Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Egy baljós éjszaka

+5
Lotti
Ryuninji Ren
Koshitsu Esutel
Peter Worker
Rosalia
9 posters

5 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

[Küldetés] Egy baljós éjszaka - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Egy baljós éjszaka

Témanyitás by Tachibana Makoto Vas. Márc. 10 2013, 16:50

Unalmas, szánalmasan unalmas... Ez az este nem fog bevonulni a legszórakoztatóbb kalandjaim közé, szinte semmilyen pozitív érzelmeket keltő ingert nem keltettek bennem a történések. Volt egy momentum, amikor az a cigis fickó behívta a bandáját, amikor úgy tűnt, hogy talán még valami érdekfeszítő is történhet, de mivel az útonállók végtelenül gyengének bizonyultak és határozottan rossz, érzelmekre alapuló stratégiát követtek, nos... nem lett belőle semmi. Nem különösebben bosszantott immár, hogy a beígért fogás csupán csalinak bizonyult, elfogott az apátia. Hiszen még az idomárok sora és a hozzájuk csapódott bájos íjászlány is szürke, egyhangú és érdektelen reakciót adott a jelenlétemre. Bár nem provokáltam őket különösebben, hiszen az túl rizikós lett volna, ez a fajta intenzív konfliktuskerülés és figyelmen kívül hagyás már kicsit soknak bizonyult számomra is. Velük tartottam, hogy hátha látok valami figyelemreméltót, de a talponállóban is ugyanazt a sótlan, erőtlen és fásult reklamálást tapasztaltam, ami a velem szemben való viselkedésnél is megnyilvánult. Csupán az időmet pazaroltam, igaz abból annyi állt a rendelkezésemre, amennyit nem szégyelltem. Ettől függetlenül igencsak lehangoló volt az izgalomra vágyó elmémnek ez az egész.
- Legyen bármi is az, köszönöm Smile - feleltem a madaras idomár szavaira egy kifejezetten idegesítő, ártatlannak szánt mosollyal. Fenyegetése nem érintett túl érzékenyen, ami pedig a Halálnoteszét illeti, egészségére. Nekem van olyan jó memóriám, hogy nem kell felírnom az ilyesmit :]
A társaság szétszéledni látszott, jómagam pedig fáradt sóhajjal vettem tudomásul, hogy személyem csupán egy nagyszájú selyemfiú üres, kiszámítható és gyenge fenyegetését volt képes kiváltani. Ennél még az a bohóc harcművész is érdekesebb alak volt, vele legalább szórakoztató szópárbajt vívhattam, voltak érdekes fricskái és sziporkázásai. Végül úgy határoztam, maradok a kocsmában és elütök itt némi időt. Figyelmem elsősorban a pulthoz letelepedő szöszkére összpontosult, meg a sárga indikátorára, amit abból a pofonból szedett össze.
- Nahát, egy ilyen bájos archoz a mosoly illik, nem ez a savanyú arckifejezés :] - léptem oda mellé imigyen szólva, és intettem a csaposnak, hogy nekem egy hagyományos sört adjon, ne szénsavas limonádét.
- Mire fel ez a zárkózottság? Bár nyilvánvalóan nem igényelsz tőlem segítséget, hogy megnyílj, én azért mégis felajánlom. Fájó számomra látni egy ilyen tüneményes teremtést így :] - pillantottam a lányra, és bár normál esetben megérinteném, a viselkedését látva ettől most tartózkodtam és csupán egy pajkos mosolyt küldtem feléje. Persze csupán egy merész próbálkozás volt részemről az ismerkedés, felkészültem rá, hogy szelíd viselkedésem ellenére is rosszul fog reagálni. Ha így lesz, hát üsse kő...
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
[Küldetés] Egy baljós éjszaka - Page 5 Exp_bal10/7700[Küldetés] Egy baljós éjszaka - Page 5 Exp_ures  (10/7700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy baljós éjszaka - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Egy baljós éjszaka

Témanyitás by Rosalia Hétf. Márc. 11 2013, 00:39

Ren első kocka, Peter második kocka. 5-öst vagy 6-ost kell dobnom ahhoz, hogy Keresés jártasságotokkal ráakadjatok valami tárgyjutalomra.
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy baljós éjszaka - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Egy baljós éjszaka

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Márc. 11 2013, 00:39

The member 'Rosalia' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Egy baljós éjszaka - Page 5 4766612103_86ee832108_s [Küldetés] Egy baljós éjszaka - Page 5 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy baljós éjszaka - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Egy baljós éjszaka

