Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lélekvesztő mocsár

3 posters

Go down

Lélekvesztő mocsár Empty Lélekvesztő mocsár

Témanyitás by Strea Hétf. Jún. 01 2020, 16:24


A pallók által, mesterségesen kialakított ösvényeket nem tanácsos elhagyni. Még akkor sem, ha az igazi kincsek bizony beljebb rejtőznek, kék fényű lánggal hivogatva az óvatlan kalandorokat...
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Lélekvesztő mocsár Exp_bal0/0Lélekvesztő mocsár Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Lélekvesztő mocsár Empty Re: Lélekvesztő mocsár

Témanyitás by Leonard Kedd Jún. 09 2020, 12:14

Sakuzo



Fogalma sem volt, hogy került ide. Valójában még csak arról sem, hogy ez a szafarinak egy különleges, eldugott része, ami csupán néhány napra nyitott ki. Annyit tudott csak, hogy az elmúlt napjainak túlságosan nagy részét költötte a területen, és habár jelvényei lassan - túl lassan - szaporodtak, ügyessége pedig hagyott maga után némi kivánnivalót, élvezte a dolgot. A vadászat elterelte a gondolatait, a halászat pedig épp ellenkezőleg, segített. A finom fenyő és avarillatú erdők pedig befogadták, a harmatos fű cirógatta, a szél ölelte testét.
Szeretett kikapcsolódva bóklászni a környéken. Ez a hely azonban kicsikét sem hasonlított arra.
Már gyaníthatta volna akkor is, amikor a távolban meglátta élete első zsiráfját. Futava közelítette meg, és kergette egészen idáig, de az állat sajnos elszelelt. Leo bosszús volt, és észre sem vette, hogy mélyen a mocsárban jár egy rozoga palánkon, csak amikor már mélyen beleitta magát a bűz orrüregeibe. Akkor aztán kröbepillantott, és ösztönösen elfogta a pánik. Hol vagyok? Hogy kerültem ide? Hogyan fogok kijutni?
Utána persze eszébejutott, hogy van egy térképe. Azonban az összes túlélő felszerelése együttvéve sem mentette meg attól a szerencsétlenségtől, amibe önmagát sodorta. Belelépett valamilyen csúnya, sáros gödörbe. Az úgy cuppantotta be a lábát, akár nénike a csirkecsontot, utána pedig húzta és húzta egyre mélyebbre. Leo tehát süllyedni kezdett. Nem is zavarta ez a tény annyira, amíg még csak az egyik lábát nyelte el a cucc, és látott esélyt a menekülésre, most viszont határozottan kezdett pánikba esni. Derékig állni a sárban egyedül egy mocsár közepén nem túl jó móka. Azt azonban nem kockáztatta meg, hogy rögtön a céhéhez forduljon egy segítségkérő üzenettel. Milyen férfi lenne, ha egy kis sár miatt ugrasztaná az egész csapatot? A kétségbeesés azonban kicsalt a torkából legalább egy segítségkérő kiáltást. Remélte, hogy lesz a közelben bárki, aki meghallja őt, és lehetőleg nem egy vörös játékos, aki inkább kirabolja.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Lélekvesztő mocsár Exp_bal18220/10500Lélekvesztő mocsár Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Lélekvesztő mocsár Empty Re: Lélekvesztő mocsár

