Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Egy baljós éjszaka

+5
Lotti
Ryuninji Ren
Koshitsu Esutel
Peter Worker
Rosalia
9 posters

3 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

[Küldetés] Egy baljós éjszaka - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Egy baljós éjszaka

Témanyitás by Rosalia Kedd Feb. 05 2013, 01:39

Tachi mindkét vágása sikeres, összesen 10 HP-t sebez Peteren, amiből 4-et felfog az idomár páncélja.
Látva társaira mért durva sebzéseket, Terran először Serafina segítségére kel, így switchel vele és ő is Hokut kezdi el támadni. Jobbnak véli, ha meggyengítik ezt a nagy vadat, már csak azért is, mert a sok kis alacsony szintű még nem is esett nekik. Lehet elmenekülnek, amíg ők a nagy hallal vannak elfoglalva? Ha már ennyit melózott, akkor az a szeszkazán ne hagyja meglógni a zsákmányokat.
- Alister, legyen gondod a többire, amíg ezt itt megpuítjuk kicsit! - adja ki a parancsot az ötödiknek Terran, majd megrohamozza az angyalszárnyas kardforgatót. Nem meglepő módon aktiválja ő is képességét, melytől öklei kissé robosztusabbá válnak és mintha földből és kövekből gyúrt egyveleg venné át az emberi végtagok helyét. Ezekkel súlyt le, mintha két méretes kalapács lenne a kezei kelyén. Első csapás elől még el tud táncolni Hoku, de a második elől már nincs menekvés, így 6 HP-tól megfosztja meg ellenfele.

REN ÉS REGI KÖRE KÖVETKEZIK!


A hozzászólást Rosalia összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Feb. 07 2013, 23:47-kor.

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy baljós éjszaka - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Egy baljós éjszaka

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Feb. 05 2013, 01:39

The member 'Rosalia' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Egy baljós éjszaka - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s [Küldetés] Egy baljós éjszaka - Page 3 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy baljós éjszaka - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Egy baljós éjszaka

Témanyitás by Ryuninji Ren Kedd Feb. 05 2013, 02:44

Az események elég durva fordulatot vettek itt körülöttem az tuti.. egy pillanatra még nem is tudtam kontrolálni magam és elragadott a pánik, amit szerintem remekül ki is magyaráztam. Annyi ellenség volt itt és mind vérre szomjazott.. Ez azért hallatlan.. kihasználták az ember jó szándékát.. pontosabban az enyémet, na meg a többiek kapzsiságát és megpróbáltak tőrbe csalni minket és részben sikerült is?? Egy hangyányit azért dühös voltam.. Főleg erre az ál részeg nyomira. De eddig volt jó dolga neki.
- Elcipeltetted magad idáig, te gusztustalan homár féreg, csak, hogy alattomosan letapizhass engem és Pe-chant.. Te undorító homokláda.. és ennek tetejében még ki is akarsz rabolni??- kérdeztem szemrehányóan.
- Regi.. Verd szájba.. - adtam ki a parancsot és hűséges petem már indult is a férfi felé, hogy megkóstolja. Én pedig maradtam itt továbbra is a lányoknál. Esu-chan íjász, így nem lenne okés, ha közel kerülne hozzá valamelyik tuskó.

_________________
[Küldetés] Egy baljós éjszaka - Page 3 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy baljós éjszaka - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Egy baljós éjszaka

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Feb. 05 2013, 02:44

The member 'Ryuninji Ren' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Egy baljós éjszaka - Page 3 4767250438_224285ea8b_s [Küldetés] Egy baljós éjszaka - Page 3 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy baljós éjszaka - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Egy baljós éjszaka

Témanyitás by Rosalia Kedd Feb. 05 2013, 12:10

Regi mindkét támadása vörösen izzó pixelnyomot hagy Alister védekezni próbáló karján, így 10 pontnyi sebzést szenved el. A pet leüti a páncélját és komoly mennyiségű életpontot is lecsíp, így életcsíkja a sárga zónába szalad.
- Igen, ezek tényleg mindenhol ott vannak... - méltatlankodik Alister, majd kezeiben villan is a két árnyharcos tőr. //3 vagy affelé kell dobnia mindkét tőrre// Visszatámad a főnix petre, s amíg az nem száll vissza gyorsan a magasba, igyekszik minél több vágást bevinni neki. Szám szerint három pixelcsíkot vág a madárba, a negyedik elől már sikerült elrepülnie Reginek, összesen 3 HP-t veszít. Alister ezután, mint aki jól végezte dolgát, rá is gyújt egy cigarettára.

