Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Kazamata 2019] 1.-es csapat

+2
Hinari
The Gleam Eyes
6 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

[Kazamata 2019] 1.-es csapat Empty [Kazamata 2019] 1.-es csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Hétf. Dec. 09 2019, 19:09

Résztvevők:
- Mirika
- Silence
- Ozirisz
- Hinari

Választott Tier: 4

Nektek is tudomásotokra jutott az első szinten található hatalmas elfagyott terület, ami a karácsony közeledtével egyre nagyobbá és nagyobbá válik. A szóbeszéd azt mutatja, hogyha nem sikerül szenteste előttig legyőzni az ily hirtelen megjelenő kazamata bestiáit, úgy az egész szintet be fogja borítani a fagy és a hó. De ti, mint bátor hősök, ezt végtére is nem hagyhatjátok nem igaz? Hát induljatok útnak és mentsétek meg a Karácsonyt!

Határidő a kazamata befejezéséhez: 2020.01.31. 12:00
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2019] 1.-es csapat Empty Re: [Kazamata 2019] 1.-es csapat

Témanyitás by Hinari Kedd Dec. 10 2019, 09:54


Hogy mennyire hittem az npc-k által elhintett és a hűvös, téli széllel továbbvitt híreknek? Lehet igaz vagy sem, de ahogy lassan eljött a december, inkább arrafelé hajlottam, hogy jobb utánanézni... jóllehet a karácsony táján megjelenő, fagyos kazamatákkal nem voltak eddig épp pozitív tapasztalataim. Persze az a játékgyár az más volt; igazából nem is számított nagyon annak, csak... egy jópofa játéknak a játékok között. Ez az idei azonban más volt - szóltam is a többieknek, már akik éppen ráértek, hogy elkísérnének-e megnézni, hogy mi is van odabent. Aztán, ha semmi érdekes, még mindig dönthetünk úgy, hogy inkább egy forrócsoki mellett folytatjuk a mai napot.
Titkon reméltem, hogy végül ez lesz belőle.
- Sziasztok - néztem körbe a hidegtől kipirult orcákkal - Indulhatunk? - kérdeztem, miután mindenki, aki visszajelzett ideért. Találkozópontnak (leginkább Miri miatt) a főteret adtam meg, azon belül is az idei adventi vásár sarkában lévő, plüssökkel teli bódét. Nem kellett hozzá átmenni a tömegen, erre Sil miatt direkt figyeltem, ennek ellenére kellően kuriózumnak számított ahhoz, hogy senki se tévedjen el.
Út közben besoroltam Miri mellé:
- Egyébként beugrasz az ünnepek alatt is valamelyik nap? Át is tehetjük a közös céhkarácsonyt szenteste utánra, ha jönnél - mosolyogtam rá, mert jól tudtam és meg is értettem, hogy a családja fontosabb, de azért örültem volna neki, ha ő is csatlakozna hozzánk, erre az ünnepségre is. Közben odaértünk: megtorpantam a bejárat előtt, bólintottam a céhtársaimnak és ha mindenki felkészült, aktivált jártasságokkal és kivont Katanával léptem be a kazamata területére.


Jártasságok aktívak.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2019] 1.-es csapat Exp_bal29686/10100[Kazamata 2019] 1.-es csapat Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2019] 1.-es csapat Empty Re: [Kazamata 2019] 1.-es csapat

Témanyitás by Silence Kedd Dec. 10 2019, 22:02

Mikor Hinari mondta, hogy meg lehetne nézni az új kazamatát, azonnal eszébejutott, hogy egy évvel ezelőtt Ozival milyen jó móka volt a Mikulás játékgyárában kalandozni a beteg nyuszikkal, meg a vicces hóemberkékkel. Gondolkodás nélkül igent mondott, mert hiszen ha többen mennek az csak még nagyobb móka lehet. Mert ugye megint olyan játékgyáras móka lesz, igaz?
Izgatottan készült a megbeszélt időpontra. Noise mindenképpen jön, ő is hadd mókázzon... Bár... akkor a nyuszikat nem fogja tudni megsimogatni, mert noiset kell lefognia, de nem bánja. A kis róka biztosan hallgatni is fog rá, ha megkéri, hogy ne bántsa a nyuszikat.
Aztán elő kellett keresnie a jó meleg kabátját is, hogy ne fázzon majd. A játékgyárban sem volt túl meleg. És Noisenak is kell valami kis kabátka, hogy ő se fázzon. Ezt meg is kreálta, bár elég ügyetlenül.
Végül ellenőrizte a kardját, és a többi felszerelését, hogy minden rendben legyen, és így indult Noise csipogásától kísérve a többiekhez.
Vidáman érkezett oda, és Hinari kérdésére - Noise izgatott, helyeslő vakkantása után - lelkesen bólogatott. Indulhatnak bizony, minden készen van hozzá!
Azért nem volt ilyen egyszerű a dolog, mert a plüssös bódé elvarázsolta néhány percre, de amint észrevette, hogy a többiek elindultak, ő is futott utánuk.
Miután pedig nem akadt más ami a figyelmét ennyire elterelje (és nem is hagyta volna!) azt lattolgatta, hogy vajon milyen csoda-móka vár ezúttal a csapatra. Úgy gondolta nehéz lenne az fölülmúlni, hogy az épületen belül volt hó a hógolyózáshoz, és Noise vakkantásai alapján a kis róka ezzel egyetértett. Hogy valami gond lenne, az fel sem merült a gondolatai között, hiszen együtt a csapat!