Témanyitás by Sakuzo Kedd Jún. 09 2020, 15:34

Egyszer már korábban elindultam vadászni állatokra, sőt halászni is voltam már, akkor pedig egy kútból próbáltam kihalászni egy halat. Igen elég betegnek hangzik, de sajna nem is lett belőle semmi, mert hát útközben eltűnt, akivel kiterveltem a dolgot, aztán egyedül meg már nem volt kedvem folytatni. Sőt ami azt illeti a vadászatom sem volt túl sikeres, ott meg Eiki hagyott ott egyedül, azt sem tudom miért... de legalább később bemutatott Channak, szóval végső soron a dolog egészen jól alakult.
Szóóóóval a fentiekből bárkinek leeshet, hogy mekkora tapasztalattal rendelkezem a vadászat és a halászat terén, de úgyis szokták mondani, hogy "a részvétel meg a fontos..." szóval győzelmem nem volt, plecsnim nem lett és azóta is arra várok, hogy egy értelmes vadászatra legyen alkalmam.
Most meg hallom, mint derült égből villámcsapás, hogy valami event is van erre a izére... Szóval jobb híján hát egyedül indultam el a fura területre amit eddig nem vett senki észre az évek alatt. Persze a kapuban sokan voltak, akik csapatosan indultak el, de senki sem volt olyan kedves, hogy vele tarthassak. Szóval összességében egyedül mentem a helyre és elég sokáig szerencsétlenül szaladgáltam fel's alá, míg el nem tévedtem...
Egy undorító mocsárig sétálgattam egyedül, sok fura dologra gondolva közben, mikor meghallottam egy fura zajt...
Segítség? Itt?-gondoltam ha már valaki ilyet kiáltott és csak én vagyok itt, lehet, hogy megkéne nézni, hogy mi van vele... szóval elindultam a lápos helyre, amikor megláttam egy szőke férfit a sárban derékig.
-Öhm... hogy sikerült odajutnod?-mutattam a sárra kissé kétkedően, hogy ez valami szar csapda lesz, de igazából nem nagyon van amit tehetnek velem és félnék tőle... szóval... fogtam és felszereltem a fegyveremet, amitől egy szárny jelent meg a hátamon.
-Várj segítek!-szálltam fel a magasba, majd a kezeiért nyúlva próbáltam kihúzni.
Sakuzo
Sakuzo
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2019. Jun. 24.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 21
Exp:
Lélekvesztő mocsár Exp_bal1542/1700Lélekvesztő mocsár Exp_ures  (1542/1700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Lélekvesztő mocsár Empty Re: Lélekvesztő mocsár

Témanyitás by Leonard Kedd Jún. 09 2020, 16:39



Egy utolsó, elkeseredett kísérletet tett rá, hogy kiszabaduljon. Megpróbálta feltornászni magát, de a kapálózás eredményeként csak még mélyebbre csúszott. Karjait felemelte, igyekezett, hogy legalább azok ne merüljenek el. Agya folyamatosan járt, azon gondolkodott, mihez is kezdjen, illetve hogy hány órája van hátra, mielőtt a sár teljesen ellepi. És utána mi történik? Elkezd fokozatosan pixeleződni az élete? Esetleg fulladásos halált szenved? Az vajon mennyi idő alatt következne be a játék rendszerében? Lenne-e elég ideje még üzenetet írni Hinarinak, és segítséget kérni? Azt viszont mindenképp meg kell mondania neki, hogy Ozit és Aftont ne hozza magával. Túlságosan nagy szégyen lenne, ha a srácok így, ilyen szerencsétlen helyzetben látnák őt. Sőt, Fuwa és Miri sem jöhet, az kizárt. Jöjjön csak Hinari egymaga, még ő is sok, ha arról van szó, hogy Leo már megint bolondot csinált magából.
Elhagyta a torkát még egy segélykérő kiáltás, hátha valaki épp erre jár. Úgy döntött, ez az opció még mindig kevésbé szégyenteljes. Hamarosan meg is jelent egy fickó, Leo pedig boldog mosollyal fogadta.
- Hát egy zsiráfot követve lefutottam a pallóról, aztán egyszer csak süllyedni kezdtem - vallotta be a reggeli történetét kissé szégyenkezve, a szárnyat megpillantva azonban felderült az arca. Ilyesmi is van a játékban?
- De király! - bukott ki a száján a dicséret, majd elkapta a férfi karját, és cupp, már kint is volt a sárból. Röviden kifújta magát, amikor ismét talajt érzett a talpa alatt, aztán hálásan a társára nézett.
- Köszönöm, barátom, megmentettél a szégyentől! Leo vagyok, örülök, hogy erre jártál! - vigyorgott szélesen. Akkor aztán hirtelen megmozdult valami a közeli sártócsa mögött. - Az egy vad? - ragyogott fel a szeme. - Szeretsz vadászni? Ha igen, csatlakozz hozzám! - kiáltotta hirtelen, aztán végigrohant a palánkon, hogy elkapja a közelben rejtőző valamicsodát.


