Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Kazamata 2019] 2-es csapat

+2
Simeon
The Gleam Eyes
6 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

[Kazamata 2019] 2-es csapat Empty [Kazamata 2019] 2-es csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Vas. Dec. 22 2019, 13:15

Résztvevők:
- Chancery (47): É:54 | FK:66 | E:10 | I:90 | K:68 | Gy:83 | S:69 | P:105
- Simeon (37): É:40 | FK:42 | E:55 | I:105 | K:30 | Gy:46 | S:75 | P:95
- Sakuzo (3): É:4 | FK:5 | E:7 | K:6 | Gy:4 | S:14 | P:14
- Pinku (3): É:4 | FK:8 | E:12 | K:2 | Gy:12 | S:2 | P:27

Választott Tier: 3

Nektek is tudomásotokra jutott az első szinten található hatalmas elfagyott terület, ami a karácsony közeledtével egyre nagyobbá és nagyobbá válik. A szóbeszéd azt mutatja, hogyha nem sikerül szenteste előttig legyőzni az ily hirtelen megjelenő kazamata bestiáit, úgy az egész szintet be fogja borítani a fagy és a hó. De ti, mint bátor hősök, ezt végtére is nem hagyhatjátok nem igaz? Hát induljatok útnak és mentsétek meg a Karácsonyt!

Határidő a kazamata befejezéséhez: 2020.01.31. 12:00
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2019] 2-es csapat Empty Re: [Kazamata 2019] 2-es csapat

Témanyitás by Simeon Hétf. Dec. 23 2019, 17:57

Simeon már tűkön ült a céhház előterében, mire megérkeztek a többiek:
- Mikor indulunk? Indulunk már ugye? Biztosan nagyon hideg lesz így vettem egy télikabátot, olyan jó meleget az útra! - pattant fel, ahogyan meglátta az első embert azok közül, akikkel mára kazamatázást beszéltek meg. Tengerszem már nem volt ilyen lelkes: még megtartott valamit - nagy erőkkel - a múló sértettségéből, mert idióta gazdája rá akart adni egy olyan ronda ruhát, amit más kutyapeteken látott csak eddig. Egy olyat! Igaz Simeon csak jót akart, Tengerszemnek viszont egyáltalán nem tetszett az ötlet, ami nem is valósult meg ígv végül.
- Phh... - duzzogott még a pet egy keveset, de aztán látva idomárja szeretetét és kedves mosolyát, egykettőre felengedett ő is. Aztán amikor elindultak végre, Simeon felvette őt az ölébe és megpróbálta a kabátja alatt-mellett tartani, ahogyan a régi időkben: a srácnak már volt jártassága hozzá, bár a pet mérete kissé nehézkessé és lassúvá tette így az utazást. Úgy ötven-hatvan méter után inkább fel is adták a dolgot, onnantól pedig Simeon egészen a kazamata bejáratáig mesélt a többieknek az ilyen-olyan kalandjairól.
- ... és akkor végre kijutottunk. Pedig tényleg azt hittem, hogy le fogunk zuhanni, de aztán ahogy feljebb jutottunk, a fény is egyre erősebb lett és végül kint voltunk! Meg a küldetés is sikerült, és... azta, ez tényleg be van fagyva! - zökkent ki az aktuális meséből és bámult rá a bejáratra - Gyertek, üssünk le mindent, hogy legyen meg a karácsony! - kiáltott fel lelkesen és már indult is befelé. Chanceryvel és a többiekkel biztos könnyű lesz! A karácsonyt pedig nem hagyta volna ki, semmi pénzért sem.


Jártasságok aktívak!
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2019] 2-es csapat Exp_bal16717/10500[Kazamata 2019] 2-es csapat Exp_ures  (16717/10500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2019] 2-es csapat Empty Re: [Kazamata 2019] 2-es csapat

