Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Amara vs Anatole

3 posters

Go down

Amara vs Anatole Empty Amara vs Anatole

Témanyitás by Anatole Saito Kedd Aug. 13 2013, 11:36

Megfojtom azt a macskát! Komolyan mondom, hogy egyszer kesztyűt csináltatok belőle. Vagy nem is, inkább zoknit... az megalázóbb! Hogy tud az egyik percben még csendesen szundikálni az ágyikójában, a következőben pedig valami sátáni teremtménnyé válni, aki a pusztításnak él? Na jó, ennyire azért nem velejéig romlott, de hogy a virágok tönkretételéhez nagyon ért, az biztos. 3 cserép orchideát tudott egyetlen perc alatt tönkretenni. Úgy kaptam a drága növények pixeljei után, mint egy csalódott kisgyerek télen a lehulló, tenyerében olvadó hópelyhekért. Viola rettentő csalódott lesz, mikor a hűlt helyüket meglátja az ablakpárkányon. A kis hamis pedig nagyon is tudja, hogy rossz fát tett a tűzre, mikor az ablakban egyensúlyozva riszálta a fenekét egy lepkét kergetve. Én már csak az összetörő cserepek zajára lettem figyelmes és a konyhából kirohanva rákvörös fejjel a macskám után eredtem. - Aldo! Állj meg, ha mondom! Ne merészelj elsunnyogni!
Csapot-papot magam mögött hagyva rohanok ki a Limenből, ugyanis az ablakból a folyosóra, a folyosóról pedig ki az utcára rohan ez a kis bolhazsák, s meg sem áll a Keleti rész piacáig. Tudja nagyon jól, hogy ha elvegyül a tömegben, akkor nehezebben akadok a nyomára. Fogalmam sincs még, hogy mit teszek vele, ha végre elkapom, de egy biztos, elverem a fenekét.
Azonban hogy miért pont egy pink hajú, fémmel teletűzdelt, extrém küllemű hölgyeményt szúrt ki magának ez a kis ganajtúró, azt komolyan nem vágom, mindenesetre a leányzót megkerülve, annak lábai mögé bújik be előlem rejtőzni. Tovább akar bosszantani? Azt hiszi, hogy nem merek odamenni és elcsípni a grabancát? Hát akkor nagyon téved! Kihúzom magam, megköszörülöm a torkom és a lehető legudvariasabb hangnememben szólítom meg a lányt.
- Elnézését kérem hölgyem, amiért a macskám inzultálja és belegázol az intim szférájába. Szíveskedne félreállni és átadni azt a bitófára való ördögfiókát? - Ezután tekintetemet a macskáéba fúrom, aki továbbra is a leány lábánál kuporog, azt tettetve, hogy ő az ártatlan kis mimóza bolyhos gombóc, én meg a csúnya gonosz gazdi.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Amara vs Anatole Empty Re: Amara vs Anatole

Témanyitás by Amara Kedd Aug. 13 2013, 16:09

Békésen sétálgattam a városban, s az ég világon semmi bajom nem volt ma. Vidáman keltem, reggel elvertem egy taknyos kölyköt, majd a városban nézelődtem az itemek között. Mint a legtöbb nőnek, nekem is szokásom volt hatszáz órát shoppingolni, de én a cipők és ékszerek világán túlemelkedve, csakis az értékes dolgokra vadásztam. A valóságban ezek a különféle szerkezeteim megbütyköléséhez, esetleg a munkámhoz kapcsolódó alkatrészek és csavarkulcsok voltak, itt azonban az itemek lettek az érdeklődésem fő tárgyai. Kinéztem már, hogy miket fogok hordani, míg elérem a tízes szintet, de azért mindig lejöttem ide, hogy meglessem vannak-e új tárgyak, esetleg kijött-e valamilyen patch során egy gyűrű jobb verziója. Csalódottan vettem tudomásul, hogy sajnos semmi újdonság nem érkezett ide, így csak elpazaroltam az értékes időmet. Megigazítottam a ruhámat, kihúztam magam, s megindultam előre, mikor is a lábaim között átviharzott egy kismacska, s a vádlim takarásában keresett menedéket valami elől. Ahogy aztán felpillantottam, megleltem a habzó szájú gazdáját is. Szigorú tekintettel nézek a szemeibe, s karba tett kézzel hallgatom a mondandóját, majd gyanakvó tekintettel a macsekra nézek, onnan pedig vissza a gazdájához, aki időközben szerencsétlen szőrgolyóval kezd szemezni. Határozottan arrébb lépek, hogy mindkét lábam takarja a cicát, miközben megfordulok, s lehajolok a pamacsért. A vasmarokban szinte elveszni tűnő macska bájosan pislog rám, én pedig karba veszem, és kissé gúnyos vigyorral sóhajtok egy nagyot.
- Hát szépfiú... - Kezdem a mondókám. - Úgy tűnik ezt a macskát már buktad. Amúgy is, ez még nem az intim szféra fogalma volt. - Ekkor teljes határozottsággal közelebb léptem a sráchoz, és egyenesen az arcába hajoltam, úgy, hogy az orrunk és az ajkaink majdnem összeértek, a mellkasom pedig a fiúéhoz nyomtam. - Na ez az intim szféra. - Vigyorodok el, majd lepördülök a srácról, s elindulok tovább, kezemben az újonnan lootolt macskámmal.
Amara
Amara
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 20
Join date : 2013. Aug. 12.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Amara vs Anatole Empty Re: Amara vs Anatole