//nincs még jártasságom Smile
Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2019] 1.-es csapat Exp_bal14616/10500[Kazamata 2019] 1.-es csapat Exp_ures  (14616/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2019] 1.-es csapat Empty Re: [Kazamata 2019] 1.-es csapat

Témanyitás by Ozirisz Szer. Dec. 11 2019, 00:37

Ami a karácsonyi kazamatát illeti, vegyes érzések kavarogtak bennem. Egyfelől örültem is neki, hiszen tavaly is jó móka volt a játékgyárban, ahogy nekiálltunk hógolyó-csatát vívni a hóemberekkel. Na jó, az a része nem igazán tetszett amikor a szarvas megtaposott. De végülis, semmi egetrengető baj nem történt, jöttünk, láttunk, mókáztunk és loottal megpakolva hazamentünk.
Másfelől viszont az adventi vásárt látva egy kicsit sötétebb és nyomasztóbb érzés lett rajtam úrrá. Bár a tipikus, ünnep előtti nyüzsgés és a vidám zene és a sokminden nem ezt sugallja, viszont a tavaly ilyenkori emlékeimmel igencsak összevág a környezet. Majdnem minden pont olyan, mint akkor. Egy dolgot leszámítva: most nem fogok dekkolni az egyik bódé mellett, hogy holmi NOEGEA kipécézzen magának és dróton rángasson. Sem bármi hasonló. Meg különben is, dolgom van, megyünk a céhtársakkal kifosztani a kazamatát, és ettől aztán szelidítetlen patások sem tántoríthatnak el. Most perpill még az sem aggaszt, hogy nem szokványos kazamata, hanem eventes, mivel a barátaim is itt lesznek, és nem fogják hagyni, hogy valami világrengető sunyiság áldozatává váljunk. De egyelőre fő az optimizmus, a _rendes_ eventes kazamatával tavaly sem volt gond. Az nem akart a fejünkre omlani, és manipulatív NPC-k sem terelgették az embert előre.
- Sziasztok – köszöntem a társaságnak ahogy odaértem. A kérdésre bólintottam. Naná, hogy indulhatunk! Bár tudtam, hogy mások a körülmények, mégis, a feltörő emlékek miatt kényelmetlenül éreztem magam. Szerencse, hogy itt vannak a lányok, Hinari, Sil, Miri... és így a petekkel együtt még egész sokan is lettünk. Nem lesz itt probléma, minden rendben lesz...
Kicsit meg is mosolyogtam ahogy jobban is megnéztem Noiset a home edition kabátkájában. Valahogy mindig is viccesnek találtam odakint a tipikus kutyakabát és hasonló kreálmányokat. Egy pillanatra bevillant Vezér ahogy egyensúlyozik a sziklán a gumicsizmáiban. Majd útközben, ahogy a város határán kívül már érezhetőbb volt a hideg, előbányásztam az inventoryból egy termoszt.
- Lányok, forrócsokit valaki? - avagy ami kutya hidegben jól esik, az egyértelműen egy forró ital. Bár a forraltbor lehet jobban csúszna, de nope, kazamatába nem kéne Fegyverkezelés és/vagy Gyorsaság debuffal érkezni, így maradt a forrócsoki. Az amúgy is helyben volt indulás előtt, szóval miért is ne?


// Észlelés 4, Látás 2, Keresés 3, Zárnyitás 3 aktív
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2019] 1.-es csapat Exp_bal19096/10100[Kazamata 2019] 1.-es csapat Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2019] 1.-es csapat Empty Re: [Kazamata 2019] 1.-es csapat

Témanyitás by Mirika Vas. Dec. 15 2019, 18:30

A karácsony sok helyen kész káosz, de szerencsére nálunk nem az. Nem kell egész napokat vásárlással tölteni, hiszen kicsi a család és nekem amúgy se kell sokat töprengeni az ajándékokon, mindig beugrik valami. Ettől függetlenül egy kicsit kevesebb időm jutott a játékra, mert a munka meg valamivel több ebben az időszakban, legalábbis karácsony előtt közvetlenül, de a két ünnep közötti időszak még nekem is szabad lesz. De egyébként is úgy éreztem, hogy megengedhetem magamnak a lazulást itt bent is, elég jól fejlődtem. Jó, a célomtól még naaaagyon messze voltam, de hülyeség lett volna őrült módon rohanni. Én ezt még mindig nem munkának vagy kötelességnek fogtam fel, hanem szórakozásnak.
Szó ami szó, éppen emiatt talán egy kicsit sokáig tartott leegyeztetni Hina-channal egy közös időpontot, de a lényeg az volt, hogy sort tudtunk keríteni a közös programra. Már Momo is hiányzott kicsit, még úgy is, hogy az adventi környezetben, ahol megannyi inger érte, akár illatok, akár színek és zajok formájában, a szokásosnál is nyughatatlanabb volt, és elég komoly erőfeszítésbe került, hogy közel tartsam magamhoz. Bevallom, én is nehezen tudtam koncentrálni, rengeteg bódé vonzott, teljesen elvesztem a forgatagban. Khm... szó szerint is. Nem tehettem róla, nagyjából mindenki magasabb nálam, szóval egy ilyen zsúfolt helyen tájékozódni kész rémálom volt. A megoldás végül az volt, hogy kikeveredtem a tér szélére, és úgy mentem körbe, de ez elég macerásnak bizonyult, szóval kicsit ki kellett fújnom magam, miután a plüssös bódé mellé értem.
- Bocsi a késésért :3 - szabadkoztam, mert bár az órát nem néztem, biztos elszöszöltem egy csomó időt. Úgy néz ki, csak négyen voltunk.
- Úgy hallottam, valami megfagyott helyre megyünk, nem kéne vinni korcsolyát? :3 - kérdeztem, nyilvánvalóvá téve hogy cseppet se veszem komolyan a témát, de hát miért kellett volna ráfeszülnöm? Olyan nagy bajom nem eshetett, pláne ilyen erős társak mellett. És lassan úgy éreztem, én is kezdek elég erős lenni.
- Persze, az ünnepek között amúgy is jobban ráérek :3 - bólintottam Hina-chan kérésére, miközben realizáltam, hogy talán ez a karácsony kicsit sűrűbb lesz, ha még nekik is kell ajándékot szereznem.
- Fuwa-chan, indulunk! - szóltam a lánynak, aki látszólag egy kicsit belemerült a plüssökbe. Valószínűleg nekem is ez lett volna a sorsom, ha engedek a kísértésnek, így viszont hátul maradtunk Momóval, hogy Fuwa utolérhessen minket, és onnantól kezdve mellette haladtam. Már ismertem annyira, hogy tudjam, el tud kalandozni a figyelme, meg vele a lába is.
- Mióta van kisrókád? Hogy hívják? :3 - kérdezősködtem addig is, mivel én ebből egy kicsit kimaradtam. Ez az átka annak, hogy kimaradnak napok, akár több is egymás után, és van, hogy akkor se találkozok senkivel, amikor épp bent vagyok.
- Forrócsoki! Életmentő vagy :3 - virultam fel Ozi-kun felajánlására. Tény, kicsit csípős volt az idő, szóval jól esett egy kis pohár meleg valami.