Hiéna
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Lélekvesztő mocsár Exp_bal18220/10500Lélekvesztő mocsár Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Lélekvesztő mocsár Empty Re: Lélekvesztő mocsár

Témanyitás by Sakuzo Kedd Jún. 09 2020, 17:40

"Zsiráfot követve lefutott a pallóról"- zsiráfot itt? Mi a fene? Hol látott ő itt zsiráfot? Még ha azt mondom hyppot... vagy nem tudom elefántot, de zsiráfot?
-Ö.... hát köszi!-feleltem neki a szárnyamra tett megjegyzése kapcsán. Már-már kezdek hozzászokni, mert hát eddig bárki látta, az mindig valami hasonlót mondott rá. Én nekem is tetszett, amikor először megláttam, és hát valljuk be eléggé hasznos egy szárny, főleg ha szárazföldhöz ragadt lények ellen kell harcolni. Szeretem is emiatt, de ha a karbantartásról van szó, akkor igazi nyűg. Na nem mintha egy leszerelés és felszerelés néha nem oldaná meg, de ha veszélyben van az ember, akkor jobb nem eldobni a fegyverét nem igaz?
Minden esetre nem is nagyon gondolkodom a dolgon tovább, hanem megyek és kihúzom a szőkét a trutyiból.
Pár pillanatra rá meg már ki is sikerült szednem és köszönetet is mondott érte. Ritka, hogy az emberek erre is szánnak időt, főleg manapság.-gondoltam egy mosollyal a számon, de csak a népszerű hüvelykujjal válaszoltam és pár szóval: -Szóra sem érdemes, te is megtetted volna értem. Egyébként Sakuzo vagyok.-a helyzetet pedig egy nesz, egy zörej törte meg a bokorban. Ha egy zsiráf lesz az, akkor lehidalok, de azt hiszem ebben a játékban sokminden előfordul.
Hogy ne ijesszem el a vadat Leonak csak bólintok, és én is nézni kezdem a bokrot. Persze a mellettem álló szőke nem ilyen okos... és üvöltözve tör előre az ismeretlenbe... Eléggé furán is nézek rá, hogy ez meg mi? Ha vadászunk nem óvatosan kéne menni érte, hogy nehogy észrevegyen? Mert ez így egy kicsit felelőtlen...

Szarvasbogár


A hozzászólást Sakuzo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 10 2020, 11:12-kor.
Sakuzo
Sakuzo
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2019. Jun. 24.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 21
Exp:
Lélekvesztő mocsár Exp_bal1542/1700Lélekvesztő mocsár Exp_ures  (1542/1700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Lélekvesztő mocsár Empty Re: Lélekvesztő mocsár

Témanyitás by Leonard Kedd Jún. 09 2020, 20:14


Leo boldogan vigyorogva emelte fel a hiénát, két mancsa alatt a derekánál fogva. Az állat rugdalózott és kapálózott, közben pedig vinnyogás és nevetés egyvelegére emlékeztető hangot adott ki. A férfi hangosan nevetett, ahogy az állatra pillantott. Az legalább ugyanolyan hangos volt, ahogy az előbb ő maga is. Leeresztette a talajra, megpaskolta a fejét, majd hagyta, hogy amaz elfusson, és röviden eltűnjön a mocsár kiismerhetetlen útvesztőjében.
Csak ekkor jutott el odáig, hogy észrevegye vadásztársa különös arckifejezését. Ezen a durcás pofán aztán újra felvidult, és ezer wattos vigyorral tette fel a kérdést:
- Valami baj van?
Persze, hogy volt. Csak azt nem értette, hogy mi, de reményei szerint rövidesen választ kaphat rá. Addig azonban elnézte, ahogy társa is kifog egy vadat a közelben. Cipője orrával a palló egyik kiálló deszkáját rugdosta. Vajon mennyire megbízható ez a szerkezet alattuk?
Persze gond egy szál sem. Az a különleges szárny bármikor kihúzhatja őket a csávából, ha véletlenül megint a sárban kötnének ki.
Mondjuk azért megkímélte volna magát a helyzet újra átélésétől. A sár még mindig összeragasztotta végtagjait és megfestette ruháit, pixelei csak kínzó lassúsággal szálltak az égbe. Nem tűnt el olyan gyorsan, mint ha az ember vízbe pottyan vagy leeszi magát. Ráadásul abban sem volt biztos, hogy legújabb útitársa mennyire megbízható. Szégyen vagy sem, az embernek meg kellett gondolnia, kiben bízik meg gondolkodás nélkül, még akkor is, ha az épp az előbb mentette őt ki a kutyaszorítóból. Egyszer még megtette, de vajon másodszor is így cselekedne? Azt ilyen rövid ismertség alatt még nem lehetett megállapítani.
- Na és te hogy keveredtél erre? Gyakorlott vadász vagy? - kezdett kíváncsi kérdezősködésbe, egyrészt azért, hogy elüssék az időt, másrészt azért, hogy jobban megismerhesse a Sakuzoként bemutatkozó férfit. Közben lassú sétának eredt, és figyelni kezdte maga körül a környezetet, hátha észrevesz valamit.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Lélekvesztő mocsár Exp_bal18220/10500Lélekvesztő mocsár Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Lélekvesztő mocsár Empty Re: Lélekvesztő mocsár

