogy miért is kért fel. Nem mondom, hogy olyan különösebben figyeltem volna rá, pedig egyébként nem kicsit érdekelt volna, csak sokkal jobban megfogott az, ami előtte elhangzott. Hogy egy céhház szolgálna T2-es növényekkel. Baromira kattogtak a kerekek, hogy kiket hívjak meg a céhbe, rohadt gyorsan dobjunk össze akkor egy céhházat! A pénzecskémet számolva… mire összejönnek a tagok, nem lesz itt gond! Mwuhahahaa, a világ urai leszünk! Felszabadítunk mindenkit!

Hopp, nem. Nem, ezt kicsit száműzni kéne majd. Mármint most! Vagy legalábbis minél előbb.
Értem – állítottam, pedig egyáltalán nem értettem. Zavartan pislogtam Susaya felé, hátha ad valami segítő jobbot, de még a gyomrom is megfordult, ahogy láttam, hogyan élvezkedik Hisamével. Felmerült bennem, hogy komolyan aggódnom kéne a petem új viselkedése miatt. – Azzal, hogy szintet lépett, annyira más lett valahogy – motyogtam félhangosan, amolyan random gondolatként. Sarkon perdültem, Peterhez léptem.
Ahogy elnézem, Susaya marad. Én viszont lépek – karoltam át bal kézzel Peter vállát, a jobbomat magunk előtt nyújtottam neki. – Köszi a felkérést! Egy élmény volt – mondtam, miközben a petjeinket fixíroztam. Furák voltak. Nekem Hisame is az volt. Nem mintha mélyebb ismertségünk lett volna vele.
Gondolom majd értesítesz a fejleményekről. Meg a Second Life-ban mindig megtalálsz! Ott is lakok. – Miközben ezeket mondtam, már régen megint magányos farkas üzemmódban volt a fejem. Felszabadítósban, hogy úgy tartozok valakikhez, hogy egyébként mindenki magára van utalva. Borús gondolataimba feledkezve, hátra sem nézve battyogtam ki a boltból. – Pá Susaya! – motyogtam még az orrom alatt a küszöbön túlról.
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Exp:
Hisame & Peter üzlete - Page 2 Exp_bal115/900Hisame & Peter üzlete - Page 2 Exp_ures  (115/900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hisame & Peter üzlete - Page 2 Empty Re: Hisame & Peter üzlete

Témanyitás by Peter Worker Szer. Május 01 2013, 18:33

- Persze, feltétlen értesíteni foglak! – mosolyogtam felé – Majd kereslek! – és intettünk búcsút egymásnak.
Miként zárult az ajtó, úgy nagyot sóhajtottam. Így utólag átgondolva teljesen másképp kezdtem volna ezt a beszélgetést, de már nem volt mit tenni, nem kezdhettem újra, pedig jó lett volna. Megelőztem volna azt a kínos pillanatot, mi volt egy pillanatig és pozitívabban nyilatkoztam volna. Vállat vontam, megtörtént, így és nem másképp, ez volt, ezt kellett szeretni. A bölcsek azt mondták volna, hogy legalább ebből is tanultam, de én nem gondoltam ilyen pozitívan. Megvolt az első hibám, min túl kellett tennem magam.
Három. Ennyi tagja volt a céhnek plusz a társak. Hisame, Susaya, Stark és Lotti kígyócskája. Számoltam az ujjaimon és nyilvánítottam jó kezdettnek ezt. Persze esedékes lett volna egy toborzó, de arra még bátorítanom kellett még magam. Nem voltam az a személy, ki kiállt a főtérre és kiabált hangosan. Gondoltam Sarutól kérek pár tanácsot, hogy ő miért, hogy ilyen közvetlen, s bátor. Persze egyeseknek nem tetszhetett a kiállása, de miként benyitott hozzám, miként csípőre tett kézzel állt a fényben, az ajtóban, úgy úgy nézett ki, mint egy szuper hős. Ez az erő kellett volna nekem, tanulnom kellett tőle! Elmélkedésem közepette a petek felé fordultam. Nem fejezték be, mit elkezdtek korábban. Elvoltak egymással továbbra is, furcsa volt a viselkedésük, de ki voltam én, hogy megszóljam őket? Úgy tűnt jól érezték magukat, nem panaszkodtak.
- Szerintem bezárom a boltot mára. – szóltam feléjük.
- Tégy úgy. – rám sem figyelt, egy bólintásnál többet nem kaptam tőle. Úgy tűnt Susaya, most fontosabb volt tőlem.
Ennyi volt mára, magukra hagytam őket és pakoltam a bolt hátuljában a továbbiakba.
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
Hisame & Peter üzlete - Page 2 Exp_bal2601/2700Hisame & Peter üzlete - Page 2 Exp_ures  (2601/2700)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Hisame & Peter üzlete - Page 2 Empty Re: Hisame & Peter üzlete

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 01 2013, 20:44

Peter Worker: {T1}Bronzgyűrű (+1 erő)
Saru Taidana: {T1}Mokaszin (+3 fegyverkezelés +2 gyorsaság)
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hisame & Peter üzlete - Page 2 Empty Re: Hisame & Peter üzlete

