Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Kazamata] 2-es csapat

2 posters

Go down

[Kazamata] 2-es csapat Empty [Kazamata] 2-es csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Hétf. Dec. 03 2018, 00:08

Résztvevő:
-Rikomono

Érkezz meg Nicholaus gyárába, ne felejtsd el, hogy ehhez nem kell mást tenned, mint megnyalnod a főtéren lévő hatalmas nyalóka oszlopot.... hm.... guszta! Ha megteszed elteleportálódsz a Rémszaki-sarkra, pontosabban a játékgyártó szalag mellé. Rád hagyom mit látsz a szalag körül, az egyetlen megkötés, hogy nem szabad rendnek és tisztaságnak lennie, illetve legyél tisztelettel azért másokra is Very Happy a postod addig tartson, hogy elindulsz valamerre.

jó szórakozást kívánok ^^

Szólimit: 100 szó
Határidő: 1 hét
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 2-es csapat Empty Re: [Kazamata] 2-es csapat

Témanyitás by Rikomono Hétf. Dec. 03 2018, 16:38

Bla bla bla. Kíváncsi voltam, mi ez a nagy felfordulás a Kezdetek Városának főterén, szóval félrelöktem pár alakot, míg meg nem láttam a csíkos oszlopot a kikötözött manókkal. Gyűlöltem ezt a várost, pont emiatt a sok gyökér miatt, de gondoltam a nyalóka legalább felvidíthat. Láttam, hogy valami rá van írva az oszlopra, de én inkább nem csináltam hülyét magamból azzal, hogy körbe-körbe járkáltam csak azért, hogy elolvashassam. Amúgy is valami gagyi körítés volt az alapján a pár szó alapján, amit láttam, a nyalókát meg amúgy is megkóstoltam volna, ha már itt volt. Szóval megnyaltam, mint egy bélyeget, de tovább nem élvezhettem a dolgot, mert egyből elküldött a cucc a világ végére Rolling Eyes
Azért gondolom így, mert valami gyárba kerültem, de úgy nézett ki a hely, mintha ledobtak volna rá egy napalmot. Dobozok hevertek szerte-széjjel, összetépett csomagolópapír csüngött az utolsó csillárról is, a gyártószalag meg le volt csúszva a sínről.
- Itt kurvára nem fognak semmit sem összerakni, az tuti Rolling Eyes - motyogtam a nemlétező bajszom alá, majd félrerúgtam egy dobozt, mely nagy robajjal döntött le egy még viszonylag ép dobozhalmot. Csak közben a lábamra ragadt valami papír, úgyhogy igyekeztem azt is lerugdalni, és amikor már az ötödik kísérletre sem sikerült, inkább leültem a szalagra, és letéptem a ragasztós vackot a csizmámról.
- Na jó, ki kéne deríteni, mi a francot kell csinálni... - dünnyögtem az orrom alá, majd a szemetet kerülgetve lassan elindultam. Minden lépésemre figyeltem, nem kéne kitörni a bokámat egy padlón heverő alkatrész miatt, ugye Rolling Eyes
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata] 2-es csapat Exp_bal12783/10100[Kazamata] 2-es csapat Exp_ures  (12783/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 2-es csapat Empty Re: [Kazamata] 2-es csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Hétf. Dec. 03 2018, 18:21

Rikomono bajlódása a papírral nem kevés zajjal járt, így mire észreveszi az Észlelése csipogását, már túl késő. Nyolc Rémmanó veti rá magát üvöltözve a lányra, és karmolásszák, harapdálják őt, ahol csak érik. Mikor végre sikerül leráznia magáról a furcsa, szőrös lényeket, már 48 sebzést el is szenvedett a lényektől. Öröm az ürömben, hogy mindezek alatt sikerül kiszúrnia egy leginkább ládára emlékeztető tárgyat az egyik feltápászkodó Rémmanó mellett.


[Kazamata] 2-es csapat Rymman11


Rikomono (Sebzés: 75/kés, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 14.3 SP kiskörönként.)
Rémmanók

#1-#8 Rémmanó: full Hp, ??? P

Rikomono (50. szint): 200/200 HP, 62 páncél, 350/350 CSP
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 2-es csapat Empty Re: [Kazamata] 2-es csapat

