Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Csak egy kiruccanás

3 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

[Küldetés] Csak egy kiruccanás - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Csak egy kiruccanás

Témanyitás by Hinari Kedd Feb. 16 2021, 09:26


Egy vidámabb kuncogással reagáltam barátnőm szándékára és amíg aktiválta a csápokat, én is helyben maradtam és igyekeztem úgy tempózni, hogy mostmár ne nagyon szakadjunk el egymástól. Időnk pedig bőven volt – mélyen beszívtam a levegőt és elterültem egy kicsit a víz felszínén én is, csakhogy egy keveset, egy egészen keveset pihenhessek még a feladatok és kötelezettségek előtt. Mert sajnos ezt meg kellett oldani és momentán rajtunk kívül senki más nem volt itt, aki erre alkalmasabb lett volna.
Szophie válaszát és az én rosszullétemet elnézve mondjuk kezdtem erősen kételkedni ebben.
- Hát… reméljük, majd a halak és egyéb tengeri állatok megoldják – sóhajtottam és mosolyogtam rá a lányra biztatón – A leírás szerint nagyjából másfél óra. Majd ne lepődj meg, ha nem tudsz küldetéseket vállalni és egyik npc sem reagál rád – igyekeztem előkotorni valamiket abból, amit az ázsiai regélt nekem a szigeten, majd jobb híján hozzáláttam a gyűjtéshez. Egy kavics, kettő és mire meglett a húsz, meg a bónusz rákocska, Szophie paneljével találtam szembe magam. Felúsztam a felszínre, hogy tisztábban lássak, a kérdésre viszont bizonytalanul vontam meg a vállam:
- Szerintem nem… nem tudom. Az én feladatom rendszerüzenetnek tűnik, a tied viszont pont az a küldetés, amit az az ázsiai férfi is kapott. Ha nem hallucináltam – ráncoltam a homlokom és közben automata nyomtam le a részfeladatot teljesítő panelt: a kövek megvannak, márcsak el kéne jutni valahogy a célhelyre.
- Neked milyen koordinátákat mutat? – kérdeztem barátnőm és egy nyögéssel meredtem rá a térképen villogó két pontra és a köztük lévő távolságra – Ennyit én egészen biztosan nem fogok úszni – jegyeztem meg, hiszen a csónakunk már közel s távol sehol sem volt. Lehet inkább azt kellett volna megfogni a Kraken Gyűrűvel való játék helyett? Ahogy viszont azt az egyszerűbb aincradi questeknél megszokhattuk, hamar érkezett a segítség, aktuálisan egy horgászladik formájában – Hallelujah – sóhajtottam megkönnyebbülten és elkezdtem integetni a hajón lévő npc-k felé, hogy észrevegyenek. Ha pedig ez megtörtént, nem kellett sok hozzá, hogy felengedjenek minket a hajóra és ha másért nem is, pár aranyért elvigyenek minket ahhoz a kristályíróhoz.
- Szo, én addigis bevonulok az árnyékba – húzódtam be a rakodótérbe egy üveg hideg forrásvíz társaságában, amiből ha kért, barátnőm is kapott – Így nem lesz hosszú az út, de kizárt dolog, hogy mégegyszer olyan rosszul legyek, mint korábban – húztam el a szám szélét és addigis amíg haladtunk, gondolatban próbáltam összeszedni, mit tudunk eddig és mi lehet a megoldás.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Csak egy kiruccanás - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Csak egy kiruccanás