Témanyitás by Peter Worker Kedd Szept. 10 2013, 20:03

Bár gyakorlatilag nincs semmi, mégis frissült a kínálat X)
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
Hisame & Peter üzlete - Page 2 Exp_bal2601/2700Hisame & Peter üzlete - Page 2 Exp_ures  (2601/2700)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Hisame & Peter üzlete - Page 2 Empty Re: Hisame & Peter üzlete

Témanyitás by Anatole Saito Kedd Szept. 10 2013, 22:25

Haladó Csapat Sebzés Kristályból rendelnék is rögtön kettőt Rolling Eyes
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Hisame & Peter üzlete - Page 2 Exp_bal10/5000Hisame & Peter üzlete - Page 2 Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Hisame & Peter üzlete - Page 2 Empty Re: Hisame & Peter üzlete

Témanyitás by Anatole Saito Szer. Okt. 30 2013, 18:55

T2-es Gyógyító és Lökés kristályra is leadnám a rendelésem Rolling Eyes
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Hisame & Peter üzlete - Page 2 Exp_bal10/5000Hisame & Peter üzlete - Page 2 Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Hisame & Peter üzlete - Page 2 Empty Re: Hisame & Peter üzlete

Témanyitás by Peter Worker Csüt. Okt. 31 2013, 05:42

Itt mentek is a kristályok. Köszönöm, Anat :]
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
Hisame & Peter üzlete - Page 2 Exp_bal2601/2700Hisame & Peter üzlete - Page 2 Exp_ures  (2601/2700)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Hisame & Peter üzlete - Page 2 Empty Re: Hisame & Peter üzlete

Témanyitás by Anatole Saito Pént. Nov. 01 2013, 15:16

Átadnék 4 vastag tövisgyökeret és 4 faeno ágat, ezekből kérnék szépen 2 db Gyógyító Kristályt. Írd majd meg, hogy mennyit kérsz az írásért Smile
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Hisame & Peter üzlete - Page 2 Exp_bal10/5000Hisame & Peter üzlete - Page 2 Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Hisame & Peter üzlete - Page 2 Empty Re: Hisame & Peter üzlete

Témanyitás by Peter Worker Szomb. Nov. 02 2013, 10:20

Küld a növényeket a csere- berébe és írom is őket.
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
Hisame & Peter üzlete - Page 2 Exp_bal2601/2700Hisame & Peter üzlete - Page 2 Exp_ures  (2601/2700)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Hisame & Peter üzlete - Page 2 Empty Re: Hisame & Peter üzlete

Témanyitás by Hinari Pént. Nov. 22 2013, 15:14


Sziasztok, *simogatja meg Hisamét*
Rendelnék az új Tövisgyökér Kristályból ^^ Meg, ha már JL, akkor a Halvány Dühítőből is jöhet! 1-1 elég, úgyse használok soha belőlük, képik mellett kevés az az 1 mellékcselekvés Suspect ^^"
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Hisame & Peter üzlete - Page 2 Exp_bal29686/10100Hisame & Peter üzlete - Page 2 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hisame & Peter üzlete - Page 2 Empty Re: Hisame & Peter üzlete

Témanyitás by Peter Worker Szomb. Nov. 23 2013, 23:15

Szió,
Itt mentek is a kért a kristályok.
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
Hisame & Peter üzlete - Page 2 Exp_bal2601/2700Hisame & Peter üzlete - Page 2 Exp_ures  (2601/2700)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Hisame & Peter üzlete - Page 2 Empty Re: Hisame & Peter üzlete

