Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shota vs Shareen

4 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Shota vs Shareen - Page 2 Empty Re: Shota vs Shareen

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Aug. 21 2021, 10:56

The member 'Shareen' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Shota vs Shareen - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shota vs Shareen - Page 2 Empty Re: Shota vs Shareen

Témanyitás by Shota Szomb. Aug. 21 2021, 11:35


Legalább a búgócsiga-megállító manőver bejött. Shota elégedetten és kissé megrendülten szemlélte a képet, ami elé tárult és úgy volt vele, hogy ezt legközelebb egészen biztosan nem így fogja csinálni. Nem mintha nem lett volna hatékony, de a férfiú nem volt hozzászokva a brutalitáshoz; odakint is került minden ilyesmit: inkább gyorsan kereket oldott, mintsem hogy akár egy folt is essen a szépen vasalt nadrágján. Az pedig, hogy ő tegyen ilyesmit... ha el tudná viselni egy petnek nevezett program nyivákolását egész nap, egészen biztosan inkább idomárnak ment volna.
De persze, egy harcban nem megengedettek az ilyen másodpercekig tartó kiesések: amíg Shota elkönyvelte magában, hogy ez a világ kegyetlen és undorító, élén a harcokkal, Shareen még képes volt megvágni őt abban a helyzetben is, amibe ellenfele belekényszerítette. A harcművész egy "Oh" kinyögése és pár meglepett pislogás után tért csak vissza a valóságba és már gyorsan iszkolt is elfele, illetvehát... felfele. Már amennyire képes volt. A másik viszont hamar elkezdett utána somfordálni, lépésenként és támadásokat imitálva, amiket aztán sosem fejezett be. Körbejárták az arénát, mint két harcos, akik a megfelelő nyitányra készülnek épp.
- Hát, nem kifejezetten - vakarta meg Shota az állát és elővette a lehető legflegmább arckifejezését: hát persze, hogy tartott ettől a sráctól, de nem a kardjától, sem attól, hogy a másik esetleg megvágja. Nem, Shotát maximum az ölelése feszélyezte, de az ilyesmi palástolásában elég jó volt és most rájött, hogy igazából használhatná is ezt; nem kellene a teljes arénának látnia, mennyire megdöbbenti ez az egész. Shota tehát felvette az unott arcát, habár ez újfent elég nehézkes volt, mivel a másik... egyszerűen abbahagyta a támadást.
- Csak nem unod? - vigyorgott rá Shota, majd egy grimasszal az arcán körbenézett: a nézőknek nem igazán tetszett a harc ilyenfajta elhúzása, Shotának viszont Shareen közelsége nem tetszett, maradt tehát a biztos három-négy méteres távolságnál és várt. Még ásított is. Aztán amikor a másik végre nekilendült, igyekezett elébe menni a csapásnak és megszúrni a kardforgató vállát.



Támadás 47 sebzéssel.

Shota (22. szint): 200/200 HP, 30 páncél, 110/55 CSP

_________________
Adatlap
Shota
Shota
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 477
Join date : 2020. Nov. 20.

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Shota vs Shareen - Page 2 Empty Re: Shota vs Shareen

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Aug. 21 2021, 11:35

The member 'Shota' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Shota vs Shareen - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shota vs Shareen - Page 2 Empty Re: Shota vs Shareen

Témanyitás by Shareen Szomb. Aug. 21 2021, 16:32

Sejthettem volna, hogy a közönségnek nem fog tetszeni ez az állóháború, de nem azért voltunk itt, hogy kiszolgáljuk őket. Nem tudom, Shota mit gondol erről, de engem nem érdekel mit makognak magukban. Nem ők harcolnak egy lehetetlen harcot.
- Nem csodálom - felelem életcsíkomra nézve a kissé talán gúnyos válaszára, mert valóban nem igazán volt félnivalója, nem nyújtottam valódi ellenfelet ezzel a kivárásra alapuló harcmodorral. Meg az alacsony sebzésemmel sem voltam túl fenyegető.
A hergelés nem működött, a fiú továbbra is tartja a távolságot. Én pedig megállok, mert nem tudok a közelébe férkőzni úgy, ahogy szeretnék. És ő sem mutat túl nagy érdeklődést a támadás iránt.