Témanyitás by Chancery Hétf. Dec. 23 2019, 20:38

Chan sosem szerette a karácsonyt. Ő egyébként sem volt soha az a nagyon ünnepelős fajta, igaz, az esetek többségében az utolsó pillanatban mindig történt valami, ami miatt végül csatlakozott esetleg az adott bandához és kicsit átadta magát az örömnek; ám ez is inkább csak azóta, hogy a SAO-ba lett zárva. Most is, bár lassan szenteste, még semmit sem érzett a karácsonyi hangulatból, csak a télnek tudott örülni. Annak ellenére, hogy csupa tüzes képessége arra engedett következtetni, hogy Chan a meleget jobban szereti, a tél volt a kedvenc évszaka; pont azért, mert olyankor büntetlenül ülhet a tűz mellett egy bögre forró csoki társaságában.
Most viszont, mikor már összegyűltek és elindultak, bőven elég volt Simeon és Pinku csacsogását hallgatnia ahhoz, hogy kicsit megmoccanjon benne valami a karácsonyi szellemből. Ő nem szólt végig egy szót sem, hacsak a hümmögés és bólogatás nem számított annak, már-már anyai mosollyal hallgatta társai történeteit, és néha Sakuzora is vetett egy pillantást abban az esetben, ha ő viszont szintén csendesebb lett volna épp. Sakuról lerít, hogy még mindig nem fogta fel, hogy ő is a céh tagja, Chan pedig szerette volna valahogy a tudtára adni, hogy nem kell félnie. Már tartozik ő is valahova.
Igaz, ő csak meg se szólaljön. Hány évébe is került rájönnie, hogy mi is az a céh pontosan? Hét, nyolc...?
Mikor odaértek a kazamatához, megigazította kezén a kesztyűt, aktiválta jártasságait, majd sereghajtóként belépett a többiek után. Ragaszkodott ahhoz, hogy Pinkut és Sakuzot semmiképp se veszítse szem elől. Simeont már nem féltette annyira, lévén ő is nagyszintűnek számított már ebben a játékban, Chan maga pedig, kissé büszkén gondol arra, hogy lassan eléri az eddig elérhető maximális szintet. Menni fog ez a kazamata, egész biztosan.


Jártasságok aktívak szintén. Próba-cseresznye
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[Kazamata 2019] 2-es csapat Exp_bal2062/2100[Kazamata 2019] 2-es csapat Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2019] 2-es csapat Empty Re: [Kazamata 2019] 2-es csapat

Témanyitás by Sakuzo Szomb. Dec. 28 2019, 22:20

Hát eljött a pillanat! Itt a karácsony és ahogyan a piacon is terjedt a hír tényleg megtörtént, megint minden tiszta hó lett és kazamata hangulatú. Persze nem is telt el sok idő mire a céhből is hallani kezdtem az infót, sőt ott még meg is mozdult a bagázs, hiszen egy csapatot kezdtünk el szervezni. Persze nem utasítottam vissza, sőt én is jelentkeztem az egyik elsőként. Jó persze hülyeség részemről, mert még csak 3. szinten vagyok, és valószínüleg sokkal erősebb lesz, de hátha tudok valami kicsit számítani nem?-vettem fel a fejemre a vastag sapkámat, ami inkább volt egy kendő, amivel a
téli ruházatom:
teljessé vált. Persze mivel kicsi vagyok és csóró sosem fogok olyan jól kinézni, mint mondjuk Chan. Bár ő több értelemben is kiemelkedően jól néz ki.-gondolkodtam magamban, miközben Simeon, Pinku és Chan már el is indultak a kazamata felé. Persze nem volt hiány a csacsogásból, hiszen a kiscsaj és a polipos srác is nagyon sokat beszélt, és hát Chan, mint aki az anyjuk lenne csendbe hallgatta őket, én meg inkább csak battyogtam a csapat mögött csendesen és mosolygósan. Biztosan azt hinné más, hogy valami beteg állat vagyok, aki követi őket...-fordult meg a fejemben a jelenet kívülről. Aztán szerencsére a zavaró gondolatoknak véget vetett az a tény, hogy a bejárathoz értünk.
-Váó, így még szebb is ez a hely, csak kéne egy szép faház a jég szélére egy kellemes kis szék, meg egy bögre forró tea.-mondom a többieknek, és próbálok Chan és Simeon mögé helyezkedni, mielőtt a szemét fagyos szörnyek széttépnek apró cafatokra.
Sakuzo
Sakuzo
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2019. Jun. 24.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 21
Exp:
[Kazamata 2019] 2-es csapat Exp_bal1542/1700[Kazamata 2019] 2-es csapat Exp_ures  (1542/1700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2019] 2-es csapat Empty Re: [Kazamata 2019] 2-es csapat

