Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hinari vs Eru

4 posters

Go down

Hinari vs Eru Empty Hinari vs Eru

Témanyitás by Eru Csüt. Jan. 23 2020, 19:30

Úgy érzem ma nagy fába vágok vagy is csajba, vagy is nőbe. Tudnám még fokozni, a dolgot, de újonnan szerzet pontjaim és szegényes felszerelésem ki akartam próbálni. Igazi éles harcban akartam próbára tenni magam, lássam mennyit is érek. Fejlődni meg csak állítólag úgy lehet, ha átlépem határaim.
Be evickélek az arénába és ki hívom hát őő hát őt! Random bökők a listára és ujjammal kisérem ahogy olvasom hangosan.
- Hinari....Hina nén...khm lehet nem örülne?
Jut eszembe, nem mindenki díjazza, ha le öregezik vagy néni, esetleg bácsizák.
- Ki hívom HINARIT JL-böl.
Kiáltom hangosan, ugyan is fogalmam sincs arról ez totál fölösleges. Teljesen azt hiszem ez úgy megy itt, mint harcosok klubjában. Elmondod hangosan kit akarsz és az, ha elfogadja belép a körbe. Na hát ez is meg volt, már csak a beállításokat kell szemügyre vennem. Olyan sok féle lehetőség van szinte beleszédülök, terep és időjárás is alítható. Többek közt további nehezítés mind két fél számára, vagy csak az egyiknek. Közben meg érkezne ellenfelem láthatja ahogy beállításokon gondolkodom törőm a kicsi fejem mi is lenne a jó. Ő azt hiszem sokkal nagyobb szintű nálam, de nem érdekel a győzelem. Csak a tudás most az a fontos, részben ez az első lépésem Iona samát büszkévé tehessem és betartsam, valamint véghez vigyem utolsó kívánságát.
**Beállítások**

Ellenfél felszerelés nélkül (Hinari)
Helyszín: Árnyas tisztás körben bokrokkal és fákkal.
Idő: Naplemente
Időjárás: Enyhe szél, meleg kora nyári

** **
Elégedetten csaptam össze a tenyerem és vártam, na most mi fog történni. Még mielőtt el nem felejtem bekapcsolom a jártasságaim.
Eru
Eru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 212
Join date : 2019. Jul. 06.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hinari vs Eru Empty Re: Hinari vs Eru

Témanyitás by Hinari Pént. Jan. 24 2020, 10:12


Általában nem a rendszerüzenet az, amit először megkapok. Akik ismernek - márpedig nagyrészt velük szoktam arénázni -, azok még a kihívás előtt írnak nekem, hogy egyáltalán jó-e nekem, mikor van rá időm, nem küldetésen vagy bármi egyeben vagyok-e. Akik pedig ismeretlenül hívnak ki, ott nagyjából eleve azért tudnak kihívni, mert ott vagyok helyben és éppen ellenfél után nézelődök.
Most viszont csak a rendszerüzenet csippant. Homlokráncolva nyitottam meg, de nem volt ismerős a név... és igaz az első gondolatom az volt, hogy írok Hoorának, tud-e erről a játékosról valamit, végül azonban mégsem vontam bele a fekete férfit ebbe, hiszen nagyjából bárki rábökhetett a nevemre a listán és ha a képességeimre lenne kíváncsi, neki is meg kéne mutatnia a sajátjait. Az aréna pályaalakításának lehetőségével pedig a lelátón ülők sosem lehettek biztosak benne, hogy bármit is látnak majd a küzdelemből. Persze elfogadtam a kihívást (nem akartam pontokat veszíteni), és mivel időpontot én választhattam, megbeszéltem gyorsan Allal, hogyan tervezzük a napunkat és végül egy kora délutáni kezdést küldtem vissza. Pontosan érkeztem, tekintetemmel pedig ellenfelemet kerestem. Volt is egy kislány a panelnél, így első körben őhozzá sétáltam oda, hátha ő az.
- Szia, te vagy Eru? - kérdeztem, a pozitív válasz után pedig kicsit jobban is megnéztem magamnak a lányt. Nem tűnt olyannak, mint aki hátsószándékkal érkezne és jól emlékeztem, még a ranglistán sem volt fenn egyáltalán - Milyen szinten vagy? - tudakoltam tőle, miközben én is odahajoltam a pályaválasztó pult fölé, amit eddig állítgatott: valószínű fogalma sem volt, hogy általánosságban ezt inkább a kihívott fél végzi el, de nem szóltam neki, nem nagyon lett volna értelme. Amikor végzett, akkor pedig könnyeden bólintottam felé és a tőlünk távolabbi bejárat felé intettem:
- Én onnan fogok kezdeni. Ha lejárt a hatvan másodperces felkészülési idő, utána kezdődik - magyaráztam, valahogy pont úgy, ahogy Mikonak nem is olyan sokkal ezelőtt. Az a harc igazán izgalmasra sikerült, ez pedig, elnézve az ellenfelem, egyre kíváncsibbá tett.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hinari vs Eru Empty Re: Hinari vs Eru