- Nem én ásítozok - felelem, bár ha jól sejtem, erre csak azt fogja mondani, hogy őt magát untatja egy kicsit, hogy nem támadok.
Ezért megteszem. A vállamra irányuló támadás elől megpróbálok futás közben elhajolni, de még így is súrol a fegyver hegye. A karján próbálok hosszanti vágást ejteni, majd továbbhaladva a vágással éppen a lábai közé tart a kardom hegye, amikor egy rántással változtatok irányán, hogy csak a belső combját érje a támadás. Nem akartam ilyen módon tovább hergelni, de így a levegőben pont arra haladt a fegyver.

- Bocs, nem akarom elvenni a kedvedet a harctól. - Ha a második támadásom talált, még hozzáteszem: - Mondtam, hogy ne repdess. - Eszembe sem jutna oda támadni, de ha épp az van előttem, akkor kénytelen vagyok. Tényleg nem akarom eltántorítani a további küzdelmektől, de ha így haladunk tovább, talán feladja. Nem lenne abban semmi dicsőség, de valamit ki kell találnom, hiszen már átütötte a páncélom.

//Támadok kétszer. SP: 1.4+0.8.

Shareen (22. szint): 130/59 HP, 0 páncél, 180/24 CSP//

_________________
Shareen
Shareen
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2020. Nov. 29.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Shota vs Shareen - Page 2 Empty Re: Shota vs Shareen

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Aug. 21 2021, 16:32

The member 'Shareen' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Shota vs Shareen - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shota vs Shareen - Page 2 Empty Re: Shota vs Shareen

Témanyitás by Shareen Szomb. Aug. 21 2021, 16:32

//Második dobás//


A hozzászólást Shareen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 21 2021, 17:42-kor.

_________________
Shareen
Shareen
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2020. Nov. 29.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Shota vs Shareen - Page 2 Empty Re: Shota vs Shareen

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Aug. 21 2021, 16:32

The member 'Shareen' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Shota vs Shareen - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shota vs Shareen - Page 2 Empty Re: Shota vs Shareen

Témanyitás by Shota Szomb. Aug. 21 2021, 17:17


Shota vigyora talán még szélesebbé vált a másik feleletére.
- Nem mondtam, hogy én nem - biccentett és ha már úgyis témánál voltak, elnyomott mégegy ásítást. Az volt a baj, hogy túl kevés volt a sebzése és a kardforgatót valami furcsa fénylő aura védte meg mindig, ha Shota áttörte a srác védelmét és sebzést vitt be. Persze lehet, hogy csak képzelte, végtére is elég fura szögben sütött a nap emiatt a plafonbeállítás miatt, Shota viszont nem igazán törődött sem ezzel, sem pedig annak számolgatásával, hogy mennyi is az annyi. Persze kiváló volt matekból, de ez csak egy bugyuta játék; nem éri meg, hogy számolgasson - amúgyis, ahogy azt észrevette, mostmár áttörte Shareen páncélját is, tehát biztosan nincs olyan sok hátra ebből a küzdelemből.
Nem mintha lett volna bármi más programja mára.
A kardforgató pedig végül elszánta magát a támadásra és ahogy közelebb jött, Shota kihasználta a kettejük fegyverhossz-különbségét és bevitt egy éppenhogy-találatot a fiúnak, még mielőtt amaz megüthette volna őt. Nem sokat foglalkozott ugyanis azzal, pontosan hogyan sebezze meg, inkább azt nézte, hogyan ne kapjon sebzést és talán éppen emiatt vette észre azt a karja felé tartó vágási kísérletet. A harcművész gyorsan oldalra is lépett és ahogyan ellenfele lekövette a mozgását és folytatta a táncot, a kard elég veszélyes területre tévedt - ez pedig a férfiúnak egy kicsikét sem volt az ínyére. Még levegőt venni is elfelejtett, csupán automatikusan (és talán a statjai okán a rendszer által kicsit kisegítve is) vetette hátra magát, esés helyett viszont ott voltak a szárnyai, így végülis pár csapással talpon tudott maradni, habár ezt ő egyáltalán nem vette észre.
- Azt ne mondd, hogy el akarod vinni szuvenírnek Neutral - borzongott meg és nézett meredten a másikra, majd nagy levegőt vett és kihúzta magát - A csajoknak tartogatom. Te keress másikat magadnak - kacsintott csöndeskére nagyvonalúan és ekkor, na ekkor itt volt az ideje annak, hogy tényleg befejezzék ezt a mérkőzést, amilyen hamar csak lehet. Shota tehát felvett egy valamilyen támadóállást, amit a filmekben látott és remélve, hogy a hirtelen offenzívával meglepheti ellenfelét tört rá és próbálta meg elkaszálni annak lábait - nos, majdnem szó szerint.