Témanyitás by Barairo Pinku Szomb. Jan. 04 2020, 20:23

Pinku mindig is imádta a karácsont. Az a hangulat ami folyton szokott lenni otthon. A sütemények illata, a készülődés, a zenék, a karácsonyfa díszes csillogása. Majd este a csengő hívó csengése, majd csomagoló papír hangja ahogy szakad. Igen ez mind mind hiányzott számára, de próbálta ezt mind elnyomni magában, és a szokásos, vidám Pinkunak mutatkozni. Mielőtt össze gyültek volna elindulni, megrázta a fejét, és oda ment a többiekhez, szokásos kedélyességgel fogadva őket. Sakuzónak és Simeonnak kedvesen köszön, Chan pedig kap egy meleg ölelést.
- Istenem Simeon Sakuzo, annyira örülök hogy látlak titeket -w- és te Chan hogyan érzed magad drága főnököm? Annyira hiányoztatok. Mi az Saku új ruhád van? Jól áll. Tetszik a kis fejkötőd, olyan kis vicces. Ilyen álltalában az öreg asszonyok feje bubján szokott lenni. Akkor megyünk legyőzni egy kazamatttát igaz? Már nagyon várom, kíváncsi vagyok mit fogunk tőle megszerezni, jó kis karácsonyi ajándék lenne mindanyiunknak nem? Ti mit fogtok majd venni a pénzből? Mert ugye kapunk pénzt is érte ugye?
Ahogy a többiek is írátk, tényleg csacsog szinte minden féléről, de főleg arról hogy milyen neki, lényegében az első karácsonyát itt, a SAO-ban eltöltenie. Neki ez még teljesen fura, hiszen menyi ideig is volt inaktív? Már talán ő maga se emlékszik rá. De megjegyzi ő maga is hogy minden milyen szépen meg lett oldva a játékban, és csak később té rá arra, hogy milyen volt neki a karácsony oda kint. Amikor a szülei és barátja? Párja? összeültek közösen ünnepelni. Majd amint meglátja a kazamatta bejáratát, inkább csenben marad, és igyekszik magát a sereghajtó szerepébe pozícionálni, és úgy megy a társaival tovább.
Barairo Pinku
Barairo Pinku
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 54
Join date : 2019. Jun. 26.

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
[Kazamata 2019] 2-es csapat Exp_bal549/600[Kazamata 2019] 2-es csapat Exp_ures  (549/600)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2019] 2-es csapat Empty Re: [Kazamata 2019] 2-es csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Csüt. Jan. 09 2020, 06:36

Végül útnak indultok és hamarosan fel is fedezitek a "vérengző" mobokat, kik a szint vesztét akarják. 4 Golyhó Lovag állja utatok és ha megközelítitek 2-2 meg is támadja Chant és Simeont összesen 4x 10-10 sebzést kiosztva rájuk, összesen 40-et (Sakuzo többletkörei miatt)


[Kazamata 2019] 2-es csapat De92f657843ade0e9c13b46d87ac214e


Sorrend
Chancery (Sebzés: 10, Pet sebzés 90, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 4.6 SP kiskörönként.)
Simeon (Sebzés: 55, Pet sebzés 105, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 2.6 SP kiskörönként.)
Barairo Pinku (Sebzés: 12, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Sakuzo (Sebzés: 7, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Golyhó Lovag
Golyhó Lovag
Golyhó Lovag
Golyhó Lovag


Chancery (46. szint): 270/270 HP, 75 páncél, 340/340 CSP
Simeon (41. szint): 200/200 HP, 55 páncél, 150/150 CSP
Barairo Pinku (3. szint): 20/20 HP, 27 páncél, 10/10 CSP
Sakuzo (3. szint): 20/20 HP, 14 páncél, 30/30 CSP

Tartalék
[Kazamata 2019] 2-es csapat Treasure-Chest-icon
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2019] 2-es csapat Empty Re: [Kazamata 2019] 2-es csapat

