Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Craze Maze

4 posters

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

[Küldetés] Craze Maze - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Craze Maze

Témanyitás by Strea Hétf. Okt. 23 2017, 12:20


Tegnap járt le a két hét. Hétvégéig még adok haladékot, kérlek addig írjatok Surprised Utána megyünk tovább.
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Küldetés] Craze Maze - Page 3 Exp_bal0/0[Küldetés] Craze Maze - Page 3 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Craze Maze - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Craze Maze

Témanyitás by Robiizmus Csüt. Nov. 02 2017, 13:38

A papírost átvettem, és egy kicsit elgondolkoztam, hogy mi is lehetne a jelszavam, végül is nem kellet sokat gondolkodnom, mert szinte magától jött, hogy mi is legyen. Mert mi az amit soha se felejtek el? Mi az ami mindig eszembe jut? Hát semmi... nekem nincsenek ilyen dolgaim. Szóval a papírosra ráírtam azt, hogy semmi.

Azzal vissza adtam a lányoknak a papírt, hogy elolvashassák, mert ugye annélkül, hogy nem tudják a jelszavamat, nem ér sokat a történet.
~Úgy látszik nem csak engem zavarnak a dolgok... a jelszó egész ötletes volt, bár kissé magától értetődő. Nah jó, de lassan elsimulnak a dolgok. Legalábbis remélem. Nem szeretnék sokmindent elrontani.
Ekkor meghallotam a kölök hangját, ahogy észre vettem Chakna is meghallota, s nagyon úgy néz ki, hogy oda akar menni.
-Álj meg! Ne rohanjunk így neki a falnak! Igen meggyőző a hang, nem? Szerintem inkább csapda. Kicsi az esélye, hogy tényleg ő legyen... bár szerintem még én sem találkoztam az igazival. Szóval nagyon kétséges.
~Lehet, hogy alapból csak csapda az egész? Lehet, hogy nem is létezik az a gyerek. Vagy valahogy nagyon máshogy néz ki a történet. Nekem nagyon gyanús a dolog.
-Ha arra is megyünk inkább mert, a szétválást ugye már leszavaztátok, ezért legalább lassan. Én ellene szavazok. De hárman vagyunk, szóval Kiwi dönt. Ha Neked jó Chakna.
Nyugodtan néztem a lányokra, és a döntést vártam. Ha eldöntötték merre menjünk, akkor mondom nekik, hogy:
-Engedjetek előre. Ha omlana, vagy szakadna vagy bármi lenne, ne titeket érjen. És csak óvatossan előre.
És elkezdek előre sétálni, de folyamatossan figyelek, nehogy rámzuhanjon valami illetve, ha megmozdulna alattam a talaj, hirtelen vissza tudjak ugroni.
Robiizmus
Robiizmus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 90
Join date : 2016. Jun. 15.
Tartózkodási hely : Ahol épp van helyem :P

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
[Küldetés] Craze Maze - Page 3 Exp_bal538/600[Küldetés] Craze Maze - Page 3 Exp_ures  (538/600)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Craze Maze - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Craze Maze