Témanyitás by Sakuzo Szer. Jún. 10 2020, 11:25

Amikor furán néztem rá, akkor azt ő bizony észre is vette... Nem meglepő mondjuk nem nagyon titkoltam az érzéseimet előle...Minden esetre szépen türelmesen néztem meg, ahogyan ő elfog egy hiénát... Legalább nem zsiráf, az elég beteg lett volna ha nem vesszük észre, nem?
-Ááááá.... semmi, csak izé... Vadászatnál nem szépen csendben kéne a vadra rámenni, nehogy elszaladjon?-kérdeztem tőle aztán újra normális arccal, hátha megérti mire is gondolok. Aztán ahogyan láttam előtte, hogy elengedte az állatot elmosolyodtam és hozzátettem: -Amúgy gratulálok a hiénához, és becsülendő, hogy elengedted.-azután pedig én is felfigyeltem egy fura neszre, és most kivételesen a végén még vadásznak is fogom hívni magamat... vagy mi.
Odamentem a bokorhoz osonva, nehogy elszaladjon bármi is az, majd amikor elég közel jártam hozzá lecsaptam rá, mint egy igazi ragadozó, majd kiemeltem a hatalmas levéltengerből a fejemen sok zöldelővel és egy pár ággal egy majdnem hatalmas Szarvasbogarat.
-Hát... Nem mondom, hogy nem jó első fogásnak, de azért nem is rossz annyira nem?-ült ki az arcomra egy vigyor, hogy életem első vadja. Persze amilyen szép volt egy ideig nézegettem, aztán visszatettem a bokorba, had menjen tovább. Kegyetlenség lett volna tőlem ha a szép állatot megölöm nemigaz?
Ezután pedig kaptam egy kérdést is, amire hirtelen legyintettem egyet.
-Pffff... Dehogy...-adtam hozzá a megfelelő gesztikulációt is. -Régebben próbáltam már vadászni, sőt halászni is, de egyikből sem lett semmi, mert akivel menni akartam elszaladt valami miatt mindig... Egyedül meg nem volt kedvem rá, most is csak időt elütni jöttem elsősorban. -feleltem neki, majd eszembe jutott egy kérdés: -És veled mi a helyzet, te nagy vadász vagy?
Sakuzo
Sakuzo
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2019. Jun. 24.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 21
Exp:
Lélekvesztő mocsár Exp_bal1542/1700Lélekvesztő mocsár Exp_ures  (1542/1700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Lélekvesztő mocsár Empty Re: Lélekvesztő mocsár