Témanyitás by Rikomono Hétf. Dec. 03 2018, 19:14

Hamar tárgytalanná vált a kérdésem, mert ha nem hentelni kellett volna, én akkor is azzal kezdek. A kis görcsök súlya alatt gyorsan a földre kerültem, és közvetlen közelről is megleshettem a gyönyörűen szétálló, sárga fogaikat. Fájni nem fájt nyilván, de baszottul idegesítőek voltak, és lerabolták a fogaikkal meg a karmaikkal a páncélom felét kábé. Jó, én se tétlenkedtem, az elsőnek egyszerűen megragadtam a nyakát, és puszta kézzel úgy megszorítottam, hogy pixelekké is szakadt. A másodikat a karjánál fogva vágtam hozzá egy oszlophoz a lehető legnagyobb erővel, a harmadikat fejbe kúrtam úgy, hogy ki is lapult, a negyediket pedig páros lábbal rúgtam bele egy másikba, hogy azonnal ki is purcant mind a kettő. Na ekkor már fel tudtam kelni, és amelyik még ekkor is kapaszkodott a lábamba, azt a szalagba rúgva intéztem el, az utolsó kettőnek meg a fejét fogtam meg, és egymáshoz csaptam őket, mint két cintányért Rolling Eyes
- Rohadjatok meg, ahol vagytok >.> - kommentáltam a megjelenésüket, majd a földre is köptem. Tiszta piros csík lettem miattuk, úgy néztem ki, mint az a nyalóka a főtéren, csak nem voltam olyan nagy Rolling Eyes

Puszta kézzel támadok legfeljebb tizenkét alkalommal, 94 sebzéssel, feltételezem nincs annyi HP-juk, hogy kibírják egy ütésem. Ha mégis, akkor csak hatot ütöttem le Rolling Eyes
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata] 2-es csapat Exp_bal12783/10100[Kazamata] 2-es csapat Exp_ures  (12783/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 2-es csapat Empty Re: [Kazamata] 2-es csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Hétf. Dec. 03 2018, 21:35

Ütéseid nyomán sorra pukkannak pixeljeikre a szörnyek, egyetlen ütéseddel elég, hogy szétrobbantsad őket. A harc rövidesen véget ér, így van időd szusszanni, illetve elrakni magadnak a Bronz ládát, amit találtál. Azonban alig indulsz tovább az Észlelésed nem hagy nyugodni és újabb ellenfél érkezését jelzi. Furcsa, de úgy tűnik az előző csoport egyik elkésett tagja lehet a következő „hullám”, ugyanis újabb manó használ téged rágónak 6-ot sebezve beléd.


[Kazamata] 2-es csapat Rymman11


Rikomono (Sebzés: 75/kés, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 14.3 SP kiskörönként.)
Rémmanó

#1 Rémmanó: full Hp, full P

Rikomono (50. szint): 200/200 HP, 54 páncél, 350/350 CSP
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 2-es csapat Empty Re: [Kazamata] 2-es csapat

Témanyitás by Rikomono Hétf. Dec. 03 2018, 23:29

Mint aki jól végezte a dolgát, összecsaptam a tenyeremet. Hát nem tudom mik voltak ezek, de olyan komoly kihívást nem jelentettek, még bokszzsáknak is kevesek voltak, hiszen egy ütéstől kinyúltak Rolling Eyes Mondjuk nem mondom, hogy nem élveztem, az mindig poén, ha valami egyből szétesik, ahogy hozzáérek. Sajnos ebbe a kategóriába kártyavár és a jenga torony is beletartozik, azon csak én szoktam röhögni.
Na ekkor harapott belém valami, és ahogy lenéztem, rájöttem, hogy az egyik ilyen kis görcsöt kihagyhattam. Vagy elbújt. Fasz se tudja. Megragadtam, és felemeltem szemmagasságba. Elgondolkodtam egy pillanatra rajta, hogy valahogy fogságba ejtem és hazaviszem, elég rusnya dög volt ahhoz, hogy egy magamfajta dögös csaj mellett jól mutasson egy szegecses nyakörvvel. Ez aztán mindenre ráharapna, csak valszeg rám is, az meg úgy nem oké Rolling Eyes Áh, tudod ki fog szenvedni egy ilyen vacakkal? Fogtam és hozzábasztam a fejét a szalaghoz tiszta erőből, egyből pixelekre is robbant. Ahogy kell neki. Körbenéztem jó alaposan, hátha elbújt még egy-kettő ezekből Rolling Eyes

Hát akkor ezt is kiütöttem egy jól irányzott pofonnal.
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata] 2-es csapat Exp_bal12783/10100[Kazamata] 2-es csapat Exp_ures  (12783/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 2-es csapat Empty Re: [Kazamata] 2-es csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Hétf. Dec. 03 2018, 23:44

Hamar el is pixelezed a magányos lényt, azonban ahogy haladsz előre, úgy lesz egyre hidegebb és érzed, hogy valami figyel téged. Nem igazán tudod hova tenni a dolgot és egészen addig nem is látod a lényt, míg valami a vállaidba nem mar. A lény hamar elereszt, de 16 sebzést azért kioszt rád, majd nyugodtan áll és néz rád. Ahogy megfordulsz úgy szemez veled a lény, egy igazi, élő Rémszarvas.