Témanyitás by Shukaku Szomb. Nov. 30 2013, 17:38


~Szerencsére nem kellett sokat gyalogolni idáig. Persze már sokkal jobban megy, és azt is tudom, hogy melyik utcákon lehet elkerülni a sok embert… de azért még mindig nem akarok összefutni másokkal. Mi van, ha találkozunk a szőke fiúval? Vajon hogy van a kajmánja? Milyen nevet adhatott neki?~
*Egy ideig toporgott az ajtóban, és nem nagyon mert bemenni.*
~A céhházban teljesen más volt felkeresni Petert, bár mondjuk boltban is voltam már vele… de akkor is. Mi van, ha azt fogja hinni, hogy vásárolni szeretnék valamit, és csalódást kell neki okoznom, hogy azután pedig nem is fogok vásárolni, csak megint kérni jöttem…~
*Ránézett az ötven aranyra, amit az inventoryja mutatott.*
~Hát… végülis tudja, hogy még tartozom is a céhnek, tehát biztosan nem fogja azt hinni. Ő mondta, hogy szerezzek jártasságokat, mert itt az ideje. Akkor biztosan nem fogja azt hinni.~
-Ugye Timidus?
*A sárkány érdeklődve nézett rá, hiszen a kérdés nagyrészét magában beszélve tette fel, így nem érthette, hogy mi ugye. Persze ezt már megszokta, és kisvártatva már bátorítóan bólogatott a lányra.*
-Hát… akkor gyerünk!
*Belépett a boltba, és megállt a küszöbön, hogy körbetekintsen, és várjon egy kicsit, amíg a szeme hozzászokik a sötétséghez.*
~Húú… akkor Peternek mégis tetszhetett a szobám… de akkor miért mondta, hogy majd segít kicsinosítani, ha ő így szereti?~
*Beljebb lépett, és köszönt a pult mögött állóknak.*
-Szia Hisame! Szervusz Peter! Nagyon szép boltotok van.
*Egy ideig töprengett, hogy miként is kezdjen hozzá, de azután odalépett a pulthoz, és szokásához híven nagy levegő után kezdte el a mondandóját. Timidus ekkorra már a sarokban lévő pókhálókat kezdte el lelkesen lemészárolni. Azt persze nem lehetett tudni, hogy takarítani akart, vagy éppen csak valami játékot keresett.*
-Ha emlékszel Peter… biztosan emlékszel, hiszen te mondtad… szóval vettem fel jártasságokat, és a legutóbbi küldetés után ezeket találtam az eszköztáramban.
*Óvatosan az asztalra helyezett pár tárgyat, aminek közben szép sorban a neveit is sorolta.*
-Négy Barna Gomba, négy Faeno Levél, három Kis Tövisgyökér, öt Tövisgyökér és négy Vörös Pitypang.
*Szépen sorba helyezte az asztalon, még igazgatott is rajta, ha nem sikerült elsőre. Sokat morfondírozott azon, hogy nagyságsorrendben vagy ABC rendben pakolja-e be őket a leltárba, de végül a betűrend szerint döntött, és az asztalra is így helyezte el a tárgyakat.*
-Valamint még ezeket.
*Újabb két tárgy került elő.*
-Egy Gyenge Antimob Recept és egy Magasugrás Kristály Recept.
*Mikor mindent szépen kipakolt, egy lépést hátrált a púlttól, és újra leellenőrizte, hogy minden rendben van-e, és csak azután szólalt meg újra.*
-Először azt gondoltam, hogy amiért olyan sokat segítettél, neked adnám őket, de azután elolvastam, hogy ezekből hogyan lehet dolgokat készíteni, és azt, hogy a dolgok néha többet érnek mint az alkotóelemek…
*Kicsit újra elgondolkodott, és egy halk pittyegéssel jelzett Timidusnak, hogy vigyázzon jobban a körülötte lévő dolgok épségére. Persze Timidus nem vert le semmit, és a kristályokat is csak óvatosan vizsgálgatta, de Shu még az esélyt sem akarta megadni arra, hogy a sárkány véletlenül eltörjön valamit.*
-Szóval ekkor arra gondoltam, hogy többet érne, ha csinálnék belőle dolgokat, és akkor fejlődne a szintem, amivel én is hasznos lehetnék valamennyire a céhnek…
*Leszegte a fejét, és még a sötétben is látszott, hogy szégyenkezve elpirult.*
-Persze azután meg eszembe jutott, hogy te már biztos sokkal ügyesebb vagy ebben mint én, szóval ugyanazokból a dolgokból biztos jobb kristályokat tudsz készíteni… szóval lehet, hogy mégis így kellene odaadnom.
*Újra felemelte a fejét, és rámosolygott Hisamére, majd Peterre.*
-Szóval nem tudtam eldönteni, úgyhogy ide jöttem, hogy megkérdezzem, hogyan tudnék többet segíteni.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Hisame & Peter üzlete - Page 2 Exp_bal12695/10100Hisame & Peter üzlete - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Hisame & Peter üzlete - Page 2 Empty Re: Hisame & Peter üzlete

Témanyitás by Peter Worker Csüt. Dec. 05 2013, 21:37

Egy boltban töltött nap. Talán menekvés a mindennapok elől. Talán pihenés, hisz egy kristályíró élete nem volt olyan aktív, mint például egy kovácsé, legyen az fegyver-, vagy páncélkészítő. Nem panaszkodás, hisz nem is jártam ezzel olyan jól anyagilag, mint ők, de nem is dolgoztam halálra magam érte. Pont tökéletes. Tudjam mondani, hogy csináltam valamit, ne mondják, azt hogy nem, de ennyi, nem erőltettem meg magam.
Egy üveggolyóval játszadoztam a pulton. Egy újabb bűvészmutatványt gyakoroltam, miként egy nem várt vendég érkezett hozzánk. Próbáltam az árnyékát keresni az ajtóban, de igencsak le kellett néznem hozzá.
- Sziasztok, Shu és Timudus. – mosolyogtam feléjük.
- Köszi. – és emelte a fejét Hisame is.
Hallgattam őt. Felettébb örültem, hogy tényleges cselekvésre szánta el magát. Használta a céhet, és céhben gondolkozott, azonban volt valami, mihez nem értett, mit nem tudott. Persze örültem, hogy hozzám fordult segítségül, de sose tartottam magam jó tanárjának, sőt, időnként mintha még ő is tanított volna engem. De most nem! Legalábbis reméltem, hogy nem.
- Oh. Jó hallani ezeket. Ügyes vagy! – néztem, hogy miket is tett ki az asztalra - Viszont a kérdéseidet hallva, azt hiszem, hogy tanítani kell téged pár dologra a kristályírást illetően. – felettébb lelkes voltam és be kellett vallanom, hogy halál unalmas volt a napom eddig része. De nagyon. Atyaég! A növényeket félrehúztam, hogy legyen hely a pulton, majd intettem Hisamének, ki így a pultra emelte, ültette fel rá a lányt.
- Lehet kicsit hosszú lesz ez, és bevallom fogalmam sincs, hogy hol kéne kezdenem. Öhm, kérsz valamit előtte? Mondjuk inni valamit, vagy egy almát?
Egyszerű időhúzó kérdések voltak ezek, hogy tudjam összeszedni a gondolataimat. Mint mikor egy tanár hívott ki felelni, akkor muszájból, most a megfelelés miatt.

Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
Hisame & Peter üzlete - Page 2 Exp_bal2601/2700Hisame & Peter üzlete - Page 2 Exp_ures  (2601/2700)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Hisame & Peter üzlete - Page 2 Empty Re: Hisame & Peter üzlete

Témanyitás by Shukaku Csüt. Dec. 05 2013, 23:55


-Szívesen, és én is köszönöm.
Pirult el egy kicsit a dicséretre, majd még inkább, amikor Hisame egyszerűen felpakolta az asztalra. Akárki mástól zokon vette volna, és súlyosan megsértve érezte volna magát még akkor is, ha ezt Peter teszi, de a sárkánynak most elnézte.
~Hisame biztosan nem csúfolna ki azért, mert kicsi vagyok, de akkor is… ~
Azonban nem sok ideje maradt méltatlankodni, mert Peter már egy tervvel állt elő, miszerint most ő előadást fog tartani a kristályírásból Shunak.
-De…
~Én csak azért jöttem, hogy válaszoljon a kérdésemre, hogy miként tudnék többet segíteni. Már mindent elolvastam a kristályokról és a kristályírásról, csak gyakorlatom nincsen benne, mert nem akartam arra elpazarolni az alkotóelemeket. Persze biztosan tudja Peter is, hogy már mindent elolvastam, hiszen tudja, hogy igyekszem tanulni, és még mondtam is neki. Talán olyat szeretne mesélni, amit csak tapasztalat útján lehet megtudni. Lehet, hogy neki már annyi sok tapasztalata van, hogy magasabb szintre lépett, és már nem is tudna mit kezdeni azokkal ami nekem van? Biztosan így van, és csak azért nem mondja, hogy ezek már haszontalanok neki, mert nem akar megbántani. Ha ő így gondolkodik, akkor nekem is így kellene. Biztosan tudja, hogy az elolvasható dolgokkal már nem mondana újat, tehát nem is fog olyat mondani, tehát felesleges is közbevágom.~
Persze amire ezt mind végiggondolta elég sok idő telt el, de ez nem volt szokatlan Shu beszédében. Gyakran gondolkodott el azon, hogy miként tudná a legjobban elmondani azt, amit szeretne, így remélte, hogy Peter most sem fog nagy jelentőséget tulajdonítani ennek a kis szünetnek.
-Szóval előtte…
Timidust kereste a szemével, majd amikor megtalálta, egy füttyentéssel magához hívta a sárkányt, aki azonnal ott is termett és elhelyezkedett Shu ölében.
-Biztos Timidus is kíváncsi arra, amit mesélni szeretnél. Láttam, hogy nagyon érdeklik a kristályok.
A sárkány bőszen bólogatott, és már el is kezdte tervezgetni a saját kristályait.
-Én nem vagyok se éhes, se szomjas. Apu mindig azt tanította, hogy minden dolgunkat végezzük el ha elindulunk valahova.
Egy pillanatra összekapcsolódott az agyában az apja és Peter, akik mindketten tanítani próbálták, amely máris újabb pírt csalt az arcára, és ha tovább gondolkodott volna rajta, akkor könnyeket is a szemébe, így gyorsan igyekezett elhessegetni a gondolatot. Annyit azonban megfogadott magában, hogy ugyanolyan odaadással fog figyelni, és ugyanolyan szorgalommal fog tanulni Petertől is, ahogy anno apjától tanult.
-Azt hiszem Timidus mindig éhes, de köszönjük szépen…
Újra elhallgatott egy pillanatra. Még mindig nem tudta teljesen elhelyezni Petert önmagához képest. Tiszteletlenségnek gondolt még elfogadni valamit, amikor Peter most is a saját idejét és energiáját költi rá. Azonban Peter már nem olyasvalaki volt, akire általánosságban illettek volna az udvariassági szabályok. Nem volt idegen, és a lány tudta, hogy szeret adni, és jól érzi magát, ha adhat, hiszen jószívű. Ezt már sokszor bebizonyította neki, így eszerint fejezte be a mondatát.
-Azt hiszem egy almát elfogadhatunk, ha Timidus szeretne.
A sárkány természetesen szeretett volna. Shu nem tudta, hogy Peter örülni fog-e annak, hogy ha Timidus a pulton kezdi el elpusztítani a zsákmányát, de Timidus igyekezett legszebb nézését elővenni, hogy a lány mellett maradhasson.  Az első pár falatot elégedett doromboló csirregéssel ette, de azután lecsendesedett, és fel-felnézett, várva Peter előadásának a kezdetét. Shu természetesen szintén csöndben ült, kihúzva magát ültében. Ölében most már a sárkány helyett -aki az evés idejére a Peter által kijelölt helyre telepedett-, a füzete feküdt, készen arra, hogy minden szót lejegyzeteljen, amit csak Peter kiejt a száján.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Hisame & Peter üzlete - Page 2 Exp_bal12695/10100Hisame & Peter üzlete - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Hisame & Peter üzlete - Page 2 Empty Re: Hisame & Peter üzlete

