Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Miniboss] Varmin Tornya

+8
Kazesubayai Shizuka
Ryuninji Ren
Shade
Thunder
Aiko
Meredith White
Allen Dante
Cardinal
12 posters

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Go down

[Miniboss] Varmin Tornya - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Varmin Tornya

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Jan. 25 2013, 18:58

The member 'Klein' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] Varmin Tornya - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Varmin Tornya - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Varmin Tornya

Témanyitás by Kiroku Pént. Jan. 25 2013, 23:20

Kiroku elhibázza a csapást, melyen igen csak meglepődik.
~ Mázlista…~ hangzik el fejében, ám magát is annak tekintheti, hogy a boss még nem szúrta ki. A következő csapásáig a lánynak akad esélye körbe tekintenie. Mikor végig nézi, a csapattársait feltűnik neki, hogy mintha kevesebben lennének ráadásul két játékos életcsíkja is a piros környékén leledzik.
Most aztán a lány nagyon elgondolkodik. Mégis mit tegyen? Látja, hogy két társa nem áll valami fényesen, de a boss is itt van előtte. Végül a lánydöntésre jut.
- Tch… – ekkor sarkon fordul és a Meredith-et zaklató Őrszemre készül lecsapni, és reméli, hogy telibe is találja.



A hozzászólást Kiroshima Kiroku összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 25 2013, 23:46-kor.
Kiroku
Kiroku
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 109
Join date : 2012. Oct. 18.
Age : 19
Tartózkodási hely : 1. szint; Folyton máshol

Karakterlap
Szint: 6
Exp:
[Miniboss] Varmin Tornya - Page 4 Exp_bal271/300[Miniboss] Varmin Tornya - Page 4 Exp_ures  (271/300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Varmin Tornya - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Varmin Tornya

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Jan. 25 2013, 23:20

The member 'Kiroshima Kiroku' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] Varmin Tornya - Page 4 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Varmin Tornya - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Varmin Tornya

Témanyitás by Cardinal Pént. Jan. 25 2013, 23:34

A méretes pallos akadálytalanul kettészeli a Meredith-et jó ideje kitartóan támadó Őrszemet, mely így pixelekre esik szét. Már csak egy kis kobold van a torony ura mellett, talán lassan átveszitek az irányítást a harcban?

Varmin ezt nem szeretné hagyni, fejszéje ismét felhasítja Neurot, és akárcsak korábban, most is röppályára állítja a vékony fiút a csapás ereje. Mikor landol a padlón, 5 HP-val szegényebben tápászkodhat fel.
A megmaradt Őrszem is támadáshoz készülődik, célpontja továbbra is Juurei (1/2).


Státusz:
Varmin: 3. fázis, -72 HP
Őrszem #4: kétharmad élet (célpont Juurei)

Shizuka: 20 HP és 2 páncél
Fumiaki: 21 HP
Neuro: 11 HP
Juurei: 10 HP
Incubus: 7 HP
Meredith: 5 HP
Allen: elteleportált
Mindenki más: teljes HP

Ryutoshi köre jön!
A kicsihez nem kel dobnod, de ha Varmint szeretnéd támadni, akkor 4 vagy felette kell gurítanod.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Miniboss] Varmin Tornya - Page 4 Exp_bal0/0[Miniboss] Varmin Tornya - Page 4 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Varmin Tornya - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Varmin Tornya

Témanyitás by Ryutoshi Kurasai Pént. Jan. 25 2013, 23:44

Azt hittem, hogy a vezetőnk meghalt, ám nem kellett aggódnom. Utólag észreveszem, hogy elteleportálódott. Kissé megnyugodva, de biztosan nézek Varmin felé. Megmarkolom fegyverem, majd az utolsó talpon maradó Őrszem felé sújtok.
Ryutoshi Kurasai
Ryutoshi Kurasai
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 244
Join date : 2012. Dec. 19.

