Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ayani vs Anatole

3 posters

Go down

Ayani vs Anatole Empty Ayani vs Anatole

Témanyitás by Anatole Saito Pént. Dec. 28 2012, 17:11

A minap céhtársam azzal a szándékkal keresett fel, hogy párbajra hívjon. Nem győztem ellenkezni, mert teljesen értetlenül álltam az egész szituáció előtt. Mégis miért akarna megagyalni a csapattársam? Jobban mondva miért akarna egy kiadós verést kapni tőlem? Most aztán tényleg nem nagyképűsködésből, de a Pókkirálynő elleni harcunk elég rálátást nyújtott számomra abban, hogy könnyen rájöhessek: Ayani tapasztalatlanabb játékos nálam. Ezzel nincs is semmi gond, én is voltam ilyen, és ami azt illeti, nálam is vannak sokkal erősebb JK-k.
Ezt végiggondolva kezdett realizálódni bennem, hogy miről is van szó, és ő is előállt a farbával. Edzőmeccset szeretett volna kérni tőlem, olyat, amelynek a révén mindketten gyakorolhatunk. Nekem tetszett ez a tanítómester szerepkör, még ha nem is egy kasztból származunk. Ő pedig hálásnak tűnt azért, mert végül mégiscsak beadtam a derekam és elfogadtam a párbajra hívást. Pedig volt egy olyan fogadalmam, hogy soha többé nem harcolok állatidomár ellen! Egyszerűen nem visz rá a lélek, hogy olyan programokat sebezzek meg, amik lélekkel rendelkeznek, s amelyek kedvesek gazdáiknak. Ám ez a mai találkozó nem is lesz igazi harc, hiszen nem vérre megy.
Egy ebéd utáni kellemes időpontra, vagyis két órára hívtam meg a lányt arra a kijelölt küzdőtérre a Kezdetek városában, ahol rendszeresen szoktak barátságos edzőmeccseket tartani. Gondoltam már arra, hogy elhozom ide egyszer Violetát, de úgy éreztem, sértésnek venné még a gondolatot is. Amint megérkezik céhtársam oldalán tűzparipájával, kedvesen elmosolyodom és üdvözlésképpen biccentek feléjük.
- Örülök, hogy ideértetek időben. A pontosság igazán kiváló erény, amivel egy hozzád hasonló fiatal hölgynek rendelkeznie is kell, kedves Ayani. Készen álltok a mai edzésre?
S ha igenlő választ kapok, már pedig miért ne kapnék, akkor rögtön a harctérre invitálom. Szembe állok vele, egyelőre másfél méternyi távolságba. Voltak már tapasztalataim igazi edzésekről az általam űzött való életbeli sport, vagyis a kendo révén, így tisztába voltam azzal, hogy egy edző mit vár el tanítványától.
- Egyelőre hagyjuk pihenni Tűzrózsát, szeretném veled kezdeni, mert neked sem árt némi önvédelmi ismeret. Gondolom tudod milyen a védekező alapállást - hajtom le a fejemet, mintha csak nemlétező szemüvegem felett néznék át. Ha ez sem elég ösztönző arra, hogy megmozduljon, akkor előre tartom jobb tenyeremet ösztönzésképpen.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Ayani vs Anatole Empty Re: Ayani vs Anatole

Témanyitás by Kusumi Ayani Csüt. Jan. 03 2013, 05:11

Először el sem hittem azt, ami most történt. Elsőre sikerült pontosan érkeznem egy megbeszélésre. Igaz, hogy eddig nem nagyon volt megbeszélni valóm másokkal, és most is csak edzésről van szó, de hát jó lesz. Céhem egyik tagjával Anatole Saitoval harcolok, aki nem mellesleg nagyobb nálam szint ügyileg. Azt ígérte, hogy segít edzeni, de nem tudtam miért egyezett bele rögtön kérdésemre. Nem nagyon érdekelt, de ma csak a csata járt az eszembe, s most, hogy itt vagyok, kicsit csalódok. Amint odaértünk ő már ott állt, és megkérdezte, hogy kezdhetjük-e. Erre rögtön bólintok. Hangom sajnos nem nagyon akart kijönni a torkomból, de hát ez magyarázható annak, hogy nem szeretem a városokat, se a falvakat és más sűrűn lakott területeket. Nos, a csalódást viszont az okozta, hogy nem rögtön a csatára térünk rá, hanem az alapokra. Biccentettem Tűzrózsának, szóval csak én és a fiú néztünk farkasszemet, amit igazság szerint szerintem csak én néztem.
- Én nem jobban szeretek támadni, mint védekezni… de… - mondom elképesztő halkan -
Megpróbáltam felvenni egy védekező állást. Irányítópálcát kb mellkas magasságig emelem. Jobb kezemben van a fegyver, és bal kezemet a fegyverrel egy vonalba tartom, ám közelebb van a mellkasomhoz így a bal öklöm a fegyveremnél. A jobb lábamat előrébb rakom, míg a másikkal kitámasztom magamat, miközben térdemet behajtom, hogy legyen valami rugalmasság is ebben az állásban, mert nagyon merevnek tűnt a stílusomnak. A mozdulatok csak jöttek, de hát egy próbát megér alapon mozogtam.
- Így ez jó? – kérdezem vissza még mindig csak lehelve szinte.
Reméltem azért nem rontottam el már az alapokat is.