Témanyitás by Eru Pént. Jan. 24 2020, 19:35

Észre sem vettem, hogy valaki mögém lépet, annyira lefoglaltak a beállítások. Amiről fogalmam sem volt, kihívott fél joga lenne. Ezt ugyan is csak később tudom meg majd a jövőben. Vissza térve a lényegre, valaki meg szólított a hátam mögé lépve én pedig meg ijedtem.
- Víííííkk
Nyikkantam halkan ijedtemben és tágra nyílt szemekkel pillantottam hátra. Nem lepleztem kicsit sem, frászt hozta rám a settenkedő.
Végig mértem és mielőtt reagálna, furcsa lesz a számára biztosan meg is szaglászom picit. Majd el mosolyodom és hátrálok egy lépést.
- Igen Eru vagyok..... öhm Hinari?
Nem csalnak az érzékeink vagy is Zitusé akkor vagy ő az, vagy valaki más, akinek hasonló kisugárzása van. Itt a jó szívűségre gondolok és a minden féle gonoszságtól mentes jelemre.
Kérdését halva bal kezem ujjain számolgatok egy darabig, 20 vagyok igazából nem nevezhető teljes értékűnek a szintem. Na ezt hogyan is tálaljam, talán jobb az őszinteség végül is nem a nyereségvágy hajt meg úgy is kiderülne.
- Hát nem tudom, igazából nem rég kiképzöztem és előtte nyolcas voltam. Most csak a kíváncsiság és tapasztalat szerzés hozott csak ide.
Ezzel el is árultam, teljesen új vagyok még ezen a terepen na meg más helyen is. Nincs túlságosan sok tapasztalatom, de tanulni sosem késő. Hálásan néztem fel rá mikor útba igazított és bólintottam is.
- Rendben, köszönöm az útmutatást.
Nem húzva az időt a helyemet kezdtem el keresni, honnan is kell majd indulnom és hol is kell kivárnom az egy percet.
Eru
Eru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 212
Join date : 2019. Jul. 06.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hinari vs Eru Empty Re: Hinari vs Eru

Témanyitás by Hinari Szomb. Jan. 25 2020, 15:26


Tehát ő volt Eru. Haloványan elmosolyodtam azért az ijedtségére, ahogy hátrébb ugrott, pedig egyáltalán nem állt szándékomban pont így, ennyire váratlanul érni mögéje. A kérdésére csak bólintottam, amikor viszont megszagolt, rajtam volt a meglepettség sora: nem igazán találkoztam még olyanokkal, akik így mérik fel a másikat az első találkozás alkalmával. Kicsit kényelmetlen is volt, leginkább a körülöttünk lévő, felhúzott szemöldökű érdeklődők miatt; de hamar túltettem magam rajta, amikor elkezdte a szintjét számolgatni.
- Hát, igyekszem akkor segíteni benne - mosolyogtam rá és előrevettem a nyakamon lógó egyik medált a háromból: az adventi jutalom átadásáért kaptam, azóta viszont sokszor nem próbálhattam ki, mégis mennyit és hogyan segít - Nekem sok szükségem úgysincs már a tapasztalatpontokra - folytattam, azt viszont csak magamban tettem hozzá, hogy legendás fegyver pontokra már annál inkább, ám ez a harc valószínű nem erről fog szólni. Persze ez nem feltétlen volt gond. A köszönetére csak biccentettem és elsétáltam az aréna túlfelére. Odabent egészen kellemes környezet fogadott, naplementében azt hiszem még nem is harcoltam így... apropó harc, igazából valószínű nem lesz túl hosszú. Még úgy sem, hogy egyetlen Katana volt a kezemben, minden más felszerelésem az inventorymban maradt. A számláló nem járt még le, az időt kihasználva pedig könnyeden besétáltam a megalkotott árnyas-bokros terep közepére, jól látható helyre, és elnéztem arrafele, amerre Észlelésem a kislány helyzetét jelezte.
- Most kezdhetsz te - bólintottam felé, hiszen sok esélye nem gondolom, hogy lesz huszas kiképzős pontokkal, tier egyes felszerelésben. Ha pedig gyakorolni szeretne, legalább az első körben adjam meg neki ezt a lehetőséget: elvenni a kedvét az arénázástól egy gyors one hittel semmi értelme nem volt.