Jártasságok aktívak. Pontozást Ozi oldaláról másolj (Mirika T3).
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2019] 1.-es csapat Exp_bal11225/10500[Kazamata 2019] 1.-es csapat Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2019] 1.-es csapat Empty Re: [Kazamata 2019] 1.-es csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Hétf. Dec. 16 2019, 13:16

Meghitt hangulatban indultok el a furcsa "kazamata" felé és látszólag nem igazán hat meg benneteket a hideg. Ozi gondoskodó volt és már nyújtotta is volna át a forrócsokit a lányoknak, amikor is hirtelen furcsa hangra lesztek figyelmesek. *toty...toty...toty...toty* Jó oké... ennél azért gyorsabban halljátok... ha le kéne írni akkor mondjuk: totototototototototy!!!!. Hm... látjátok ezért nem írunk gyors hangokat írásba! Amúgy se hallja senki, aki olvassa, ha meg mégis, akkor menjenek kórházba, enje... Pf... ezek a mai fiatalok. Mi? Hogy érted, hogy elkalandoztam? Várj... még adásba vagyok? Ja... khm... Szóval igen, nos a nagy totyogásra talán hátra fordultok, ám a következő pillanatban fehér villanással kísérve hatalmas szőrgombolyagok jönnek nektek. Ozirisz 36, Hinari 11, Mirika 12, Sil 24 pontot sérül a nekik csapódó szőrméktől. Talán fel sem veszitek, hogy azok a két lábon járó hógolyók valójában tömzsi yetifélék, viszont az már mindannyitoknak feltűnik, hogy magasra tartott kezeikben mindannyiótok egy-egy értéke (kinek mi) található. Ozitól egy-egy forrócsokis bögrét (a benne lévő forrócsokival együtt Razz), Siltől a rajzfüzetét és a kisrókáját, Hinaritól az erényét kardhüvelyét lopták el. Mindőtök közül talán Miri járt a legrosszabban, aki zászlóként leng a szembeszélben, mert az egyik kis dög azt hitte, hogy a kikandikáló macskafarok valami kiegészítő féleség és azt szemelte ki magának, ami miatt szegény lányra most elég... kíméletlen menet vár. Ilyen menetszéllel ugyebár a szoknya se a legjobb viselet... Ozynak úgy látszik korábban lett Karácsony.


[Kazamata 2019] 1.-es csapat 290bad10e6bf0feca1021d6d61fea5e4


Hinari (Sebzés: 110, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 5 SP kiskörönként.)
Ozirisz (Sebzés: 143, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 2.6 SP kiskörönként.)
Mirika T3 (Sebzés: 24, Pet sebzés 26, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 2.1 SP kiskörönként.)
Silence (Sebzés: 70, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 2.1 SP kiskörönként.)
Bolyhos Ajándéktolvaj

Bolyhos Ajándéktolvaj #1-#7: Full HP ??? P

Hinari (50. szint): 300/300 HP, 74 páncél, 300/300 CSP
Ozirisz (49. szint): 210/210 HP, 130 páncél, 164/200 CSP
Mirika T3 (18. szint): 80/80 HP, 48 páncél, 110/110 CSP
Silence (30. szint): 160/160 HP, 66 páncél, 235/235 CSP

Tartalék
[Kazamata 2019] 1.-es csapat Treasure-Chest-icon
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2019] 1.-es csapat Empty Re: [Kazamata 2019] 1.-es csapat