Témanyitás by Szophie Csüt. Feb. 25 2021, 19:18



A szemek, a kövek, a színek továbbra sem nyerték el a tetszését, de nem ellenkezett. Ahogy abba is beletörődött, hogy valamiféle ázsiai srácok élnek Hinari képzeletében, akik furcsa mód épp a küldetés véghezviteléhez szükséges információk birtokában vannak. Ha jobban belegondolt, ez nem is olyan meglepő, hiszen annak idején a börtönben az ő fejében is voltak ilyen emberek, amolyan képzeletbeli társak, akik sokat segítettek tanácsaikkal abban, hogy kijusson. Nos, az egyik ilyen éppen Hinari volt.
Annabelle vajon milyen kapcsolatot ápolhat holmi ázsiaiakkal? Először a csók a barlangban, most meg ez. Talán Alexnak el kellene kezdeni félni?
Nos... Úgy döntött, hogy valamikor ezt talán meg kellene beszélnie legjobb barátnőjével. Hiszen hiába voltak ősi ellenségek ők a szőke sráccal, attól függetlenül... Nem akarta, hogy bármi probléma legyen a kapcsolatukban. Nos, mondjuk úgy, hogy elfogadta és támogatta őt, bár ezt még önmagának se vallotta volna be. Az biztos, hogy holmi ázsiaiaknál csak jobb lehet!
A küldetés közben tovább haladt és egy aprócska - vagy inkább távoli - problémával találták szemben magukat.
- Nincs az az isten, hogy én ennyit ússzak! - jelentette ki megborzongva. Két kilométer az több, mint amit a kitartása akár józanul is kibírt volna. Ilyen állapotban pedig... Inkább bele sem mert gondolni, mi lenne a vége egy ehhez hasonló úszás órának. Beletörődött hát, hogy a küldetés könnyebbik, de unalmas oldalát fogják meg kivételesen. Pedig szívesen megnézte volna magának mind a két kristályíró céhet. Sőt, ha lehetőségük lenne egy ilyen helyzet eltüntető kristályt valóban legyártani... Mármint... Megnézni a céhet maguknak jó alaposan, aztán rájuk pirítani, hogy ártatlan embereket nem illik átverni és megfosztani az identitásuktól. Bizony! Az igazság nevében!
Eldőlt az egyik homokzsákon, miközben rájött, hogy Hinarival az oldalán a küldetésnek csak unalmas és nehéz verziója létezik. Akkor már inkább az előbbi.
- Köszönöm - fogadta el a vizet és meglepődve észlelte, milyen jól esik neki.


_________________
[Küldetés] Csak egy kiruccanás - Page 2 0510[Küldetés] Csak egy kiruccanás - Page 2 1110[Küldetés] Csak egy kiruccanás - Page 2 0310
[Küldetés] Csak egy kiruccanás - Page 2 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Csak egy kiruccanás - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Csak egy kiruccanás

Témanyitás by Ronye Arabel Hétf. Márc. 01 2021, 12:06

Az információkat megosztottátok egymással, azt hiszem tiszta a kép! Remek!
Az npc hajósok egyáltalán nem voltak házsártosak, rövid magyarázat, és az arany ígérete bőven elég volt, hogy belemenjenek a fuvarozásotokba. És így még eveznetek sem kell. Klassz, mi?
Az sem gond nekik, hogy elvonultok hűsölni, egyetlen egyszer pillantanak rátok, de látva, hogy jól vagytok, és csak pihentek, békén hagynak, míg megérkeztek egy sziklaszigethez.

Tömegnek talán nem nevezhető, de elég sok ember áll éppen sorban. Ha addig körülnéztek, elég kellemes, árnyékos-hűs hely ez, és igazán zaj sincs a barlangon kívül, elég jól szigetelnek a kőfalak.
De ha inkább sietnétek… megpróbálhatjátok meggyőzni a sorbanállókat, hogy engedjenek titeket előre… Vannak köztük mindenféle emberek, vörösök is, de agresszívnak egyik sem tűnik, azt találgatják, vajon tényleg működik-e a kristály

Akár így, akár úgy, végül odajuttok a kissé cigányos öltözetű kristrályíróhoz.
- Üdvözöllek szerény kis rezidenciámon. Milyen kristállyal szolgálhatok a kisasszonyoknak? - kérdezi nyájas arccal.
Ha előveszitek, vagy említitek a kavicsaitokat, vagy a hologramm kristályt felcsillan a szeme.
- Aranyoskáim, a legjobb helyre jöttetek! De ára van ám, hogy a rendszer kiskapuját használom! Van-e aanyatok? - mosolyog, a kapzsiság pedig süt a szeméből.

