Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Miniboss] A mélység titkai

+2
Kokoro
Silica
6 posters

Go down

[Miniboss] A mélység titkai Empty [Miniboss] A mélység titkai

Témanyitás by Silica Pént. Dec. 16 2016, 17:50

[Miniboss]
A mélység titkai

A Szafari keleti részének feneketlen tavát talán nem mindegyikőtök ismeri, talán nem is jártatok még arra, ám úgy tűnik, ha elfogadjátok ezt a küldetést, akkor most fogtok. Számos szint főterén, vagy frekventált helyén kint díszeleg az írás, miszerint a tóban jelentős halpusztulás történt az elmúlt pár napban, amit a helyiek egy gonosz szörny számlájára írnak, és ismét a világ hőseinek segítségét kérik. A feladat azonban nem egyszerű, így a jelentkezők csak egy számot kapnak (1/5 - 2/5 és így tovább, OC az első kor postolási sorrendjében) és mindössze az utolsó, ötödik főnél ad a rendszer koordinátákat, addig a küldetést talonba helyezi, a majd értesítjük részleghez. Ha az utolsó is rábök az elfogadásra, mindannyian kaptok egy időpontot és egy koordinátát másnap reggelre a tó egyik öbléhez.

Az idő hideg, bár még plusz fokok vannak, a füvet néhol dér borítja, ám havazás még nem volt. A tó vize is rendkívül hideg lehet, ám nem fagyott be, csak a szélein borítja vékony hártya.

Résztvevők: Chariton, Chakna, Kiwi, Kokoro, Wardowar

Jó játékot!
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A mélység titkai Empty Re: [Miniboss] A mélység titkai

Témanyitás by Kokoro Csüt. Dec. 22 2016, 12:21

Van egy tollam.
Nagyon régen kaptam. Egy furcsa küldetés után. Az ujjaim között forgatom. Csodálom. Szeretem. Gyönyörű. Nagyon sokat állok kint az ablakban. Állok a peremen és nézek lefelé. A szél süvít körülöttem, megsüketít. Az ég színpompás. Néha kék. Világos. Sötét. Narancs. Rózsaszín. Fekete.
Szeretnék még több tollat szerezni.
Szeretnék repülni.
Ha sok tollat szerzek... akkor talán...
Majd odakint is kijuthatok. Akkor kivihetem a többieket is. Mi lehet vajon most velük?
Kell dolgozniuk?
Kell vajon helyettem is dolgozniuk?
Visszateszem a tollat a helyére. Felveszem a kabátom, kinyitom az ajtót. Norm most a zsebében van elbújva, mert ott meleg van. Jackal pattogva követne, megállok. Visszafordulok. Felveszek egy takarót, és köré tekerem. Az ölemben tartva viszem ki. Kicsi még. Nem akarom, hogy megfázzon. Viszont mindenképp velem akar jönni. Ismerem.
Hamar megtalálom. A tollat küldetéssel szereztem. Vajon minden küldetés ad tollat? Vagy csak én szerezhetek tollakat belőlük? Maxwell mondjuk nem azt adott. Ő adott mást. Talán csak néhányért jár toll. Meg kell próbáljam. Muszáj. Ki kell őket szabadítanom.
Tétován fogadom el a jelentkezést. Egy számot kapok csak. 1/5. Semmi más. Keresgélek tovább. De ezeket már csináltam. Ezekért nem jár toll. Hazatérek...