ESUTEL KÖRE KÖVETKEZIK!


A hozzászólást Rosalia összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Feb. 07 2013, 23:40-kor.

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy baljós éjszaka - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Egy baljós éjszaka

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Feb. 05 2013, 12:10

The member 'Rosalia' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Egy baljós éjszaka - Page 3 4767250438_224285ea8b_s [Küldetés] Egy baljós éjszaka - Page 3 4767250438_224285ea8b_s [Küldetés] Egy baljós éjszaka - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s [Küldetés] Egy baljós éjszaka - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy baljós éjszaka - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Egy baljós éjszaka

Témanyitás by Koshitsu Esutel Kedd Feb. 05 2013, 19:07

*Kezdet eluralkodni a káosz. Mindenki támadt mindenkit. A kemény harcoson látszott, hogy tud magára vigyázni, s jól megy neki a harc. Pete is sikeres volt sárkányával, valamint Renre sem panaszkodhattam, mármint főnixére. Azon gondolkodtam, hogy nekem hol lesz a szerepem? Majd eszembe jutott a vörös indikátoros. Szememmel őt kerestem, de már rá is támadt hátulról Peterre.*
- Pete!
* Már többet nem is kiálthattam, a támadás megérkezett. Én azonban azonnal cselekedtem.*
~ Te szemét! Nem ér hátulról, míg a másik harcol! Szóval te az az alattomos típus vagy... ~
* S már ki is lőttem felé a nyilam.*
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy baljós éjszaka - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Egy baljós éjszaka

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Feb. 05 2013, 19:07

The member 'Koshitsu Esutel' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Egy baljós éjszaka - Page 3 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy baljós éjszaka - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Egy baljós éjszaka

Témanyitás by Rosalia Kedd Feb. 05 2013, 19:38

Esutel lövése sikeres, de Tachi pajza felfogja a sebzést, így 2 pontértékkel csökkent a páncélja.

LOTTI ÉS STARK KÖRE KÖVETKEZIK!


A hozzászólást Rosalia összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Feb. 06 2013, 18:39-kor.

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy baljós éjszaka - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Egy baljós éjszaka

Témanyitás by Lotti Szer. Feb. 06 2013, 18:36

A többiek máris elkezdték a csihi-puhit, én meg csak tétlenül álltam egy morgó chupacabrával, aki Tachi-t szemeli ki magának. Nem is bánom, hagy marcangolja szét azt a piros indikátorost!

_________________
[No Signature Available]
Lotti
Lotti
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 118
Join date : 2012. Dec. 14.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy baljós éjszaka - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Egy baljós éjszaka

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Feb. 06 2013, 18:36

The member 'Lotti' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Egy baljós éjszaka - Page 3 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy baljós éjszaka - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Egy baljós éjszaka

Témanyitás by Rosalia Pént. Feb. 08 2013, 00:33

//Először is jelezném, hogy Regi támadásánál vétettem egy hibát, mert véletlenül a pet fegyverkezelése helyett az idomárét néztem. Plusz elfelejtettem írni, hogy Tachi 10-et sebzett Peteren. Azóta módosítottam az ottani postokat, Regi mindkét találata sikeres volt egyébként. Visszaellenőriztem mindent, elnézést kérek!//

Stark támadása sikeres, éppen csak, de eléri Tachit, viszont annak pajzsa még mindig olyan erős, hogy életpontot nem veszít, csak a páncélértékéből 6 pontnyit.