Témanyitás by Hinari Kedd Dec. 17 2019, 10:36


Nemcsak Silence és Mirika figyelmét terelték el a bódé oldalára kirakott plüssök: amíg vártunk, én is kinéztem magamnak egyet, azonban ahogy céhtársaim megérkeztek, igyekeztem az előttünk álló kazamatára koncentrálni.
Hát, elég nehéz volt.
- Ennek örülök - bólogattam Miri válaszára - Később mindenképpen beszéljük meg, pontosan melyik nap - tettem hozzá és gondolatban már a lehetséges ajándékokon töprengtem, meg azokon, hogy milyen új díszeket vegyünk idén a fára: Nestor, márcsak a termetéből adódóan is mindig lever párat elpakolásnál, amiket pótolni kell. Ozi kérdése zökkentett ki, én pedig hálás mosollyal vettem át tőle egy bögrényit:
- Csak nem rumos? - kacsintottam rá, de persze az első kortyok után ki is derült, hogy azért mégsem gondolta azt Ozirisz sem, hogy az előttünk álló feladat ennyire könnyű legyen - A harmincadikon van egy hatalmas korcsolyapálya, Miri, oda kéne egyszer majd elmenni... - feleltem Miri költői kérdésére is végül - Majd ha elég magas szinten lesz hozzá mindenki. De addigis marad az első szint - utaltam rá, hogy igen, ezen a szinten is van, de az kisebb és, hát, sokkal zsúfoltabb is - Milyen ötlet, Ozi? - húztam egy kicsit a srácot is, hisz emlékeztem még az ügyetlenkedéseire a jégen.
Közben már rég a kazamata területén sétáltunk. Be is jelzett az Észlelésem, de ezek a kis hógömbszerű lények gyorsabbak voltak, mint gondoltam és mire feleszméltem, már el is loptak tőlünk pár dolgot... meg nem mellesleg egy Mirikát is.
- Lehet tényleg jó lett volna a korcsolya - nevettem fel hangosan - Akkor lehet, nem lobognál ennyire.
Persze azért egykettőre utolértem őket és bár Noise és a többi tárgy is fontos volt, mégiscsak Mirikát illett kiszabadítani először... nem? Tehát addig támadtam a lányt elrabló mobot, amíg az el nem pixeleződött, utána pedig a rókát elvivővel folytattam, majd ha volt még lehetőségem rá, csak ezek után fordultam a Katana tokját elcsenő mob felé. Nem, nem szegte kedvemet ez a kis közjáték, bőven ünnepibb hangulatban voltam ahhoz.


Támadom a mobokat ilyen sorrendben, elpixeleződésig: Mirit vivő, Noiset vivő, Katanát vivő (és ha még van támadásom, utána a rajzfüzetesre majd az egyik bögrésre célzok).
A pernamensem miatt max 1-et hibázhatok.
Az első támadásom nem fogyaszt CSP-t.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2019] 1.-es csapat Exp_bal29686/10100[Kazamata 2019] 1.-es csapat Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2019] 1.-es csapat Empty Re: [Kazamata 2019] 1.-es csapat

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Dec. 17 2019, 10:36

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Kazamata 2019] 1.-es csapat 4766612103_86ee832108_s [Kazamata 2019] 1.-es csapat 4766612103_86ee832108_s [Kazamata 2019] 1.-es csapat 4767249862_5877ffd2ef_s [Kazamata 2019] 1.-es csapat 4767251444_0f76bf2817_s [Kazamata 2019] 1.-es csapat 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2019] 1.-es csapat Empty Re: [Kazamata 2019] 1.-es csapat

Témanyitás by Silence Kedd Dec. 17 2019, 12:32

Végül Mirika hangja húzta vissza a társaságba, utána pedig iparkodott, nehogy lemaradjon.
A cicalány kérdésére felcsillant a szeme, és előszedte a füzetét - ami kicsit lassította, de nem aggódott miatta. Mielőtt viszont írni kezdett volna, megakadt. Mióta is van vele Noise... úgy tűnt, hogy mindig is együtt játszottak, de így belegondolva tudta, hogy ez nem így van.
Végül csak megszületett a válasz, Noise vakkantásainak segítségével, amit Mirika pár pillanat múlva olvashatott is.

Ő Noise, 3 hónapja találkoztunk egy fura barlangban


Ha nem írnia kellett volna valószínűleg elkezd csacsogni róla, hogy milyen ijesztő volt az egész, és Szophie milyen hősnő volt, és hogy először megijedt Noisetól.
Így csak a szeme csillogott az emlékktől vidáman, és a füzetét fogva is magához ölelte az azóta is csacsogó állatkát.
Ozi felajánlására pedig szinte szaladt a kardforgatóhoz. Ha mág forrócsoki is van, akkor ez lesz a világ legjobb kalandja! Persze, hogy kér forrócsokit! Még Noise is, aki pedig annyira nem szereti de Fuwa miatt kénytelen megkóstolni.
Beljebb sétálva a kazamata területére először megtetszik neki a hirtelen felbukkanó szőrgolyó, aki szó szerint is leveszi a lábáról, aztán észreveszi, hogy az esetlenül összefércelt kabátkájában Noise felháborodva morog, és ugat, és próbálja magharapni az őt fogó szőrlabdát, de hiába, nem tud kimenekülni.
Fuwa viszont meghallja, és hasonlóképpen felháborodva, észre sem véve, hogy a füzete is ugyan ilyen sorsra jutott, amit Simeontól kapott, előszedi a kardját, és amilyen gyorsan csak tud, a rókácska segítségére siet, talán még mormolva is a támadó mobnak, hogy "engedd el", "add vissza" meg "őt nem viheted sehova"... Vagy csak magában sorolja, nem tűnik fel neki a különbség.


// 2 támadás, ha van még mibe. Ha nincs, akkor Sil Noiset ölelgeti, nem támad
Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2019] 1.-es csapat Exp_bal14616/10500[Kazamata 2019] 1.-es csapat Exp_ures  (14616/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2019] 1.-es csapat Empty Re: [Kazamata 2019] 1.-es csapat

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Dec. 17 2019, 12:32

The member 'Silence' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Kazamata 2019] 1.-es csapat 4766609959_af0c0eb7c7_s [Kazamata 2019] 1.-es csapat 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2019] 1.-es csapat Empty Re: [Kazamata 2019] 1.-es csapat