Témanyitás by Rosalia Hétf. Márc. 11 2013, 01:08

Ahogy végighallgat benneteket a csapos asszonyság, teljesen elámul és a fejéhez kap ijedtében.
- Ó te jó ég! Ez rettenetes! Pedig olyan jóravaló fiúnak tűnt ez az Alister, mégha kicsit fel is öntött a garatra. Hogy mik nem történnek! Persze, kárpótollak benneteket rögtön... bár annyival biztos nem tudlak benneteket, mint amennyit a fiatalember összeszámolt... Hányan is vagytok? Egy, kettő, rögtön öten. - pillanatra eltűnődik, nem rémlik neki, hogy piros indikátoros is volt a társaságban, de betudja a csata következményének. Ó te jó ég, hát még ölniük is kellett az életük megvédéséért? Igen-igen, annak a lánynak is narancs az indikátora. Össze-vissza kapkodja a tekintetét a nő, miközben látványosan fogja a fejét. - Eredetileg 30 aranyat szántam nektek fejenként, de legyen inkább a triplája. Tudjátok mit, legyen kereken 100 arany fejenként és akkor nem keltitek rossz hírét a fogadónknak... Ugye? - pillant rátok kínosan, de már perkálja is a pénzt. A menütökben immáron ott csücsül a 100-100 arany. - Plusz a vendégeim vagytok egy körre fiatalok! És tényleg sajnálom, eszembe se jutott volna. Ó te jó ég! Pedig olyan jóravaló fiúnak tűnt!

A furcsán alakult estétek azért mégsem volt olyan haszontalan, hiszen nemcsak pénzzel és expvel lettetek gazdagabbra, de új ismertségre is szert tehettetek. Ráadásul megtanulhattátok, hogy Aincradban sem mindenki az, aminek látszik.

A küldetést ezennel lezárom! Gratulálok a játékosoknak és köszönöm a részvételt!

Jutalomosztás:

Hoku kivételével mindenki kap fejenként 100 aranyat a csapos nőtől

Lotti, Esutel, Peter és Ren fejenként 56 exp-t kap.
Hoku és Tachi 41 exp-ben részesül.

Keresés jártasságotok ezúttal nem hozott szerencsét (Ren, Peter)

Céhjutalmak:
Angelic Voice tagok kapnak Hoku után 3 exp-t, kivéve Ayanit (2 exp) és Jint (4 exp, Ayani fennmaradó tapaszpontját ő kapja).

Artes Liberales tagok kapnak (szegény Vio kivételével) Ren után 7 exp-t + 50 arany kerül a céhbankba.

Justice League is kap 50 aranyat Peter után, továbbá Lewis, Hinari, Yurihime és Szophie 4 exp-t, Rita, RenAi, Peter és Allen pedig 3 exp-t.

Liberatorsnál 50 arany kerül a céhbankba plusz Tachi után Zhel és Tachi 9 exp-t, Saru 8 exp-t és Kiroku 2 exp-t (Hiro eltűnt, szerintem neki ne osszunk már).

Érceket, növényeket és recepteket KA fog osztani!



// Céhbónuszokba belenyúltam, rosszul voltak kiszámolva - Klein //
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy baljós éjszaka - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Egy baljós éjszaka

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Márc. 11 2013, 17:06


Hokushin:
Érclátás: 18 -> 26, Holdkő, 6 Sida Kő, 1 Munkálatlan Bőr, 3 Halvány Rubint, 5 Bronzérc, 1 Vasérc
Növénylátás: 18 -> 26, 4 Kis Tövisgyökér, 5 Faeno Levél, 5 Barna Gomba, 1 Kristálylevél, 1 Tövisgyökér, 1 Vörös Pitypang

Ryuninji Ren:
Fegyverkészítés: Kemény *Pallos/Fejsze/Pöröly* Recept, Irányítópálca Recept
Érclátás: 9 -> 17, 4 Halvány Rubint, 5 Bronzérc, 1 Holdkő, 5 Vasérc, 2 Munkálatlan Bőr

Tachibana Makoto:
Érclátás: 6 -> 14, 4 Munkálatlan Bőr, 1 Halvány Rubint, 1 Rubint, 4 Sida Kő, 1 Holdkő, 3 Vasérc
Növénylátás: 1 -> 9, 3 Barna Gomba, 1 Kristálylevél, 7 Faeno Levél, 3 Kis Tövisgyökér, 2 Vörös Pitypang, 1 Tövisgyökér

Koshitsu Esutel:
Fegyverkészítés: Hosszú Irányítópálca Recept, Stabil Íj Recept
Érclátás: 1 -> 9, 3 Munkálatlan Bőr, 1 Holdkő, 1 Rubint, 3 Sida Kő, 4 Bronzérc, 2 Vasérc

Peter Worker:
Kristályírás: Gyenge Tisztító Kristály Recept, Halvány Füst Kristály Recept
Növénylátás: 12 -> 20, 4 Barna Gomba, 2 Örökké Lángoló Tulipán, 1 Tövisgyökér, 3 Kis Tövisgyökér, 1 Faeno Levél, 3 Vörös Pitypang

Lotti:
Növénylátás: 1 -> 9, 1 Örökké Lángoló Tulipán, 2 Kristálylevél, 3 Barna Gomba, 5 Kis Tövisgyökér
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy baljós éjszaka - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Egy baljós éjszaka

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.