Nos? Meggyőzni próbáljátok, vagy hajlandóak vagytok fizetni?


//Úgy érzem zárókör következik, de a jutalomosztás után még írhattok, ha úgy érzitek :3

Határidő: március 14, hétfőn tudok megint mesélni biztosan, ha addig írtok :3
Ronye Arabel
Ronye Arabel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 499
Join date : 2017. Jun. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Csak egy kiruccanás - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Csak egy kiruccanás

Témanyitás by Hinari Szer. Márc. 03 2021, 10:26


A hajó gerendáinak ringását figyeltem, ahogyan lassú tempóban haladtunk előre a célunk felé, majd Szophiera fordítottam pillantásom. A lány ajkain még a friss forrásvíz csillogott, a távolban matrózok kiáltoztak és ahogy itt ültünk, hirtelen fáradtság tört rám.
- Bárcsak hosszabb lenne az út… - tűnődtem félhangosan és közelebb húzódva barátnőmhöz behunytam a szemeim. Talán magamnak sem vallottam volna be, de semmi kedvem és energiám nem volt komoly és veszélyes helyzetekbe bonyolódni, Szo jelenléte pedig hiába adott biztonságérzetet, belül azért feszengtem az előttünk álló feladatoktól. Hiszen már mi ketten is ellentétes küldetést kaptunk, azaz biztos nem lesz ennek csupán egyetlen, jól körülhatárolható megoldása. Légzésem egyenletesebbé vált, ahogy könnyű álomba merültem pattogó pálmafákkal és ásítozó ázsiaiakkal, akik valamiért mind egyformák voltak és egyformán kiáltozták, hogy… - Megjöttünk? – dörzsöltem meg szemeim és az ázsiaiak helyett egy npc matróz nézett velem farkasszemet. Rögtön Szophiet kerestem tekintetemmel, aztán hamar felfedeztem a sziklás szigetrészt is, ahova kifutott a hajó. Ideje volt befejezni hát, amit elkezdtünk.