Támadás 47 sebzéssel.

Shota (22. szint): 200/200 HP, 30 páncél, 110/33 CSP

_________________
Adatlap
Shota
Shota
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 477
Join date : 2020. Nov. 20.

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Shota vs Shareen - Page 2 Empty Re: Shota vs Shareen

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Aug. 21 2021, 17:17

The member 'Shota' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Shota vs Shareen - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shota vs Shareen - Page 2 Empty Re: Shota vs Shareen

Témanyitás by Shareen Szomb. Aug. 21 2021, 17:49

A fiú azt a feleletet adta, amire számítottam - ez nem feltétlenül az én dicséretem, vagy az ő hibája, egyszerűen én is valami hasonló felelettel álltam volna elő.
A hosszanti vágás nem jött be, ahogy a tovanyúló támadás sem - talán éppen azért, mert visszarántottam a fegyvert. Nem akartam elvenni a büszkeségét, de talán pont ezzel rontottam az esélyeimen. Már ha voltak.

- Gondoltam eladom. Angyal Lándzsa.. - Túl durva lett volna azt mondani, hogy három aranyért, esetleg a közönségnek felajánlani, főleg, ha nem is találtam, már így is kezdem túlfeszíteni a húrt, aminek az eredménye, hogy a fiút sikerül annyira felhergelnem végre, hogy támadásba lendül, nem is akármilyenbe - filmekbe illő mozdulattal ejt kaszálja el a lábaim, én pedig nem vagyok képes időben utánanyúlni, így ahogy már korábban is terveztem egyszer, utánahajítom a fegyverem - nem igazán tehetek mást, ha gyors ellentámadást akarok. Úgy döntök, hogy ha gyorsan kitér, akkor nem veszi észre és még idejében odaérek, hogy visszaszerezzem. Nem igazán célzok, inkább csak érzésre dobom el. Ha betalál, szerencsém lesz.
- Én inkább szárnyaidra hajtok - tekintek még vissza a korábbi beszélgetésre, ha sikerül visszaszereznem a fegyvert. Feltekintek életcsíkomra. Nem adok neki tippeket, valószínűleg ő is tudja, hogy egy csapással befejezheti a harcot.
Én azonban ezt nem akarom hagyni neki. Hiába húzódna el, ha csak én támadnék innentől, nem állt szándékomban feladni. Ezúttal védekező állást veszek fel. Hiába gondolom úgy, hogy így kevesebb az esélyem, hiszen támadás közben védekezve még csapást is vihetek be, most ki kell állnom ezt a próbát. Nem szoktam hozzá ehhez a beálláshoz, de meg kell tanulnom így is viselkedni.


//Támadok 28 sebzéssel. SP: 1.4+0.2.

