Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ryuninji Ren

3 posters

Go down

Ryuninji Ren Empty Ryuninji Ren

Témanyitás by Ryuninji Ren Szer. Dec. 19 2012, 02:34

Képesség: Regeneration
Regeneráció. Amint Regi megsérül, a már abban a körben elkezdi gyógyítani magát. Minden körben a speciális képesség szintje x 1 hp-t gyógyít magán.


Nagy nehezen, de kihevertem Kayaba Akihiko szavait, vagy is inkább mondjuk azt, hogy elfogadtam a tényt, hogy csak akkor szabadulunk ki ebből a világból, ha végigvisszük az összes szintet.. És fogalmam sincs, hogy ez mennyire is lesz nehéz dolog, de muszáj lesz megtennünk. Mire felocsúdtam éreztem, hogy a tojás, amit mindvégig a kezemben tartottam elkezdett mocorogni. Pár pillanat múlva meg is repedt, végül szét is törött és a kezemben egy alig Huszon pár centis madárka jelent meg.. Méghozzá lángolva.. ijedtemben elkaptam a kezem, mire a teremtmény szárnyra kapott és a fejemre szállt..
- Ahamm.. szóval te vagy a petem kispajtás??-  Beszéltem hozzá mintha csak egy másik ember lenne. Levettem a fejemről és megnézegettem.. Bizony egy főnix.. Elég szép madárka.. illik egy hozzám hasonló, jóképű sztárhoz. Hosszasan gondolkodtam a nevén.. nem jutott eszembe sokáig semmi frappáns.. majd hírtelen bevillant egy..
- Reginald.. a neved mostantól Reginald lesz..- - vázoltam a helyzetet.. Regi boldogan csapkodott a szárnyaival.. na nem mintha lett volna bármi beleszólása a név választásba.
- akkor csináljunk is valamit..- ez a kis madárka a születésével jobb kedvre derített engem, így ideje egy kicsit vadászni a csúnya mobokra. Az út során végig énekelgettem és Regi is beszállt a maga kis csicsergésével.. még tehetsége is van hozzá.. nem csoda, hiszen az én petem. Pár vaddisznóval kezdtünk.. bemelegítésnek. Regi egyből meg is támadta és csipkedte ezerrel, míg én is elfoglalt voltam egy másikkal. Kicsit elharapóztak a dolgok és a petem és engem is alaposan megsebeztek.. Túlbecsültük magunkat. Egy furcsaságra viszont felfigyeltem.. Akárhányszor rápillantottam Reginald-ra mindig más szinten állt az életcsíkja. Miután végeztünk az ellenfelekkel Tátot szájjal bámultam, hogy a petem élete rövidesen teljesen feltöltődött. Ezen felbuzdulva kicsit erősebb ellenfelet kerestem.. Biztos elbánunk vele mivel a társam gyógyítja magát. Egy nagyobbacska farkast szemeltünk ki.. egy darabot és betámadtuk, de többet sebzett, mint gondoltuk volna.. Alaposan elhúzódott a küzdelem. Regi nem tudta olyan gyorsan gyógyítani magát, mert nagy sebzéseket kapott. A végső csapást egyszerre vittük be.. Én leszúrtam a farkas.. ő pedig megkarmolta Reginald-ot aki majdnem megmurdelt ennek következtében
- Oh a francba..- szomorodtam el egy kicsit.. ez az első harcom erre majdnem kinyírattam a saját petemet... kicsit óvatosabbnak kellene lennem. Rolling Eyes
- Jól megijesztettél haver.. meg ne halj. elég aranyos vagy.. sokat segíthetsz itt a csajozásban…


A hozzászólást Ryuninji Ren összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Okt. 15 2013, 17:23-kor.
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ryuninji Ren Empty Re: Ryuninji Ren

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Dec. 19 2012, 16:22

Szia!

