Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] A Nyugati Boszorkány és a Három Kincs

4 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

[Küldetés] A Nyugati Boszorkány és a Három Kincs - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Nyugati Boszorkány és a Három Kincs

Témanyitás by Makuda Csüt. Jún. 23 2022, 16:03

Lopakodás hiányába nem láttam elkerülhetetlennek a harcot. Tudtam, hogy nem lesz egyszerű, de nem is lehetetlen. Ez az amit megtanultam a játékban eltöltött idő alatt, hogy nincs lehetetlen harc, csak nehéz. Most hagytam, hogy a fiú támadjon először, bíztam benne, hogy most nem fog olyan hibát elkövetni amit az előbb csinált. Elvégre most csak egy hátráltató tényező van, még pedig az erőbeli különbség. Bár tudtam, hogy ez a szörny még rám is veszélyes, valami miatt úgy éreztem, hogy nem lesz probléma. Miután a fiú támadt én is követtem és ha szükségessel vált az ő rá irányuló támadást megpróbáltam hárítani switcheléssel. A gyorsaságomnak köszönhetően nem maradok le a párbajról.

Miközben közeledtem az őr felé felfigyeltem valami szokatlanra, amit eddig még nem láttam. A mob szeme folyamatosan követte a mozgásunkat. Reménykedtem benne, hogy elég gyors leszek, hogy ne tudja hárítani a támadásomat, különben problémába ütközhetünk. Jóval nagyobb problémával.


/Háromszor támadok a katonára./

Tárgybónuszok
Gyémántpenge: minden találat 15 CSP-t tölt vissza a használójának.

_________________
Adatlap
Színkódok: Narráció: #FF9933  Beszéd: #663300
Statok (Frissített):
Makuda
Makuda
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 295
Join date : 2020. Jul. 03.
Age : 21

Karakterlap
Szint: 37
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Nyugati Boszorkány és a Három Kincs - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Nyugati Boszorkány és a Három Kincs

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Jún. 23 2022, 16:03

The member 'Makuda' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Küldetés] A Nyugati Boszorkány és a Három Kincs - Page 2 4767250438_224285ea8b_s [Küldetés] A Nyugati Boszorkány és a Három Kincs - Page 2 4766612103_86ee832108_s [Küldetés] A Nyugati Boszorkány és a Három Kincs - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Nyugati Boszorkány és a Három Kincs - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Nyugati Boszorkány és a Három Kincs

Témanyitás by Argo Vas. Júl. 03 2022, 15:39

(Újratervezés miatt kérem szíves türelmeteket. Jövő hét folyamán hozom a mesélést \o )

_________________
[Küldetés] A Nyugati Boszorkány és a Három Kincs - Page 2 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Nyugati Boszorkány és a Három Kincs - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Nyugati Boszorkány és a Három Kincs

Témanyitás by Argo Vas. Júl. 17 2022, 16:31

Komplikációk fellépése miatt idő előtt zárom a küldit - ha van rá igény, később újra lehet kezdeni vagy innen folytatni is akár o/
Jutalomosztás:

Alap jutalmak

Konakion: 185 exp, 200 arany
Makuda: 185 exp, 200 arany

Ércek és növények

Makuda:
Érclátás: Tier 1, 81 -> 100
4 Bronzérc 3 Munkálatlan Bőr 4 Sida Kő 5 Halvány Rubin 4 Vasérc

Receptek

Makuda:
Már ismer mindent.

Keresés

Konakion (Keresés 1. szint):
Nem talál Sad
Makuda (Keresés 1. szint):
[T1] Gyenge Speciális Méreg

Céhbónuszok

Makuda céhe 200 aranyat kap a bankjába, a tagjai összesen 370 expet kapnak. / Ozirisz, Silence, Mirika, Leonard, Afton, Makuda: 53 exp, Hinari: 52 exp/

Köszönöm a rengeteg türelmeteket, később még találkozunk \o Csak, megkeresem a darabkáimat. De egy jó puzzle-ból mindig hiányzik egy-kettő, hehe.

_________________
[Küldetés] A Nyugati Boszorkány és a Három Kincs - Page 2 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Nyugati Boszorkány és a Három Kincs - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Nyugati Boszorkány és a Három Kincs

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.