//mikor kihívtalak csak 3. szintű voltam ha jól emlékszem...//
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Ayani vs Anatole Empty Re: Ayani vs Anatole

Témanyitás by Anatole Saito Csüt. Jan. 03 2013, 12:42

Inventorymból a kezembe teremtem a lándzsámat, majd kíváncsian figyelgetem a lánykát, ahogy próbálja felvenni az alap védekező állást. Közben szórakozottan dobálgatom egyik kezemből a másikba a fegyverem. Tényleg kezdem úgy érezni magam, mint egy sensei. Ettől a gondolattól felbátorodva rápillantottam a lány beállására, s az jutott eszembe, hogy ideje egy kis bemutatót tartani neki.
- Maradj nyugton, most ne támadj vissza! Nézd csak, itt lazán be tudok szúrni, mert nem a domináns kezeddel ellentétes lábad van kint... - és már villámgyorsan bökök is jobb combja felé, persze éles helyzetben ezt megfelelő pontokkal tudja is hárítani egy fegyverrel, de jelen helyzetben reménykedem, hogy nem fogja menekülőre vagy nem kezd el csápolni. Már csak azért sem, mert még a sebzés bevitele előtt megállítom lándzsám hegyét. Visszahúzom fegyverem és kivételesen jobbomba tartva megpörgetem azt. Baromi menőnek érzem magam, hogy a magas fegyverkezelésemnek hála már ilyenekkel is tudok vakítani, ám egy valamit elfelejtettem. Egyszerűen nem tudom megmagyarázni magamnak, hogy miért a jobb kezembe vettem a lándzsát... nagyképűség, megtévesztés, vagy bezavart a lány jobbkezessége? Én viszont balkezes vagyok, s az óvatlan kézcsere és a pörgető mozdulatsor kombinációjából az sül ki, hogy a lándzsám menthetetlenül belezúg egy, a küzdőteret övező fába. Tagadhatatlan, hogy értetlen és meglepett szemlélője vagyok én is az eseménynek, majd egy kínos vigyort intézek Ayani felé.
- Hopsz, ez elszállt. Na, látod, ez az amit nem szabad csinálni egy komoly küzdelem során - próbálom tompítani a helyzet kínosságát, majd igyekezvén megőrizni a maradék méltóságom, odabaktatok a fába szorult lándzsámért, ami viszont nem hajlandó megadni magát. Nagyon ragaszkodó típus ez a fránya fa, és pedig egyre idétlenebbnek tűnhetek, hogy még mindig nem tudtam kihúzni a fegyverem. Egyelőre feladom a próbálkozást, és próbálom menteni a menthetetlent. Visszasétálok Ayanihoz és folytatom a megkezdett oktatást, remélve, hogy nem romboltam le teljesen a renomémat.
- Úgy látom a lándzsám és a fa között bimbózó szerelem kezd kialakulni, azt hiszem jobban járok, ha engedek nekik egy kis intim teret - elvigyorodok, majd egészen közel megyek Ayanihoz - Jobb kezes vagy igaz? Abban a kezedben tartod a fegyvert legalábbis, szóval ha kétkezes vagy, akkor is a jobb a dominánsabb. Akkor pedig szerintem a bal lábadat érdemes előre tenni, mert úgy nagyobb lendületet tudsz belevinni a jobbkezes támadásodba. De majd megtapasztalod harc közben úgyis, hogy neked mi a kényelmesebb.
Ezúttal rendkívül kedves mosolyt próbálok intézni felé, majd intek a pacija felé is, hogy most már az eddig türelmes Tűzrózsát is ideje bevonni a buliba.
- Mutasd meg kérlek, hogyan dolgoztok össze peteddel! Támadj meg, és ne zavarjon, hogy fegyvertelen vagyok! Védett területen belül vagyunk, így nem sérülhetek meg, csupán kapok egy lökést, ha sikerül bevinned találatot. Ha el tudsz találni, akkor hajlandó vagyok megmérkőzni veletek a fogadalmam ellenére.
Rákacsintok a lányra, majd hátrálva pár lépést, most én veszem fel a fegyvertelen védekező alapállásom. Köpenyemet a hátam mögé suhintom, jobb lábammal előre lépek és hangyányit berogyasztok. Bal kezemet ökölbe szorítva a törzsem mellett tartom, míg balomat kinyújtom az idomárlány felé és Neosan intek, hogy jöhetnek.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Ayani vs Anatole Empty Re: Ayani vs Anatole