Végül érkezik az üzenet. Jackal felvakkant a hang hallatán. Izgatottan ugrok hozzám, farkát csóválva. Norm a vállamon ülve olvas velem. Vajon tud olvasni? Vagy csak nézi a szép betűket?
Bólintok magamnak az üres szobában. Kicsit lehunyom a szemem. Atoru vajon ott lesz? Atoru el van foglalva. Olyan furcsán viselkedett. Mikor az a lány bemutatkozott. Nem bírom kiverni a fejemből. Különösen nézett rám. A szemei olyan nagyok voltak. Szeretnék vele beszélni, de...
Elfoglalt.
Talán ha lesz még egy tollam, meghallgat. Igen, bizonyosan. Én... mesélni szeretnék neki. Nem tudom, miért. Nem tudom, miért ne tehetném másokkal. Aznap, ahogy viselkedtek... Ahogy Rikomono nézett rám... összeszorult a szívem.
Valami baj van.
Valami baj van velem.
Valami baj van azzal, amit csinálok. Amit csináltam.
Atoru. Csakis neki. Csakis tőle akarom megkérdezni. Mi a baj? Mi lehet a baj? Nem értem...
Megrázom a fejem. Felöltözök ismét. Betakarom Jackal-t, a karjaimba veszem. Norm elbújik a zsebemben. Elindulok. Az arcom mélyen a sálamba temetve. A földet bámulom egész úton. Vajon... lesznek még ott emberek?
Én fázok.



Ha tollat nem is, de egy Piros masnit találtál út közben. Van rajta egy apró K betű is. Tiéd - Klein
Kokoro
Kokoro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 402
Join date : 2014. Feb. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Angelic Tower

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
[Miniboss] A mélység titkai Exp_bal10/1500[Miniboss] A mélység titkai Exp_ures  (10/1500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A mélység titkai Empty Re: [Miniboss] A mélység titkai

Témanyitás by Chariton Pént. Dec. 23 2016, 01:57

"A világ hőseinek segítségét kérik." Hát nem természetes, hogy Chariton megjelenik, ha  emlegetik és hívják? ...
Szép lenne ha ilyen epikus ideálok vezetnék, de sokkal profánabb volt az ok, amiért elfogadta a felkérést: ez egy izgalmas harcnak ígérkezett! Legalábbis, ha harcra kerül a sor... Ha nem, akkor csak simán részt vesz egy izgalmasnak tűnő küldetésen, emberekkel ismerkedik, meg a többi klisé, amiket érezni szokott. Szinte már engem hoznak zavarba...De hogyan is történt?
Hiába volt kint sok-sok helyen a plakát, nem volt rá szükség: hősünknek már első látásra felkeltette az érdeklődését, legalább annyira, hogy odamenjen. Hisz odament. Elolvasta. Értelmezte. Tetszett neki. Igen, a hiúságát is simogatta. Emberből van, neki is van olyanja. Még ha nem is nagyon szokta reklámozni. Elvállalta. Nem kapott konkrét időpontot vagy helyszínt még, csak egy "majd értesítjük"-öt. Talán mégsem rá gondoltak a világ hősei alatt? Nem, az nem lehet. Főleg, hogy észrevette: számot is kapott mellé. Ez kicsit megnyugtatta. Ha várni kell, akkor vár. Nem kellett sok ész ahhoz, hogy az emberfia rájöjjön: öten kellenek a kalandhoz, Chariton pedig a második. Mivel ugyebár nem kellett sok ész hozzá, ezért kedvencünk is gyorsan rájött, és még nyugodtabban ment tovább a dolgára. Közben gondolkodóba esett. Nem szokott szafarizni, egyedül nem érdekes számára, társsal pedig még nem volt lehetősége. (Megjegyezném, hogy nálam lehet jelentkezni, ha valaki szeretné elvinni a szentem.) Lehet itt az ideje megtörni ezt, és még azelőtt elmenni vadászni egyet mielőtt a kaland miatt menne oda? Végül valahogy mégis lebeszéli magát róla, és inkább arra tesz önmagában fogadást, hogy ezután elmegy, ha most megtetszett neki a hely...