Átadtam a kezdés jogát.
Dobási arányok:
Hinari (Sebzés: 87, támadás elvétése 1 ÉS halál dobása, minden más esetben talál, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 3.1 SP kiskörönként.)
Eru (Sebzés: 35/kés, támadáshoz 4 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 6 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)

Hinari (50. szint): 300/300 HP, 0 páncél, 260/260 CSP
Eru (20. szint): 100/100 HP, 17 páncél, 95/95 CSP
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hinari vs Eru Empty Re: Hinari vs Eru

Témanyitás by Eru Kedd Jan. 28 2020, 20:15

- Rendben, köszönöm a segítséget.
Mielőtt még elsétálnék meg fordulok és egy picit elgondolkodom, vajon ki mondhatok ilyen szavakat? Meg tehetem, végül is miért is ne, bár kétlem számitana bármit, amit én mondok.
- Én pedig igyekszem élvezetes párbajtárs lenni.
Fogalmam sem volt milyen az, aki élvezetes társ egy párbajban, eddig csak egyet láttam abban nem volt élvezet. Puszta élet halál harc volt, semmi más egy csepp becsület annyi nem volt benne. integettem hát és elindultam a helyemre. bent a környezet fogadott, amit beállítottam, ami az emlékeimben élt. Örökre belém éget a helyszín és azok a percek, amiket ott töltöttem. Jártaságaim bekapcsolva lopakodást és rejtőzést igyekeztem megközelíteni Hinarit, de fogalmam se volt róla látt engem. Közelébe érve meg szólított, én meg lepetten dugtam ki fejem az egyik bokorból.
-Hogy mi? Ezt nem értem elméletileg bekapcsoltam a jártaságaim.
Meg vakartam a fejem, nem jöttem rá miért is vett észre, de az is lehet csak magam árultam el és igy akart kicsalni. Már össze is húztam magam, vártam lecsapjon. nem tette csak ált ott, tényleg nagyon kedves és segítőkész.
- Hm igazad volt tényleg olyan.
Suttogtam magam elé és elmosolyodva meghajoltam.
- Köszönöm szépen, akkor megpróbálom.
Kezdő állásba helyezkedtem, és lehető leggyorsabban mozogva megközelítettem. jobb kezemben csak egy stiletot tartva. Támadással próbálkoztam és reméltem, talán megkarcolom Zitával.
Eru
Eru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 212
Join date : 2019. Jul. 06.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hinari vs Eru Empty Re: Hinari vs Eru

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jan. 28 2020, 20:15

The member 'Eru' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Hinari vs Eru 4767251444_0f76bf2817_s Hinari vs Eru 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hinari vs Eru Empty Re: Hinari vs Eru