Témanyitás by Chancery Szomb. Jan. 11 2020, 12:00

Sakuzo megjegyzésére elismerően bólint, hogy igaza van, Pinku kérdése pedig szintén elsősorban egy mosolygós bólintást kap. Nem, nincs teljesen jól, de a társaság jelentősen segít a helyzetén. Álomkelő egész biztosan úgy gondolja, hogy így mégiscsak értelmesebb a számára, mint egyedül gubbasztani odahaza a kandalló előtt.
Megérkeznek. A kis lovagok láttán megdermed, szinte bevárja, hogy odaérjenek mellé és elkezdjék kis kardjaikkal csapkodni őt. Végül térdre borul és csillogó szemekkel megfogja az egyik ilyen kis gombócot és magához öleli.
-Istenem, de cukoooooor! -ér fülig a mosolya, ahogy megszeretgeti a kis édest. -Most komolyan? Én ezt haza akarom vinni!
~...Egy kazamatában vagyunk.~
-Igen.
~Itt le kell őket győzni.~
-Tudom...
~...~
-...
~Utána befoghatsz egyet hazavinni, nahh...~
-Meg Viharpókot! Viharpókot is viszek haza! -majd a többiek felé fordul. -Mert az pók és villámlik! Ez meg cuki! -emeli magasba a golyhót.
Álomkelő nem teketóriázik, és nekitámad a másik három golyhónak, ha pixelezi az egyiket, ugrik a következőre, kimaxolva mind a négy támadási lehetőségét. Dust marad hátul, a Chan kezében levő kis mob pedig egyenlőre békén van hagyva. Illetőleg, szeretgetve van, de az nagyon XD
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[Kazamata 2019] 2-es csapat Exp_bal2062/2100[Kazamata 2019] 2-es csapat Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2019] 2-es csapat Empty Re: [Kazamata 2019] 2-es csapat

Témanyitás by Sakuzo Szomb. Jan. 11 2020, 21:16

Nagyon örültem neki, hogy Pinku is velünk tartott, amikor rám köszönt egy kicsit zavarba jöttem és integettem neki egy aprót.
-Hát nekem a többieknek kellene vennem még ezt-azt, mondjuk még azt sem tudom, hogy mivel lepem majd meg őket, de aztán később csak-csak kitalálom.-Már megvan az ajándék mindenkinek, de azt hiszem, hogy jobb lenne, ha vennék nekik valami hasznosat is. Talán kapnak tőlem új fegyvereket vagy esetleg páncélt.-lépkedtem a többiek után, amíg meg nem jelentek a rémisztő szörnyetegek.
-Főnök jó ötlet ez? Mármint oké nem egy haloweeni kazamata, ahol vérengző dögökké változnak, bár tuti poén lenne, de szerintem....-néztem rá a főnökre és inkább csendbe is maradtam. Nagyon aranyosak így együtt, ha azon múlik később még segítek is neki fogni egy ilyet. Tényleg illik hozzá és lazán el tudom képzelni, hogy lesz egy ilyenje, ha csak díszpetnek is.-néztem a pillanatot, miközben a társa darálni kezdte a hógolyókat. Persze ha maradnak belőle én sem maradok ki a buliból.

//Ha a cukiság támadása után Chan kezében lévőn kívül marad másik, akkor támadom, feltéve sikerül a dobásom XD )
Sakuzo
Sakuzo
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2019. Jun. 24.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 21
Exp:
[Kazamata 2019] 2-es csapat Exp_bal1542/1700[Kazamata 2019] 2-es csapat Exp_ures  (1542/1700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2019] 2-es csapat Empty Re: [Kazamata 2019] 2-es csapat

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Jan. 11 2020, 21:16

The member 'Sakuzo' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Kazamata 2019] 2-es csapat 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2019] 2-es csapat Empty Re: [Kazamata 2019] 2-es csapat

Témanyitás by Simeon Vas. Jan. 19 2020, 17:46

Simeon vigyorogva bólogatott a beszélgetés közben és maga is hozzátette, amit tudott:
- Ha találunk ládákat, abban mindig van arany! - felelte Pinkunak - És nagyon szépen csillog ám! Szerintetek jégből lesz a láda is? Mert az úgy dupla fényesség! - ábrándozott, Sakuzora pedig bőszen bólogatott - Igenigen, csak tea helyett a forrócsoki jobb. Meg brownie! - jutott eszébe, miközben ballagtak befelé. Bent pedig hógolyócskák támadták meg őket fényes, szikrázó fémkardokkal! Simeon nem is tétlenkedett, intett Tengerszemnek, hogy akció van! - és mindketten támadtak, mindig egyet néztek ki, hogy a képességük érvényben legyen, egészen addig, amíg nem maradt mob, vagyhát... az előtt egy kicsit megtorpantak, amit éppen Chancery ölelgetett.
- Álomkelő és Dust nem lesz féltékeny? Surprised - tátotta a száját a fiú és leguggolt hozzá - Ha nem ütjük le, veszélybe kerülhet a Karácsony! Ugye, ugye azt nem akarod? - nézett rá a lányra lefelé görbülő ajkakkal - Ne aggódj, majd visszajövünk és segítek keresni neked! - vigyorodott aztán el, és ha Chan engedi és nem maradt már több mob, úgy óvatosan leütik azt is.