Aztán csak elérkezett az a nap is, amikor beteltek a helyek. Kordinátákkal és fogyóeszközökkel felszerelkezve indult útra. Számított a hidegre, a céhházból kilépve már fel is kapta magára a fekete ballonkabátját. Szerette. Jól lehetett mozogni benne, nem akadályozta nagyon. Ez persze csak plusz pont volt amelett, hogy az ilyen időkben tökéletesen melegen tartotta. És igen. Akkor is megfagyhat az ember, ha  ennyire kíváncsi, hogy mi lesz és kik lesznek még ott. Azonban arra tökéletes volt a fent említett tulajdonsága, hogy rabszolgahajcsárként hasson a sebességére. Ennek hála nemsokára már a megadott koordinátákhoz is ért...


Valami szúr, amikor felveszed a ballonkabátot. Vagy legalábbis kellemetlen, de az biztos, hogy előbb utóbb észre fogod venni, s ha megnézed, mi az, egy Piros Masni itemet találsz a kabát belsejében. Egy alig látható C betű is van rajta Surprised
By Strea
Chariton
Chariton
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 185
Join date : 2016. Jan. 18.

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
[Miniboss] A mélység titkai Exp_bal681/700[Miniboss] A mélység titkai Exp_ures  (681/700)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A mélység titkai Empty Re: [Miniboss] A mélység titkai

Témanyitás by Silica Szer. Jan. 04 2017, 13:22

kanosnyuszi
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A mélység titkai Empty Re: [Miniboss] A mélység titkai

Témanyitás by Chakna Csüt. Jan. 05 2017, 14:52

Hát... Nem hittem volna, hogy egyszer itt találom magam... Egy szörny... erős szörny ellen készülök jelentkezni... Valaki mondja meg mi ütött belém...
Mármint azon kívül, hogy kaptam tegnap egy üzenetet Charitontól.  Valami olyasmit, hogy egy erős szörny, meghogy örülne ha én is ott lennék, meg szívesen látna, és hasonlók...
Azóta agyalok rajta, hogy mennem kellene-e, most pedig itt állok, és előttem az ablak az elfogadás és a visszalépés lehetőségével...
Az erős szörnyről a veszély az első ami eszembe jut. Én pedig igyekszem kerülni a veszélyt... De  a többieknek lehet pont az én segítségem jelentené a sikert... Ezt írta, hogy segítsek... Én... Én akarok segíteni! És ami azt illeti a barátaimnak kötelességem is segíteni, és Chariton mindenképpen ott lesz, ha mást nem is ismerek még... Áh a fene vigye, megyek én is, és reménykedem, hogy tényleg hasznos tudok majd lenni! Ezzel megnyomom az elfogadást. Meg is kapom gyorsan a számomat: 3/5... ez azt jelenti, hogy 2 hely maradt még. Sejtem, hogy pontosabb információt, amikor meglesz mind az 5 ember, úgyhogy addig is visszatérek a szállásomra, és tovább gondolkodom, hogy mi a fenét gondoltam... Hát, már mindegy, szóval megnézem mi van a leltáramban, és számbaveszem mindazt, ami hasznos lehet egy szörny ellen. A képességemhez minnél több potira lesz szükségem, így ezekből mindent viszek amim van, a felszerelésemen változtatni nem igatán tudok, úgyhogy ez is rendben...

A készülődés közben jön az üzenet az időponttal és a koordinátákkal, amik alapján elindulok másnap reggel a találkahelyre. Odaérve illedelmesen üdvözlöm "társaimat", és bemutatkozom mindenkinek akit még nem ismerek
.


A hozzászólást Chakna összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 20 2017, 12:39-kor.
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
[Miniboss] A mélység titkai Exp_bal9545/9700[Miniboss] A mélység titkai Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A mélység titkai Empty Re: [Miniboss] A mélység titkai