- Szerintem minket vonzanak a barlangok Neutral – pislogtam az előttünk meredező lyukra, ami előtt állt a sor, mielőtt azonban bármennyivel is közelebb mentem volna, felmértem a csoportosulás összetételét. A vörös indikátoros játékosok nem igazán tetszettek, de mivel viselkedésük semmiben sem tért el a körülöttük lévőktől, egyelőre várakozó állásponton voltam és úgy döntöttem, nem nehezítem meg a helyzetem egy fölöslegesen generált vitával. Szophieval az oldalamon amúgysem lett volna jogom hozzá, azt hiszem.
Az ismertségnek persze ettől függetlenül is megvoltak a maga előnyei, így amikor közelebb értünk, valószínűleg lettek páran, akik felfigyeltek ránk és összesúgtak a hátunk mögött. Talán (ezt megelőzendő) eleve az alakváltoztató köpeny hatása alatt kellett volna kilépnem a hajótestből, de erre akkor még nem gondoltam, most pedig már fölösleges volt ezen bánkódni. Rettentően fájt a fejem, jó lett volna minél hamarabb végezni itt.
- Működni működik, de onnantól nem vállalhatsz több küldetést, semmilyet és a fogadósok sem állnak szóba veled… egyszóval se lakhatás, se étel, se ital – kapcsolódtam be egy beszélgetésbe a sor eleje felé – Üdv – intettem nekik mosolyogva, próbálva leplezni a kimerültségem – Azért jöttünk, hogy kijavítsuk ezt a hibát – tettem hozzá, majd megfogtam Szophie kezét és behúztam őt is a sorba. Persze ha ennyi nem lett volna elég, hogy maguk elé engedjenek, úgy kérlelőn néztem barátnőmre, akinek biztos volt a tarsolyában egy jó megoldás, amivel eléri ezt.
- Ha végeztünk, szerintem maradhatnánk is, mit gondolsz? Elég nagynak tűnik ez a sziget ahhoz, hogy találjunk egy kis, csöndes öblöt – kérdeztem a lányt egy nagyobb sóhajjal, amiben benne volt a vágy, hogy bár tartanánk már ott… De, sajnos, előtte még ezt a kristályírót kellett elintéznünk. Így, vagy éppen amúgy.
- A rendszer kiskapuival csak az a gond, hogy nem teljesen működnek jól – vettem elő az egyik érintetlen borostyánkövet a kendőmmel és tettem le a nő elé a pultra – Mint a Pánik Burkok – néztem rá könnyedén és ezzel együtt lenyitottam a küldetésablakot, hogy vajon ír-e valami újat most, hogy a helyszínen vagyunk – Bár a buroknak legalább több az előnye, mint a hátránya – tettem hozzá, majd megköszörültem a torkom.
- Hamar el fog terjedni a hír, hogy a Hologram Kristály mennyire veszélyes, így csak idő kérdése és egy vevője sem lesz. De van egy ajánlatom: ha azt szeretné, hogy az üzlet továbbra is működjön, segítsen nekem teljesíteni a küldetésem, ami kijavítja a hibát – néztem rá várakozón, azt persze elfelejtve említeni, hogy fogalmam sincsen, mi lesz a rendszer konklúziója és reakciója az esetre. Elképzelhető, hogy egyszerűen csak törli a borostyánköveket és az összes, már elkészült Hologram Kristályt is, visszaállítva ezzel a rendet, de az is lehet, hogy ténylegesen kijavítja a rendszerhibát és lesz egy Pánik Burokhoz hasonló, játékos által kreált, valóban működő itemünk. Nem tudtam tehát, mi lesz a vége - azt viszont igen, hogy bármelyik eshetőség is áll majd fenn, én mindenképpen nyerek rajta.
Ha mást nem is, ennek a kis szigetnek a koordinátáit.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Csak egy kiruccanás - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Csak egy kiruccanás

Témanyitás by Szophie Vas. Márc. 14 2021, 22:08



Végigúszni a fél szintet, narancssárga hullámok és figyelő kövek között barangolni kicsit sem tűnhet átlagosnak, pedig Szophie valójában rettenetesen unatkozott. Furcsa mód itt, ezen a különös hajón ücsörögve találta meg azon a napon az első, igazán élet szagú pillanat. Gyomrom vágta az érzés és hirtelen olyan tisztán érzékelte maga körül a jelent, ahogy az ember csak ilyen állapotban képes. Örökre a lelkébe égett. Hinari feje a vállán, az apró kényelmetlenség, amit okozott. A kócos hajfürtjei, a meleg lélegzete. Az ajkán végigcsorgó víz hűvöse. A sós tengeri levegőbe keveredő hal szag, a repedezett deszkák alattuk, a vaspántokkal összefogott acél boltozat felettük. Feslett kötélcsomó a sarokban, rozsdás kampók és fényes akasztók. A tenger hullámainak lágy ringatása, a folytonosan ismétlődő dallam, a halászok szitokszavai.
Lehunyta a szemét, aztán egy pillanat múlva már el is érték céljukat. Vagy talán több idő is eltelt? Akárhogy is, az már beleveszett a szokásos, hétköznapi érdektelenségbe és unalomba. A varázs elszállt.
Bágyadtan sétált barátnője után, még arra sem véve a fáradtságot, hogy a barlangos kijelentésre egy bólintásnál többet reagáljon. Valahogy... fáradtnak érezte magát. Érezte, hogy ez a nap már nem tartogathat számára semmit, semmit túl a hétköznapokon. Csak minél előbb le akarta zárni és tovább állni. Aludni egy hatalmasat. Összeszedni magát. És tovább kergetni az igazi, élet szagú pillanatokat...
Szophie természetesen nem kételkedett Hinari problémamegoldó képességében. Épp úgy, mint általában, boldogan támaszkodott egykori céhvezére vállaira, még ha ez nem is tűnt túl barátnősnek annak fényében, hogy Szophie tisztában volt vele, ki is igazából Annabelle. Végül aztán csak mellé állt, előkotorva emlékei közül, hogyan is kellene igazán elvetemült arckifejezést vágni.
- Biztosíthatom róla, hogy ha nem működik együtt, a havi bevétele lesz a legkisebb probléma a hátralévő életében - mosolyodott el kajánul és a hatás kedvéért végignyalt a késén is. Nos... talán nem is kellett ehhez annyira színészkednie.