Témanyitás by Hinari Szer. Jan. 29 2020, 11:00


Én nemkülönben elgondolkodtam a használt kifejezésén, végül pedig csak egy mosollyal biccentettem: ki tudja, lehet tényleg élvezetes lesz, ilyen vagy olyan okokból, amiknek a szintkülönbséghez vajmi kevés köze lehet majd. Mindketten beléptünk az aréna területére, én pedig jártasságaimmal felszerelkezve kivártam, honnan is kerül elő a kislány - az viszont, hogy csakúgy kidugta a fejét a bokorból, halk nevetésre késztetett:
- Ha be is kapcsoltad őket, fontos a szintjük - magyaráztam neki segítőkészen - Ha kisebb szintű a rejtőzésed, mint az én észlelésem, akkor észre foglak venni... mint ahogy most is - mutattam rá a dolog nyitjára, azt viszont (hallgatózás híján) nem igazán értettem, amit csakúgy magának, suttogva mondott. De talán nem is volt fontos most. Eru megköszönte a lehetőséget és már támadott is, én pedig védekező állásba helyezkedve és nem kevéssé kíváncsian vártam, mivel fog próbálkozni. Miután előhúzta az egyik kését, már biztos, hogy árnyharcos volt, amikor azonban a bal kezében nem jelent meg fegyver, csak pusztakézzel támadott, az tényleg felkeltette az érdeklődésem. Egy oldalra lépéssel majd egy hátraugrással kerültem ki a felém intézett támadásokat, egy gondolat azonban befészkelte magát a fejembe.
- Csak egyetlen fegyvered van? - kérdeztem rá nyíltan, hiszen eddig is mindenre készséggel válaszolt, miért lenne hát ez kivétel most? - Ha nem tudtál másodikat szerezni, tudok segíteni benne - mosolyogtam rá, majd megforgattam a levegőben a Katanát - Most viszont először próbáld meg ezt kivédeni - tettem hozzá és melléje léptem, majd egy a válla vonalából a medencéje felé tartó vágást indítottam el, direkt úgy fordítva a csuklóm, hogy a penge élét könnyebb legyen bal kézzel hárítania, mintsem a jobb kezében lévő fegyverrel. Le akartam tesztelni valamit, mielőtt válaszol... és ha igazam lesz, akkor tényleg érdekesen fog alakulni ez a kettőnk közti párbaj.


Megy 1db támadás 87 sebzéssel Smile
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hinari vs Eru Empty Re: Hinari vs Eru

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Jan. 29 2020, 11:00

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Hinari vs Eru 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
Hinari vs Eru 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hinari vs Eru Empty Re: Hinari vs Eru

Témanyitás by Eru Szer. Jan. 29 2020, 20:44

- Mi, hogy olyan is van?
meglepett a magyarázata, a leírásban azt hiszem nem szerepelt ilyen. Vagy csak figyelmetlen voltam, na jó, de akkor is megérte mert izgalmas egy jártaság. A többi egy kicsit unalmasnak tűnik, persze azok is hasznosak valakinek. nekem egyelőre semmire se jó, vagy is én nem tudom elképzelni mire lehetne jó bármelyik.
- Nem árulhatom el, kedves vagy és segítő kész. Szeretném, ha titok maradna, Meg ígértem Iona samának mielőtt meghalt.
A témát ezzel lezártnak tekintettem, és ha faggatna még a dologról fejem rázva tiltakozom a további témát célzó kérdésekkel kapcsolatban. Arcomra közben kicsit csalódott kifejezés ült, nem sikerült találatot bevinnem. Ebből is csak tanultam, figyeltem a mozdulatait. Leszürtem nem csupán a pontok különbsége munkálkodik most.
- Mi mi mi? Nem szeretnék az adósod lenni, igy is van egy tartozásom, amit soha nem tudok meg fizetni.
Igy van, ha kell majd megszerzem magamnak igy vagy úgy. Természetesen törvényes keretek közt, nem lopok és ölök azért nekem jobb legyen. Támadására figyelmeztet csak bólintok és felkészülök, tudom, ha komolyan venné már fellenék aprítva. Még igy is olyan sebzést visz be nekem, majdnem lenulláza a pontjaim. Hiába próbáltam félre ütni bal kezemmel a pengét, nincs elég pontom. Gyorsabb és ügyesebb volt nálam, a kardja elcsúszott bal kezemen és oldalamban landolt. Én magam oldalra tántorodva elterültem a földön, mint egy béka.
- Brekeke....
Felülök majd állok és látszik számolgatni próbálok. Ujjammal mintha egy csikót követnék levegőben.
- Öh azt hiszem 87 majd nem az összes életpontom. Szerencse csak gyakorlunk azt hiszem.
Újra próbálkoztam egy támadással és tudtam jól ez az utolsó lehetőségem. Jobb csuklóm meg ragadtam a ballal, majd futás közben szúrásból át vittem vágásba a fegyverem. Bal csípőtől jobbra felfelé irányoztam a vágást mi közben meg próbáltam elkapni bal kezemmel hirtelen ne tudjon kitérni.