Témanyitás by Mirika Vas. Dec. 22 2019, 18:02

Fölnéztem, mintha csak egy felhőkarcoló harmincadik emeletét keresném a tekintetemmel, de persze innen legfeljebb az első szint plafonja látszott, vagy hát igazából még az sem, mert felhők takarták, na meg mesterséges égbolt.
- Talán jövőre... - morfondíroztam félhangosan, mikor juthatok fel esetleg a 30. szintre, bár ez egy elég optimista jóslat volt, ami azt illeti - Bár lenne valami olyan item, amivel fel lehetne menni bárhová :3 - mosolyodtam el ezen a kvázi karácsonyi kívánságon, úgy érzem így azért nem teljes az élmény, amit mi, játékosok kapunk. Mindenkinek meg kell dolgoznia érte kivétel nélkül.
- Három hónapja...? - húztam el a számat Fuwa-chan válaszán, az rengeteg idő, és én még mégse nagyon láttam ezt a kis szőrgombolyagot. Pedig úgy érzem, így is sok időt töltök itt, de lehet, hogy mégsem eleget. Amúgy is, szerettem volna elérni a lánynál, hogy hajítsa el azt a füzetet végre. Hallottam már beszélni, tudom, hogy képes rá, viszont úgy vettem észre, senki sem nógatja miatta. Lassan tényleg itt az ideje, hogy beszélgessek vele és jobban megismerjem. Meg talán Ozi-kunt is. Úgy igazán csak Hina-chant ismertem, ha őszinte akarok lenni.
Már ott tartottam, hogy kezembe kaparintom azt a forró csokit, hogy kicsit átmelegedjek ebben a hűvös időben, erre valami szőrlények lenyúlták előlem. Sőt, igazából nem csak az italt nyúlták le, hanem engem is. A meglepetésemnél csak a kényelmetlen érzés volt nagyobb, amit a farkincám megszorítása okozott. Hangosan felszisszentem, és bár az "élmény" nem tartott sokáig, azért így is megszédültem tőle. Nyöszörögve fetrengtem a földön egy darabig, miközben körülöttem zajlott az élet. Momo például morci volt Hina-chanra, amiért nem hagyta, hogy megmentsen, de ha azt a szőrmókot nem is, de egy másikat lelkesen megtámadott, elvégre nyilván látszott rajtam, hogy nem vagyok teljesen jól, azaz veszélyben vagyok.


Momo az egyik forrócsoki tolvajt támadja, 24-24 sebzéssel, én nem támadok.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2019] 1.-es csapat Exp_bal11225/10500[Kazamata 2019] 1.-es csapat Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2019] 1.-es csapat Empty Re: [Kazamata 2019] 1.-es csapat

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Dec. 22 2019, 18:02

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Kazamata 2019] 1.-es csapat 4767251444_0f76bf2817_s [Kazamata 2019] 1.-es csapat 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2019] 1.-es csapat Empty Re: [Kazamata 2019] 1.-es csapat

Témanyitás by Ozirisz Hétf. Dec. 23 2019, 22:55

Ahogy összeverődött a csapat, egyből el is terelődtek a gondolataim a tavalyi emlékekről. Hinari és Mirika épp a céhkarácsony átszervezésén kezdtek el ötletelni. Majd a korcsolyázásra terelődött a szó. - Részemről rendben – válaszoltam Hinarinak – De remélem nem én leszek az egyetlen, aki akrobatika nélkül fog jönni – tettem hozzá. Még kristálytisztán emlékszem, hogy akkor, azután az arénaharc után is milyen szépeket estem-keltem, pedig akkor már a harcra sem kellett koncentrálnom. Avagy az alap ügyetlenségem, amit kicsit felerősített az akrobatika jártasság hiánya, de összességében a levezető korcsolyázás jó móka volt. Valószínűleg gyakorlással egy szintig fel tudok fejlődni, de az igazat megvallva, a harmincadik szinttől kicsit tartok. Ott még az utcán is képes voltam dobni egy hátast – és itt nem a súlyemeléssel elhajított lóra (hátas) gondolok, ami tán azóta is a fa tetején nézeget, hanem a sima bakancs és a jég kölcsönhatására.
Majd a forrócsokizás közepette kitört a káosz. Valahonnan nagy mennyiségű ugrabugráló szőrpamacs került elő – Ácsi, ez tinektek nem való – de azért lenyúltak két bögrényit. Majd Hinari nevetésére lettem figyelmes, és ahogy körbenéztem, én sem tudtam megállni ahogy Miri csak úgy lobog a szélben a farkánál fogva – Szerintem ezek a szőrmókok is azt hitték, hogy az a farkinca egy DLC – abszolút nem irigylem a lányt, tudván, hogy a cicafarokra "ugrik", és nagyon nem szereti ha valaki szórakozik vele... Egy-két másodpercbe beletelt, amíg rendesen felmértem a helyzetet és belevetettem magam a harcba. Rárontottam az egyik szőrgombócra, amit éppenséggel nem támadott senki, majd ha elpixeleződött, léptem a következőre. Ezek a sunyi dögök kihasználták azt a rövidke időt, amíg megpihentünk útközben, és lerohantak minket. Felkapták Mirikát, felkapták Noiset, a többi lenyúlt cuccról nem is beszélve. Még szerencse, hogy ebben a világban van inventory, különben jóval több mindennek kelt volna lába.