Témanyitás by Kusumi Ayani Csüt. Jan. 03 2013, 13:39

Nos Anat szórása egy reflexszerű támadás hozott ki belőlem. Először is elöl, lévő lábamat hátrafelé húzom, majd teszek egy 360°-os fordulatot miközben pengémmel vízszintesen támadok. Eléggé meglepett engem ez a mozdulat, és ez arcomon is látható volt. Megvakarom a fejemet, és ennyit mondok:
- Bocsi… reflex…
Nos, az ezutáni előadásán kicsit lefagytam. Lándzsáját elejtette és a közeli fába állt bele. Hiába ügyködött nem sikerült kihúznia. Visszajött hozzám, és próbálta menteni a menthetőt, de ez sajnos nem nagyon sikerült neki. Kissé lenézően fordulok petemhez, aki már itt is volt mellettem. Egy pillantás és meg is volt a terv. Tűzrózsa elkezdett körülöttem futkosni, majd egyszer csak belobban, és a fiú felé kezd el szaladni, már aktív Lángoló Unikornis támadásával. Ha Anatole Tűzrózsával kezd törődni, akkor igen nagy meglepetés fogja érni, ugyanis én ott futok petem mögött szorosan, és hiába védi ki Anat Tűzrózsa támadást, én már támadom is felülről. Akrobatikámat kihasználva fölugrok, és egy forgó rúgást intézek ellene. Reméltem, hogy nem tartozik a perverz csoportba, mert e miatt a mozdulatom miatt kis ideig be lehetett látni szoknyám alá, de ha betalálok, akkor ez elég kárpótlás volt. Nos, ezután viszont hiába védené ki támadásom leteszem kezemet gyorsan, és lesimulok a földre, és megpróbálom kikaszálni a lábát. Hiába találnék be, vagy védené ki sajnos egyelőre ennyi fért a támadásaimból, mert máris kezdek kicsit lihegni. Ezután talpra állok, és a lándzsa felé veszem az irányt. Kicsit megvizsgálom, ám látszik, hogy igen bele lett döfve a fába.
- Hm. – egyszer-kétszer megrántom, de semmi – Nos, akkor B terv.
A lándzsa botrészét használom segítőnek, hogy felkapaszkodjak a fára. Mivel ismét hazai terepen voltam szabadon máztam fel a fa csúcsára. Kiállok a lándzsa fölötti ágra, majd…
- Na, gyerünk!
Ezzel leugrok egy szaltóval az ágról egyenesen a bot végére. Olyannyira nagy erővel csapódtam be, hogy a lándzsa egyből kijött, ám én így ügyesen zuhantam még lejjebb. Sajna hiába érkeztem talpra a lándzsa telibe találta az arcomat olyan erővel, hogy a földre estem. Az akciót 5 életem bánta, de nem baj… még maradt 45. Felállok, eligazítom méteres hajamat (ami az arcomat terítette el az előbb) és megmarkolom a fegyvert, ami nagyon súlyosnak tűnt. Lehet, hogy a különböző kaszt miatt, de nekem jobban tetszettek a kis késeim.
- Ezt visszaadom! – mondom már tényleg csak vonszolva a fegyvert.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Ayani vs Anatole Empty Re: Ayani vs Anatole

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Jan. 05 2013, 01:58

Ayani nem is késlekedik soká, máris támadásba lendül. Úgy tűnik sokkal inkább harcias típus, mint ahogy eddig gondoltam róla. Persze én is bátrabb vagyok így, hogy nem forog kockán az életem. Bevárom, amíg Tűzrózsa elér hozzám, közben végig azon morfondírozom, hogy vajon sebzés közben fájni fog-e a lángja, illetve meggyullad-e a ruhám. Mivel annyira rákoncentrálok a pacira, ezért megfeledkezem az idomárjáról. A petnek nemes egyszerűséggel bemosok egyet, mikor elég közel ér, nehogy sikerüljön felöklelnie, viszont ekkor látom meg szemem sarkában Ayanit, akinek pörgő rúgása elől nincs menekvésem. Az én ütésem nyomán Tűzrózsa kap egy lökést, Aya pedig engem kényszerít pár lépés hátrálásra. Persze egyikünk sem veszít életpontot, mivel még nem hívtuk ki egymást védett területen belül. Miután eltántorítom Tűzrózsát, már szemfülesebb vagyok és gyorsaságomnak meg akrobatikámnak hála időben fel tudok ugrani, hogy a lábamat ne kaszálhassa el ez a vehemes kis lányka. Aztán meglepetten veszem észre, hogy abbahagyja a rohamozást, majd elkezd a lándzsámmal idétlenkedni. Végeredményben sikerült kihúznia, akármilyen bugyuta módon is, s most ez a lényeg. Odabattyogok a fegyveremhez, majd egy "Köszönöm" kíséretében magamhoz ragadom azt.
- Nos, sikerült eltalálnod. Ez azt jelenti, hogy hajlandó vagyok beadni a derekamat és letolok veled egy first strike küzdelemet. Az veszít, akinek az életpontjai 50% alá csökkennek, de gondolom ezt már te is tudod. Benne vagy? Okázsoké? - kacsintok rá a lányra ösztönzőleg, majd ellépek még jópár lépést, végül szembe fordulok vele. Elküldöm a menüjébe a párbajra hívást, már csak le kell okéznia. Felveszem ismét a védekező állást, de most úgy, hogy képes legyek bármelyik pillanatban elszökkenni. Bal hónom alá kapom a lándzsám nyelének végét, majd előrébb rá is fogok kezemmel, így a fegyverem hegyét másfél méterre a törzsemtől egyenesen neki szegezem az ellenfelemnek. Ekközben jobbomat most szabadon hagyom, hogy bármikor kezem ügyébe kerülhessen köpenyem, vagy védekezhessek azzal is, esetleg bevihessek egy öklöst vele. A kezdeményezés lehetőségét azonban most is átadom, bízva abban, hogy ezúttal nem kerüli el a figyelmemet sem az idomár, sem a petje.