Támadjuk a mobokat! Először Tengerszem, ha nem üti le egyből, akkor Simeon is azt, és így tovább, amíg van mob és támadásunk Very Happy
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2019] 2-es csapat Exp_bal16717/10500[Kazamata 2019] 2-es csapat Exp_ures  (16717/10500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2019] 2-es csapat Empty Re: [Kazamata 2019] 2-es csapat

Témanyitás by Barairo Pinku Hétf. Jan. 20 2020, 10:50

- Most... Komolyan ilyen kis cukimukiságokat kell letámadni? De olyan édesek én nem akarom - Elő veszi a kardját de nem tudja hogy igazából támadjon e vagy se, mert ezek a szörnyek tényleg iszonyat cukik és szíve szerint ő is a karjai közé kapna egyet és ölelgetné bármelyiket. A kis tétovaságában, a többiek mind támadtak már így ha maradt neki még aprítani való, akkor beszáll, de ha nem, és az egyetlen ami megmaradt az Chan kezében van, akkor inkább el is rakja a kardot.
- Chan egyet kell értenem Simeonnal. Nagyon cuki kis aranyos és minden de biztos jó ötlet ölelgetni? Mondjuk ha valahogy be tudod fogni akkor nem szoltam - Vakarja meg a fejét zavart mosolyában.

Szóval ha kell akkor támadok egyet, ha nem kell akkor a dobásom az akkor az most nem tudom hogy számít e  vagy sem.
Barairo Pinku
Barairo Pinku
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 54
Join date : 2019. Jun. 26.

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
[Kazamata 2019] 2-es csapat Exp_bal549/600[Kazamata 2019] 2-es csapat Exp_ures  (549/600)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2019] 2-es csapat Empty Re: [Kazamata 2019] 2-es csapat

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jan. 20 2020, 10:50

The member 'Barairo Pinku' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Kazamata 2019] 2-es csapat 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2019] 2-es csapat Empty Re: [Kazamata 2019] 2-es csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Kedd Jan. 21 2020, 16:02

Chan kezében szorongatja a kis, utolsóként életben maradt lovagot, aki morcos arcot vág, hogy nem mozoghat szabadon, így ügyetlenül paskolja fejbe Chant, bár a csapásoknak nincs akkora ereje, hogy komolyabb kárt tegyen a lányba, de így is sebződik 20-at


[Kazamata 2019] 2-es csapat De92f657843ade0e9c13b46d87ac214e


Sorrend
Chancery (Sebzés: 10, Pet sebzés 90, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 4.6 SP kiskörönként.)
Simeon (Sebzés: 55, Pet sebzés 105, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 2.6 SP kiskörönként.)
Barairo Pinku (Sebzés: 12, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Sakuzo (Sebzés: 7, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Golyhó Lovag
Golyhó Lovag
Golyhó Lovag
Golyhó Lovag

Golyhó Lovag #4: full HP full P

Chancery (46. szint): 270/270 HP, 55 páncél, 156/340 CSP
Simeon (41. szint): 200/200 HP, 55 páncél, 68/150 CSP
Barairo Pinku (3. szint): 20/20 HP, 27 páncél, 7/10 CSP
Sakuzo (3. szint): 20/20 HP, 14 páncél, 27/30 CSP

Tartalék
[Kazamata 2019] 2-es csapat Treasure-Chest-icon
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2019] 2-es csapat Empty Re: [Kazamata 2019] 2-es csapat

Témanyitás by Chancery Kedd Jan. 21 2020, 19:54

Chan hamar rájön, hogy a fiúknak és Pinkunak végül igaza van. Nem igazán érdekli, hogy a kis lovagocska ütlegeli a fejét vagy a mellkasát, amit ér, töretlenül öleli magához, de mikor már csak ő marad, a rendszer pedig semmilyen módon nem másítja meg a helyzetet, kicsit enyhít az ölelésen. Olyan könnyes, szomorú szemekkel néz a kis golyhóra, mintha a családi kutyustól kéne búcsúznia.
-Akkor... akkor muszáj. Sajnálom, kicsikém. Majd visszajövök érted. -simizi meg a golyhó fejecskéjét és elengedi, leteszi a földre és hátralép kettőt. -De én képtelen vagyok megtenni! Valaki.... valaki üsse le, kérem.
Azzal Chancery könnyezve, szipogva elfordul, hogy ne is lássa a rémes tettet, Pinku vállára hajol és szorosan lehunyja a szemeit. Álomkelő és Dust, mivel parancsot nem kaptak, nyugton maradnak, bár a macska arckifejezésében le lehet olvasni egyfajta "uramatyám, ez hülye" kifejezést.