A pályázatot elfogadom, köszönöm, hogy módosítottad azt, amit kértem.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ryuninji Ren Empty Re: Ryuninji Ren

Témanyitás by Ryuninji Ren Szomb. Márc. 30 2013, 01:22

Felhazsnálnám azt az egyetlen cserelehtőséget és Fegyverkovács jártasságomat lecsrélném Potion/Méregfőzésre Very Happy

_________________
Ryuninji Ren 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ryuninji Ren Empty Re: Ryuninji Ren

Témanyitás by Cardinal Szomb. Márc. 30 2013, 23:42

Csere engedélyezve, pályázat elfogadva Very Happy Új jártasságod 1 pontról indul, és az eddigi receptjeidet sem tudod már elkészíteni.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ryuninji Ren Empty Re: Ryuninji Ren

Témanyitás by Ryuninji Ren Vas. Ápr. 07 2013, 19:45

10. szint spec. képesség:
Guardian Angel: Ren képes mások helyett elszenvedni a sebzést. Lehet az barát, ellenség, pet vagy jk. Akit kiválaszt, azon egy jel jelenik meg (ezt majd még megálmodom) és az őt ért sebzés Ren-től vonódik le mindaddig, míg a piros zónába nem ér az élete. Spec. képesség szintje /3 személyen alkalmazhatja egyszerre.

Egy unalmas nap, egy unalmas küldetés, gondoltam én, még az elején mikor elvállaltam. Tök egyszerűnek hangzott, meg minden. Azt gondoltam ide egyedül is elég leszek. Mint a régi szép időkben. Csak Reginald és én, senki más, lezúzunk mindenkit. Ahha, csak a dolgok már megint nem úgy sülnek el, ahogyan azt én szeretném. Csak szereznem kell pár farkas fogacskát. ez idáig oké, de azt nem mondták, hogy ezek ennyire imba farkasok és nem is egyenként jönnek. Kész átverés ez az egész küldi. Képességem segítségével tartom magam távol ezektől a rusnya teremtményektől. Szívja rendesen az erőmet. Reginald eközben alaposan oda csap nekik, de őt is darálják Rendesen. Ha nem lenne az öngyógyító képessége, már régen halott lenne. Messziről nézegetve próbálok kitalálni valamit, ez így nem kóser. Ha Reginald meghal, akkor meghalok én is. Az meg nagyon kellemetlen lenne a rajondóim, de még az én számomra is. Én alig veszítettem eddig életet, a főnix, meg már lassan a piros zónában jár. Kezdem elveszíteni a hidegvérem, de közelebb nem merek menni. Azért ezek a farkasok nagyok és csúnyák, a tetejébe még erősek is. Reginald nem adja fel, csőrrel, lábbal, szárnyal, harcol, mindennel, amije van. Már csak két farkas van talpon. Már kezdenék ujjongani, mikor elkapják. Egyik az egyik szárnyát, míg a másik a másikat. Túl nagyot sebzenek, nem tud mindent felgyógyítani, ha így halad tovább, meghal a kis petem Sad Mit, tegyek, mit tegyek, mit tegyek? Ha ellököm őket azzal Regi-nek is árthatok, az megint nem jó, mit tegyek? Nem hagyhatom csak úgy hmmmmm ajajajajajajajjj. Egyre jobban kétségbe esek, meg is feledkezem egy pillanatra az életcsík figyeléséről. Nem tehetek mást, a képességem használatával ellöktem azt a hármat. Jól sejtettem, a madár a földre került és a farkasok már rohannak is felé. kész, itt a vég, térdre rogyok, Reginek lőttek. Azonban fura dolog történik. Hírtelem hp-t veszítek, körülnézek ijedtemben, de nem támad senki, majd megint. A harcoló felek felé nézek ahol az egyik farkas megharapta a pajtim lábát és nem engedi felrepülni, de annak élete nem csökken, hanem nő o.O Helyette csökken az enyém. Éles csőrét belemélyeszti a farkas szemébe, aki elengedi tőt, majd pixeleire bomlik. A maradék egy, már nem okoz neki különösebb gondot. Én meg csak pislogok. Mikor odarepül hozzám, megsimogatom
- Ez mi volt Regi?- kérdezem tőle, de semmi válasz, csak csipogás. A homlokán egy fura jelet pillantok, meg ami aranyszínben pompázik és pulzál.
- Új képesség?- kérdezem és megnézem a főnix adatait, semmi változás. Fura, roppantul az. A saját adataim között viszont találok egy új skill-t Elég nagyzolós névvel, még csak nem is illik rám. Mindenesetre nem érek rá ezen gondolkodni, szedem a fogakat és már lépek is, go teleport mission complited.