Shareen (22. szint): 130/12 HP, 0 páncél, 180/2 CSP//

_________________
Shareen
Shareen
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2020. Nov. 29.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Shota vs Shareen - Page 2 Empty Re: Shota vs Shareen

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Aug. 21 2021, 17:49

The member 'Shareen' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Shota vs Shareen - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shota vs Shareen - Page 2 Empty Re: Shota vs Shareen

Témanyitás by Shota Szomb. Aug. 21 2021, 19:58


Ez a fickó egyre furább és furább volt: Shota még nem találkozott senkivel, aki ennyire lazán kezelte volna a férfiasság le...vágásának, sőt, eladásának témáját, méghozzá józanul és nem monduk három üveg rövidital után. Bár... nem, még úgy se. A harcművész nem is értette a helyzetet, csak a viszolygása nőtt folyamatosan, amígnem már nem tudott a másikra nézni anélkül, hogy arca grimaszba ne fordult volna. Shareen egy komplett idióta.
A srác hitetlenkedve rázta meg a fejét, aztán emlékeztette magát rá, ki is ő, így hamar felvette a laza figurát és úgy nézett a másikra:
- Még csak azt kéne. Maradj a saját kardodnál, ha rövidebb is - közölte, majd egy nagyobb lélegzetvétellel hozzá is kezdett egy támadáshoz, ami remélte, hogy már az utolsó lesz. Éshát, nem sokon múlott. Csöndeske életcsíkja pirosba fordult, ami nem kevés - egyébként elég jól leplezett - idegességgel töltötte el Shotát: még soha nem nullázott le játékost. Persze látta már és Leonard révén tapasztalta is, hogy ez hogyan működik és tudta, hogy az a lila fal valószínűleg meg fogja védeni a másikat, de hogy így indítson támadást...
Közben érkezett egy feléje hajított kard, Shota pedig elegánsan kikerülte azt.
- Elég jó, mi? - vigyorgott aztán rá a másikra és párszor körberepülte Shareent, csakhogy az minél több szögből megcsodálhassa Shota nagyszerűségét a hófehér szárnyakkal. Eközben mondjuk nem feledkezett meg róla, hogy voltaképpen ő mostmár le akarja zárni ezt az arénát, így amikor a kardforgató az eldobott kardja felé igyekezett (egyáltalán, ki az, aki piros életcsíkkal rendes támadás helyett fegyvereket dobál?), Shota mögérepült és igyekezett a lándzsája végével taszítani egyet a másikon, amikor amaz még védtelenül a fegyverért nyúlt.


Támadás 47 sebzéssel.

Shota (22. szint): 200/200 HP, 30 páncél, 110/11 CSP

_________________
Adatlap
Shota
Shota
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 477
Join date : 2020. Nov. 20.

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Shota vs Shareen - Page 2 Empty Re: Shota vs Shareen

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Aug. 21 2021, 19:58

The member 'Shota' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Shota vs Shareen - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shota vs Shareen - Page 2 Empty Re: Shota vs Shareen

Témanyitás by Shareen Szomb. Aug. 21 2021, 20:33

A srác igazi és tettetett érzelmei éles kontrasztban állnak egymással, amit már leplezni is alig tud. De persze megpróbálja. Nem kedvelem az ilyet, de talán az én érdekemben is teszi, így nincs vele probléma.
A fegyvert nem meglepő módon kivédte, ami után pedig körberepkedte az arénát, hogy minél több szögből megcsodálhassam a szárnyakat.

- Kedves.. - hozakodok elő egy mosollyal és a fegyver után iramodok, ám erre nyilván számít. Mielőtt beérne még megpróbálkozok egy hátraszaltóval, ám fejem búbját a levegőben eléri a fegyver hegye, így a küzdelem véget ér. Elegánsan érek földet és mindkét irányba kinyújtom a karom, mintha a győzelmemet ünnepelném, nem pedig vereséget szenvedtem volna.
Fegyverem helyett a fiúhoz lépek először.