Témanyitás by Kiwi Szomb. Nov. 04 2017, 16:54

Megesett minden, aminek meg kellett, nevek a papíron, a csapat pedig party-ban. „Moliere” olvasom, amit Chakna írását, és bevillant amit mondott magáról. A könyvesbolt. Lényege ugyan nincs, csupán összekötöttem az információkat, megerősítve így egymást. Könnyebben visszaemlékszem majd rájuk. Amint Robizmus is felírta a sajátját, úgy ahhoz is megkíséreltem valami emléket, vagy intuíciót kötni. Ha nem jött közbe semmi, elindultunk. Együtt haladtunk előre, Chakna mint távolsági elvileg hátrább, én pedig igyekeztem Robizmus sarkában maradni, két okból. Egyrészt nem szerettem a közelharci eseményeket, bár nem is értem… ez nem magyarázat. Inkább azért voltam a sarkában, hogy ha hirtelen döntést akarna hozni, mint pldálul meglát egy hatalmas rákot, nehogy rávesse magát. Direkt írtam rákot. Hátha már rég egy vízalatti barlangrendszerben vagyunk, ahol a pókok már nem szeretnek lebzselni, és a rendszer a képünkbe tol valami egészen mást. Ostoba fantáziálásomat egy hang szakította meg. Egy igencsak hisztérikus kisfiú hangja. Mintha egy ember lennék, úgy mozdultunk egyszerre Chaknával, szinte gondolkodás nélkül.
- Gyere te is. – Hívtam magunkkal Robizmust. Majd, ahogy csak lehetett csörtettünk előre.
- Outa! Téged keresünk! Azért vagyunk, hogy segítsünk, kövesd a hangunkat! – Kiabáltam el magam, bár nagyon reméltem, nem épp a nagy fiússágát akarja bizonyítani a nővérének, mert akkor félő, a büszkesége hamarabb fogja elüldözni, mint a félelme felénk csalogatni. Lépteink sűrű kopogása jelezte, hogy felé tartunk, a falak között visszhangoztak a szavak. A talpamat a rátapadt sár, vagy föld nehezítette, de megeshet, hogy csupán a kitartásom jelez ilyen szokatlan módon. Egy pillantást vetettem a rendszer térképére, mennyi látszik a felfedezettekből, vagy egyáltalán látunk-e bárit is, elvégre ahogy bejöttünk, vissza is kell tudnunk majd haladni.

Robizmust végighallgatva, ameddig végig futott az agyi áramköreimen az elhangzott és annak a megértése, megpróbáltam megfelelő választ találni rá.
- Egy igazi férfi nem veszít a férfiasságából akkor, ha átlátja mikor szorul támogatásra... és képes azt emelt fővel elfogadni, viszont egy gyerek pont úgy viselkedik mint most te, csak remélem hogy Outába több ész szorult és nem kell rögtön kettőt pesztrálni! - Nos, amint kimondtam biztos voltam abban, hogy dacot fogok kiváltani belőle, de nem vagyok én semmiféle istennő, vagy isten, hogy kimentsem a seggét, ha baj lenne. A felfogása és az élethez és a játékoz való hozzáállása hibás és csökönyös. Csoda egyáltalán, hogy még nem nyíratta ki magát.

Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[Küldetés] Craze Maze - Page 3 Exp_bal10/3500[Küldetés] Craze Maze - Page 3 Exp_ures  (10/3500)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Craze Maze - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Craze Maze

Témanyitás by Strea Szer. Nov. 29 2017, 21:50


Elnézést a késlekedésért.

Tehát mindannyian a hang irányába igyekeztek s ami azt illeti, talán nem is volt baj, hogy mindezt gyorsan is tettétek: ahogy közeledtek, a halványzöld fény egyre erősödik, majd meg is pillanthatjátok a forrását még azelőtt, hogy kiérnétek a járatból a nagyobbacska terembe. Egy mob, piros indikátoros, a feje felett a "Neonzöld Denevér" felirat díszeleg - és éppen belekarmol egyet a kisfiúba, akinek ezzel sárgából erős sárgába csúszik az élete. A fiúcska szakasztott mása az előzőnek, akit eddig követtetek, de arcán és megmozdulásain tisztán látszik, hogy meg van ijedve. A falhoz simulva próbál távolodni a denevértől, lábai azonban remegnek a kimerültségtől s így nem elég gyors; lehet el is esne, ha megpróbálna tovább szaladni.
Segítetek neki, ugye?