_________________
Ryuninji Ren 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ryuninji Ren Empty Re: Ryuninji Ren

Témanyitás by Cardinal Kedd Ápr. 09 2013, 21:56

Ossu!

Van némi ütközésed Lotti képességével, de elfogadom a pályázatot. Gratulálok a 10. szintes képességedhez Very Happy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ryuninji Ren Empty Re: Ryuninji Ren

Témanyitás by Ryuninji Ren Kedd Jún. 04 2013, 21:39

3. képesség:


Absorb: A használó felé irányuló támadások nem sebzik, abban a körben, amelyikben aktiválja ezt a képességet. Épp ellenkezőleg. Felgyógyul, méghozzá annyival, amennyi sebzést elszenvedett volna. Értelem szerűen páncél értéket ez nem ad vissza. Újratöltődési idő három kör.


Hehe…. már nagyon kemény vagyok, ezt a rendszer is elismeri, mert egy újabb skill-el gazdagodtam ma reggel, ami az Absorb névre hallgat. Megérte jobban rákoncentrálni a kijutásra és a fejlődésre… itt is van az eredménye, már csak ki kell próbálnom valahol. Valahol, ahol keményebb ellenfeleket találok, de nem annyira, hogy életveszélybe kerüljek… hmmmmm.. ez a kettő kikötés valahogy üti egymást és ez tréééé. Na mindegy, akkor irány a jó öreg kazamata, mondjuk a hatodik szinten, ott elleszek is, meg nem is, majd meglátjuk. Reginaldot nem kell győzködni, ha harcról van szó, különösen akkor nem, ha ellenfeleinket kevés, vagy akár egyetlen egy ütéssel lecsapja, mert akkor keménynek érzi magát…. javíthatatlan egy pet. Aikon marad most otthon, nincs mese, nem viszem magammal egy veszélyesebb helyre őt, aki még harcolni sem tud… nem-nem, az ki van zárva.
Egy gyors teleport, egy rövid séta és már barangolok is a kazamata részlegen, ami tele van goblinokkal, meg egyéb apró és gyenge teremtményekkel. Nos egy kettő azért meg is tud sebezni, de mit akarok én ilyen alacsony szintű kazamatában? Nem is az exp a célom, most kivételesen, sem a feszültség levezetés, hanem egy új képesség kipróbálása. Elég sokáig írtok, csapkodok, vagyis inkább Regi csinálja ezt, én csak utasítom, meg néha csettintgetek egyet, mire életem a sárga zónába ér. Ideje bevetni ezt a képességet, melynek igen kecsegtető leírása van. Aktiválom, de semmi különöset nem veszek észre.. nem érzek semmi szokatlant és nem is változott semmi ami jelezné a képesség aktívságát…
- Ez gáz…. – mondom magamban, de mikor egy nagyobbacska goblinka nekem ugrik nem sebződök, hanem gyógyulok.. pont úgy, ahogyan az le van írva.. hehe, nem bóvli és nem is átverés.. tök menőőőő *-*
- Regi! Elmegyünk! – intek neki nagy mosollyal… nincs már miért it maradnom, amit akartam kiderítettem.. tehát teleport haza, hogy fülig érő szájacskával mászkáljam körbe a Limen-t…

_________________
Ryuninji Ren 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ryuninji Ren Empty Re: Ryuninji Ren

Témanyitás by Cardinal Pént. Jún. 07 2013, 17:31

Ossu!