Témanyitás by Leonard Csüt. Jún. 11 2020, 00:38


Leo egy pillanatra megtorpant, kezét az ajkához illesztette, úgy meredt ellenfelére. Valóban nem mondott hülyeséget ez a Sakuzo. Sőt, még maga Leo is így kezdte élete első vadászatát, aztán.. Aztán összefutott Mikoval, és az egész borult. Aznap hangoskodva, sikítozva is találtak mobokat az erdőben, sőt, épp ezért a fiú agyában felülírta a vadászat képét az akkori, de mi van akkor, ha Sakuzonak igaza van? Mi van, ha aznap csak a szerencse kergette az ölükbe azt a rengeteg mobot?
- Tudod, voltam itt pár napja egy barátommal, és ő tipikusan végigkiabálta az egészet, mégis fogtam pár dolgot. Viszont lehet, többet is fogtam volna, ha csendben maradok, ez valójában egy tök jó tanács - mosolygott rá végül elismerően, aztán meg is fogadta azt. Lépteit lehalkította, kezeit zsebre tette. Csupán lassú szuszogásuk törte meg a csendet, meg néha-néha a beszélgetésük suttogása. A neszek így tényleg jobban kivehetőek voltak, amik a környékről érkeztek.
- Köszi. Semmi hasznát nem látom az öldöklésnek, ráadásul nem is kenyerem - fintorodott el, habár Sakuzonak nem kellett tudnia, hogy sajnos volt rá példa.. De hagyjuk is. A fiú gyorsan elhessegette borongós gondolatait, és inkább a jelenre koncentrált.
- Szóval te is állatkedvelő vagy? Látom, Unity - pillantott fel a céhlogóra, és ez kapásból sok mindent megmagyarázott. Az a céh híresen állatkedvelő volt - habár újabban a JL-ben is nagy volt a szőrös élet. - Akkor biztos ismered Simeont is - fűzte tovább gondolatmenetét, ahogy eszébe jutott a barátja.
- Szerintem nagyon király, még sosem láttam ilyet! - kerekedett el aztán a szeme, ahogy megpillantotta a Sakuzo tenyerén békésen masírozó szarvasbogarat. Gyorsan meg is nézte a könyvecskéjében, mi a leírása, és milyen jelvények szerezhetőek érte.
- Ha fogsz még egyet, még exp-vel is gazdagodhatsz. Látod itt ezt a jelvényt? Tök menő, én is akarok egyet! - lelkesedett, de még mielőtt eszébe juthatott volna elkapni, a szarvasbogár odébbállt, zümmögve tárva ki szárnyait.
- Valóban? Az nem túl szép azoktól a társaktól - csóválta meg a fejét. - Én egyszer voltam itt vadászni, akkor összefutottam egy bolondos csajszival, meg tegnap kiültem horgászni, akkor egész nap egyedül voltam - magyarázta az élményeit. - Gyakorlottnak azonban nem nevezném magamat. Viszont legalább nem fogok elfutni - kacsintott, aztán hirtelen megpillantott valamit a bokorban. Nocsak, egy rozsomák, itt?

Rozsomák
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Lélekvesztő mocsár Exp_bal18220/10500Lélekvesztő mocsár Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Lélekvesztő mocsár Empty Re: Lélekvesztő mocsár

Témanyitás by Sakuzo Hétf. Jún. 15 2020, 14:07

-Áááá értem, akkor így már van értelme, hogy miért voltál hangos. Mondjuk én a klasszikus vadászat alapján csinálom, odakint ment pár jó műsor az Állatok Világa csatornán. Ott mindig azt mondták, hogy csendben kell becserkészni a vadat.-fejtettem ki Leonak a gondolataimat, aztán persze ahogyan tovább beszélgettünk terelődött a téma is.
-Hát állatkedvelő az túlzás, inkább nem látom értelmét, hogy miért öljem meg... Egyébként igen ismerem őt, voltunk is pár helyen már közösen, igazán kedves srác, na meg a polipja... Elég fura párost alkotnak, de fun velük lenni.-mosolyogtam rá, gondolkodva el a legutóbbi játékon amit játszottunk az arénában. Bár semmi esélyem nem volt ellene mégis becsületes harc volt és nem csak lecsapott, mint ahogyan elterjedt, hogy sokakkal lenni szokott. Monjduk céhtárs, csak nem akart volna szemét lenni velem, szóval érthető is valahol a dolog.
-Hmmm megvallva őszintén nem néztem még a listát mi mit ad, de ha ma sikerül mégegyet behúzni, akkor az poén lenne. Mondjuk kell hozzá mázli is. Így még jó, hogy elengedtem, talán jobb eséllyel botlok bele megint nemigaz?-kérdeztem tőle, majd pár megjegyzést tett az utóbbi vadászós társaimra. Nem nagyon akartam mást hozzáfűzni, mert semmi értelme nem lett volna, így inkább figyeltem, hogy ő miről kezd el mesélni. Az egészet pedig az szakította meg, hogy Leo észrevett valamit az egyik oldalt, amíg én valami mást a másikon. Elhúztam hát a hatalmas bokrot ami valami olyat takart ami azt hittem, hogy itt lehetettlen:
-Bakker... Leo... ez egy Zsiráf!-néztem magam mögé, hogy vajon ő is látja e a foltos hosszúnyakú állatot.