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
[Miniboss] Varmin Tornya - Page 4 Exp_bal665/700[Miniboss] Varmin Tornya - Page 4 Exp_ures  (665/700)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Varmin Tornya - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Varmin Tornya

Témanyitás by Cardinal Szomb. Jan. 26 2013, 00:00

Buzogány a buzogány ellen. Ryutoshi talál, és a 4 HP veszteség felér egy switch-csel is, ugyanis az alacsony kobold nem Juureit pusztítja tovább, hanem visszatámad, lebontva a lovag páncélját és további egy HP sebzést okozva. Az Őrszemnek viszont már nem kell sok, élete a piros zónába került.

Varmin fejszéje közben ismét fénybe borul, és Neuro után ugrik, hogy tovább csépelje őt mérgesen fújtatva (1/2).


Státusz:
Varmin: 3. fázis, -72 HP
Őrszem #4: pirosban az életcsíkja (célpont Ryutoshi)

Shizuka: 20 HP és 2 páncél
Fumiaki: 21 HP
Ryutoshi: 14 HP
Neuro: 11 HP
Juurei: 10 HP
Incubus: 7 HP
Meredith: 5 HP
Allen: elteleportált
Ren, Reginald és Kiroku: teljes HP

Következik Meredith!
Négyet vagy nagyobbat kell dobnod, ha a minibosst támadod, ha az Őrszemre sújtasz le, akkor viszont nem kell kockáznod.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Miniboss] Varmin Tornya - Page 4 Exp_bal0/0[Miniboss] Varmin Tornya - Page 4 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Varmin Tornya - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Varmin Tornya

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Jan. 26 2013, 00:00

The member 'Klein' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] Varmin Tornya - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Varmin Tornya - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Varmin Tornya

Témanyitás by Meredith White Szomb. Jan. 26 2013, 00:10

Egy lányhoz nem illet a káromkodás, de gondolataimban a pokolba átkoztam a nyavajást, mely nem szállt le rólam. Az átkozott kurafi rosszul udvarolt, de szerencsémre még időben ütötték le rólam. Bár szívesen okoztam volna én a halálát, kellett máshova is a segítség és miután megittam a potionom, - melyet még a játék elején kaptam - suhintattam a még egy őrszem felé reménykedve a találatom sikerébe.
Meredith White
Meredith White
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 192
Join date : 2012. Dec. 31.

Karakterlap
Szint: 13
Exp:
[Miniboss] Varmin Tornya - Page 4 Exp_bal791/800[Miniboss] Varmin Tornya - Page 4 Exp_ures  (791/800)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Varmin Tornya - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Varmin Tornya

Témanyitás by Cardinal Szomb. Jan. 26 2013, 00:33

Meredith nemes bosszút állt, és levakarta azt az egyetlen HP-t, ami még ott díszelgett a maradék egy Őrszem életcsíkján. A szilánkok kivilágították alakját, hát még a poti, amit elfogyasztott (+5 HP). Megérdemelten zsebelheti be a zsákmányát a csata után, amennyit kínozták a kis dögök.

Kilencen, azaz Regivel együtt tízen maradtatok, és immár csak Varmin magasodik előttetek utolsó életcsíkjának valamivel több, mint a felével. Ha rápillantotok, ismét csak egy repülő Neurót vehettek észre, amint az egyik oszlopnak csapódik a teste, és újabb 5 HP-t veszítve lassan a piros zóna közelébe ér élete.