Témanyitás by Kiwi Szomb. Jan. 14 2017, 20:35

Miniboss… Díszelgett a felírat a plakáton, ami ugyan meg is fogott… viszont… meg is rémisztett. Fogalmam sem volt mifélék lehetnek, vagy hogy milyen szintű játékosokat igényel… A szafari területén helyezkedik el, szóval biztos voltam abban, hogy sokan fognak részt venni egy ilyenen. Az ismeretlenség, tudatlanság és tapasztalatlanság elbizonytalanított… Nem akartam sem túl kicsik mellé állni, de az sem akartam lenni, aki a nevetséges szintjével betoppan és lehúzza a tömeget. Fogalmam sem volt, mi lett volna a jó… Vagyis de. Ha rendelkezek komolyabb ismeretekkel, tapasztalatokkal. Persze.. más játékokban volt hasonló, és ott ha nagy szintű vagy támogatóként jelentkezhettél, és kaptál valami részvételi jutalmat… vagy… lényegtelen volt a szint, hisz a minden százalékosan volt elszámolva… De az, hogy nem tudok semmit… ijesztő volt. Viszont ha akarok valamit megyek… De egyedül? Hogy lehetek ennyire nyámnyila?... Félek egyedül, ismeretlenekkel… és rettegek azoktól is akik közel kerülhentek hozzám… Mindez… olyan gáz. A céh teszi vajon? Kevésbé kell önállónak lennem? Nem…. maga a céh is megkövetel némi öntudatot és akaratot… Fogalmam sincs mi az amiért parázok… holott, talán felesleges is. Vagyis nem… A küldetések világa, a szafari világa… az eventek… mindig valami ismerős vezetett rúgta be előttem az ajtót, és nekem pedig csupán besétálnom kellett rajta. Lényegtelen volt, hogy ismertem-e bármit is róla… a tudásom ugyan annyi volt mint most is. Mégis… hogy úgy érezhettem hogy, nem vagyok egyedül… az akkora energiával és bátorsággal ruházott fel, hogy mertem önállóan cselekedni. És most?... Ha pasi lennék tökön szúrnám magam… hisz annyira töketlennek érzem magam, pedig csupán egy egyszerű döntés. Íme Klavdiya… ideje volna felnőni és nem félni az ismeretlentől… Nem vagy már gyerek, és ez neked soha nem adatik meg… Csak elcseszel magadnak mindent… ha így viselkedsz. A kis szintűeknek több bátorságuk van mint neked?! Egy senki leszel ha így folytatod… egy magatehetetlen picsa! Egy elkényeztetett nyomorék, aki majd a saját takonnyal kevert nyálában fog fetrengeni… Csináltál már olyat nem? Nem túl szép látvány… de ha meg akarod ismételni, előtted áll! Ezek és ehhez hasonló gondolatok vették ostrom alá az elmém, és ugyan… lehet segíteni akartak, nem úgy éreztem, hogy bátorítana, bíztatna… vagy erőt adna… Vagyis az utóbbit igen, erőt ahhoz hogy a magam iránt táplált negatív érzelmek tovább burjánzanak… Úgy éreztem már önmagamtól is félnem kell… Nem tudtam milyen vagyok… mert nem volt tiszta… hisz hol ilyen, hol olyan… és sokszor magam is tanácstalanul álltam, hogy miért nem megy ma az… amit egy hete, vagy akár tegnap simán megcsináltam volna… Vagy lepődök meg a másikra kiosztott válaszokon, amik az én ajkaim hagyják el… és mindez, ijesztő.