A hozzászólást Eru összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jan. 29 2020, 20:45-kor.
Eru
Eru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 212
Join date : 2019. Jul. 06.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hinari vs Eru Empty Re: Hinari vs Eru

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Jan. 29 2020, 20:44

The member 'Eru' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Hinari vs Eru 4766610511_dda12706fc_s Hinari vs Eru 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hinari vs Eru Empty Re: Hinari vs Eru

Témanyitás by Hinari Pént. Jan. 31 2020, 10:37


Azért egy kicsit meglepődtem a válaszán. Hogy titok lenne? Furcsa... amivel viszont befejezte a mondatát, az önkéntelenül is összeszorította a szívem.
- Persze - bólintottam elkomorodva kissé, hisz ezek szerint utolsó kívánság volt és... valami köze lehetett ahhoz, hogy Eru csak egyetlen fegyvert hord kézben - Maradjon akkor titok - tettem hozzá és mosolyogtam rá végül, a következő, heves reakciójára is csak könnyedén biccentve: érthető, ha nem akar tartozni, főleg ezek után... de persze megoldható lett volna ez lekötelezettség nélkül is, például ha kifizeti, de ebbe most nem akartam belemenni, hisz mégiscsak egy arénaharc közepén tartottunk. Támadtam, nem véletlenül oda, ahova, az pedig, hogy a bal karját nem húzta el, sőt, azzal akarta kivédeni a csapásom, újabb támpontot adott és, nos, passzolt is az elképzelésemhez. Csak fegyver lehet, ha pixelcsík és sebzés helyett csupán elcsúszott rajta a Katana éle. Én pedig csupán egyetlen olyan árnyharcos fegyvert ismertem, ami képes felvenni használója karjának alakját, és ha lenne is ilyesmi még a piacon, annak igazán csekély a valószínűsége. De nem mondtam ki hangosan, hogy mire jutottam: akár őnála van most a Parazita, akár nem, ő szeretné, hogy titok maradjon, tehát titok is marad. Rápillantottam a Katanára és bólintottam - ha más nem is, én teljesen megértettem Erut ebben. Közben fel is tápászkodott és újra számolgatni kezdett, amin már meg se lepődtem.
- Igen, csak gyakorlás - erősítettem meg mosolyogva és felkészültem a védekezésre. Ügyesen támadott, majdnem egyszerre a két kezével és mivel a Parazitára koncentráltam jobban, mire sikeresen odébb léptem előle, a másik késével elért és meg is sebzett - Nem rossz - reagáltam és amíg közel volt, megpróbáltam kihasználni a helyzetet és egy gyors, lefelétartó vágással támadtam rá, ha pedig véletlen elkerülte volna, már a képességem biztos találatával ütöttem feléje egy másodikat is.


Megy két támadás, ha az első nem sikerülne, a második már biztos találatos.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hinari vs Eru Empty Re: Hinari vs Eru

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Jan. 31 2020, 10:37

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Hinari vs Eru 4766610511_dda12706fc_s Hinari vs Eru 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
Hinari vs Eru 4766591541_a6962e6ebb_s Hinari vs Eru 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hinari vs Eru Empty Re: Hinari vs Eru

Témanyitás by Eru Pént. Jan. 31 2020, 19:11

- NYehe
Nagyot puffantam a földön, élet pontjaim minimálison voltak. A rendszer ki írta a fejünk fölé, hogy ki is győzött most. Nem is volt kérdéses egyébként sem a párbaj bajnoka ki lesz. Feltápászkodtam a földről és Hina elé léptem, végig mértem újra és elmosolyodtam.
-Te vagy az első, aki megdicsért, gondolom már sejted a titkom.
Meg vakartam a tarkóm és elfordítottam a fejem is, kínos volt számomra a következő mondat. Nagyon furcsa is, furcsasága nem az volt, amit tartalmazni fog. A rövid idő hiszen csak percek teltek el azóta meg ismertem a nőt.
-Mind a ketten kedvelünk, köszönettel is tartozom.
Fel nyitottam a panelem és egy barát kérelmet küldtem Hinarinak. Reméltem elfogadja, barátság ugyan túl korai még köztünk. Viszont a jövőbeli kommunikációt nagyon meg könnyítené a dolog.
-Tudod miattad kitaláltam hogyan törleszthetek. Azt hiszem jobb, ha minél előbb szinteket lépünk mind a ketten.
Egy élet felbecsülhetetlen érték én életem köszönhetem Ionának. Úgy tiszteséges, ha másokon segítek és úgy élek, ő büszke lehessen rám.
Mai napból rengeteg dolgot tanultam, kedveség és jóság másokban is ott van. Ez a fény törékeny, táplálni kell azt hiszem szeretnék egy szer a láng lenni, aki a fény része.
Eru
Eru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 212
Join date : 2019. Jul. 06.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hinari vs Eru Empty Re: Hinari vs Eru