Elfogadom a pályázatot. Gratulálok a harmadik képességedhez Very Happy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ryuninji Ren Empty Re: Ryuninji Ren

Témanyitás by Ryuninji Ren Kedd Szept. 24 2013, 21:06

Petfejlődés pályázat

itt Cool


Ryuninji Ren Bc62f6b0f9f5adb3b098ff19a070fb07_www.kepfeltoltes.hu_

_________________
Ryuninji Ren 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ryuninji Ren Empty Re: Ryuninji Ren

Témanyitás by Cardinal Csüt. Szept. 26 2013, 20:21

Ossu!

Elfogadom a pályázatot, sok türelmet a lázadó Regihez Very Happy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ryuninji Ren Empty Re: Ryuninji Ren

Témanyitás by Ryuninji Ren Hétf. Okt. 14 2013, 15:45

Képesség változtatás:

Erről:
Guardian Angel:  Ren képes mások helyett elszenvedni a sebzést. Lehet az barát, ellenség, pet vagy jk. Akit kiválaszt, azon egy jel jelenik meg (ezt majd még megálmodom) és az őt ért sebzés Ren-től vonódik le mindaddig, míg a piros zónába nem ér az élete.  Spec. képesség szintje /3 személyen alkalmazhatja egyszerre.

Erre:
Fallen Angel:  Aktiváláskor fekete , lehulló tollak veszik körbe a használót, melyek ha hozzáérnek valamihez, kék lángok emésztik el  őket. emelett az alkalmazó szemei is kékes csillogásban tündökölnek Cool
Hatás: A használó megjelöl valakit, aki elszenvedi a kapott sebzések felét
Időtartam 3 kör, harconként csak egyszer alkalmazható

_________________
Ryuninji Ren 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ryuninji Ren Empty Re: Ryuninji Ren

Témanyitás by Cardinal Pént. Okt. 18 2013, 15:22

Ossu!

Elfogadom a pályázatot.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ryuninji Ren Empty Re: Ryuninji Ren

Témanyitás by Ryuninji Ren Hétf. Dec. 23 2013, 17:30

A keresés és észlelés jártasságom lecserélem akrobatikára és lopakodásra Suspect

_________________
Ryuninji Ren 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ryuninji Ren Empty Re: Ryuninji Ren

Témanyitás by Cardinal Hétf. Dec. 23 2013, 17:37

Ossu!

Elfogadva, átírva Very Happy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ryuninji Ren Empty Re: Ryuninji Ren

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Jan. 22 2014, 17:04

A Gear képességben a következőket kérem megváltoztatni:

Gold set:
Gold Armor: A pet Hp-jával egyenértékű páncélpontot ad
Gold „weapon” : A pet sebzésével egyenértékű sebzésbónuszt ad fegyverenként

Winged set
Winged Armor: a pet(reginald) szárnyait megkapja a + pet hp pontjainak a felét páncélpontként
Winged „weapon” :  A pet sebzésével egyenértékű sebzésbónuszt ad fegyverenként

Silver set
Silver Armor: a hatósugarában senki nem képes képességeket használni, természetesen a használó sem
Hatósugár: szint x 2
Silver „weapon” :  A pet sebzésével egyenértékű sebzésbónuszt ad fegyverenként

Dark set:
Dark Armor: Az idomár Szintje/2 pontot ad az erőre, gyorsaságra, Kitartásra. Cserébe Szint/2 pontot sebződik körönként
Dark „weaponn” : a pet irányításával egyenértékű sebzést kap meg fegyverenként + akit eltalál, az lángra kap, körönént spec/3 sebzést elszenvedve.( a lángokat le lehet oltani, egy teljes kör feláldozásáért cserébe)

Ok: Egyes szettek egyenesen jobbak a többinél, sőt, erejük óriási.