Incubus köre jön!
Kétszer támadhatsz, a sikerhez mindkét dobásnál hármat vagy nagyobbat kell elérned. Már ha kétszer csapsz.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Miniboss] Varmin Tornya - Page 4 Exp_bal0/0[Miniboss] Varmin Tornya - Page 4 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Varmin Tornya - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Varmin Tornya

Témanyitás by Thunder Szomb. Jan. 26 2013, 11:04

Pitoin-t nem kaptam bár még bármi megtörténhet. Tovább reménykedek abban, hogy valaki ad egyet majd. Körbetekintettem ez ügyben és látom, hogy a megmaradt őrszemet társaim elintézték. Már csak Varmin áll előttün meglehetősen kevés élettel. Elszántam magam, hogy megtámadom még egyszer hátha sebzek annyit amivel végetvetek a hacnak. Így megindultam felé és ismét háttulról támadok oly módon mint az imént. Támadásommal ismét egy X alakot karcolnék a hátába.
Thunder
Thunder
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 489
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 17
Exp:
[Miniboss] Varmin Tornya - Page 4 Exp_bal1119/1200[Miniboss] Varmin Tornya - Page 4 Exp_ures  (1119/1200)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Varmin Tornya - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Varmin Tornya

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Jan. 26 2013, 11:04

The member 'Incubus' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] Varmin Tornya - Page 4 4766612103_86ee832108_s [Miniboss] Varmin Tornya - Page 4 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Varmin Tornya - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Varmin Tornya

Témanyitás by Cardinal Szomb. Jan. 26 2013, 11:21

Varmin ezúttal számít az X-alakban érkező kardcsapásokra, de nem tudja elég gyorsan mozgatni a fejszéjét ahhoz, hogy mindkettőt kivédje. Újabb 6 HP-t veszít, és bár az előző 30 pontos sérüléshez képest ez mindössze csekély mértékű sebzés, Incubus mégis magára vonja a kobold figyelmét. Mihelyst stabilizálódik az egyensúlya a találatot követően, azonnal kitátja a száját és felizzik a torka, különleges támadásához készülődik. Azonban nem teljesen Incubusra koncentrál, lehet hogy mégsem ő a célpontja? (1/2).


Státusz:
Varmin: 3. fázis, -78 HP

Shizuka: 20 HP és 2 páncél
Fumiaki: 21 HP
Ryutoshi: 14 HP
Juurei: 10 HP
Meredith: 10 HP
Incubus: 7 HP
Neuro: 6 HP
Allen: elteleportált
Ren, Reginald és Kiroku: teljes HP

Shizuka következik!
Lévén elég magas a fegyverkezelése, így nem kell dobnia a sikeres találathoz.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Miniboss] Varmin Tornya - Page 4 Exp_bal0/0[Miniboss] Varmin Tornya - Page 4 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Varmin Tornya - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Varmin Tornya

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Jan. 26 2013, 11:21

The member 'Klein' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] Varmin Tornya - Page 4 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Varmin Tornya - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Varmin Tornya

Témanyitás by Kazesubayai Shizuka Szomb. Jan. 26 2013, 12:18

Az Őrszemek szépen kihullottak végre, közben sajnos veszített a csapat is egy embert. Szerencsére csak elteleportált, így legalább még életben van. Varminnak már elég kevés élete van, de sajnos néhány játékosnak is. Jobb lesz minél előbb befejezni a harcot. Incubus támadása közben Shizuka Varmin mögé igyekszik jutni, és onnan támadja a minibosst, remélve, hogy legalább a támadását megzavarhatja, ha meg nem is öli.
Kazesubayai Shizuka
Kazesubayai Shizuka
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 122
Join date : 2012. Oct. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
[Miniboss] Varmin Tornya - Page 4 Exp_bal460/500[Miniboss] Varmin Tornya - Page 4 Exp_ures  (460/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Varmin Tornya - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Varmin Tornya

Témanyitás by Cardinal Szomb. Jan. 26 2013, 12:29

Shizuka jó ninja módjára anélkül tud piros pixelcsíkot hasítani Varmin hátába, hogy a kobold észrevenné (-5 HP), ám várakozásával ellentétben a támadását nem tudja megzavarni. A monstrum az oszlopnál éppen felkászálódó Neuro felé lövi ki torkából a zölden izzó tőrjét, mely, akárcsak nemrégen Allen esetében, most sem talál ugyanazon okból. Neuro kényszerített teleporttal megmenekült a haláltól, melyet a penge okozott volna neki.