Ott álltam a plakát előtt, újra- és újra elolvasva azt, hisz például az úszás… sem az erősségem, sőt.. Főleg, hogy talán jeges a víz, sőt… meg lehet be is van fagyva az egész… Több észérv szolt ellene mint mellette. Valamint én mégis be akarom bizonyítani hogy menne? Kinek? Magamnak? Miért… persze… hazugság volna ha azt mondanám, hogy csak magamért csinálom. El akarok vele dicsekedni másoknak. Megmutatni, hogy meg tudtam csinálni… hogy… képes voltam rá. Csupán ennyi vett rá, hogy jelentkezzek, így én lettem a negyedik az ötből. Láttam, mennyien kellünk még. Vagyis még egy személy… De semmi több értesítést nem kaptam. Gondolkodtam, miként készülhetnék, így Shut is megkértem hogy csináljon nekem egy kristályt, volt amihez volt alapanyagom, volt amit a bankból vettem ki… De úgy éreztem, kellően felkészültem, legalább ilyen téren. Ez ad egy fajta biztonságérzetet, egy löketet… ami megengedi azt, hogy picit bátrabban merjek gondolkodni. Volt idő még kezdésig. Így olvasgattam is a könyvtárban. És talán nem kellett volna… hatalmas polip szörnyekről, valamint agresszív óriás tengeri csillagokról, apró de veszedelmes medúzarajokról.. tengeri kígyókig, mindennel találkoztam… Így egy dolgot tehettem csak. Szokták mondani hogy a pletykákra nem adunk…. viszont, minden indul valahonnan… Így felkerestem a szint lakosait, és akikkel szóba tudtam elegyedni, megkérdeztem mit tapasztaltak, mit láttak, és mégis mekkora pusztulásról van szó… Mikor kezdődött, hogy mikor szokott támadni, mikor szokták észrevenni… Vannak-e játékosok, akik ezek ellenére is horgászi próbálnak… Valamint hogy minden halállomány bele van-e véve, vagy… van-e kivétel. Történt-e játékos vagy világ béli eltűnés. Szóval megkérdeztem mindent ami csak az eszembe jutott, persze csak ha engedték a falusiak. Aznap nem mentem ki a tóra, sőt… még a közelébe sem… Ha invitáltak esetleg akkor sem. Viszont amint meg jelenik az ötödik is, neki kell álljunk. Fogalmam sincs mennyi időm lehet még addig… De ameddig nem jelez a rendszer felesleges volna ezen pörögni… mégis, kellően kellemetlenül aludtam miatta…
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[Miniboss] A mélység titkai Exp_bal10/3500[Miniboss] A mélység titkai Exp_ures  (10/3500)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A mélység titkai Empty Re: [Miniboss] A mélység titkai