/Chan nem támad. Másra hárul a golyhó leütése qwq **szniff**
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[Kazamata 2019] 2-es csapat Exp_bal2062/2100[Kazamata 2019] 2-es csapat Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2019] 2-es csapat Empty Re: [Kazamata 2019] 2-es csapat

Témanyitás by Sakuzo Szer. Jan. 22 2020, 15:37

-Nyugalom főnök! Hamarosan kapsz tőlünk egyet ajándékba!-nézek rá mosolyogva amikor látom az arcán a szomorúságot. Tényleg aranyos ez a kis dög, de szerintem simán lehet majd fogni egyet később. Bár nem tudom, hogy az idomárok honnan szerzik a peteket, mármint utólag. Meg hogy event petek vannak-e egyáltalán...-nézek rá a kis szörcsomóra. Most ha én és a többiek körbeálljuk és elkezdjük püfölni az szemétség lenne... Egy kicsit sajnálom az utolsót mondjuk, végignézhette a többiek halálát. Milyen jó élmény lehetett neki... Mondjuk cserébe Chan megölelgette jó szorosan, ami viszont tuti hogy jó volt... Ehhez kétség sem fér!-nézem tovább az apróságot és a fegyveremmel megközelítem, majd megpróbálom megütni. Tényleg bocs kispajtás, nem az én akaratom, hogy neked meg kell halni. Majd egyszer később másik kistársad cserébe meg lesz kímélve! Ígérem!-adtam meg neki gondolatban az utolsó fohászt, mellyel egy kicsit könnyítve magamon léphetek mellé azzal a szándékkal, hogy jól megcsapkodjam.

//támadom a megmaradt kis "szörnyűséget" bár sztem egyedül nem fogom kivégezni, de aztán hátha! //
Sakuzo
Sakuzo
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2019. Jun. 24.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 21
Exp:
[Kazamata 2019] 2-es csapat Exp_bal1542/1700[Kazamata 2019] 2-es csapat Exp_ures  (1542/1700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2019] 2-es csapat Empty Re: [Kazamata 2019] 2-es csapat

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Jan. 22 2020, 15:37

The member 'Sakuzo' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Kazamata 2019] 2-es csapat 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2019] 2-es csapat Empty Re: [Kazamata 2019] 2-es csapat

Témanyitás by Simeon Csüt. Jan. 23 2020, 17:52


Tengerszem azért nem volt meggyőzve róla, hogy majd Sakuzo, Simeon és Pinku olyan könnyen fognak tudni szerezni egy ilyet Chancerynek, de inkább nem tette szóvá - főleg mert maga Simeon is teli vigyorral bólogatott Sakuzo mondataira. Az idomárfiúban persze fel se merült, hogy bárki más állatka is kellene egyetlen polipja mellé, de céhvezérének tutira szereznek egyet!
Hátha akkor Dust is többet lesz ővelük és nem a lánnyal, nem?
Sakuzo közben meg is támadta a kis állatkát, de sikertelenül, így Simeonékon volt a sor!
- Na majd mi! - állt fel és Tengerszemmel ketten egyet-egyet ráütöttek a kis golyóra, vagyhát ha ettől nem pixeleződött el, akkor támadtak még, amennyit tudtak vagy kellett. Utána pedig Simeon izgatottan nézett előrefelé az ösvényen:
- Vajon mi jön következőnek?


Leütjük a maradék mobot! Very Happy
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2019] 2-es csapat Exp_bal16717/10500[Kazamata 2019] 2-es csapat Exp_ures  (16717/10500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2019] 2-es csapat Empty Re: [Kazamata 2019] 2-es csapat

Témanyitás by Barairo Pinku Szomb. Feb. 01 2020, 10:58

A lány ahogy arra kerül a sor, és oda érnek, megöleli Mestereté, és lehunyja a saját szemét is hogy ne is kelljen látnia a szomorú jelenetet. Kicsit simogatja is Chancery fejét, ezzel is vígasztalva a pityergő mentort.
- Jól van Chan nyugi nem lesz baj. Amint itt végzünk elmegyünk és szerzünk egyet. Vagy Saku ad neked egyet ajcsiba. Vagy Simeon. Nem tudom még. Meglátjuk hogy fog össze jönni a dolog. De biztos hogy kapsz majd egyet ne aggódj.
Pinku azért lassan csak csak körbe pillant, hogy lássa hogyan halad a művelet, melynek eredménye képpen tovább juthatnak, és amint elpixeleződött a kis muki, vissza is néz mentorára.
- Meg is vagyunk Sensei.