Neuro kiesett a harcból, Hazatérés Kristályát már nem találja az inventory-jában!


Státusz:
Varmin: 3. fázis, -83 HP

Shizuka: 20 HP és 2 páncél
Fumiaki: 21 HP
Ryutoshi: 14 HP
Juurei: 10 HP
Meredith: 10 HP
Incubus: 7 HP
Neuro: elteleportált
Allen: elteleportált
Ren, Reginald és Kiroku: teljes HP

Ren és Reginald következik!
Ha Regi támad nem kell dobnod, ha te, akkor 5 vagy felette kell gurítanod a sikerhez.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Miniboss] Varmin Tornya - Page 4 Exp_bal0/0[Miniboss] Varmin Tornya - Page 4 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Varmin Tornya - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Varmin Tornya

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Jan. 26 2013, 12:36

The member 'Klein' has done the following action : Kockadobás

'10 oldalú kocka' :
[Miniboss] Varmin Tornya - Page 4 4671497272_138ab1755d_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Varmin Tornya - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Varmin Tornya

Témanyitás by Ryuninji Ren Szomb. Jan. 26 2013, 13:14

Reginald a bátor kis petem már két nyomi őrszemmel is végzett, de valamiért minket nem támadtak meg ezek a csúnyaságok… Tudom.. örülnöm kellett volna ennek, de na…. pont egy ilyen sztárral nem foglalkoztak?? Ezek a kis mocskok, meg a nagy mocsok egyszerűen ignorált engem. Az elején még tökre elvoltam így a csata forgatagában, de a vége felé már kezdtem unatkozni.. Főleg mikor láttam, hogy mindenkit csapkodtak és mindenki csapkodott. Mindeközben Allen a vezetőnk elbukott.. Hiába mentettem meg az életét… nem sokat ért, mert picivel később már el is kellett teleportálnia. A fene. Elfelejtettem közölni vele, hogy nem ingyen tettem, amit tettem.. de majd legközelebb. A következő kiesőnk a fehérhajú vörös indikátoros srác volt. Igaz ő már egy jó ideje repkedett.. Varmin tett róla, hogy madárnak érezhesse magát. Majd mikor úgy érezte, hogy eleget reptette a fiút.. lecsillantotta és neki is távoznia kellett köreinkből. Egy másik éppen potit kért... na azt lesheti.. Nekem is csak egy volt...Felkészületlenül eljött miniboss harcra.. magára vessen..Mindenki más gőzerővel fáradozott a miniboss likvidálásán.. ideje volt már, hogy kapjak egy kis figyelmet.
-Gyerünk Regi mutassunk valami szépet.. – kiáltottam a főnixemnek, aki már célba is vette az utolsó talpon maradt ellenfelet.. lángra is kapott a nagyobb hatás kedvéért sőőőt.. egy olyan ragadozó madaras csatakiáltást is elejtett.. Menő a kisfickó.. pont mint a gazdája. . Oldalról, derék tájt csapódott bele Varminba. Haha.. azt terveztem,hogy ezzel magunkra vonhatjuk a figyelmét és kész is.. villoghatunk úgy ahogyan azt kell.. Képességeinket is bevetve, meg egyéb nyalánkságok. Kell a műsor.. főleg mert idáig ignoráltak Sad
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
[Miniboss] Varmin Tornya - Page 4 Exp_bal6382/6500[Miniboss] Varmin Tornya - Page 4 Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Varmin Tornya - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Varmin Tornya

Témanyitás by Cardinal Szomb. Jan. 26 2013, 14:22

Reginald lángba borul és látványos tűzcsóvaként hasítja fel csőrével Varmin oldalát. A kobold életcsíkja ismét fogyni kezd, ám ezúttal csak akkor áll meg, mikor teljesen eltűnik a szörnyeteg élete. A méretes miniboss szilánkokra robban, fénylő pixelekkel bevonva a teremen tartózkodókat. Megjelenik a díszes "CONGRATULATIONS" felirat is, majd mindenki előtt felbukkan egy kis ablak.