//Szerintem az esést követő HP-id töltődjenek vissza, úgy fair a küzdelem.//
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Ayani vs Anatole Empty Re: Ayani vs Anatole

Témanyitás by Kusumi Ayani Pént. Jan. 11 2013, 16:55

Csak sikerült meggyőzni, hogy játszunk egy párbajt. Elfogadom a kihívását, és várom, hogy a visszaszámlálás lejárjon, és kezdődjön a harc. 10...9...8... Mindjárt mehet...7...6...5... Na mindjárt... 4..3...2... Nekiindulok petemmel együtt ... 1... 0. Megszólalt a kezdést jelző sípszó, és én már mindjárt ott vagyok Anatole előtt, ha nem mozdul el, akkor már csak öt nagy lépés. Tűzrózsa ott lohol mellettem, ám mielőtt elértük volna, hatótávját kettéválunk. Tűzrózsa hirtelen balra fut, míg én becsúszok, hogy megvágjam a fiú lábát késemmel. Majd ezek után várom, hogy Tűzrózsa felöklelje ellenfelem. Ha ezek megvoltak én a lehető leggyorsabban felállok, legalábbis ami tőlem telik. Irányítópálcámat azonban a felállás pillanatáig készenlétben tartom, hogy legalább sikerüljön valamicskét kivédeni a lándzsa csapását. Jól tudtam, hogy a fiú fegyvere nem való közelharcra, így viszont olyan közel kell maradnom, amennyire csak tudok. Figyelem Anat kezét, hogy megfigyeljem, hogy merre lendíti fegyverét, ám sajnos ez nem biztos, hogy sikerül. Abban viszont biztos voltam, hogy nincs sok esélyem a győzelembe, ez viszont nem hátráltatott meg. Nem szándékoztam távolabb menni, de lehet (sőt biztos), hogy több ereje van, így az ütéseire és a rúgásaira is ügyelnem kell. Számolnom kell néhány találattal, és azért remélem, hogy ki tudok egy-két rohamát kerülni, de tudok örökké kerülgetni. A közelharci csata sajnos igencsak kimerít, így már alig öt perccel utána, már lihegek is kicsit. Tűzrózsa egész eddig körülöttünk körözött, míg én a fiúval törődtem, és remélhetőleg ő is velem. Egyszer amint adódik ilyen pillanat, hogy a fiú pont rám néz, és a pet meg Anat mögött van, akkor egymásnak rontunk. Én elölről próbálom fejbe csapni, míg Tűzrózsa hátulról próbálja lábon rúgni, hogy összeessen, és így könnyebb legyen a vágás. hiába talált hátrébb kell mennünk, így míg Tűzrózsa elgaloppol messzebb, én felvetem magam a fára, és megpróbálok észrevétlen maradni.

Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Ayani vs Anatole Empty Re: Ayani vs Anatole

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Jan. 12 2013, 21:02

Visszaszámlálás megkezdődik, én pedig lélegzetvisszafojtva várom, hogy a számláló elérje a nullát. Sokadik párbajom már ez, harcoltam már nem egyszer nagy közönség előtt is, de ez a küzdelem most azért különleges, mert egyszerűen nem hagyhatom, hogy győzzön. Elveszíteném a tekintélyemet mások előtt, és különben is, nem vagyok már idétlen kezdő, akit olyan könnyű elverni. Azt hiszem nem kellene ennyire ráfeszülnöm, csak egyszerűen játszani, mert ha túl komolyan veszem, az még a vesztemet is okozhatja. Ám most tanárként kell fellépnem, nem pedig csak egyszerűen szórakozni.
Felém szaladnak mindketten, persze én sem várom be őket tétlenül. Amikor kettéválnak kikristályosodik fejemben a harci taktika. Lecsatolom vállamról a köpenyem, majd mikor elég közel kerülnek hozzám, Tűzrózsa fejére dobom a köpenyemet. Igaz, hogy ezzel veszítek egy kitartás bónuszt, de megér ennyit az, hogy ki tudjam iktatni a ponytáját pár percre. tudom, hogy ésszerűbb lenne az állatot támadni, mert csak fele annyi az élete, mint a gazdájának, de nem véletlenül nem harcolok petek ellen. Kellően gyors vagyok ahhoz, hogy ezt a cselt végre tudjam hajtani a paci ellen, viszont ahhoz már nem, hogy Ayani ne tudjon sebet ejteni a lábamon hevenyész kis késével. Páncélom felfogja a vágást, de értéke jócskán megcsappan. Udvariaskodó énem aktivizálni akarja magát, s fel szeretném segíteni a lábamnál lévő lányt.
- Ó, segíthetek kisasszony? - hajolok le, de fejünk összekoccan és segítségnyújtás helyett sikerül lefejelnem. Ez a kis koccanás elegendő ahhoz, hogy észhez térjek: nem teadélutánon vagyunk, hanem párbajon! Ember, harcolsz, nincs helye finomkodásnak! Szóval ezután elejtem lándzsámat és mindkét kezemmel céltudatosan megragadom Ayani felkarjait, mintha össze akarnám roppantani. Majd mikor elég közel kerül, akkor megfejelem... meg ha már itt van, akkor még egyszer XD Mivel fegyveremet nem használom, ezért az általa kapott bónusz nem érvényes, ráadásul a lány a tőlem kapott vértnek hála jócskán felfog fejeléseim okozta sebződésekből, így csupán 1-2 életpontja bánja a magánakciómat.
- Használd a fejedet is kislány! Nem gondolkodsz eleget, talán ez majd emlékeztetni fog rá!
Nincs időm tovább tetszelegni a gonosz tanárbácsi szerepében, mert Tűzrózsa bizonyára megszabadult már a köpenyemtől. Így hát elengedem a lányt, majd bocsánatkérően meghajolok előtte, de ez elég arra is, hogy a fegyveremet visszaszerezhessem.
Jól sejtettem, most egyszerre kezdenek meg rohamozni. Amíg én azzal vagyok elfoglalva, hogy Ayani támadását próbáljam kivédeni, addig Tűzrózsa úgy lábon rúg, hogy nemcsak elfogy minden páncélértékem, de még veszítek is egy életpontot. Hiába próbálok megtámaszkodni fegyverem nyelébe, félig összerogyok. Ami viszont meglepő, hogy nem rohamoznak tovább. Mindketten elszaladnak, sőt Ayani elbújik a fa lombjai között. Érthetetlenül szemlélem az eseményeket, s bár fájdalmat nem érzek, kezemet mégis automatikusan odakapom a lábamhoz. A paci patája nyomán kialakult vöröslő nyom hamar eltűnik, de azért mégiscsak kellemetlen érzés, mikor átrendeződnek a pixeljeim. Feltápászkodom, aztán hol az idomárt keresem tekintetemmel, hol a petre lesek, nem akar-e hátba támadni.
- Ayani kisasszony! Miért bujkál? Máris elfáradt volna és szeretne véget vetni a küzdelemnek?