[Kazamata] 2-es csapat Rymsza10


Rikomono (Sebzés: 75 /kés, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 2.7 SP kiskörönként.)
Rémszarvas

Rémszarvas: full HP ??? P

Rikomono (50. szint): 200/200 HP, 38 páncél, 350/350 CSP
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 2-es csapat Empty Re: [Kazamata] 2-es csapat

Témanyitás by Rikomono Kedd Dec. 04 2018, 00:03

Nem, nem volt több, bár azért még felrúgtam egy-két dobozt a biztonság kedvéért. Felsóhajtottam, majd elindultam találomra az egyik irányba, hogy keressek valamit, vagy valakit, aki útba igazít. Amennyi idióta hemzsegett az oszlop körül, még tuti voltak itt hozzám hasonló ostoba tökfilkók. Mondjuk egyre inkább azon járt az eszem, hogy a kijáratot kéne elsősorban megkeresni, ugyanis kezdtem fázni >.> Tudom, hogy uncsi, de a hideget is gyűlölöm, és egészen előkelő helyen állt a listán Rolling Eyes Viszont ezzel együtt azt is éreztem, hogy valaki van még itt, szóval egyre többször néztem körbe, fordultam hátra.
- Oké, azért elmebajos eddig nem voltam... - dünnyögtem magamban. Heh, ez volt az a paraizé, a szó, amit sose tudtam kimondani?
- Akurvaanyád - szitkozódtam egyet, ahogy végigfutott hirtelen a bizsergés a vállamon, úgy, hogy visszakézből ki is osztottam neki egy pofont. Ennek az... izének. Rémszarvas. Pfff... Elkapott a röhögőgörcs, de ha már ritkább lény a neve színe alapján, meg így megnevettetett ezzel a hülye névvel, akkor megtiszteltem azzal, hogy a késeimmel vágom el a torkát :3

Egy pusztakezes attack 94 sebbel, és egy páros tőrös támadás 2x75 sebbel.
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata] 2-es csapat Exp_bal12783/10100[Kazamata] 2-es csapat Exp_ures  (12783/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 2-es csapat Empty Re: [Kazamata] 2-es csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Kedd Dec. 04 2018, 00:38

Riko csapása nyomán a szarvas pixeljeire robban. Azonban a pixelek nem tűnnek el, hanem elkezdenek terjedni és terjedni, majd szépen lassan belepik az egész teret, sőt még Riko szemei elől is eltakarják a világot. Ez az állapot néhány pillanatig még fennáll, azonban végül ismét láthat, mégpedig azt, hogy a hely varázsütés szerűen helyrejött. A gyártószalag duruzsolva jár, rajta megannyi sok-sok szép ajándék, zöld ruhájú manócskák rendezgetik a csomagokat, ajándékokat, sőt egyik sarokban talán még Rudolfot is felfedezheted. Azonban Észlelésed ebben a pillanatban sem hagy nyugodni, ugyanis újabb entitást érzékelsz mögüled, azonban ahogy megfordulsz Nicholaus zsákját pillantod csak meg, majd minden elsötétül. Kicsit kótyagosan kelsz ki a saját ágyadból, kicsit zsibbad a fejed, de amúgy jól vagy. Bár minden normálisnak tűnt a szobádban, azért egy dolog felhívja figyelmedet: egy ajándékcsomag az asztalon.
 

Gratulálok, teljesítetted a Kazamatát Smile


Jutalmak:
1. hullám, Bronzláda: 100 arany, [T2] Overswitch Potion, sima mob felfedezéséért járó 20 arany
2. hullám, Nincs láda
3. hullám, Bronzláda: 100 arany, [T2] Mézeskalács Gyűrű, 2 db Kristálykő, ritka mob felfedezéséért járó 50 arany
Összesen: 46 Exp és 270 Arany
 
[T2] Mézeskalács Gyűrű (+2 élet +3 kitartás +6 speciális képesség -1 gyorsaság, potionként is elfogyasztható, ezesetben 30 HP-t gyógyít, ám utána elpixeleződik)
"Finom-finom, de nagyon hizlal!"
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 2-es csapat Empty Re: [Kazamata] 2-es csapat

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.