Minimap
(amíg együtt mentek, csak az újonnan felfedezett részeket linkelem be, a többi ugyanaz, kinek kinek a sajátja)
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Küldetés] Craze Maze - Page 3 Exp_bal0/0[Küldetés] Craze Maze - Page 3 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Craze Maze - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Craze Maze

Témanyitás by Robiizmus Szer. Jan. 03 2018, 20:17

(Azt hiszem, én is elnézést kérek a késésért bár, igazából mindenki inaktívba tolódik XD. Előre is elnézést a helyesírásomért. Nem saját gépről írok, és ezen nincs hosszú i, és kicsit amúgy is fura... Rég gépeltem az az igazság XD Amit csak tudok automatikus hibajavítóval megoldok XD.)
~Tiszta mázli, hogy a lányok mondták, hogy merre menjünk. Bár az igazat megvallva kissé gyanakodtam, mert a küldetés elején is ugyan ez a gyerek volt... habár... mégis kicsit más volt. Nem tudom. Mindenesetre most nem ezzel kell foglalkoznom. Ha előre rohanok, és a kisfiút, gyorsan felkapom, talán Chakna letudja lőni a denevért. Mivel én nem biztos, hogy sokat érnék ellene... Ő az íjász. Igen, ez a leglogikusabb. De Kiwi...mintha rémlene valami, mintha egy tojást szorongatott volna, amikor először találkoztunk. Ezt majd most megtudom maximum, hogy mit tud, vagy ha nem, hát akkor megkérdezem, amint csendesebb vizek jönnek.
Odafordultam a lányokhoz, és bár nem nagyon szoktam csapatban dolgozni, most muszáj... nah, meg nem is szeretek parancsokat osztogatni... remélem nem veszik sértésnek... de az igazság az, hogy nem is fontos most.
-Én megfogom a gyerkőcöt, Te Chakna, meg kérlek próbáld lelőni a Batman-ünket. Kiwi, Te meg kérlek fedezd Chaknát!
~Érdekes... nem baj, ezek után már nem csapatban megyek. Jobb Nekem egyedül. Mindig is így volt... és így is marad. Én egy harcos vagyok. Végre egy ilyen helyen és nem otthon azokkal a gyávákkal!
Megfordultam, a kardomat a jobb kezembe véve, elkezdtem futni Outához, és próbáltam a denevért elijeszteni és ahogy közelebb kerültem a gyerekhez szóltam Neki
-Nyugalom öcskös! Megvédünk! Most kicsit felfoglak kapni, és míg elintézik nekünk a denevért, mi védekezni fogunk.Ha Velem maradsz nem lesz bántódásod, megígérem. És ki is viszünk végre innen.
Eközben már odaértem és remélem, hogy a denevért is megfelelően távol tudom tartani magunktól a kardommal, gyorsan felkaptam a fiút, és elkezdtem háttal sétálni félszemmel hátra nézegetve, közben a denevér ellen védekezni, hacsak nem szedte le már Chakna és Kiwi, ha sikerült akkor a fiút is leteszem, és megpróbálom a lányokhoz terelni. Ők azért mégis jobban tudnak vigasztalni. De azért megkérdezem tőle
-Jól vagy?
Kérő pillantással nézek a lányokra, hogy vegyék át a gyerek dédelgetését, mert nem vagyok ilyenhez szokva, és nem is igazán szeretnék hozzá szokni.
Robiizmus
Robiizmus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 90
Join date : 2016. Jun. 15.
Tartózkodási hely : Ahol épp van helyem :P

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
[Küldetés] Craze Maze - Page 3 Exp_bal538/600[Küldetés] Craze Maze - Page 3 Exp_ures  (538/600)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Craze Maze - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Craze Maze

Témanyitás by Strea Pént. Jan. 12 2018, 21:14


Chakna, Kiwi? 2 hetet adok, amennyiben akarjátok folytatni; ha nem, úgy kérlek jelezzétek.
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Küldetés] Craze Maze - Page 3 Exp_bal0/0[Küldetés] Craze Maze - Page 3 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Craze Maze - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Craze Maze