// két támadás az egyik mobba, amit épp nem támad senki, ha elpixeleződik akkor a másik támadás másik mobba megy, Vikinggyűrű miatt az első támadás nem fogyaszt CSP-t. Halál/Koronák a Lángoló Katana specére mennek, találat és korona esetén +22 tűzsebzés ajándékba
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2019] 1.-es csapat Exp_bal19096/10100[Kazamata 2019] 1.-es csapat Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2019] 1.-es csapat Empty Re: [Kazamata 2019] 1.-es csapat

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Dec. 23 2019, 22:55

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
[Kazamata 2019] 1.-es csapat 4766610511_dda12706fc_s [Kazamata 2019] 1.-es csapat 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
[Kazamata 2019] 1.-es csapat 4766597959_9de1fd561c_s [Kazamata 2019] 1.-es csapat 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2019] 1.-es csapat Empty Re: [Kazamata 2019] 1.-es csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Csüt. Dec. 26 2019, 15:16

A csapat villámgyorsan reagált és a gyors segítségnek hála mindenki becsben tartott drágasága most biztonságban lehet. Mirci talán még egy ideig rosszul fogja érezni magát, de a fájó sejhaján nem segít az, hogy alig ért véget a harc, a hóbuckákból hirtelen fácádocskodó (ha van kotlós tyúk kotkodácsol akkor a fácán fácádocskodik!) hangokat hallhattok. Ekkor hirtelen négy fácán fej bukkan felé Miri körül és még felsikkantani sincs ideje az éles csőrök brutális sebességgel kezdik el csipkedni ott ahol érik. A többiek már viszonylag jól járnak ők csak 1-1 csípést kapnak egy hasonló buckából. Miri 24, Ozi és Sil 6, Hina 5 HP-t sérül.


[Kazamata 2019] 1.-es csapat A5daa85331723589b823c6cdb8dcf397


Hinari (Sebzés: 110, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 5.9 SP kiskörönként.)
Ozirisz (Sebzés: 144, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 3 SP kiskörönként.)
Silence (Sebzés: 70, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 2.4 SP kiskörönként.)
Mirika (Sebzés: 24, Pet sebzés 26, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 2.4 SP kiskörönként.)
Karácsonyi Fácánpótló

Karácsonyi Fácánpótló #1-#9: Full HP ??? P

Hinari (50. szint): 300/300 HP, 69 páncél, 300/300 CSP
Ozirisz (49. szint): 210/210 HP, 124 páncél, 200/200 CSP
Mirika T3 (18. szint): 80/80 HP, 24 páncél, 110/110 CSP
Silence (30. szint): 160/160 HP, 60 páncél, 235/235 CSP

Tartalék
[Kazamata 2019] 1.-es csapat Treasure-Chest-icon[Kazamata 2019] 1.-es csapat Treasure-Chest-icon
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2019] 1.-es csapat Empty Re: [Kazamata 2019] 1.-es csapat

Témanyitás by Hinari Pént. Jan. 03 2020, 23:37


Miri kívánságára magam is csak mosolyogva tudtam bólintani, bár a gondolat, ami szinte rögtön jött utána, kissé meg is keserítette azt: Miri számára talán nem lenne kockázatos, de egészen biztos voltam benne, hogy ennél jóval több halál lenne, ha mindenki felmehetne bárhová.
Ozi megjegyzése azonban kizökkentett és el is nevettem magam:
- De. Te leszel az egyedüli - nyújtottam rá a nyelvem, miközben haladtunk egyre beljebb. Az események persze a kis mobtolvajok megjelenésével érdekes fordulatot vettek, de az első meglepettség után hamar felül tudtunk emelkedni rajtuk.
Kezembe is vettem egy bögre forrócsokit és egyhelyben kiittam majdnem a felét.
- Eh, tényleg nem rumos - ráztam meg a fejem jókedvűen és már ültem volna le egy buckára, hogy megigyam a maradékot is, amikor elkezdett remegni alattam a hó - Érdekes... - ugrottam fel azonnal, főleg miután elkezdtek csípni a buckák. Persze hamar kiderült, hogy mi van a hó alatt, így először a Mirikát támadó-, majd ha még volt rá lehetőségem, a Silencet támadó egyedre céloztam.


Támadom először Miri mobjait, majd ha véletlen lenne még támadásom, a Silt támadóra váltok.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2019] 1.-es csapat Exp_bal29686/10100[Kazamata 2019] 1.-es csapat Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2019] 1.-es csapat Empty Re: [Kazamata 2019] 1.-es csapat

Témanyitás by Silence Vas. Jan. 05 2020, 13:53

Bólint Mirikának, bár nem túl magabiztosan... Tényleg nem emlékszik, mennyi ideje van vele Noise...
A tervezgetésbe viszont nem mer közbeszólni, hogy bizony neki sincs akkorbatika jártassága, aztán már a helyzet is úgy alakul, hogy elfelejti ezt megemlíteni: Hiszen ellopták tőle Noise-t! Azt pedig nem hagyhatja!
És sikerült is visszaszereznie a kis barátját, sőt, még a füzetét is.
Innen kezdve viszont az ölében vitte a kis rókát, aki ettől nem volt olyan boldog, mint amennyire Fuwa megnyugodott tőle, hogy biztonságban tudja. Megállás nélkül karattyolt, és méltatlankodott - de nem akarta megijeszteni, sem bántani kis gazdáját, úgyhogy csak épp annyira fészkelődött, hogy jelezze nemtetszését.
Nem is ő ijesztett rá végül, hanem a megjelenő madarak, akik közül az egyik megcsípte a kezét. Ettől egyrészt elejtette Noiset - akinek szerencsére nem lett baja, sőt, vidáman a gazdája mögé húzódott, és onnan figyelte mi történik körülötte - másrészt így fel is szabadult a keze, és elő tudta venni a kardját, hogy beleüssön kettőt az első keze ügyébe kerülő mobba, vagy a másodikba is, ha az első már egy ütéstől is elpixeleződne. Buta madara! Nem fogja hagyni, hogy bántsák Noiset!