Felfedeztetek egy minibosst: Varmin, a kobold alfejedelem

Allen és Neuro elveszítette a Hazatérés Kristályát.
Meredith, Incubus és Juurei elhasználták a mini potijukat.

Jutalmak:
15 xp a küldetés teljesítéséért: Incubus, Shizuka, Fumiaki, Kiroku, Ryutoshi, Meredith
10 xp a kudarc miatt: Neuro
Nem kap xp-t Allen, Ren és Juurei, mivel nekik van/volt két futó küldijük a harc kezdetén

100 aranyat kap mindenki a miniboss felfedezéséért, kivéve Neurot és Allent, ők a sikertelen teljesítés miatt csak 70 aranyban részesülnek.

Tárgyjutalmat kap mindenki, aki végzett egy mobbal. Az elején elkövetett mesélői hiba miatt volt egy bugos Őrszem, annak jutalmát Incubus kapja, akinek le kellett volna zúznia az első koboldot a támadásával.
- Mokasszin (+3 fegyverkezelés, +2 gyorsaság) - Ryuninji Ren (Varmin)
- Bronz Sisak (+4 páncél) - Ryuninji Ren (őrszem)
- Bronz Sisak (+4 páncél) - Meredith White (őrszem)
- Selyem Köpeny (+1 fegyverkezelés, +1 speciális képesség) - Incubus (bugos őrszem)
- Bőr Cipő (+2 gyorsaság) - Allen Dante (őrszem)
- Hálóvágó kard (+3 erő) - Kazesubayai Shizuka (őrszem)
- Kobold Gyűrű (+2 fegyverkezelés) - Kiroku (őrszem)

Fumiakinak nem volt szerencséje a Kereséssel, ezúttal nem talált semmit (fenti 10-es kocka dobása alapján).

Céhjutalmak:
- A Justice League 35 aranyat kap (Shiel D. Lewis)
- Az Artes Liberales 50 aranyat kap (Anatole Saito)
- A Felszabadítók minden tagja 3 xp-t kap

Érceket, növényeket, recepteket KA fog osztani.

Lezárom a küldetést, köszönöm a részvételt mindenkinek!


Spoiler:
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Miniboss] Varmin Tornya - Page 4 Exp_bal0/0[Miniboss] Varmin Tornya - Page 4 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Varmin Tornya - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Varmin Tornya

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jan. 28 2013, 20:42

Shizuka: Fegyver Élesség Potion Recept, Rövid Pontosság Potion Recept, Növénylátás: 1 -> 9, 6 Faeno Levél, 6 Kis Tövisgyökér, 1 Örökké Lángoló Tulipán, 4 Barna Gomba

Incubus: Érclátás: 1 -> 9, Növénylátás: 1 -> 9, 5 Bronzérc, 5 Munkálatlan Bőr, 5 Sida Kő, 5 Halvány Rubint, 5 Kis Tövisgyökér, 5 Faeno Levél, 5 Barna Gomba, 5 Tövisgyökér

Kurasai: Érclátás: 1 -> 9, 1 Rubint, 4 Vasérc, 12 Bronzérc

Kiroku: Érclátás: 6 -> 14, Pókháló Pajzs Recept, Árnyszúró Bicska Recept, 2 Holdkő, 5 Munkálatlan Bőr, 4 Sida Kő, 3 Halvány Rubint

Ren: Érclátás: 1 -> 9, Életlen *Fegyver* Recept, A Hentes Recept, 2 Rubint, 12 Bronzérc

Neuro: Érclátás 1 -> 9, 10 Bronzérc, 10 Sida Kő

Dante: Érclátás: 9 -> 17, 10 Munkálatlan Bőr, 10 Halvány Rubint
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Varmin Tornya - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Varmin Tornya

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.