1. kör végén ennyi életpontotok és páncélotok maradt:
Hoku: 36 HP, 0 páncél (Serafinát támadta)
Peter: 54 HP 0 páncél
Hisame: 24 HP (Fintant támadta)
Tachi: 20 HP, 18 páncél (Petert támadta)
Ren: 20 HP, 7 páncél
Regi: 7 HP (Alistert támadta)
Esutel: 20 HP 2 páncél (Tachit támadta)
Lotti: 20 HP 2 páncél
Stark:10 HP (Tachit támadta)

Serafina: -35 + ? (Hokut támadta)
Fintan: -20 (Hisamét támadta)
Tzefira: nem vesztett pontot (Hokut támadta)
Terran: nem vesztett pontot (Hokut támadta)
Alister: -10 (Regit támadta)

2. KÖR:
Hoku máris veszít 1 HP-t a parázsló ruhája miatt, Serafina pedig tovább támadja őt, azonban egyetlen találatot sem sikerül bevinnie. //5 vagy afölé kell dobnia, hogy eltalálhassa Hokut.//

Emlékeztetőül:
Serafina: 3x támadhat egy körben, minden 6. körben pihennie kell
Hoku: 3x támadhat egy körben, nem kell pihennie, nem kell fegyverkezelésre dobnia, minden támadása betalál
Peter és Hisame: 2x támadhat egy körben, nem kell pihennia
Fintan: 2x támadhat egy körben, minden 6. körben pihennie kell
Tzefira: 2x támadhat egy körben, minden 6. körben pihennie kell
Tachi: 2x támadhat egy körben, minden 5. körben pihennie kell
Terran: 2x támadhat egy körben, minden 6. körben pihennie kell
Ren és Regi: 2x támadhat egy körben, minden 4. körben pihennie kell
Alister: 2x támadhat egy körben, minden 4. körben pihennie kell
Esutel: 1x támadhat egy körben, minden 3. körben pihennie kell
Lotti és Stark: 1x támadhat egy körben, minden 3. körben pihennie kell

HOKU KÖRE KÖVETKEZIK!


A hozzászólást Rosalia összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Feb. 08 2013, 17:37-kor.

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy baljós éjszaka - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Egy baljós éjszaka

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Feb. 08 2013, 00:33

The member 'Rosalia' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Egy baljós éjszaka - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s [Küldetés] Egy baljós éjszaka - Page 3 4766612103_86ee832108_s [Küldetés] Egy baljós éjszaka - Page 3 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy baljós éjszaka - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Egy baljós éjszaka

Témanyitás by Hokushin Pént. Feb. 08 2013, 17:16

A támadásom mind a három sikerrel járt így jócskán megcsapanthattam a tüzes, hölgy életvonalát. Azonban pont úgy mint a múltkor ezúttal is egy varázsitalnak köszönthetően visszaszerezte az életerejét. Ezután többen is megtámadtak de csak keveseknek sikerült eltalálniuk. Ezután egy újabb nő indított támadást ellenem. Most már egészen biztos voltam benne, hogy a múltkor ők támadtak meg. Igaz egyikük mondta, hogy ők voltak, de manapság nem szabad hinni a szóbeszédben. Parányi öklei körül mintha egy-egy mini tornádó keletkezett volna és úgy rontott nekem. Sajnos a szél nem tette kecsesebbé így minden csapása elől egy könnyed mozdulattal képes voltam kitérni.
-No lám csak igaz, hogy kitartóbbak lettetek, de ezt még gyakorolni kéne egy kicsit.-
Ezután rontott nekem azt akit én a főnöknek gondoltam. Egy kő bunkóhoz illő szikla mancsokkal támadt rám. A csapásait nem vehettem félvállról ugyanis egyszer sikeresen eltalált így 6 életpontot elrabolt tőlem. Eközben a kis tüzesnek hál az égő ruhám folyamatosan vette le az életerőmet. A vörös szemű második rohamát sérülés nélkül úsztam meg így úgy döntöttem akcióba lépek. Bal kezemmel gyorsan eloltottam a tüzet nehogy újfent megfeledkezzek róla. Múltkor is kishilyán az életembe került és nem akartam megismételni. Sajnálattal be kellet látnom ha a többiek nem lettek volna nem biztos, hogy túléltem volna. Ezt a gondolatot rögtön kiráztam a fejemből. Az egyetlen esélyem az volt ha megakadályozom őket a trükközésben és az italozásban. A vöröske idegesítő volt ám földes sokkal veszélyesebbek bizonyult így elsőnek őt támadtam. Két kézre fogtam a kardomat majd gyorsan kitértem Terran jobb oldalára és megvágtam a karját. Igyekeztem minél közelebb vágni a csuklójához ám a kő "kesztyűjétől" mégis távol. Az volt a szándékom, hogy levágom a karját így se gyógyitalt se azt a fura képességet nem tudná használni. Amikor megvágtam pördültem egyet és a bal karjára is lesújtottam minden erőmből remélve, hogy sikerül a csonkolásom. Végül a tüzes lánykára sújtottam le egy vízszintes csapással remélve, hogy egyszerre két karját tudom levágni. Ha sikerül úgy próbálok mindig állni, hogy a társai ne tudják megitatni semmivel a csonkolt barátaikat.