Zsiráf
Sakuzo
Sakuzo
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2019. Jun. 24.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 21
Exp:
Lélekvesztő mocsár Exp_bal1542/1700Lélekvesztő mocsár Exp_ures  (1542/1700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Lélekvesztő mocsár Empty Re: Lélekvesztő mocsár

Témanyitás by Leonard Szer. Jún. 17 2020, 21:58


Igen, valójában nem volt hülyeség, amit a fiú mondott. Ha csendben csinálják ráadásul lehet, hogy nem csak szarvasbogarak fogják megkörnyékezni őket, hanem valami komolyabb is. Például egy medve. Leo azóta vágyott egy medvét elfogni, hogy Miko megemlítette neki, azt is lehet találni az erdőkben. Az eszébe sem jutott, hogy ez talán fals információ lehet, az viszont igen, hogy még ő előtte elkapjon egyet, utána pedig eldicsekedjen vele. Nem azért, hogy felvágjon, egyszerűen csak úgy gondolta, Mikonak biztos tetszene a dolog - habár utána biztos megkérné őt, hogy cipelje el arra a helyre, hátha találhatnak még többet.
A csaj jó kedélyű, vidám teremtés volt, Leo jól érezte magát a társaságában, így aztán igazán nem mondott volna nemet egy ilyen véletlenszerű összefutásnak.
- Áhh, én ilyen csatornákat sosem néztem - legyintett a fiú. - De próbáljuk meg a te módszereddel, igazad van! - vigyorgott aztán rá, és a következő vadat igyekezett már egészen, nagyon-nagyon halkan és finoman becserkészni. El is kapott egy szőrös kis testet - egy rozsomákot. Még sosem látott ilyet a játékban, a valóságban azonban találkoztak már ő és a kis jószág. Akkor jóval félelmetesebbnek tűnt - mivel Leo még kisgyerek volt.
- Igen, ez a legjobb kifejezés! Fun velük lenni - ismételte meg a kifejezést. - Én nagyon bírom őket, mindig bearanyozzák az ember napát, bár az is igaz, hogy különös - és különleges - páros. Ritka polipot látni petként.
- Én mondjuk úgy tudom, kaphatsz pár aranyat, ha behúzod a bundájukat vagy a húsukat, és finomakat is tudsz belőlük főzni - reflektált aztán arra, mi hasznuk származhatna az ölésből. Habár azt elképzelni sem tudta, egy szarvasbogárból például milyen pörkölt készülne.
- Valóban! Még az is lehet, hogy én is elkapom őt! - lelkesedett aztán. - A lista pedig itt van, gyere, nézd meg, nagyon hasznos - nyitotta volna le a menüjének azt a szakaszát, de Sakuzo hirtelen eltűnt, és rövidesen egy nem kicsi lény társaságában bukkant elő.
- Ez tényleg egy zsiráf - kerekedett ki a kardforgató szeme. Lehet, hogy az előbbi! De hogy a francban bújt el a bokor mögé?! Annyira ledöbbent a hirtelen felbukkanásán, hogy nem volt már lehetősége neki is megérinteni - a zsiráf elszelelt.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Lélekvesztő mocsár Exp_bal18220/10500Lélekvesztő mocsár Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Lélekvesztő mocsár Empty Re: Lélekvesztő mocsár

Témanyitás by Sakuzo Hétf. Jún. 22 2020, 14:14

-Azon mondjuk sosem tudok dűlőre jutni, hogy vajon a polip miket cuppog nekem... tisztára olyan mintha nekem beszélne nem?-kérdeztem Leotól folytatva a Simeonékról szóló diskurációt. Nagyon olyan filling a polip beszéde, mint anno amit csináltak filmben a Groot-é. Az is nagyon poén volt, mert sosem lehetett tudni mit mond. Kiváncsi vagyok, hogy Simeon érti-e már a kis polipot... Jut eszembe amúgy akkor nem is harcolt a polip csak a srác, ha jól emlékszem... lehet lassan megint kéne egy harc velük?-gondolkodtam, miközben az események haladtak mellettem.
-Hát ez mondjuk igaz... De nekem ezzel nem nagyon kell foglalkoznom, otthon a csajok mindig készítenek valami finomat, mire hazaérek a levelingről.-tettem hozzá az állatok lootjához. -Igazából, lehet, hogy nem cikiznének, ha néha hazavinnék egy-egy állatot kajának nem gondolod? És amúgy köszi a listát.-tettem hozzá az egészhez, miközben a zsiráfot megláttam, ami egy bokor mögött lapult... Egy kicsit leesett az állam miatta, lehet, hogy pont a füvet ette volna? De minek ha ott van a fán a sok levél... Tudtommal ugyanis azért van ekkora nyaka, hogy felérje azokat... Nem értem.
-Hmm... ez elfutott. Ha legközelebb látok egy zsiráfot lehet kéne belőle egy hátast csinálni. Egészen érdekes lehet egy zsiráfon lovagolni. Egyébként, ha már itt tartunk a rozsomák is jó lett volna ilyen célra nem?-néztem rá mosolyogva el a gondolaton, hogy hogyan néznénk ki, ha azon a két állaton lovagolnánk be a városba. Szerintem sokaknak az álla leesett volna, mert hát általában ilyen farkasok, lovak és ilyesmik lehetnek ilyen állatok, nem éppen egy zsiráf vagy rozsomák. Mondjuk kering legenda egy delfin hátasról is, ami meg repült. Egyszer lehet megkéne keresni?
Sakuzo
Sakuzo
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2019. Jun. 24.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 21
Exp:
Lélekvesztő mocsár Exp_bal1542/1700Lélekvesztő mocsár Exp_ures  (1542/1700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Lélekvesztő mocsár Empty Re: Lélekvesztő mocsár