Spoiler:
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Ayani vs Anatole Empty Re: Ayani vs Anatole

Témanyitás by Kusumi Ayani Kedd Jan. 22 2013, 07:30

Tűzrózsát lebénította egy palásttal vagy mivel, miközben én megvágtam lábát. miközben felálltam volna lefejelt, majd kétszer erősebben.
~ Még, hogy használjam a fejem? Azt mindkettőnk megérzi, hiába ő fejelt… legalábbis remélem, hogy ő is bánta egy-két ponttal.
Utána petemmel szabadon bevittük a támadást, és sikerült is fedezékbe húzódni. Lihegtem, lihegtem és lihegtem. Rá kellett jönnöm, hogy megint elfelejtettem kitartásra rakni, de ezt majd legközelebb pótolom, ám most ez nem fontos. Szándékosan nem válaszoltam Anatolenak, mert nem szándékoztam leleplezni magamat. Ha kisebb szintű lenne, még nem is panaszkodnék, ám így, hogy nagyobb nálam, ezt a választást nem akartam választani. Már-már tényleg kipihentem magam, amikor eszembe jut valami. Elég lenne, ha Tűzrózsa aktiválja a képességét. Füttyentek egyet, mire Tűzrózsa elkezd vágtatni. Én eközben leugrok a fáról, majd érkezés után petem mellé állok, aki meg is érkezett hozzám. Úgy adtam ki neki az utasítást, hogy közben a fiút nézem.
- Aktiváld a Lángoló Unikornist, és körözz Anat körül! Vigyázz a lándzsára, és ha ki próbálna gáncsolni, akkor ugord át a botot, de biztosabb, ha a szarvaddal magad előtt védekezel.
Petem rögtön munkához is látott. Elkezdett képességével körözni a fiú körül, és egyre közelebb ment, míg nem ért lándzsatávolságra. Én eközben gyorsan akcióba lépek. Miközben Tűzrózsa előttem halad el, én rögtön mögötte a fiúra vetem magam, hogy mindkettűnk tűzrózsa elé essen, és így mindkettőnk sebződjön, ám hogy érdekesebb legyen, én érkezés közben megpróbálom a fiú mellkasába döfni a késem, hogy ezzel is több életet veszítsen, ám lehet, hogy semmi sem lesz ebből, míg a fiú sértetlen lesz.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Ayani vs Anatole Empty Re: Ayani vs Anatole