Témanyitás by Chakna Szomb. Jan. 13 2018, 04:38

A papírra került Robi jelszava is, így végre elindulhatunk a megbeszélteknek megfelelően a klón után.
Végül a gyerek kiáltásai térítenek el. Ahhoz képest, hogy még nem ismerjük egymást túl régen… egyrugóra jár az agyunk Kiwivel, és egész összeszokottnak hathat a párosunk.
Már nyitnám a számat, hogy ez a kiáltás egyértelműen igazi gyerektől származott, mégha nem is Outa az, és segítenünk kell. De végül csendben maradok, és Kiwire sandítok, hamár az ő kezébe tette a döntést a fiú.
És kissé elmosolyodva indulok is utána.
- Ne aggódj, Robiizmus, nem fogunk a falnak menni. De ennek mindenképpen utána kell járni!-igyekszem megnyugtatni a srácot, hogy az ő néhány perccel korábbi mutatványával ellentétben tudjuk mit csinálunk.
- Még csak az kellene, hogy te menj előre!  Még mindig veszélyesen kevés a HPd! Légy szíves csak akkor kockáztasd a sebződést, ha nagyon muszáj! - reagálok a fiú kérésére Kiwivel megintcsak összhangban. Nemképzelte, ugye, hogy előreengedjük azt, akinek a legkevesebb az élete?
Odaérve a nagyobbacska terembe, és látva az egyre sötétebb sárga csíkot a fiú feje fölött egyetlen dolog tart vissza attól hogy azonnal odarohanjak: Tudom, hogy közelharcban plusz életnek is, meg sebzésnek is nagyon kevés lennék.
- Várd meg, hogy magunkra vonjuk Kiwivel a denevér figyelmét, aztán vidd biztonságos távolságba Outát. A mobot nyugodtan bízd ránk! - bólintok Robiizmus tervére, és már fel is ajzom az íjamat, és elkezdem lőni a denevért, aki remélhetőleg így kicsit eltávolodik a fiútól, és inkább ránk koncentrál. Folyamatosan lövöm, ameddig csak tudom, és ameddig az élete tart.

Ha sikerült  elpixelezni, akkor csatlakozunk Robiizmushoz és a kisfiúhoz. Más helyzetben mulatságosnak találnám, hogy mennyire nem érzi magát kényelmesen a bátyó szerepnek a harcművészünk.
- Mi a neved? - kérdezek rá a valódi kisfiúnűl is, most már remélve, hogy Outát sikerült megtalálnunk. Ha szükséges át is ölelem, és a fejét simogatva csitítom, hogy megnyugodjon
Ha nem engedi, vagy nem szükséges, akkor csak kicsit összeborzolom a haját.
- Indulhatunk? - kérdezem tőle, lehetőséget hagyva, hogy azt mondja: még nem szeretne kimenni. Ebben az esetben remélem hamar tudunk neki segíteni megoldani a feladatot, ami miatt maradni akar.


//Elnézést a csúszásért >< Köszönöm a türelmet.//
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
[Küldetés] Craze Maze - Page 3 Exp_bal9545/9700[Küldetés] Craze Maze - Page 3 Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Craze Maze - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Craze Maze

Témanyitás by Strea Vas. Jan. 28 2018, 16:51


Chakna, a denevért a többedik lövéseddel sikerült is elpixelezni, így mindannyian megnyugodhattok. A kisfiú rugdalózva és hangos nemtetszésnyilvánítással próbál szabadulni az őt felkapó, idegen férfitól, de miután leteszed, Robiizmus, egy kicsit talán megnyugszik ő is. Először megszeppenve, majd egy kicsit bátrabban néz végig rajtatok:
- Outa vagyok, örvendek - hajol meg félszegen - Jól vagyok, köszönöm... - felel Robiizmusnak is egy kis habozás után, tekintetén azonban látszik, hogy keres valakit vagy vár valamire: pillantása folyton a terem két bejárata között cikázik, a mécses pedig ott törik el, amikor Chakna megkérdezi, hogy indulhattok-e. Sírósan megrázza a fejét és hátrál tőletek egy lépést.
- Még... még nem mehetek ki! - jelenti ki határozottan - Itt van a nővérem, tudom hogy itt van! Amíg nem találom meg, nem megyek ki! - mondja s amelyiktek eléggé szemfüles, elcsípheti az önkéntelen mozdulatot, amivel a kisfiú végigsimít az ujján lévő gyűrűn. Ha volt már a kezetekben ilyesmi, felismerhetitek: egy Tünemény Gyűrű - még egy kicsit meg is csillan a denevér után maradt félhomályban; lehet pont emiatt tűnik fel nektek. A gyűrű tetején pedig mintha...
Outa elfordul, elidőzve kicsit a mögöttetek lévő járaton.
- Ha nem segítetek, megkeresem egyedül - pillant vissza és uzsgyi, már el is tűnik a szemetek elől. Maya nem túlzott, tényleg gyors: utánakapni és visszatartani őt esélyetek sem volt...


