Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Seishin vs Kiwi - Olajat vízzel?

3 posters

Go down

Seishin vs Kiwi - Olajat vízzel? Empty Seishin vs Kiwi - Olajat vízzel?

Témanyitás by Kiwi Kedd Jún. 27 2017, 20:46

Láthatatlannak éreztem magam az elmúlt napokban, túl rutinszerűvé vállt az életem, amióta nincsenek Shuék pedig több dolgot is magamra vállaltam, talán pont ezért, pont így lett ennyire bekeretezve az időm és a napom. Hajtott a kíváncsiság, hogy kipróbáljam ezt a helyet, sokat hallottam róla, sok jót. Hardba kizárt hogy menjek, talán később sem fogok, nem tetszik az, hogy bárki kihívhat... ha ott szerepel a nevem, nem túl biztonságos, főleg ha esetleg nem fogadod el, mert nem akarsz találkozni az illetővel... akkor még pontot is veszítesz. Ostoba megoldás... Zsarolás és szabad zaklatás... ezt jelenti nekem a látottak.

Már egy ideje az ajtó előtt ácsorgok, a falnak támaszkodva. Hezitálok. Ha ezt is elvállalom, nincs visszaút... A nevem kint lesz és a lehetőség is, a fentebb jutásra. A harc... nem az én stílusom, de néha tudni kell oda ütni, oda ahol fáj, oda ahol megijeszthetem a másikat, hogy megvédhessem magam. Félek az esetlenségtől, amit sokszor produkálni tudok, félek a megszüntetéstől is, de akarom. Meg akarom tanulni leküzdeni ezeket, ahogy a félelmeimet is. A gátakat amik határt szabnak, túlzottan szoros határt.

Beléptem a váróba, körbepillantottam az arcokon, fogalmam sem volt kit merjek kihívni, így ismét ahhoz léptem oda, akivel legalább pár szót váltottam már. Mielőtt odaléptem, nagyot sóhajtottam. Kihúztam magam és próbáltam a legbarátságosabb és megnyerőbb mosolyomat előcsalni. Ismét magabiztosnak szerettem volna látszani, de nem tudom mennyire sikerült.
- Szia, ellenfelet keresel? - Szólaltam meg halk de bőven hallható hangon, pici reménnyel a szememben.
- Nem szeretek és nem is tudok harcolni, de ki szeretném próbálni és partnert keresek én is. - Jelentettem ki röviden a terveimet és tényleg nagyjából csupán ennyi volt a helyzet.

A pontok::
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Seishin vs Kiwi - Olajat vízzel? Exp_bal10/3500Seishin vs Kiwi - Olajat vízzel? Exp_ures  (10/3500)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Seishin vs Kiwi - Olajat vízzel? Empty Re: Seishin vs Kiwi - Olajat vízzel?

Témanyitás by Seishin Pént. Jún. 30 2017, 20:24

Elég régen jártam erre, már nem is emlékszem mikor. Annyi biztos a csapatunk akkoriban még egyben volt.
Először csak körbe jártam mindent most is úgy ahogy akkor. Nem igazán érdekelt egy játékos sem, nem vágytam arra ki hívjak valakit. Nem vágytam arra elverjem vagy ő verjen el engem. Én olyan ellenfelet kerestem aki ellen mosolyogva veszthetek, vagy mosolyogva nyerhetek. Igazi méltó ellenfelet aki nem tiporja a másik becsületét és lelkét ha győz. Sajnos nem láttam ilyen alakot, talán csak azért mert senkit nem szólítottam meg. Fekete ruhás szelem ként jártam az emberek közt. Majd mikor meg untam le ültem és némi kekszet varázsoltam elő. Természetesen fahéjas, más nem is lehetne mert ez a kedvenc ízem amivel sose tudok betelni.
Ropp-ropp ropogót a keksz és minjárt picit jobb kedvem is lett. Valahogy ha némi fahéjas ízesítésü sütemény vagy más enni való esetleg ital kerül a közelembe és elfogyasztom az jobb kedvre derít.

Nem is vettem észre először, hogy valaki közeledik felém. Csak akkor néztem fel amikor meg szólított. Nagyot nyeltem és a nasis tasit bezártam, irigy vagyok és csak úgy nem osztogatom hmmppff.
Nem úgy tűnt a nasim kellene neki, meg ismerős is volt a lány. Kellet egy perc, hogy le essen a dolog.
- Szia. Igen, de itt nincs méltó ellenfél.
A lányra néztem, nem tudom hogyan értelmezi azt amit mondtam, de jobb tisztázni.
- Olyan embert nem láttam eddig itt aki ha győz gúnyos szavaival ne súlytana le a legyőzöttre. Nem hinném, hogy te ilyen lennél. Szóval ha meg ígéred, mindent bele adsz és nem kímélsz akkor szívesen kiálok ellened.
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Seishin vs Kiwi - Olajat vízzel? Exp_bal3371/3500Seishin vs Kiwi - Olajat vízzel? Exp_ures  (3371/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Seishin vs Kiwi - Olajat vízzel? Empty Re: Seishin vs Kiwi - Olajat vízzel?