Pinku nem támad, inkább a Chanceri nyugtató szerepét öltötte magára
Barairo Pinku
Barairo Pinku
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 54
Join date : 2019. Jun. 26.

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
[Kazamata 2019] 2-es csapat Exp_bal549/600[Kazamata 2019] 2-es csapat Exp_ures  (549/600)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2019] 2-es csapat Empty Re: [Kazamata 2019] 2-es csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Vas. Feb. 02 2020, 10:29

Végül Simeonék agyonütik a többiek... öhm... Sakuzo által... legyengített(? o.O) mobot, azonban nem sok időtök maradt megsiratni a szőrgombolyagot, ugyanis rövidesen pár jetiszerűség jelenik meg. Elsőre nem tűnnek nagyon félelmetesnek, látszólag csak karácsonyi díszeket hoznak felétek. Azonban ahogy közel érnek hozzátok azért látszik hol van a baj... a díszcsillagok tüskés golyók, az égősor pedig ízzó, tüskés láncsorként funkcionál... És hagyján, de Sakuzo miatt eléggé jól is megsoroznak titetek. Mindenkire jut egy, Chanra kettő is. Chan 24, a többiek 12 sebzést szenvednek el.


[Kazamata 2019] 2-es csapat 87d2b17fc982301496512d241ce47e01


Chancery (Sebzés: 10, Pet sebzés 90, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 3.3 SP kiskörönként.)
Simeon (Sebzés: 55, Pet sebzés 105, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 1.8 SP kiskörönként.)
Barairo Pinku (Sebzés: 12, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 1 SP kiskörönként.)
Sakuzo (Sebzés: 7, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Díszmániás Jeti
Díszmániás Jeti
Díszmániás Jeti
Díszmániás Jeti
Díszmániás Jeti
Díszmániás Jeti

Díszmániás Jeti #1-#6: full HP ??? P

Chancery (46. szint): 270/270 HP, 31 páncél, 340/340 CSP
Simeon (41. szint): 200/200 HP, 43 páncél, 150/150 CSP
Barairo Pinku (3. szint): 20/20 HP, 15 páncél, 10/10 CSP
Sakuzo (3. szint): 20/20 HP, 2 páncél, 30/30 CSP

Tartalék:

[Kazamata 2019] 2-es csapat Treasure-Chest-icon[Kazamata 2019] 2-es csapat Treasure-Chest-icon[/color]
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2019] 2-es csapat Empty Re: [Kazamata 2019] 2-es csapat

Témanyitás by Chancery Hétf. Feb. 03 2020, 16:38

Miután a kis golyhótól méltó búcsút vettek, nem sokkal később megjelennek a jetik. Chan csodálkozva néz rájuk, főleg a bugyuta, vigyorgó arcukra és a kezeikben található fura díszekre, és mikor a mobok feje felett megjelenik a nevük, hangosan elneveti magát.
-Díszmániás? Komolyan? Imádom ezt a kazamatát! -először a golyhók, most pedig a díszmániás jeti. Már alig várja, hogy láthassa az utolsó hullámot. Az, hogy a jetik, miközben ő előre rohamoz, kicsit megsorozzák, nem nagyon érdekli, Álomkelő pedig nagy örömmel ugrik rá az egyikükre, most, hogy a golyhók után gazdája ismét a régi és hajlandó valami harcféleséget is imitálni. Mivel ráadásul egész sokan vannak, Chan csettint egyet, majd kesztyűtlen tenyerével int egyet, hogy egy pattogó tűzgolyót indítson útnak a jetik között.


/Álomkelő ráugrik a hatos számú jetire, ha pixelezné, úgy halad visszafelé a többin. Dust és én viszont az első számúnál kezdünk. Ezen kívül útjára indítok egy Wildfire-t, ami minden kiskörben sebzi a soron következő jetit 69-el.
Az első sor Álomkelő, a második én, a harmadik Dust/
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[Kazamata 2019] 2-es csapat Exp_bal2062/2100[Kazamata 2019] 2-es csapat Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2019] 2-es csapat Empty Re: [Kazamata 2019] 2-es csapat