Határidő: két hét biztosan; utána pedig addig írhattok még, amíg nem érkezik mese. Kiwi 500 szóval pótol.
U.i.: Az igazi küldetés most kezdődik. Hehehe. xP
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Küldetés] Craze Maze - Page 3 Exp_bal0/0[Küldetés] Craze Maze - Page 3 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Craze Maze - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Craze Maze

Témanyitás by Strea Vas. Feb. 25 2018, 14:25


Nos, mivel a tagok nagyrésze inaktív és nem is informált arról, szeretne-e valamit kezdeni a küldetéssel, így ezt most lezárom. Innentől lett volna poén, úgyhogy nagyon sajnálom, hogy így alakult :/

Végül nem kellett sokat szaladgálnotok a fiú után, pár perc alatt sikerült utolérnetek és ha meg tudjátok - márpedig valahogyan meg tudtátok - győzni arról, hogy a nővére odakint várja, úgy magától teleportál vissza veletek a találkozási ponthoz. A két testvér alig győz hálálkodni nektek s természetesen a jutalmatok sem marad el.

Kiwi egy körrel kevesebbet írt meg, illetve az aktivitási bónuszt sem egyenlő részben kaptatok. A felfedezett gyakori mobért mindhárman plusz 20-20 arannyal gazdagodtok.

Alap jutalmak
Kiwi: 105 exp, 140 arany
Robiizmus: 110 exp, 150 arany
Chakna: 120 exp, 160 arany

Ércek és növények

Kiwi:
Érclátás: Tier 1, 100 -> 100
4 Bronzérc 6 Munkálatlan Bőr 4 Sida Kő 3 Halvány Rubin 3 Vasérc
Nyersanyagismeret 2: 1 Bronzérc 1 Munkálatlan Bőr 2 Halvány Rubin
Növénylátás: Tier 2, 180 -> 200
2 Vastag Tövisgyökér 7 Faeno Ág 3 Vörös Gomba 3 Nihil Levél 1 Óriás Pitypang 1 Fagylevél
Nyersanyagismeret 2: 3 Vastag Tövisgyökér 1 Vörös Gomba

Chakna:
Növénylátás: Tier 1, 1 -> 21
6 Kis Tövisgyökér 3 Faeno Levél 5 Barna Gomba 3 Tövisgyökér 3 Vörös Pitypang

Receptek
Chakna:
Rövid Akarat Potion Recept, Gyenge Adrenalin Potion Recept

Keresés
Kiwi (Keresés 2. szint): [T1] Nagy Bunkósbot

Hallgatózás
Chakna (Hallgatózás 1. szint): ingyen dobhatsz egy tárgy infót, mindegyik kockánál kettőt levonva.


Céhbónuszok

A Jumpy Vigor összesen 70+80 aranyat kap.
Az aktív tagok között 105(dupla céhbazár expbónusz)+60 exp oszlik szét:
Cearso, Saya, Chakna 41 exp; Quentin 42 exp
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Küldetés] Craze Maze - Page 3 Exp_bal0/0[Küldetés] Craze Maze - Page 3 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Craze Maze - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Craze Maze

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.