_________________
[Küldetés] Csak egy kiruccanás - Page 2 0510[Küldetés] Csak egy kiruccanás - Page 2 1110[Küldetés] Csak egy kiruccanás - Page 2 0310
[Küldetés] Csak egy kiruccanás - Page 2 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Csak egy kiruccanás - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Csak egy kiruccanás

Témanyitás by Ronye Arabel Csüt. Márc. 18 2021, 13:57

Semmi az ég világon nem zavarja meg a hajón töltött idilli pillanatokat. Kivéve az út rövidsége (vagy legalábbis, hogy rettenetesen annak tűnik)
Hinari szavaira néhányan elbizonytalanodnak, mások felháborodva követelnének bizonyítékot, mire az előbbi csoport tagja közül néhányan hangos szóval kezdték ecsetelni, hogy végülis logikus, és miért nem gondoltak eddig erre. Pillanatok alatt alakult ki hatalmas vita és lincshangulat, bár egyelőre fegyverek nem kerültek elő. Rólatok viszont mintha meg is feledkeztek volna, ahogy egymást igyekeztek meggyőzni az igazukról, így észrevétlenül elsuranhattatok a sor mellett a kristályíróhoz. Nos... vagy van időtök megpróbálni lecsendesíteni az indulatokat?

- Veszélyes, bizony. De ezt a vevők jól tudják. Hiszen átadják egymásnak  az információt.- hazudta a nő, mostmár alaposabban is megnézve magának titeket, felismeréssel a tekintetében.
Hosszúnak tűnő pillanatokig gondolkodott, mielőtt újra megszólalt.
- És mint a Liga vezére, biztosítja számomra, hogy nyugodtan végezhetem Minden ügyletemet? - kérdezte felhúzott szemöldökkel, kissé kétkedve nézve Hinarit, kicsit közelebb is húzódva hozzá, hogy Szophietól, és tekintetétől távolabb legyen.
Ha igenlő választ kapott, akkor további aggály és akadékoskodás nélkül, bár azért még mindig vonakodva beleegyezett a "cserébe", és átvette a követ.
Hinari előtt fel is villant a kövek átadását nyugtázó küldetésablak, jelölve, hogy 1 követ a 20-ból átadott.
- Több is van esetleg? - nézett az író várakozón rátok, és ha megkapta valamennyit, munkához is látott.
Nemsokára készen is volt a munkával, és átadta a kész kristályokat.
- És most kérem, menjenek mielőtt az ügyfelek ráismernek, ki jött ide! Nem tenne jót az üzletnek. - hessegetett a kezével is.
A küldetésablak pedig ismét változott, amint a kristályok az inventoryba kerültek.
Ha Szophie adott át követ, akkor a kristály átvételével az ő küldetése befejezettnek lett nyilvánítva, míg Hinari előtt más üzenet jelent meg.

A kristályok vizsgálata folyamatban. A vizsgálat végeztével értesítjük annak eredményéről.

Nos... Nem egyhamar érkezett a válasz, így bőven juthatott időtök keresni a szigeten egy csendes, árnyékos helyet.
Már lemenőben volt a nap, mikor csippant az újabb üzenet!

Tisztelt Játékosunk!
Hozzájárulását megköszönve tájékoztatjuk, hogy a Hologram Kristály nevet viselő kalózitemet túl veszélyesnek ítéltük a játékosokra nézve, ezért haladéktalanul eltávolítottuk a rendszerből, a hozzá kapcsolódó hibákat elhárítottuk. Az elkészítéséhez szükséges borostyánkövek a továbbiakban csupán emlékmegőrző tulajdonsággal bírnak, de nincsenek hatással a rendszer működésére.
Köszönettel:
A fejlesztő csapat.