Témanyitás by Anatole Saito Csüt. Jan. 24 2013, 01:57

Utálom, hogy az idomárok fegyverei maguk a petek! Miért nem tudnak ők is szépen pontokat pakolni arra a statjukra, amivel hozzánk, egyszerű fegyverforgatókhoz hasonlóan tudnának önerőből sebezni? A nyomi kis késeikkel szurkálgatnak pár elhanyagolható pontértéknyit, miközben képesek a fele akkora élettel rendelkező, lélekkel bíró társaikat harcba küldeni, ahelyett, hogy otthon játszanának felük. Itt van ez a gyönyörű ló is. Igaz, hogy egy adathalmaz, de ha azt vesszük, akkor mi is azok vagyunk, tehát nincs jogunk különbeknek érezni magunkat a peteknél. Tűzrózsa is egy páratlanul szép és igen ritka jószág, s ahelyett, hogy az erdőben vagy egy mezőn legelészne, bevonszolja a gazdája a városba, meg a kazamatákba... és akkor ugyebár még fegyverként is használja! Akkor mi lesz, ha egy küzdelemben odaveszik a pacija? Akkor majd sirathatja napestig! Na éppen ezért nem harcolok én idomárokkal... nem én leszek a hunyó, aki pixeles csíkokkal csinosítja ki a petek bőrét.
Ráadásul elfáradtak, ez nyilvánvaló, különben miért rostokolnánk itt kényszerpihenőt tartva. Eleget láttam ahhoz, hogy megítéljem a lány gyengeségeit és erősségeit, azt hiszem ideje véget vetni a küzdelemnek. A végső elhatározás azonban akkor születik meg bennem, mikor a petet ellenem hergeli és az nekem támad. Nincs szívem Tűzrózsára támadni. Már azt is bánom, hogy pár perce behúztam neki egyet, pedig tudtam, hogy nem engedi a védett terület, hogy bántódása essen. Ahogy megrohamoz a pet és elkezd körbe-körbe futkosni körülöttem, végül lángra lobban. Csöppet sem volt bizalomgerjesztő a szituáció, de eltökélten ragaszkodom elhatározásomhoz: lándzsámat eldobom, jobban mondva ugyanabba a fába hajítom, amiből korábban olyan nehezen sikerült kihúzni. Ezután azonban nem ökölharcba kezdek, hanem mellkasom előtt összefonom a karjaimat és behunyt szemmel várom az első, majd a többi csapást. Kénytelen vagyok azonban kinyitni a szemem és széttárni a karjaimat, hogy megtaláljam a stabilitásomat, mert mikor Ayani a mellkasomba döfi a tőrét, hátratántorodom, egyenesen a pet hatótávolságába, s így mindkettőjüktől sebződöm. Ez a nagyarc, keménykedős beállás nem éppen úgy sült el, ahogy én azt kitaláltam, de üsse kő, még ennyi is belefér. Jobb kezemet feltartom, hátha ezzel szüneteltetni tudom a küzdelmet. Ha nem áll le a lány, akkor egyszerűen bevárom rezignált tekintettel, hogy felére vigye el az életpontjaimat, s így automatikusan ő a győztes. Ha viszont veszi a lapot és leállítja a további támadásaikat, akkor a következőképpen szólok hozzájuk:
- Azt hiszem eleget láttam és tapasztaltam a párbajunkból. Ismerem most már a gyengéidet és az erősségeidet. Tanácsot tudok még adni, ha igényled, de a küzdelemnek ideje véget vetni. Ha akarod, akkor leveheted a maradék életpontomat a győzelemhez, de én nem szívesen bántanék tovább egy hölgyet és a petjét! Sajnálom, megpróbáltam, de összeegyeztethetetlen az értékrendemmel!
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Ayani vs Anatole Empty Re: Ayani vs Anatole

Témanyitás by Kusumi Ayani Vas. Jan. 27 2013, 17:43

- Gyáva! – kiáltom oda a fiúnak.
Eddigi halkság, visszafogottság a beszédtől teljesen eltűnt. Iszonyú erővel markolom fegyveremet. A düh, ami feltört bennem teljesen elborította testemet, és nem tudtam tisztán gondolkozni, így mindent, ami felgyűlt bennem feszültség kijött belőlem talán sértős szavak módján.
- Gyáva vagy! Miért nem folytatod a harcot! Ennyire számít az, hogy mit gondolok? Mit érzek? Akkor miért hagysz így? Arra nem gondolsz, hogy ettől rosszul érzem magam? Hogy nem veszed komolyan a harcot? Én ezt úgy értelmeztem, hogy lenézel! Nem érdekel, hogy miért nem támadsz petekre, mert nagyon sok esélyed lett volna rá, hogy megsebezd Tűzrózsát, miközben nem tetted ezt meg! De legalább, ha kiálltál ellenem, akkor játsszuk végig! Ezzel, amit most az előbb csináltál teljesen a porba tipostál minden eddig sem nagy önérzetemet! Ha neked ennyit jelent mások érzései, akkor a viszont látásra! Tűzrózsa! Indulás!
Dühöm hatalmas volt. Még petem sem ismert rám, így először nem nagyon akart elindulni, mert tartott tőlem, ám mégiscsak utánam jött. Látta rajtam mindenki, hogy nem jó ötlet most a közelembe jönni, így messziről elkerültek, míg elértem erdőm határát. Annyira megsértődtem, hogy fel sem tűnt, hogy még folyik a párbaj. Felugrottam egyik ágra, majd hosszú percek néztem magam elé dühösen, ám egyszer megtört valami, és kihullottak könnyeim. Nem tudtam visszafogni őket, amitől csak úgy hullottak a könnyek. Minden elszorított érzés most felszínre tört, és a dühöt felváltotta a kétségbe esés illetve a bánat. Meg sem próbáltam már visszafogni magam, mer végre kisírhattam magam, amit már nagyon régen tettem ennyire érzelmekkel telin. Minden egyes könnycsepp egyre elfojtotta a feszültséget, míg végül teljesen lenyugodtam. Szomorúan a térdemet ölelve nézek magam elé, és Tűzrózsához szólok.
- Jaj, drága Tűzrózsa.. szerintem most nagyon haragszik rám… meg sem lepődnék, ha nem is akarna látni többet engem, hiába vagyunk azonos céhbe.
(itt még az Angelica tagja voltál, ha jól emlékszem)
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Ayani vs Anatole Empty Re: Ayani vs Anatole