Témanyitás by Silica Hétf. Jan. 16 2017, 17:43

Miután mindannyian megérkeztek, és össze is találkoztok, feltéve ha valóban a megadott koordinátákra mentek, a küldetés el is indul a számotokra. Az öböl partján egy csónak ringatózik, ám NPC nincs a közelében. Van azonban felette egy zöld szám, ami jelenleg nullát mutat. Ha azonban beleültök, a szám elkezd felfelé pörögni, és a színe is változik, először sárgára, majd pirosra. A csónak mérlegként működik, a szín pedig a terhelhetőségét jelzi, ezt persze csak akkor tudjátok meg, ha próbálgatjátok, vagy tulajdonítotok neki bármi jelentőséget. Ha igen, akkor lássuk ki mennyit nyom. Felszereléssel mindössze két ember fér el rajta. Felszerelés nélkül két ember, plusz Kokoro, aki vélhetően kisebb súlyú, mint a többiek. Ha ennél többen ültök bele, a szám átmegy a fekete tartományba, a csónak pedig lassan süllyedni kezd. A távolban, a tó közepén lassan fényleni és bugyborékolni kezd a víz...
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A mélység titkai Empty Re: [Miniboss] A mélység titkai

Témanyitás by Kiwi Vas. Feb. 05 2017, 17:28

A kérdéseimre kaptam válaszokat… ámde eléggé hasznavehetetlenek voltak. Végül úgy gondoltam, hogy legalább két szörny lesz vagy két külön hullám… Nyugtalanul aludtam, mert még egy halom fedetlen kérdésem volt. Kezdve a társakkal… azzal a ténnyel, hogy víz közeli… szörnyről lesz szó, valamint hogy nem tudok úszni…  Kialvatlanul ébredtem, és már el voltam készülve mire jelzett a rendszer, hogy az utolsó tagunk is becsatlakozott és megkaptuk a koordinátákat és az időpontot is. Igyekeztem úgy időzíteni hogy addigra ott is legyek. Pár potiont és kristályt beraktam, sőt még Shuval le is gyártattam egyet, a biztonság kedvéért. Majd ismerős arcok fogadtak. Chariton, Chakna és egy másik lány, akit még nem láttam. Illedelmesen bemutatkoztam neki. Majd meg kellett birkóznunk az első akadállyal. A csónakkal.
- Amit eddig sikerült megtudnom, a falusiaktól… szerintem lehet arra számítani hogy, több szörny is lesz. Azt hogy… milyenek nem tudjuk. A csónakba hiába próbáltunk mind beszállni… nem lehetett. De abból harcolni is elég macerás volna. Szóval úgy gondolom… inkább távolsági támadók szálljanak be, valamint… én mivel nem tudok úszni… és félek hogy, kieshetek belőle… szóval… én itt maradnék a parton. Hoztam pár potiont és kristályt, sőt olyat is… amivel jéggé változtathatom a vizet, szóval nem lesz baj. Viszont, mindenkinél legyen kéznél a teleport kristálya, és ha valakinek sárga lesz az élete… inkább portoljon el. Valamint nekem viszonylag sok életem van, ha működik a switch… pár támadást fel tudok fogni… valamint, szerintem váljunk ketté. Így csakis egy személyre és annak biztonságára kell figyelni, és ő lesz a partnerünk. Oszlik a figyelem, és az hogy egymásra várjunk, így gyorsabb lesz a reagálás. Valamint egyet ne felejtsen egyikünk sem. Mindenki magáért felel. Ez legyen az első és a legfontosabb. – Sóhajtottam fel. És legbelül örültem, hogy mindezt el tudtam mondani. Ekkor vettem észre, vagyis ért elég közelre és láthatóvá, hogy a megtört vízfelszínen bizony megjelent egy árnyék, egy csillogás… valami közeledik.
- Kezdjük! Kinek van rajtam kívül még sok élete? – Majd a válasz függvényében, ha nincs olyan, akkor is ha van akkor is kijelöltünk egymásnak valakit.
- Chariton én figyelek rád, Kokoro és Chak ti jó lesztek együtt? – Ha másképp alakultak volna, Chakot és Chariton bíztam volna egymásra, de… mivel mindketten ébredők, így ez lesz a legjobb.
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[Miniboss] A mélység titkai Exp_bal10/3500[Miniboss] A mélység titkai Exp_ures  (10/3500)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A mélység titkai Empty Re: [Miniboss] A mélység titkai

Témanyitás by Chakna Hétf. Feb. 06 2017, 00:13

Mikor odaérek a tóhoz, 2 ismerős arcot is találok. Itt van Chariton, és Kiwi is. Ez jó. Viszont csak 4-en vagyunk... Ez már nem annyira. Úgy látszik, valaki vagy késik, vagy nem jön el.
Hatalmas hálával nézek Kiwire, akiről megint kiderült, hogy okos. Nekem nem jutott eszembe, hogy utánajárjak a dolgoknak, ami miatt persze fejbe is kólintom magam. 