//Két támadás, ha az első fácánhoz elég egy, akkor mégegyet támad.
Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2019] 1.-es csapat Exp_bal14616/10500[Kazamata 2019] 1.-es csapat Exp_ures  (14616/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2019] 1.-es csapat Empty Re: [Kazamata 2019] 1.-es csapat

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Jan. 05 2020, 13:53

The member 'Silence' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Kazamata 2019] 1.-es csapat 4767251444_0f76bf2817_s [Kazamata 2019] 1.-es csapat 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2019] 1.-es csapat Empty Re: [Kazamata 2019] 1.-es csapat

Témanyitás by Mirika Szer. Jan. 08 2020, 19:00

Ha madarak kezdenek el csipkedni, az különösebben nem zavar. Hozzászoktam, és itt nem is fáj, csak kellemetlenül bizsereg a helye. A farkincám szorongatása viszont már lapra tartozott, az százszor vacakabb érzés volt, rendkívül intenzív és simán megszédültem tőle. Szóval azért jól még nem voltam, de talpra tudtam állni, és valamennyire harcra képes állapotba kerültem, mire megjöttek a szárnyasok és hozzám vágták a csőrüket. Ha másra nem is, arra képes voltam, hogy a szabadon rohangáló madarak egyike felé elküldjek egy-két nyílvesszőt, miközben Momo ezeket a lövedékeket tekintette irányzéknak, ha éppen más utasítást nem adtam neki. Az más kérdés, hogy megint rámordult Hina-chanra, amiért körülöttem tisztogatott először :/


Első két kocka az enyém (26-26 seb), a második kettő Momo kockája (24-24 seb). Az egyik szabadon maradt fácánt támadjuk, ha megdöglik, ha nem owo
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2019] 1.-es csapat Exp_bal11225/10500[Kazamata 2019] 1.-es csapat Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2019] 1.-es csapat Empty Re: [Kazamata 2019] 1.-es csapat

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Jan. 08 2020, 19:00

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
[Kazamata 2019] 1.-es csapat 4766612103_86ee832108_s [Kazamata 2019] 1.-es csapat 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Kazamata 2019] 1.-es csapat 4766612103_86ee832108_s [Kazamata 2019] 1.-es csapat 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2019] 1.-es csapat Empty Re: [Kazamata 2019] 1.-es csapat

Témanyitás by Ozirisz Hétf. Jan. 13 2020, 16:42

- De az annyira nem jó móka, ha mindenki csak rajtam nevet... - húztam el a számat egy kicsit. - Sorstársak nélkül nem lenne az igazi... bár aztán a fene se tudja – tettem hozzá, kicsit eltűnődve, elmosolyodva ahogy felidéződött egy-két emlék. "Azt hittem a hóembert máshogy készítik" – vagy valami ilyesmit mondott Hinari aznap, amikor – szintén az akrobatika hiánya miatt – elcsúsztam a sáros latyakos cuccon, és mint valami lavina, gurultam lefele a lejtőn, egyenesen annak a többszáz éves fenyőfának... Az esés pillanatában nem tűnt olyan jó mókának, de most már egyértelműen megszépült az emlék, párbajostól, képességestől, hóemberestől, mindenestől...
- Mióta csipegetnek a buckák? - tettem fel a totál felesleges kérdést, mert mire kimondtam, már állt a bál. De hogy kerültek ide olyan hirtelen ezek a madarak? A hó alól támadó... madarak? Érdekes, ilyet ezidáig nem pipáltam. Persze, terjengtek szóbeszédek arról, hogy egy elfeledett erdő mélyén az avarból... tacskók rohamozzák meg az arrajáró kalandorokat, főleg ha kiszimatolnak egy kis morzsát, de az is épp olyan képtelenségnek tűnik, mint a túlméretezett szárnyasok a hó alatt...
- Ezek hogy a viharba kerültek ide? - tettem fel a kérdést, miközben a hozzám legközelebbi mobot támadtam, lehetőleg olyat, amit éppen senki se szemelt ki magának. Majd még kettőt, támadtam, pixelrobbanás után értelemszerűen a következőre lépve, ha maradt még. - Szerintetek a kardon sült szárnyas finom? - tettem fel a kérdést, tekintetemmel Noiset keresve, akinek ha érti miről van szó, valószínűleg instant megkordul a gyomra. - Talán a tűzsebzéstől dobnak egy kis sült husit... - tűnődtem el.


// három támadás, kezdve az egyik mobbal, ha elpixeleződik akkor lépek tovább a következőre.
// dobnom nem kell, a halál/koronák a Lángoló Katana bónusz tűzsebzésére mennek, korona esetén +22 tűz alapú sebzés
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2019] 1.-es csapat Exp_bal19096/10100[Kazamata 2019] 1.-es csapat Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2019] 1.-es csapat Empty Re: [Kazamata 2019] 1.-es csapat

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jan. 13 2020, 16:42

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás


'2 oldal halál/korona' :
[Kazamata 2019] 1.-es csapat 4766597959_9de1fd561c_s [Kazamata 2019] 1.-es csapat 4766597959_9de1fd561c_s [Kazamata 2019] 1.-es csapat 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2019] 1.-es csapat Empty Re: [Kazamata 2019] 1.-es csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Kedd Jan. 14 2020, 19:27

Hatalmas csetepáté került ki és a hirtelen támadt hófergetegből, már csak három rémült megmaradt lény vészesen csipogva ugráltak fejvesztve, majd mindhárman Oziriszt támadtak meg, ott csípve ahol érik. Úgy látszik nem tetszik nekik, hogy sült csirkét akar csinálni belőlük. Ozirisz sérül 18 pontot.