Témanyitás by Kiwi Vas. Júl. 02 2017, 15:42

Arénában először járok, vagyis már többször ácsorogtam az ajtóban, és néztem be, meg figyeltem eseményeket a lelátóról, de egyszer sem tudott meggyőzni. Életmódot váltottam és ez fenekestül felforgatta az életemet és az értékrendemet, így most már ez is bele tartozik.

Láttam egy ismerős arcot és megszólítottam. Csakis olyasvalakivel akartam harcolni, akit legalább látásból ismerhetek, így túlzottan nagy meglepetést nem okoz és legalább meg merem szólítani. Meg is történt, megszólítottam bár reméltem, hogy csak eszeget és nem a reggelijét fogyasztja, tehát nem egy fontos étkezést szakítok meg. Bezárta a zacskót, ebből gondoltam, hogy csak nasizott. És nasi reggelire? Ki ne csinálta volna... Rolling Eyes
Rá mosolyogtam és elmondtam, amit szerettem volna. Benne volt a pakliban, hogy vár valakire, vagy nem akar harcolni, már ezekre a válaszokra is felkészültem, de szerencsére feleslegesen. Amikor a "méltó" szót kiejti a száján, meglepődtem... az az érzésem támadt, hogy jóval magasabb szintű és nem akar kicsikkel próbálkozni. Szóval ezzel a mondattal el is bizonytalanított, de folytatta, szerencsére. A mondatán elgondolkodtam, én nem láttam ennyire borúsan, és amikor itt voltam tény, hogy sok kioktatás hangzott el már szájakból, de voltak jótékony, bátorító, vagy figyelmeztetések is, jó szándékból. Szóval ezeket vagy nem vette észre, vagy peche volt, és tényleg csak ilyenekkel találkozott, és ez esetben nekem is elvenné a bátorságom a próbálkozástól.
- Megígérem. - Jelentettem kikomolyan és kicsit értetlenül, majd elgondolkodtam a leoltó megjegyzések hátterén. Pszichológiai taktika, valamint az... aki ezt teszi szintén nincs jóban magával és ezzel tesz megerősítésre szert, ha nem dicsérik meg, majd ő lehúzza a másikat. Éljen a narcizmus... Rolling Eyes
- Van valami elképzelésed? Tudod... arénában még nem harcoltam.  - Jelentettem ki, kissé zavarban. Majd amikor megegyeztünk elindultunk a kezelőpult felé, ahol a terület beállításait lehetett módosítani. Meglátva a meüt, elolvasgatva... picit elbizonytalanodtam, mi is lehetne jó nekünk. Majd görgetve... feltettem három kérdést, ami közül válasszon.
- Magas fű, nyálka???, méz? - Majd amit mondott az lett beállítva.
- Dél, reggel éjszaka? - Szintén.
- Poton és méreg, valamint kristály használat engedélyezése vagy tiltása? - Majd beállítottam.
- 2x2 méter, 5x3 vagy 5x5 méter legyen a terület? - Beállítva.
- Magas fák, kiálló karók, sziklák vagy szobrok? - A kérdés a tereptárgyakra vonatkozott és ismét rá bíztam a döntést. Amint megtörtént beállítottam az elkészítésére, és be is mehettünk. Amikor beléptünk szokatlan lehetett mert két külön ponton dobott ki minket a rendszer, hiába egy szobába léptünk be. Az egy perces visszaszámláló itt is helyet kapott és lejárta után, támadhattunk is.
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Seishin vs Kiwi - Olajat vízzel? Exp_bal10/3500Seishin vs Kiwi - Olajat vízzel? Exp_ures  (10/3500)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Seishin vs Kiwi - Olajat vízzel? Empty Re: Seishin vs Kiwi - Olajat vízzel?