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Jan. 27 2013, 20:34

Őszintén szólva igazán meglep a lány reakciója. Sose gondoltam volna, hogy ez a kis szende szűz, aki maga az ártatlanság, így ki tud kelni magából. S mindezt én váltottam ki belőle? Valamit nagyon félreértelmezhetett, de mielőtt még szólhattam volna, arcomra fagy az értetlen ábrázat, mivel a lány egyszerűen elhúzza a csíkot. Ott állok lehordva a sárga földig, szám nyitva, de hang már nem jön ki belőle, mert csak a levegőbe beszélnék. Igazán nem esett jól, hogy gyávának nevezett, de ez a kellemetlenség eltörpül a kialakult helyzet komolysága mellett.
Gyorsan összeszedem magam és utánaeredek. Igaz, hogy nincs nyomkövetés jártasságom, de a minimapom segítségével követni tudom a mozgását, hála a céhtársi viszonynak. Egészen a közeli erdőig kell haladnom, mikor is megpillantom a lánykát egy fán üldögélve. Nagy sajnálatomra könnyek áztatják pirospozsgás orcáját.
- Sajnálom Ayani kisasszony, ha megbántottam! Igazán röstellem, de attól tartok, hogy elbeszéltünk egymás mellett. - lépek közelebb hozzá és remélem, hogy nem fog ismét elszaladni - Meg sem fordult a fejemben, hogy lenézzelek téged! Kérlek, engedd meg, hogy megmagyarázzam. Én képtelen vagyok elvonatkoztatni attól, hogy a petek "csupán" virtuális adatok, mivel a gazdáik ugyanúgy kötődnek hozzájuk, mint a való világban az igazi háziállataikhoz. És mikor sebzésre emelem a kezem, egy megfoghatatlan erő visszatart. Azt hiszem a lelkiismeretem az. Tudod, van egy macskám otthon... mármint otthon otthon, a valóságban, és én nem bírnám elviselni, ha valaki püfölné a házi kedvencemet. Ezen pedig nem tudok felülkerekedni. - Ha eddig nem futott el, akkor átnyújtok neki egy zsebkendőt, bízva abban, hogy elfogadja.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Ayani vs Anatole Empty Re: Ayani vs Anatole

Témanyitás by Kusumi Ayani Hétf. Jan. 28 2013, 05:20

Anatole közeledésére petem dühösen néz rá, és hátán lévő lángok vörösebben kezdenek el izzanak jelezve a fiúnak, hogy ne közeledjen tovább. Türelmesen végighallgattam, ám egyszer sem néztem rá. A választ is az ágon ülve térdeimet átölve teszem meg.
- Az elméleted nem rossz csak egy gond van vele… az állatidomárokat életük árán megvédik a petet. Ha rád támadna egy vörös állatidomár, akkor ezek szerint te az idomárt támadnád, ám mi van, ha a pet elállja az utadat, és nem tudsz átgázolni mellette se rajta. Akkor hagynád, hogy megöljön? Higgyed, el értem miről beszélsz, de nem kell félned. Az állatidomárok tudnak vigyázni petjükre és én még többre vagyok képes. - intek egyet petem fele, mire annak kiugrik keretéből életpontjai, és szinte már majdnem körülérte testét míg enyém igencsak leapadt. - Ha jól emlékszem láttad már a képességem. Ezzel bármikor meg tudom menteni petemet a veszélytől, és mostanra bőven elég életpontot szereztem magamnak, hogy megfelelő mennyiségűt adjak át neki. Tűzrózsa amúgy sem az a harcias fajta… amúgy… én nem kedvelem a városokat… túl sokan lakják… én n-nem szeretem a társaságot…. mindemellett izgatottam mentem be mégis a városba… mert végre megismerkedhettem volna normálisan a céhemből egy egyszerű harc közben… Anatole… mond.. megtudsz nekem bocsátani amiért, hogy legyáváztalak? – kérdezem a fiút átható tekintettel.
Nem akartam szándékosan megbántani mikor dühkitörésem volt így most elég rosszkedvben voltam. Végül azonban észreveszek valamit. A párbajnak még nincs vége.
- Anatole.. nem fejezzük még be harcunkat? és Tűzrózsa miatt ne aggódj. Nem hagyhatjuk, hogy legyőzzön minket egy fiú. – mondom egy kicsit gyengécske mosollyal, miközben leugrok a fáról, de azért hozzáteszem még - Persze ha csak nem ment el a kedved a folytatástól...
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Ayani vs Anatole Empty Re: Ayani vs Anatole