Témanyitás by Anatole Saito Szer. Aug. 14 2013, 13:13

Ahogy megérkezem, az idegen védelmezően karjaiba veszi Aldot. Persze, hogy bájosan pillog a csajra, hálátlan kis dög. De hát mit vártam? Mégiscsak egy macskáról van szó, aki oda húz, ahol nagyobb hasznot remél, ráadásul tudja, hogy most haragszom rá és büntetést érdemel. Alaposabban végigmérem a lányt és leszámítva az arcán éktelenkedő tetoválást és a pink hajat, még egészen bejövős is. Az viszont koránt sem teszi rokonszenvessé, amit mond.
- Ácsi, a macska nem elad... - kezdenék tiltakozni, de ekkorra a lány szemrebbenés nélkül előttem terem, mintegy melleit hozzám dörgölve, ajkait kis híján az enyémekre tapasztva. Nagyot pislogok, de mire bármilyen huncut gondolat átfuthatna az agyamon, a reakcióidőm tört része alatt már tova is lép mellettem. Úgy látszik, szeret játszadozni az emberekkel, de én is tudom ezt a módszert produkálni. Mielőtt továbblépkedhetne, akrobatikámat aktiválva secperc sarkon fordulok és elkapom a lány kezét a könyökhajlatánál. Erőteljesen magamhoz rántom, s így elméletileg ismét egymással szemben találjuk magunkat. A kezét továbbra sem engedem el, nehogy meglóghasson.
- A macska itt marad! - Jelentem ki határozott, mélyebb hangon, ellenvetést nem tűrően. Tudok én lenni kemény is, ha azt szereti a kicsike. Tekintetemet az övéibe fúrom, szemeim szinte szikrát hánynak. Nem hagyom, hogy egy közönséges macskatolvaj elorozza a házi kedvencem. - Ne akard, hogy más eszközöket is bevessek a visszaszerzéséhez... - Aldo egyelőre a lány karjaiban marad és hol rám, hol az idegenre pillog. Azt hiszem most éppen úgy csinál, mint aki moziban ül és várja a történtek végkimenetelét. Lelógó farka idegesen cikázik jobbra-balra, még dorombolni is elfelejtett.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Amara vs Anatole Empty Re: Amara vs Anatole