- Győztél.. - mondom enyhe keserűséggel a hangomban, mintha nem lenne egyértelmű. - Ügyes, vagy gratulálok - nyújtom ki a kezem. A kézfogás itt jelzésértékű is; ha elfogadja, azzal részben elismeri, hogy semmi komoly gondja nincs velem, bár az ő részéről ez nyilván mást fog jelenteni. Azonban nem hinném, hogy emberek előtt ezt elutasítani. Még halkan hozzáteszem: - Sajnálom, ha valami kellemetlenséget okoztam.
Mert azt nem lehet nem látni, hogy ez történt. Egy újabb vereség a másik mellé. Talán ha előző alkalommal hallgattam volna az öregre, vagyis ebben a harcban megfogadtam volna a tanácsait azzal kapcsolatban, hogy hogy harcoljak szálfegyver ellen, talán több esélyem lett volna, de ez a fiú tapasztalatlansága ellenére is nagyon ügyesen használta a lándzsáját, ráadásul általában ösztönszerűen. Ehhez hozzájönnek az én hibáim is és ott van a győzelme.
A földből felkapom a kardomat és emelt fővel kilépek az arénából. Visszatekintve.. Tényleg furcsa harc volt, de erre mindig csak utólag jövök rá.

//Köszönöm ^^//

_________________
Shareen
Shareen
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2020. Nov. 29.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Shota vs Shareen - Page 2 Empty Re: Shota vs Shareen

Témanyitás by Shota Hétf. Aug. 23 2021, 13:11


Igen, a hatszögű védőmező. Shota remélte, hogy ez megállítja majd a lándzsáját és így is történt: mielőtt megsebezhette volna a másik fejét, megjelent a várt lila fal és mindkettejüket hátralökte kissé, jelezve, hogy vége van a küzdelemnek. A harcművész elégedetten olvasta a feje felett megjelenő győzelmi feliratot és hallgatta a lelátókról érkező, elszórt tapsot, majd gyorsan eltette a fegyverét az inventoryba, ezzel együtt pedig a szárnyai is megszűntek létezni. Ki tudja, ugyebár, ki mire vetemedne a harc után és Shareen egyértelműen feléje közeledett éppen.
Shota pedig azért megnézte magának, hogy csöndeske tulajdonképpen hogyan is nyújtja ki a kezét feléje, mielőtt elfogadta volna azt.
- Köszönöm - felelte kurtán és még mindig kicsit nehezére esett ez a fajta közelség egy olyan... hát, szóval egy olyan fiútól. De ha a másik rendes, férfias kézfogással hozakodott elő és nem amolyan nyamvadtul, lógós-nőiesen nyújtotta ki kacsóját, akkor a harcművész is bizakodóbban ért hozzá, persze nem tovább a kelleténél, azt követően pedig már lépett is hátra egyet, hogy meglegyen a biztonságos másfél méteres távolság. A halkan hozzátett mondatra aztán csak rámeredt a másikra, mintha amaz minimum azt közölte volna vele, hogy "felrobbantottam a napot, ugye nem gond?" - Shota tehát egy értetlen biccentésfélével reagált csak és magában mostmár véglegesen eldöntötte, hogy egy jóideig nem akar találkozni ezzel a sráccal újra. Vagy éppen soha. Mindenekelőtt, miért is nem az íjászcsajt választotta? "Ez furcsa volt" - kommentálta magában és végül ezzel a következtetéssel intett elköszönésképpen a másik felé, majd fordított hátat és lépett ki az arénából, valami... hát, szórakoztatóbb elfoglaltság után nézve.


Én is köszi a gyors játékot ^^
És a dixim is szintet lép: Scroth lv2 --> lv3

_________________
Adatlap
Shota
Shota
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 477
Join date : 2020. Nov. 20.

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Shota vs Shareen - Page 2 Empty Re: Shota vs Shareen

Témanyitás by Cardinal Pént. Aug. 27 2021, 15:42

Rendszerfrissítés... Aréna küzdelem zárása... 75 exp jóváírva... 180 arany jóváírva... Shota számára további 23 exp és 54 arany jóváírva...

Shota: +46 pont
Shareen: -46 pont

Aréna küzdelem lezárva!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Shota vs Shareen - Page 2 Empty Re: Shota vs Shareen

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.