Témanyitás by Anatole Saito Szer. Jan. 30 2013, 13:42

Tűzrózsa reakciója teljesen természetes, nyilvánvaló, hogy megbántottam a gazdáját, ezért megorrolt rám. Ami azt illeti, nem szándékosan tettem, de ha már így alakult, akkor legalább próbáljuk megbeszélni a dolgot felnőttek módjára és ha sikerül kompromisszumot találni, akkor a sértettségen is felül tudunk talán majd kerekedni.
- Jelen helyzetben azt mondanám, hogy igenis kikerülném a vörös idomár petjét. Az állat nem tehet arról, hogy a gazdája gonosz lelkületű, ő csak lojális az idomárjához. Persze ha ott lennék az adott szituációban és a túlélési ösztön munkálkodna bennem, lehet másként döntenék. Nem tudom, ezen még sosem gondolkoztam, de köszönöm, hogy elmélkedésre sarkalltál. - mosolyodok el, miközben a zsebkendőt elteszem, talán már nem lesz rá szükség.
- Igen, ismerem már a képességed és az elmondottjaid alapján tudatosan fejleszted is. Ez dicséretes és látszik, hogy ésszel játszod ezt a "játékot". Életre pakolni amúgy is az egyik legkifizetődőbb dolog, kicsit nagyobb biztonságban érzem én is magam, mióta tíz felé közelítenek a pontjaim. Viszont ha tudtam volna, hogy ilyen fenntartásaid vannak a várossal szemben, akkor szívesebben alkalmazkodtam volna inkább én hozzád. - Ahhoz képest, hogy Ayani a céhtársam, rá kell döbbennem, hogy alig tudok róla valamit. Eddig még csak a boss harc alkalmával találkoztunk és őszintén szólva ott sem figyeltem meg kellőképpen, mivel pattanásig feszültek az idegeim az elkövetkezendő csata miatt. A párbaj folytatását felvető kérdését hallva nagyot sóhajtok, s végül így válaszolok:
- Bocsánatkérés elfogadva, de csak akkor, ha te is megbocsájtasz nekem, amiért nem folytatjuk tovább a küzdelmet. Sokkal kellemesebben is eltölthetnénk a délutánt és valami könnyed program keretein belül jobban megismerhetnénk egymást, mint a harctéren. Úgy hallottam, hogy a 2. szinten van egy tavacska, gondolom azt inkább előnyben részesítenéd, mint a Torubana város béli fürdőt. No, mit szólsz?
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Ayani vs Anatole Empty Re: Ayani vs Anatole

Témanyitás by Kusumi Ayani Kedd Feb. 05 2013, 07:42

A vékony, szinte már erőltetett mosolyt még mindig fenntartom, ám nem szólalok meg. Petem nyakát simogatom, aki éppen előttem állt, hogy Anatole még ha akarna sem tudna a közelembe jönni erőszak nélkül. Kitapasztaltam, hogy Tűzrózsa lángja nem égeti meg a hozzá közel állókat (mármint a sörénye), és ezt onnan lehet megtudni, hogy kedvel vagy sem, hogy milyen színben ég a tűz. Jelenleg halványpiros. Végül válaszolok Anatolenak egy jó fél órás szünettel.
- Nem haragszom rád…
Ismét hagyok kis hatásszünet, miközben felkapaszkodok egy alacsonyabb ágra. Eggyel-kettővel feljebb mászok, majd ráülök az ágra, és elkezdem lóbálni a lábam, végül csak válaszolok, igaz Anatnak nagyon kell fülelnie, mert igen halkan mondtam.
- Rendben van.
Szerencsére, hogy egy levél éppen eltakarta arcomat, mert nagyon elpirultam. Két ok miatt jöttem zavarba. Az első, hogy most az először hívott meg fürödni egy fiú, a másik pedig az, hogy egyáltalán nem úszta csak a móka kedvéért. Természetesen az úszás nem okozott gondot, mert rendkívül jó úszó vagyok, és jó sokáig képes vagyok lemerülni a víz alá. Először azon gondolkoztam, hogy inkább mégiscsak visszautasítom remélve, hogy nem halotta meg a beleegyezésem, de végül beletörődök. Rányomtam a feladás gomba, így igaz Anat nyert, de nem érdekelt, hisz ő sem akart nyerni. Mikor végre sikerül visszanyernie arcomnak a megszokott színt lemászok a fáról, és kezet nyújtok a fiúnak.
- Szavadon foglak.
És egy tényleg őszinte nevetést engedek el, amint Anatole megfogja a kezem, és megrázza. Ezután azonban olyan történt, amitől nagyon elszégyelltem magam. Egy hatalmasat korgott hasam. Most, hogy visszagondolok, már 3. napja nem ettem. Ledermedtem, és arcom teljesen vörös lett.
- B..bocsánat.. mostanában nem nagyon voltam a városban enni.
Természetesen, ha a fiú meghívna, akkor szívélyesen visszautasítom, és inkább én hívom meg őt.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Ayani vs Anatole Empty Re: Ayani vs Anatole

Témanyitás by Cardinal Kedd Feb. 05 2013, 22:13

Ossu! Very Happy

Elgondolkodtattatok ezzel a párbajjal. Ayani, az akrobatikád reális használatára figyelj oda, illetve a helyesírásodon is javíthatnál, sok a rosszul megfogalmazott, kusza mondatod és az elütésed. Lezárom a küzdőteret, 6. szint szerinti jutalmazást kaptok.

Anat: 35 xp és 80 arany (plusz 70 bónusz képesség miatt)
Ayani: 35 xp és 70 arany
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ayani vs Anatole Empty Re: Ayani vs Anatole

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.