Végiggondolom a Kiwi által szerzett információkat. Több szörny is lesz... remek. A csónakba nem férünk be mind, újabb fantasztikum... Viszont a távolságiharcokos beszállására felmerül egy kérdés:
- Honnan tudjuk, hogy nem a vízen lesz a harc "közelharc" része? Mert abban az esetben a távolsági harcosoknak kéne kint maradnia. - osztom meg a gondolatomat a többiekkel.
Hm.. szóval ő is készült dolgokkal. Rámosolygok, de most nem szakítom félbe. Megjegyzem hogy a kristály legyen a kezem közelében, és igyekszem így is tenni. A mondandója végén elgondolkodom, a felvetésen, hogy ketté váljunk... Logikus amit mond, de ha egyszerre két szörny bukkan fel, lehet kevesek leszünk... Bár már valamennyi erőm lett a kiképző miatt, még mindig elég gyengének nevezném magamat, és Chariton is kiképzős, de ő csak 10. szintre húzatta magát úgyhogy lehet még nálam is rosszabbul áll... Az ismeretlen lányról pedig nem tudok nyilatkozni.
- Egyetértek - mondom végül Kiwinek és reménykedem, hogy tényleg így lesz a legjobb. Az biztos, hogy magamra vigyázni fogok.
 A kérdésre, hogy kinek van sok élete, csak megrázom a fejem. Sokminden van, amit elmondhatok magamról, de a sok élet biztosan nincs közöttük. 
- Ha a többieknek sincs ellenvetése, szerintem jó lesz úgy. - bólintok a csapatelosztásra.
Statok:
Felszerelés:
Nálam lévő tárgyak:
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
[Miniboss] A mélység titkai Exp_bal9545/9700[Miniboss] A mélység titkai Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A mélység titkai Empty Re: [Miniboss] A mélység titkai

Témanyitás by Kokoro Vas. Feb. 12 2017, 12:22

Lettünk páran. Egy hiányzott. Kérdőn Jack-re néztem. Bizonyára késik, gondoltam magamban. Kicsit még vártunk. Volt, aki csendben maradt. Volt, aki bemutatkozott. Én a sálam mögé bújtam. Úgy hebegtem el a nevem halkan. Igyekeztem odébb állni. Nem zavarni őket. Charitontól főleg próbáltam messze kerülni. Puszta megszokás. Kicsit még féltem. De... hasonlít a vendégre.
Egy kicsikét. Hasonlít.
Végül megjelent a csónak. Szálljunk be? Vártam a többiekre. Ahogy próbálgatták, nem értettem a rendszert. Nem értettem semmit. Kezem között Jackel vártunk tovább. Norm nagyon mélyen elbújt a zsebben. Ő nagyon nem szereti a hideget. Marad a jó melegben inkább. Jack kicsit reszketett, főleg a fülei. De bátran állt mindent, ami éri. Kis szemeit le sem vette a többiekről, hol erre, hol arra nézett. Én inkább a csónakot bámultam. Akkor figyeltem csak fel, mikor meghallottam a nevem. Hát hallotta, ahogy motyogtam? Meglehet, elvégre csak-csak beszéltem kicsikét. Én buta. Úgy is illik bemutatkozni! Buta-buta! Elpirultam a fülem tövéig. Csak bólintottam, kicsit hümmögve. Megindultam a csónak felé. Vártam, hogy a másik lány beszálljon. Legalább nem maradok egyedül a fiúval. Azt nem szeretném. Nincs semmi baj, csak... félek... még egy kicsit.
A toll, emlékeztetem magam. Csináld meg a tollért.
Végül először Jack-et teszem be. Ő máris felugrik az ülőhelyre Chakna mellé. Lelkesen végigméri, csóválja a farkát, nyelve kilóg a szájából. Addig én is megpróbálok beszállni. Kicsit lassan megy, de haladok. Zavar, ahogy billeg ide-oda. Még sosem voltam csónakban. Egyből lehuppanok a padlóra, ahogy beértem. Nem merek moccanni sem, de így is mozog. Kérdőn nézek a társamra. Most mi lesz?
Kokoro
Kokoro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 402
Join date : 2014. Feb. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Angelic Tower

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
[Miniboss] A mélység titkai Exp_bal10/1500[Miniboss] A mélység titkai Exp_ures  (10/1500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A mélység titkai Empty Re: [Miniboss] A mélység titkai

Témanyitás by Cardinal Vas. Ápr. 09 2017, 15:57

Silica inaktivitása miatt a minibosst lezárom. Mindegyikőtök kap 10-10 expet és 20 aranyat.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Miniboss] A mélység titkai Exp_bal0/0[Miniboss] A mélység titkai Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A mélység titkai Empty Re: [Miniboss] A mélység titkai

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.