Javaslatok:

Gold set:
Gold Armor: A pet Hp-jával egyenértékű páncélpontot ad
Gold „weapon” : A viselő kockadobásaihoz +1 adódik

Winged set
Winged Armor: a pet(reginald) szárnyait megkapja a + pet hp pontjainak a felét páncélpontként
Winged „weapon” :  A pet sebzésének harmadával egyenértékű sebzésbónuszt ad fegyverenként

Silver set
Silver Armor: a hatósugarában senki nem képes képességeket használni, természetesen a használó sem
Hatósugár: szint x 2 méter
Silver „weapon” :  A pet speciális pontjai felével egyenértékű sebzésbónuszt ad fegyverenként

Dark set:
Dark Armor: Az idomár Szintje/2 pontot ad az erőre, gyorsaságra, Kitartásra. Cserébe Szint/2 pontot sebződik körönként, majd ez a sebzés kiskörönként nő szint/10-el (5-nél lefelé kerekítve), mindaddig, amíg ki nem kapcsolják
Dark „weaponn” : a pet sebzésével egyenértékű sebzést kap meg fegyverenként + akit eltalál, az lángra kap, körönént spec/3 sebzést elszenvedve. (a lángokat le lehet oltani, egy teljes kör feláldozásáért cserébe)

Ja és máskor kérem legyen megpályázva, hogy én is lássam a képességet, még jó, hogy utánanéztem az 1000-es sebzés után.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ryuninji Ren Empty Re: Ryuninji Ren

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jan. 27 2014, 22:07

képesség: Gear: A pet különböző felszerelésekké, szettekké alakul át, ezzel felerősíti az idomárt.
Időtartam: amíg a használó meg nem szünteti.
Lehülési idő, újraaktiválás esetén 1 kör
Egyéb: A pet a visszaváltozás után, annyi hp-pontal rendelkezik, amennyi megmaradt a páncéljából gear alakban.  Ha az teljesen elfogyott, akkor egy hp ponttal rendelkezik.

Gold set:
Gold Armor: A pet Hp-jával egyenértékű páncélponttal ruházza fel viselőjét
Gold „weapon": Írányítással egyenértékű + erőt ad az idomárnak
Healing set
Healing Armor: A pet (Reginald) képességét megkapja a használó Pet spec szint x 1 hp-t gyógyul körönként
Healing „weapon”: Felezi a viselő erejét

Winged set
Winged Armor: A pet, azaz főnixmadár szárnyait átruházza a használóra.
Winged „weapon” :  Írányítással egyenértékű + erőt ad az idomárnak

Silver set
Silver Armor: a hatósugarában senki nem képes képességeket használni, természetesen a használó sem
Hatósugár: szint x 2 m
Silver „weapon” :  Irányítással egyenértékű + erőt ad az idomárnak

Dark set:
Dark Armor: Az idomár Szintje/2 pontot ad az erőre, gyorsaságra, Kitartásra. Cserébe Szint/2 pontot sebződik körönként, majd ez a sebzés kiskörönként nő szint/10-el (5-nél lefelé kerekítve), mindaddig, amíg ki nem kapcsolják
Dark „weaponn” : a pet sebzésével egyenértékű sebzést kap meg + akit eltalál, az lángra kap, körönént spec/3 sebzést elszenvedve. (a lángokat le lehet oltani, egy teljes kör feláldozásáért cserébe)

Elfogadva.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ryuninji Ren Empty Re: Ryuninji Ren

Témanyitás by Ryuninji Ren Csüt. Szept. 25 2014, 16:40

Képi módosítás:

Képesség:

Phoenix Gear: A pet különböző páncélokká alakul át, mellyel tovább képes erősíteni a társát.  
Időtartam: amíg a használó meg nem szünteti.
Lehűlési idő: Újraaktiválás esetén 1 kör
Egyéb: A pet a visszaváltozás után, annyi hp-pontal rendelkezik, amennyi megmaradt a páncéljából gear alakban.  Ha az teljesen elfogyott, akkor egy hp ponttal rendelkezik.