Témanyitás by Hinari Szomb. Feb. 01 2020, 12:58


Mire visszacsúsztattam a Katanát a tokjába, Eru már felállt és közelebb lépett. Kicsit meglepett, hogy senki sem dícsérte még, de ez, sajnos, ebben a játékban megesik... és amúgy odakint, a valódi világban is.
- Ismertem egy árnyharcost, akinek hasonló fegyvere volt - feleltem és az emlékek egy pillanatra visszacsúsztak szemeim elé, meg... az is, ahogyan az egész végződött - Biztosra persze nem tudhatom, meg amúgyis... azt mondtad, titok, úgyhogy titok - mosolyogtam rá, jelezve felé, hogyha esetleg még rá is hibáznék sem kell tartania tőlem. A tippemet mondjuk erősen alátámasztotta az, hogy többesszámban beszélt; kevés olyan tárgy van, amit élő, esetleg érző lényként kezelünk és például a Katanám egyértelműen egy volt ezek közül. Mégha ebben a tét nélküli, könnyed párbajban egyikünk sem érezte szükségét, hogy közbeszóljon ő is. A köszönetmondására bólintottam és talán ez volt az, ami eszembe juttatta, hogy a párbajunk előtt mit szerettem volna kipróbálni.
- Oh igaz is - néztem meg a jutalomosztó panelt tüzetesebben is - Elvileg a medálom miatt a kapott tapasztalati pontjaim 10%-áról dönthetek, hogy odaadom-e. Még nem volt alkalmam kipróbálni, kíváncsi vagyok, hogyan működik - húztam elő a vértem alól az itemet és amint aktiváltam, a panelen máris megjelent az opció, és a lehetőségek is, amikre beválthatom.
- Nem is bonyolult - nyugtáztam jókedvűen, amint viszont bezártam a felugró ablakot, egy másik került a helyére. Egy barátfelkérés Erutól. Bár furcsálltam, hogy összesen ennyi ismeretség után már felajánlja, de nem volt okom nem elfogadni, így rányomtam a kék gombra és barátlistámon máris megjelent ő és a helyzete is. Újabb teher, újabb öröm - sóhajtottam, de ez márcsak ezzel járt.
- Szurkolok, de csak óvatosan - mosolyogtam rá - Érdemes ellátogatnod az Aincradi Bossölő Alapítvány épületéhez, ha fejlődni akarsz. Nekik van egy programjuk, ami segíti a kisebbeket, cserébe pedig ti is segíthettek a frontnak a bossok ellen. Nincs is innen olyan messze - magyaráztam és ha kellett, útba is igazítottam aztán. Nekem viszont egyéb dolgom volt, így még kisétáltam vele az aréna épülete előtti térig, majd elköszöntem és hazafelé vettem az irányt.



Az Önzetlenség Medáljának segítségével szeretném a kapott exp 10%-át Erunak adni, cserébe ugyanannyi Nihil Bogyóért. Köszi!
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hinari vs Eru Empty Re: Hinari vs Eru

Témanyitás by Cardinal Hétf. Feb. 24 2020, 21:53

Rendszerfrissítés... aréna küzdelem zárása... 25 exp jóváírva... 60 arany jóváírva... 6 legendás exp jóváírva... 3 tapasztalatpont átirányítva...

Hinari: +10 pont
Eru: -10 pont

Aréna küzdelem lezárva!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hinari vs Eru Empty Re: Hinari vs Eru

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.