Témanyitás by Peter Worker Hétf. Dec. 23 2013, 11:28

Figyeltem, ahogy Timudus az almát ette, majd kezdtem lassan bele ebbe az egészbe. A pultra könyököltem Shu mellé és tekintettem hol előre, hol rá.
- A kristályírást tekintve, valóban ügyesebb vagyok még tőled, kicsivel hamarabb kezdtem, mint te. Mint ahogy nekünk is vannak szintjeink, tapasztalati pontjaink, úgy a jártasságainknak is. Megfelelő mennyiségű írás után például fejlődnek a szintjeink, bár azt hiszem ezt még te is tudhatod. – mosolyogtam felé. Inkább olvasott és csak azután kérdezett. Ennyire már ismertem – Mi új lehet neked, az az, hogy én már egy fentebbi szinten állok, mint például te. Nem is tudom, hogy van e egyáltalán még valaki az én szintemen, mi a kristályírást illeti. Szerintem talán Chan áll ehhez elég közel. – mást igazából nem is ismertem ebben a szakmában - No mindegy. Amit ezzel mondani akartam, hogy sajnos nem tudom már használni ezeket a növényeket, miket mutattál. Nekem már mások kellenek, így bár igencsak kedves vagy, de te tudod őket használni.
Tartottam némi szünetet és gondoltam át, hogy hogy kéne folytatni.
- Szóval, írj csak nyugodtan. Figyelemmel követlek és ha tudsz segíteni ezt illetően, úgy majd biztos szólok neked, emiatt ne aggódj. Hehe. Ami pedig a céhet illeti, nyugodtan tehetsz be oda kristályokat közös célra és növényeket is vehetsz ki, ha szükségét érzed. – toltam el magamat a pulttól, majd léptem elé. Elégé szabadan mozogtam, valahogy nem tartottam attól, hogy esetleg vendégünk érkezik, olyannyira nem volt keresett ez a szakma.
- Szóval egy magasugrás recept és egy gyenge antimob recept. Mh. A magasugrás nem lesz olyan keresett, tőlem legalábbis nem vitték olyan gyakorisággal, viszont az antimob recept időnként elég hasznos tud is lenni. – megnéztem a növényeit, és örömmel konstatáltam, hogy bőven volt nyersanyaga hozzá – Nos, írjunk egyet, ha gondolod. Ahogy nézem vannak hozzá növényeid is.
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
Hisame & Peter üzlete - Page 2 Exp_bal2601/2700Hisame & Peter üzlete - Page 2 Exp_ures  (2601/2700)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Hisame & Peter üzlete - Page 2 Empty Re: Hisame & Peter üzlete