King:
A pet Hp-jával egyenértékű páncélponttal, és irányítással egyenértékű erővel ruházza fel viselőjét

Angel:
Egy szárnyas páncél, ami irányítással egyenértékű erővel ruházza fel viselőjét, emellett szert tesz a repülés képességére

Holy Guardian:
A pet (Reginald) képességét megkapja a használó, spec szint x 1 hp-t gyógyul körönként. Továbbá felezi a viselő erejét.

Vanishing:
A hatósugarában senki nem képes képességeket használni, természetesen a használó sem
Hatósugár: szint x 2 m. Ezen felül az irányítással egyenértékű plusz erőt ad az idomárnak.

Nightmare:
Az idomár Szintje/2 pontot ad az erőre, gyorsaságra, Kitartásra. Cserébe Szint/2 pontot sebződik körönként, majd ez a sebzés kiskörönként nő szint/10-el (5-nél lefelé kerekítve), mindaddig, amíg ki nem kapcsolják. A pet irányításával egyenértékű sebzést kap meg + akit eltalál, az lángra kap, körönként spec/3 sebzést elszenvedve. (a lángokat le lehet oltani, egy teljes kör feláldozásáért cserébe)



30. szintű képesség:

Arsenal:  A használó „megidéz” egy fegyvertárat, melynek ékes darabjai különböző képességekkel ruházzák fel a hordozójukat.
Egyszerre szint/10 fegyver használható, de egy ember csupán egyet birtokolhat egyazon időben, de az alkalmazón kívül más is forgathatja eme fegyvereket, ha engedélyt kap rá; azonban mindegyikből csupán egy használható.  
Kinézet. (Gate of Babylon \o/) Amint hozzáérnek a kívánt fegyverhez, az egybeolvad a sajátjukkal  és megváltoztatja annak kinézetét, de értékeit nem. Ellenben megkapja a fegyverrel járó különleges hatásokat.
Időtartam: 3 kör, de megszüntethető
Lehűlési idő: 3 kör, vagy idő előtti megszüntetésnél annyi, amennyi ideig használatban volt.



Durandal:

A használó sebzése minden egyes sikeresen bevitt támadás után 5 egész ponttal növekedik.

Urzyel:
Megnöveli a gyorsaságot, míg a vele végrehajtott támadások veszítenek erejükből
Erő: 60%
Gyorsaság: 200%

Alshyel:
Megsokszorozza forgatója gyorsaságát, azonban komoly sebet aligha lehet ejteni vele.
Erő: 30%
Gyorsaság: 300%

Escalon:
Bárki, akit megvágnak e pengével, az sérülés helyett gyógyul annyival, amennyi a forgatója speciális képesség pontja.

Ragnarok:
A kárhozat pengéje, mely szeszélyétől függően pusztítja el ellenségét, vagy forgatóját.
Hatás:  Sebzés x d6 azaz dobás 6-os kockával és a kapott értékkel megszorozzuk a sebzést.
Hatás időtartam: 1 támadás
Lehűlési idő: nincs, egy bosson, kt-ban csak egyszer, arénában nem  használható.
Hátrány: dobás halál korona kockával. Korona: A sebzést az ellenfél szenvedi el. Halál: A sebzést a fegyver forgatója szenvedi el.
Kijátszva tt lesz majd Rolling Eyes valamikor Rolling Eyes

_________________
Ryuninji Ren 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ryuninji Ren Empty Re: Ryuninji Ren

Témanyitás by Cardinal Pént. Szept. 26 2014, 14:49

Ossu!

Elfogadom a pályázatot, gratulálok a negyedik képességedhez! Very Happy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ryuninji Ren Empty Re: Ryuninji Ren

Témanyitás by Ryuninji Ren Vas. Nov. 02 2014, 20:48

Képi csere:

Ezt cserélném:
Fallen Angel:  Aktiváláskor fekete , lehulló tollak veszik körbe a használót, melyek ha hozzáérnek valamihez, kék lángok emésztik el  őket. emellett az alkalmazó szemei is kékes csillogásban tündökölnek
Hatás: A használó megjelöl valakit, aki elszenvedi a kapott sebzések felét
Időtartam 3 kör, harconként csak egyszer alkalmazható

Erre:
Craftsman: Passzív skill. A használó lemond egy elsődleges jártasságáról.... örökre, cserébe egyel több másodlagos jártasságot tudhat magáénak.