Gratulálok, sikerrel zárult a kiruccanásotok Smile Írjatok még egy zárókört, aztán jutalomosztás következik!
Ronye Arabel
Ronye Arabel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 499
Join date : 2017. Jun. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Csak egy kiruccanás - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Csak egy kiruccanás

Témanyitás by Hinari Szer. Márc. 24 2021, 20:03


Az emelkedő hangerő és feszültség tompa fejfájásbn csapódott vissza rám és én alig hallhatóan felnyögtem a felismerésre. El kell innen tűnnünk, minél hamarabb. Nem is a hangulat végett, amibe egészen egyszerűen fáradt voltam beleavatkozni, inkább azért, mert már láttam magam előtt e sziget túlsó, csöndes zugait, ahol a sziklák árnyékában, azúrkék színű hullámok között pihenhetünk, távol minden zajtól és problémától.
Csak Szophie és én, senki más.
A meglehetősen unszimpatikus nő viszont nem adta könnyen magát.
- Biztos, hogy jó lenne magának, ha a beleegyezésem előtt felderítenénk, pontosan mi is az a "Minden" ügylet? - kérdeztem vissza és hálásan rámosolyogtam barátnőmre, aki szeszélyével még az eddiginél is jobban elbizonytalanította a kristályírót. Más helyzetben, régebben talán engem is elbizonytalanított volna, mostanra viszont már eléggé ismertem a lányt, így az ilyesféle megnyilvánulásain egész egyszerűen fenn sem akadtam. Annál is inkább, mert kétség kívül hatásosak voltak - Az ajánlatom a Hologram Kristályra vonatkozik és csak abban az esetben, ha a vevőket nem veszélyezteti - közöltem és átnyújtottam neki az első kavicsot, jelezve, hogy részemről a téma egyértelműen lezárva. Mert nem akart találkozni az övemen lógó Katana élével, ugye? Végül aztán így vagy úgy, de beleeggyezett a nő és nemsokára már mind a húsz borostyánkő nála volt, a küldetésem pedig a kész kristályok átvételekor meg is változott, valahogy úgy, ahogy arra számítani lehetett.
- Reméljük, a rendszer meg tudja oldani a problémát - intettem a kristályírónak elköszönésképpen, a megjegyzését elengedve a fülem mellett - Szo, addigis keressünk egy jó helyet, mit szólsz? - fordultam a lány felé már kifelemenet és ha nem ódzkodott nagyon az ötlettől, hogy töltsünk még egy kis időt együtt, úgy elsétáltunk, hát... valamerre. Amerre nem jelzett játékost az Észlelésem. Leterítettem egy strandtürülközőt a part egy eldugott szegletébe és barátnőm mellett, onnan figyeltem a naplemente békességét és narancsszín sugarait egészen addig, amíg be nem sötétedett.

Miután hűvössé vált az idő, visszateleportáltunk a Kezdetek Városába, hogy aztán egy bögre forrócsoki vagy tea után mindketten visszavonulhassunk a lakhelyünkre pihenni. Valamikor eközben érkezett meg a várva várt rendszerüzenet: ha Szophie akkor még velem volt, úgy persze megosztottam vele is a fejleményeket és ha nem volt a céhházban, úgy írtam Fuwának is, rákérdezve, hogy tud-e már NPC-kkel kommunikálni. Aztán csak becsuktam magam mögött a szobánk ajtaját és eldőltem az ágyon: holnap egészen biztosan egész nap csak olvasni fogok.