_________________
Most
Spoiler:


párbaj Kimiko vs Incubus vs Ayani vs Hokushin
Spoiler:


Ragnarök,
Spoiler:
Hokushin
Hokushin
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 200
Join date : 2012. Aug. 02.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy baljós éjszaka - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Egy baljós éjszaka

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Feb. 09 2013, 09:54

The member 'Rosalia' has done the following action : Kockadobás

'2 oldal halál/korona' :
[Küldetés] Egy baljós éjszaka - Page 3 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy baljós éjszaka - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Egy baljós éjszaka

Témanyitás by Rosalia Szomb. Feb. 09 2013, 10:13

Terran életpontjai majdnem a felére csökkennek, de ami sokkal aggasztóbb, hogy Hoku mindkét kezét levágja csukló felett. //Halál kocka// Ha a valóságban lenne, most iszonyú kínokat élne át, de a látvány, hogy levágott végtagjai pixeljeire hullanak, önmagában igencsak elborzasztó. Nincs is annyi potija, amivel pillanatok alatt meggyógyíthatná magát, ráadásul a kardforgató miatt egy percnyi nyugtuk sincs. Serafina is elszenved egy újabb sérülést, amely miatt életpontjai vészesen csökkennek és már jócskán a sárga zóna végéhez közelítenek. Úgy tűnik hiába erősödtek meg, Hoku 12-es sebzésével nem bírnak. Nem számítottak arra, hogy Alister ilyen nagy prédát is begyűjt, arról volt szó, csak kezdő játékosokat fognak kirabolni.

PETER ÉS HISAME KÖRE KÖVETKEZIK!

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy baljós éjszaka - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Egy baljós éjszaka

Témanyitás by Peter Worker Hétf. Feb. 11 2013, 16:14

A vörös indikátoros hátba támadott, de nem igazán tudtam ellene mit csinálni. Hálálkodtam, hogy a lányok őt támadták, de én nem tudtam most mit csinálni, hisz ha támadtam is volna, csupán csak egy pálca volt a kezemben... azonban Hisame próbálta tovább támadni a korábbi kiszemelt áldozatát.

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

[Küldetés] Egy baljós éjszaka - Page 3 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy baljós éjszaka - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Egy baljós éjszaka

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Feb. 11 2013, 16:14

The member 'Peter Worker' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Egy baljós éjszaka - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s [Küldetés] Egy baljós éjszaka - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy baljós éjszaka - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Egy baljós éjszaka

Témanyitás by Rosalia Szer. Feb. 13 2013, 00:18

//Első két kocka Fintan, második két kocka Tzefira//

Hisame mindkét támadása sikeres volt, így Fintan olyan súlyos sebzéseket szenved el, hogy életsávja a sárgából a pirosba vált. A mitugrász maszkos majd szét robban az idegtől, nem érti, hogy egy nyavajás bébi pet hogy haraphat ekkorát. Lerázza magáról a sárkányt, majd ütésre emelei ökleit, amelyeket továbbra is körülfonnak a spec képessége által kreált vízörvények. Első ütése célt téveszt, igencsak megzavarhatta, hogy már másodjára sem tudott kitérni hisame elől, de a második támadásra összeszedi magát és 6 HP-t sebez a sárkányon. - Igyál csak, te kis nyomi!

Tzefira sokkal higgatabban látja a helyzetet, mint társa, s miután Hokunak ismét sikerült kitérnie támadásai elől, ezért pillanatnyilag feladja az üldözését. - Switch, Fintan! - Innentől kezdve a Fintant ért találatokat Tzefira fogja elszenvedni.

TACHI KÖRE KÖVETKEZIK!


A hozzászólást Rosalia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Feb. 13 2013, 01:41-kor.