Szeretném is feláldozni a lopakodásomat, am sem illik hozzám ˇ^ˇ

- Huaaaahhh \o/ - nyújtózkodva ásítok korán reggel, vagy délben, vagy tudja a fene mikor... kimaradt a tegnapi éjszaka, de teljesen, pedig emlékszem rá, hogy elindultam haza.
szemeim résnyire kinyitom, nagyon erős a fény, valaki már megint elhúzta a függönyt? Mikor tanulják már meg, hogy azt nem szabad, mert vakságot okoz az éjszakai madaraknak >.> Arról nem is beszélve, hogy hideg van, az ablakot is kinyitották? A fene essen beléjük Suspect
- o.O – kerekednek el szemeim, mikor kinyitom azokat rendesen. Nem otthon vagyok, de nem bizony. Egy fa tövében vagyok, a füvön feküdve és az eget bámulva o.O
- Huhh…. – azt a mindenit… fogalmam sincs, hogy hogyan kerültem ide és mikor. Igazából a  tegnapi éjszakából csak foszlányok vannak meg…. többé-kevésbé.  Felülök és lenyitom a térképem, hogy megnézzem hol a francban vagyok… így védtelenül. Micsoda szerencse, hogy nem mészárolt le egy erre tekergő mob, vagy ami rosszabb… egy nyomi piri >.>  A map szerint az első szinten vagyok, közel a kezdetek városához  Suspect Érdekes.. simán emlékszem rá, hogy a tízedik szinten voltam
-…. és még nesztelen is vagyok? Nem csoda, hogy fázom -  legörgetem a menüm és felöltözöm, mert nincs az a hú de jó idő. majd leellenőrzöm a felszerelésem, meg van-e minden, és ekkor ugrik fel egy panel, ami gratulál az új képességemhez
- o.O Mi??? – értetlenkedem, egyből a szintem nézem, de az nem változott, nem lehetne új képességem. Rápöttyintek a skillekre és egyből szembetűnik a baki. Nem lett több képességem, hanem az egyik harci képességem helyett kaptam egy amolyan… üzleti cuccot. facepalm
- De hogyan, mikor miért… he?? – töröm az agyam, de semmi. Az egyetlen a furcsaság az az, hogy itt vagyok, nem otthon, és még csak nem is a szintemen, ahol lakom
- Lássuk csak… igen… elmentem szórakozni és… - gondolkodom ezerrel, de tényleg csak foszlányok. Pia pia hátán, csajok… csajok és csajok… valami tabletta….  Lövésem nincs, mi lehetett a kiváltó oka ennek. Igaz, Aincradban sok furcsaság történt velem, ezért nem kellene meglepődjek, de hogyan tudok majd catározni, ha az össze skillem megváltozik egyszer csak? Vajon másoknál is történt már hasonló? Ezt meg kell kérdeznem…..



A hozzászólást Ryuninji Ren összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Nov. 03 2014, 01:00-kor.

_________________
Ryuninji Ren 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ryuninji Ren Empty Re: Ryuninji Ren

Témanyitás by Cardinal Hétf. Nov. 03 2014, 00:22

Ossu!

Egy legalább 250 szavas sztoriért cserébe elfogadom a pályázatot!

Ui: visszakapod a lopakodásod árát.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ryuninji Ren Empty Re: Ryuninji Ren

Témanyitás by Ryuninji Ren Vas. Feb. 01 2015, 19:38

1 képesség:
Full Controll:
A használó képes alakítani, irányítani Aincrad „időjárását, földrajzát" annak elemeit.

Anemo: Egy-egy mozdulattal szélörvényt, széllökést, kisebb tornádót kelthet.