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Feb. 03 2020, 16:38

The member 'Chancery' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
[Kazamata 2019] 2-es csapat 4766612103_86ee832108_s [Kazamata 2019] 2-es csapat 4766610511_dda12706fc_s [Kazamata 2019] 2-es csapat 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Kazamata 2019] 2-es csapat 4767249862_5877ffd2ef_s [Kazamata 2019] 2-es csapat 4767251444_0f76bf2817_s [Kazamata 2019] 2-es csapat 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#3 '6-os dobókocka' :
[Kazamata 2019] 2-es csapat 4767249862_5877ffd2ef_s [Kazamata 2019] 2-es csapat 4766610511_dda12706fc_s [Kazamata 2019] 2-es csapat 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2019] 2-es csapat Empty Re: [Kazamata 2019] 2-es csapat

Témanyitás by Sakuzo Csüt. Feb. 06 2020, 15:59

Ehh nem találtam el...-gondoltam magamban- Ez a kis szemét amilyen cuki, olyan gyorsan tud kiugrani előlem... Szemétség!-néztem a kis szörnyűségre, ami ellopta a főnökünk szívét. Egy kicsit zavart a tudat, hogy nem találtam el, ez még az arcomra is kiült egy pillanatra, de aztán ahogyan kicsit hátrébb állva mentem a többiek után a szembe jövő lények engem is megdöbbentettek. Úristen... mi a fene ez a kazamata?!-döbbentem meg a látványon egy kicsit, de látva, hogy a többieknek tetszik, próbáltam nem hangot adni a kételyeimnek. Hamar aztán ezek a jetik nekem estek meg is sebeztek egy kicsit, de szerencsére nem halálosan, így letörölve az arcomról a pillanatnyi ijedtséget néztem meg a helyet jobban. Chan máris nekik esett és ahogy látom egészen szépen halad... Szinte már szégyenlem magam, hogy semmi dolgom nincs mellettük. Két ennyire erős kísérővel ez nekem és Pinkunak olyasmi, mint egy kirándulás. Még talán hátra is dőlhetnénk, hogy nézzük a műsort... -gondolkodtam el a dolgon egy pillanatra, de nem haboztam túl sokáig, hiszen nem lett volna hozzám méltó, hogy hagyjam a többieket szenvedni. Legalább azt lássák, hogy próbálkozom...

//Ha maradt még a jetikből akkor próbálok támadni//
Sakuzo
Sakuzo
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2019. Jun. 24.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 21
Exp:
[Kazamata 2019] 2-es csapat Exp_bal1542/1700[Kazamata 2019] 2-es csapat Exp_ures  (1542/1700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2019] 2-es csapat Empty Re: [Kazamata 2019] 2-es csapat

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Feb. 06 2020, 15:59

The member 'Sakuzo' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Kazamata 2019] 2-es csapat 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2019] 2-es csapat Empty Re: [Kazamata 2019] 2-es csapat

Témanyitás by Simeon Vas. Feb. 09 2020, 15:11

Kíváncsiak voltak, mi jön legközelebb és nem is csalódtak! Jetik, igazi jetik! Bár ezek kicsit talán kisebbek voltak, mint a megszokott, de ígyis megfelelt: Simeon felnevetett Chancery megszólalásán és először megnézte, hogy a céhvezére és Álomkelő melyikeket támadják, csak utána lendült előre ő is.
- Gyere, Tengerszem! Üssük őket, amíg vannak! - vigyorgott és polipjával ketten ők is visszafele haladtak, csak épp békén hagyták azokat, amiket a macska már kinézett magának - Huuu de széééép! - képedt el aztán a srác, amint meglátta a pattogó tüzet és meg is állt egy pillanatra, persze már jócskán azután, hogy elfogyott a lendületük és az első jeti után a másodikra már nem maradt elég idejük - Gyönyörű a képességed! - tette hozzá csillogó szemekkel és csak nézte, nézte a megannyi szikrázó fénycsíkot, amik Chan képessége nyomán szóródnak szerteszét.


Támadjuk a #3-asat! Bármelyikünk talál mindketten betalálunk, DE ha az első kocka talál (ő Tengerszem) és ezzel elpixeleződött a hármas, úgy Simeon a ketteset veszi célba Very Happy És több CSP-nk is fogy 10%al, ha ugyanazt a mobot támadtuk mindketten!
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2019] 2-es csapat Exp_bal16717/10500[Kazamata 2019] 2-es csapat Exp_ures  (16717/10500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2019] 2-es csapat Empty Re: [Kazamata 2019] 2-es csapat

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Feb. 09 2020, 15:11

The member 'Simeon' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Kazamata 2019] 2-es csapat 4767251444_0f76bf2817_s [Kazamata 2019] 2-es csapat 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2019] 2-es csapat Empty Re: [Kazamata 2019] 2-es csapat

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.