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy baljós éjszaka - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Egy baljós éjszaka

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Feb. 13 2013, 00:18

The member 'Rosalia' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Küldetés] Egy baljós éjszaka - Page 3 4767250438_224285ea8b_s [Küldetés] Egy baljós éjszaka - Page 3 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Küldetés] Egy baljós éjszaka - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s [Küldetés] Egy baljós éjszaka - Page 3 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy baljós éjszaka - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Egy baljós éjszaka

Témanyitás by Tachibana Makoto Szer. Feb. 13 2013, 20:48

Lássuk csak... kaptam egy nyilat a hátamba meg rám támadt egy ronda dög, miután én teljesen logikusan megállítottam a bandára támadó pet idomárját. Vagy legalábbis megpróbáltam... Elég siralmas módon alig fogyott az életsávjából. Átkozottak, annyi életük van, mint a fene! Nekem viszont van sok páncélom~ ♫ Kicsit dülöngélve pillantottam rá arra a furcsa petre, amit rám uszított az a bájos kék hajú kislány, nem is értem. Pedig olyan kedves voltam vele :/
- Helló szépségem :] - szegeztem kardomat az állatra és elvigyorodtam. A sárkányos fickót túl nagy erőfeszítés lett volna lenullázni, talán jobban járok, ha nem rá koncentrálok. A tolvajokra is vetettem azért egy-egy félpillantást, nagyon nem bírtak a frontharcossal. Szánalmasak...
- Nem értem, hogy társulhat egy ilyen szemrevaló tündérke egy ilyen... ocsmánysággal. Nincs annyi rum, ami széppé tenné a szememben - jegyeztem meg, hunyorítva közben erősen, aztán ég meg is borzongtam. A kraken ehhez a döghöz képest semmi! Neki is rontottam, hátha több esélyem van ellene, mint a tengeri szörny ellen :] Egy szúrást intéztem feléje a pajzsom mögül a feje felé, aztán egyet a törzsére.
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy baljós éjszaka - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Egy baljós éjszaka

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Feb. 13 2013, 20:48

The member 'Tachibana Makoto' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Egy baljós éjszaka - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s [Küldetés] Egy baljós éjszaka - Page 3 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy baljós éjszaka - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Egy baljós éjszaka

Témanyitás by Rosalia Csüt. Feb. 14 2013, 17:52

Lotti most dönthet, hogy kíván-e élni a speciális képességével, vagy nem. Ha igen, akkor elhasználja a mellékcselekvését, de még nem támadhat. Ha bízik a petje életpontjaiban és abban, hogy ki tudja Stark kerülni a támadásokat, akkor megmarad a mellékcselekvése és folytatódik tovább a kialakult sorrendben a csata.

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy baljós éjszaka - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Egy baljós éjszaka

Témanyitás by Lotti Szomb. Feb. 16 2013, 14:52

Stark élete sajnos nem elég sok, így aztán átveszem helyette a két sérülést, amit Tachi okozott! :]

_________________
[No Signature Available]
Lotti
Lotti
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 118
Join date : 2012. Dec. 14.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy baljós éjszaka - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Egy baljós éjszaka

Témanyitás by Rosalia Szomb. Feb. 16 2013, 19:01

Lotti megmenti a petjét azáltal, hogy felfogja Tachi sebzéseit, az idomárlány így veszít 2 páncélt és további 8 életpontot, míg Stark sértetlen maradt. Terran következik, aki döbbentem szemléli a kezei helyén maradó csonkokat. Hitetlenkedve pillant társaira, egyikőjüknek sincs annyi potija, ami jelen helyzetben meggyógyíthatná a komoly sérüléseit. //Halál korona értelmében sikerült Hokunak ugye a csonkolás// Támadni igazság szerint még így is tudna, de lelki ereje pillanatnyilag nem igen van, hogy túl tudjon lendülni az őt ért veszteségen. Hátrál pár lépést, így teljes takarásba kerül az őt védelmező Tzefira mögött.
Összpontosítja maradék erejét és jobb lábával kétszer dobbant a földön. Az első próbálkozása még teljesen erőtlennek bizonyul, de a második hatására alig érezhető földrengés kerekedik, melynek hatására Hoku körül a földből kinövő sziklatüskék szabdalják végig a kardforgató lábát, ezzel 6 HP-t sebezve rajta.

REN ÉS REGI KÖRE KÖVETKEZIK!


A hozzászólást Rosalia összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 16 2013, 19:06-kor.

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy baljós éjszaka - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Egy baljós éjszaka

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.