[Kazamata 2019] 1.-es csapat A5daa85331723589b823c6cdb8dcf397


Hinari (Sebzés: 110, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 5.9+0.9 SP kiskörönként.)
Ozirisz (Sebzés: 144, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 3 SP kiskörönként.)
Silence (Sebzés: 70, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 2.4+0.4 SP kiskörönként.)
Mirika (Sebzés: 24, Pet sebzés 26, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 2.4+0.4 SP kiskörönként.)
Karácsonyi Fácánpótló

Karácsonyi Fácánpótló #7: -3 HP
Karácsonyi Fácánpótló #8: Full HP Full P
Karácsonyi Fácánpótló #9: Full HP Full P

Hinari (50. szint): 300/300 HP, 69 páncél, 100/300 CSP
Ozirisz (49. szint): 210/210 HP, 106 páncél, 53/200 CSP
Mirika T3 (18. szint): 80/80 HP, 24 páncél, 74/110 CSP
Silence (30. szint): 160/160 HP, 60 páncél, 175/235 CSP

Tartalék
[Kazamata 2019] 1.-es csapat Treasure-Chest-icon[Kazamata 2019] 1.-es csapat Treasure-Chest-icon
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2019] 1.-es csapat Empty Re: [Kazamata 2019] 1.-es csapat

Témanyitás by Hinari Kedd Jan. 14 2020, 20:30


Ozi feleletén csak felnevettem, jelezve felé az enyhe iróniámat az előbbi mondandómmal kapcsolatban, hiszen egy hatalmas jégpályán csak lesz más is, aki el-elesik majd. Akár direkt, akár véletlenül vagy éppen egy csúf merénylet áldozataként. Bizony!
Már meg is volt az ádáz tervem, egy bombabiztos csel, aminek következtében Hime véletlenül éppen Ozin fog landolni majd...
Közben elkezdtek csípni a buckák, így még sóhajtottam egyet a forrócsokik után, majd belevetettem magam a harcba. Nem is tudom, valahogy önkéntelenül támadtam mindig azt a mobot, aki a csapat legkisebbjét támadja. Gondolkodás nélkül... akár Mirika volt az, akár nem, Momo ismételt morgására viszont már nem tudtam nem felfigyelni.
- Jólvan-jólvan, hagyok lehetőséget neked is - pillantottam a sárkányra elnéző nevetéssel, mert ennek (jelenleg) tényleg nem volt tétje nagyon. Akár hagyhattam is volna, végül azonban csak-csak elpixeleződtek körülöttünk a madarak, kivéve párat, amelyikek Oziriszt nézték ki maguknak. Felizzítottam a fegyverem és - tanulva az előző körből - beleütöttem a teljes életes példányokba egyet-egyet, majd jelentőségteljesen felnéztem a kissárkányra, még mutatva is neki, hogy tessék, övé a pálya. Persze ha sem ő, sem céhtársaim nem tudták leütni őket a kör végéig, úgy a maradék sebességpontommal befejeztem az elkezdett munkát. De csak akkor, ha tényleg nem volt más, aki megtegye helyettem.
- Na? Dobtak sülthúst? - tudakoltam várakozás közben.



Nyolcaska és kilenceske kap tőlem 1-1 ütést, amivel elvben pirosba lököm őket. Leütni csak akkor ütöm le a három mobot, ha kör végéig senki más nem teszi ezt meg helyettem a csapatból.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2019] 1.-es csapat Exp_bal29686/10100[Kazamata 2019] 1.-es csapat Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2019] 1.-es csapat Empty Re: [Kazamata 2019] 1.-es csapat

Témanyitás by Ozirisz Kedd Jan. 14 2020, 22:40

Szépen megfogyatkoztak a fácánok, és amíg első pillanatra nem tűnt túl bíztatónak a helyzet, most már a sebzésük ismeretében már megkönnyebbültem. Meg így, hogy a közel tucatnyi (mert ugye csata közepén nem állok neki számolgatni) mob végre kezelhetőbb mennyiségre redukálódott, így látván Hinari példáját hagytam érvényesülni a társaimat. Persze ösztönösen próbáltam kitérni egy-egy felém tartó csőr elől, fájdalomérzet ide vagy oda. Mirinek és Silnek viszont nagyobb szükségük van a fejlődésre és a gyakorlásra mint nekem. - Sajna nem minden példány szokott húst dobni... de a Nodachinál is tapasztaltam, hogy igen ritkán a nyers helyett sültet kaptam – válaszoltam Hinarinak, majd gyorsban átpörgettem a legutóbb szerzett tárgyak listáját. Még anno beállítottam, hogy csak a fontos vagy nem szokványos tárgyakra jelezzen a rendszer, avagy elég zavaró tud lenni egy hosszabb mobolás folyamán a folyamatos csipogás... Majd felcsillant a szemem – Asszem van itt valami – majd materializálódott a kezemben egy darab kissé odaégett hús. Fapofával folytattam – csak a tűz erejét továbbítja a kard, a főzés jártasság szintjét nem számolja hozzá... - majd vártam, kiből fog előtörni először a röhögés. Majd kicsit tovább kotorásztam a leltáramban, és előástam egy rendeset – Noise gyere, ezzel szerintem jobban jársz, bár ez disznóból van – majd ha odajött a kisróka akkor odaadtam neki a husit. A csipegető hóbuckák úgyis elfogytak időközben céhtársaimnak hála, szóval ennyi bőven belefér. Utána úgyis csak a kazamata főbossa vár ránk, legalábbis ha a szokásokhoz híven itt is csak három hullámot kell legyőznünk, az meg már nagy valószínűséggel meg sem karcol minket. Hacsak nem valami sunyiság van a háttérben...

// hagyja érvényesülni a lányokat
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2019] 1.-es csapat Exp_bal19096/10100[Kazamata 2019] 1.-es csapat Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2019] 1.-es csapat Empty Re: [Kazamata 2019] 1.-es csapat

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.