Geo:  Aincrad „földjét” manipulálja, képes kisebb, nagyobb szakadékok létrehozására egy pillanat alatt, dombokat, földfalat emelni, természetesen védett területen kívül

Absolute Zero: A hőmérséklet manipulálása. Pár pillanat alatt képes megfagyasztani maga körül mindent, ám ezt képes fókuszálni, például ha a tenyerébe koncentrálja, akkor csupán ott keletkezik jég, ily módon képes formálni a jég alakját is.

A képességnek sokféle megnyilvánulása lehetséges, ám kockázós harcban csupán egyetlen egy funkciója van: 1 körre cselekvőképtelenné teszi az ellenséges karaktert/reket. A harcot nem befolyásoló alkotások maximum szint X 1 körig maradhatnak fenn.
Lehűlési idő 3 kör




2. Képességek:
Craftsman:Permanens skill. A használó lemond egy elsődleges jártasságáról.... örökre, cserébe egyel több másodlagos jártasságot tudhat magáénak.



3. képeség
Manipulation: A használó képes egyes elemeket kedve szerint manipulálni támadásokra:

Inferno: Tűzzel támad, akár tűzgolyó, csóva, örvény formájában

Tsunami: Vízzel támad az ellenfelére valamilyen formában. Megkötés: A közelben szükséges a nagyobb mennyiségű víz megléte.

Thunderbolt:  Villámmal, elektromossággal támad ellenfelére valamilyen formában

Külön elemek, egyazon hatás: Speciális szinttel egyenlő sebzést okoznak
Lehűlési idő 4 kör



4. képesség
Ragnarok: (Az arsenal ragnarokjának átírt változata)Egy erőteljes támadás, mely veszélyt jelenthet a használóra is

Darkness: Sötétség elemmel átitatott swordskill.

Sunlight: fény elemmel átitatott swordskill

Hatás:  d6X1 támadás teljes sebzéssel.
Hatás időtartam: 1 támadási kör
Lehűlési idő: nincs, egy bosson, kt-ban csak egyszer, arénában nem  használható.
Hátrány: dobás halál korona kockával. Korona: A sebzést az ellenfél szenvedi el. Halál: Kicsúszik az irányítás a használó kezéből, így a sebzést a fegyver forgatója szenvedi el.


Pet képesség:

Mode: Weapon
A pet Egy fegyverré változik át, amit a gazdája forgat, ezzel megkapja annak minden erejét, sőt, még többet is. A fegyver kinézete változhat.
Az idomár Szintje/2 pontot ad az erőre, gyorsaságra, kitartásra. Cserébe Szint/2 pontot sebzőik körönként, majd ez a sebzés kiskörönként nő szint/10-el (5-nél lefelé kerekítve), mindaddig, amíg ki nem kapcsolják.  + akit eltalál, az lángra kap, körönként spec/3 sebzést elszenvedve. (a lángokat le lehet oltani, egy mellékcselekvés feláldozásáért cserébe)
A sima fegyverforma stat növekedés, tűzsebzés nélkül is fenntartható, ebben az esetben csak a z irányítás adódik hozzá az erőhöz.

Style: Képes lemásolni bárki stílusát és ezzel együtt annak fegyverét is. A fegyver pixelekből áll össze, majd jelenik meg a pet kezében.  Ugyan úgy néz ki,és ugyan azokkal az értékekkel bír, mint az ellenfele fegyvere, de ezt csupán a kisállat kapja meg.
Hatás időtartam: 3 kör
Ehülési idő: 3 kör

_________________
Ryuninji Ren 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ryuninji Ren Empty Re: Ryuninji Ren

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Márc. 01 2015, 21:45

Szabálymódosítás miatt változtatott képességeknek nem tudom miért kell kerettörténet, elfogadom.

Majd azért kérem utólag legyen kijátszva valahol, amennyiben lesz rá időd.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ryuninji Ren Empty Re: Ryuninji Ren

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.