Témanyitás by Seishin Kedd Júl. 18 2017, 00:00

Figyelem a mozdulatait, nem moccanok. Figyelem minden rezdülésest, de még mindig nem moccanok. Nem tudom, miként reagál, nem tudom, mit gondol, de gondolatai nem is igazán érdekelnek. Tudom, úgy sem érteném, még ha akarnám sem a logikáját ennek a csajnak. Bár annyi biztos, becsülöm és talán egy kicsit kedvelem is Kiwit. Végül csak meg szólal és reagál, én pedig egy szem szememmel figyelem mozdulatait és az arcát.
- Akkor ezt meg beszéltük Kiwi Chan.
Az elképzelés hallatán meg ráztam a fejem, én sem harcoltam még az arénában. Nem igazán érdekeltek a léhűtő kicsiket terrorizáló alakok. A panelnél állva elkezdi nekem felsorolni a terep viszonyokat. Nekem igazából mindegy lenne, akár véletlen sorsolású is lehetne, nagyon akarja, válasszak.
- Fű, Reggel, nekem mindegy, 5x5 és a magas fák. Bár nekem egyébként teljesen mindegy lenne a helyszín.
Mi után a beállítások meg történtek beléptünk a szobába. Az ajtón túl már ellenfelek vagyunk. Az egy perces vissza számláló elindult és én már vártam, hogy meg ízleljem milyen is egy harc itt a biztonságos helyen. Vajon átt fog járni ugyan az a furcsa izgalom? Vagy teljesen olyan lesz mintha mob ellen harcolnék? Ellenőriztem még utoljára, a felszerelésem, hiszen ebben a szűkös egy percben tehetem meg utoljára.

Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Seishin vs Kiwi - Olajat vízzel? Exp_bal3371/3500Seishin vs Kiwi - Olajat vízzel? Exp_ures  (3371/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Seishin vs Kiwi - Olajat vízzel? Empty Re: Seishin vs Kiwi - Olajat vízzel?

Témanyitás by Kiwi Kedd Júl. 18 2017, 07:22

Nem is igazán volt mit figyelnie Seishinnek, hisz a választ elég gyorsan megkapta, túlreagálta a saját aggodalmait. Na nem mintha ez nekem nem volna ismerős, ilyenkor talán jó példa arra, hogy én magam is miként tűnhetek mások szemében, szóval tanulok tőle, általa.
Amikor megkaptam a "chan" jelzőt, picit zavarba is jöttem, nem sűrűn használják rám, látván hogy európai vagyok, a gyerekek szokták és roppant közvetlen játékosok. Szóval tisztelettel fogadtam, még ha furcsának is tűnt. És igen, akartam hogy válasszál, mert ez egy csapatjáték, még ha egymás ellenfelei is vagyunk. Te kérted hogy, kezeljelek egyenlőnek és adjak bele mindent, ebbe az is bele tartozik hogy te is meg leszel dolgoztatva. Razz Fele-fele arányban.
- Beállítva. - Tehát magas fű.
- Rendben. - Tehát reggel. Akkor számíthatunk arra, hogy bizony permetes is lesz.
- Akkor letiltom, felesleges itt elhasználni, ha neked mindegy. - Jelentem ki, a potionjaim úgyis inkább csapatépítő, saját magamra sajnálnám elhasználni.
- Beállítva. - Jelentem ki, majd amikor kijelenti, hogy a végén neki abszolute mindegy lenne, kínzóan lassú mozdulattal, eltúlzott szigorral a szememben, kissé összeszorítva. (A vak is látja, hogy rájátszok.) Fordítom felé a fejem.
- Ha fair meccset akarsz, akkor annak a részedről is ára van. - Jelentem ki, túljátszott szigorral. Összepréselt már-már "tanárnős" arccal. A rendszer jelezte is, hogy beléphetünk.
- Felkészültél? - Kérdeztem rá.
- Odabent, még lesz némi idő elvileg öltözködni. - Jelentem ki, bár akad aki már harci díszben járul a panel elé, én nem szerelkeztem még fel. Bár, míg mások taktikából nem, én egyszerűen csak lustaságból. Belépünk, benyomtam a rejtőzködést és a lopakodást, majd felszerelkeztem. Oda húzódtam az egyik fa mögé, lehajoltam, és kerestem, merre próbálhat meglepni.
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Seishin vs Kiwi - Olajat vízzel? Exp_bal10/3500Seishin vs Kiwi - Olajat vízzel? Exp_ures  (10/3500)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Seishin vs Kiwi - Olajat vízzel? Empty Re: Seishin vs Kiwi - Olajat vízzel?

Témanyitás by Cardinal Csüt. Aug. 10 2017, 14:38

Lejárt a határidő, az aréna harcot lezárom. Mivel nem volt harc, csak Kiwi kap pontot.

Kiwi: +30 pont
Seishin: +0 pont
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Seishin vs Kiwi - Olajat vízzel? Exp_bal0/0Seishin vs Kiwi - Olajat vízzel? Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Seishin vs Kiwi - Olajat vízzel? Empty Re: Seishin vs Kiwi - Olajat vízzel?

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.