Témanyitás by Shukaku Hétf. Dec. 23 2013, 15:43


Peter magyarázatát Shu ellentétes érzelmekkel fogadta. Egyrészt örült annak, hogy mindkettő személy, aki a kristályírásban ennyire jeleskedik, az abban a céhben van, ahol ő is, így a legjobbaktól tanulhat, de annak már kevésbé örült, hogy mivel Peterék ilyen ügyesek voltak, így azokra a haszontalan dolgokra, amit ő tudott, már egyáltalán nem volt szükség. Ekkor viszont eszébe jutott, hogy mintha azt olvasta volna, hogy aki magasabb szintre kerül, az már nem tudja elkészíteni a kisebb szintű kristályokat. Tehát ha mindketten magas szinten vannak, akkor csak ő lesz az egyedüli a céhben, aki kisebbet is tud csinálni, és az alacsonyabb szintű tagoknak, akik majd be fognak lépni a céhbe, biztosan jól fog jönni az ő tudása és a kristályai. És amikor Peter ezt a vélekedését még meg is erősítette azzal, hogy ösztönözte arra, hogy betegye a gyártmányait a céhbankba –tehát biztosan szüksége volt rá a céhnek-, sőt, még az egyik receptjére azt is mondta, hogy hasznos, nagyon megörült. Persze azon kicsit elbúsult, hogy a másik receptje haszontalan, de ezt látva most Timidus sietett a segítségére, és így valamelyest Peterére is.
-Pedig ha tudnák, hogy mennyire hasznos. Például ha én kitapasztalom, hogy valaki milyen magasra tud ugrani, akkor azután nem tud elérni, majd egyszer csak hirtelen kétszer akkorát ugrik, akkor akár meg is tud sebezni.
Már ez is nagy szó volt Timidustól, hogy feltételezte, hogy valaki túljárva az eszén meg tudná sebezni, és természetesen annyira hasznosnak már Shukaku miatt sem minősítette a kristályt, hogy esetleg le is lehessen vele győzni. Mindenesetre ez is elég volt a lánynak, és nagyokat bólogatott a sárkány felé. Emlékezett arra, hogy a legelső párbajuk alkalmával Timidus megkérte Daneet, hogy mutassa meg, hogy mekkorát tud ugrani, így nem is kellett értenie a sárkány minden szavát ahhoz, hogy ő is erre a következtetésre jusson.
-Igen. Igazad van. Akkor majd erre is oda kell figyelnünk.
Egy pillanatra megijedt, amikor Peter máris arra kérte, hogy írjon kristályt. Eddig még csak az útmutatóban nézte meg, csinálni sohasem csinálta, és most is azt gondolta, hogy majd a fiú megmutatja, ő pedig lépésről lépésre követi őt. Azonban nem akart tehetségtelennek tűnni, tehát úgy döntött, hogy mégiscsak megpróbálja. Természetesen arra még nem szánta rá magát, hogy fejből végezze el a műveletet, de tudta, hogy Peter nem fogja lenézni azért, mert most csinál először valamit. Elővette a jegyzeteit, az eszközöket, és felkészült.
-Szóval…
Idézte a fiút a kezdésnél, és bátorítva magát rámosolygott.
-Szóval a Gyenge Anti-Mob Kristályhoz kell egy Faeno Levél, egy Barna Gomba és egy Vörös Pitypang. Ezekből nekem mindből van négy darab is.
Kiválasztott mindenből egyet-egyet, és a többit visszahelyezte az eszköztárjába, hogy ne legyenek útban.
-Akkor ezután fogom az alkotóelemeket, beleteszem az edénybe, és pár mozdulat a mozsárral…
~Mennyivel egyszerűbb így, hogy a rendszer megcsinálja helyettem. A tanárnénivel készítettünk saját tintát amikor az írást tanultuk. És akkor csomó ideig kellett nyomkurászni azt a valamit, amíg kijött belőle a festék, és még jó szaga sem volt.~
-… és már van is tintánk. És… barna színű. Gondolom a gomba miatt. Barnának kell lennie?
Gyorsan belekukkantott az útmutatóba, és örömmel vette tudomásul, hogy még semmit nem rontott el.
-Ezután elővesszünk egy üres kristályt, ami mindig van nálunk…
Leterített egy kendőt, majd kis téglatestet óvatosan ráhelyezte az asztalon.
-… és az íróvesszőt is, és már kezdhetünk is rajzolni.
Maga elé helyezte a lapot, és belekezdett a rajta szereplő minta másolásába. Természetesen ezek egyszerűek voltak, és nem is igényeltek volna akkora rajtehetséget, de Shu igyekezett a tökéletességre törekedni, hiszen nem szeretett volna hibás darabot gyártani, így minden egyes vonalat óvatosan és precízen húzott meg, mert újrakezdeni sem szerette volna, hiszen akkor Peter azt mondaná, hogy pocsékolja a tintát. A kristály minden egyes alkalommal, amikor hozzá ért a tinta, picit felvillant, és amikor a minta egy vonala elkészült, picit változtatta a színét. Mire Shu végzett, már teljesen más barna volt, mint amikor elkezdte, és ott virított rajta a jel is.
-Azt hiszem készen van.
Sorban elpakolta az eszközöket, szépen mindent az általa gondosan eltervezett helyére. Bár a kristály villant egy utolsót, jelezve, hogy a művelet befejeződött, és elkészült, Shu azért még rászánta az időt a pakolásra, hátha száradni kell a tintának, vagy valami, és csak ezután helyezte bele a téglatestet a kis fémes színű tokba, és nyújtotta át Peternek.
-Egy Gyenge Anti-Mob Kristály. Remélem mindent jól csináltam. Ugye jó lett Peter? Ugye ezt már be lehet tenni a céhbankba?
Várakozón tekintett a fiúra, és remélte, hogy végre ő is tett valamit a többiekért.
-Ha ez hasznos, akkor a többiből is szívesen csinálok ilyet, és beteszem őket a céhbankba. De ha mondjuk Chan még fel tudja használni valamelyik alapanyagot, akkor előtte megkérdezem tőle, hogy kell-e neki valamelyik.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Hisame & Peter üzlete - Page 2 Exp_bal12695/10100Hisame & Peter üzlete - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Hisame & Peter üzlete - Page 2 Empty Re: Hisame & Peter üzlete

Témanyitás by Peter Worker Hétf. Dec. 30 2013, 11:10

- Ühüm. – bólogattam, majd dicsérően simogattam meg a vállát – Ügyes vagy, Shu. Igen, már be lehet tenni a céh bankjába, valaki majd fogja használni ezt, ebben biztos vagyok. És igen, kérdezheted Chant is erről, amíg csak ez a két recepted van. Lehet, hogy neki vannak hasznosabb receptjei, vagy olyanok, amikre épp kereslet van most. Ez is a céhvel járó dolog. Ha segítesz neki, úgy biztos vagyok, hogy nem felejti majd el, sőt viszonozni is fogja majd egyszer valamivel. Nem muszájból, mielőtt erre gondolnál. Csupán csak így működik itt. Nem csak kapni szokás, de adni is. – mosolyogtam rá.
- Például, ha most megütném Apát, úgy azt visszakapnám.
- Azt háromszor is Hisame, háromszor is. – nevettem fel - Na de a lényeg, hogy ha van olyan növényed, mi nem kell, úgy kérdezd őt is, még tudja használni. Aztán majd ő is szintet lép, majd én is, majd te is és így tovább.
Eltoltam magam a pulttól, majd húztam ki magam. A kezeimmel csápolva a levegőbe adtam elő a tervem, hogy miként tör a céhünk a kristályírás csúcsára, miként leszünk egyeduralkodók ezt illetően a piacon. Egy – két rosszul eljátszott ördögi kacaj is társult az előadáshoz, majd nevettem el őszintén magam.
- Na jó, csak vicceltem. Bár… - vakartam meg az állam és tekintettem a távolba, mindattól függetlenül, hogy a fal majd két méteres távolságra volt tőlem – No mindegy. – vontam a vállam – Majd csak lesz valahogy. Viszont tényleg örülök, hogy ilyen ügyes vagy. Egyre talpraesettebb leszel Shu. – mosolyogtam felé – És te is Timudus. – nem lehetett feledni őt sem.
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
Hisame & Peter üzlete - Page 2 Exp_bal2601/2700Hisame & Peter üzlete - Page 2 Exp_ures  (2601/2700)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Hisame & Peter üzlete - Page 2 Empty Re: Hisame & Peter üzlete