Témanyitás by Leonard Szer. Jún. 24 2020, 10:50


- Én sem értem jól, de Simeon fordít, ha arról van szó - vigyorgott a férfi, aztán eszébe jutott az a különös eset, amikor... Amikor egyszer meglátogatta az Unity céhházat, ráadásul Tengerszem bőrébe bújva. Nem annyira volt kellemes, amikor a saját szavai törtek elő phh-phhhh-ként, de azóta kicsit jobban megértette, mikor mit mond az állat, és egy picit több együttérzést is tanúsított a polipok iránt. Nyolc lábon járni-kelni nem egyszerű művelet.
- Áhh, szóval a ti céhetek is élvezi a gondos női kezek munkáját? - nevetett aztán fel. - Nálunk Hime felel a beszerzésért, de vannak állandó partnereink is. Az egyik ismerősöm, Szophie találta ki például a céh legmenőbb szobáját, egy csokiszobát, tele édességgel, és a mai napig tanácsokat ad Hinarinak, honnan szerezze be a legjobb édességeket. Persze néha azért főzni is szoktunk, de azzal főleg Alex szórakoztatja magát. Én elvagyok a péksütikkel - magyarázott nagy hévvel, és tudta, hogy ezzel igazából nem sokat árul el a céhről - csak épp annyit, amennyit a közvélemény egyébként is tudhatott, hiszen Leo maga is tudott róla már a belépése előtt is. Na jó, kivéve talán az Alexes információt.
- Miért, cikiznek? - pillantott fel, és kezdett arra gondolni, hogy talán az Unityben is megátalkodott némberek laknak. Ráadásul ott is röpködtek a cicafülek. A JL-ben azonban egyáltalán nem a nőkkel volt a probléma, hanem inkább a humortalan férfi egyedekkel. Kivéve Aftont. Leo hihetetlenül örült, hogy a szemüveges férfival végre egy valamirevaló férfi embert is a társaságukban tudhatott.
- Próbáld ki és vigyél haza valamit, hátha segít. De tapasztalatból mondom, az a nő, aki beszólogat, bármit teszel, sose fogja abbahagyni. Lehet, hogy tetszel neki - kacsintott és vigyorgott társára játékosan.
- Zsiráfon belovagolni? Hát haver, a te képzeleted se semmi! - kerekedett el aztán a férfi szeme, de ahogy újra és újra elképzelte a jelenetet... Hát miért is ne?
- Zsiráf vadászatra fel! - rikkantott, persze csak félősen, nehogy elijessze maga körül a vadakat. Persze neki esze ágában sem volt felülni egyre, ahhoz túl jól ismerte a lovaglási képességeit, és azok szörnyűek voltak, de Sakuzot simán elkísérné, miközben zsiráfon... tevegel.
Miközben beszélgettek, hirtelen egy szarvasbogár repült a könyökére.
- Hé, visszajött a rovarod! - kiáltott fel boldogan, és nyújtotta a könyökét Sakuzo felé, de addigra az állat már elrepült.

Szarvasbogár
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Lélekvesztő mocsár Exp_bal18220/10500Lélekvesztő mocsár Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Lélekvesztő mocsár Empty Re: Lélekvesztő mocsár

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.