Témanyitás by Amara Szer. Aug. 14 2013, 20:44

Nem lep meg túlzottan a reakció, amit kapok, az intim szféra demonstrálására. Valahogy ettől az alaktól pontosan erre számítottam, így a lepördülést követően máris elindultam egyből valamerre, hogy újonnan lootolt macsekomat simogatva eltűnjek a tömegben. Sajnos azonban gyorsabban reagált, mint vártam. Lenyűgöző. Visszapördültem, s a karom elrántva nyelvet öltöttem, s a cicára pillantva megláttam egy növényt. Rettentően hasonlított egy másik gazra, amit a valóságból már jól ismertem. Odaléptem hát, végigsimítottam a hajamon, majd mindenki legnagyobb megdöbbenésére püfölni kezdtem a növénykét. Amikor aztán úgy láttam, eléggé lapos ahhoz, hogy tépjek belőle, fölényes vigyorral leszedtem a leveleit, a mancsomban összemorzsoltam, majd a közeli árus standjáról elcsentem egy apró papírfecnit, s beletöltöttem a kezemben lévő anyagot. Ezután henger alakúra sodortam, s a macskás csávó kezébe nyomtam.
- Tessék. Spanglizgassál nyugodtan, de tetszik vagy sem, a macska nálam marad. - Magyaráztam, majd a lootolt kisállatot a karjaimba véve, a fejét simogatva elindultam az emberek között. Annyira nem zavar a tiltakozása, de megmosolyogtatónak tartottam, mikor megszólalt, hogy más eszközöket akar bevetni. El sem tudtam képzelni, hogy mi lehet a keményebb eszköz. Egy ilyen csávó soha nem ütne meg egy nőt. Ahhoz túl macsó, és túl jófiú. Egyáltalán nem volt az esetem. Bírtam a hőstípusokat is, de ez a fajta olyan ütni való volt inkább. Persze nekem csak jó, ha több az ilyen alak, így nem is panaszkodtam, csak elvigyorodtam, majd megsimogattam egy ujjal a kiscica fejét. Ritkán volt háziállatom, mivel legtöbbször nem vigyáztam rájuk eléggé, és megszöktem tőlük, de ettől függetlenül bírtam az ilyen kis dögöket. Habár a kutyák akkor is jobbak, mint a macskák.
Amara
Amara
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 20
Join date : 2013. Aug. 12.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Amara vs Anatole Empty Re: Amara vs Anatole

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Aug. 18 2013, 10:06

Aldo teljes megrökönyödéssel szemléli, hogy a pink hajú lány éppen merényletet követ el egy útszéli gaz ellen, majd nemes egyszerűséggel cigarettát teker belőle. Én még nagyobb megdöbbenéssel szemlélem az eseményeket, s karba font kézzel várom a végeredményt. Spangli. Ehh. Soha életemben még csak rá sem gyújtottam, nem fogom éppen itt bent elkezdeni, csak azért, mert tudom, hogy a virtuális füsttel nem károsítom valóban a testemet. Elveim vannak és kész.
- Kösz, kihagynám... - Mire azonban folytatni tudnám a mondatomat, újra faképnél hagy. Vörösödő fejjel nézek utána, s a birka türelmem is kezd végessé válni. Ugyanakkor mivel nem vagyok az erőszak híve, pláne egy nő ellen nem, igyekszem tárgyalás útján visszaszerezni a macskám, mielőtt valóban tettlegességig fajulna a nézeteltérés, vagyis hát khm... a lopás. Ismét csúcstempóra kapcsolok és újra beérem a nőt, akinek a karjaiban Aldo most már igencsak el kezd fészkelődni. Kezdi sejteni, hogy szorult helyzetben van, nagyobb párban, mint holmi cserépleverésért. Tisztában vagyok vele, hogy megvan a magához való esze és még ha hagynám is, hogy ez az idegen elvigye, akkor is rövid időn belül hazatérne. Na de mégis milyen gazdi lennék, ha csak úgy hagynám, hogy elorozzák a kisállatom? Ahogy újra szembe kerülök a nővel és sikerül felvenni a szemkontaktust, akkor egy más szemszögből közelítem meg a beszélgetést.
- Mégis mit akarsz? Alkudozni a macskáért? Pénzt? Ékszereket? Érceket? Ugyan már, ez csak egy macska, neked nem érhet túl sokat. - Azt tudom, hogy az érzelmeire nem hathatok, nem hiszem, hogy egy érzékeny lelkű hölgyike lenne, aki esténként százas zsepivel ül le a díványra romantikus drámákat nézni, de talán a pénz szó hallatán jobban felcsillan a szeme és végre tárgyalóképes pozícióba kerülhetek.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Amara vs Anatole Empty Re: Amara vs Anatole

Témanyitás by Cardinal Kedd Szept. 24 2013, 20:46

Ossu!

Inaktivitás miatt kérésre lezárom a párbajt. A jutalom 20 arany.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Amara vs Anatole Empty Re: Amara vs Anatole

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.