Köszi a küldit, tetszett a koncepció :3

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Csak egy kiruccanás - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Csak egy kiruccanás

Témanyitás by Szophie Vas. Márc. 28 2021, 18:13



Nem tetszett neki a tömeg, amin keresztül kellett vágni. Na nem azért, mert esetleg volt közöttük egy-két rossz arc, inkább zavarta a zaj és az emberi testekből áradó bűz és forróság. Felhúzta az orrát, és inkább küldetésük céljához fordult, bár kevés kedvvel. A hölgynek csak túlzással nevezhető boszorkány nem csak számító volt, de rettenetesen tiszteletlen is. Ez már aztán több volt a soknál! Még hogy a Liga vezére beleegyezzen ilyen aljas ügyletekbe! Morcosan közelebb lépett a nőhöz és a torkához nyomta a kést.
- Eszébe se jusson. Hinari nem vesz részt ilyesmiben - jelentette ki ellentmondást nem tűrő hangon. Voltaképp a boszorkánynak örülnie kellett volna, hogy csak a küldetésük bevégzése és a további lehetséges ügyletek beszüntetését kérték tőle, más esetben ennél sokkal rosszabbul is járhatott volna, amiért megvezeti a játékosokat. Arról nem is beszélve, micsoda kalamajkát okozhatott és hány meg hány aggódó barátot. Nem mintha Szophiet ez valóban érdekelte volna, ő csak Fuwa helyzetjelzője miatt aggódott, meg egy picit a sajátja miatt. Az biztos, hogy többé nem akart visszamenni a rejtélyes narancsszín kövekhez.
A továbbiakat aztán Hinarira bízta. Igazából ennyire se lett volna szükség, az arcátlanság azonban, amellyel egy ilyen híres céhvezért akartak kihasználni, nem tűrhetett kevesebbet.
- Ki kellett volna dekorálni egy pixelcsíkkal a nagyképű arcát - morogta távoztában és közben elég veszélyesen lóbálta a késeit ahhoz, hogy a többi játékos is elhúzódjon a közelükből.
- Igazán megérdemelte volna! Aljas, számító boszorkány!
Végül aztán elcsendesedett, ahogy távolodtak a helyszíntől és a sziget túl oldalán megpillantotta a hűvös pálmafa ligeteket és meghallotta az óceán morajlását.
- Mhh, egy kis pihenés feltétlenül ránk fér - bólintott beleegyezően és közben nyújtózkodott is egy hatalmasat. Érezte, hogy amint földet ér a buksija, rögvest el fog aludni a puha homokon, orrában a sós tengeri levegővel, ami meglepően emlékeztetett Hinari illatára.


Köszi a küldetést! Igazi kiruccanás volt :3


_________________
[Küldetés] Csak egy kiruccanás - Page 2 0510[Küldetés] Csak egy kiruccanás - Page 2 1110[Küldetés] Csak egy kiruccanás - Page 2 0310
[Küldetés] Csak egy kiruccanás - Page 2 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Csak egy kiruccanás - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Csak egy kiruccanás

Témanyitás by Ronye Arabel Szer. Ápr. 07 2021, 11:28

Lássuk a jutalmakat amíg pihentek :3

Alap jutalmak

Hinari: 350 exp, 360 arany 
Szophie: 366 exp, 320 arany ( +20% Exp Szóló Menedék )


Ércek és növények

Hinari:
Érclátás: Tier 5, 500 -> 500
6 Rézérc 3 Cserzett Bőr 3 Akvamarin 2 Igazgyöngy 6 Ezüströg 

Szophie:
Érclátás: Tier 4, 395 -> 400
4 Fekete Holdkő 6 Pikkely 1 Mithril 5 Orichalcum 4 Platinum 


Receptek

Hinari:
Könnyű Ezüstvért Recept
Ötvözött Ezüstsisak Recept

Szophie:
Nincs felfedezhető recept.


Céhbónuszok

Hinari céhe 360 aranyat kap a bankjába, a tagjai összesen 700 expet kapnak. (Mirika, Silence, Makuda és Leondard 117 Hinari és Ozirisz 116 exp-t)
Ronye Arabel
Ronye Arabel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 499
Join date : 2017. Jun. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Csak egy kiruccanás - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Csak egy kiruccanás

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.