Témanyitás by Shukaku Hétf. Dec. 30 2013, 12:16


~Igenigenigenigen! Végre nekem is sikerült! És még nem is rontottam el, és még neki is tetszik, és még be is tehetem a bankba, és még azt is mondta, hogy valaki használni is fogja! Alig tudom elhinni, hogy ilyen rövid idő alatt máris segíteni tudtam. Persze lehetett volna gyorsabban is… de ahhoz képest amikor eljöttem vele és Hisamével az erdőből… remélem, hogy ő is így gondolja.~
Persze ennyire nem ujjongott, illetve kívülről csak annyi látszott rajta, hogy nagyon boldog és büszke arra, hogy elért valamit. Nem volt rá sohasem jellemző, hogy fel-alá ugrálva örvendezzen, hiszen ezt sokszor Timidus helyette is megtette.
-Akkor a többiből még nem csinálok semmit, hanem megkérdezem majd Chant, hogy tud-e velük valamit kezdeni. Köszönöm szépen a segítségedet. Illetve…
Egy picit elgondolkodott azon, hogy miként fogalmazza meg a kérdését.
-Azon gondolkodtam, hogy ha én is fejlődök, akkor a végén senki nem lesz, aki tud majd első szintű kristályokat csinálni. Pedig… gondolom majd jönnek a céhbe még új tagok, akiknek esetleg majd jól jöhet. Azt tudom, hogy például Timidus akkor is nagyobb lesz majd, ha azt én esetleg nem akarnám… persze természetesen ez annyira nem zavar, csak nem tudom, hogy akkor hogyan fog elférni a kosarában… illetve inkább az ágyban…
Újra elhallgatott, hiszen ismételten elkalandozott.
-Szóval ez itt hogyan működik?
-És a bolt?
Röppent oda Timidus is, aki így emlékeztette Shukakut egy másik kérdésére, amit azonban a lány nem annyira akart már feltenni, miután Peter előadta a monopóliumra, a piac uralására és a kartellezésre vonatkozó ötleteit, de így már nem volt más választása.
-Igen… az is. Szóval úgy tudom, hogy Channak is van boltja, és neked is van. Ha úgyis egy céhben vagytok akkor miért kell kettő? Ez valami szabály? Nekem is nyitnom kell majd boltot? Nem… hogy is hívják ezt? Nem társulhatnék esetleg én mondjuk ide? Vagy… ha Chan tudja még használni a növényeket, amiket én kapok, akkor mondjuk oda?
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Hisame & Peter üzlete - Page 2 Exp_bal12695/10100Hisame & Peter üzlete - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Hisame & Peter üzlete - Page 2 Empty Re: Hisame & Peter üzlete

Témanyitás by Peter Worker Pént. Jan. 03 2014, 14:48

- Hát az írás fejlődése félig meddig rajtad is múlik. – szóltam - Első sorban el kell érni egy bizonyos szintet, mondhatni tapasztalatot kell szerezni, majd ha megvan mindez, úgy kérdezni fog a rendszer, hogy van e kedved tovább fejlődni. Például arra a szintre, amelyiken most én vagyok. – mosolyogtam le rá – Persze függőben is lehet hagyni ezt a kérdést, akkor lehet váltani, amikor te akarsz, így akár maradhatsz állandó első szintű író is, ha az akarsz lenni. – reméltem, hogy erre volt kíváncsi és reméltem, hogy részletes választ kapott.
Timudus egy szavas kérdésére felnyíltak a szemeim és hogy Shu részletezte is azt, úgy elgondolkodtatott mindez. Nem értettem, hogy ez eddig miért is nem jutott az eszembe.
- Erre eddig nem is gondoltam. – simogattam meg a tollas sárkány kobakját – Egy közös bolt hármunknak. Nem is rossz ötlet. Nem is rossz, hisz úgy is egy céhbe vagyunk, meg úgy is kristályírók. Úgy mindenki számára könnyebb lenne. – dőltem neki a pultnak háttal, a karjaimat keresztbe fontam és a jobbomban az állam támasztottam – Úgy nekünk is könnyebb lenne, együtt lennénk, egy helyen. Tudnánk együtt dolgozni, egy helyre figyelni és nem háromra. Meg másoknak is egyszerűbb lenne, hogy nem kell különböző boltokba járkálniuk. – mosolyogtam magam elé – Okosak vagytok. – nevettem fel.
Teljesen meglepődtem és fellelkesültem most. Visszafordultam feléjük.
- Azt hiszem, hogy Channal is beszélnünk kell majd erről. Bár nem látom akadályát, hogy ellenkezne. – az órára tekintettem úgy mintha számítana, mintha nem az enyém lett volna a bolt – Azt hiszem záróra. – böktem meg Hisamét, hogy készülődjön és kezdtem el pakolni én is.

Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
Hisame & Peter üzlete - Page 2 Exp_bal2601/2700Hisame & Peter üzlete - Page 2 Exp_ures  (2601/2700)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Hisame & Peter üzlete - Page 2 Empty Re: Hisame & Peter üzlete

Témanyitás by Shukaku Pént. Jan. 03 2014, 16:48


Mindketten bőszen bólogattak és nagyon örültek az újabb és újabb dicséretnek. Timidus rájött arra, hogy nem csak a kitalálós játékokban és a harcban meg az akrobatikában a legügyesebb, de ezek szerint a logisztika és a menedzsment meg a boltok irányítása is a szakterülete.
-Könnyebb lenne azt felírni, hogy mihez nem értek.
Csipogta, miközben boldogan nyomta fejét Peter tenyere alá a simogatáshoz. Shukaku ugyanúgy belelovalta magát, és ő is elkezdte tovább vezetni Peternek az ötleteit, amik bár csak poénnak indultak, bár…
-És akkor lehetnék én, aki egyes Tieres dolgokat készít, Chan majd most lép szintet, és akkor eléri a te szintedet, és majd te is biztosan nemsokára szintet lépsz, és akkor már háromféle kristályokat tudunk csinálni a…
Rápillantott a füzetére, ami még mindig a kristályoknál volt kinyitva. Mivel eddig csak a saját szintjével foglalkozott, hogy azokat minél jobban értse, amikor Peterhez jön, nem nagyon nézett utána a magasabb tiereknek.
-Oh… csak kettő van. Akkor majd Chan besegít neked, hiszen a nagyobb játékosoknak úgyis több pénzük van és mára biztosan többen is vannak, mint az olyan picik, mint én. Mondjuk a frontharcosok…
Nem fejezte be a mondatot. Lassan odaballagott az ajtóhoz, és megfordította az ajtón csüngő kis táblát, hogy azt mutassa, a bolt bezárt, majd Peter elé állt, hogy a fiú láthassa, mondani szeretne valamit.
-Tudod… amikor múltkor beszéltünk a szobámban… még nagyon régen múltkor… amikor a céhez kerültem.
Szavai között kis szüneteket tartott, látszott rajta, hogy ideges, és komoly dolgokról szeretne beszélni.
-Azt mondtad, hogy senkinek ne beszéljek arról, hogy nem akarok innen kijutni. Természetesen betartottam amit ígértem. Nagyon kedves volt tőled, hogy nem kérdeztél rá… de azt hiszem, hogy szeretnéd tudni. Gondolom. Hisame viszont biztosan szeretné, mert ő meg azt mondta, hogy ki fog minket dobni az utolsó szinten. Megbízom bennetek, és Timidus szerint akkor tudunk jól együtt harcolni, ha ismerjük egymást… és… a barátok nem titkolóznak egymás előtt. Szóval…
Újra nyelt egy nagyot, és hátát a pultnak döntötte. Ezúttal nem igyekezett sem Peter, sem Hisame szemébe nézni beszéd közben, inkább a kirakaton keresztül az utcát kémlelte, semmibe meredő tekintettel.
-A legtöbb gyerek az árvákhoz csatlakozott a játék elején. Az árvaházba. Gondolom nem értetted, hogy én miért nem ott vagyok, és miért az erdőben. Vagy nem tudom. Nem akartam oda menni. Én már…
Újra egy hosszabb szünet, ami alatt Timidus lassan mellé ereszkedett a pultra, és vállára helyezte a fejét.
-Én már kint is ott voltam, és nem szerettem. Nem akartam oda vissza menni, és most sem akarok. Ha kijutok innen…
Lassan könnyek szöktek a szemébe, de továbbra is a kirakatot bámulta.
-Nekem senkim sincsen odakint. Nem akarok visszamenni. A felnőttek persze iskolának hívták, meg intézetnek, nem pedig árvaháznak, de ott csak olyanok voltak, akik… mint én. Nem akarom, hogy betegnek mondjanak megint. Odakint nem lehet eltitkolni, hogy valaki nem úgy szeretne játszani, mint a többiek. Odakint nem…
Mivel Peter már tudta róla, hogy ő nem akar kijutni, így nem félt ezt kimondani, azonban beszélni továbbra sem szeretett ezekről a dolgokról, és nagyon nehezére esett. Többet nem mondott. Kezei görcsösen markolták a pult szélét, ő pedig lehajtott fejjel fakadt sírva, és csak a remegéséből látszott, hogy zokog, ezt is halkan csinálta, mint ahogy általában mindent tenni szokott.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Hisame & Peter üzlete - Page 2 Exp_bal12695/10100Hisame & Peter üzlete - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Hisame & Peter üzlete - Page 2 Empty Re: Hisame & Peter üzlete

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.